PDA

Pogledaj cijelu verziju : Muške torbice :(



Niko Bellic
30-03-2013, 10:20
Evo čitam 24SATA (SUBOTA 30.03.2013. stranica 110) i jebeno ne vjerujem šta vidim.

Idemo redom...

Joe Šimunić fura neku mini LV torbicu od 5850 kuna (priložena slika)

Ivan Rakitić fura malo veću LV torbicu od 10320 kuna (priložena slika)

Vedran Čorluka fura donekle normalnu (čitaj crnu) LV torbu/torbicu od 12400 kuna (priložena slika)

Ne bih ništa rekao da su te torbice funkcionalne (Čorlukina je izuzetak, no skuži koja joj je CIJENA) i da stvarno služe nečemu, ali budimo realni, ta sranja imaju uglavnom samo jedan veliki pretinac, najčešće su u boji govna i ružna su poput Noctua ventilatora. Šta dođe čovjeku u glavu da kupi i nosi takvo sranje?

Doma imam crno-sivu Caterpillar torbicu s tri glavna pretinca (i oko desetak odjeljaka) u kojoj fakat možeš ponijeti hrpu toga. Nabavio sam je samo zato da imam di nosit dva mobitela (jedan s ekranom od 5.3"), Sony slušalice, Ray-Ban cvikse, Benetton novčanik, sitan novac, ključeve, Victorinox Alox čakiju, USB stikove i (po potrebi) eksterni Western Digital HDD. Koštala je oko 100 kuna i vizualno baš i nije neka pojava, pa sam najsretniji kad je mogu ostavit doma i sve potrebno potrpat u jaknu (koja je savršena po pitanju džepova i pretinaca), ali kad prođe zima nemam kud sa svim tim pizdarijama.

StormCr0w
30-03-2013, 10:27
Dobro da si priložio slike.

Hexfire
30-03-2013, 10:45
Poanta je da nogometaši imaju više para nego im treba?

flander
30-03-2013, 10:45
pederuše ?

ne nosim to, jer sam jednostavan

ključevi,mob,novčanik, te tri stvari mi stanu u lače :P

sve ostale pizdarije su luksuz :P a to mi samo smeta

W3DR4N
30-03-2013, 11:05
Radije bih nosio i žensku torbu nego cargo hlače. Te hlače su onako, smrt osobnog ukusa.

Maloki
30-03-2013, 11:28
Lol.
Mobitel, novčanik i ključeve nosim u džepu, ne vidim razloga da išta drugo nosim sa sobom.
Ako bi furao sunčane držao bi ih u autu ili ako moram sa sobom onda na ovratnik majice.
Ne shvaćam zašto bi nosio čakiju? I zašto bi mi trebala torbica za povremeno nošenje eksternog HDD-a?

StormCr0w
30-03-2013, 11:30
Bar ne sere jebote.
On topik, nosim sve u džepovima jakne.
E da, ovo s naoćalama na ovratniku mi je baš prejadno :(

Maloki
30-03-2013, 11:34
Pa ne znam, kad bi nosio naočale i ako bi ih morao skinut (birtija ili općenito ulazak u neki zatvoreni prostor) onda ne znam zašto ne na ovratnik.
Sunčane mi najviše trebaju za vožnju ali ih nemam jer moram nosit dioptrijske. Fotosenzitivne su retardacija, tako da mi je jedina opcija kupit sunčane s dioptrijom koje su i dost skuplje, a za 2-3 godine ću vjerojatno opet morat mjenjat dioptriju.
A fakat mi često trebaju u vožnji ;(

W3DR4N
30-03-2013, 11:38
Meni nikad ne trebaju sunčane, a nosim ih jer sam onda macho.

Čux
30-03-2013, 11:43
ključevi,mob,novčanik, te tri stvari mi stanu u lače :P

StormCr0w
30-03-2013, 12:03
Meni nikad ne trebaju sunčane, a nosim ih jer sam onda macho.

Samo aviator.

