PDA

Pogledaj cijelu verziju : TOP10



Windwalker
23-11-2012, 21:04
Ajmo malo pričat o dobrim stvarima. Imamo temu o najgorim igrama, pa ajmo sad imat o najboljima.
Dakle, vaš TOP10 igara (trenutni). Ne treba puno razmišljat. Ono što vam prvo padne na pamet i za što mislite da zaslužuje u TOP10.
Jedini kriterij je da je igra. Konzola nije bitna.

Windwalker
23-11-2012, 21:10
Moj odabir.

1. The Elder Scrolls III: Morrowind
2. The Witcher
3. Crash Bandicoot 3: Warped
4. Demon's Souls
5. Vampire the Masquerade: Redemption
6. Medievil
7. Rayman: Origins
8. Vampire the Masquerade: Bloodlines
9. Dark Souls
10. Star Wars: Knights of the Old Republic 2 - The Sith Lords

sakondo
23-11-2012, 21:12
Dota 2
Dota
HoN
Bloodline champions
Smite
Awesomenauts
Realm of the titans
Rise of the immortals
Moder Warfare 3 multiplayer
LoL

skitkid
23-11-2012, 21:17
grim fandango
planescape torment
day of the tentacles
psychonauts
monkey island 2
half life
leisure suit larry 6
broken sword 2
flight of the amazon queen
quake 3

lol koja kuruza.

Sonic_Moronic
23-11-2012, 21:20
Trenutna lista, znači bit će puna platformera koje halam zadnjih mjeseci.

Cave Story
Mega Man 2
Sonic the Hedgehog 2
Doom
Max Payne
No One Lives Forever 2
Half-Life 2
Diablo 2
S.W.A.T. 4
GTA: San Andreas

Hexfire
23-11-2012, 21:50
GTA IV
FEAR
Diablo II
Broken Sword
Half Life 2
Portal
Witcher 2
Secret of Monkey Island
Planescape Torment
Hitman Silent Assasin

Markecgrad
23-11-2012, 22:02
1. Liga legendi
2. Kerbal Space Program
3. Planetside 2
4. Supreme Commander
5. Minecraft
6. Skyrim
7. Garry's Mod
8. The Binding Of Isaac
9. Command & Conquer: Generals
10. Portal 2

Falus
23-11-2012, 22:14
Dota 2
Stalker Call of Pripyat
Half Life 2
Witcher
Witcher 2
GTA San Andreas
Call of Duty 2
Splinter Cell Chaos Theory
THPS 2
Batman Arkham City

MILF hunter
23-11-2012, 22:28
The Elder Scrolls III: Morrowind
Silent Hill
Neverwinter Nights
Tekken 3
Soul Calibur 2
Legacy of Kain: Soul Reaver
Diablo 2
Yoshi's Island
Medievil 2
Spyro: Year of the Dragon

Maloki
23-11-2012, 22:48
Red Dead Redemption
Guild Wars 2
Star Wars Knights of the Old Republic 2: The Sith Lords
Half Life
Portal 2
Deus Ex
The Witcher 2
Batman: Arkham City
Audiosurf
The Secret of Monkey Island

W3DR4N
23-11-2012, 22:55
Dota 2
Dota
HoN
Bloodline champions
Smite
Awesomenauts
Realm of the titans
Rise of the immortals
Moder Warfare 3 multiplayer
LoL

Ne znam tko si.
Ne znam što želiš.
Ako tražiš utjehu za svoj neukus, ja suosjećanja nemam.
Ali ono što imam je besprijekoran ukus.
Ukus koji sam sakupljao tijekom svoje vrlo duge karijere.
Ukus koje me čine noćnom morom za ljude kao što si ti.

Ako sad promijeniš taj popis, to će biti kraj svega.
Neću te tražiti.
Neću te progoniti.
Ali ako to ne učiniš, potražit ću te.
Pronaći ću te.
I ubit ću te.

Hexfire
23-11-2012, 22:58
NEDAJ SE SAKONDO!!!!

Kid A
23-11-2012, 23:03
Kad god je ovakva neka tema prvo se sjetim Okamija i onda blenem u ekran 10 minuta pokusavajuci da dopunim i ovih 9

Edi Sm187
23-11-2012, 23:04
Ne znam tko si.
Ne znam što želiš.
Ako tražiš utjehu za svoj neukus, ja suosjećanja nemam.
Ali ono što imam je besprijekoran ukus.
Ukus koji sam sakupljao tijekom svoje vrlo duge karijere.
Ukus koje me čine noćnom morom za ljude kao što si ti.

Ako sad promijeniš taj popis, to će biti kraj svega.
Neću te tražiti.
Neću te progoniti.
Ali ako to ne učiniš, potražit ću te.
Pronaći ću te.
I ubit ću te.

Kažeš da imaš ukusa, a gledaš takva smeća.

Horny Devil
23-11-2012, 23:06
Kad god je ovakva neka tema prvo se sjetim Okamija i onda blenem u ekran 10 minuta pokusavajuci da dopunim i ovih 9
Shadow of the Colossus. Sad imas dvije igre.

W3DR4N
23-11-2012, 23:11
Ico bolji. Natrag u mišju rupu.

Horny Devil
23-11-2012, 23:16
Ico bolji. Natrag u mišju rupu.
ztVMib1T4T4

Bartuc
23-11-2012, 23:22
Kažeš da imaš ukusa, a gledaš takva smeća.

Taken rula, ne seri :killyou:

Maloki
23-11-2012, 23:27
Taken je super.

E al fakat, koji je vrag sa tim MOBA smećima, zašto ih najednom ima tisuću i zašto najednom svi igraju to i ima hrpa kretena koji su samoprozvnai gaming stručnjaci i oblače se u retardirane likove iz tih smeća i takva sranja. Baš onako bolno retardiran trend.

I kad će ta govna od igara poginut?

Windwalker
23-11-2012, 23:40
Ajde, ne širite više mržnju.
Barem nije Assassin's Creed stavio.
Za to čekamo Arala.

Weky, čekamo i tvoju genijalnost i prosvijetljenje.
I Kida ako ikad uspije smisliti svoju listu.

I vi ostali pokažite kolko vrijedite.
Nema više: 'A ne znam, ali srat ću po drugima.'
Kucnuo je čas.

