PDA

Pogledaj cijelu verziju : Core Online



cham3leon
27-12-2012, 10:01
Square Enix je lansirao beta inačicu novog servisa za gamere koji bi se možda mogao pokazati revolucionarnim.

Ne samo što bi se igre trebale moći igrati odmah u web browseru, fora je što ih možete igrati potpuno besplatno uz obavezno gledanje reklama. Omjer bi trebao biti otprilike 1min reklama na 20 min gameplaya, plus reklame u loading screenovima. Postoji i opcija da platite određeni iznos pa možete igrati bez ikakvih reklama, ali ako se ovo održi, mislim da bi to mogao biti izuzetno značajan način naplaćivanja igara.

http://beta.coreonline.com/

Ako je slučajno tko već isprobao, nek javi dojmove.

1van
27-12-2012, 11:11
da, zamisli, igraš witcher 2, totalno nabrijan, i onda puf reklame. i tako svakih 20 min. da negovorimo kolko je nepraktično za mp

Xero
27-12-2012, 11:12
Treba prilagodit adblock za ovo.

Zeko149
27-12-2012, 11:21
imas pis pauzu svakih 20 min

cham3leon
27-12-2012, 11:30
da, zamisli, igraš witcher 2, totalno nabrijan, i onda puf reklame. i tako svakih 20 min. da negovorimo kolko je nepraktično za mp

Ne znam za tebe, al meni je ovo super ideja. Kako što na TV-u ili na nekim online servisima možeš gledat serije i filmove besplatno uz reklame, tako će u budućnosti vjerojatno biti sa igrama. Zamisli kako bi bilo da svaki film i seriju koji vidiš (legalno) moraš platit?
Osim toga, ako ti se čini da ti je previše gledat reklamu svakih 20 min. uvijek možeš platit i dobit verziju bez reklama.

S druge strane, najljepše je očekivat da će ti netko dati nešto besplatno, samo što se to nikad neće dogoditi.

Hexfire
27-12-2012, 11:32
Ovo bi moglo funkcionirati jedino ako će najnoviji naslovi biti u ponudi. Ako će biti samo neki stariji onda radije iskeširam par eura na steamu nego da mi usred nekog epic fighta igra stane kako bih mogao pročitati reklamu za inox 18/10 lonce.