Lord Ragnarok
30-03-2013, 12:15
jakna sa 2 unutarnja djepa sve potrebe pokriva preko zime
prek ljeta u traperice stane mob novcanik i kljucevi.
ak vec furam havajke, furam sa sobom sam osobnu nesto papirnatog i kljuceve, stane u 2 djepa.
pederuse su za pedere, lezbe i predatora

Niko Bellic
30-03-2013, 12:17
Lol.
Mobitel, novčanik i ključeve nosim u džepu, ne vidim razloga da išta drugo nosim sa sobom.
Ako bi furao sunčane držao bi ih u autu ili ako moram sa sobom onda na ovratnik majice.
Ne shvaćam zašto bi nosio čakiju? I zašto bi mi trebala torbica za povremeno nošenje eksternog HDD-a?
Mrzim nositi stvari u prednjim džepovima od hlača, jer mi je debilno svaki put sve prebacivat iz jednih u druge, a i nemoguće je udobno sjediti punih džepova, čak i da mi sve stane unutra. Alternativa je da svaki put sve iz prednjih džepova vadim na stol (ili negdje drugdje) ako uopće ima mjesta i onda ponovo sve spremam nazad kad idem ća.

Čakiju nosim zato što ima na sebi otvarač za konzerve i boce. Nikada nisam bio ljubitelj hladnog oružja.

Čemu imati korisne stvari ako ih ne možeš nositi sa sobom i nisu tu kad ih zatrebaš.

P.S. Zaboravio sam ranije navesti Airwaves®, papirnate maramice, rezervne slušalice, USB OTG kabel, kvalitetnu kemijsku i mali jastuk za napuhavanje (idealan za malo ubit oko u busu ili vlaku).

Windwalker
30-03-2013, 12:31
Ne!

Obično uzmem samo ključeve, žvake, te glavne kartice i malo love prebacim iz novčanika u malu tanku kutijicu koja ne smeta u džepu.

A kad trebam nešto više nosit, uzmem staru školsku torbu koju ionako nosim na fax.

Aral
30-03-2013, 12:35
Bitno da je nabrojao sve marke i veličinu ekrana :(

Nosim tu torbicu samo kad sam na motoru, jer nemam kam sa stvarima ko u autu.

flander
30-03-2013, 12:37
Bitno da je nabrojao sve marke i veličinu ekrana :(

Nosim tu torbicu samo kad sam na motoru, jer nemam kam sa stvarima ko u autu.

kakav ti to motor ? pa kaj nema ispod zica onaj gepek ?

Electromaster
30-03-2013, 12:38
pederuse su za pedere, lezbe i predatora

Bar ja ne mrzim pederuše jer su najretardiranija stvar ikad.

Brijem da sam nekidan ovdje po forumu pisao što ja nosim...

McPingvin_v2.0
30-03-2013, 12:59
Pederuše su life saver kad ideš trčati. Preko prsa i vozi.

Niko Bellic
30-03-2013, 13:35
Znači vama se baš i ne događa da odete na cugu i vratite se doma idući dan? Zar nitko ne izađe ujutro nešto obaviti i vrati se doma kasno navečer? Ok, kužim. Teško je biti spontan kad imaš samo novčanik, mobitel i ključeve sa sobom. I ja sam nekad bio takav...

Vedro
30-03-2013, 13:36
Evo čitam 24SATA (SUBOTA 30.03.2013. stranica 110) i jebeno ne vjerujem šta vidim.

Idemo redom...

Joe Šimunić fura neku mini LV torbicu od 5850 kuna (priložena slika)

Ivan Rakitić fura malo veću LV torbicu od 10320 kuna (priložena slika)

Vedran Čorluka fura donekle normalnu (čitaj crnu) LV torbu/torbicu od 12400 kuna (priložena slika)

Ne bih ništa rekao da su te torbice funkcionalne (Čorlukina je izuzetak, no skuži koja joj je CIJENA) i da stvarno služe nečemu, ali budimo realni, ta sranja imaju uglavnom samo jedan veliki pretinac, najčešće su u boji govna i ružna su poput Noctua ventilatora. Šta dođe čovjeku u glavu da kupi i nosi takvo sranje?

