PDA

Pogledaj cijelu verziju : Battlefield 4



Stranica : [1] 2

Tegla Ajvara
16-03-2013, 10:01
https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/559834_10151797363983206_1998386225_n.jpg

ide polako..
samo da neukenjaju ko 3.


http://www.battlefield.com/battlefield-4

Sgt. Bull
16-03-2013, 10:08
Čim vidim ovo "new era" znam da će ga zasrati.

Marvin OCX
16-03-2013, 11:08
1000% ga necu kupiti ako ne izbace suppresion... :-x

W3DR4N
16-03-2013, 11:23
Koji sramotni serijal.

cham3leon
16-03-2013, 11:25
Čemu novi nastavak Battlefielda kad dolazi ARMA 3?

Marvin OCX
16-03-2013, 12:51
Da,cemu kvarcne grijalice kada imamo cokoladne keksice.

Tsumetai Ryujin
16-03-2013, 13:06
Koji sramotni serijal.
BF serijal je propao onog trenutka kad je odlucio postati CoD (BF:BC), nepotrebno. Sada jedini BF nastavak koji ima smisla i uzitka igrat je BF2 sa Project Reality modom.

Srle
16-03-2013, 13:22
S obzirom na sliku, da očekujemo vremenske neprilike u gameplayu?

Tegla Ajvara
16-03-2013, 14:50
ocu novi engine, i da samo predjem kampanju i izdrkam se na efekte i grafiku i meni dost
multi necu ni igrat

Tegla Ajvara
20-03-2013, 13:46
eto ovak nesluzbene info kazu:
engine je isti, mape ce bit vece, bit ce otprilike slican broj kau u 3
otprilike slican broj vozila i oruzja, slican broj dlc ak ne i vise
:/ :(
nis posebno

StormCr0w
20-03-2013, 13:48
Battlefield postao CoD.

Tegla Ajvara
20-03-2013, 13:52
da :(

vec je pocela bjesna rulja lajat na dice i EA
tipa ''bf 3.5'' mi se svidio od komentara
pa da, i je zapravo, ko neka expanzija za 3

i da, singleplayer radnja je u kini 2020. godine lololo

Hexfire
20-03-2013, 14:58
S jedne strane, neslužbene informacije su neslužbene, ali s druge, koga briga.

cham3leon
20-03-2013, 17:04
S jedne strane, neslužbene informacije su neslužbene, ali s druge, koga briga.

Istina. Još jedan generički šuter koji nećemo igrati.

Marvin OCX
20-03-2013, 18:03
da :(

vec je pocela bjesna rulja lajat na dice i EA
tipa ''bf 3.5'' mi se svidio od komentara



Imas fenomenalan engine sposoban da prikazuje velike mape i svu tu pirotehniku te nepredvidivost i experimentisanje 64 igraca,sva ta potpuno razlicita oruja i vozila,stotine razlicitih pusaka sa naprednom balistikom i gadgete,lijepu grafiku uz smijesno male hardverske zahtjeve u poredjenju sa nekim novijim hitovima tipa Crysisa 3. Igraci ce dobiti navedeno,dobiti nove mape,nove puske,nove i unapredjene modove igranja...Po cemu je to drugacije od neke potpuno nove MP igre koju zele? Mozda igraci zele novi engine koji ce izroditi hrpetinu problema i gigabajte patcheva da se zakrpa jedna igra sa tolikim mugucnostima da bi se osjecali fino? Mozda malo drugacija grafika i vizuelni identitet ne bi skodio ali zeljeti drugaciji engine u potpunosti je debilizam. Prije dva dana me u heliju oborio i ubio kokpit aviona koji je doletio sa kraja mape iz nekog jet fighta,i rulja bi novi engine :pray:

Neven <R>
20-03-2013, 18:44
Ja bi BF MMOFPS igrao, to bi bilo zakon

StormCr0w
20-03-2013, 18:58
Još da je WW1...

W3DR4N
20-03-2013, 19:15
Mozda igraci zele novi engine koji ce izroditi hrpetinu problema i gigabajte patcheva da se zakrpa jedna igra sa tolikim mugucnostima da bi se osjecali fino?

BF3 ima patcheve od 2 GB. Toliko o dovršenosti igre.

Falus
20-03-2013, 19:28
Tegla Ajvara se zapravo žali što neće bit novog engina :) I onda ljudi nisu graphic whores...

W3DR4N
20-03-2013, 19:32
Ne žali se zbog toga. Nego zato jer BF3 grafika izgleda kao smeće + bugovita je i glitchava do granice neigrivosti.

Marvin OCX
20-03-2013, 20:13
Mozda igraci zele novi engine koji ce izroditi hrpetinu problema i gigabajte patcheva da se zakrpa jedna igra sa tolikim mugucnostima da bi se osjecali fino?

BF3 ima patcheve od 2 GB. Toliko o dovršenosti igre.

Upravo. Ali ti zadnji patchevi se odnose na fixanje sitnih glitcheva te nefranje ili buffanje pusaka i slicno. Engine kao engine i mogucnosti koje igrac ima u BF3 su zaista sve sto MP igrac moze pozeljeti.
Ljudi zamjere sto je jedan od DLC-ova close quarters COD-alike sa malim mapama i zescom akcijom... Pa nemoj ga igrati npr? Igraj Armored kill gdje imas mape koje su po nekoliko kilometara vece on onih iz vanila verzije. BF3 ce postati COD onog momenta kad postane noob friendly i kada skill ne bude najbitniji,kada ubace kill streakove i zanemare timsku igru... Vec ima naznaka da idu u tome pravcu istini na volju. Vec sam napominjao suppresion. Raja se masovno zalila ali eto.


Ne žali se zbog toga. Nego zato jer BF3 grafika izgleda kao smeće + bugovita je i glitchava do granice neigrivosti.

Netacno. Sitnih glitceva ima naravno. Grafika nije na nivou prvog Crysisa ali je standardna i skoro nebitna u igri koja je MP primarno.

Maloki
20-03-2013, 20:13
Ali čekaj, Battlefield 3 je koštao 60€, nakon toga je došao Premium koji je kao neki season pass, košta 50€ i nudi pristup svim DLC-ovima koji donose nove mape i nova oružja.
Sad su najavili Battlefield 4 koji će se vrtit u istom engineu, imat vjerojatno isti gameplay kao i trojka, a donjet će samo nove mape i nova oružja. Za koji će isto bit season pass.
Dakle izlazi season pass koji će koštat nešto više i ignorirat sav tvoj progress iz trojke i za koji će se kasnije izdat novi season pass. Vau.

Marvin OCX
20-03-2013, 20:22
Sa novim mapama,puskama,vozilima i modovima igre to je nova igra. Gameplay ce sigurno ostati isti ali ovaj u BF3 je vrhunski i ne vidim potrebu za necim drugacijim.
A sto se tice premiuma i season passova tu uzimaju dodatne pare i to je ocito.
Ali kada se uporedi sa COD-om koji to isto radi sa neuporedivo nizom kvalitetom onda im se i moze oprostiti.
Busali su se u prsa kako nikada nece naplacivati DLC-ove,sada kada se to radi se pravdaju da to radi EA u cijem su vlasnistvu a ne oni,tj DICE. Mene realno boli briga za necijom pohlepom,ako ponude dobar DLC u cijem igranju cu uzivati ja cu ga kupiti.

Edi Sm187
20-03-2013, 21:08
Battlefieldu 3 sam najviše zamjerio taj Premium i nikad više neću kupiti BF dok bude takvog modela poslovanja.

Zabavna igra, though.

A na ovo da u COD-u skill nije najbitniji, pfft. U svakom netimskom nadmetanju je skill najbitniji, samo je pitanje koliko najbitniji.

Windwalker
20-03-2013, 21:32
Ali čekaj, Battlefield 3 je koštao 60€, nakon toga je došao Premium koji je kao neki season pass, košta 50€ i nudi pristup svim DLC-ovima koji donose nove mape i nova oružja.
Sad su najavili Battlefield 4 koji će se vrtit u istom engineu, imat vjerojatno isti gameplay kao i trojka, a donjet će samo nove mape i nova oružja. Za koji će isto bit season pass.
Dakle izlazi season pass koji će koštat nešto više i ignorirat sav tvoj progress iz trojke i za koji će se kasnije izdat novi season pass. Vau.
Pa i kampanju i genijalnu, nikad viđenu priču.

Duke of Earl
20-03-2013, 21:42
Kakav si ti odvratan mrtvi fanboy Marvin to je jebeno zastrašujuće.

Marvin OCX
20-03-2013, 21:56
He he evo metal experta sa 3-5 godina slusalackog staza :D
Kakvih sve komplexa nema na ovom forumu...

Kid A
20-03-2013, 22:03
Sta ces za mene napisati ako i ja kazem da je BF3 losa igra?

Hexfire
20-03-2013, 22:13
do me, do me!!!

cham3leon
20-03-2013, 22:54
Nisam igrao BF3, ali svejedno ću pljuvat po njemu jer ga radi Iej i prodaje se na Oriđinu. Već to je dovoljno loše. Sviđa mi se destrukcija zgrada, ali ne vidim razliku u gameplayu između CoD-a i ovoga. Bar nema bacajućih noževa.

Ponovit ću da će ARMA 3 bit mnogo bolja. Na što će Marvin reći da te dvije igre nemaju veze s vezom što bi bilo istina da BI nije napravila potpuni overhaul animacija i kretanja tako da se trojka u pješačkom režimu igra kao pucačina. Jedino što umjesto strafe-jump killova viriš oprezno iza zidova ili gmižeš kroz travu, ali zašto ne?

Osim toga, ne vjerujem da će BF3 ili BF4 ikada imati DayZ ili WW2 mod. Ili coop kampanje. Ili mission editor. Čak i da sam totalna njubara i ne snalazim se u hardcore simulaciji ratovanja (što i jesam!!) opet mi je ARMA bolja zbog svih tih featurea dok god nema bugova i glitcheva.

Duke of Earl
20-03-2013, 23:00
He he evo metal experta sa 3-5 godina slusalackog staza :D
Kakvih sve komplexa nema na ovom forumu...
sorry buraz, symphanyy iks je najbolji metal bend u svemiru i battalfiaeld je najbolji fps trenutno na tržištu.

Hexfire
20-03-2013, 23:02
I Juve je prvak svijeta

Kid A
20-03-2013, 23:09
Sad da Maloki nesto napise bilo bi "hehe evo i pekar se javio misleci da zna nesto o BF3, joj koji kompleksi na ovom forumu :rotfl: "

Denial is strong in this one

Maloki
20-03-2013, 23:13
Nisi mogao bez da to napišeš, a? :)

Kid A
20-03-2013, 23:17
http://i.imgur.com/wIHctKF.jpg

hansi
20-03-2013, 23:59
vi stvarno jebeno mrzite video igre

Hexfire
21-03-2013, 00:12
I trošimo mnogo energije na održavanje te mržnje.

Edi Sm187
21-03-2013, 00:25
Sviđa mi se destrukcija zgrada

To ti zapravo ne postoji u BF3. Imaš par zgrada (omanje kućice) nad kojima je moguće provesti destrukciju, druge grade ma koliko god im zidova probio neće se srušiti nikada. Ukratko, destrukcija zgrada je još na razini kakva je trebala biti na PS2 igrama, a neke igre iz tog doba (Red Faction) su po tom pitanju daleko impresivnije.

Od ove generacije jedino Red Faction Guerrilla ima dobro destrukciju zgrada. Ako konzole ograničavaju igre po tom pitanju onda nextgen nema opravdanja ako se destrukcija ne implementira kako spada.