Bartuc
23-11-2012, 23:59
1. Baldur's Gate 2
2. Witcher 1;2
3. DeusEx
4. Bloodlines
5. Dark Souls
6. Stalker
7. Metro 2033
8. Max Payne 1
9. Fallout 2
10. Dragon Age Origins

Nisu po redu posložene, neke su mi rame uz rame, neke su milijun godina lošije od najboljih ali su sve jedno u top10...

Honorable mentions:

GTA 4
Crysis
PoP trilogija
Half Life
Psychonauts
...

Maloki
24-11-2012, 00:06
Kaj ti nije Darksiders u top5? :P

Bartuc
24-11-2012, 00:14
Hmmm... :D

Zajebano je to, nema šanse da stavim sve te igre u top 10 :D Ziher ima još toga što sam zaboravio, ne brini :P

Hexfire
24-11-2012, 00:16
Pa i ovak je stavio 11 igara u TOP 10, kud bi još sa Darksidersima.

1van
24-11-2012, 00:35
Taken je super.

E al fakat, koji je vrag sa tim MOBA smećima, zašto ih najednom ima tisuću i zašto najednom svi igraju to i ima hrpa kretena koji su samoprozvnai gaming stručnjaci i oblače se u retardirane likove iz tih smeća i takva sranja. Baš onako bolno retardiran trend.

I kad će ta govna od igara poginut?

zato što je orginal dota bila predobra, a nije imala ofišl klajent na kojem bi svi igrali, hence the klonovi i svi kasniji izrodi.

W3DR4N
24-11-2012, 00:50
Orginal Dota je bila obična mapa za Warcraft, napravljena za nesposobne igrače koji nisu mogli upravljati s više od jednom jedinicom u RTS igri.

Falus
24-11-2012, 01:15
Me! Me! Me! Samo što je Dota daleko od jednostavnog :3

hansi
24-11-2012, 08:22
Taken je super.

E al fakat, koji je vrag sa tim MOBA smećima, zašto ih najednom ima tisuću i zašto najednom svi igraju to i ima hrpa kretena koji su samoprozvnai gaming stručnjaci i oblače se u retardirane likove iz tih smeća i takva sranja. Baš onako bolno retardiran trend.

I kad će ta govna od igara poginut?
cek, o cemu ti jebeno pricas :pray: :pray: :pray: :pray: :pray:

Babitz
24-11-2012, 10:15
Ne mogu se sjetit 10 igara. Ajd da je 3.
Top liste su ionako retardirane.

Bartuc
24-11-2012, 10:31
Nisu retardirane, predstavljaju subjektivno mišljenje pojedinca, ako netko prepozna više igara na nečijoj listi koje su i njemu odlične, te na istoj listi vidi par igara koje nije odigrao, ima materijala za napraviti To Do listu pošto im se ukusi kolko tolko poklapaju.

Sonic_Moronic
24-11-2012, 10:40
Ne mogu se sjetit 10 igara. Ajd da je 3.
Top liste su ionako retardirane.
Ja ne kužim zašto ti liste shvaćaš ozbiljno. Jedina funkcija im je da se prisjetiš igara koje si možda htio jednom odigrati i istražiš neke druge koje ti zvuče okej.
Da nema top lista ne bih znao što igrati na Nintendo konzolama jer ih nisam imao :(

1van
24-11-2012, 10:59
Orginal Dota je bila obična mapa za Warcraft, napravljena za nesposobne igrače koji nisu mogli upravljati s više od jednom jedinicom u RTS igri.
da, i u procesu je napravljena igra, koja zahtjeva teamplaya, kao nijedna dosad ni vjerojatno ikada poslje.

Deadwalker
24-11-2012, 11:01
Ne mogu se sjetit 10 igara. Ajd da je 3.
Top liste su ionako retardirane.
Ja ne kužim zašto ti liste shvaćaš ozbiljno. Jedina funkcija im je da se prisjetiš igara koje si možda htio jednom odigrati i istražiš neke druge koje ti zvuče okej.
Da nema top lista ne bih znao što igrati na Nintendo konzolama jer ih nisam imao :(

Ovdje se slažem se s Babitzem. Odigrao sam u životu sigurno više od 10 odličnih igara i teško mi je svoj subjektivni doživljaj svake porediti jedno pored drugog i staviti na neku top listu. Ne znam, Heroes 3 mi nije ništa manje draži od Witchera ili Super Mario Brosa, a ni ništa lošiji od 10-ak drugih naslova koji su se istaknuli u nekom svojem žanru.
Ovo nabrajanje nema previše smisla, mislim da smo već imali temu s popisom naslova koje bi trebalo odigrati za života. Možda bi bilo bolje da se tema koncipirala na način da netko navede par svojih omiljenih igara i obrazloži zašto je to tako pa bi bilo i neke diskusije.

W3DR4N
24-11-2012, 11:16
Orginal Dota je bila obična mapa za Warcraft, napravljena za nesposobne igrače koji nisu mogli upravljati s više od jednom jedinicom u RTS igri.
da, i u procesu je napravljena igra, koja zahtjeva teamplaya, kao nijedna dosad ni vjerojatno ikada poslje.


Zar tebe nije sram igrati takvu igru? Ne osjećaš stid koji nikad nećeš isprati sa sebe?

baldrick_
24-11-2012, 11:48
ove godine, najbolje igre su

alan wake
dishonored
thirty flights of loving
insanely twisted shadow planet
legend of grimrock
---
hotline miami
botanicula
spec ops
superbrothers
ballads of reemus

recimo tako nesto

W3DR4N
24-11-2012, 12:24
thirty flights of loving
insanely twisted shadow planet
legend of grimrock
hotline miami
botanicula
superbrothers
ballads of reemus


To se ne računa pod igre.

Windwalker
24-11-2012, 12:35
Ne mogu se sjetit 10 igara. Ajd da je 3.
Top liste su ionako retardirane.
Ja ne kužim zašto ti liste shvaćaš ozbiljno. Jedina funkcija im je da se prisjetiš igara koje si možda htio jednom odigrati i istražiš neke druge koje ti zvuče okej.
Da nema top lista ne bih znao što igrati na Nintendo konzolama jer ih nisam imao :(

Ovdje se slažem se s Babitzem. Odigrao sam u životu sigurno više od 10 odličnih igara i teško mi je svoj subjektivni doživljaj svake porediti jedno pored drugog i staviti na neku top listu. Ne znam, Heroes 3 mi nije ništa manje draži od Witchera ili Super Mario Brosa, a ni ništa lošiji od 10-ak drugih naslova koji su se istaknuli u nekom svojem žanru.
Ovo nabrajanje nema previše smisla, mislim da smo već imali temu s popisom naslova koje bi trebalo odigrati za života. Možda bi bilo bolje da se tema koncipirala na način da netko navede par svojih omiljenih igara i obrazloži zašto je to tako pa bi bilo i neke diskusije.
U prijevodu, neodlučni ste, pa su zato svi drugi glupi.

I ja sam odigrao barem 100 igara u životu za koje mogu reći da su odlične, ali mogu uvijek izdvojiti 10 koje su mi odličnije.






thirty flights of loving
insanely twisted shadow planet
legend of grimrock
hotline miami
botanicula
superbrothers
ballads of reemus


To se ne računa pod igre.
Pazi ko se javlja Ni no na no nu nu kunu.

1van
24-11-2012, 12:47
Orginal Dota je bila obična mapa za Warcraft, napravljena za nesposobne igrače koji nisu mogli upravljati s više od jednom jedinicom u RTS igri.
da, i u procesu je napravljena igra, koja zahtjeva teamplaya, kao nijedna dosad ni vjerojatno ikada poslje.


Zar tebe nije sram igrati takvu igru? Ne osjećaš stid koji nikad nećeš isprati sa sebe?

ne?

zar tebe nije sram što su te vjerojatno neki dno rusi naguzili u doti?

hansi
24-11-2012, 14:30
bronywalkeru ne seri.
ni no kuni je goty.

W3DR4N
24-11-2012, 14:33
Pazi ko se javlja Ni no na no nu nu kunu.

Kad izađe, Ni No Kuni će biti najbolja igra ikad. Bez pogovora.

Arbiter of Change
24-11-2012, 14:45
Šteta što je DS verzija samo u Japanu izašla.

Windwalker
24-11-2012, 15:33
Nope.

Radije bi obične Pokemone igrao.

baldrick_
24-11-2012, 15:44
To se ne računa pod igre.
ti se ne racunas pod ljude

Tegla Ajvara
24-11-2012, 17:04
mene ste zesce razocarali, niko da stavi na popis the legend of zelda, bilo koji dio
pa ak to nevalja onda nist nevalja :|

dakle:

1. Command and counquer Generals & Zero hour expansion
2. worms world party
3. the legend of zelda: minish cap
4. super mario advance 2
5. battlefield 1942 & secret wapons of WWII expansion
6. battlefield 2
7. need for speed: underground
8. serious sam: the first encouter
9. call of duty 4
10. titan quest & immortal throne expansion

jako tesko se odlucit ima jos igara koje bi strpo u top 10
al jbg 10 ima samo 10 brojeva

Deadwalker
24-11-2012, 17:06
U prijevodu, neodlučni ste, pa su zato svi drugi glupi.

I ja sam odigrao barem 100 igara u životu za koje mogu reći da su odlične, ali mogu uvijek izdvojiti 10 koje su mi odličnije.

Ja ne mogu tako analitički svoje emocije pretočiti u nekakvu top listu :)
Al eto, mogao bih u posebno dobre naslove uvrstiti Heroes of Might & Magic III, Star Wars KOTOR 2, Neverwinter Nights 2, Rome Total War, Fahrenheit, Heavy Rain, The Witcher (dvica također), Super Mario Bros, Max Payne 3, Fallout: New Vegas, World in Conflict, Civilization 4 (petica je tu negdje), Crysis, F.E.A.R., GTA: Vice City, GTA 4, Red Dead Redemption, Half-Life 2...Ima toga još naravno, ovo su prvi kojih sam se sjetio.

hansi
24-11-2012, 18:15
Nope.

Radije bi obične Pokemone igrao.
puno je bolje od pokemona.

Frost Commander
24-11-2012, 18:17
1. Empire:Total War
2. Divinity 2: The Dragon Knight Saga
3. Sins of a Solar Empire: Rebellion
4. Warhammer Dark Crusade i Retribution
5. Dragon Age: Origins
6. Neverwinter Nights 2
7. The Witcher 1 i 2
8. Red Orchestra 2
9. Supreme Commander
10. Dungeon Siege 2

SharpDressedChevap
24-11-2012, 19:20
1. Deus Ex (nemam što reći)
2. Spyro 1,2,3 (igre iz djetinjstva, uvod u moj kvazi-OCD u budućim igrama :D ali i inače predobre igre)
3. Team Fortress 2 (jebiga, igra mi je predobra, prvi multi FPS koji me je zadržao duže od godine, i blesavo je zabavan i općenito najbalansiraniji od sviju (uz iznimke))
4. Half Life 1,2 (meni je ovo najtipičniji SP FPS i najbolji, više volim ovakav stil nego ova nova preseravanja s motion drekom, sranjima koja samo služe da ti odvlače pažnju i općenito pretjeranu neprirodnost uzrokovanu željom za što veću realnošću. HL je baš masno dobar)
5. Unreal Tournament 1,4 (šta da kažem, to je klasa za sebe, al se ne mogu odlučit koji mi je draži jer 2k4 ima vozila, a prvi ima ono nešto)
6. Civilization 2 (prva prava strategija uz Empire Earth, zavolio sam ju iako nisam pojam imao o strategijama)
7. Tomb Raider 2,3 (isto igrao kao mali, uvod u zagonetke i općenito te igre s istraživanjem)
8. Minecraft (uglavnom zbog toga što sam prisutan pri rođenju legende u gaming povijesti, jel. Ljudi mogu govorit da je za autiste ali činjenica je da Minecraft revolucija po baš ničemu novome. Blesava zabava u open worldu i voila)
9. Need for Speed: Underground 2 (najbolja trkaća igra ikad, od plejliste, auta, one ženske na loading screenu... i NEONKE)
10. Battletanx: Global Assault (još jedna blentava igra s PS1 ali mi je bila najdraža uz Spyroa u tolikoj mjeri da sam je tražio godinama i našao prošle godine)

W3DR4N
24-11-2012, 19:39
Bloodlines
Stalker
Metro 2033

Počimao si mi biti djelomično simpatičan i onda mi napraviš ovo. Izdaja. Kao nož u leđa.

