PDA

Pogledaj cijelu verziju : Najveća smeća u 2012.



W3DR4N
09-10-2012, 17:01
Sad kad je Dishonored izašao, u velikoj je konkurenciji s Diablom 3 za najveće smeće ove godine.
Ipak, mislim da Ubisoft kao i uvijek neće razočarati, te da će Assassin's Creed 3 i Far Cry 3 biti najveći proljevi ne samo ove godine, neko svijetli primjeri najgorih igara i u godinama koje tek dolaze, te ćemo ih se rado prisjećati kao vremena kad je gaming dosegnuo najniže dno septičke jame igara.

StormCr0w
09-10-2012, 17:05
nope

Sickmanno1
09-10-2012, 17:16
Mass Effect 3, Dark Souls (PC), Max Payne 3 i Sleeping Dogs su moji favoriti ove godine.

Borba za GOTY po svemu viđenom: Assassins Creed 3, Diablo III i Dishonored.

šcer od SAVE BAĆIĆA
09-10-2012, 17:17
W3_6--5VEjQ

cham3leon
09-10-2012, 17:32
Šta fali Dishonoredu?

Sgt. Bull
09-10-2012, 17:36
Wedranu se ne sviđa.

AMG POPRAVILI ERRORE PRILIKOM POSTANJA!!!!!11

WannabeClone
09-10-2012, 18:48
Bit će da Vedran nije igrao Borderlands 2.

Aral
09-10-2012, 19:49
Po mojem, Dark Souls i Sleeping Dogs.

cham3leon
09-10-2012, 19:51
Šta fali Dishonoredu?

Still waiting...

Sgt. Bull
09-10-2012, 19:52
Bit će da Vedran nije igrao Borderlands 2.
Nemoj da te Božo vidi.

Falus
09-10-2012, 20:00
Da Sleeping Dogs :D

1van
09-10-2012, 20:38
ček jel iko išta očekivo od te igre.

Neven <R>
09-10-2012, 20:51
Ja sam mislio da je koncensuz da je to Diablo 3? Ne znam osobu koja je to igrala, a da nije popljuvala igru i zažalila pare.

Sickmanno1
09-10-2012, 21:01
Meni nije. Iako sam ga odigrao samo na normal i pola na nightmare nije mi žao para, jer sam se zabavio tih 25 sati ono pravo, a to je duplo više od prosjeka SP igre.

Falus
09-10-2012, 21:09
ček jel iko išta očekivo od te igre.

Igra je odlicna, Aral i Sick seruckaju :)

DelPiero
09-10-2012, 21:11
Resident Evil 6

StormCr0w
09-10-2012, 21:13
^ovo

Xero
09-10-2012, 23:43
ček jel iko išta očekivo od te igre.

Igra je odlicna, Aral i Sick seruckaju :)
+150

Herr Schnitzel
10-10-2012, 00:54
Dark Souls.
Guild Wars 2.

1van
10-10-2012, 08:36
lol

Maloki
10-10-2012, 10:29
Guild Wars 2, Torchlight 2, Dark Souls, Max Payne 3, Darksiders 2.
Najgore igre ikad, ne samo ove godine.

Diablo 3 i Mists of Pandaria uvjerljivo GOTY, s time da Diablo 3 ozbiljan kandidat za igru desetljeća (iako je tek praktički početak istog).

Delirium
10-10-2012, 10:48
ček jel iko išta očekivo od te igre.

Igra je odlicna, Aral i Sick seruckaju :)
+150

+1

Inače: GW2, MoP

Sickmanno1
10-10-2012, 12:37
Guild Wars 2, Torchlight 2, Dark Souls, Max Payne 3, Darksiders 2.
Najgore igre ikad, ne samo ove godine.

Diablo 3 i Mists of Pandaria uvjerljivo GOTY, s time da Diablo 3 ozbiljan kandidat za igru desetljeća (iako je tek praktički početak istog).


WORD!

Sgt. Bull
10-10-2012, 13:08
Brijem da nisam jedini koji će vam ovo reći, no D3 je daleko od smeća kakvim ga smatrate. Rijetko koja igra ima onoliki neiskorišteni kapacitet. Sama činjenica da znam nekoliko ljudi koji su nabrali po 300+ sati igre govori dovoljno.

Kid A
10-10-2012, 13:12
Znam i ja par likova koji imaju po 500+ sati u Black Ops, jel ta igra jos kvalitetnija?Al cek, "neiskoristeni kapacitet" je sad dobra stvar?

Sonic_Moronic
10-10-2012, 13:14
Ljudi nabiju 500+ sati u Morrowindu pa je još uvijek nedorađen.