Marvin OCX
21-03-2013, 01:11
vi stvarno jebeno mrzite video igre
Mrze igre i bilo koga ko ih ne smatra megaespertima nebitno o cemu pricaju. Nevidjeno :pray:



Sviđa mi se destrukcija zgrada

To ti zapravo ne postoji u BF3. Imaš par zgrada (omanje kućice) nad kojima je moguće provesti destrukciju, druge grade ma koliko god im zidova probio neće se srušiti nikada.

Ovo je djelimicno istinito. Upravo sam zavrsio partiju igrajuci kao tenkista i bar 20 killova sam napravio ruseci objekte u kojima se nalaze protivnici ne pogadjajuci ih direktno vec ih konstrukcija objekta kog srusis ubije.
http://battlelog.battlefield.com/bf3/ba ... 354546984/ (http://battlelog.battlefield.com/bf3/battlereport/show/1/57906431/354546984/)

Medjutim iako svoje fizikalne elemete imaju dijelovi vozila koji te mogu ubiti ako te udare kada explodiraju(npr krilo aviona,elisa helija itd) destrukcija objekata je skiptirana i uvijek se urusavaju na isti nacin. Svejedno igraju veliku ulogu u gameplayu jer nema tog zida ni objekta u kom ces prezivjeti ako tenk ili heli pocnu da ga granatiraju.

Deadwalker
21-03-2013, 11:44
vi stvarno jebeno mrzite video igre

Zapravo samo mrze prodavanje mačka u vreći. To je obično ekvivalentno modernom konzumerizmu kojeg EA objeručke podržava, a igrača koji će ga objeručke prihvatiti nikad ne manjka. Kada se još nađe netko tko ide sa argumentima braniti taj sustav, čovjek se zbilja teško može suzdržati.
Ali hej, ja nisam utukao 1000 sati u B3 pa da moje izjave nešto vrijede ovdje.

Marvin OCX
21-03-2013, 13:33
Jedno je pricati o pohlepi izdavaca koja je potpuno na mjestu, a nesto sasvim drugo baljezgati o kvaliteti proizvoda kog izdavac naplacuje. Ali hej,kako to skuziti :D

W3DR4N
21-03-2013, 16:52
Problem je u tome što su EA i DICE prodali prednost pred standardnim igračima potpuno nebalansiranim sadržajem. Ili, ako ti se igra Battlefield 3, primoran si igru platiti 100 Eura.

Marvin OCX
21-03-2013, 19:04
Premium je jeftiniji od standardne verzije koju ja imam(50 eura je platio,box verziju) a nosi sa sobom sve DLC-ove.

W3DR4N
21-03-2013, 19:40
Ček, ti si kupio nekakvu rusku proxy verziju s language patcherima za ne znam, 150 kuna i sad najednom Premium ne košta 50 Eura koliko košta nego si ti kralj svijeta.

Kralju svijeta.

Marvin OCX
21-03-2013, 20:16
Ček, ti si kupio nekakvu rusku proxy verziju s language patcherimaSza ne znam, 150 kuna i sad najednom Premium ne košta 50 Eura koliko košta nego si ti kralj svijeta.

Kralju svijeta.


Premium je jeftiniji od standardne verzije koju ja imam(50 eura je platio,box verziju) a nosi sa sobom sve DLC-ove.

Koji si ti lik :rotfl:
Premium je vrlo povoljan nekome ko tek kupuje igru i povoljniji je i meni da ga sada uzmem nego da kupujem DLC po DLC.
Kuzis? Kralju kontanja.

Neven <R>
21-03-2013, 20:18
Problem je u tome što su EA i DICE prodali prednost pred standardnim igračima potpuno nebalansiranim sadržajem. Ili, ako ti se igra Battlefield 3, primoran si igru platiti 100 Eura.
Ček fakat je P2Win iako si već platio igru? :pray:

Tegla Ajvara
21-03-2013, 20:23
nakon punk vremena (battlefield 1942) bit ce pomorske bitke
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=3z4jxkkrrKM
nevalja nes
jbg
evo link
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... z4jxkkrrKM (http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=3z4jxkkrrKM)

Marvin OCX
21-03-2013, 20:59
Problem je u tome što su EA i DICE prodali prednost pred standardnim igračima potpuno nebalansiranim sadržajem. Ili, ako ti se igra Battlefield 3, primoran si igru platiti 100 Eura.
Ček fakat je P2Win iako si već platio igru? :pray:

Sta tacno podrazumjevate sa tim pay to win? Jedina zamjerka koju ja imam vezano za BF3 je ta sto su se zakleli da nece naplacivati DLC-ove nikada. Medjutim EA je to uzeo pod svoje i sa obrazlozenjem da svaki DLC donosi po 4 nove mape.nove puske i vozila i modove igranja odlucio da to fino naplati. Imas opciju da kupujes DLC-ove jednog po jednog kako izlaze ili da kupis Premium i imas pristup svemu sto nosi BF3 ime u sebi i tako je nesto jeftinije.

Neven <R>
21-03-2013, 23:33
Pa ak su nove puške u DLC-ovima nebalansirano bolje od ostalih i ako igrači mogu koristiti te puške protiv onih koji nemaju DLC, onda je to pay2win. Tak mi zvuči barem od onog kaj je veki napisao

Hexfire
22-03-2013, 00:33
Zvuči ko Max payne 3 multi

Edi Sm187
22-03-2013, 01:08
Imas opciju da kupujes DLC-ove jednog po jednog kako izlaze ili da kupis Premium i imas pristup svemu sto nosi BF3 ime u sebi i tako je nesto jeftinije.

Ja prakticiram treću, nešto jeftiniju opciju. Makar da sam prakticirao četvrtu ne bih previše toga propustio.

Marvin OCX
22-03-2013, 10:09
Pa ak su nove puške u DLC-ovima nebalansirano bolje od ostalih i ako igrači mogu koristiti te puške protiv onih koji nemaju DLC, onda je to pay2win. Tak mi zvuči barem od onog kaj je veki napisao

Ma ko jos obraca paznju na ono sto on pise :) Najbolje puske i puske koje se koriste u takmicenjima su puske koje su dostupne svima. M16A3 , M416 i AEK-971 su najubojitije puske iz assault klase i najcesce se koriste. Naravno da neke od njih nemas odma cim pocnes igrati ali se brzo otkljucavaju ukoliko igras tu klasu. X puta mi se desilo da me neko nadigra sa nekom puskom koja je u drugom ili trecem planu jednostavno zato jer ju je prostudirao i ustelio se sa njom. Npr puske koje imaju nizi rpm su losije za borbu izbliza ali su bar zbog nizeg rpm-a precizne sa srednjih i vecih udaljenosti jer imaju manji trzaj. Nauciti kontrolisati trzaj neke puske te cini ucinkovitim ili losim sa njom. Npr M16A3 sa full auto ima vertikalni trzaj koji vuce malo ka gore i lijevo sto znaci da moras kada pucas vuci mis dole i desno kako bi je kontrolisao. I tako je sa svakom puskom u igri,svaka je u dobra ili losa u zavisnosti od tebe i situacije. AEK ima 900 rpm i okvir od 31 metka ispucas puno brze nego sa vecinom drugih pusaka i to je cini odlicnom za borbi izbliza. Stim da imas dodatke tipa heavy barrel-a tj produzene cijevi koja je cini boljom na vecim udaljenostima ali joj poveceva trzaj. I tako imas veliki broj dodataka cime uveliko mijenjas balistku svake puske. BF3 je odlicno balansirana igra. Mozes biti nevidjeno dobar sniper koji ce se zastekati na nekih 200 metara od objetive i skidati redom. Mejutim da bi skidao sa te udaljenosti moras koristiti neku jacu optiku,a jace optike svjetlucaju kada nisanis sto te cini vidljivim,dok niza optika nema tog odsjaja ali nemozes biti precizan sa njom sa te udaljenosti te moras prici blize objektivama gdje si automatski meta ostalima. Ista stvar je i sa vozilima. Imaj Javelin, npr,njime lockas i skidas tenkove. Medjutim tenk ima opciju da izbaci tzv inr smoke cime ponistis taj lock od javelina sto javelin cini beskorisnim. Ali recon klasa ima spravice koje omogucavaju konstantan lock na metu i tenk je automatski ranjiv. Tu je car timske igre BF3. Ako ja kao inzinjer sa jevlinom i ti kao recon necemo suradjivati onda ce nas taj tenk kvalitetno silovati.
Ocito ima previse hejtera ove igre,vecina ih nije ni zaigralo ali cinjenica je da je BF3 klasa za sebe i vrijedi svake pare.


[quote="Marvin OCX":30m6gv5g]Imas opciju da kupujes DLC-ove jednog po jednog kako izlaze ili da kupis Premium i imas pristup svemu sto nosi BF3 ime u sebi i tako je nesto jeftinije.

Ja prakticiram treću, nešto jeftiniju opciju. Makar da sam prakticirao četvrtu ne bih previše toga propustio.[/quote:30m6gv5g]

Koja je to treca opcija? Igranje vanila verzije? Pa eto,cinjenica je da su DLC-ovi dobri ali vanila se najvise igra. Cujem i vidim da je ovaj zadnji DLC odlican i ocito bolji od ostalih tako da cu ga vjerovatno uzeti uskoro. Kolkiko cu ga igrati je druga prica jer sa 400 sati iza sebe sam proveo manje vremena igrajuci od vecine raje koju imam na battlelogu. Obaveze.

W3DR4N
22-03-2013, 10:22
Sve si ti to divno i krasno napisao, i onda uđeš u igru, a na vrhu ljestvice samo igrači s P pored imena i u punoj ratnoj spremi koju ja nemam i ne mogu imati. Općenito obilježavanje igrača koji kupe DLC kao vrijednijih je ispod svake granice zdravog ukusa i morala na relaciji izdavač-kupac.


Edit:
Sorry Marvin, zaboravio sam da možeš kupiti sva oružja za klase bez Premiuma. Košta samo 180 kuna po klasi, kojih ima četiri.

Marvin OCX
22-03-2013, 10:47
http://battlelog.battlefield.com/bf3/ba ... 354546984/ (http://battlelog.battlefield.com/bf3/battlereport/show/1/57906431/354546984/)
http://battlelog.battlefield.com/bf3/ba ... 354546984/ (http://battlelog.battlefield.com/bf3/battlereport/show/1/57772614/354546984/)
http://battlelog.battlefield.com/bf3/ba ... 354546984/ (http://battlelog.battlefield.com/bf3/battlereport/show/1/57674540/354546984/)

Evo neke od zadnjih partija i pogledaj koliko cesto sam ja na vrhu ili pri vrhu ljestvice a nemam premium. Ili koliko cesto je tamo neko ko nije premium. Premium igraci su najcesce igraci koji jako puno igraju pa su samim tim i nerijetko bolji igraci. Ja npr nisam premium i mogu sada biti level 1 sa prvim sniperom dostupnim u igri i igrati sa samim premium igracima i bit cu na vrhu ljestvice u 3 od 5 partija. Skill je najbitniji. Premium se uzima radi novih mapa i novog iskutva a ne radi novih pusaka koje su identicne ili losije ostalima. Ukratko nisi u prednosti nad nekim imao ili nemao premium. Vjerovao ti cinjenicama koje iznosim ili svome misljenju koje si izgradio ko zna na iz cega :D
A relacija prodavaca i kupca je sasvim normalna u kapitalistickom drustvu kom zivimo. Premium igrac je vrijedniji u ocima glavonja iz EA. Ali na serveru nije.