Srle
24-11-2012, 21:02
Bez nekog poebnog redosljeda:
1.Splinter cell chaos theory: Odličan gameplay, mogućnost izbora, stealth i action, svaki s svojom draži...ghostovao sam jednom prilikom sve i jedan level i smatram to svojim najvećim podvigom u gamingu...Odličan glavni lik, odlična animacija i zvuk...CO-OP i MP zanimljivi duže od jednog dana.
2.Portal 1&2: Gameplay, humor, NPC-ovi, sve skoro savršeno...Mada drugi dio gubi na težini u SP-u, ali to i više nego nadomještava s (po meni) najboljim MP-om ikad.
3. Max Payne serijal: Payne je meni omiljeni lik u gamingu. Komplet serijal ima dobru priču, dobre likove i fanstastičan gameplay.
4. Republic commando: Meni najdraži FPS. odličan gameplay s solidnom (iako skriptanom) timskom taktikom, super zanimljivi NPC-ovi...jedan novi i to poprilično zanimljiv pogled na SW univerzum.
5. Bulletstorm...propali potencijal, ali meni nadasve zabavna igra, i u moru jednoličnih "realističnih" FPS-ova, drugačija igra...skillshots i dijalog su najbolji djelovi igre.
6.Dawn of War I i II: volim rts, volim warhammer, ova igra je ispunila moja očekivanja u svakom pogledu. MP dobar, ali nisam baš bio prikovan za njega...
7.K.O.T.O.R.II. Iako ne volim reći da je nešto najbolje ili da imam nešto omiljeno, ali kad bi to govorio za igre onda bi to bila ova, iako je nedovršena...puno toga volim u vezi ove igre tako da neću opisivati...Takođe najbolji NPC (iako ona sve osatle nervira) - Traya
8. Batman AA i AC. Igre koje su u skoro svakom pogledu bezprijekorne...drugi dio malo gubi na atmosferi originala, ali to ne znači da je imalo lošija.
9. Age of empires II. Uz ovu igru sam bio prikovan na računar bar četiri godine.
10. Lucas Artsove avanture. Toliko ih ima da ću ih sve svrstati u jednu stavku.

Vrijedni spomena
1.Assassins creed II. Iako nije po kvalitetu možda jedna od najboljih igara, mene je apsolutno kupila po samoj količini napretka u odnosu na AC I.Takođe potencijalno najbolji soundtrack
2.Company of heroes- da nije DOW-a, bila bi među prvih 10
3.Witcher(oba) - ne samo što su dobre igre i što imaju fantastične developere, već nakon pročitanih knjiga puržaju odličan uvid u taj univerzum

weird1
24-11-2012, 21:15
outlaws
nfs 3
hl 1
diablo 1
max payne
jagged alliance 2
HOMM 3
clive barkers undying
homeworld
rome total war

s obzirom da na nekim listama od 10 nisam ni jednu igru igrao
Dota 2
Dota
HoN
Bloodline champions
Smite
Awesomenauts
Realm of the titans
Rise of the immortals
Moder Warfare 3 multiplayer
LoL
a na vecini manje od pola eto i moje liste jos mi dosta igara pada na pamet

Bara
24-11-2012, 21:17
1. Shadow Of The Colossus
2. S.T.A.L.K.E.R. Shadow Of Chernobyl
3. Max Payne 2
4. Dark Souls
5. Fallout 3
6. Hitman: Blood Money
7. Tomba 2
8. Uncharted 2: Among Thieves
9. Resident Evil 4
10. Alan Wake/Gears Of War 2 (ne znam šta bih izjednačio sa Xbox 360 konzole)

A sad se svi vratite u onu rupu iz koje ste izašli...

Aerial
24-11-2012, 21:33
mass ecefft

1van
24-11-2012, 23:46
jebanje mameeeeeeeee

mravojed20
25-11-2012, 11:31
Top 10 igara koje su meni pružile najviše zabave i doživljaja i koje mi definitivno djeluju kao više od igre.

Ali redoslijed nije bitan. sve mogu bit na 1. mjestu za mene.

1. World of Warcraft
2. Diablo 2
3. Deus Ex
4. Soul Reaver (1&2)
5. Half Life 2
6. Planescape: Torment
7. Morrowind
8. GTA Vice City
9. Arcanum
10. Nox

Ali ja nisam zadnjih godina se nešto naigrao pa samo da znate da imam listu od 90+ igara za PC koje namjeravam odigrati kad nadam se završim faks ove godine :D odmah kupit komp novi, uzet listu i krenut :D
I sve su igre koje onako il nisam prešao uopće nikad, il sam prešao ali na 10 fpsa na min grafici tipa oblivion i gothic 3, nikad ne uživajući konkretno u igri. ili bi se rušile svakih 20 minuta ko fallout 3 i nw.

Sumnjam da će se lista promjenit tada ali eto, lijepo je imati toliko toga na čekanju.

baldrick_
25-11-2012, 16:01
a sta studiras

Bartuc
25-11-2012, 16:15
A jesi mi ti neki student kad ti fax utječe na vrijeme za igranje.

Dok sam ja studirao, primaran mi je bio gaming, sekundarna mi je bila cura, na trećem mjestu Cinestar, na četvrtom fizičke aktivnosti poput teretane, a fax tek na petom mjestu :D S time da pod fax podrazumijevam zajebanciju na njemu, tak da je primarno bila zajebancija, sekundarno one fine mesne štangice u pekarnici preko puta, a tek na trećem mjestu učenje :D

Windwalker
25-11-2012, 16:15
Heh, a ja se bojim da ću morati znatno smanjiti igranje kad završim faks. :(

Deadwalker
25-11-2012, 16:31
Ne nužno. Ja radim i studiram i stignem se igrati. Ne koliko bi htio, al jbg, malo toga je u životu savršeno.

Magnus
25-11-2012, 16:33
A jesi mi ti neki student kad ti fax utječe na vrijeme za igranje.

Dok sam ja studirao, primaran mi je bio gaming, sekundarna mi je bila cura, na trećem mjestu Cinestar, na četvrtom fizičke aktivnosti poput teretane, a fax tek na petom mjestu :D S time da pod fax podrazumijevam zajebanciju na njemu, tak da je primarno bila zajebancija, sekundarno one fine mesne štangice u pekarnici preko puta, a tek na trećem mjestu učenje :D

Ma na kojem to faksu? I uspio si položit u roku ili je trebalo malo dulje?