Sgt. Bull
10-10-2012, 13:15
Daleko od toga da je 'neiskorišteni kapacitet' dobra stvar no činjenica je da je previše podcjenjujete. Niti jednog trenutka nisam rekao da igra nema svojih mana jer ima i to ogromnih no sa ovim novim patchom (koji će veoma brzo doći) brijem da će igra doći na svoje. Da je bila loša kada je izašla - je i to niko ne spori no kroz relativno kratak period igra se popravila i napravila maltene zaokret za 180°.

Hexfire
10-10-2012, 15:03
Pa definitivno da je Diablo jako dobar i ovako, više vremena sam ulupao u tu betu nego u neke druge igre i mislim da može samo biti bolji.
Ali da je igra koja me je ove godine najviše razočarala, je.

šcer od SAVE BAĆIĆA
10-10-2012, 16:47
Po toj logici je World of Tanks najbolja igra ikada jer ljudi potroše na nju stotine , tisuće sati bez potrošene kune , a igra ima hrpu neiskorištenog potencijala.

Deadwalker
10-10-2012, 19:28
Guild Wars 2, Torchlight 2, Dark Souls, Max Payne 3, Darksiders 2.
Najgore igre ikad, ne samo ove godine.

Diablo 3 i Mists of Pandaria uvjerljivo GOTY, s time da Diablo 3 ozbiljan kandidat za igru desetljeća (iako je tek praktički početak istog).

Ja bi umjesto Darksidersa 2 stavio Borderlands 2, al stoji ovo.
Diablo 3 najbolja igra ikad.

flander
10-10-2012, 20:24
pa kaj fali MoPu ? najzabavnija ekspanzija do sada...

za D3 oke, sjebao je totalno ali bar ide nabolje...

Sickmanno1
11-10-2012, 09:43
Ova tema puca od sarkazma :D

Kid A
11-10-2012, 10:24
I objektivnosti s tvoje strane ^^

mravojed20
11-10-2012, 14:52
Uvjerljivo govno godine - Diablo 3, fejl u svemu

Naravno odmah iza već tradicionalno ne strašan i besmislen Resident Evil, koji se jednostavno treba zvati drugačije i možda bi bio dobar TPS.

Za AC 3 još ne znam, ne volim ih inače, al ovaj se 'čini' ok.

StormCr0w
11-10-2012, 15:15
DotA 2.

flander
11-10-2012, 16:41
Uvjerljivo govno godine - Diablo 3, fejl u svemu.

ali i dalje te to ne tjera da ga ne igraš....

whiskey
11-10-2012, 19:18
Po mnogocemu igra je podbacila jer su ocekivanja bila prevelika i nerealna, ali Diablo 3 ce još dugo imat rezervirano misto na mom hard disku.

Torchlight 2 je bija zabavan i vrlo brzo uninstaliran.

Hexfire
11-10-2012, 19:23
Po mnogocemu igra je podbacila jer su ocekivanja bila prevelika i nerealna, ali Diablo 3 ce još dugo imat rezervirano misto na mom hard disku.

Torchlight 2 je bija zabavan i vrlo brzo uninstaliran.

Jedno je imati prevelika očekivanja, a drugo čekati 6 mjeseci od izlaska da istu zakrpaju do stanja u kojem je trebala biti na dan izlaska.

Aral
11-10-2012, 19:26
Da, ali D3 nije kao ostale igre ajmo reć; normalno je da se tako patchira u uvode se nove stvari, pošto je potreban feedback igrača itd. Zamisli kaj se promijenilo sve u šest mjeseci, a kaj će tek bit u idućih pola godine godinu. Uživao sam igrajući na početku, uživam i sada, samo neka nadograđuju igru i to je to.

StormCr0w
11-10-2012, 19:28
Ti ekšuli tvrdiš da se Diablo razlikuje od drugih igara jer ima community prijedloge i patcheve?

Deadwalker
11-10-2012, 20:31
Da, ali D3 nije kao ostale igre ajmo reć; normalno je da se tako patchira u uvode se nove stvari, pošto je potreban feedback igrača itd. Zamisli kaj se promijenilo sve u šest mjeseci, a kaj će tek bit u idućih pola godine godinu. Uživao sam igrajući na početku, uživam i sada, samo neka nadograđuju igru i to je to.

To opet nije opravdanje da se po 60€ prodaje nedovršen proizvod. Blizzardova podrška zaslužuje respekt, no to ne umanjuje činjenicu kako se igra 15.5. jedva mogla nazvati betom.

Niko Bellic
11-10-2012, 21:38
Alo ekipa. Pametan čovjek pauzira po godinu dana od izlaska igre i onda je tek zaigra. Ne razumijem tu vašu potrebu da budete beta testeri, kad je jasno kao dan da su danas igre nedovršen proizvod koji se pegla u prvih par mjeseci i onda tek na nešto liči.

Najgora igra - Guild Wars 2 - ne vrijedi trošiti riječi

Najbolja igra - nijedna - ili su samo ok ili su pak totalno neuzbudljive, nezanimljive i neinovativne

Sgt. Bull
11-10-2012, 22:00
GW spada u posebnu kategoriju poluproizvoda.

