PDA

Pogledaj cijelu verziju : Kupovina igre, nije mi jasno !



Cookie monsta
13-11-2012, 17:26
Znači želim kupiti frendu warcraft 3 s tisak media i nije mi jasno zašto se igra zove Warcraft 3: Reign of Chaos Cheats. Ovo cheats mi nije jasno zašto je to tu ? LINK (http://tisakmedia.hr/Artikl/Igre-Video-igre-PC-Warcraft-3-Reign-of-Chaos-Cheats-PC.html?q=cGdcMTAwLHByXDY0NjE%3d)

Zeryx
13-11-2012, 17:54
omot izgleda normalno...
mozda su su krivo napisali ili nešto slicno...

Cookie monsta
13-11-2012, 20:05
Baš me to i muči

flander
13-11-2012, 22:25
nazovi i pitaj

FaTaL_mRkvA
14-11-2012, 01:11
Sorry što se ubacujem u temu, ali kako WoW: Cataclysm kosta 89,00kn na toj stranici? Wtf?



Also:
Priča se nastavlja na Warcraft I i II. Svijet pokušavaju uništiti demonske sile Burning Legion, a sadašnji stanovnici je pokušavaju obraniti. U ovom nastavku priča se nastavlja u Loradaeronu, zemlji u kojoj je godinama trajao rat izmedju Humana i Orca. Tu je i Kalindor zemljaSkojom vladaju Night Elfovi, jednu od novih rasa u igri.
Predanost poslu :pray:


Što se tiče teme, ne vjerujem baš da su to neki gejmeri pisali, tako da su vjerojatno u google išli upisivati "Warcraft 3..." i ponudilo im je kao sugestiju "Warcraft 3 cheats" pa su mislili da se igra tako zove. Ali kao što flander kaze, nazovi i pitaj. :thumbs2:

flander
14-11-2012, 19:41
iskreno pravu trgovinu je našal di ce kupovat igre :D ok imaju dobru ponudu igri ali ako se baš odlucim za Tisak Media onda odem direktno u poslovnicu, jerbo Web shop za igre ime j u banani,neznam kakva je situacija sa knjigama...

radije neg si pogleda Infomark, oni su ok

Cookie monsta
15-11-2012, 17:29
Nemam puno izbora u Osijeku, a trebala mi je što prije igra, nakraju sam naručio iz sophoslaba.