PDA

Pogledaj cijelu verziju : Disney kupio Lucasfilm - glasine o epizodi 7



Arbiter of Change
30-10-2012, 21:37
Svjetska vijest. Samo me čudi da je Lucas uopće prodao ili su ga fanovi toliko mentalno uništili da mu nije stalo više.
http://www.deadline.com/2012/10/disney- ... s-creator/ (http://www.deadline.com/2012/10/disney-acquires-lucasfilm-star-wars-creator/)

As for the new Star Wars installment, the companies only would say that Lucasfilm co-chairman Kathleen Kennedy would be executive producer on Episode 7 and any more Star Wars movies, and Lucas would serve as creative consultant. There was no indication about where the story would pick up, though technically in the franchise’s chronology it would follow Star Wars: Episode 6 — Return Of The Jedi, the third film in the initial trilogy that came out in 1983.

As part of the deal, Kennedy will become president of Lucasfilm, reporting to Walt Disney Studios chairman Alan Horn. Additionally she will serve as the brand manager for Star Wars, whose feature films have earned a total of $4.4 billion in global box to date. And that doesn’t even take into account the franchise’s massive merchandising clout.

Neven <R>
30-10-2012, 21:39
E NAPRAVIO SAM THREAD U MULTIMEDIJI PRIJE TEBE HAHA

Arbiter of Change
30-10-2012, 21:40
Svjetska je vijest, šuti. :)

Kid A
30-10-2012, 21:44
Ja bi radije dao komentar u Nevenovoj temi, ova je bezveze

Moze mi netko linkat bolju?

Arbiter of Change
30-10-2012, 22:58
DO I OFFEND YOU SOMEHOW?

Windwalker
30-10-2012, 23:57
Svjetska vijest. Samo me čudi da je Lucas uopće prodao ili su ga fanovi toliko mentalno uništili da mu nije stalo više.

Fanovi njega uništili??? Pa on se sam uništio i cijeli taj jebeni serijal sa sobom. Što sve neću čuti.

cham3leon
31-10-2012, 11:08
Ne znam gdje sam ono čitao da je kod originalne trilogije Lucas imao manje značajnu ulogu u svemu tome, da je jedino kod prequel trilogije imao potpunu kontrolu i uzeo sve u svoje ruke. Ako je tome istina, onda je ovo možda bolje rješenje.

Btw, nemojte spajati threadove jer snimanje novih Star Wars filmova toliko epska tema koja i zahtijeva najmanje dva threada.

Deadwalker
31-10-2012, 12:00
Da je Lucas rukovodio izradu epizode 5, nikada ne bi bila toliko genijalna. Ne brinem se za nove filmove - ovaj serijal je više bajka, nego pravi SF, tako da Disney ne može previše zajebati stvar. Osim toga, brijem da neće biti previše kadrovskih promjena. Ovo je više klasična big fish - small fish akvizicija.

Srle
31-10-2012, 12:17
Dobro, imaćemo nove filmove, a šta je s novim igrama...ne mislim na 1313, on je već u izradi...da li ovo može da znači novi Monkey island ili Grim fandango?

Deadwalker
31-10-2012, 12:30
Rekoh već, vjerojatno će biti revive Jedi Knight serijala. Do sada se forsalo razdoblje prije Empirea, nakon sedme epizode igre će se gotovo sigurno okrenuti razdoblju nakon Empirea.

Srle
31-10-2012, 16:30
Pod uslovom da će sedma epizoda biti nastavak na šestu...

Volio bih neki drugi period...

Sonic_Moronic
31-10-2012, 18:59
Samo da više ostave ikonične likove iz originala, već su ih potpuno uništili.

W3DR4N
31-10-2012, 19:01
Fanovi njega uništili??? Pa on se sam uništio i cijeli taj jebeni serijal sa sobom. Što sve neću čuti.

Nije moguće uništiti nešto što ni u startu nije bilo dobro.

Neven <R>
31-10-2012, 19:06
Nisam znao da si SW fanboy veksane

W1k1n6
05-11-2012, 10:56
Po meni je teško moguće da bi Disney mogao "uništiti" franšizu. Star Wars je sam po sebi space opera koja ima više veze s fantasyem nego SF-om, pa se režiseri i scenaristi ne trebaju zamarati ničim osim kako ispričati novi nastavak sapunice koji se referira na zbivanja u tom svemiru. Potom se tu postavi brdo naprednih vizualnih efekata i malo akcije bez i jedne prolivene kapi krvi i gotovo. Naravno, morate imati i par živopisnih likova, zbog kojih će klinci kupovati figurice i kostime za maškare.
U tome svemu je Disney ko riba u vodi, pa se ne trebamo bojati da će klasični i kompjuterski efekti biti jeftini, priča dosadnija, a jediji lošiji glumci nego prije.
Isto tako možete biti sigurni da neće režiju novih nastavaka povjeravati nekom Uwe Bollu, već će za produkciju uzeti sve najbolje što Hollywood nudi, od režisera i glumaca, pa do šofera i tajnica :)