PDA

Pogledaj cijelu verziju : studentarije



Electromaster
27-01-2013, 15:32
Ne znam baš lol, ja da i mogu tako, prije bi se objesio nego cijeli faks živio doma. Dapače, ja prolazim baš zato što nisam doma, kod kuće mi mali brat i sestra stalno urlaju, ne bi mogo nikad ništa učit ko ni u srednjoj. Topli obrok i čisto rublje? Ono lol, ko da je problem otić u menzu i stavit rublje u vešmašinu. Ako ti je menza na sto kilometara, to si sam kriv što si failao odabrat stan. Neki si i kuhaju. Meni je frendica otišla studirat u Edinburgh, tamo nikad nisu čuli za menzu pa se isto snalaze.

@LukA33
Kad si pizda. :(

croat1gamer
27-01-2013, 15:54
Retoricko pitanje, koliko si puta pio alkohol u ovih mjesec dana?

1van
27-01-2013, 15:59
:)))))))

StormCr0w
27-01-2013, 16:04
Retoricko pitanje, koliko si puta pio alkohol u ovih mjesec dana?

http://i0.kym-cdn.com/photos/images/original/000/276/747/bf9.gif

FaTaL_mRkvA
27-01-2013, 16:17
Objasnite mi zasto je to burn, glup sam :(

Lord Ragnarok
27-01-2013, 16:42
jer smo se svi vratili u 6 razred osnovne i svako retoricko pitanje je auto-burn

Electromaster
27-01-2013, 16:50
Retoricko pitanje, koliko si puta pio alkohol u ovih mjesec dana?

A pitanje je retoričko zato što je opće poznata činjenica da ne pijem?

StormCr0w
27-01-2013, 16:53
Ni Griotte?

Electromaster
27-01-2013, 16:56
Bombonjere ne računam, no ako ćemo tako, nisam ih jeo od Nove godine.

croat1gamer
27-01-2013, 17:47
Retoricko je jer ne ocekujem odgovor, iako je isti bolno ocit iz tvojih prijedloga/primjera u prijasnjem postu, cisto da napomenem da ne mozes biti relevantni primjer studenta daleko od kuce. Inace bi znao da je kolicina alkohola priblizno proporcionalna udaljenosti od kuce. Usput i koliko novaca i vremena takve stvari oduzimaju. Naravno da utjece na performanse na faksovima.

Electromaster
27-01-2013, 17:51
Znači, nisam relevantan primjer jer nisam idiot?
Fine by me.

StormCr0w
27-01-2013, 17:58
Retardiran si jednako koliko i ovi kroneri koji se opijaju/drogiraju ako ne izlaziš iz stana. To ti mora biti jasno.

Treba biti umjeren u svemu. Iako mislim da se kroati zajebava.

Electromaster
27-01-2013, 18:05
Ne znam odakle ideja da ne izlazim iz stana. Dapače, baš nekidan sam se uključio u programsku sekciju KSFFa tako da će me bit na projekcijama i koječem što već bude organizirano.
Jedino ne idem na pijanke. Te gaže/koncerte koji se ionako isto svedu na pijanke.

StormCr0w
27-01-2013, 18:12
Pročito sam ti u sigu.

also ksff :((((

Odustajem.

croat1gamer
27-01-2013, 18:33
Volim pretjerivat. Ali i dalje vrijedi da faks bez kapi alkohola ne vazi kao pravi faks.

Razzarach
27-01-2013, 19:05
Ne znam odakle ideja da ne izlazim iz stana. Dapače, baš nekidan sam se uključio u programsku sekciju KSFFa tako da će me bit na projekcijama i koječem što već bude organizirano.
Jedino ne idem na pijanke. Te gaže/koncerte koji se ionako isto svedu na pijanke.
Ne pijem niti ja nesto pretjerano, svakih par mjeseci se znam sašit ko budala ali inace samo laganini.
No ovo ne shvaćam, gdje ces ganjat trebe ili tako nešto ako te to uopće zanima.
Jesi ikad iso na neki dobar parti i napio se pošteno?
Jesi ikad probao izac van ko covjek onako posteno s nekim frendovima?

Niko Bellic
27-01-2013, 19:14
Znači, nisam relevantan primjer jer nisam idiot?
Šta se pališ na provokacije ako nisi idiot? Sutra te može pregaziti kamion dok ideš u dućan po mlijeko i zato uživaj u životu onako kako ti najbolje paše.


Treba biti umjeren u svemu.
Treba biti umjeren u svemu što te zanima. Nema smisla forsati nešto što nije tvoj gušt radi drugih.


Ali i dalje vrijedi da faks bez kapi alkohola ne vazi kao pravi faks.
Gluposti. Alkohol je precijenjen. Bitno je dobro se zabaviti i uživati u životu dok traje.

Electromaster
27-01-2013, 19:20
@Razzarach
Bome da nisam, ne zanima me to u životu, dapače smatram to imbecilnim i bacanjem novca [inb4 komentara na što ja bacam novac]. Samim time, ne zanimaju me ni ženske koje bi se našle na nekom takvom događaju. A općenito što se tiče mene i žena, ne brini se ti za mene, znam ja kad hoću. Samo na sreću ne razmišljam kurcem te površne veze i/ili usputni seks nisu mi prioriteti u životu, tako da si mogu dozvoliti biti picky i ne trebam hvatat ošamućene žene po pijankama.

Uostalom, ni Pingu isto ne pije koliko se sjećam, pa ne vidim da njega preispitujete i čudom se čudite.

@Niko
Ne palim se lol.

1van
27-01-2013, 19:41
usputni sex je najbolja stvar u životu.

McPingvin_v2.0
27-01-2013, 19:46
Kako ne pijem, jučer sam sašio 6-7 rakija. Bilo je hladno, dijelili smo ih i skužili da što se prije popije, prije možemo unutra na toplo.

Electromaster
27-01-2013, 19:49
Nemam pojma, sjećam se da si ti neš u par navarata brijao da dok se ekipa opija ti piješ Cedevitu/sokić/Colu.

Razzarach
27-01-2013, 20:27
@Razzarach
Bome da nisam, ne zanima me to u životu, dapače smatram to imbecilnim i bacanjem novca [inb4 komentara na što ja bacam novac]. Samim time, ne zanimaju me ni ženske koje bi se našle na nekom takvom događaju. A općenito što se tiče mene i žena, ne brini se ti za mene, znam ja kad hoću. Samo na sreću ne razmišljam kurcem te površne veze i/ili usputni seks nisu mi prioriteti u životu, tako da si mogu dozvoliti biti picky i ne trebam hvatat ošamućene žene po pijankama.

Uostalom, ni Pingu isto ne pije koliko se sjećam, pa ne vidim da njega preispitujete i čudom se čudite.

@Niko
Ne palim se lol.
Ne govorim ja o onim pijankama u parku i raznim retardacijama, ali cugat u kafiću negdje je sasvim okej.
Di bi ti našo žensku? U knjižnici?

cham3leon
27-01-2013, 20:36
"Kafana ne sme da pati zbog fakulteta"


Iako s jedne strane, mogao bih do kraja života ne pit alkohol, a nemam obično ni volje izlazit, ali nastojim izać katkad jer to može dovesti do pozitivnih iskustava i situacija, a alkohol pomogne da mi ne bude skroz dosadno za to vrijeme.

Electromaster
27-01-2013, 20:41
@Razzarach
Ne vidim zašto bi u kafiću morao cugat alkohol. Iako doduše, ne volim uopće ići u kafiće jer mi je sjedit za stolićem u vjerojatno zadimljenoj prostoriji i ćaskat o pizdarijama, plaćajući preskupo piće, jednostavno odbojno.
Gdje bi našao žensku? Upoznao prek neta, pa kasnije uživo. Već par puta. Ili pak na faksu, kroz random razgovor tijekom ili između predavanja. Ne kužim koja je to ideja da moraš ić negdje vani navečer i po mogućnosti se napit da bi našao žensku. Kao da se inače skrivaju po rupama.

croat1gamer
27-01-2013, 20:46
Koliko si zenski na taj nacin upoznao?

Razzarach
27-01-2013, 20:51
Pa nemoraš se napit da bi našo žensku, niko to nije reko.
Ali po meni ne izlazit van sa nekim drustvom je asocijalno, a trazit curu preko interneta necu niti spominjat.

vukopas
27-01-2013, 21:07
Retardiran si jednakoSkoliko i ovi kroneriSkoji se opijaju/drogiraju ako ne izlaziš iz stana. To ti mora biti jasno.

