PDA

Pogledaj cijelu verziju : Dobio joystick. Što igrati?



The Boz
20-10-2012, 13:06
Evo, frend mi poklonio joystick za rođendan, da se nađe. Što igrati? FreeSpace 2 bih mogao definitivno, makar sam njega ove godine već igrao, što još valja?

Lord Ragnarok
20-10-2012, 13:41
ja se sa joystickom igram vec mnogo godina, preporucam stranice explicitnog sadrzaja.

StormCr0w
20-10-2012, 13:47
:D

Electromaster
20-10-2012, 13:56
Ovo zapravo Boz hoće suptilno reći da mu nitko ovdje nije čestitao rođendan.

GODSKILLER
20-10-2012, 14:44
sritan 55 rođendan i još toliko gejmanja :rotfl:
xVzIGMqRznk

The Boz
20-10-2012, 14:51
Ovo zapravo Boz hoće suptilno reći da mu nitko ovdje nije čestitao rođendan.
Pronicljivi ste :(

Hexfire
20-10-2012, 15:43
HB Boz.

Moj brat trenutno igra World of Warplanes i kaže da mu je jako zabavno igrati s joystickom. Igra je tek u beti ali izgleda sasvim pristojno. Drugo ne znam, H.A.W.K. možda, igrao sam prvi nastavak i čist je ok igra.

Kakav si dobio? Baš sam razmišljao da uzmem neki bolji bratu za Božić.

hrčak
20-10-2012, 16:02
Betmen

W3DR4N
20-10-2012, 20:50
SR

Ja sam prije nekoliko godina bio nabrijan na igre s joystickom i u tom periodu sam isprobao jedno stotinjak naslova unazad petnaest godina, odnosno sve što se moglo odlično poštimati za igranje s njim.

Najbolje igre su se pokazale

Freespace 2
Wing Commander 4
Commanche 4
Mechwarrior 4
Descent 3
Independence War 2
Crimson Skies
Secret Weapons over Normandy
X-Wing Alliance

Recimo jedan Mechwarrior dobiva totalno novu dimenziju kad se igra joystickom. Uživljavanje je deset puta bolje.
Sve ove igre su jedno 10-15 godina stare, ali nakon SWON-a, više nikad nije izašla zakon letačka arkada.
Ako baš mora biti novija, onda baci oko na Blazing Angels.

The Boz
20-10-2012, 20:59
Bacio sam oko na HAWX, ali sam se sjetio zavjeta da ne kupujem Ubishit, pa sam odustao od toga. Trenutno imam instalirane X3: Albion Prelude, Freespace 2 i Mechwarrior 4. Vidiš, nisam se sjetio IWar dvojke, čuo sam da je jako dobra ali ju nikad nisam igrao. World of Warplanes gotovo sigurno neću zaigrati pošto je World of, i toga mi je dosta od Tanksa. Fucking grindface luckfuck shitbore. Mislio sam i Freelancera nabaciti, ali se sjećam da je ta igra imala apsolutno fenomenalnu podršku za miš, tako da ću to vjerojatno tek kasnije.
U pitanju je Geniusov Metalstrike 3D. Ništa fancy, ali tako i treba biti za prvi stick.

StormCr0w
20-10-2012, 21:03
ne kupujem Ubishit

:eyebrows:

šcer od SAVE BAĆIĆA
20-10-2012, 21:07
Pričekaj Hawken .Prva igra nakon sto godina za koju vrijedi nabaviti joystick .Barem se nadam.

Alepić
20-10-2012, 21:13
super meat boy :)

StormCr0w
20-10-2012, 21:15
Bokte.

The Boz
20-10-2012, 21:15
Čekam Hawken. I MWO. I MWLL. I Star Citizen. I X Rebirth.

W3DR4N
20-10-2012, 21:16
Bacio sam oko na HAWX, ali sam se sjetio zavjeta da ne kupujem Ubishit, pa sam odustao od toga. Trenutno imam instalirane X3: Albion Prelude, Freespace 2 i Mechwarrior 4. Vidiš, nisam se sjetio IWar dvojke, čuo sam da je jako dobra ali ju nikad nisam igrao. World of Warplanes gotovo sigurno neću zaigrati pošto je World of, i toga mi je dosta od Tanksa. Fucking grindface luckfuck shitbore. Mislio sam i Freelancera nabaciti, ali se sjećam da je ta igra imala apsolutno fenomenalnu podršku za miš, tako da ću to vjerojatno tek kasnije.
U pitanju je Geniusov Metalstrike 3D. Ništa fancy, ali tako i treba biti za prvi stick.

Freelancer ni ne možeš kako spada igrati s joystickom zbog harrier filozofije upravljanja, ako se sjećaš. Ono, ide fino dok se krećeš, ali kad prebaciš u levitiranje, pogubiš se.
A i Freelancer koristi previše toga na tipkovnici da bi se potpuno posvetio upravljanje joystickom.

IW2 je zakon i težak i možda najbolja igra za joystick zbog fenomenalno zamišljenih kontrola. Kompletnom izborniku pristupaš pomoću cirkularnih izbornika.
Slično ko vanila Skyrim, samo deset godina ranije. Ali dok je to u Skyrimu nepotrebni napor, u IW2 je zakon jer sve upravljaš HAT-om na joysticku.
Ko što velim, igra zna biti poprilično teška, pa su on-fly kontrole presudne za preživljavanje.
I igra je ono pravo duga, kako treba biti.

Znaš šta još igraš na joysticku. fakin Star Wars Episode I Racer
Prezakon.

The Boz
20-10-2012, 23:12
Erm...
OK, je da prvi put držim stick u rukama, ali... jesam li ja zaista tako sakat!?
Probam FS2. Ubijanje droneova. Ajme majko mila, pa letim na sve strane! Deadzone smanjit, sensitivity smanjit... I dalje mi treba dugo. Mislim, gušt je, imerzija i sve to, ali majko mila, trostruko sam lošiji nego s mišem. Is this normal? Do I just lack practice?

FaTaL_mRkvA
21-10-2012, 16:41
Ja sam probao vozit avion sa joystickom prije par godina u GTA San Andreasu i sakao sam. (da se razumijemo s tipkovnicom sam rasturao)

Sonic_Moronic
21-10-2012, 16:46
Ček, ne kužim, što je flightstick u pitanju?

The Boz
21-10-2012, 16:51
Ovo je u pitanju:
http://i.imgur.com/tsKKB.jpg

Sonic_Moronic
21-10-2012, 17:01
Opako.
Skini Rise of Flight, neznam.

Frost Commander
23-10-2012, 08:26
Kakav je IL2 Sturmovik sa joystickom?

Sonic_Moronic
23-10-2012, 12:11
Samo takav i valja :)
Nemam nekog širokog iskustva sa žanrom ali radio mi je bez ikakvog kalibriranja, dok recimo Aces High bolje s mišem upravljati lol.