Doma imam crno-sivu Caterpillar torbicu s tri glavna pretinca (i oko desetak odjeljaka) u kojoj fakat možeš ponijeti hrpu toga. Nabavio sam je samo zato da imam di nosit dva mobitela (jedan s ekranom od 5.3"), Sony slušalice, Ray-Ban cvikse, Benetton novčanik, sitan novac, ključeve, Victorinox Alox čakiju, USB stikove i (po potrebi) eksterni Western Digital HDD. Koštala je oko 100 kuna i vizualno baš i nije neka pojava, pa sam najsretniji kad je mogu ostavit doma i sve potrebno potrpat u jaknu (koja je savršena po pitanju džepova i pretinaca), ali kad prođe zima nemam kud sa svim tim pizdarijama.

Sto ce njima Caterpillar torbica.Ne rade oni na bausteli kao ti. XD

Niko Bellic
30-03-2013, 13:47
Fulao si point. Ovo njihovo je kvazi modni detalj koji realno to i nije. Ajde da furaju najk okostrukušu ili nekaj slično, ali s ovim LV prekoprsušama izgledaju kao svinje s mašnama okovratušama. Onak, furaju fino trenirku, tenisice i LV torbice u boji dreka (koje su ionako item rezerviran za žene lošeg modnog ukusa).

Ova moja služi svrsi, njihova je precijenjeni ružni drekec od nekog tam frenčmena koji ima price tag od par tisuća kuna.

I da, ne radim na baušteli.

Xero
30-03-2013, 13:47
Niko je maneken.

Vedro
30-03-2013, 13:53
Nije maneken nego fashion guru .
Niko,znam di radis.Rekao mi je jedan user tu sa foruma. :D

Maloki
30-03-2013, 13:56
Znači vama se baš i ne događa da odete na cugu i vratite se doma idući dan? Zar nitko ne izađe ujutro nešto obaviti i vrati se doma kasno navečer? Ok, kužim. Teško je biti spontan kad imaš samo novčanik, mobitel i ključeve sa sobom. I ja sam nekad bio takav...
Dogodi mi se puno puta, ali opet nemam potrebu za usb kablom, jastukom na napuhavanje, čakijom, sunčanim naočalama, prijenosnim HDD-om i rezervnim slušalicama.
Od ključeva nosim samo onaj od auta (ako ne idem autom onda ni njega ne nosim), eventualno ako znam da mojih neće bit doma (ili dok sam živio sam u Zagrebu) onda ključ od dvorišta i kuće. U autu odmah vadim mobitel iz džepa ako mi slučajno treba, ista stvar i u kafiću. Imam normalan novčanik pa mi u džepu ne smeta, ali znam i njega izvadit u autu, pogotovo ako idem na autoput pa da se ne moram naprezat pri vađenju novaca da mogu platit.

Nosio sam par puta torbicu, ali sam odustao jer izgubim vremena na kopanju.

McPingvin_v2.0
30-03-2013, 13:57
Znači vama se baš i ne događa da odete na cugu i vratite se doma idući dan? Zar nitko ne izađe ujutro nešto obaviti i vrati se doma kasno navečer? Ok, kužim. Teško je biti spontan kad imaš samo novčanik, mobitel i ključeve sa sobom. I ja sam nekad bio takav...
Koji će ti kurac više u životu od tog svetog trojstva? Ionako ne furaš rezervni donji veš u torbici.

Niko Bellic
30-03-2013, 14:27
Niko je maneken.
Uvijek bio i ostao. Moja prirodna ljepota je neprevaziđena.


[quote="Niko Bellic":1uybgnj6]Znači vama se baš i ne događa da odete na cugu i vratite se doma idući dan? Zar nitko ne izađe ujutro nešto obaviti i vrati se doma kasno navečer? Ok, kužim. Teško je biti spontan kad imaš samo novčanik, mobitel i ključeve sa sobom. I ja sam nekad bio takav...
Koji će ti kurac više u životu od tog svetog trojstva?[/quote:1uybgnj6]
Pa nije da mi nužno treba, ali zgodno je takve korisne stvarčice imati pri ruci, odnosno bolje ih je imati nego nemati. Nema mi goreg nego kad mi nešto zatreba, a nemam to kod sebe. Nije sad da nosim kamenje uokolo. Za sve što furam sa sobom postoji cijeli niz situacija di mi to može super poslužiti, a ako to nemam sa sobom sve se samo dodatno zakomplicira ili postaje neizvedivo.

W3DR4N
30-03-2013, 14:56
Meni nikad ne trebaju sunčane, a nosim ih jer sam onda macho.