Treba biti umjeren u svemu. Iako mislim da se kroati zajebava.
E šta znači "kroner" ? Bio sam prozvan tako nekoliko puta u zadnjih par dana.

Electromaster
27-01-2013, 21:10
Koliko si zenski na taj nacin upoznao?
Prvo preko neta pa kasnije uživo? Jedno 6-7. Bio sa 3. Na faksu, 3-4. Bio sa nijednom, frendice su mi, no doduše ono, na faksu sam 4 mjeseca a do nekidan sam bio u vezi.
Problem?


Pa nemoraš se napit da bi našo žensku, niko to nije reko.
Ali po meni ne izlazit van sa nekim drustvom je asocijalno, a trazit curu preko interneta necu niti spominjat.

Ne znam lol, vi ste uvukli ženske u ovu priču, s idejom da ćeš tamo gdje ideš cugat nać žensku, dakle cuganje se podrazumijeva.
Pa ja znam da ja jesam lagano asocijalan, no to što ne idem cugat nema veze s time. Odem nekad s frendicom u kino, s ekipom na faksu u KSFF ili u menzu u krajnjem slučaju, možda na kakvu izložbu ili pak čisto odemo kod nekoga u stan i zajebavamo se. I nisam rekao tražim curu prek neta, nego da ih tu spletom okolnosti upoznam, na nekom forumu, u igri ili gdje već te kasnije i uživo. Živimo u informatičkom dobu, ne vidim što je tu čudno.

Kid A
27-01-2013, 21:29
ne volim uopće ići u kafiće jer mi je sjedit za stolićem u vjerojatno zadimljenoj prostoriji i ćaskat o pizdarijama, plaćajući preskupo piće, jednostavno odbojno

Pa sve ti korak naprijed u odnosu na provaljivanje u vlastitu sobu kako bi mogao ilegalno gledat animeje koje su ti starci sankcionirali zbog losih ocjena, koliko god ti se takva socijalna interakcija cinila odbojnom ne moze biti gore od one faze u kojoj si bio prije par godina

U svakom slucaju moram priznati da smo ponosni na tebe, u par godina si presao put sto prosjecan hikikomori ne napravi za zivota

Razzarach
27-01-2013, 21:34
ne volim uopće ići u kafiće jer mi je sjedit za stolićem u vjerojatno zadimljenoj prostoriji i ćaskat o pizdarijama, plaćajući preskupo piće, jednostavno odbojno

Pa sve ti korak naprijed u odnosu na provaljivanje u vlastitu sobu kako bi mogao ilegalno gledat animeje koje su ti starci sankcionirali zbog losih ocjena, koliko god ti se takva socijalna interakcija cinila odbojnom ne moze biti gore od one faze u kojoj si bio prije par godina

U svakom slucaju moram priznati da smo ponosni na tebe, u par godina si presao put sto prosjecan hikikomoriSne napravi za zivota
šta je pak ovo?

Duke of Earl
27-01-2013, 21:37
http://en.wikipedia.org/wiki/Hikikomori

Niko Bellic
27-01-2013, 21:38
Živimo u informatičkom dobu, ne vidim što je tu čudno.
Ništa. Masa ljudi se danas "upoznaje" i prvi kontakt ostvari upravo "prek fejsa", no to nikome nije čudno jerbo je "fejs" postao mainstream. Danas je čudno ako nemaš "fejs" i ne briješ po društvenim mrežama. Ljudima su čudni pojedinci koji briju na zdrav život, bave se onim što ih stvarno zanima i ne prate trendove, a da pritom nisu hipsteri.



hikikomori
šta je pak ovo?
0RooegHMXFgSdTkK6_eP48w

Electromaster
27-01-2013, 21:38
Nije to ništa "prije par godina", to bi bilo i sad da odem doma u onu vukojebinu. D;

@Razzarach
Osoba koja ne izlazi iz kuće i često ima paničan strah od vanjskog svijeta, raširen sindrom u Japanu.

cham3leon
27-01-2013, 21:45
ne volim uopće ići u kafiće jer mi je sjedit za stolićem u vjerojatno zadimljenoj prostoriji i ćaskat o pizdarijama, plaćajući preskupo piće, jednostavno odbojno

Pa sve ti korak naprijed u odnosu na provaljivanje u vlastitu sobu kako bi mogao ilegalno gledat animeje koje su ti starci sankcionirali zbog losih ocjena, koliko god ti se takva socijalna interakcija cinila odbojnom ne moze biti gore od one faze u kojoj si bio prije par godina

U svakom slucaju moram priznati da smo ponosni na tebe, u par godina si presao put sto prosjecan hikikomori ne napravi za zivota

Al opet ima i on pravo. Nije izlazak u zadimljene komore i pijenje lošeg vina jedini normalan oblik socijalizacije. Koliko god djelovalo retardirano što se on bavi slaganjem legića i slično, ako je na taj način stekao prijatelje, dođe mu na isto.

Electromaster
27-01-2013, 21:52
Zapravo, s ekipom iz Lego kluba družim se najviše "poslovno", to jest kad imamo neku izložbu ili pak sjednice kluba. Ovako uživo najviše se družim s anime ekipom, nešto ljudi koje sam upoznao online, a nešto oni koje sam pohvatao po faksu.
To i random osobe s faksa, ali bezveze mi je uopće spominjat to što se s njima družim u KSFF ili odemo pojest nešto, pošto mi razgovori o kolokvijima i profesorima ne predstavljaju nešto što me naročito veže za ljude.

Karlo_from_Bjelovar
27-01-2013, 22:03
baš si brijač ;D
oke bez kafica, cuganja ovo-ono opcenito, ali da bar jednom u zivotu nisi dosao u zoru doma skoro na sve četiri..

croat1gamer
27-01-2013, 22:04
Just to mention it, poceli smo pricat kako bi na prosjecnog hrvatskog studenta utjecala udaljenost od kuce. Naravno da ce se prosirit na zene i alkohol.

@ vukopas- Kronicni ovisnik o necemu, uglavnom se misli na cigarete i slicne stvari.

Razzarach
27-01-2013, 22:05
baš si brijač ;D
oke bez kafica, cuganja ovo-ono opcenito, ali da bar jednom u zivotu nisi dosao u zoru doma skoro na sve četiri..
Ili dojahao na zmaju.

StormCr0w
27-01-2013, 22:23
Jebote predatore kad čitam tvoje postove imam dojam da ih piše dvanaestogodišnjak. Daj opusti se malo bokte, ako se nisi nikad napio/napušio/nadrogirao kako možeš znati da je debilno? Bokte jebo, đe ti je mladost? Nećeš umrijet s 25 godina ako probaš nešto novo. I ono, donedavno sam bio teški no lajfer ali sam malo po malo počeo izlazit i ekipa mi je skroz okej, a prije sam mislio da su mutavi. Sve ovisi o kutu gledanja, jer ti se njima činiš retardiran koliko i oni tebi, ali ako budeš držao taj stav da su svi glupi i jedino ti pametan jer se ne "unštavaš" nećeš nigdje dospjeti.


usputni sex je najbolja stvar u životu.
lol kaže djevac


@vukopas

Mislim na ljude koji su mrtvi pijani svaki vikend da ne mogu stajati na nogama. I ekipu koja je haj cijeli tjedan i hvali se okolo kako su super.

Electromaster
27-01-2013, 22:25
Ja sam stari deda u duši. I ne vidim poantu u tome. Also, insinuiraš da negdje pokušavam dospjet. :/

Falus
27-01-2013, 22:26
Možda i je probao pa mu se nije svidjelo.

Burn za 1vana je solidan, sviđa mi se.

1van
27-01-2013, 22:36
SI ono, donedavno sam bio teški no lajfer ali sam malo po malo počeo izlazit i ekipa mi je skroz okej, a prije sam mislio da su mutavi.

kaže čovjek koji novu čeka kod kuće.

Death By Sexy
27-01-2013, 22:41
Kakav turn u temi!

E NISI ŽIVIJO AK NISI PIJO ŠLJIVOVICU ISPOD KLUPICE DOK TI ŽENSKA TRGA PO PIMPEKUUU : DDDD

Ne kužim to forsanje i nametanje ljudima da rade nešto što im nije gušt u životu... Pa nisu svi ljudi isti, DUH. Možda je vama on jadan, al bio bi jadniji kad bi to sve radio i trpio ta sranja koja ne voli i koja ga smaraju. Pice moš bilo di nać, ne samo dok si pijan u kafiću...

Meni je on jadan, al poštujem to da se neće konformistički ponašat.

Kid A
27-01-2013, 22:44
Mi mu samo zelimo pomoci

croat1gamer
27-01-2013, 22:54
Sta da?
Ja sam mislio da pokusavamo diskreditirat predatorov stav "sto dalje od kuce je bolje za rezultate na faksu" koji je baziran na njegovom ponasanju koje odudara od velike vecine uobicajenog studentskog zivota. :(

Death By Sexy
27-01-2013, 23:01
Ja sam mislio da pokusavamo diskreditirat predatorov stav "sto dalje od kuce je bolje za rezultate na faksu" koji je baziran na njegovom ponasanju koje odudara od velike vecine uobicajenog studentskog zivota. :(

Aaa, da, to da... Slažem se. Pročitao sam sad malo postove.

Neven <R>
27-01-2013, 23:05
Ne slažem se da ljudi koji su daleko od doma više piju, mi koji smo blizu faxeva se isto dobro držimo.

Electromaster
27-01-2013, 23:05
@Death By Sexy
OHNE JADAN JA. :(
A jel se može važit bez šljivovice ak mi je cura pušila u parku na klupici usred dana? Plox? Sačuvaj bože da nisam živio ko pravi čoek! :(

No upravo to što kažeš, zašto bi išo vani pijančit kad mi to ide na jetra da budem kuler i popularan. Nisam mali insecure klinac pa da me jebe peer pressure.

I nije lepo govorit ljudima da su jadni jer nemaš iste interese. </3

@Croati
Kaže srednjoškolac?

Razzarach
27-01-2013, 23:07
Rustled your jimmies?

Neven <R>
27-01-2013, 23:10
Meni je predator zakon, želim s njim gledat anime al sam ako simultano prevodi s japanskog

Electromaster
27-01-2013, 23:15
Meni je zakon kako pišem pizdarije po netu a nisam još sredio seminar koji moram danas poslat asistentu.

Niko Bellic
27-01-2013, 23:16
One day baby, we'll be old...

Oh baby, we'll be old...

And think of all the stories...

That we could have told...

KRAMNWzfjcg

Herr Schnitzel
27-01-2013, 23:37
Nisam mali insecure klinac pa da me jebe peer pressure.
Ne znam, al po reakcijama na postove bi reko da te upravo to jebe.

Lord Ragnarok
27-01-2013, 23:42
da se i ja javim.
studirati 3-4-5 godina i nitijednom se ne napiti sa ekipom s faksa je za javni stup sramote. moze covjek tvrditi da mu to ne pristaje, da mu nije kulerski, da mu nije ovo-ono, al dok ne proba ne zna sto propusta.
predo, takva iskustva ti trebaju u zivotu. kada ces nauciti da to nesto nesmijes raditi i da te bole kriza od toga, ako ne dok si student.
osobno zivim sa starcima u zg i idem u zg na faks. alkohola ne manjka, tako da vam ona teza alkohol/proporcije otpada u vodu

Electromaster
27-01-2013, 23:45
@Herr Schnitzel
Hm, moje reakcije na postove su pizdarije koje pišem iz dosade dok odugovlačim rad na seminaru jer sam lijeno đubre.
Po pitanju toga utječe li na mene peer pressure bilo bi pametnije bacit oko na moj RL.

@Lord Ragnarok
Trebam se opijat da naučim kako se ne bi trebao opijat? Logika?
Alkohol mi uglavnom očajno smrdi, ako ne to onda je odvratnog okusa. A čak i ako nije, u krajnoj liniji me njegove "blagodati" jednostavno ne interesiraju te ne vidim što bi mi one pametno trebale u životu.

Razzarach
28-01-2013, 00:13
@Herr Schnitzel
Hm, moje reakcije na postove su pizdarije koje pišem iz dosade dok odugovlačim rad na seminaru jer sam lijeno đubre.
Po pitanju toga utječe li na mene peer pressure bilo bi pametnije bacit oko na moj RL.

@Lord Ragnarok
Trebam se opijat da naučim kako se ne bi trebao opijat? Logika?
Alkohol mi uglavnom očajno smrdi, ako ne to onda je odvratnog okusa.SA čak i ako nije, u krajnoj liniji me njegove "blagodati" jednostavno ne interesiraju te ne vidim što bi mi one pametno trebale u životu.
http://captionsearch.com/pix/hwhdor8ler.jpg

Electromaster
28-01-2013, 00:15
Zrelo.

Razzarach
28-01-2013, 00:20
Kuzis dosadno mi je doma onako za popizdit pa tu serem po forumu, may your jimmies remain unrustled.

Electromaster
28-01-2013, 00:24
Sve je to fino, samo nije lijepo vrijeđati.

Also to ti je novi izraz kojeg ćeš forsat ili nešto?

Razzarach
28-01-2013, 00:35
Ma ne nego mi je fakat dosadno a ta rustled my jimmies gorila mi se ucinila simpaticnom.

Niko Bellic
28-01-2013, 00:46
7cj_MQMJ3U8

McPingvin_v2.0
28-01-2013, 00:50
Nemam pojma, sjećam se da si ti neš u par navarata brijao da dok se ekipa opija ti piješ Cedevitu/sokić/Colu.
To što se ekipa opija ne znači da ja paralelno ne pijem, samo pazim da to slučajno ne bude u nekoj mjeri da postanem iole veseo.

da se i ja javim.
studirati 3-4-5 godina i nitijednom se ne napiti sa ekipom s faksa je za javni stup sramote. moze covjek tvrditi da mu to ne pristaje, da mu nije kulerski, da mu nije ovo-ono, al dok ne proba ne zna sto propusta.
Bull faking šit.

The Boz
28-01-2013, 03:36
samo pazim da to slučajno ne bude u nekoj mjeri da postanem iole veseo.
Što kažete, ljudi? Jel da mu stavim Grumpy Cat za avatara? Možda i da mu čin izmjenim?

StormCr0w
28-01-2013, 07:07
Predator = Chupacabra prije ~2 godine :)))

Dania
28-01-2013, 07:40
Jbt čovjek se mora opravdavati zašto ne pije, katastrofa

Death By Sexy
28-01-2013, 09:34
I nije lepo govorit ljudima da su jadni jer nemaš iste interese. </3

Jebeš to nije lijepo.. A i nije zato jer nemamo iste interese - zato jer voliš anime i jer slažeš legače; pa gledam i ja serije svoje (pogledo sam sve Gilmorice, ikad), a legači su kul i ono hobikogabriga. Nego jadan si mi tu u raspravama ovakvima ;(. Pišeš ko da nikad nećeš facijalnu kosu imat.

Mnogima smo jadni, al mene nije briga. Ak si ti sretan, to je to.
NIJE LIJEPO?! PFFFFF!!

sickpetey
28-01-2013, 09:37
Kome trebaju sapunice i talk show-ovi kad imam ovakve teme. Super za nasmijat se od srca :D.

Death By Sexy
28-01-2013, 09:40
Očito nisi gledo Gilmorice, momak!

sickpetey
28-01-2013, 09:44
A jbg, ponekad pogledam Kojaka na htv-u u kasne sate i to mi je to sto se tice televizije :/.

McPingvin_v2.0
28-01-2013, 10:25
[quote="McPingvin_v2.0":3s288gc4]samo pazim da to slučajno ne bude u nekoj mjeri da postanem iole veseo.
Što kažete, ljudi? Jel da mu stavim Grumpy Cat za avatara? Možda i da mu čin izmjenim?[/quote:3s288gc4]
Zbilja smatraš da trebam biti veseliji nego što prirodno jesam? :)

(pogledo sam sve Gilmorice, ikad)
Porastao si mi u očima <3

Electromaster
28-01-2013, 10:40
I nije lepo govorit ljudima da su jadni jer nemaš iste interese. </3

Jebeš to nije lijepo.. A i nije zato jer nemamo iste interese - zato jer voliš anime i jer slažeš legače; pa gledam i ja serije svoje (pogledo sam sve Gilmorice, ikad), a legači su kul i ono hobikogabriga. Nego jadan si mi tu u raspravama ovakvima ;(. Pišeš ko da nikad nećeš facijalnu kosu imat.