The Boz
22-03-2013, 11:17
I once used anecdotal evidence and it totally worked.

W3DR4N
22-03-2013, 11:30
Evo neke od zadnjih partija i pogledaj koliko cesto sam ja na vrhu ili pri vrhu ljestvice a nemam premium.

Ti kužiš da si kupio sve DLC-ove, koji sastavljaju drugim riječima Premium, ali tvrdiš da nemaš Premium jer si ga kupovao malo po malo. Daj se uozbilji.

Neven <R>
22-03-2013, 11:44
Al ček, znači platio si igru. I opet možeš kupovati druga oružja? WTF?

Evo ja recimo igram Planetside2 gdje također možeš kupovati sidegradeove, ALI ih možeš i otključati bez da išta platiš uz dovoljno grindanja i još je igra F2P. Dok u BF3 platiš igru, i onda ako želiš neka oružja moraš JOŠ platiti i nema načina da ih otključaš besplatno? Jesam li dobro shvatio? Ako je tako onda je to užasan model, bio bi jedva prihvatljiv za F2P igru.

W3DR4N
22-03-2013, 13:17
U Battlefieldu sve moraš platiti. Nije to igra za siromašne pogane koji igraju Planetside.

flander
22-03-2013, 13:21
pa jel postoji itijedna igra od strane EA da se ne plača xD

Neven <R>
22-03-2013, 13:23
U Battlefieldu sve moraš platiti. Nije to igra za siromašne pogane koji igraju Planetside.
Nah. Da pokreneš Planetside moraš imati konfiguraciju koju si siromašni bogec nemre priuštiti 8)

W3DR4N
22-03-2013, 13:25
pa jel postoji itijedna igra od strane EA da se ne plača xD

Postoji. Ali si u njoj uvijek online.

cham3leon
22-03-2013, 13:26
pa jel postoji itijedna igra od strane EA da se ne plača xD

Bio je Battlefield heroes, sad je ja mislim 1942 free to play postao.

Marvin OCX
22-03-2013, 13:30
Evo neke od zadnjih partija i pogledaj koliko cesto sam ja na vrhu ili pri vrhu ljestvice a nemam premium.

Ti kužiš da si kupio sve DLC-ove, koji sastavljaju drugim riječima Premium, ali tvrdiš da nemaš Premium jer si ga kupovao malo po malo. Daj se uozbilji.

Imas igru koja se zove Battlefield 3,koja ima 9 odlicnih mapa u vanila verziji. Ja sam uzeo limited ediciju sa Back to karkand dlc-om npr koji je sa sobim nosio 4 nove mape,odlicne mape,jako igrane. Limited verzja je bila neznatno skuplja od obicne. Tada su najvaljena jos 4 nova dlc-a koja se dodatno placaju ili ako tek kupujes igru kupis premium i imas vanila verziju i sve dlc-ove koju budu izlazili. Ja Vedrane nemam pristup tim dlc-ovima jer nisam kupio premium. Kuzis?


Al ček, znači platio si igru. I opet možeš kupovati druga oružja? WTF?

Evo ja recimo igram Planetside2 gdje također možeš kupovati sidegradeove, ALI ih možeš i otključati bez da išta platiš uz dovoljno grindanja i još je igra F2P. Dok u BF3 platiš igru, i onda ako želiš neka oružja moraš JOŠ platiti i nema načina da ih otključaš besplatno? Jesam li dobro shvatio? Ako je tako onda je to užasan model, bio bi jedva prihvatljiv za F2P igru.

Puske otkljucavas igrom. Najbolje puske u igri otkljucavas igrom i samo igrom. Close quarters dlc je sa sobom donio 4 nove mape i nekoliko novih pusaka nipocemu posebnih. Vecina igraca nemaju niti jednu "go to gun" medju njima jer su to puske kao i ostale. Ustvari vecina pusaka su sasvim prosjecne,osim AUG-A ili JNG snipera koje su dobre puske ali u vanili verziji imas bolje. Niko nje kupio taj dlc radi pusaka vec radi novih mapa i modova igranja.
Prvi puta cujem za opciju da kupis samo puske iz close quarters dlc-a bez mapa. Ustvari to je nemoguce jer da bi otkljucao AUG pusku npr morao si pobijediti 5 partija u team domination modu igranja kog imas samo u tom dlc-u i kog mozes igrati samo na tim mapama. Ja sam kupio close quarters dlc za 7 eura. Neko ko voli i igra iskljucivo vozila ce kupiti armored kill dlc gdje kao sto samo ime govori dominiraju vozila. Taj dlc je npr prilicno lose igran jer nema puno mjesta pjesadiji a ipak vecina igraca su pjesadija. Dlc-ovi u BF3 sa po 4 nove mape i sa novim modovima igre zaista nude mnogo vise nego dlc-ovi u bilo kojij drugoj igri i razumijem zasto su odlucili da ih naplacuju.

flander
22-03-2013, 13:33
pa jel postoji itijedna igra od strane EA da se ne plača xD

Bio je Battlefield heroes, sad je ja mislim 1942 free to play postao.



Battlefield heroes sam nešto malo i igral, al kolko se sječam i to je imalo mikrotransakcije...

W3DR4N
22-03-2013, 14:14
Ti Marvin buncaš. Prvo veliš da su DCL-ovi u Battlefieldu jako isplativi i bolji od drugih igara jer za 15 Eura dobiješ četiri mape, a onda veliš da samo imaš prvi DLC, pa onda da kupiš samo ono što te zanima.
Kad je Call Of Duty prodavao pet mapa za 15 Eura, to je bila pljačka, a sad je to sadržajno bogat DLC. Pa nismo mi ostali s kruške pali da ne vidimo kakvo je Battlefield smeće.

Marvin OCX
22-03-2013, 14:25
Ti Marvin buncaš. Prvo veliš da su DCL-ovi u Battlefieldu jako isplativi i bolji od drugih igara jer za 15 Eura dobiješ četiri mape, a onda veliš da samo imaš prvi DLC, pa onda da kupiš samo ono što te zanima.
Kad je Call Of Duty prodavao pet mapa za 15 Eura, to je bila pljačka, a sad je to sadržajno bogat DLC. Pa nismo mi ostali s kruške pali da ne vidimo kakvo je Battlefield smeće.

Ja sam close quarters kupio za 7 eura. Taj kao i svi ostali dlc-ovi ima 4 nove mape. Kupit su i zadnji dlc jer je odlican,takodje za 7 eura. Ne buncam ja vec ti sporo ili nikako ne kontas. Valjda brzo kucam :D
Nemoj porediti COD s BF,budi bar toliko normalan.
A ako stvarno smatras smecem BF3 onda si pao sa sekvoje a ne kruske.

Maloki
22-03-2013, 21:01
I Vedrane, kako je proša bitka na Grand Baazar?

W3DR4N
22-03-2013, 21:12
Dobili. Lol.

Blek_Stena
23-03-2013, 08:48
Meni je BF bas ok za ubit malo dosadu :)

Hexfire
23-03-2013, 09:09
Kao i lupanje glavom o zid, ali to ne znači da je zabavno i isplativo.

bounce
27-03-2013, 00:30
http://www.hcl.hr/screenshots-battlefield-4-1537.html

prvi screenovi.. zgleda ko novi dlc za battlefield 3

Kistra
27-03-2013, 01:32
Čeka se gameplay...

Kadamon-sama
27-03-2013, 07:28
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=U8HVQXkeU8U

link za slucaj da se video nece pokazati

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=U8HVQXkeU8U


Znaci prvi gameplay video Battlefielda 4 nije multiplayer, nije napravljen od ljudi koji su bar jednom izasli iz kuce i vidli da kad sunce sije nije sve sivo-plavo, nije po nicemu razlicit od Battlefielda 3, nije 2143.

Zato se u prvom gameplay videu vidi da se na gampelay nije potrosilo centa dok se na kretanje vojnika i facial animacije(multiplayer igra...ma bilo koja igra opcenito) trosilo milijune, da su se trosile pare na licence za pjesme, da je jos uvijek Dice pod EA-om, da se po nicemu osim po sharper textures ne razlikuje od COD-a.

http://www.gameranx.com/updates/id/1049 ... -ea-china/ (http://www.gameranx.com/updates/id/10497/article/rumor-battlefield-4-alleged-details-leaked-by-ea-china/)

Auto login, need internet all time, support cloud saves
Easier to pickup the game, to take care of players from CoD(BF nije COD har har har)
Have gem store for dlc and other stuff like that
Can deploy female soliders(has Anita told you about your privilege)


Kako sam ja prije obozavo BF serijal :( cak mi je i BC 2 bil zabavan bar za ono ubit vrijeme dok sam cekal novi pravi BF

Srle
27-03-2013, 08:26
Tužna muzika, super nigga...dat emoušn...Najbolje od svega...helikopter tri metra iznad tebe i ti moraš označiti na koga da puca jer ovi iz helikoptera nekako ne znaju...

Jest da BF nije SP igra...ali nije ni COD, koju u minut SP gameplaya ima više zanimljivosti od čitavog ovog klipa

Tegla Ajvara
27-03-2013, 12:51
loše, hejtamo ovo :thumbs1:

croat1gamer
27-03-2013, 13:24
Ja ne vidim neku razliku u BF serijalu otkako je izasao prvi bad company.

E, da. Penjanje na vrh zgrade za exfil, a imaju jednu lijepu poljanu odmah tamo kad dolaze. Made me cringe.

Kistra
27-03-2013, 13:26
Meni se svidja,zovi te me noobom,fanboyem ili kako vec briga me,ali ako ce biti priblizne kvalitete kao sto je bio Battlefield 3,meni dosta...
s tim sto je ovo samo singleplayer,cekam samo da vidim multiplayer kako ce izgledati jer mi je on duplo bitniji...
Jedino me malo nervira ta cinjenica sto svi govore da slici Battlefield-u 3,pa mislim ono,i Call of Duty je svake godine slican prethodniku pa se prodaje ko nenormalan ili npr. Samsung Galaxy S4 je skoro isti po izgledu Samsungu Galaxy S3 sto ne znaci da je los mobitel...
tako da to su po meni gluposti kojima se ne treba zamarati i ako bude imao solidan singleplayer i jos bolji multiplayer(sa vecom destrukcijom) od prethodnika,ja zadovoljan...

mravojed20
27-03-2013, 14:41
Baš kad misliš da BF3 izgleda vizualno odlično dolazi ovo. Pa jbte gledam ovo i mislim si...kako će Half Life 3 izgledat brutalno kad jednom dođe :D

Inače ne znam zaš se ljudi toliko žale da nema novosti, kakvu novost ćeš stavit u modern warfare igru?

Sve i jedna sliče ko jaje jajetu, imaš iste puške, iste uniforme, iste dijaloge i vokabular, jednako traju.

A i za mp isti k, šta mogu promjenit? dodat nove mape i stavit mutatore ala UT, i to onda više nije BF.

croat1gamer
27-03-2013, 14:46
Nesto slicno Titan gamemodeu iz 2142 bi bila odlicna ideja. To mi je neprezaljeno sta ju nisam vise igrao, posebice sad kad je zamrla.

Raz
27-03-2013, 15:05
Iskreno, ne znam zašto bi itko više i igrao Battlefield pored jednog Planetside-a.

A ovo izgleda kao tipično EA-ovo zgrtanje para. Mogli su barem setting promijeniti ako ništa drugo.

Neven <R>
27-03-2013, 15:26
A i za mp isti k, šta mogu promjenit? dodat nove mape i stavit mutatore ala UT, i to onda više nije BF.
Može se promjenit milijun stvari ako se razmišlja izvan okvira 32v32 mapa.