Arbiter of Change
11-10-2012, 22:08
Ne znam tko tu koga i kome da vjerujem više. :(

Maloki
11-10-2012, 22:25
Dark Souls užas od igre, upravo su me ubili 3 puta za redom i mogu vam reć da je smeće, nedaju mi da budem level 31, tko uopće može igrat takvo sranje.

Babitz
12-10-2012, 07:39
Loš topik, loš sarkazam, nesmiješno. Skoro loše kao igre koje listate.

whiskey
12-10-2012, 08:51
Vecina igara u ovoj godini su dobre, jedino je problem u tome šta su loše.

Hexfire
12-10-2012, 12:55
Loš topik, loš sarkazam, nesmiješno. Skoro loše kao igre koje listate.

Ovoliko lošeg sarkazma na jednom mjestu valjda nema ni u tvojim recenzijama.

Bartuc
12-10-2012, 12:57
:D

Sgt. Bull
12-10-2012, 13:26
Ouch

Sickmanno1
12-10-2012, 17:35
:D

Neven <R>
12-10-2012, 20:22
Ouch

Kostolomac
12-10-2012, 20:42
Krombo brejker itd.

loo
12-10-2012, 21:42
Loš topik, loš sarkazam, nesmiješno. Skoro loše kao igre koje listate.

Ovoliko lošeg sarkazma na jednom mjestu valjda nema ni u tvojim recenzijama.

:rotfl:

Carp
13-10-2012, 02:04
KOJI SE OVDJE KURAC DOGADJA?!

Najgora igra - Guild Wars 2 - ne vrijedi trošiti riječi

Ostali mi nisu problem za skuzit los troll i sarkazam, ali ti, jesi ozbiljan ili se zajebavas?

Babitz
13-10-2012, 04:18
Loš topik, loš sarkazam, nesmiješno. Skoro loše kao igre koje listate.

Ovoliko lošeg sarkazma na jednom mjestu valjda nema ni u tvojim recenzijama.
Istina, budući da u njima generalno nema baš sarkazma. :(

StormCr0w
13-10-2012, 11:30
KOJI SE OVDJE KURAC DOGADJA?!

Najgora igra - Guild Wars 2 - ne vrijedi trošiti riječi

Ostali mi nisu problem za skuzit los troll i sarkazam, ali ti, jesi ozbiljan ili se zajebavas?

Butthurt much?

Carp
13-10-2012, 11:38
Samo me zanima jel igrao uopce igru.

Sgt. Bull
13-10-2012, 12:53
Igrao sam i ja i isto to sam rekao. Igra nije vrijedan spomena koliko je loša. Užas.

Bartuc
13-10-2012, 14:39
Meni su GW2 i Torchlight 2 već preko youtuba izgledali loše :D Nisam probao pa neću pljuvati, ali rule of thumb - ako izgleda kao govno i ako smrdi kao govno... vjerojatno je govno. Tak da mi se niti ne da probati ih :(

Mada ne znam kak navodite takve igre kad je ove godine izašao Binding of Isaac i njemu slične igre!?

StormCr0w
13-10-2012, 14:47
Jer se Izak prodaje za 50 kuna.

Sgt. Bull
13-10-2012, 14:52
Izak je pokušaj.

Sonic_Moronic
13-10-2012, 15:04
Binding of Isaac je ok igra. Nije neki revolucionarni indie kao što neki čudaci misle, ali je zgodna roguelike pucaljka.

Hexfire
13-10-2012, 15:05
Isaac je odlična igra i izašao je prošle godine.

Carp
13-10-2012, 15:25
Meni su GW2 i Torchlight 2 već preko youtuba izgledali loše :D Nisam probao pa neću pljuvati, ali rule of thumb - ako izgleda kao govno i ako smrdi kao govno... vjerojatno je govno. Tak da mi se niti ne da probati ih :(

Mada ne znam kak navodite takve igre kad je ove godine izašao Binding of Isaac i njemu slične igre!?

Sreca pa sam tako gledao i DiabloIII. Dobro je dead rekao, malo iznad bete.

W3DR4N
13-10-2012, 16:37
Nitko ne spominje Binding of Isaac, Torchlight 2 ili Guild Wars 2 jer se za te igre podrazumjeva da su neigriva smeća i da ih nitko ne bi trebao igrati.

Navedena smeća tipa Dishonored ili Assassins Creed 3 možda izgledaju igrivo, i baš zato treba upozoriti druge igrače da to nisu i da ih treba pod svaku cijenu izbjeći.

Sonic_Moronic
13-10-2012, 16:39
Zijev. Baš si se isfurao više.