Arbiter of Change
25-11-2012, 16:37
Heh, a ja se bojim da ću morati znatno smanjiti igranje kad završim faks. :(
Nećeš samo ćeš se morati organizirati, a ne igrati kad te pukne. Ili to ili u kasne noćne sate, ali ja sam na primjer obično već iza 23 mrtav. :)

cham3leon
25-11-2012, 16:40
Ja si stalno obećavam da ću iduće godine zaozbiljno početi učiti, ponekad stvarno i počnem, ali onda nakon mjesec dana nastavim s kampanjčenjem.

Falus
25-11-2012, 17:14
A jesi mi ti neki student kad ti fax utječe na vrijeme za igranje.

Dok sam ja studirao, primaran mi je bio gaming, sekundarna mi je bila cura, na trećem mjestu Cinestar, na četvrtom fizičke aktivnosti poput teretane, a fax tek na petom mjestu :D S time da pod fax podrazumijevam zajebanciju na njemu, tak da je primarno bila zajebancija, sekundarno one fine mesne štangice u pekarnici preko puta, a tek na trećem mjestu učenje :D

Ovo mi je poznato :D

Bara
25-11-2012, 17:39
Ako sve pođe po planu, kada dođe Elder Scrolls VI. samo ću moći staviti obavijest na ordinaciju, "dovedi mi malog za tjedan dana" :D

Maloki
25-11-2012, 21:59
1. Shadow Of The Colossus
2. S.T.A.L.K.E.R. Shadow Of Chernobyl
3. Max Payne 2
4. Dark Souls
5. Fallout 3
6. Hitman: Blood Money
7. Tomba 2
8. Uncharted 2: Among Thieves
9. Resident Evil 4
10. Alan Wake/Gears Of War 2 (ne znam šta bih izjednačio sa Xbox 360 konzole)

A sad se svi vratite u onu rupu iz koje ste izašli...
Max Payne 2 je najlošiji nastavak u serijalu a Fallout 3 je najlošija igra.

Kid A
25-11-2012, 22:04
wtf bog isus stavio Fallout 3

ne vjerujem

Bara
25-11-2012, 22:35
Max Payne 2 je najlošiji nastavak u serijalu a Fallout 3 je najlošija igra.


Max Payne 2 je najbolji nastavak u serijalu a Fallout 3 je odlična igra. Di si sad :S

sakondo
25-11-2012, 22:50
:S

mravojed20
25-11-2012, 23:05
A jesi mi ti neki student kad ti fax utječe na vrijeme za igranje.

Dok sam ja studirao, primaran mi je bio gaming, sekundarna mi je bila cura, na trećem mjestu Cinestar, na četvrtom fizičke aktivnosti poput teretane, a fax tek na petom mjestu :D S time da pod fax podrazumijevam zajebanciju na njemu, tak da je primarno bila zajebancija, sekundarno one fine mesne štangice u pekarnici preko puta, a tek na trećem mjestu učenje :D

Pa ovako, ja sam faks upisao 2005. i to Menadžment u turizmu i ugostiteljstvu u Opatiji, i tad kad je bio zaista lagan...ja nisam išao na predavanj i samo se zajebavao.

Nakon što sam tako izgubio TRI godine, sam sjeo i počeo učit /sigh

Dakle 2010. sam trebao diplomirat petu godinu, a ovako sam tek sad na petoj i tlačim se.. U međuvremenu je faks poprilično postrožio i uvjete studiranja i kolegije tako da sam baš ono ko u nekom 'čistilištu' od ljenosti.

Nisam odigrao pravo igru od ljeta, a kažem nakupilo se evo popis kraj mene, zapanjen sam ostao. :D Niš bude gušt to sve do 40. godine preć :D

cham3leon
26-11-2012, 07:24
Je to onaj u Iki il baš u Opatiji? Ne razlikujem te turističke faxove.

mravojed20
26-11-2012, 10:01
Ika, samo se kaže 'u Opatiji'. Opatija sama po sebi ima samo hotelijersko- turističku školu, ugostiteljsku, obrtničku, možda još neš ako se dobro sjećam.

EDIT: jeben oftopik :?

Srle
26-11-2012, 10:21
Meni je Payne 2 takođe najbolji nastavak.

IgGy
26-11-2012, 13:44
Nema posebnog redoslijeda:

Rollercoaster Tycoon 1 i 2
Half-Life 1 i 2
CoD 1 i 4
Championship/Football Manager serijal
Arcanum
Diablo
Monkey Island 1,2,3
GTA Vice City
Splinter Cell Chaos Theory
C&C Generals

baldrick_
26-11-2012, 15:15
Nisam odigrao pravo igru od ljeta, a kažem nakupilo se evo popis kraj mene, zapanjen sam ostao. :D Niš bude gušt to sve do 40. godine preć :D
a sta ces kad budes naso poso? tek onda neces imati vremena za igre, posebno ako mislis imati socijalni zivot

mislim da je cinjenica da tokom zivota najvise vremena za igre imas pre i tokom skolovanja i kad se penzionises. naravno, pod uslovom da ne radis neki posao koji ce te uciniti megabogatim ili neki drugi specifican poso koji ne zahteva preveliki utrosak vremena.

sto se fakulteta tice, sve zavisi od toga sta studiras i koliko ti to lezi. u najgorem slucaju, studiraces tezak fakultet koji ti ne lezi, ali onda ti je nedostatak vremena za igranje najmanji problem. u najboljem slucaju, studiraces nesto sto ti lezi, utrosices sat-dva dnevno (ili vise sata dnevno u toku manje dana, ako si kampanjac) i imaces vremena i za hobije i za socijalni zivot. tehnicki, mozes ti da ucis jos manje i da se provlacis sa svim sesticama, ali to i nije bas pametno

W3DR4N
26-11-2012, 17:24
/

http://i1188.photobucket.com/albums/z416/Zanderpants13/GIF/Scanners-HeadExplode.gif

StormCr0w
26-11-2012, 17:51
Daj Vedrane, prereži internetski kabl, odi van iz kuće, prošetaj, napij se, nafiksaj, napuši, pojebi, živi, bilošto napravi. Ovakvim postanjem u zadnjih par godina ispadaš veći moron nego svi likovi koji su prošli ovim forumom zajedno. Ne shvaćam stvarno kako te pretvaranje da si jebeni retaj i hejter (bar se nadam da se pretvaraš) zadovoljava, ali jebote bog stvarno je retardirano i naporno više.