StormCr0w
27-03-2013, 15:27
Iskreno, ne znam zašto bi itko više i igrao Battlefield pored jednog Planetside-a.


Ne vole svi lasere, lošu grafiku i loš osjećaj napucavanja.
Btw, jesu sredili FPS dropove?

Aral
27-03-2013, 15:30
Brutalnost prve klase. Ako je ovo tak dobro, kakav će tek MW4 bit :shock:

Neven <R>
27-03-2013, 15:35
Ne vole svi lasere, lošu grafiku i loš osjećaj napucavanja.

Ne znam meni jedna 40v40 tenkovska bitka i čuda i eksplozije koje lete uokolo tijekom iste pojede bilo kakav eye candy doživljaj u BF i sličnim igrama.

StormCr0w
27-03-2013, 15:37
I meni, ali cuka.

cham3leon
27-03-2013, 15:43
Brutalnost prve klase. Ako je ovo tak dobro, kakav će tek MW4 bit :shock:
Isto ko i svaki prethodni CoD.


Baš kad misliš da BF3 izgleda vizualno odlično dolazi ovo. Pa jbte gledam ovo i mislim si...kako će Half Life 3 izgledat brutalno kad jednom dođe :D

Inače ne znam zaš se ljudi toliko žale da nema novosti, kakvu novost ćeš stavit u modern warfare igru?

Sve i jedna sliče ko jaje jajetu, imaš iste puške, iste uniforme, iste dijaloge i vokabular, jednako traju.

A i za mp isti k, šta mogu promjenit? dodat nove mape i stavit mutatore ala UT, i to onda više nije BF.

Mogu promijenit:
- Bolji i kompleksniji sistem pucanja i kretanja, pogotovo kad bi izmislili nešto posebno prilagođeno kontroleru
- Sistem naredbi da teammateu označiš točno kamo mora ić ili koga mora napast
- Veće mape s više igrača i više opcija za organizaciju te mase uz kompletnu hijerarhiju (uvođenje glavnog commandera koji upravlja squadovima, squad commandere - to valjda već sada ima)
...

Ako ništa drugo mogli bi omogućiti da se tvom characteru vidi ostatak tijela a da nije samo ruka i puška koji stoje u zraku pa da izgleda ko da je iz 21. stoljeća.

Kid A
27-03-2013, 15:44
Odlican dlc, brutala 10/10

Neven <R>
27-03-2013, 15:46
A jebiga, zato bi za BF4 bilo preriskantno nešto slično radit jer uz takvu grafiku nitko ne bi mogao pokrenuti mapu sa 2k igrača.

Međutim IMO i oni mogu osvježiti serijal, recimo omogućiti kampanju koja će se voditi oko instanciranog teritorija (instance mogu biti veće ili ko mape u BF3), gdje igrači kad osvajaju mape dobiju razlčite resurse itd., kampanje bi mogle biti i asimetrične (npr. defenderi imaju manje igrača, ali bolji položaj, više resursa itd.). Za to bi trebalo imati muda i normalno da EA ne želi riskirati svoju kravu muzaru, ali da se ne može uvesti novi MP i da su ovi modovi sve što postoji u svemiru apsolutno nije istina.

Wolf: ET je prije 10 godina imao inovativniji MP.

croat1gamer
27-03-2013, 15:50
Mogu promijenit:
- Bolji i kompleksniji sistem pucanja i kretanja, pogotovo kad bi izmislili nešto posebno prilagođeno kontroleru
- Sistem naredbi da teammateu označiš točno kamo mora ić ili koga mora napast
- Veće mape s više igrača i više opcija za organizaciju te mase uz kompletnu hijerarhiju (uvođenje glavnog commandera koji upravlja squadovima, squad commandere - to valjda već sada ima)
...
Ilitiga, vratiti se na pre-BC tip battlefielda.
Herpderp.

Deadwalker
27-03-2013, 16:44
Koji proljev od kampanje, skripta na skripti. Prvih pet minuta igre možeš komotno samo gledati.

cham3leon
27-03-2013, 20:47
Sad sam pogledao trejler :pray: :pray: :pray:

Smijao bih se, ali je tužno. Ok, ne može biti gore od CoD-a jer je barem tehnološki uznapredovala igra, ima lijepu grafiku, destrukciju okoline i kretanje djeluje glađe, ali što se tiče koncepta same kampanje izgleda da su uspjeli nadmašiti CoD u količini ingame animacija i QTE-a i dubstepa.

Ni meni nije previše jasno zašto bi se tim vojnika morao probijati u ruševnu zgradu da bi ih pokupio helikopter kad bi bilo 1000000 puta sigurnije, brže i jednostavnije da ih je pokupio na onoj livadi prije. Isto tako ne kužim kako lik preživi jebeni pad sa jedno 15 metara visine? Tko je pisao ovo? :pray:

Nema boga da bih dao kune za ovakvo sranje.

Tegla Ajvara
27-03-2013, 22:06
nisi ni uspio naćet nabrajat nelogicnosti kolko ih ima.

odrezo nogu kako nemos ni kilu kruva presjec, helikopter sa 100 raketa i topom bi ih trebo dokrajcit u jednom rafalu,
prezivjeli rusenje zgrade i pad
a onaj ko igra u traileru, vjerojatno 1. put u zivotu uzeo nes igrat
ima granade launcher i pici okolo da pobije ljude u bagiju
ma
necu ni da mislim vise, samo mi se bljuje jos vise

u kratko, ovo izgleda ko mod, ili expanzija za 3.
opet ce must lovu sa dlcovima i izdrkat oruzja patchevima kak bi se dlcovi sto bolje prodali

ljudi, arma 3, to je jedina adekvatna zamjena za ovu propast

https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/576134_600025136694022_1925473007_n.jpg

sve ih nabijem na prozor, mucki prevaranti!

Xero
27-03-2013, 22:12
Battlefield 4 is the first game in the series to include gore, as evidenced by the player using his combat knife, through a quick-time event, to cut off an NPC's foot in the gameplay trailer. This leads one to believe that BF4 will hold a much darker and grittier tone than BF3 and all the previous games.

cham3leon
27-03-2013, 22:17
Čak da ni nema cijelog Arma serijala, opet nema šanse da bih ovo igrao koliko je glupo.

Zaboravio sam napomenuti i to da je tip primio jedno 200 metaka tokom tih par minuta kvaziinteraktivnog filma. Ali pored preživljavanja pada sa zgrade i rezanja noge nožićem lako se zaborave takve stvari.

Al dobro, bitna stvar je da će ovo i CoD sada funkcionirati kao filter za tardove pa isti valjda neće nasrtati u servere normalnih igara.

The Boz
27-03-2013, 22:31
Sori, ali da se razumijemo, Arma je retardirana.
Jednako retardiran DLC-based model, samo što Arma masturbaciju "realizmom" gdje moraš svaki metak stavit odvojeno u magazin te onda taj magazin stavit u prednji džep jer se iz stražnjeg predugo izvlači nadigrava samo apsolutnom nesposobnošću enginea da napravi bilošta.

Maloki
27-03-2013, 22:56
Meni je sve to retardirano.

Deadwalker
27-03-2013, 23:48
Killzone rula.

cham3leon
28-03-2013, 09:13
Sori, ali da se razumijemo, Arma je retardirana.
Jednako retardiran DLC-based model, samo što Arma masturbaciju "realizmom" gdje moraš svaki metak stavit odvojeno u magazin te onda taj magazin stavit u prednji džep jer se iz stražnjeg predugo izvlači nadigrava samo apsolutnom nesposobnošću enginea da napravi bilošta.

Zašto je DLC model retardiran? Prošli nastavak je imao punokrvnu ekspanziju, potpuno novu igru na istom engineu samo sa još dodanih fičrsa. U globalu ne možeš kupiti DLC sa boljom puškom pa ići silovati ostale jer to zavisi o modu i misiji koja se igra. Da i možeš kupiti bolja oružja, ne vjerujem da bi donosilo neku veliku prednost.

Engine je stvarno retardiran, bar po nekim aspektima, tako da čak i sada kad vozila konačno imaju fiziku, kad ideš pješke i "skočiš" sa neke uzvisine to djeluje užasno ukočeno i zasrano. Ima i nekih sličnih situacija, ali to su stvari koje se dešavaju dosta rijetko, a druge nespretnosti vezane za kretanje vojnika su popravili sa novim modelom kontrole, tako da se sada stvarno igra kao FPS. Novi inventory ima tu opciju da staviš magazine i druge stvari u prsluk ili ruksak, ali reloadanje ide ko i u svakom FPS-u.

Da je iritantno kad te prosječni protivnik kojeg nisi uočio skine sa 400 metara, čak i ako si ful pazio da ideš polako zadnjih kilometar bjesomučnog pješačenja, itekako. Ali meni je svejedno puno veća uživancija od klasičnih FPS-ova kad mogu unutar iste igre naći servere gdje se igra battlefield scenario (dakle, potpuna imitacija battlefield multiplayera, osvajanje baza i to), ogromne coop scenarije od 50 igrača koji pokušavaju zauzeti/obraniti otok od AI protivnika pješice, tenkovima, avionima i artiljerijom, malu coop misiju za 2-3 igrača gdje se kao sniper team treba zavući negdje i eliminirati neku osobu, DayZ sandbox, Wasteland sandbox itd.

croat1gamer
28-03-2013, 10:13
Za armu postoje DLC'ovi, ali isto kada su oni izasli su izbacili i lite verziju istih u patchu, tako da svi mogu koristiti vecinu itema iz te selekcije.
Engine vozila je retardiran jer je to prvotno infantry simulacija, a vozila i sve slicno je dodano tek naknadno. Za nedostatak/manjkavost pojedine animacije nema bas mnogo za reci jer je slicno i u 90% ostalih igara (recimo pad sa neke visine ili zapinjanje u okolis).

Najveca prednost arme je sta se postoji kvalitetan community, kako za modove/mape/misije, tako i za igranje. Nema bas mnogo igara koje u globalu nude toliko slobodnih opcija.
A i na stranu da nije to igra za svakoga, izdrkavanje realizmom je zapravo odlicna stvar kako da se i na najobicnijem pubu moze zabaviti bez whiny klinaca, kakvi su vise-manje standard u svakom drugom multiju.

Meni je u posljednje vrijeme glavno mjerilo ako je neka mp igra solidna to koliko "xXxTRickShot-noSCOope-headSHOt420blazeTITxXx" videa postoji na netu.

snowblind
28-03-2013, 14:20
Boz ili nije igrao armu ili nije imao pojma kako se igra pa malo priča gluposti.

Uopće nema smisla uspoređivati BF s Armom niti u jednom aspektu. Dok EA i DICE štancaju DLC i najavljuju iste prije nego je igra izašla, Bohemia u alpha fazi omogućava editor.

Arma 2 ima toliko dodatnoga sadržaja koliko EA neće uspjeti napraviti u pet godina. Kada Bohemia izda dlc, sva oružja i predmete dobiješ u lite verziji unutar patcha kako je croat napisao, a njihova ekspanzija je praktički nova igra.

S druge strane BF4 DD ili kako god se zove već sada dođe 60 eura, a premium će opet sigurno biti 50 eura.

Marvin OCX
10-06-2013, 23:38
http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... nJY7n8KaOY (http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=3nJY7n8KaOY)

:shock: :shock: :pray: :shock: :shock: :pray:

Dogovorena prezentacija ocigledno,ali mogucnosti prikazane u demonstraciji su da se useres. Ovo je potencijalno apsolutno nevjerovatan nivo timske igre i MP dozivljaja. Strasno. :shock:

Maloki
10-06-2013, 23:41
Da, i ja sam šokiran kako je ovo potencijalno najbrutalnija stvar.