Mnogima smo jadni, al mene nije briga. Ak si ti sretan, to je to.
NIJE LIJEPO?! PFFFFF!!

Znam i ja da nisam neki Isus za rasprave, ali meni su opet jadniji ljudi NEMA ŽIVOTA BEZ ALKOHOLE E.
Da bar nemam facijalnu kosu, to sranje me ionako samo nervira. :(

Pa no.
*witty komentar o tome kako sam se zajebavao s tom rečenicom*

1van
28-01-2013, 10:58
da si bar žensko kladim se da te i komad među nogama samo nervira.

cham3leon
28-01-2013, 11:05
Znači ti briješ na isto ono šta su pisali na stranicama od one udruge iz varaždinske nadbiskupije prema čemu muškarac mora pit čim više alkohola a žena mu mora kuhat ručak.

Karlo_from_Bjelovar
28-01-2013, 11:46
baš si brijač ;D
oke bez kafica, cuganja ovo-ono opcenito, ali da bar jednom u zivotu nisi dosao u zoru doma skoro na sve četiri..
Ili dojahao na zmaju.
korak po korak :P

Falus
28-01-2013, 12:06
Je li croati stvarno srednjoškolac :)?

McPingvin_v2.0
28-01-2013, 12:11
Ako se ne varam, 4. srednje :)

1van
28-01-2013, 12:22
Znači ti briješ na isto ono šta su pisali na stranicama od one udruge iz varaždinske nadbiskupije prema čemu muškarac mora pit čim više alkohola a žena mu mora kuhat ručak.

kai?

Falus
28-01-2013, 12:50
Ako se ne varam, 4. srednje :)

Isuse, pa kud se on onda našao pričat o studentskom životu :)

Kostolomac
28-01-2013, 12:57
@Predo, daj neki guide kako upoznavat puce preko neta. Hladno mi za ić do knjižnice. =(

cham3leon
28-01-2013, 13:10
Puce? Je to neki grobinčki sleng?

Death By Sexy
28-01-2013, 13:13
http://www.educentar.net/HR/Articles/De ... eme-faksa/ (http://www.educentar.net/HR/Articles/Details/10757/Pet-stvari-koje-morate-isprobati-za-vrijeme-faksa/)

: D

Kostolomac
28-01-2013, 13:27
Puce? Je to neki grobinčki sleng?
Mislim da je kajkavski, al' mi je fora.

StormCr0w
28-01-2013, 13:44
: D

A BRKOVI?

McPingvin_v2.0
28-01-2013, 14:03
Ako se ne varam, 4. srednje :)

Isuse, pa kud se on onda našao pričat o studentskom životu :)
Iz priloženog se vidi da zna više od (brucoša) Prede.

Sgt. Bull
28-01-2013, 14:14
Ja sam uz predu. Ne odustaj!

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/6/6d/Rainbow_flag_and_blue_skies.jpg/1024px-Rainbow_flag_and_blue_skies.jpg

Valja ti se boriti za tvoja prava!

StormCr0w
28-01-2013, 14:29
:pray:

TeraBajt
28-01-2013, 17:04
ja ne znam kak se ljudi zabave bez alkohola

predo nebus nikad sazno koje su sve prednosti birtije, a bome ni puno stvari o sebi i frendovima (pod uvjetom da ih imas) dok se ne nasvasate ko picke.

jedini uvjet kad opravdavam manji postotak alkohola u krvi je kad imas ziher fuk pa ti se ne da drvit sat vremena ILI ak si na nekim harkor antibioticima od kojih ti jetra izgleda ko predina frizura

StormCr0w
28-01-2013, 17:08
Očekivao sam duži post pun uvreda. Što ti se dogodilo :(

TeraBajt
28-01-2013, 17:14
ma otvorim ovaj topik u nadi da je netko fakat napiso nesto vezano uz faksove jer sam danas sazno da vec u 1. mj. sljedece godine moram prijavit faksove i sranja. doso sam na pravo mjesto trazit inspiraciju za buduci zivot, ovaj predator me baci u takvu depru jebote kad pomislim na onu jadnicu s foruma koju je navodno krljio i ak su vjerodostojni ovi postovi na forumu boga pitaj koje je jos jadne cure nagovaro na svoje anime fetise. jebote cak se ni na alkohol nemogu vadit jer frajer ziher vodi prohibitivnu politiku sa svojim zrtvama.

System
28-01-2013, 17:17
Joj rasprave jebote Allah. :D

TeraBajt
28-01-2013, 17:35
al sad ozbiljno, ono sto me najvise iritira kod likova koji su ko predator sto nemaju apsolutno nikakvog dodira sa realnoscu, i to ne govorim o njegovoj historiji drkanja na animeje i gikovanja na netu, sto je mislim (nadam se) vec prerasto nego sto on i njemu slicni jedinu socijalnu interakciju vode medjusobno. Pseudo-intelektualna ekipa od koje mi je zlo, cija je jedina svrha da umjesto da rjesavaju probleme u drustvu - da stvaraju iste.

ne znam predo fakat gl sa tim faksom i tim grown up spikama i sa svim tim sta radis al za jednu tako "zrelu" osobu pod koju se vodis ti si mi jedna od najdjetinjastijih osoba na forumu, pogotovo zato jer jos nisi izaso iz sedmi razred seme "mama i tata su mi rekli da sam poseban".

@croati, ma imam jednog frenda koji je sad vec prijavio razine na maturi pa sere nesto, stajaznam, opce se ne zelim zamarat s tim dok ne dodje voda do grla, ionako nemam dume di da idem uopce

Paran0a
28-01-2013, 18:02
Pitaj si koordinatora?

Nekom logikom nebi trebalo biti razlike.

Also ako ti birtije smrde pij vani. Ako nevolis okus alkohola pij redbul votku!
Mene je sad zima jedi prisilila da pijem u bircu jer vise leven nemrem pit vani jer se i on smrze na ovim temperaturama.
I sto se tice cura nalazenja cura vani , vjeruj mi ima ih gro koje takodjer nezele biti tamo kao i ti.

cham3leon
28-01-2013, 18:47
al sad ozbiljno, ono sto me najvise iritira kod likova koji su ko predator sto nemaju apsolutno nikakvog dodira sa realnoscu, i to ne govorim o njegovoj historiji drkanja na animeje i gikovanja na netu, sto je mislim (nadam se) vec prerasto nego sto on i njemu slicni jedinu socijalnu interakciju vode medjusobno. Pseudo-intelektualna ekipa od koje mi je zlo, cija je jedina svrha da umjesto da rjesavaju probleme u drustvu - da stvaraju iste.

ne znam predo fakat gl sa tim faksom i tim grown up spikama i sa svim tim sta radis al za jednu tako "zrelu" osobu pod koju se vodis ti si mi jedna od najdjetinjastijih osoba na forumu, pogotovo zato jer jos nisi izaso iz sedmi razred seme "mama i tata su mi rekli da sam poseban".

@croati, ma imam jednog frenda koji je sad vec prijavio razine na maturi pa sere nesto, stajaznam, opce se ne zelim zamarat s tim dok ne dodje voda do grla, ionako nemam dume di da idem uopce

A jebote ti ga isto sereš u drugu krajnost, osim ako ne trollaš. Predator ako ni nema dodir s realnošću (a vjerojatno nema čim je upisao FFZG), šta bi ga dobio tako da priča sa x drugih jajana na zidiću dok ih gleda kako otvaraju pive na sve zamislive načine i rade trikove s čepovima? Šta to je realnost? Realnost koja se proteže od spomenutog zidića do kladionice/trgovine/birtije s jedne strane i stabla kod kojeg se ide pišat na kraju parka s druge strane? Neki stvarno i žive samo u tim malim verzijama realnosti koja se sastoji od pijenja jeftine i gnjusne pive i slušanja jeftinih estradnih hitova, odnosno konzumiranja onoga što ti servira svijet izvan te male realnosti, i to je po meni strašno i ponižavajuće.

Normalno, ne kažem da je loše ić sa nekime na pivu. Dapače. To doista i može bit odličan dodir s realnošću ako to radiš s ekipom od koje možeš nešto naučiti, razmijeniti ideje, pričati o različitoj muzici, knjigama, smislu života, bilo čemu što može pomoći tebi i ostalima da u nekom smislu napredujete. Ali kod koliko klupica, zidića i tutaških Rozga-Severina birceva možeš čuti išta takvo? Takvu ekipu ćeš teže naći i takva ekipa se rjeđe druži uz pive i slično, ali sigurno je bolja.