Deadwalker
26-11-2012, 17:54
Lol, opterećivati se Wekyem

Bara
26-11-2012, 17:54
Kolega forumaš ovdje radi intervenciju za tebe, ako sada budeš bezobrazan, ja ću voditi akciju osobno u kojoj ćemo te naći gdje živiš, i poigrat ćemo se s tobom na okrutne i omalovažavajuće načine.

Carp
26-11-2012, 18:06
Daj Vedrane, prereži internetski kabl, odi van iz kuće, prošetaj, napij se, nafiksaj, napuši, pojebi, živi, bilošto napravi. Ovakvim postanjem u zadnjih par godina ispadaš veći moron nego svi likovi koji su prošli ovim forumom zajedno. Ne shvaćam stvarno kako te pretvaranje da si jebeni retaj i hejter (bar se nadam da se pretvaraš) zadovoljava, ali jebote bog stvarno je retardirano i naporno više.


Kako sam sebi ne dosadi. :( Meni je dosadilo stalno Niku ganjat po forumu za par dana.

Also, @iggy Rollercoster Tycoon je valjda jedini SP igra koju sam igrao mjesecima. Iako ne bih mogao napravit nekih top 10, posto u zadnjih nekoliko godina igram samo MP igre.

Kadamon-sama
26-11-2012, 18:29
1. MGS serijal - jedina igra koju sam presao jedno 20ak puta i jos nije postala nimalo dosadna, da pocnem sad pisati zasto to bi bil preveliki i prenepotreban post za ovaj thread

Za ostale nema neki redoslijed jer ovisi o moodu ali su sve mi na samom vrhu video igara uz MGS:

- Thief 2 - jos uvijek najbolji sneaker + jedini u steam punk svijetu + ne igras niti nekog "so tacticool" agenta nit nekog dark&edgy assassina nego jebenog lopova koji samo
hoce da ga svi puste na miru i odjebu od njega i usput spasis svijet, onak sa strane, dok krades umjetnine od nekog debelog bogatuna
- System Shock 2 - jos se nije pojavio FPS/RPG hibrid koji sa tolko malo kompliciranja radi tolko puno
- Painkiller - dosel je ko takvo jebeno osvjezenje u FPSima, uvijek kad postanem pretuzan zbog COD-ova i takvih ga pokrenem
- Baldur's Gate 2 - uvel me u pen&paper RPG, odusevilo me da igra trazi da citam, enormno fun likovi pogotovo Edwina
- Total War: Shogun - uspjesno spojil Grand Strategy zanr sa RTS zanrom bez da je puno oduzel od oba2 i jos mi je dal da igram ko Shogun i zapocel jebeni serijal
- Front Mission 3 - najjaca Tactics igra, da ju nisam odigral moral bi tu staviti UFO/X-COM ili Jagged Alliance 2 ali ova ih jede oboje
- Silent Hill 2 - savrsen omjer svega za survival horror zanr
- Heroes 3/5 - did everything right u tom zanru
- UT/UT 2k4 - upgradeali zanr arena shootera do maximuma(nazalost od tog maximuma je proslo 8 godina)
- F.E.A.R. 1 - jos uvijek(nazalost) najbolji spoj starih i modernih elemenata u FPS-u + AI
- Dark Souls - napisal sam vec dovoljno u DS threadu
- Final Fantasy 8 - ...whatever
- AVP 2 - stavil bi jedinicu ali ova mi je vecinu toga upgradeala i jos je uvijek one of a kind i apsolutna carica na LAN partyima
- Crash Team Racing - najbolja u svom zanru
- GET OUT OF HERE STALKER - uz sve gdje je podbacila ta igra me je zalijepila za ekran na nacin na koji je malo koja uspjela i to samo zbog atmosfere, ne stvarno ima igara u tom zanru koje imaju bolje ispoliran gameplay od ove igre ali ja kad igram tu igru ja sam u Zoni and I just gotta keep going man, I just gotta you know, you stop in the Zone you DIE, so you just take a hit from the bottle grab your AK and you just keep going...
- Half 1&2 -
- Battlefield 2142 - najbolja u svom zanru and fuck you DICE and your net code
- The Longest Journey - najbolja u svom zanru
- Dungeon Keeper 2 - sati i sati zabave i smijeha
- Deus Ex - jedina koja se priblizila System Shocku 2
- Vampire: The Masquerade-Bloodlines - uz sve probleme(koje je rjesil patch s vremenom) igra je jedan brutalan RPG u jednom od najboljih od pen&papaer RPG svijetova

To je to kaj se sad mogu sjetiti, ima tu jos naravno jebenih igara koje su me ocarale i zaljepile za ekran, mozda i neke od njih se sad ne mogu trenutno sjetiti a isto bi usla u top.

Honorable mentions(od onih koje se sad mogu sjetiti) znaci igre koje bi mogle mi biti u TOP ali su previse skiksale negdje ili mi jednostavno nisu sitnule gumb ili su mi negdje drugdje previse podbacile:

- E.Y.E The Divine Cybermancy - ta igra je mogla(NAPOKON) biti evolucija u onome sta je System Shock 2 postavil ali nazalost ima par gresaka koje su prevelike, kaj me nije zaustavilo da satima i satima uzivam u igri
- Legacy of Kain serijal - tolko dobar lore, prica, likovi, gameplay i tolko losa kamera da bi ubijal ljude zbog toga
- KOTOR 2 - sa restored content patchom mnogo jaci od 1 plus Obsidian actually zna pisat price i radit zanimljive likove i razvoj radnje za razliku od Biowarea ali...ti si Jedi/Sith koji moze missati non-force usera, nema tog argumenta koji mi moze bilo tko dati za bilo koji segment gameplaya te igre a da se taj argument ne moze pokopati i polijat s napalmom sa tom recenicom
- Arcanum - par propusta koji jako stete iskustvu
- Planescape: Torment - isto ko Arcanum, inace briljantna igra
- GrimGrimoire - zanemarit anime stil i dobije se jako originalna igra sa jabenim idejama za gameplay koje su vrlo dobro implementirane
- Disgaea: Hour of Darkness - skoro isto vrijedi ko i za GrimGrimoire
ima jos toga ali mi se fakat vise neda razmisljati

Kid A
26-11-2012, 18:47
Svidja mi se opis FFVIII :D

I Front Mission 3 je cudo od igre, dane sam proveo na onom "internetu" (mozes cak i preko njega dobit secret wanzera s laserom) a tjedni su mi otisli na kombiniranje dijelova za savrsenog wanzera. Steta sto na PCu nema ni jedne igre da je kao FM3

StormCr0w
26-11-2012, 18:55
Jel igrao itko ovdje Ring of Red?