Carp
11-06-2013, 00:51
Ovo na 1:50 me osvojilo. Ne znam sta serete sad, ocekujete nekakvu realnost u shooterima. Wtf? Igrajte Insurgency onda. You no like, you no play. Nemorate ovdje pisat eseje od 300 rijeci.

HURR DURR OVO JE SMECE NECU TO KUPIT NE DAM IM LOVU HUE HUE.

@dead.

I danas zalim sto si nisam uzeo Killzone za plejku kad sam imao lovu. :(

Windwalker
11-06-2013, 01:00
Nećeš 300 riječi?
Evo jedna:

SMEĆE!

Kid A
11-06-2013, 01:01
Ej decki ako ne mislite fine stvari pisat, nemojte uopce pisat

Samo rijeci hvale za ovu igru a svi negativni komentari ce se brisat

Carp
11-06-2013, 03:39
Ma krivo sam se izrazio, al nwm sada.

cham3leon
11-06-2013, 06:21
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=3nJY7n8KaOY

:shock: :shock: :pray: :shock: :shock: :pray:

Dogovorena prezentacija ocigledno,ali mogucnosti prikazane u demonstraciji su da se useres. Ovo je potencijalno apsolutno nevjerovatan nivo timske igre i MP dozivljaja. Strasno. :shock:

Nivo timske igre je postojao zato jer je namješteno i odglumljeno sve. Da mi je vidit kako izgleda kad ti dođe 50 cro_killer98 likova i počne skakutat okolo. Makar ajde, izgleda mi donekle zabavno i lijepo, vjerojatno radi grafike i fizike, tako da bih svakako prije igrao ovo nego COD. I veliki lajk na commander mode, to je u battlefieldu moglo biti i ranije ubačeno. Fora je što imaš i artiljerijsko naoružanje pa dok se igraš commandera još si i arty support, mada to ArmA ima odavno.

W3DR4N
11-06-2013, 06:36
A što ako je commander kreten, kao 95% igrača Battlefielda?

Neven <R>
11-06-2013, 06:45
Kaj nije imao BF2 commander mode?

Kid A
11-06-2013, 07:43
Yep

Marvin OCX
11-06-2013, 11:13
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=3nJY7n8KaOY

:shock: :shock: :pray: :shock: :shock: :pray:

Dogovorena prezentacija ocigledno,ali mogucnosti prikazane u demonstraciji su da se useres. Ovo je potencijalno apsolutno nevjerovatan nivo timske igre i MP dozivljaja. Strasno. :shock:

Nivo timske igre je postojao zato jer je namješteno i odglumljeno sve. Da mi je vidit kako izgleda kad ti dođe 50 cro_killer98 likova i počne skakutat okolo. Makar ajde, izgleda mi donekle zabavno i lijepo, vjerojatno radi grafike i fizike, tako da bih svakako prije igrao ovo nego COD. I veliki lajk na commander mode, to je u battlefieldu moglo biti i ranije ubačeno. Fora je što imaš i artiljerijsko naoružanje pa dok se igraš commandera još si i arty support, mada to ArmA ima odavno.

Naveo sam i sam da je sve dogovoreno u cilju pokazivanja mogucnosti,koje su u pokazanom nevjerovatne. A hoce li biti timske igre ili nece zavisi iskljucivo od igraca naravno. Cinjenica je da ako igras protiv tima koji igra objektive a ne nabija killove i na teamspeaku gubis 100%. BF3 ima vrlo visok nivo timske igre,tj nudi ti je,i ako igraju dva organizovana tima jedan protiv drugog onda je to nevjerovatno zabavno. U BF4 je to dignuto na novi nivo izgleda. Komander mod je postojao u BF2 kog nisam igrao pa neam iskustva sa tim i stvarno ne znam kakav ce uticaj imati na gameplay,i tu Wedranovo pitanje ima smisla

A što ako je commander kreten?

Ako mu je uloga jako bitna a on kreten taj tim gubi,u drugom slucaju pobjedjuje. Mada ce taj komander mod siguran sam biti izbalansiran kao i sve ostalo u BF.

EDIT. Ako je neko ljubitelj MP na manjim mapama od sada je jedan od DLC-ova BF3 free. Ko zeli neka proba.

Go to the left corner of origin and click origin -> Redeem code -> Enter "BF3E3" (without ") -> enjoy a free copy of Close quarters

http://np.reddit.com/r/battlefield3/comS... june_19th/

Aral
11-06-2013, 12:16
uT6LzK6jEWg

Bog isus, samo sp :pray:

croat1gamer
11-06-2013, 13:34
Naveo sam i sam da je sve dogovoreno u cilju pokazivanja mogucnosti,koje su u pokazanom nevjerovatne.
Mogucnosti =/= Realnost.
Ima mali milijun igara sa bezbroj mogucnosti, ali u stvarnosti se pola toga ne desi.
Primjerice zgrade, oni stupovi i slicno, mogu bit siguran da ce bit srusene u prvih 10-15min igre, a ne onako "takticki" koristene.


A hoce li biti timske igre ili nece zavisi iskljucivo od igraca naravno. Cinjenica je da ako igras protiv tima koji igra objektive a ne nabija killove i na teamspeaku gubis 100%. BF3 ima vrlo visok nivo timske igre,tj nudi ti je,i ako igraju dva organizovana tima jedan protiv drugog onda je to nevjerovatno zabavno.S
Isto kao i CoD.


U BF4 je to dignuto na novi nivo izgleda.
U odnosu na sta?


Komander mod je postojao u BF2 kog nisam igrao pa neam iskustva sa tim i stvarno ne znam kakav ce uticaj imati na gameplay,i tu Wedranovo pitanje ima smisla. Ako mu je uloga jako bitna a on kreten taj tim gubi,u drugom slucaju pobjedjuje. Mada ce taj komander mod siguran sam biti izbalansiran kao i sve ostalo u BF.
Komander koji zna sta radi je gotovo prevladavajuci element (ne kao sta kazes mod, vec element igre) bio u BF2/BF2142, te cak iako je njegov tim bio u prilicnom hendikepu, on bi mogao izvuc igru sa kvalitetnim supportom..

Marvin OCX
11-06-2013, 14:10
Mogucnosti =/= Realnost.
Ima mali milijun igara sa bezbroj mogucnosti, ali u stvarnosti se pola toga ne desi.
Primjerice zgrade, oni stupovi i slicno, mogu bit siguran da ce bit srusene u prvih 10-15min igre, a ne onako "takticki" koristene.


Isto kao i CoD.


U odnosu na sta?


Komander koji zna sta radi je gotovo prevladavajuci element (ne kao sta kazes mod, vec element igre) bio u BF2/BF2142, te cak iako je njegov tim bio u prilicnom hendikepu, on bi mogao izvuc igru sa kvalitetnim supportom..

Postoji miliun igara sa mogucnostima timske igre kao BF? :) To sto se cesto neke stvari ne iskoristavaju je druga stvar potpuno.
Isto kao COD?????' Drug nisi svjestan sta si napisao. Vrhunac timske igre u COD-u moze biti samo da kazes nekome odakle te ko ubio i iza kog coska je provirio. Daleko od toga da su BF igraci genijalci a COD igraci tupava djeca ali ubaci samo jednu oznaku "svako za sebe" tipa igre u BF, npr kill streakove i raspolovit ces BF igrace
U odnosu na sta? Na sve ostale MP igre.
Komander moze biti prevladavajuci samo i jedino ukoliko imas dva tima sa podjednako dobrim igracima.
To sto ce ti komander spotati nekoga i sto ces prije protivnika znati da cete se sresti za 2 sec na tom mjestu ne znaci nista ako je protivnik skiller sa reflexom. X puta mi se desilo da prednost koju sam stekao jer je neko u timu MAW-om spotao protivnike stvarno ne znaci nista ili znaci minimalnu prednost.
Porediti nivo timske igre u BF i nekoj drugoj igri je apsolutno smijesno. Skiller u COD-u npr reda killove jedan iza drugog i nista mu na znaci kada je licem u lice sa 2 igraca. U BF su stvari potpuno drugacije. Igra te tjera da suradjujes. Npr jedan igrac u tenku ce izgubiti svaki ali ama bas svaki duel protiv tenka u kom su dvojica protivnika. Zasto? Jer BF nudi neke elemente gameplaya igracima sto ne nudi niti jedna druga MP igra.

Neven <R>
11-06-2013, 14:22
Ako pod niti jedna druga igra misliš samo na CoD, onda si u pravu.

croat1gamer
11-06-2013, 14:25
Zasto sam uopce probao diskutirati?

W3DR4N
11-06-2013, 15:59
siguran sam biti izbalansiran kao i sve ostalo u BF

A zbog toga kod učitavanja svakog servera imaš jebeni popis oružja koja ne smiješ koristiti, a da te krele admin ne bana. :pray:

Xero
11-06-2013, 18:14
Pa to je balans. Ako koristiš op oružja banaju te.

Hexfire
11-06-2013, 19:03
Balans je ne staviti op oružja u igru.

Xero
11-06-2013, 19:04
To kažeš samo zato što nemaš skilla.

Hexfire
11-06-2013, 19:20
Ali imam kreditnu karticu.

Marvin OCX
12-06-2013, 11:50
Balans je ne staviti op oružja u igru.
Imas USAS, automatsku sacmaricu koja ne manjim mapama koje su pune hodnika i ostaloga jednostavno rastura sve ispred sebe i kao takva je op na doticnoj mapi,dok je skoro beskorisna na velikim mapama. Zabranom nje na manjim "hodnik" mapama pravis balans. Kad igras rush npr ako trebas braniti tzv MCOM koji stoji nasred nekog parkinga npr to je neizvodivo ako te protivnik dere minobacacem konstantno.Minobacac sam po sebi je bezze ali u rush modu je op totalni,zato ga nemos korisiti na vecini servera.

Ev ti link za jedan free DLC do 19-og pa se uvjeri,mozda ti se svidi pa da ne budem jedini fanboy :wink:
http://np.reddit.com/r/battlefield3/com ... june_19th/ (http://np.reddit.com/r/battlefield3/comments/1g2mqa/bf3_close_quarters_for_free_until_june_19th/)

croat1gamer
12-06-2013, 12:04
[s:2l9tijpp]Samim time sta se oruzja zabranjuju od strane onih koji igraju da bi stvorili balans u igri, tvoj argument nema smisla.
Ajmo zabranit sve snajpere na otvorenim mapama jer su tamo OP.[/s:2l9tijpp]

Zasto se trudim.

Hexfire
12-06-2013, 12:08
Pa to ja pričam. Čemu onda uopće staviti tako jaku sačmaricu ili minobacač koji može konstantno pucati.

StormCr0w
12-06-2013, 12:53
OP na jednoj mapi, beskorisna na drugoj.
Čini se kao dobro dizajnirano oružje.

Hexfire
12-06-2013, 13:00
Yep, ak zanemariš da je zabranjeno na ovoj mapi gdje je OP

Neven <R>
12-06-2013, 13:26
Ček to brane oružja na public serverima? Jer mogu shvatiti za kompetitivno igranje

StormCr0w
12-06-2013, 13:32
Pa da lol.