Par puta u životu sam naišao na ljude na kojima se jasno vidi da znaju razmišljati i da kuže neke stvari, ali baš zato da bi se uklopili u ekipu koja ne zna pričat ni o čemu nego o hrani, alkoholu, cigaretama i pičkama (i eventualno bildanju) namjerno govore samo idiotarije, prate sve žive sportove i o svemu tome non stop bacaju statuse po fejsbuku i seru drugima od silnog straha da bi ih većina odbacila što je meni izuzetno žalosno.
Ako ništa drugo, Predo barem ne robuje onome što mu vanjski svijet nametne. Koliko god donekle kužim zašto bi netko gledao animeje, meni su prilično glupi, ali bar je čovjek posegnuo rukom duboko u kontejner Interneta i izvuko van bocu koja mu najviše miriši ili najmanje smrdi, a mnogi drugi sa strane sjede sa q-packom i ispruženom rukom spremni da im bilo što padne u nju i da to požderu, tako da ih netko pametniji može iskorištavati i servirati im govna poput pive koju normalan narod u ostatku svijeta ne bi valjda mogo ni progutat i pjesama koje ne bi ni pas slušao (2wR2Xuur_6c)Sna kojima će takvi odmah komentirati "VRH!!!!111". Nije isključeno da anime frikovi među sobom raspravljaju o podjednako glupim stvarima nego ovi gore navedeni, bar od abominacija poput broniesa ne bih očekivao nešto takvo, ali jebo led krvavi, ti ljudi su bar našli sami nešto što ih zanima mjesto da su mirno primili ono što su drugi nametnuli. Valjda je i vritnjak korak naprijed.

croat1gamer
28-01-2013, 18:51
Jebemu boga gdje si nasao tu pjesmu. :pray:

Karlo_from_Bjelovar
28-01-2013, 18:51
1. Sveučilište u Zagrebu - Fakultet elektrotehnike i računarstva Sveučilišta u Zagrebu - Elektrotehnika i informacijska tehnologija i Računarstvo - Zagreb (Redovni preddiplomski sveučilišni studij) Obriši
2. Sveučilište u Zagrebu - Građevinski fakultet Sveučilišta u Zagrebu - Građevinarstvo - Zagreb (Redovni preddiplomski sveučilišni studij) Obriši
3. Sveučilište u Zagrebu - Geodetski fakultet Sveučilišta u Zagrebu - Geodezija i geoinformatika - Zagreb (Redovni preddiplomski sveučilišni studij) Obriši
4. Sveučilište u Zagrebu - Prirodoslovno-matematički fakultet Sveučilišta u Zagrebu - Fizika i informatika; smjer: nastavnički - Zagreb (Redovni integrirani preddiplomski i diplomski studij) Obriši
5. Sveučilište u Zagrebu - Fakultet organizacije i informatike u Varaždinu Sveučilišta u Zagrebu - Informacijski sustavi i Poslovni sustavi - Varaždin (Redovni preddiplomski sveučilišni studij) Obriši
6. Tehničko veleučilište u Zagrebu - Tehničko veleučilište u Zagrebu - Graditeljstvo; smjerovi: Visokogradnja, Niskogradnja, Građevinsko poduzetništvo, Okoliš u graditeljstvu - Zagreb (Redovni stručni studij) Obriši
7. Tehničko veleučilište u Zagrebu - Tehničko veleučilište u Zagrebu - Informatika; smjerovi: Organizacija i informatizacija ureda, Elektroničko poslovanje, Informatički dizajn - Zagreb (Redovni stručni studij) Obriši
8. Sveučilište u Zagrebu - Ekonomski fakultet Sveučilišta u Zagrebu - Ekonomija - Zagreb (Redovni preddiplomski sveučilišni studij)

ovak to izgleda kod mene za sad.. doduše, jedino su prva 3.-4. izbora čru po poretku, prvi je fer u svakom slučaju. hr, eng, mat A, od izbornih fizika, informatika i politika i gospodarstvo, iako ekšli samo fiziku i matematiku spremam..

Paran0a
28-01-2013, 19:00
Neznam odakle su ljudi stekli dojam da svi koji vole cugat subotom seljacine i pricaju samo o bildanju i pickama.
Kod mene je sve samo ne to.

Falus
28-01-2013, 19:03
To i mene zanima :)

Neven <R>
28-01-2013, 19:04
Malo je zabrijao kameleon. Moglo bi se reći da je otišao... U DRUGU KRAJNOST

Kid A
28-01-2013, 19:06
/cue Twilight Zone theme

cham3leon
28-01-2013, 19:09
Lijepo sam reko da nije svaka ekipa takva, ali da je takvu teže naći i da se takve ekipe ne druže isključivo uz alkohol. Čitajte malo.

Neven <R>
28-01-2013, 19:12
Ne neg si opisao manjinu ljudi koji konzumiraju alkohol, koja ti služi kao neki primjer negativnosti i generalizirao ih na cijelu populaciju. Ti ljudi su možda zbog nekog razloga većina u tvom socijalnom krugu, ali to ne znači da su i općenito većina.

Paran0a
28-01-2013, 19:15
Mislim da ljudi vole opravdavat svoju asocijalnost sa cinjenicom da su svi seljacine. ( ne mislim na tebe kameleon )

StormCr0w
28-01-2013, 19:22
Pa i on je asocijalan le iks d

Kid A
28-01-2013, 19:24
A lot of people who are commonly stereotyped as "nerds" are often super self-centered assholes who are rejected socially because of how stubborn they are

Wizard
28-01-2013, 19:31
Neki ljudi ne vole baš ljude i to je u redu.

Ako predo ne želi izlazit vanka i opijat se to je u redu, čak nije potrebno niti da iskusi to da zna da mu ne odgovara. Ako je netko zadovoljan s načinom života i s društvom zašto se drugi osjećaju pozvanim davati savijete, il još gore kritizirati, samo zato što to nije njihov pojam dobrog načina života?

SharpDressedChevap
28-01-2013, 19:33
Al tko god je rekao da se bez alkohola ne možeš zabavit nije u pravu niti malo.

StormCr0w
28-01-2013, 19:34
Na primjer ljudi koji su stvorili ovaj gnoj:

yVBMNXD9KdU

ćevapi uletjeli

also ćevap nitko nije reko da se ne možeš zabavit bez alkohola, samo je tera reko da ne razumije takve ljude.

Razzarach
28-01-2013, 19:44
Koji kurac je ovo?

StormCr0w
28-01-2013, 19:47
BRAČNE VODE

Looky
28-01-2013, 19:55
PAZI PREZIME, BANDIĆEVI!

ROFL

cham3leon
28-01-2013, 20:01
Ne neg si opisao manjinu ljudi koji konzumiraju alkohol, koja ti služi kao neki primjer negativnosti i generalizirao ih na cijelu populaciju. Ti ljudi su možda zbog nekog razloga većina u tvom socijalnom krugu, ali to ne znači da su i općenito većina.

Dobro, neka nisu, ali to je svejedno dokaz da alkohol u životu ne znači ništa.

1van
28-01-2013, 20:03
ko se neopija svake subote ide protiv Boga i ove države, izdajica je svog naroda, a vjerojatno želi i generale vratit u hag.

SharpDressedChevap
28-01-2013, 20:17
Ma ima dobrih ljudi, sjednemo u kafić, ništa alkohol (rijetko kad i to samo u posebnim prilikama, a čak ni tada) i pričamo. I pričamo ko ljudi, i izmjenjujemo mišljenja, stavove, iskustva o svemu i svačemu (najčešće ipak o tehnici, školi i ženskama, jel) i to je po meni jedan super zabavan produktivan dan s prijateljima.

S druge strane, možda je i lijepo opit se ko Isus na Posljednjoj večeri, ne znam, nisam nikad. Nisam ni dima cigarete povukao pa me ljudi ne jebu u zdrav mozak radi toga, niti ikog briga - ako je kod vas suprotno, jebiga, onda ste u trulom društvu.

1van
28-01-2013, 20:23
big maaaaaaan

Niko Bellic
28-01-2013, 20:26
Za popularnost (http://en.wikipedia.org/wiki/Popularity)Salkohola kriva je religija (http://en.wikipedia.org/wiki/Religion).

