PDA

Pogledaj cijelu verziju : Opet neradi



Mc LORD
20-08-2006, 20:08
Imam DVD pokretać i radio je a sad mi uopće više neće proćitat bilo koji DVD ko može pomoć bio bi mu veoma zahvalan

GrannyKiller
20-08-2006, 22:11
probaj ga očistit s onim specijalnim drive čistaćem. ili ga otvori, u očisti glavu štapićem za uši i blagim alkoholom

par pitanja:

1) da li čita CD-e?
2) da li uopće vrti DVD-e ?
3) jesi instalirao koju igru zaštićenu Starforceom?

Harry
21-08-2006, 00:19
Da,ovaj...baš sam htio otvoriti topic o tome. I meni gornji ROM ne radi. A i kad radi,radi nešto što ne treba...naime: Ulazim u Windowse a njegiva lampica se pali i on pokušava izbaciti vrata van al neće.Samo se "trzne". Dok
sam u Windowsima i stavljam neki cd/dvd u njega,uspijem ga otvoriti i stavim medij unutra ali...nakon toga ništ se više ne događa. Čak ni njegova lampica koja je dokaz da ROM radi više ne svijetli. Nikakvo očitanje,ama baš nikakvo...

21-08-2006, 01:53
provjerite kabl od napajanja/ide kabl

GrannyKiller
21-08-2006, 08:54
Da,ovaj...baš sam htio otvoriti topic o tome. I meni gornji ROM ne radi. A i kad radi,radi nešto što ne treba...naime: Ulazim u Windowse a njegiva lampica se pali i on pokušava izbaciti vrata van al neće.Samo se "trzne". Dok
sam u Windowsima i stavljam neki cd/dvd u njega,uspijem ga otvoriti i stavim medij unutra ali...nakon toga ništ se više ne događa. Čak ni njegova lampica koja je dokaz da ROM radi više ne svijetli. Nikakvo očitanje,ama baš nikakvo...

vjerojatno mu je pogonski mehanizam otišao...


provjerite kabl od napajanja/ide kabl

da, inače ispadaju ko ludi :rotfl: