PDA

Pogledaj cijelu verziju : Nemogu ugasti download !!



Dyslexia
17-10-2012, 18:57
Ovako ovo mi se desava sad vec cesto...Znaci kao browser koristim mozzilu firefox...i svaki put kad odem na yotube i pocnem gledat neke klipove i ugasim firefox download je non stop na full brzini sve sto ima veze da bi moglo skidat s neta je zaustavljeno al kad odem na local area conection megabajti samo idu a neznam sta skida???? i na koju foru ...Jel netko upoznat s ovime? Jel ima nacina na koji mogu trackat sta mi to skida?

Nemam virusa....Bit Defender Total Security 2013 je gore koristim ga od 2005 verzije tako nikad virus nisam ni imao...wireles zasticen i probao sam naravno ga iskljucit i nista.

cham3leon
17-10-2012, 19:38
Wiresharkom možeš ući u trag svemu šta putuje mrežom na svim razinama, samo što je i program sam po sebi dosta kompliciran.

Dyslexia
17-10-2012, 19:44
Nesto ima veze s youtubom svaki put kad krenem ucitavat HD video prije mi je normalno radio...i brzo je ucitavalo sad steka i uzasno je sporo i kad naravno samo ugasim firefox e onda ostane kao skidat ...jer vidim na gadgetu mreza je na full speedu u downloadu

Hexfire
17-10-2012, 20:58
Ako se događa samo s firefoxom onda je njemu problem.

Dyslexia
17-10-2012, 22:19
Uglavno ovakva je tocno sad stvar. Znaci u bilo kojem browseru kad odem na youtube i kad pokrenem film radi ok al sad stavim video kvalitetu na 720 HD gotovo ucitavanje traje ajme i video zastaje nemoze ga ljepo ucitat sto je prije mi normalno radilo. I onda kad jednostavno ugasim youtube i firefox/chrome download ostaje na 450 kbps i ne staje i sta god radio na netu youtube je nekako i dalje u pozadini otvoren uzas!

Naime da stvar sad bude bolja u Internet Exploreru sve odlicno radi ....koji klinac?

cham3leon
17-10-2012, 22:23
Probaj reinstalirat flash player. Ili Mozillu.

Ako ne bude išlo koristi IE.Šala naravno. Bazinga.

Dyslexia
17-10-2012, 22:29
Btw nakon 4 sata trazenja ...hakiranja XD...skuzio sam ALELUJA!!!!!!!!!! Zar nitko ovdje nije upoznat sa novim HTML 5 codom sto youtube testira? .. I zbog toga je sve to bilo u krcu...uglavnom nasao sam opciju da ne zelim biti njihov pokusni kunic hehhe. Ufff uzas ....eto ako netko budeo imao takvih problema....to je uzrok