During the early modern period (http://en.wikipedia.org/wiki/Early_modern_period)S(1500–1800), Protestant (http://en.wikipedia.org/wiki/Protestant)Sleaders such as Martin Luther (http://en.wikipedia.org/wiki/Martin_Luther), John Calvin (http://en.wikipedia.org/wiki/John_Calvin), the leaders of the Anglican Church (http://en.wikipedia.org/wiki/Anglican_Church), and even the Puritans (http://en.wikipedia.org/wiki/Puritans)Sdid not differ substantially from the teachings of the Catholic Church (http://en.wikipedia.org/wiki/Catholic_Church): alcohol (http://en.wikipedia.org/wiki/Alcohol)Swas a gift of God and created to be used in moderation for pleasure, enjoyment and health; drunkenness (http://en.wikipedia.org/wiki/Drunkenness)Swas viewed as a sin (http://en.wikipedia.org/wiki/Puritans)S(see Christianity and alcohol (http://en.wikipedia.org/wiki/Christianity_and_alcohol)).

Outmind
28-01-2013, 20:29
A lot of people who are commonly stereotyped as "nerds" are often super self-centered assholes who are rejected socially because of how stubborn they are

Reddit nije vjerodostojan izvor informacija Xarbas...

Gu$ht3r
28-01-2013, 20:30
di je pimp kad ga trebas

StormCr0w
28-01-2013, 20:32
big maaaaaaan

too deep5u

Ne znam, kod nas ako misliš izlazit ne možeš da ne piješ jer se alkohol prodaje po bolesno niskim cijenama i mislim da bi ti se smijali da u punoj birtiji naručiš neskafe.

sickpetey
28-01-2013, 20:36
Too deep5u?

StormCr0w
28-01-2013, 20:37
da

also, u šta se ova tema pretvorila 8)

Gu$ht3r
28-01-2013, 20:41
big maaaaaaan

too deep5u

Ne znam, kod nas ako misliš izlazit ne možeš da ne piješ jer se alkohol prodaje po bolesno niskim cijenama i mislim da bi ti se smijali da u punoj birtiji naručiš neskafe.

pa naravno da bi ti se smijali ako u 11 navecer narucujes neskafe ali ako pijes sok/vodu ne vidim problem, ako ti se pije alkohol pij ga ako ne, ne, koga boli kurac

1van
28-01-2013, 20:42
ja mislim da je nepit alkohol vani po ovim zimoćama grijeh protiv čovječnosti.

SharpDressedChevap
28-01-2013, 20:43
Materešina mi radi u dućanu (u privatnika, pa je općenito sve skupo). Alkohol je najjeftiniji, i to još budu akcije samo na njega. Znam to iz prve ruke ovako kad gledam, ali skroz nebitna stvar.

Ne znam, alkohol i sve te stvari su opće gledano tako nebitne stvari. Sve se svede na ono kasnije, kako ti doživljavaš tog čovjeka. Ako te mogu podnijet samo u alkoholiziranom stanju, onda mi takav ne trebaš kasnije u životu kad dođu situacije gdje si trijezan. Al sad, ako ćeš mi zamjerat to što ne pijem samo da budem s vama, onda jebiga brate, nađi nekog drugog.

To su sve ženske krive. Ajde, naći ćeš pravog čovjeka, ali poštenu curu ne :(
Sad ja serem o ženskama a nemam pojma, ali većinom to i je razlog zašto se ide uokolo s tom namjerom.

croat1gamer
28-01-2013, 20:44
Napravite si novi thread za alkohol, ovo vec postaje los offtopic. A i nemate iskustva sa studentima.

Duke of Earl
28-01-2013, 20:57
Jebemu život i forum kad 4-5 ljudi koji nisu ni srednju završili priča o razlozima i posljedicama studentskog opijanja.

StormCr0w
28-01-2013, 20:58
Zamijeniše uloge.

LukA33
28-01-2013, 21:07
Ne znam baš lol, ja da i mogu tako, prije bi se objesio nego cijeli faks živio doma. Dapače, ja prolazim baš zato što nisam doma, kod kuće mi mali brat i sestra stalno urlaju, ne bi mogo nikad ništa učit ko ni u srednjoj. Topli obrok i čisto rublje? Ono lol, ko da je problem otić u menzu i stavit rublje u vešmašinu. Ako ti je menza na sto kilometara, to si sam kriv što si failao odabrat stan. Neki si i kuhaju. Meni je frendica otišla studirat u Edinburgh, tamo nikad nisu čuli za menzu pa se isto snalaze.

@LukA33
Kad si pizda. :(

pa nisam ja doma, inace sam iz slavonskog broda ali sam sada u zagrebu

SharpDressedChevap
28-01-2013, 21:15
Bitne li razlike alkoholiziranog srednjoškolca i studenta, jedan je veća konjina od drugog :(

StormCr0w
28-01-2013, 21:16
ok

SharpDressedChevap
28-01-2013, 21:17
Jeste ok.

1van
28-01-2013, 21:27
nis ti budala. pa da.

Karlo_from_Bjelovar
28-01-2013, 22:05
navečer ti u petak subotu iza 10h garant nitko ne bude kuhao nes.. konobari očiste one automate i to je to koliko znam.
ali da, pola litre pive je jeftinije od pol litre soka (iznimka cedevita ako ti paše ona jedna kesica u čaši od pola litre koja je namjenjena za 0.33)

McPingvin_v2.0
28-01-2013, 22:08
PIJU ALKOHOL I ASOCIJALNI SU

LukA33
28-01-2013, 22:09
kolko sam skuzio po vasim pricama, osoba koja pije alkohol i pusi travu je losa osoba? to je potpuno pogresno, ja imam drustvo s kojim radim oboje i volim to drustvo jer su stvarno dobri ljudi i ne bi ih mjenjao za nikoga... ali smatram da osobe koje slusaju cajke i glazbu tipa jelena rozga i slicna sranja su maloumni i s njima uopce ne zelim imati kontakta nikakvog

SharpDressedChevap
28-01-2013, 22:11
Nikako, jedan od najboljih drugova spada u taj opis i super čo'ek.

Karlo_from_Bjelovar
28-01-2013, 22:11
inb4htionapisatdapušitravu

StormCr0w
28-01-2013, 22:12
1van puši travu i pije. Vi biste se družili s 1vanom?

Gu$ht3r
28-01-2013, 22:13
nikada, DROGERAŠI, DECA PUŠU DROGU!!!

TeraBajt
28-01-2013, 22:15
al sad ozbiljno, ono sto me najvise iritira kod likova koji su ko predator sto nemaju apsolutno nikakvog dodira sa realnoscu, i to ne govorim o njegovoj historiji drkanja na animeje i gikovanja na netu, sto je mislim (nadam se) vec prerasto nego sto on i njemu slicni jedinu socijalnu interakciju vode medjusobno. Pseudo-intelektualna ekipa od koje mi je zlo, cija je jedina svrha da umjesto da rjesavaju probleme u drustvu - da stvaraju iste.

ne znam predo fakat gl sa tim faksom i tim grown up spikama i sa svim tim sta radis al za jednu tako "zrelu" osobu pod koju se vodis ti si mi jedna od najdjetinjastijih osoba na forumu, pogotovo zato jer jos nisi izaso iz sedmi razred seme "mama i tata su mi rekli da sam poseban".

@croati, ma imam jednog frenda koji je sad vec prijavio razine na maturi pa sere nesto, stajaznam, opce se ne zelim zamarat s tim dok ne dodje voda do grla, ionako nemam dume di da idem uopce

A jebote ti ga isto sereš u drugu krajnost, osim ako ne trollaš. Predator ako ni nema dodir s realnošću (a vjerojatno nema čim je upisao FFZG), šta bi ga dobio tako da priča sa x drugih jajana na zidiću dok ih gleda kako otvaraju pive na sve zamislive načine i rade trikove s čepovima? Šta to je realnost? Realnost koja se proteže od spomenutog zidića do kladionice/trgovine/birtije s jedne strane i stabla kod kojeg se ide pišat na kraju parka s druge strane? Neki stvarno i žive samo u tim malim verzijama realnosti koja se sastoji od pijenja jeftine i gnjusne pive i slušanja jeftinih estradnih hitova, odnosno konzumiranja onoga što ti servira svijet izvan te male realnosti, i to je po meni strašno i ponižavajuće.

