PDA

Pogledaj cijelu verziju : non stop se nešto skida



zoky
26-10-2012, 08:07
nisam znao di postat ovo, pa sam tu jer se nadam brim odgovorima

instalirao sam na novi Asus laptop mobilni internet i čim se spojim na net počne nešto skidati.....

skida i samo skida i to do vrtoglavih 2 Mbita po sekundi to u životu nisam ima brzinu na tmobile sticku

poludit ću...

na laptopu praktički nema ništa gore. Niti jedan roces mi ne radi dok to skida :shock:

ne kužim u čemu je problem, a već mi je skinulo 350MB nećega a neznam što

ljudi pomagajte ako znate

marijanovic
26-10-2012, 12:06
Windows Update? Update nekog programa?
Stavi neki pristojan firewall (npr Comodo free) i vidjet ćeš šta to crpi net te ćeš moći zabraniti tome pristup netu.

zoky
26-10-2012, 13:44
isključio sam ve update i windows update i u servisima, ali je i dalje skidalo

pogledam slučajno i vidim da opet skida update za windows ( a sve sam ugasio!!) i reko jebeme ti sve ostavio sam ga da skine tih 400MB i za sada je dobro, ništa više ne skida

radi se o sedmici! možda se trealo nešto skinuti obavezno nakon istalacije? ali kako je moglo i dalje skidat update a isključio sam ga??

marijanovic
26-10-2012, 14:24
Ha ne znam. Valjalo bi stavit sve apdejte, a service pack 1 obavezno ako nije gore.

Nego kako to da nisi stavio Win 8?

Gwin
27-10-2012, 22:12
****** te win8...

upate ima nekoliko opcija. always, never, ali i
"check for updates but don't download" i "download but let me choose which to install"..
jesi siguran da si pravi kliknuo?

RIDER32
29-10-2012, 16:46
sjecam se da je frend prije par godina kada je uzeo tele2 mobilni internet za laptop imao identican problem, sve pogašeno, a on napeo da skida :?

zoky
30-10-2012, 09:55
@gwin jesam sigurno....

i u srevima sam stavio na disable....tak da ono

ali sada je sve ok, izgleda da je te updateove morao skinuti

@marijanović, laptop je došao s sedmicom, ali sada sam kupio windows 8 pa kad se vratim doma sljedeće godine stavljam ga