PDA

Pogledaj cijelu verziju : Tipkovnica u gamepad emulator



Windwalker
12-06-2013, 21:55
Zanima me postoji li program koji bi mi emulirao gamepad kao tipkovnicu (tj par potrebnih tipaka)?

To me zanima jer postoje neke stare igre koje su kao stvorene za gamepad, a nemaju podršku za njega.

Electromaster
13-06-2013, 00:34
Imaš Joystick2Mouse 3, pomoću kojeg možeš na gamepad bindat i tipke s tipkovnice.

W3DR4N
13-06-2013, 01:09
Xpadder ili Pinnacle Game Profiler i amen.

Windwalker
13-06-2013, 13:43
Zahvaljujem. Isprobat ću.

Blade of Darkess izgleda kao stvoren za kontroler.
E, kad bi još uspio riješiti problem ubrzavanja (igra mi je doslovno 5-10 puta brža nego što bi trebala biti).
To je još gore nego da šteka.

Neven <R>
13-06-2013, 14:03
Probaj throttlat CPU na 30% ili tako nešto.

Hexfire
13-06-2013, 14:11
Kod nekih igara je pomoglo ak si stavio da se izvode na samo jednoj jezgri.

Windwalker
13-06-2013, 14:23
Ne znam kak se gase jezgre, ali čujem da to baš ne pomaže za ovu igru.

Vidio sam neke slow down programe, ali ne znam koji su sigurni.
Znam za cpukiller, ali taj nije besplatan.
Ako netko zna koji takav program, a da je besplatan i bez ikakvih virusa, može predložiti.


EDIT
Čini se da sam riješio problem.
Pokrenem igru koja je novija i troši procesor.
Pokrenem BoD. Radi normalno.
CTRL/ALT/DEL
Ugasim noviju igru.
Vratim se u BoD. I dalje radi normalno.
E sad je pitanje koliko dugo će to potrajati.
No, ako je barem pola sata, nije problem ponoviti postupak.

Neven <R>
13-06-2013, 15:08
Ja sam za jednu drugu igru ovo koristio, ispod update u postu. Ne treba nikakva aplikacija nego preko windowsa

http://www.snowbirdgames.com/forum/inde ... ooting.72/ (http://www.snowbirdgames.com/forum/index.php?threads/eador-genesis-%E2%80%94-troubleshooting.72/)

Windwalker
13-06-2013, 16:52
OK

Ako mi ovo moje neće funkcionirat kako treba (iako zasad nema problema), probat ću i tvoj savjet.


Što se tiče pitanja iz naslova, Xpadder radi i sviđa mi se.

EDIT
Ne radi ono s power managementom. Stavim na 10%, sve uspori, ali igra opet juri.

EDIT2
Ne radi ni W3DR4Nov savjet.


Dok ono s paljenjem i gašenjem druge igre (makar i starije, tipa Painkiller) još uvijek dobro radi.
Bolje išta nego ništa.

W3DR4N
13-06-2013, 16:58
Neću sad čitati ove smećarske strane linkove, ali većina starih igara proradi nakon što napraviš sljedeće.

U igri stisni CTRL ALT DEL, otvori task manager. Na igru desni klik>go to details, opet desni klik>set affinity>označi samo CPU 0>OK u vrati se u igru