Normalno, ne kažem da je loše ić sa nekime na pivu. Dapače. To doista i može bit odličan dodir s realnošću ako to radiš s ekipom od koje možeš nešto naučiti, razmijeniti ideje, pričati o različitoj muzici, knjigama, smislu života, bilo čemu što može pomoći tebi i ostalima da u nekom smislu napredujete. Ali kod koliko klupica, zidića i tutaških Rozga-Severina birceva možeš čuti išta takvo? Takvu ekipu ćeš teže naći i takva ekipa se rjeđe druži uz pive i slično, ali sigurno je bolja.

Par puta u životu sam naišao na ljude na kojima se jasno vidi da znaju razmišljati i da kuže neke stvari, ali baš zato da bi se uklopili u ekipu koja ne zna pričat ni o čemu nego o hrani, alkoholu, cigaretama i pičkama (i eventualno bildanju) namjerno govore samo idiotarije, prate sve žive sportove i o svemu tome non stop bacaju statuse po fejsbuku i seru drugima od silnog straha da bi ih većina odbacila što je meni izuzetno žalosno.
Ako ništa drugo, Predo barem ne robuje onome što mu vanjski svijet nametne. Koliko god donekle kužim zašto bi netko gledao animeje, meni su prilično glupi, ali bar je čovjek posegnuo rukom duboko u kontejner Interneta i izvuko van bocu koja mu najviše miriši ili najmanje smrdi, a mnogi drugi sa strane sjede sa q-packom i ispruženom rukom spremni da im bilo što padne u nju i da to požderu, tako da ih netko pametniji može iskorištavati i servirati im govna poput pive koju normalan narod u ostatku svijeta ne bi valjda mogo ni progutat i pjesama koje ne bi ni pas slušao (2wR2Xuur_6c)Sna kojima će takvi odmah komentirati "VRH!!!!111". Nije isključeno da anime frikovi među sobom raspravljaju o podjednako glupim stvarima nego ovi gore navedeni, bar od abominacija poput broniesa ne bih očekivao nešto takvo, ali jebo led krvavi, ti ljudi su bar našli sami nešto što ih zanima mjesto da su mirno primili ono što su drugi nametnuli. Valjda je i vritnjak korak naprijed.

dobro da ne postoje bircevi di se ne pustaju sranja i dobro da je jedino o cemu mozes pricat dok si pod utjecajem alkohola su picke, hrana, alkohol, cigarete i bildanje.

i ne govorim o probisvijetima u birtijama, govorim o stvarnim ljudima koji izlaze iz okvira kawaii manga spika i imaju neke drugacije afinitete. bez obzira sto te mozda zanimanje/hobi/stavec doticne osobe ne interesira, nekad je poucno i zanimljivo cut nesto drugo a da nije nesto iz tvog uskog obzora. druzio sam se sa ljudima iz svakakvih subkultura i opcenito bio sam autsajder u par "zatvorenih" drustva i ono sta sam skuzio da ta drustva vecinu vremena provode usporedjujuci se s drugima, dizuci si ego sa "jebemti kolko smo bolji" dnevnim obrocima. to je ono sta ocu rec u vezi predatora i njemu slicnih ljudi koji su zapravo prepicke pricati sa ikim za kog ne znaju da je "njihov", pa je lakse generalizirati i reci da je opijanje vikendom sranje jer to rade oni fuj cajkeri. i opcenito takvi ljudi imaju uzi pogled na svijet nego oni koje toliko blate. mi smo toliko jebeno ozbiljni i zreli, drugi su ovce i budale, al opet provest cemo cijelu vecer pricajuci o ovcama i budalama. to nije nikakav jeben odraz zrelosti ni inteligencije nego vec suprotno, odraz manjka socijalne inteligencije.

Karlo_from_Bjelovar
28-01-2013, 22:17
ZbsBj8NRufw

Herr Schnitzel
28-01-2013, 22:17
/cut

U sridu.

cham3leon
28-01-2013, 22:18
ta drustva vecinu vremena provode usporedjujuci se s drugima, dizuci si ego sa "jebemti kolko smo bolji" dnevnim obrocima.

Nije li to isto što ti sad radiš?


to nije nikakav jeben odraz zrelosti ni inteligencije nego vec suprotno, odraz manjka socijalne inteligencije.

Kako može bit manjak socijalne inteligencije ako se čovjek druži?

1van
28-01-2013, 22:19
1van puši travu i pije. Vi biste se družili s 1vanom?

da, a storm ima frenda koji uzgaja travu u tegli i stara ga je već dvaput uvatila. i dobiva pičke!! ljudi družite se s nama.

also, teru za predsjednika planete.

Sgt. Bull
28-01-2013, 22:22
>terabajt - age: 17
>kameleon - age: 23

Really bro?

TeraBajt
28-01-2013, 22:25
ta drustva vecinu vremena provode usporedjujuci se s drugima, dizuci si ego sa "jebemti kolko smo bolji" dnevnim obrocima.

Nije li to isto što ti sad radiš?


to nije nikakav jeben odraz zrelosti ni inteligencije nego vec suprotno, odraz manjka socijalne inteligencije.

Kako može bit manjak socijalne inteligencije ako se čovjek druži?

ma takav je tred, al istina je da volim bashat po hipsterima:))

ovisi s kime se druzi, naso sam se iljadu puta u situaciji di ljudi slicnog kalibra ko predator jednostavno ne znaju razgovarat sa ljudima koji nisu na njihovom nivou edukacije ili ukljuceni u spiku, a iskreno to je jedna od najbitnijih vjestina u zivotu, ne mozes racunat da ti poslodavac nece bit zadrti hercegovac/stavec, odnosno covjek s kojim ti je tesko nac zajednicki jezik jerbo cijeli zivot pricas sa ljudima koji pricaju isto kao i ti. nemoj me krivo shvatit, ne kazem da je sad najbitnije ic okolo po birtijama i pricat sa svakim, al ocu ti rec da izlazenjem, cascenjem kojim picem, odigras koju partiju biljara/stolnog/kajgod sa nekim, upoznavanjem drugacijih ljudi, osim sta stvaras u nekim slucajevima vrijedna poznanstva, razvijas svoje sposobnosti snalazenja u drustvu, sto je tolko kriticno tesko ljudima koji cijeli zivot provode u svojem kutku sobe ljuti na cijeli jebeni svijet.

cham3leon
28-01-2013, 22:27
Možda, ali nesposobnost komuniciranja s ostalim društvenim skupinama nije rezervirano za anime frikove.

TeraBajt
28-01-2013, 22:30
slazem se

LukA33
28-01-2013, 22:34
do sada svakog frika koji gleda anime kojega sam upoznao nije bas u potpunosti covjek na mjestu, uvijek su cudni previse da bi se moglo normalno druziti s njima... sry Pred ali ja imam takva iskustva

Paran0a
28-01-2013, 22:41
DECKI KAJ KAZETE NA SEX, SUPER JE TO STVAR , NE?

LukA33
28-01-2013, 22:44
ja cu biti evo iskren pa cu reci da ne znam kakav je osjecaj iako imam 19 godina... unatoc cinjenici da sam svaki vikend vani negdje, picka sam da pridjem nekoj curi, nije me to strah priznati

SharpDressedChevap
28-01-2013, 22:48
"ove današnje žene, baš su... baš su teške, jelda? Pa, hah, pa ponekad poželim bitiiii... homoseksualac!"

Electromaster
28-01-2013, 23:33
Super mi je kako svaki put kad ja odem iz threada jer skužim da je krenulo trolanje i terabajt koji valjda cijeli život misli da je najpametniji na planeti, mora doć netko drugi i mene branit. Kameleonče, ne znam kako ti se da.
Također mi je super kako imam međikal povers da gdje god nešto postam nastane 10 strana offtopika.