Kid A
26-11-2012, 19:01
Jesam ja al nije mi nesto. Malo opcija i previse linearna igra

Kadamon-sama
26-11-2012, 19:16
Jos sam zaboravio napisati Okami i Shadow of the Colossus

Front Mission 3 je bog, skoro svake godine ga na kompu jednom odigram(posto mi je ps1 otisao), da secret wanzer je bil malo op pa kad sam s njim igral mi se malo ko cheating osjecalo, ali ono dok dodes u novi grad pa se u shopu pojave novi itemi, pa vazes s obzirom na nosivost kicme sta sve mozes equipati pa sjecam se da je u jednom PSX-u izasao guide gdje su pisali svi wanzeri i koji dio ima koji skill za nauciti pa onda mjenjas ruke/noge samo da komp nauci skill i da napokon mozes staviti dio koji hoces imati zbog statova a da jos uvijek koristis skill od onog dijela, sati i sati vaganja opcija i onda ulazak u prejebenu borbu i onda kad tek skuzis da si mogel na pocetku ostat u uredu a ne ici s kamionom i pokrene ti se kompletno nova prica u kojoj igras sa drugim likovima i koja ima drugaciju zahtjevnost od prve price, i naravno onaj nenadjebiv feeling kad si pred kraj healthi, protivnik je ispred tebe ti si na potezu i aktivira se ROFUP III :D


Jel igrao itko ovdje Ring of Red?

pobacil i ogranicaval me u previse stvari, jebiga FM3 me razmazil

StormCr0w
26-11-2012, 19:21
Ja nisam nikad igrao Front Mission. Zvuči kul, sad bi si spržio na PS ali nema nigdje memori kartice :(

Kid A
26-11-2012, 19:39
Front Mission 3 je bog, skoro svake godine ga na kompu jednom odigram(posto mi je ps1 otisao), da secret wanzer je bil malo op pa kad sam s njim igral mi se malo ko cheating osjecalo, ali ono dok dodes u novi grad pa se u shopu pojave novi itemi, pa vazes s obzirom na nosivost kicme sta sve mozes equipati pa sjecam se da je u jednom PSX-u izasao guide gdje su pisali svi wanzeriSi koji dio ima koji skill za nauciti pa onda mjenjas ruke/noge samo da komp nauci skill i da napokon mozes staviti dio koji hoces imati zbog statova a da jos uvijek koristis skill od onog dijela, sati i sati vaganja opcija i onda ulazak u prejebenu borbu i onda kad tek skuzis da si mogel na pocetku ostat u uredu a ne ici s kamionom i pokrene ti se kompletno nova prica u kojoj igras sa drugim likovima i koja ima drugaciju zahtjevnost od prve price, i naravno onaj nenadjebiv feeling kad si pred kraj healthi, protivnik je ispred tebe ti si na potezu i aktivira se ROFUP IIIS :D

Imam taj PSX, sad cu ga uploadati ovdje daj mi minut :D

also ROFUP III>orgazam

@Stormcrow

emulator

Kid A
26-11-2012, 19:51
http://i.imgur.com/P6N6O.jpg
http://i.imgur.com/ejArM.jpg
http://i.imgur.com/CqaAQ.jpg

/nostalgia fix

Horny Devil
26-11-2012, 20:08
Nikad nisam dovršio FM3. 90% vremena proveo u onom trening modu, učio skillove i štajaznam... :(

IgGy
26-11-2012, 22:10
Daj Vedrane, prereži internetski kabl, odi van iz kuće, prošetaj, napij se, nafiksaj, napuši, pojebi, živi, bilošto napravi. Ovakvim postanjem u zadnjih par godina ispadaš veći moron nego svi likovi koji su prošli ovim forumom zajedno. Ne shvaćam stvarno kako te pretvaranje da si jebeni retaj i hejter (bar se nadam da se pretvaraš) zadovoljava, ali jebote bog stvarno je retardirano i naporno više.


Kako sam sebi ne dosadi. :( Meni je dosadilo stalno Niku ganjat po forumu za par dana.

Also, @iggy Rollercoster Tycoon je valjda jedini SP igra koju sam igrao mjesecima. Iako ne bih mogao napravit nekih top 10, posto u zadnjih nekoliko godina igram samo MP igre.

Sad sam tek skužio Vekijev post :) Znam da trola, ne obazirem se na to :)

Nego da se vratim na odgovor tebi, kad bolje razmislim, uz sve multimilijunske blockbuster naslove, Rollercoaster Tycoon i Championship/Football Manager su valjda jedine SP igre koje sam kontinuirano igrao mjesecima. Jedan CM/FM naslov sam kontinuirano znao igrat po dvije godine.

Nedavno sam opet instalirao Rollercoaster Tycoon 1 i htio sam uz trainer za promjenu igrat onako iz zajebancije uz hrpetinu love, no sjebu mi se sejvovi :( Igra skuži trainer i sjebe sejvove...

Kistra
26-11-2012, 23:20
Evo moje Top 10 liste :

1. Stalker serijal - Otac FPS igara! Jeziva i savrsena atmosfera,A.l. koji se ponasa realno,oruzja,armori,stalkeri,mutanti,taj svijet,ma sve je savrseno!

2. Metro 2033 - Ova igra ima odlican singleplayer bas zbog savrsene atmosfere kao i kod Stalkera! Tesko mi je bilo odluciti se izmedju Stalker-a i Metro 2033
koji ce ici na prvo mjesto jer su mi obe igre savrsene po pitanju svega,jednostavno su me uvukle u taj njihov svijet kao i ta atmosfera koju nikad nisam
osjetio u bilo kojoj drugoj igri!

3. Wolfenstein 2009 - Ova igra me je jako ugodno iznenadila.Odlican gameplay,dobra atmosfera i dobra grafika,kao i veliki fun factor natjerali su me da ovu igru predjem nekoliko puta.
Usput,ova igra me toliko opusta da je to nevjerovatno i uopce mi nije stresna kao neke druge igre.I da,mrzite me koliko god hocete ali ova igra mi je deset puta bolja od starog Return to the Castle Wolfenstein!