StormCr0w
13-10-2012, 16:40
Lijepo ti kaže čovjek.
BTW, Vedrane, Dishonored 0-10?

hansi
13-10-2012, 17:14
jebote isus ovaj forum je postao gori od /v/-a
neznam jel vi pišete ove postove sa penisom u svojoj guzi ili nešto

Sgt. Bull
13-10-2012, 17:42
You're welcome to leave.

cham3leon
13-10-2012, 17:49
Šta fali Dishonoredu?

Čekam 5 stranica Vedrane.

Herr Schnitzel
13-10-2012, 17:59
Lijepo ti kaže čovjek.
BTW, Vedrane, Dishonored 0-10?
-2

Duke of Earl
13-10-2012, 18:09
Šta fali Dishonoredu?

Čekam 5 stranica Vedrane.
Uozbilji se.

cham3leon
13-10-2012, 18:16
Želim znati, a ovo je zemlja znanja.

Sonic_Moronic
14-10-2012, 10:07
Dishonored je smeće jer zamara igrača sa previše izbora i nepotrebnim glupostima poput non-lethal oružja, koja nitko normalan neće koristiti.
koliko vedrana dobivam

Maloki
14-10-2012, 23:38
Evo osvrt na pojedine spominjane igre.

Guild Wars 2S- jedan od ponajboljih RPG-ova ikad, ne samo MMO-a. Igra ti daje da radiš upravo ono za što su RPG-ovi osmišljeni - roleplayjaš, te da se pritom zbilja uvučeš u svog lika. 5 rasa i 8 profesija koje imaju više različitih pristupa igri, 8 crafting disciplina, te persistentan svijet koji nagrađuje istraživanje i suradnju je zakon stvar. Prvi MMO u kojem, kad vidim nekog random lika, ne pomislim "aukurac, evo neki debil, bolje da se maknem odavde" već "zakon, imam pomoć". Uz sve to, u igru su uključena 3 različita moda igre. Imam ukupno ca 105 sati gameplayja, od čega je možda sat vremena potrošeno na PvP, 3-4 sata na WvWvW, a sve ostalo na PvE. A imam svega 36% istražene mape, još nisam 80. lvl, riješio sam samo jedan dungeon (i to story mode), u par zona nisam ni prismrdio, riješio sam možda 10 jumping puzzlea, a o craftanju legendarnih weapona trenutno mogu samo sanjati. Usput, za tjedan dana dolazi prvi veliki update koji donosi nove eventove, nove puzle, nove activityje (u duhu halloweena) i nove dodatke u PvP-u. Toga će bit još hrpa u narednim mjesecima i godinama, a sve to za samo 55 eura i bez ikakve pretplate, a nepotrebne stvari iz storea se mogu kupit ingame parama.

Mogu shvatiti generalnu antipatiju prema MMO-ima, ali sve drugo mi je nejasno.

Diablo 3S- igra je u biti čist dobra. Problem je što nije 60 eura dobra. Gledajući stvari koje sad rade sa updateovima čovjek se zbilja osjeća kao da je ono što je izašlo u 5. mjesecu bila samo beta, što je žalosno s obzirom na slavnu Blizzardovu politku, "when it's done". Cijena bi čak i bila koliko toliko opravdana da smo dobili odličnu priču popračenu vrhunskim VA-om, te da monk ne izgleda jebeno retardirano kad nosi oružje i onda mu se isto samo najednom stvori na leđima jer se mora tuć šakama i skroz nema smisla da klasa koja je previđena kao martial artist uopće može eq druga oružja. Ali ovako nikako nije opravdano. Uz to još ubace RMAH za koji ti ujedno i poberu 15% zarade jer im očito nije dovoljno što su ti u startu uzeli 40 eura više nego što je bilo potrebno.
Also, always on DRM.

Torchlight 2S- već sama cijena od 20 eura te činjenica da nema always on DRM i RMAH ga čini boljom igrom. Uz to je dinamičniji i generalno zabavniji. Jebiga.

Max Payne 3S- igretina, ne shvaćam što je u njoj toliko loše da ju se karakterizira kao promašaj godine kad je igra odlična.


Ali sad ozbiljno, najveći promašaj je definitivno Mass Effect 3. Smeće priča, smeće level dizajn, dosadan gameplay, američko patriotsko prenemaganje i Origin su zagarantirali da ovo bude smeće godine.

flander
15-10-2012, 11:01
Diablo 3S- ite da monk ne izgleda jebeno retardirano kad nosi oružje i onda mu se isto samo najednom stvori na leđima jer se mora tuć šakama i skroz nema smisla da klasa koja je previđena kao martial artist uopće može eq druga oružja

fixed, može nosit sva oružja osim class oružja obvious i napravljene su animacije za 2H oružja, dakle više nema "magičnog" staranja na leđima



SUz to još ubace RMAH za koji ti ujedno i poberu 15% zarade jer im očito nije dovoljno što su ti u startu uzeli 40 eura više nego što je bilo potrebno.