Izuzev toga, fakat ne znam odakle ideja da ja ne komuniciram ili pak ne znam komunicirati s osobama koje ne dijele moje interese. Da ne spominjem sad faks gdje svaki dan u krajnjoj liniji popričam s nekim pored koga već sjednem o bilo čemu što nam dođe pod ruku, pa bokte svako ljeto radim doma na otoku s hrpom ljudi koji ne da nisu čuli za anime nego ne razlikuju Japan od Kine. I što, mislite da na pauzi sjedim negdje u ćošku i čitam hentai? Bog vas mazo. Pa popričam s njima normalno, makar o tome što ima u kinu ili kako su talijani retardirani.
Ali ono što kažem, jest da što manje konkretnih zajedničkih interesa imam s osobom, to su teme i sam razgovor isprazniji, te mi samim time manje znače i razgovor i osoba. Što se vi, inače družite s ljudima s kojima vam je najveći doseg teme vremenska prognoza?
Sad, moglo bi se prigovoriti da se nedovoljno družim s na primjer osobama koje imaju različit pogled na svijet ili štaveć, te da odbacujem recimo takvu vrstu konverzacije, ali što će mi još velike rasprave i natezanje IRL s ljudima. Dosta mi je što imam vas. <3
Well, i hipstere na predavanjima iz sociologije.

MasaKrisT
28-01-2013, 23:36
Nemam pojma kako je tema došla do ove faze, samo par mudrosti da bacim. Imam par frendova koji uopće ne konzumiraju alkohol, najveći su carevi na svijetu, imaju društvo sa uvrnutim smislom za humor, ne slušaju mainstream, bave se sportom, da se s njima o svemu razgovarat. Isto tako imam poznanike koji su totalni debili i kad piju i kad ne piju tako da tu nema pomoći. Osobno guštam u pivu i whiskeyu dok recimo bambus ne bi popio ni da mi guraš užareni buzdovan u guzicu. Većinu noćnih druženja/cuganja po stanovima ( slabo sam izlazio u Vž van - grad je mrtav) ne bi mjenjao nizašto, neki su mi postali best frendovi i naučio sam hrpu toga.

Kroz faks treba probati dosta toga (ne zagovaram droge), provesti fax u sobi pred kompom jednostavno nema smisla. Dosta frendova koje tamo steknete će vam ostati do kraja života za razliku od frendova iz osnovne/srednje iz jednostavnog razloga što ćete s njima provesti hrpu vremena na satu/kavi/radu u grupama i što će kad završe faks raditi u struci u kojoj i vi radit( zaboravite RH realnost za sada ).


Što se tiče samog faksa, svi koji ne znate što činiti upišite ono što vam se čini najbliže, ako za godinu- dvije shvatite da to nije to, odite s faxa i upišite drugi. Sve se stigne, a nema smisla studirati 5( najčešće više) godina nešto što mrzite.

LukA33
28-01-2013, 23:53
ja imam informacije da je VŽ jak sto se tice metal scene tako da u mom slucaju ne bi bio mrtav

1van
29-01-2013, 00:04
metal scena je za pedere.

P.S. predo, 10 stranica shita nije nastalo zbog tebe, to samo pokazuje koliko si djete.

Outmind
29-01-2013, 00:07
Ivane, da nisi ti Đerijev mlađi brat možda?

1van
29-01-2013, 00:14
ne

Electromaster
29-01-2013, 00:16
Prije vanbračno dijete.

hacker
29-01-2013, 00:22
Zašto bi uopće netko morao komunicirati sa osobama koje ne dijele njegove interese ako ne mora? Zar nije jednostavnije naći osobe s kojima imate zajedničke interese i onda se družiti s njima nego na fors ulaziti u neki krug koji vam ne paše? I koja je zapravo razlika ići vani pit pušit ili biti doma ili u bircu sa dva tri frenda, piti sok i pričati o onome što vas zapravo sve zanima?

80% posto ekipe koje sam upoznao vani mi ne pašu, a sa ovih 20% koji su fora bi morao izlaziti još 4-5 mjeseci da bi se pošteno upoznali.

StormCr0w
29-01-2013, 07:03
hipsteri na predavanjima iz sociologije.

aukurac

1van
29-01-2013, 09:10
nije li jednostavnije živjeti u miru i volit svoga bližnjega.

sickpetey
29-01-2013, 12:44
To nije balkanski način.

McPingvin_v2.0
29-01-2013, 13:50
Bitno da smo zaključili da je Predo i dalje fag.

Sgt. Bull
29-01-2013, 13:58
Fakat?

McPingvin_v2.0
29-01-2013, 14:59
Fo sho.

Sonic_Moronic
29-01-2013, 16:23
što se ovdje dogodilo, 15 strana spema otkad sam čekirao zadnji put

LukA33
29-01-2013, 17:24
metal scena je za pedere.

vec vidim da si ti jedan od onih malih pedercica sto se pale na dubstep i ostala sranja sto slusaju curice od 14 godina

1van
29-01-2013, 22:31
metal scena je za pedere.

vec vidim da si ti jedan od onih malih pedercica sto se pale na dubstep i ostala sranja sto slusaju curice od 14 godina

ne već zato što pripadnici metal scena slušaju gej sranja umjesto metala.

Niko Bellic
29-01-2013, 23:06
AC/DC i Lenny Kravitz jedini sviraju pravi rokenrol. Ostala se bagra samo prenemaže i proizvodi buku dok siluje instrumente. Smrdljive sotone! Crkli dabogda!

CwIvBNsSywQ

UzWHE32IxUc

StormCr0w
30-01-2013, 06:16
zahtjevam ban

ZA NIKU NE SEBE

Niko Bellic
30-01-2013, 09:40
Ajde samoubij se. Kakav ban te spopao?

AC/DC i Lenny Kravitz su tako zakon da bi ih mogao slušati do iznemoglosti. Taj iskonski rokenrol zvuk nitko ne može nadmašiti, a pogotovo ne one sotonjare šta arlauču u mikrofon kao da im je netko nabio protupožarni aparat u rčma.

MasaKrisT
30-01-2013, 10:36
rJkcZGwKJlY













Mljac.

McPingvin_v2.0
30-01-2013, 10:55
Ej, natrag na temu!

Dakle, Predo je gej jer se igra s lego kockicama.

Niko Bellic
30-01-2013, 11:22
Čudi me da ne slaže makete?

To je čest hobi kod ljudi koji su odrasli na LEGO kockama. Baš sad razmišljam o tome da kupim maketu nekog velikog jedrenjaka i bacim se na posao.

Di ima takvih stvari u Zagrebu, a da nisu ona entry level sranja malih dimenzija?

LukA33
30-01-2013, 12:35
metal scena je za pedere.

vec vidim da si ti jedan od onih malih pedercica sto se pale na dubstep i ostala sranja sto slusaju curice od 14 godina

ne već zato što pripadnici metal scena slušaju gej sranja umjesto metala.


ako smatras da je ovako nesta gay onda svaka cast

qc98u-eGzlc

1van
30-01-2013, 12:42
dobra svirka, vokal je malo gej.

LukA33
30-01-2013, 13:22
sad stvarno pocinjem smatrati da trolas okolo haha

Electromaster
30-01-2013, 13:26
Čudi me da ne slaže makete?

To je čest hobi kod ljudi koji su odrasli na LEGO kockama. Baš sad razmišljam o tome da kupim maketu nekog velikog jedrenjaka i bacim se na posao.

Di ima takvih stvari u Zagrebu, a da nisu ona entry level sranja malih dimenzija?

Kako onda objašnjavaš AFOL (JGgYK5nZ6Tc)Szajednicu? Ekipa koja je počela s Legačima, ako se ikakvim slaganjem bavi, najčešće su to i dalje Legači.

Makete, koliko god možda kul izgledaju, te pogotovo skidam kapu ljudima koji rade makete "from scratch", bez ikakvih dijelova, su ipak puno više ograničene te jednom kad ih napraviš mogu samo skupljat prašinu, a lomljive su ko drek. Znam, probao sam.

Pingu voli primat u guzu. 1van je debilan trol. Toliko je valjda očito.

McPingvin_v2.0
30-01-2013, 13:30
http://www.zgeek.com/wp-content/uploads/2012/09/kelso-burn.jpg

Paran0a
30-01-2013, 13:56
Čudi me da ne slaže makete?

To je čest hobi kod ljudi koji su odrasli na LEGO kockama. Baš sad razmišljam o tome da kupim maketu nekog velikog jedrenjaka i bacim se na posao.

Di ima takvih stvari u Zagrebu, a da nisu ona entry level sranja malih dimenzija?

....

http://i.imgur.com/7XcClv6.png

1van
30-01-2013, 19:49
po pički

Gu$ht3r
30-01-2013, 20:06
ivane!

Niko Bellic
30-01-2013, 23:13
O.o

/snip