Bartuc
12-06-2013, 14:35
Što jest jest, ti BF-i izgledaju totalno sexy na youtube MP klipovima :D Istina bog nemam nikakvog iskustva u FPS MP-ima, samo Counter Strike, Quake, UT, L4D2 i KF, a to su neusporedivo drugačije igre, tak da niti ne mogu usporediti sa drugim igrama (eventualno možda sa CS, ali on mi izgleda toliko nezanimljivo i sterilno u usporedbi sa BF3-4).

W3DR4N
12-06-2013, 15:29
Ček to brane oružja na public serverima? Jer mogu shvatiti za kompetitivno igranje


A nego. Dobiješ popis oružja koja se ne smiju koristiti. Uzmeš dotično i dobiješ poruku da si banan sa servera, bez pardona.

Marvin OCX
12-06-2013, 17:52
Ne mogu da skuzim jel se neko ovde pravi glup ili je to tako prirodno doslo samo od sebe pa ne kuzi da je sasvim logicno u video igri i u stvarnosti da ce neko oruzje u datim situacijama biti u prednosti nad nekim drugim dok ce se u nekom drugom momentu odnos obrnuti????? Zabrane koristenja se odnose na samo nekoliko pusaka u rush modu igranja na 3 ili 4 mape koje su tako dizajnirane da imas par "problematicnih" dijelova tipa stepenica u Metro mapi gdje ako ne stavis zabranu na rucne granate npr neki debil sa amo boxom ce da ih baca niz te stepenice cijelu partiju. Sto je jako cesto,ustvari od 10 servera gdje se igra samo Metro mapa max 3 ce imati zabranu koristenja exploziva.


Što jest jest, ti BF-i izgledaju totalno sexy na youtube MP klipovima :D Istina bog nemam nikakvog iskustva u FPS MP-ima, samo Counter Strike, Quake, UT, L4D2 i KF, a to su neusporedivo drugačije igre, tak da niti ne mogu usporediti sa drugim igrama (eventualno možda sa CS, ali on mi izgleda toliko nezanimljivo i sterilno u usporedbi sa BF3-4).

Vjeruj Bartuce da je ogromna razlika igrati i gledati konkretno BF3,naime neuporedivo veci uzitak je igrati. Ti imas iskustva sa MP itekakvog u poredjenju samnom jer BF3 je prvi MP kog sam zaigrao. A igra ima toliko toga za ponuditi da prosto neces moci vjerovati da je jos nisi zaigrao,a bit ce aktivna jos 2 godine sigurno i mozes je trenutno nabaviti za smijesno male pare uporedjenju sa time sto nudi. Nije neki parametar kvalitete ali gore sam vec postao link kako da zaigras jedan od DLC-ova for free do 19 juna, gdje ces moci da osjetis neke sitnice tipa osjecaja napucavanja,recoila pusaka... Medjutim rijec je o 4 male COD alike mape sa brzim gameplayom koje stari BF igraci uglavnom ne igraju ali ipak su tu pa ko voli nek izvoli. Drugim rijecima kradu COD-u igrace...

Hexfire
12-06-2013, 19:23
Ja sam do malo prije mislio da je logično ne staviti u igru mogućnost da neki debil stoji na stepenicama i baca unlimited bombe.

Kistra
12-06-2013, 20:21
http://www.battlefield.com/battlefield- ... 3&websso=1 (http://www.battlefield.com/battlefield-4/e3-live-stream?utm_source=facebook&utm_medium=social&utm_campaign=bf_socom-us-facebook-live-stream-061213-3&sourceid=bf_socom-us-facebook-live-stream-061213-3&websso=1)

Bartuc
12-06-2013, 20:23
Ja sam do malo prije mislio da je logično ne staviti u igru mogućnost da neki debil stoji na stepenicama i baca unlimited bombe.

U svakoj igri ima hrpa exploita i podržavam da se određena OP oružja zabrane ukoliko većini smeta. Mada sa druge strane, kad bi se OP zabranilo, sve legende i setovi bi flanderu pripali pošto bi mene banali 8) :D

Hexfire
12-06-2013, 21:11
Skromnost je vrlina i tako to.

Xero
12-06-2013, 21:25
To kažeš zato što nemaš skilla.

Tegla Ajvara
13-06-2013, 15:20
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/998266_562991023743638_897690697_n.png

Aral
25-06-2013, 09:43
MPJv0DRp9dE

Divno!

mravojed20
25-06-2013, 09:59
Prelijepo je sve, apsolutno sve.

3:44- 3:45 koji Far Cry 1 flashback isse.

Volio bi da naprave igru s ovakvom grafikom ali da singleplayer bude kako spada, nekih 15 sati, malo manje on rails i tako, mada će i ovo sigurno bit spektakularno čisto zbog izgleda i zvuka.

Možda i kupim, ne bi mi lako dosadilo razbijat u multiju.

Aral
25-06-2013, 10:05
Još uvijek razmišljam dal da odigram samo sp na kompu ili da kupim za ps4 pa tamo uživam i u mp i sp...

Bartuc
25-06-2013, 11:11
Bome engine djeluje pre savršeno iz ovih filmića.

Marvin OCX
25-06-2013, 13:02
90% prikazanog sam bas neki dan gledao u live streamovima poznatih youtubera koji su svoj kanal gradili iskljucivo oko BF3. Medjutim kada pogledas cjelokupnu partiju nekakao stices dojam da je rijec o samo malo doradjenom BF3 jer prikazane scene su izabrani wau momenti koji u prethodniku izgledaju podjednako spektakularno. Mislim da cu sacekati da pretanu drkati po igri patchevima kada izadje i kupiti je u nekom paketu tipa Premiuma za BF3.

StormCr0w
25-06-2013, 18:29
Ako ništa, bar će bit zanimljivo ponovno pratit ova natezanja :)
http://i.imgur.com/EZFTeJQ.jpg

W3DR4N
25-06-2013, 19:28
Znači isto.

Kid A
25-06-2013, 19:32
Bas

Ko dvije ulicne kurve sto se prepiru oko casti i postenja

Deadwalker
25-06-2013, 19:34
Ne znam ima li što reterdiranije na internetu od prepucavanja CoD i Battlefield fanova.

StormCr0w
25-06-2013, 19:35
Muslimani.

Kid A
25-06-2013, 19:39
alo Bro Team, nemoj da ti moja ekipa raida youtube profil

Carp
27-08-2013, 16:19
Q3W4FbsAqIY

REVIVE.

Ovo se cini ok. Preorder i dobis prvi DLC free.

Srle
27-08-2013, 16:53
Sve to divno i krasno u traileru, al da će neko in game da koristi detektor metala i auto alrme...

Tegla Ajvara
30-08-2013, 00:05
yRriF6Pu1kk
KJIIgdSW6O4

neko si dao truda :pray:
al hejtam obadva

Marvin OCX
30-08-2013, 00:24
Moraju malo poraditi na "problemu admina" u BF4, koji je prisutan u BF3.

http://img706.imageshack.us/img706/7786/7313.png

Ban jer napravis previse headshotova. :pray: Ili meni najdrazi,ban jer sam iz BIH,a ping je ok recimo,znaci ne ugrozavam tecnost igre.
A sto se BF4 tice vjerovatno ce po prodaji nadmasiti COD.

marijanovic
03-09-2013, 20:32
Tko god je pratio prijenose s GamesComa sigurno je uvidio koliko BF4 ima potencijala biti dobra igra kada izađe. Meni je samo žao što trenutno nemam keševine da si igru prednaručim.
Imam Battlefield 3 od srpnja 2012 i premium od negdje nakon izlaska Armoreda Killa prije izlaska Aftermatha, jedino što ta igra ima loše je hitreg čemu je uzrok hibridni net-code tj nije server based već client-based & server-based i propusti takvog sustava.
BF4 donosi puno noviteta i ispravlja hrpu toga što su igrači tražili (da, Dice je poslušao zahtjeve igrača Battlefielda 3 i poradio na skoro svemu traženom).

Zatvorena beta poćinje 1.10. (za one s BF3 Premium, MoH: Warfighter Limited ili prednarudžbom BF4 Deluxe), a otvorena 3 dana kasnije i trajati će 2 tjedna.
Mapa je Siege of Shanghai a tip igre navodno Conquest.

Za one kojima su promakli prijenosi BF4 s Gamescoma, ovdje ih repriziraju: http://www.twitch.tv/battlefield?utm_ca ... efield.com (http://www.twitch.tv/battlefield?utm_campaign=live_embed_click&utm_source=www.battlefield.com)

marijanovic
03-09-2013, 23:16
Kad cura napravi pjesmu o igri...
RJ6-XZMLtiw&list=TL0-AqbeBbriI

marijanovic
06-09-2013, 23:38
NJveahOUDrE

Kistra
07-09-2013, 11:52
Kako izgleda,mislim da ce BF4 biti duplo bolji od BF3,sto mi se jako svidja,samo sto i daljue mislim da je damage snipera los i da je ostao isti kao u BF3. Dva puta da moram pogoditi nekoga sa sniperom,to mi je jako glupo kao i u BF3...

Marvin OCX
07-09-2013, 12:30
Kako izgleda,mislim da ce BF4 biti duplo bolji od BF3,sto mi se jako svidja,samo sto i daljue mislim da je damage snipera los i da je ostao isti kao u BF3. Dva puta da moram pogoditi nekoga sa sniperom,to mi je jako glupo kao i u BF3...

Zavisi... Problem je sa 500 m pogoditi glavu pokretne mete ali tijelo je druga prica. To bi bilo op po meni. Ali uvesti neko ogranicenje od nekih 100 metara gdje ces ubijati 1 metkom u gornji dio prsa kako je u BBC2 je normalno i logicno, a ne ovo sto su uradili u BF3 a to je da ubijas 1 metkom sa 10 metara a i to cesto ne radi i lik prezivi.
A tesko da moze BF4 biti primjetno bolji,u to sam siguran sto vise igram BF3. Trebaju samo malo one svoje njuske ponosati po forumima i vidjeti na sta se raja zali i to ne ponoviti. Tipa suppresiona. Retardacija cista. Imas 4 klase gdje su 3 prilicno izbalansirane a cetvrta tj recon nije ni za kurca radi suppresiona. Tesko mi povjerovati da neko moze napraviti MP igru one kvalitete a ne zaigrati sa reconom i jos gore ne uvijdeti sta si napravio sa klase :D

W3DR4N
07-09-2013, 15:02
Kako izgleda,mislim da ce BF4 biti duplo bolji od BF3

Igre izgledaju identično.

Marvin OCX
07-09-2013, 15:58
Kako izgleda,mislim da ce BF4 biti duplo bolji od BF3

Igre izgledaju identično.

Minimalna je razlika u grafici,ali ako isprave greske u samom gameplayu i ucine igru manje noob friendly trebala bi biti bolja od BF3.

StormCr0w
07-09-2013, 16:04
Manje noob friendly :))))))))
Da, to će se dogodit.

Kostolomac
07-09-2013, 16:22
Probao sam nedavno 3-ojku. Spucam iz zafrkancije RPG metar od protivnika koji je tik ispred mene. Ja poginem, on ne. Task manager - End process. Ono malo BC2 što sam igrao u beti mi je bilo bolje. Ali istina je da općenito nemam više volje i živaca za nove multiplayer igre, tako da je vjerojatno problem do mene.

W3DR4N
07-09-2013, 16:33
Nije. Igra je nebalansirano bugovito smeće.

dugi
07-09-2013, 16:42
Ja sam to skužio još igrajući betu trojke. Igra je imala toliko puno potencijala ali sveopća arkadnost, bugovitost i loša balansironost ubija zabavu. Sto puta radije igram besplatni WOT. Igra je toliko dobra da sam ju bez prestanka peglao godinu dana i jedino rješenje je bilo brisanje sa kompa da ne dođem ponovno u napast. B3 mu nije ni do koljena iako sam fan FPSova.