Samo aviator.

Orginal American Optics za pilote.

http://1.bp.blogspot.com/-RU5MVGd0Deo/Ta4KnijutVI/AAAAAAAAARo/NP8RCniq_PY/s1600/AO%2BFlight%2BGoggle%2B58.jpg

Herr Schnitzel
30-03-2013, 14:59
Radije bih nosio i žensku torbu nego cargo hlače. Te hlače su onako, smrt osobnog ukusa.
Točno.

StormCr0w
30-03-2013, 15:01
Faco, ima stari slične al su već stare par desetaka godina. Ja furam neke fejk.

Azer
30-03-2013, 15:09
Doma imam crno-sivu Caterpillar torbicu s tri glavna pretinca (i oko desetak odjeljaka) u kojoj fakat možeš ponijeti hrpu toga. Nabavio sam je samo zato da imam di nosit dva mobitela (jedan s ekranom odS5.3"), Sony slušalice, Ray-BanScvikse, BenettonSnovčanik, sitan novac, ključeve, Victorinox AloxSčakiju, USB stikove i (po potrebi) eksterni Western Digital HDD. Koštala je oko 100 kuna i vizualno baš i nije neka pojava, pa sam najsretniji kad je mogu ostavit doma i sve potrebno potrpat u jaknu (koja je savršena po pitanju džepova i pretinaca), ali kad prođe zima nemam kud sa svim tim pizdarijama.

Svima je jasan smisao ovog threada.

StormCr0w
30-03-2013, 15:12
Koje marke je jastuk na napuhavanje?

McPingvin_v2.0
30-03-2013, 15:41
Pa nije da mi nužno treba, ali zgodno je takve korisne stvarčice imati pri ruci, odnosno bolje ih je imati nego nemati. Nema mi goreg nego kad mi nešto zatreba, a nemam to kod sebe. Nije sad da nosim kamenje uokolo. Za sve što furam sa sobom postoji cijeli niz situacija di mi to može super poslužiti, a ako to nemam sa sobom sve se samo dodatno zakomplicira ili postaje neizvedivo.
Stane i meni sve bez torbice ako imam jaknu. Mobitel, novčanik, dva para ključeva, bonus: suzavac, upaljač, USB stick, švicarski nož, sunčane naočale. Sve da idem i na šetnju kroz jebenu šumu to mi je dosta.

StormCr0w
30-03-2013, 15:46
Ne nosiš nož u šumu? I čemu suzavac?

Razzarach
30-03-2013, 15:48
Koji kreten bi nosio suzavac?

Kostolomac
30-03-2013, 15:51
Pederuše su life saver kad ideš trčati. Preko prsa i vozi.
Ovo me nasmijalo :D

Ne nosim pederuše niti torbice. I sunčane cvike izbjegavam. Također ne volim ni slušalice furat u/na ušima. Jedino za što bih si kupio sunčane cvike je za vožnju.

Niko Bellic
30-03-2013, 17:22
Orginal American Optics za pilote.

http://1.bp.blogspot.com/-RU5MVGd0Deo/Ta4KnijutVI/AAAAAAAAARo/NP8RCniq_PY/s1600/AO%2BFlight%2BGoggle%2B58.jpg
De tog ima i kako se cijene kreću. Baš su k'o stvorene za moju glavu.


[quote="Niko Bellic":2a2cs20o]Pa nije da mi nužno treba, ali zgodno je takve korisne stvarčice imati pri ruci, odnosno bolje ih je imati nego nemati. Nema mi goreg nego kad mi nešto zatreba, a nemam to kod sebe. Nije sad da nosim kamenje uokolo. Za sve što furam sa sobom postoji cijeli niz situacija di mi to može super poslužiti, a ako to nemam sa sobom sve se samo dodatno zakomplicira ili postaje neizvedivo.
Stane i meni sve bez torbice ako imam jaknu. Mobitel, novčanik, dva para ključeva, bonus: suzavac, upaljač, USB stick, švicarski nož, sunčane naočale. Sve da idem i na šetnju kroz jebenu šumu to mi je dosta.[/quote:2a2cs20o]
Ma stane i meni u jaknu sve jerbo ima čudo džepova i pretinaca, ali uskoro dolazi proljeće pa jakna ide na kemijsko i onda u ormar. Morat ću si kod cigana na placu kupit onaj prsluk k'o za u ribe i u njega potrpati sve ranije navedeno. Ala pa kak se tog nisam pre setio. Još ako odozada dam ušit neku perverziju bit će to furka do jajcih.