RMAH i GAH su opcionalne, ako ceš koristit koristi ako ne ne, tema koja je vec xy puta prožvakana, dakle RMAH nije ni -/+ igri, jer nije obavezan

D2 je isto imao RMAH ali na 3rd party sajtovima koji su bili veoma nesigurni, ovako bar znaš da nemožeš popušit pare, ta provizija, a jebiga ko je nema ? što god danas kupuješ ima nekakav pdv :P

Sickmanno1
15-10-2012, 15:32
Torčlajt je indie igra i kao indie igra je preskupa, isto kak je i Diablo 3 skup kao komercijalna igra. Da Torchlight 2 koristi servere kao DRM i da je znao da će igru kupiti 10 miliona ljudi ziher bi bio skuplji. Isto tako bio bi skuplji i da ima ne tak jeftine za napraviti cinematice kojih se ne bi posramili najbolji studiji za izradu animiranih filmova, kao ni Michael Bay, a i dam se kladiti da je na Diablu radilo barem 5 puta više ljudi...samo eto problem je što su očekivanja naravno bila prevelika. Od Torchlighta 2 se očekivao samo dodatak multiplayera :(

I nemojte mi sad o satima i kak nije bitno jel je indie ili ne i koliko je ljudi radilo, jer možemo za primjer uzeti i jedan CoD i na drugu stranu CS:GO, gdje su oba dva rađena od strane velikih developera i dok je jedan 59.99€ u startu drugi je bio 10.99€. No fucking logic.

Kid A
15-10-2012, 15:38
...gdje su oba dva rađena od strane velikih developera i dok je jedan 59.99€ u startu drugi je bio 10.99€. No fucking logic.

Zato sto jedni imaju korektan odnos prema potrosacima a drugi bas i ne. Otprilike kao i kod Runic Gamesa i Blizzarda

Maloki
15-10-2012, 16:03
Ne znam kako je Torchlight 2 indie igra kad je Runic u vlasništvu Perfect Worlda, te im je isti bio (jedan od) publishera :)

Cinematicsi visoke kvalitete nikako ne mogu bit razlog za napuhavanje cijene. O veličini pojedinog razvojnog tima neću jer nisam upoznat sa time ali sumnjam da je onaj koji je radio na D3 bio tolikih razmjera da se može opravdat napuhavanje cijene.
Serveri su danas izuzetno jeftini za održavanje tako da napuhavanje cijena i/ili stavljanje pretplata zbog njih ne drži vodu.

No da, na kraju se svodi na to da je Blizzard bio siguran da će milijuni ljudi kupit igru i da će rušit sve rekorde, tako da su bez problema mogli nabit cijenu do neba i zaradit čak 3 puta više od realne zarade :)
No to ne znači da je to u redu.



...gdje su oba dva rađena od strane velikih developera i dok je jedan 59.99€ u startu drugi je bio 10.99€. No fucking logic.

Zato sto jedni imaju korektan odnos prema potrosacima a drugi bas i ne. Otprilike kao i kod Runic Gamesa i Blizzarda
QFT

Also, Runic je dao soundtrack za Torchlight 2 na besplatan download, dok Diablo 3 Soundtrack košta 12 dolara rofl.


RMAH i GAH su opcionalne, ako ceš koristit koristi ako ne ne, tema koja je vec xy puta prožvakana, dakle RMAH nije ni -/+ igri, jer nije obavezan
Može se gledati kao minus ako je isti jedan od glavnih razloga za korištenje always on DRM-a.


Opet kažem, daleko od toga da je Diablo 3 loša igra, ali gledajući sam odnos developera prema potrošaču i omjer uloženog i dobivenog (te činjenica da mi je D3 u usporedbi sa T2 prespor :P) Torchlight 2 ga tu ždere. /facts

Sgt. Bull
15-10-2012, 16:13
Ali na kraju dana Torčlajt 2 je zabava za par sati dok d3 traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i traje i trajati će!

Maloki
15-10-2012, 16:22
Zadržali su me jednak broj sati.

Deadwalker
16-10-2012, 22:25
Što se mene tiče, ove godine jedine igre koje mogu ući u 90+ kategoriju (plus, minus ovisno o osobnim preferencijama) su Borderlands 2, Max Payne 3 i Guild Wars 2 (meni osobno se igra ne sviđa, al budimo realni i objektivni). Ne znam kakvi su još XCOM i Dishonored, no budem i to isprobao do kraja godine. Torchlight 2 je savršena zabava za one koji igraju takve igre pretežito zbog fun factora, ne zbog grindanja te je Runic mogao bez beda staviti i veću cijenu. Diablo 3 je u petom mjesecu bio u stanju nekakve pre-bete, sada koliko točno vrijedi, to je skroz subjektivna stvar. Meni je igra bila fun za igranje (hvala Sickmanno1^^), no nedam 60€.

