PDA

Pogledaj cijelu verziju : Omni- sto donosi?



Dreadlock
05-06-2013, 23:27
http://www.index.hr/black/clanak/gameri ... 81708.aspx (http://www.index.hr/black/clanak/gameri-pozor-ovo-je-omni-revolucionaran-gadget-koji-ce-zauvijek-promijeniti-svijet-video-igara-/681708.aspx)

Znam, znam...Index je sranje od portala. Obratite radije pozornost na sadrzaj. Kad se sve uzme u obzir, sto mislite o ovome i mislite li da bi moglo kako oni kazu "revolucionarno promjeniti svijet video igara"? Kako vam se cini?

Electromaster
05-06-2013, 23:43
Da se hoću majmunirat po sobi, imao bi već Wii.

Niko Bellic
06-06-2013, 00:01
Jako zanimljivo i superkul, ali moram prokomentirati i nešto drugo što se ovdje spominje...

Index.hr je najbolji portal, a Matija Babić je Bog. Vjernik sam, jer On to zaslužuje na hvalu i slavu svojega imena. Da nema tog portala Hrvatska bi bila puno lošije mjesto za život, ufanje bi bilo uzaludno, a nirvana nedostižna.

Index.hr dominira!

Index.hr u <3!

KRAJ

Neven <R>
06-06-2013, 00:04
Mite b cool, ono gaming i još se fizički izvježbaš. Wii, Kinect i slične sranjece bez dobrih igara ne brojim u to

Wizard
06-06-2013, 00:09
A ne znan baš, nije mi to baš nešto, zar nebi bilo bolje da razviju neki uređaj za igranje da ga staviš na glavu, legneš u krevet i trčeš, skačeš, ubijaš bez iakvih pokreta?

Niko Bellic
06-06-2013, 00:14
Misliš nešto tipa Google Glass al' for gaming? Good idea! Fino ih spojiš na neki zvjerski PC s hrpom jezgri i peglaona iz ležećeg položaja, a sve kontroliraš očima i šestim čulom.

Neven <R>
06-06-2013, 00:18
Kaj nije bio onaj logitech kontroler koji doslovno s umom kontroliraš. Čak se sjećam da je bio review u vidiju

Aerial
06-06-2013, 00:51
Debela prasad!

W3DR4N
06-06-2013, 06:37
Kaj nije bio onaj logitech kontroler koji doslovno s umom kontroliraš. Čak se sjećam da je bio review u vidiju

To je bio OCZ i osobno sam pisao tu glupost.

Falus
06-06-2013, 07:25
Izgleda mi retardirano. Tko to želi vježbat dok igra igre? Ako ti se vježba ić ćeš trčat ili nešto. Zamisli u Skyrimu da moram stvarno šetat 10 min da dođem negdje. Užasno :D

StormCr0w
06-06-2013, 07:50
Da se hoću majmunirat po sobi, imao bi već Wii.

cham3leon
06-06-2013, 08:15
Da, ovo je odlična ideja za razliku od Kinecta, Movea, pa donekle i Wiija, zato jer su navedeni sustavi riješili kakvo-takvo upravljanje gestama dok stojiš i gledaš u istom smjeru, ali nisu nikako riješili bilo kakvo kretanje koje bi išlo s tim pod ruku što je ujedno i razlog zašto takav tip kontrole nije zaživio nego je bio samo privremeni trend. Ovo + Oculus Rift daje takvom tipu kontrole potpuno novu dimenziju i vjerojatno je posljednja nedostajuća karika u VR gamingu. Uspoređivati ovo s Kinectom ili Wiijem je jednostavno bedasto.

Kada bi uspjeli nekako omogućiti čučanje i prone, bacao bih pare u monitor.