Marvin OCX
08-09-2013, 09:55
Ja sam to skužio još igrajući betu trojke. Igra je imala toliko puno potencijala ali sveopća arkadnost, bugovitost i loša balansironost ubija zabavu.

Igrajuci betu ti si sve to skuzio iako je izaslo metar patcheva polsije bete? :)
A ove gluposti vezano za losu balansiranost su cista glupost. Avioni su jedina stvar kojoj samo drugi avion moze stati u kraj,ili eventualno neki manijak u heliju sa TV raketom. Sve ostalo ima lijek i biti ces uspjesan onoliko koliko si dobar,ili koliko ti je protivnik dobar. Dva pocetnika ukoliko suradjuju mogu uciniti skoro bezopasnim najboljeg tenkistu na svijetu.
Imam osjecaj da likovi uporno mijesaju balans sa noobizmom.


Probao sam nedavno 3-ojku. Spucam iz zafrkancije RPG metar od protivnika koji je tik ispred mene. Ja poginem, on ne.

I mene je ovo bunilo medjutim vezano je za splash damage,ugao pod kojim se siri detonacija,tako npr damage koji ces napraviti na tenku zavisi od ugla ga kojim pogodis,direktan pogodak pravi veci damage od onog pod uglom,rikose bla bla.

StormCr0w
08-09-2013, 10:03
Da je igra toliko dobra i balansirana već bi se igrali turniri.

Marvin OCX
08-09-2013, 15:30
? Pa naravno da se igraju. Ja imam u prijateljima na battlelogu jednog od najboljih tenkista na svijetu koji sa svojom curom (inace je prva na svijetu,uglavnom :) ) redovno igraju turnire kao MBT (Main battle tank)
Kompetitivna takmicenja su jedna od glavnih odlika BF serijala. Da vidis te likove kakav pokolj naprave kada udju na public server :)

marijanovic
10-09-2013, 08:45
Izašli system requirementsi:
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/545259_610699688951000_1953578993_n.png

Na osnovu toga evo dvije BF4 "Recommended" konfiguracije:

AMD:
1 x Procesor AMD FX-Series X6 6300 3.5GHz,14MB,95W,AM3+, FD6300WMHK
1 x ASUS M5A97 R2.0, AM3,AM3+, AMD 970, SB950, BUS 5200 MHz, DDR3
1 x SCYTHE Katana 3 SCKTN-3000A White Box, 754/939/AM2/AM2+/AM3
1 x DDR3 8GB (1x8GB) Kingston, HyperX Blue, 1600MHz, CL10
1 x MSI HD 7870 2GB GDDR5 256bit, R7870-2GD5T/OC, 28nm,dual fan
1 x Intel 180GB SSD 335 Series 180GB, 2.5in SATA 6Gb/s, 20nm, MLC
1 x Napajanje Corsair CX Modular Series CX500M, 500 Watt, ATX, ATX12
1 x Thermaltake Commander MS-III sa USB 3.0 Midi tower
1 x ASUS DRW-24F1ST/BLK/B/AS SATA, DVD-R 24x, DVD-RW 6x, DVD+R 24x
1 x Microsoft Windows 8, 64bit, Croatian 1pk, DSP, OEI DVD
Cirka 6700 Kn

Intel:
1 x Procesor Intel Core i5-3350P 3.1GHz (Max Turbo FQ 3.3 GHz) ,6MB
1 x Asrock B75 Pro3 - Intel B75, ATX, Dual Channel 4xDDR3 - 1600
1 x DDR3 8GB (1x8GB) Kingston, HyperX Blue, 1600MHz, CL10
1 x MSI HD 7870 2GB GDDR5 256bit, R7870-2GD5T/OC, 28nm,dual fan
1 x Intel 180GB SSD 335 Series 180GB, 2.5in SATA 6Gb/s, 20nm, MLC
1 x Napajanje Corsair CX Modular Series CX500M, 500 Watt, ATX, ATX12
1 x Thermaltake Commander MS-III sa USB 3.0 Midi tower
1 x ASUS DRW-24F1ST/BLK/B/AS SATA, DVD-R 24x, DVD-RW 6x, DVD+R 24x
1 x Microsoft Windows 8, 64bit, Croatian 1pk, DSP, OEI DVD
Cirka 6800 Kn

Evo i jedne uistinu preporučene za BF4 MP:
1 x Procesor AMD FX-Series X8 8320 3.5GHz,16MB,125W,AM3+, FD8320FRHK
1 x Gigabyte 990XA-UD3, AM3+, AMD 990X SB950, 4x DDR3
1 x Sapphire HD 7950 Boost Edition, 3GB GDDR5 384bit
1 x Cooler Master Hyper 212 Evo,2011,1366/1156/775/AM3/ 626g,13-32dB
1 x DDR3 8GB (1x8GB) Kingston, HyperX Blue, 1600MHz, CL10
1 x Napajanje Corsair CX Modular Series CX500M, 500 Watt, ATX, ATX12
1 x Thermaltake Commander MS-III sa USB 3.0 Midi tower
1 x ASUS DRW-24F1ST/BLK/B/AS SATA, DVD-R 24x, DVD-RW 6x, DVD+R 24x
1 x Microsoft Windows 8, 64bit, Croatian 1pk, DSP, OEI DVD
Oko 8200 Kn

StormCr0w
10-09-2013, 13:18
Što dalje od ovih FX procesora.

W3DR4N
10-09-2013, 20:26
Koje bacanje novaca rofl.

Deadwalker
10-09-2013, 20:30
Lol, baš.
PS4 uzmeš za 3 soma.

dugi
10-09-2013, 21:32
I onda igraš mrežni FPS na gamepadu ko retardus. Mislim da je u ovom slučaju veća cijena debelo opravdana. Igranje FPS-a gamepadom je poput sexa sa kondomom, koda i nisi ševio samo što se možeš pohvaliti da kao jesi.

W3DR4N
10-09-2013, 21:42
Osobu koja kupi novi PC prvenstveno radi Battlefielda treba prodati u bijelo roblje. Jeftino.

dugi
10-09-2013, 21:50
Onaj tko kupi konzolu radi igranja bilo kojeg fps-a, trebao bi pod hitno po novu dozu lijekova.

Duke of Earl
10-09-2013, 21:57
Što dalje od ovih FX procesora.
Zašto ?

IGoR_2803
11-09-2013, 07:14
Što dalje od ovih FX procesora.
Zašto ?

zato jer su smeće... navodno

StormCr0w
11-09-2013, 07:19
Blue screen crash u pojedinim igrama (Deus Ex: HR, Borderlands 2, Shogun 2...)

Duke of Earl
15-09-2013, 20:30
Igrao dosta dugo sve to sa FX-6300 i nikad nijedan crash.

IGoR_2803
16-09-2013, 14:17
Igrao dosta dugo sve to sa FX-6300 i nikad nijedan crash.

ma pusti. šire laži i obmane koje su pronašli negdje na internetovima...

StormCr0w
16-09-2013, 14:19
Odjebi.
Da nemam procesor nebi govorio.

IGoR_2803
16-09-2013, 14:21
Odjebi.
Da nemam procesor nebi govorio.

Odjebi i ti. Da nemam procesor, nebi ni ja govorio.

Kistra
26-09-2013, 21:11
Hahaha,ne mogu vjerovati da necu moci igrati betu:

Note that you are required to run a 64-bit OS to join the Battlefield 4 Beta on PC. As a studio, we wanted to focus our efforts on testing the 64-bit version of the game. The full version of the game will also run on 32-bit Windows OS.
Jer,imam samo 2 GB rama i 32-bitni Windows...koja sreca jbt! :hangin:

hansi
26-09-2013, 21:21
pa nebi mogo ni igrat normalno sa 2 GB rama

W3DR4N
26-09-2013, 21:32
Toliko samo grafička mora imati rama za to neoptimizirano smeće.

R@pt0r
29-09-2013, 23:13
Se pripremate za betu? :)

http://i.minus.com/ibaP49LG44eMEI.jpg

ProzoЯ
30-09-2013, 01:48
kako je dobit

R@pt0r
30-09-2013, 13:10
Moraš bit BF3 Premium member ili napravit prednarudžbu za Battlefield 4 PC Digital Deluxe Edition da bi dobio raniji pristup. Ako nemaš ništa od toga moraš čekat 4.10. da krene open beta.

http://www.battlefield.com/battlefield-4/faq/beta

Tegla Ajvara
30-09-2013, 14:33
prvi koji proba igru nek mi kaze jesu izbacili da snajperi svjetle dok te gadjaju

ProzoЯ
30-09-2013, 20:46
jesu fixali to da ja trebam 10 metaka sa snajperom ispucat u lika da ga ubim, a on meni 2?

Aral
30-09-2013, 21:08
Kakav je sp?

R@pt0r
30-09-2013, 21:41
Vidjet ćemo sutra ujutro u 10h kada kreće online...

Xero
30-09-2013, 23:19
Kakav je sp?
Ja sam mislio da ti od sad kupuješ igre?

R@pt0r
03-10-2013, 15:21
q8znjqjdA2I

dugi
03-10-2013, 15:49
Izgleda jako dobro, pogotovo fizika. Tko ovo želi igrati u ovakvim detaljima treba ozbiljan stroj ili novu konzolu pa petljati sa gljivama.

Sickmanno1
03-10-2013, 20:27
Novu konzolu? Da ako mu je ok igrati i dalje u 720p :)

Toliko o Full HD gamingu na novim konzolama lol

cham3leon
04-10-2013, 06:50
Čuj, kako kome. S obzirom na to da konzolu obično prikopčaš na TV, meni bi recimo bilo svejedno je li FullHD ili 720p kad sam kratkovidan...

Sickmanno1
04-10-2013, 07:17
Onda je tebi tak svejedno imao PS3 ili PS4 : )

crnisokol
04-10-2013, 09:48
Mislim da će većina naslova biti FullHD, ekskluzive vjerojatno sve (a one su razlog moje kupnje PS4 jednom u budućnosti)...mislim da je ovo više pokazatelj nesposobnosti u optimizaciji ekipe iz DICE-a...djelom i forsanja 60FPS...

cham3leon
05-10-2013, 17:14
guEkrrfDpZI

W1k1n6
07-10-2013, 13:03
BTW, krenula je full open beta ako netko nije znao, pa sad svi koji imaju Originov account mogu igrati. Iskreno rečeno, nisam probao jer me Shadow Warrior trenutno pere, ali možda se ovih dana vidimo na serverima :)
http://www.vidi.hr/Racunala/Novosti/Fre ... -Open-Beta (http://www.vidi.hr/Racunala/Novosti/Free-download-Battlefield-4-Open-Beta)

Vedro
07-10-2013, 17:49
Probao sam betu jucer i šuter je ok, ali mi je ful trzavo tako da nista od toga, osim ako ne kupim 8 jezgreni proc i grafu od 2 hiljade kuna.

crnisokol
07-10-2013, 18:24
probao i ja...isto ko i trojka + famozno rušenje nebodera

marijanovic
22-10-2013, 15:17
Skupio sam 35+ sati u beti (zatvorena+otvorena). Meni je dobro. Rado bih si prednaručio igru da sam u mogućnosti, no nisam.
Stoga prvo pokušavam s givaeawayima, pa možda si osvojim igru. Jedan od zanimljivijih je npr Hypernijin (Hypernia je jeda poznati game server provider).
Više detalja na http://splur.gy/r/zSn8q/r/2D8R83RdDM5

Edit:
Evo malo mog gameplaya, da bude i koji domaći video iz bete objavljen u temi...
p5NCGuw_oWk&feature=c4-overview&list=UUgfYUkPNFMdFkZ16ddT8aiA

W3DR4N
22-10-2013, 19:10
Prodaj tipkovnicu.