W3DR4N
19-10-2012, 08:08
Borderlands 2 je isto smeće. Gearbox je najavljivao više sadržaja, a igra je jedno pet puta ispraznija i napornija od već ionako naporne jedinice. Navučena ocjena 3/10.

Deadwalker
19-10-2012, 14:12
Bitno da u sigu sve vrišti na Borderlands 2 :)

Maloki
19-10-2012, 14:19
Borderlands 2
Loved

W3DR4N
19-10-2012, 14:32
Borderlands 2 je isto u kandidaturi za najgoru igru godine, pretežno zbog lažnih obećanja.
Npr. igra je najavljivana kao "shoot and loot" pucačina+RPG, s trilijun oružja. Igra ima deset puta manje loota od prvog nastavka, u kojem je 95% loota neuporabljivo.

Rekao bi nešto tipa Diablo 3 u odnosu na Diablo 2. Loš nastavak ionako loše igre.

Electromaster
19-10-2012, 14:44
Čru, u Borderlands 2 ima puno manje crvenih loot chestova i rijetko ih nađeš, ali takav je u biti bio i početni plan u jedinici, samo je eto netko zajebo.

Ugl, meni ne smeta- fino je imati širok izbor oružja, ali kad moraš svake 2 minute gledat koji gun je bolji jer nemaš mjesta, to postaje iznimno frustrirajuće.

Aerial
21-10-2012, 02:16
Diablo 3 - sandbox H&S neiskorištenog potencijala i neshvatljivo loše priče.

Guild Wars 2 - uobičajeni MMO (krivo) najavljivan kao revolucija bez end gamea.

1van
21-10-2012, 16:19
šta ti nevalja kod gw2? ozbiljno pitam, jer nisam igro, a dosad još nisam čuo neke konstruktivne kritike na to zašto nevalja.

Razzarach
21-10-2012, 16:39
Torčlajt je indie igra i kao indie igra je preskupa, isto kak je i Diablo 3 skup kao komercijalna igra. Da Torchlight 2 koristi servere kao DRM i da je znao da će igru kupiti 10 miliona ljudi ziher bi bio skuplji. Isto tako bio bi skuplji i da ima ne tak jeftine za napraviti cinematice kojih se ne bi posramili najbolji studiji za izradu animiranih filmova, kao ni Michael Bay, a i dam se kladiti da je na Diablu radilo barem 5 puta više ljudi...samo eto problem je što su očekivanja naravno bila prevelika. Od Torchlighta 2 se očekivao samo dodatak multiplayera :(

I nemojte mi sad o satima i kak nije bitno jel je indie ili ne i koliko je ljudi radilo, jer možemo za primjer uzeti i jedan CoD i na drugu stranu CS:GO, gdje su oba dva rađena od strane velikih developera i dok je jedan 59.99€ u startu drugi je bio 10.99€. No fucking logic.
Usporediti igru koja je samo graficki napredovala od prethodnog nastavka (CS:S), bez singleplayera, sa katastrofalnim multiplayerom di su neke mape ostale jos od CS 1.6 i jedan Call of Duty koji svakim novim nastavkom dobije nova oruzja, mape, multiplayer pizdarije, te novi odličan singleplayer sa dobrim storylineom je retardirano.
Neznam zašto ljudi još igraju CS, igra ne vrijedi ni tih bijednih 10€.

Deadwalker
21-10-2012, 16:41
šta ti nevalja kod gw2? ozbiljno pitam, jer nisam igro, a dosad još nisam čuo neke konstruktivne kritike na to zašto nevalja.

Ja sam čuo, no uglavnom su posljedice ili WoW navika ili nerealnih očekivanja. Meni se igra recimo ne sviđa (ne volim fantasy, a i ne dopada mi se pretjerano igraća mehanika), no svejedno ću reći kako je uzevši u obzir sve, ovogodišnji najbolji best buy.

1van
21-10-2012, 17:15
mogo sam i očekivat tako šta, ipak je aerial notorni wowaš.

Kid A
21-10-2012, 17:51
Usporediti igru koja je samo graficki napredovala od prethodnog nastavka (CS:S), bez singleplayera, sa katastrofalnim multiplayerom di su neke mape ostale jos od CS 1.6 i jedan Call of Duty koji svakim novim nastavkom dobije nova oruzja, mape, multiplayer pizdarije, te novi odličan singleplayer sa dobrim storylineomSje retardirano

daj lol

Za CS bar ne kupujes macka u vreci i ne moras placat pun k naknadnih dlcova koji svaki kosta pola igre

Razzarach
21-10-2012, 18:00
Usporediti igru koja je samo graficki napredovala od prethodnog nastavka (CS:S), bez singleplayera, sa katastrofalnim multiplayerom di su neke mape ostale jos od CS 1.6 i jedan Call of Duty koji svakim novim nastavkom dobije nova oruzja, mape, multiplayer pizdarije, te novi odličan singleplayer sa dobrim storylineomSje retardirano

daj lol

Za CS bar ne kupujes macka u vreci i ne moras placat pun k naknadnih dlcova koji svaki kosta pola igre
Šta kupujes kod CS-a? Bijedni multiplayer koji je toliko zastario da ga je čak i Crossfire premašio.

cham3leon
21-10-2012, 18:09
Kod CoD-a kupuješ isto to samo sa bacajućim noževima, autićima na daljinski i navođenim raketama i plaćaš sve to kao da je od zlata sazdano.