WannabeClone
30-03-2013, 17:25
Koji kreten bi nosio suzavac?

Kreten kojeg je rotvajler napao dok nikog nije bilo u blizini i dok nije ništa imao uz sebe za samoobranu, hvala.

McPingvin_v2.0
30-03-2013, 17:26
Ne nosiš nož u šumu? I čemu suzavac?
Zašto ne bi nosio švicarac u šumu? Od branja gljiva do rezanja bilo kojeg govneta u slučaju da slomiš nogu i trebaš ju imobilizirati, jebiga.

Čemu? Bitch repellant 8)

StormCr0w
30-03-2013, 17:47
Ne znam. švicarac mi je nekako lame i mala je oštrica, čak i na velikom. Mačete ftw :D

Bitch repellent? Makes sense.


Also:
http://img232.imageshack.us/img232/3126/2wdr8ro.jpg

cham3leon
30-03-2013, 17:53
O jebote, tko je to napravio? :pray: :pray: :pray:

McPingvin_v2.0
30-03-2013, 17:53
Nije tu samo čakija u igri, već i ona pilica za drvo, otvarač za konzerve, boce i vino, šarafciger i sva ostala survival govna :)

Xero
30-03-2013, 20:44
Jel ima puno medvjeda i odrona kamenja u centru Zagreba?

sickpetey
30-03-2013, 20:48
Ne, samo u okolici.

Čux
30-03-2013, 20:58
Kolko god volim minimalistički loadout, reko bi da nikad nisi overprepared, kolko god "krame" ponio.

McPingvin_v2.0
30-03-2013, 21:01
Jel ima puno medvjeda i odrona kamenja u centru Zagreba?
Ne živim u centru.

Vedro
30-03-2013, 21:04
Daj nemoj me zajebavat...da sam placen 6700kn po satu kao Luka Modric i da izadem van sa suzavcem i cakijom u dzepu... o jebote.I jos neka obicna pederusa kao modni dodatak. :rotfl:

W3DR4N
30-03-2013, 21:17
Sjećam se kad je bilo popularno nositi USB stickove oko vrata. Onda je Osirus počeo oko vrata nositi 2.5 inčni prijenosni hard da im ukaže koliko debilno izgledaju.

Lord Ragnarok
30-03-2013, 22:38
Jel ima puno medvjeda i odrona kamenja u centru Zagreba?
Ne živim u centru.

jarun, zagrebacki nigger ghetto

McPingvin_v2.0
30-03-2013, 22:56
Nije ko Špansko ili Mala Srbija, priznajem.

Lord Ragnarok
30-03-2013, 23:51
shpaolin crew best!

Niko Bellic
03-04-2013, 12:55
Pronaša sam slik'cu moje bisage na netu. Nijeli krasna?

http://www.zaslike.com/files/vdtk2vfhxlkwth30n1v.jpg

Vedro
03-04-2013, 13:49
Lijepa je.Bas sad pored te tvoje bisage ,one preskupe izgledaju maksimalno pederski.
Ali vrhunac svega je da onaj gej Modni Macak zaista nosi preskupe zenske torbice.

Electromaster
03-04-2013, 13:53
Preskupe stvari su općenito "ima se, može se". Uostalom nemaju ti likovi samo preskupe torbice, već i ostalu obleku...

Ja sam moju malu crnu torbicu dobio prije punkufer vremena od T-coma za one njihove bodove, no s druge strane imam i veći messenger bag koji me došao oko 750kn.... Mada, pola od toga su mutava poštarina i carina.

Karlo_from_Bjelovar
07-04-2013, 19:55
od preskupih odjevnih predmeta jedino potajno patim na one tommy hilfiger veste od kašmira

Razzarach
07-04-2013, 20:57
Hilfiger je valjda naj overpriced marka ikada, odma poslje guessa.

StormCr0w
08-04-2013, 05:58
Kao da postoji marka koja nije.

McPingvin_v2.0
08-04-2013, 09:43
Postoji.