Marvin OCX
22-10-2013, 19:43
Puske su definitivno jace,nisam igrao betu ali ocito je time to kill drugaciji nego u BF3. Gledam kako likovi skidaju jedni druge sa smijesnih udaljenosti,u BF3 ne bi ni pokusali da gadjaju sa iste udaljenosti jer bi samo odali polozaj. Je li to dobro ili lose time will tell.

marijanovic
22-10-2013, 20:16
Prodaj tipkovnicu.
Ne dam ju ni za 5 dolazećih Battlefielda s svim ekspanzijama.
Najbolji komad periferije što sam kupio.

Xero
22-10-2013, 20:18
I 5 puta skuplji od svih koje si kupio.

marijanovic
22-10-2013, 21:12
Nije. Monitor je kostao ravno dvije.

Aral
29-10-2013, 09:21
Trenutno igram na high, 1920x1080, sa svime uključenim, leti ko beba i izgleda kao nešto najbolje ikad. Još ostaje ultra samo i neko sitno tweakanje. 8gb rama ždere sve živo. Bogovski.

MasaKrisT
29-10-2013, 10:42
Probao betu, ugasio nakon 20 sekundi. Radi kao slideshow od 1framea u 20 sekundi. Trojka radi ko beba na 1920x1080.

Marvin OCX
29-10-2013, 11:59
Beta je imala neku gresku u net kodu bla bla pa je jela i Alienware kompove a radila ok na osrednjim...

MasaKrisT
29-10-2013, 14:38
Ma uninstall. Ne da mi se zezat sa broken igrom. Trojka će poslužit s vremena na vrijeme:)

Marvin OCX
29-10-2013, 16:56
Popravit ce to ubrzo,ni ja se neam namjeru zejebavat dok ne srede sve i onda je uzimam.

W3DR4N
29-10-2013, 21:18
http://i.imgur.com/j0XZpwL.gif

Najbolja igra ikad.

Xero
30-10-2013, 00:43
Battlefild 5 će imat rock AI.

Hexfire
30-10-2013, 08:59
Ta uništavanja su čisto skriptirana ili mogu npr doći sa helićem i uništiti branu?

cham3leon
30-10-2013, 09:02
Animacija rušenja je vjerojatno skriptirana ako se kamenje koje leti rasprsne točno u određenom momentu i ne može ubiti igrača.

Aral
30-10-2013, 09:58
Da, slučajno se potrefilo da igrač tamo stoji, da i nije bio tamo, kamen bi se opet raspao. Kampanjica je baš eksplozivna, ni blizu one grandioznosti koju budemo doživjeli u Ghost-u ali za odigrat jednom skroz ok.

Hexfire
30-10-2013, 10:16
Da, grandioznost i COD kampanja savršeno pašu.

Kid A
30-10-2013, 10:21
Al kako on unapred zna kampanju a nije jos ni izasla, valjda sad torrenta igre iz buducnosti

EDIT

Ili je ipak izaslo? Ovaj China Rising je valjda neki expansion pack koji jos mozes preorderat

Hexfire
30-10-2013, 10:45
Odigrao sam pol sata single playera i pobrisao. U ovom DICE-u valjda imaju odjel retardiranih koji rade SP. Počne "stealth" misija i na odabir imam sniper, shotgun, 50 cal. magnum i claymorice. Hvala i doviđenja.

Aral
30-10-2013, 16:04
Al kako on unapred zna kampanju a nije jos ni izasla, valjda sad torrenta igre iz buducnosti

EDIT

Ili je ipak izaslo? Ovaj China Rising je valjda neki expansion pack koji jos mozes preorderat
Kaj tu imaš znat, pa svaki cod je takav, barem onaj koje je radio Infinity, a pošto ovog opet rade oni...to će bit nešto neviđeno.

Prošao kampanju, par ok stvari i užasno razočaravajući kraj, koji im je vrag. 6/10 kaj se tiče sp, pobrisao.

marijanovic
30-10-2013, 16:20
Battlefield se ne igra zbog SP-a, SP možete preći onako reda radi ili da otključate neko oružje za MP (to je u BF4 slučaj, valja u SP skupljati dogtagove pa se otključa ponešto za MP).

Što se China Risinga tiče, to je drugi dlc za BF4 i izlazi u prosincu. Tko je na Originu prednaručio igru, taj dobija China Rising gratis.
Prvi DLC (izlazi krajem 11.) nosi naziv Second Strike i sadrži 3 ili 4 mape poznate iz BF3, ali dorađene (destrukcija, levolution, vizualni pomak).

crnisokol
30-10-2013, 16:29
Al kako on unapred zna kampanju a nije jos ni izasla, valjda sad torrenta igre iz buducnosti

EDIT

Ili je ipak izaslo? Ovaj China Rising je valjda neki expansion pack koji jos mozes preorderat
Kaj tu imaš znat, pa svaki cod je takav, barem onaj koje je radio Infinity, a pošto ovog opet rade oni...to će bit nešto neviđeno.

Prošao kampanju, par ok stvari i užasno razočaravajući kraj, koji im je vrag. 6/10 kaj se tiče sp, pobrisao.

znači hrpa wannabe epic (QTE) scena koje su toliko klišeizirane da bi radije pritisnio alt+F4 nego E ili space (šta se već treba pritiskati u COD QTE)...to se odnosi na Infinity, ovaj Treyarchov Black Ops mi se svidio jer ima najbolju priču u svim COD/Battlefield/MoH igrama...i da bit će fakat neviđeni copy/paste s boljom grafikom :D

W3DR4N
30-10-2013, 16:45
Marijanovic, daj pliz prestani pisati levolution. Zauvijek.

hansi
30-10-2013, 16:57
kako me nerviraju ovi dlc-i boga im jebem miloga

BigBongman
30-10-2013, 17:05
Igra tek izašla već objavili da dva izlaze haha

Maloki
30-10-2013, 17:08
Battlefield se ne igra.

Točno to.

marijanovic
30-10-2013, 17:16
Battlefield se ne igra.

Točno to.

Da vidimo što si tu napravio. Uzeo si dio rečenice koju sam napisao, dodao točku i stavio pod citat kao da citiraš moj tekst.
Vrlo bezobrazno od tebe na takav način vaditi iz konteksta i to ne cijele rečenice iz teksta nego samo dio jedne rečenice.



Battlefield se ne igra, Battlefield se živi.

Točno to. Zato ja nemam život.

Upravu si kad tako napišeš da nemaš život. :bravo:

I jedna samo za W3DR4Na LEVOLUTION

Maloki
30-10-2013, 17:22
Battlefield se ne igra.

Točno to.
Upravu si.
Bitno da se slažemo.

Hexfire
30-10-2013, 17:27
Battlefield se ne igra zbog SP-a... SP možete preći da otključate neko oružje za MPS(to je u BF4 slučaj, valja u SP skupljati dogtagove pa se otključa ponešto za MP).

Znači onda se ipak igra SP ako se u njemu otključavaju oružja za MP. I koliko sam pročitao na Bug forumu čak nije dovoljan jedan prolazak da sve otključaš. Svaka čast Dice i EA, savršen ste par.

marijanovic
30-10-2013, 17:32
Pa, tih nekoliko oružja (nisam siguran radi li se o jednom, dva ili više) su totalno nebitna za igru, u samom multiplayeru postoje bolja. Onaj kome je cilj otključati sva, taj će preći i SP.

cham3leon
30-10-2013, 17:48
Koji bog je levolution?

Kid A
30-10-2013, 18:09
lel revolucija

Hexfire
30-10-2013, 18:18
Pa, tih nekoliko oružja (nisam siguran radi li se o jednom, dva ili više) su totalno nebitna za igru, u samom multiplayeru postoje bolja. Onaj kome je cilj otključati sva, taj će preći i SP.

S obzirom da ne znaš koliko ih se da otključati, pretpostavljam da nemaš apsolutno nikakvog pojam koliko su ustvari jaka u odnosu na ona koja se otključaju u MP.

W3DR4N
30-10-2013, 18:54
To je Battlefield. Normalno da su najbolja multiplayer oružja u DLC-ovima.

marijanovic
30-10-2013, 18:58
... Normalno da su najbolja multiplayer oružja u DLC-ovima.
Dosad to nije bio slučaj, a koliko sam za sada upoznat to nije slučaj ni u BF4.
U BF3 su M416, M16A3 i AEK 971 sva tri iz osnovne igre.

marijanovic
30-10-2013, 23:51
Kako bilo da bilo imam Battlefield 4 i Premium za njega. :D

Hexfire
30-10-2013, 23:52
Moj idol

StormCr0w
30-10-2013, 23:56
marijanovicu jesi našo ženu?

Hexfire
31-10-2013, 00:14
Čeka dostavu

Deadwalker
04-12-2013, 10:58
Konačno malo realnosti negdje

http://www.bug.hr/master/rec/battlefield-4/96710.aspx

Xero
04-12-2013, 12:07
Šteta što je BUG u pitanju pa ne mogu pročitat.
wh8voPESN70

Neven <R>
05-12-2013, 18:45
http://www.forbes.com/sites/briansolomo ... lefield-4/ (http://www.forbes.com/sites/briansolomon/2013/12/05/electronic-arts-tanks-after-hitting-reset-on-battlefield-4/)

lol

R@pt0r
06-12-2013, 20:06
http://www.craveonline.com/gaming/artic ... rom-server (http://www.craveonline.com/gaming/articles/613089-gamer-unloads-frustration-by-kicking-battlefield-4s-executive-producer-from-server)

Vedro
06-12-2013, 20:11
http://www.craveonline.com/gaming/articles/613089-gamer-unloads-frustration-by-kicking-battlefield-4s-executive-producer-from-server

E to je cringe.
http://cdn3-www.craveonline.com/assets/uploads/2013/12/bf-kicked.jpgS
Ta cijela vijest...Bas otuzno.
:hangin:

Kid A
06-12-2013, 21:10
I ja bi ga sutnuo

Vedro
06-12-2013, 21:21
Ne bih ga sutnuo, samo bi ga rejpo sa ostatkom ekipe da se sam sutne.

Marvin OCX
07-12-2013, 01:20
Slicna stvar je bila i sa BF3,nema DICE veze sa ovim problemima koji nisu ni blizu ovoliki kolikim se predstavljaju,patch ili 2 ce ovo rijesiti,razlog svemu je pohlepa iz EA,igra bi bila prilicno popeglana i sa puno manje problema da je izlazak odlozen a vrijeme utroseno na peglanje igre...


Koji bog je levolution?

Tako nazivaju velike dogadjaje na mapi koji mogu uveliko uticati na gameplay,tipa pucanja brane i potapanja jedne gradske mape gdje onda moras plivati po ulicama ili korisiti camce i slicno... Nisam jos kupio igru pa nisam siguran da li je evo konkretno to pucanje brane je neizbjezno svaku partiju ili ga igraci izazivaju.

Maloki
07-12-2013, 02:33
Kako DICE nije kriv za zbuganost igre i kako možeš znat stvarni razmjer problema ako nemaš igru?

StormCr0w
07-12-2013, 09:41
Pročitao je po raznim forumima i pogledo 2 gameplay videa, sonik stajlo.