Vedro
21-10-2012, 18:14
Kupio sam MW3 u nadi da cu moci mirno igrati MP bez chitera,kao sve je preko stima,super.Ugasio sam igru.Ode 350kn u vjetar.Prejadno.

Maloki
21-10-2012, 19:53
šta ti nevalja kod gw2? ozbiljno pitam, jer nisam igro, a dosad još nisam čuo neke konstruktivne kritike na to zašto nevalja.
Zato jer takve kritike nema.

Aerial
21-10-2012, 20:06
Ma pretjerujem naravno, igra je daleko od lošeg :D

Samo mi je eto nekako brzo dosadila... valjda me smeta užasno mali izbor skillova, barem u odnosu na onih par tisuća iz prvog GW.

Marvin OCX
03-11-2012, 14:54
Ima neki sarm u filmicima izmedju napucavanja, odlican voice acting i bullet time. Pa i finu grafiku.
Ali Max Payne 3 je na nivou onog smeca Kane and Lynch kad je skoro sve ostalo u pitanju. Uzasno dosadna igra. Ono,znam da ce nakon sto pritisnem taster da pozovem lift npr ici jedan filmic,neki Maxov komentar vezano za njegov pogled na zivot,pa manje vise zabavno napucavanje... 200 likova ubijes za pola sata igre. Najvise me iznervirao onaj dio sa snipanjem na stadionu.
Pa jeboga jel neko retardiran da ne zna scopat i trazit neprijatelja kroz nisan na 50 kvadratnih metara tribina. Igra ti oduzme kontrolu nad nisanom,lik kog pokrivas ti kaze odakle naviru protivnici,kao da je on taj koji ima zoom optiku i na visini je pa bolje vidi,i onda ih poskidas. Pa opet ide dio tj filmic kad ce Max otvoriti nova vrata,uputiti novi komentar i igra tebi prepusta kontrolu kad ces da ubijes 50-ak ljudi...
Klasicni konzolaski TPS je ova igra a puno sam ocekivao.
Odigrao sam nekih 3-4 sata i ako nastavim bit ce radi Maxovih komentara koji su mi jedina dobra stvar u igri,i manje vise njega samoga. Igra je cudan remix Die hard filmova sa primjesom Man on fire melanholije(neke cut scene ko da je Tony Scott rezirao,bukvalno tako izgledaju) i klasicnog dosadnog konzolaskog gameplaya.


Shooting gallery, cutscene, shooting gallery, cutscene, nothing, cutscene, shooting gallery, painfully long cutscene. Max, may i open that door? No, cutscene will do. Max, may i enter the room and shoot the bastards? No, cutscene will enter and choose the most stupid cover for you, and you will do the shooting. Max, may i look around through the sniper rifle scope while nothing happens? No, cutscene will look around for you

W3DR4N
03-11-2012, 15:41
Max Payne 3 je najbolji TPS ikad, ali s druge strane, tebi je Battlefield 3 odličan, pa nema smisla dalje diskutirati.

Marvin OCX
03-11-2012, 15:57
Sto vise konzole nesto ima u sebi to bolje. To je tvoj ukus. Vjerujem da bi ti bio najbolja igra ikad kad bi imao samo pistolj kao oruzje i samo jedan dugacki hodnik(bukvalno hodnik) ispresijecan neprijateljima i cut scenama...
A ne znam zasto pricas o BF3 kad ga nisi zaigrao,to je neozbiljno :(

W3DR4N
03-11-2012, 16:03
Jesam. Za PC. Najgore bačen novac ikad.

Marvin OCX
03-11-2012, 16:10
Ako pricas o SP slazem se,ocajan je.

Deadwalker
03-11-2012, 17:48
Multiplayer napucavanje je općenito gubitak vremena. U Battlefieldu čak nije ni zabavno.

StormCr0w
03-11-2012, 17:49
Multiplayer napucavanje je općenito gubitak vremena.

Igranje igara općenito je gubitak vremena.

Deadwalker
03-11-2012, 17:52
Posebice ako igraš Battlefield ili bilo koju drugi "modern warfare" fps.

StormCr0w
03-11-2012, 17:53
Nebih znao, ali djeluje mi zabavno na prvi pogled.