4. Call of Duty serijal (sve osim MW3) - Mislim da su rijeci suvisne za ovaj serijal,singleplayer odlican,grafika jako lijepa i
jedan od najzabavnijih multiplayer-a ikad...

5. Battlefield 3,Bad Company 2 - U ovim igrama me je multiplayer najvise privukao.Multiplayer je pored Call of Duty-a jedan od najboljih i najzabavnijih za igrati.
Singleplayer je solidan,a grafika je jako lijepa!

6. Crysis serijal - Ova igra ima gotovo savrsenu i jednu od najljepsih grafika koju sam ikada vidio.Singleplayer je jako zabavan bas zbog velike slobode
kretanja i mogucnosti na koji nacin cu ubiti neprijatelja,nanosuit je jako zabavan za koristiti,alieni su jako dobro napravljeni i onemogucavaju monotonost.

7. Half Life 2 - Odlican FPS! Ima odlicnu pricu,atmosferu,jako dobar A.l.,svijet koji je jako dobro napravljen i karaktere koji nisu plasticni vec skoro pa realni.

8. Batman Arkham Asylum - Ova igra me je (pored Wolfenstein-a takodjer) jako iznenadila.Nisam se ni nadao kako ce ova igra biti jako zabavna za igrati.
Prica,nacin borbe,fun factor,Batman,Joker i mnogi drugi elementi su ucinili ovu igru po meni najbolju ˝hero igru˝ odnosno igru u kojoj igram sa nekim od heroja(Spiderman,Superman,Ironman itd.)

9. Need for Speed Most Wanted,Hot Pursuit 2010 - Most Wanted po meni ima najbolji arkadni osjecaj voznje i brzine,vrlo je zabavan za igrati,policija je dobro napravljena,veliki broj auta kao i tuning samo cine ovu igru zabavnijom.Hot Pursuit 2010 pored jako lijepe grafike me je privukao zbog zabave koju pruza,nacin sudaranja mi se takodjer svidja jer je kao kod Burnouta i jako mi se svidja kako su napravljeni auti,kako policijski
tako i ovi ˝obicni˝.

10. Brothers in Arms: Hells Highway - Jedna od najboljih TPS/FPS igara uopce.Gameplay,grafika,prica,nacin nisanjenja i pucanja kao i WWII svijet,sve me je to jako privuklo i zbog toga ulazi u moju Top 10 listu najboljih igara.

OVO JE MOJE MISLJENJE i ovo su igre koje su meni pruzile najvecu zabavu ikad u gaming svijetu... :)

Hexfire
26-11-2012, 23:27
Meni je pak Metro 2033 jedno od većih razočaranja jer su loše izveli napucavanje. Sve ostalo je bilo kak treba, ali ako je ono glavno zbog čega igram FPS na tako niskoj razini, šta mogu nego biti razočaran.

Po trailerima izgleda da će nastavak i taj dio dovest na razinu koju ova igra sigurno zaslužuje.

Bartuc
26-11-2012, 23:30
Meni je napucavanje bilo odlično, još uvijek ne kužim što vam se ne sviđa kod napucavanja. Apsolutno fenomenalna igretina, linearni Stalker, di ćeš bolje :D

Kistra
26-11-2012, 23:31
Meni je napucavanje bilo odlično, još uvijek ne kužim što vam se ne sviđa kod napucavanja. Apsolutno fenomenalna igretina, linearni Stalker, di ćeš bolje :D

Slazem se :thumbs2:

Hexfire
26-11-2012, 23:50
Ma daj, pa ovo nije ni do koljena STALKERU što se napucavanja tiče. Pogodim lika s pol metra sa sačmaricom i nema nikakve reakcije. Pogodim ga još jednom i onda se skljoka na pod kao da sam ga dočekao iza vrata i opalio bejzbol palicom po glavi.

šcer od SAVE BAĆIĆA
27-11-2012, 00:07
1.Stalker serijal
2.GTA IV
3.MGS
4.Return to Castle Wolfenstein
5.Crysis
6.Company of Heroes
7.Half Life 2
8.Mafia
9.GT3
10.ima ih još dosta ali ne stanu na listu.

Xero
27-11-2012, 00:13
Dragon Age: Origins.
Witcheri.
Prvi Max Payne.
God Hand.
Stalkeri.
Saints Row 2.
God Hand.
Dark Souls.
Vice City.
New Vegas.

StormCr0w
27-11-2012, 07:08
Nitko nema metaru gia sorrido na listi? Sramota.

Karlo_from_Bjelovar
27-11-2012, 21:24
dota (2)
diablo serijal
vampire the masqurade redemption
fable
gun
crash team racing
hogs of war (one svinjice na PSXu)

to je to. nemam 10 najdrazih. uglavnom mi sve dosade nakon 2-3 paljenja.

Zeko149
18-12-2012, 22:06
Vidio sam da se na prosloj strani raspravljalo o front missionu 3 koja je meni najdraza igra pa bi vam peporucio i 4. i 5. onima koji imaju ps2 ili su voljni igrat na emulatoru.Osobno bolja mi je 5. graficki i po prici, nijedna nemaju internet kao 3. dio ali 5. ima neke posebnosti kao survival simulator i battle arena.

Kid A
18-12-2012, 22:34
Jel cetvorka ona di moras skidat engleski fan made prevod s neta? Znam da je jedan dio izasao samo u Japanu

Zeko149
18-12-2012, 22:36
to je petica, i dobro je napravljen prijevod,samo nema na intro-u

Nodakim
13-06-2013, 17:15
Neverwinter Nights 2
Fallout:New Vegas
TES:Skyrim
GTA 4
Sims 3
Guild Wars
KOTOR 2:The Sith Lords
STALKER:SOC
COD4:Modern Warfare
C&C:Red Alert 2
Cossacks 1
Europa Universalis 3
Mass Effect 2

Nije lista najboljih 10 ikada.
Jer nije ih deset niti su najbolje ikad nego 13+- igra koje bih u bilokojem slobodnom dosadnom trenu zaigrao. Ima dosta nastavaka i novijih igri jer ne patim toliko od nostalgije(dobro,Kozaci i Red Alert samo :) ) i priznajem da u većini slučaja ljudi pljuju novo iz priveženosti staro i nekih glupih razloga - "Hej, Simsi 3 su smeće jer ih moja bivša cura igra,a celo selo zna da je glupa drolja".