Marvin OCX
03-11-2012, 18:10
Nebih znao, ali djeluje mi zabavno na prvi pogled.
Malo je reci da je zabavno. Moras biti ili mrzitelj MP u globalu ili jednostavno jedan od onih koji nisu niti zaigrali igru da kazes kako je mp u BF3 los.
Odlican je. Narocito ako imas kakvu ekipicu pa se fino uvezete sa mic i slusalicama te direktno dogovarate kako i sta cete napravit. Tu je BF3 nepisivo zabavan i ako imas konficu da ga moze potjerat i viska novca kupi ga prije nego bilo koje druge igre. Imas hiljade videa na youtube sa gameplayem iz doticne igre. Pogledaj koju montazicu i tutorijale sa sve 4 klase pa vozila. I onda to uporedi sa bilo kakvim drugim fps mp-om. Smijeh zagarantovan.

StormCr0w
03-11-2012, 18:28
Narocito ako imas kakvu ekipicu pa se fino uvezete sa mic i slusalicama te direktno dogovarate kako i sta cete napravit.

Da, ovako smo prije igrali i bilo je gg, sad nemam s kim igrat pa mi je žao dat 300 čuna.

sakondo
03-11-2012, 18:33
Hahah. Hah.

Nego,


Multiplayer napucavanje je općenito gubitak vremena. U Battlefieldu čak nije ni zabavno.

A sta je onda skupljanje loota u borderlandsu? Ili spasit svijet u bilo kojem sp rpgu? Ili da, igrat igre opcenito? Zar sp ima neku vecu vrijednost i produktivnost od mp-a il?

StormCr0w
03-11-2012, 18:36
Ovisi kako koja igra, iz dosta strategija može se naučit ponešto o povijesti, imaš logičke igre za "razgibavanje" mozga itd. Multiplayer uglavnom testira reflekse i sposobnosti komunikacije or votever.

Vedro
03-11-2012, 18:43
Bolje mi je igrati nesto u drustvu nego sam.Onda je za mene SP veci gubitak vremena.

Sonic_Moronic
03-11-2012, 19:22
Zabava je gubitak vremena.

StormCr0w
03-11-2012, 19:27
Da, zato ti više ne igraš igre.

Razzarach
03-11-2012, 19:43
Hahah. Hah.

Nego,


Multiplayer napucavanje je općenito gubitak vremena. U Battlefieldu čak nije ni zabavno.

A sta je onda skupljanje loota u borderlandsu? Ili spasit svijet u bilo kojem sp rpgu? Ili da, igrat igre opcenito? Zar sp ima neku vecu vrijednost i produktivnost od mp-a il?


>Vrijednost
>Produktivnost
>Gaming

?!

StormCr0w
03-11-2012, 19:46
Niđe veze.

W3DR4N
03-11-2012, 20:06
I onda to uporedi sa bilo kakvim drugim fps mp-om. Smijeh zagarantovan.
Čak je i Killzone multiplayer taktički dosta zahtjevniji i zabavniji od Battlefielda.

StormCr0w
03-11-2012, 20:11
Odaje te PS sig.

Maloki
04-11-2012, 12:54
Max Payne 3 odlična igra, a govorit da BF3 ima najbolji MP je rofl omg.

Raz
06-11-2012, 08:24
http://www.rockpapershotgun.com/2012/11/05/farming-simulator-2013-is-your-new-god/

gEJHrmliVQw

Najbolja igra!

The Fury
11-11-2012, 12:46
Najbolje da kažemo da sve igre sakaju ove godine i to je to.

1van
11-11-2012, 12:51
to nebi bila istina

StormCr0w
11-11-2012, 13:03
Hitmen će rulat.

A Darksiders 2 je GOTY.


Umro sam na ove traktore.

The Fury
11-11-2012, 13:23
Valja Darksiders 2?
Vidio sam kakv je tip igre ali nisam uopće razmišljao da ga igram, niti sam pratio stvari vezane uz njega.

Hexfire
11-11-2012, 13:32
Tak, ništa posebno.

StormCr0w
11-11-2012, 13:43
Mene podsjeća na djetinjstvo :'(

Hexfire
11-11-2012, 13:56
Ja sam imao sretno djetinjstvo.

StormCr0w
11-11-2012, 14:00
Ja sam imao konzole i igrao igre sličnog tipa pa me kroz cijelu igru prati osjećaj nostalgije.

cham3leon
11-11-2012, 14:56
Ne znam, ovako izdaleka mi se čini kao Dark Souls za djecu.

1van
11-11-2012, 14:59
dark souls i je za djecu.

hansi
11-11-2012, 15:26
u funi guise

Aerial
18-11-2012, 13:58
gEJHrmliVQw

Najbolja igra!

:rotfl:

Outmind
18-11-2012, 14:10
Ja sam imao konzole i igrao igre sličnog tipa pa me kroz cijelu igru prati osjećaj nostalgije.

Soul reaver?

StormCr0w
18-11-2012, 14:36
Između ostalog, da.