PDA

Pogledaj cijelu verziju : Operejšn Exodus



cham3leon
03-10-2012, 11:21
Pošto se ovaj forum urušava laganim tempom, ima sve manje aktivnih korisnika, Mirko i hrpa ostalih je u permabanani a Sonić i Predo su posvađani, možda nam treba neki alternativni course of action.

Naravno, možemo jednostavno čekat da forum propadne, ali budući da mi je osobno još davno postao mjesto na koje mi otpadne 90% surfanja netom, ako sve skupa najednom nestane možda postanem alkoholičar ili nešto.
Zato bi mogli ako se slažete probati neku alternativu. Predlažem da probamo preseliti cijelu zajednicu na neki živući forum. Dakle, dogovorimo se za forum koji nam odgovara, napravimo accounte i polako se prebacimo. E sad, naravno da to nije tako jednostavno. Ako nas se i skupi dovoljno za tako nešto, nakon što bismo napravili accounte na drugom forumu svi bi nastavili postati ovdje jer bi tu bila ista ekipa, ali to bismo mogli riješiti tako da dogovorimo pravilo da svaki drugi ili treći post mora bit na novom forumu dok se korijenje ne primi.
Naravno, možemo se jednostavno raspast, pa tko hoće neka ide na neki sličan forum, ali na taj način ćemo izgubiti cijelu zajednicu, kolektivni način komunikacije, uglavnom fin i kvalitetan ukus u igrama, glazbi i filmovima, ozbiljnost, smisao za humor i ostalo. To je nešto što ne živi u individuama nego u zajednici, a mislim da bi bilo bolje da se sve to sačuva i time oplemeni neki aktivniji forum.

Prvi korak bi bio da se odabere novi forum koji zadovoljava naše uvjete s tehnološke i sociološke strane, pa postajmo prijedloge. Rekao bih da su temeljni uvjeti da je gamerski orijentiran (to nas je i dovelo ovamo, pa se moramo držati istog zajedničkog interesa), ali da isto tako podržava rasprave koje sežu u multimediju, znanost, svakodnevne stvari i sve ostalo, kao što je to slučaj ovdje.

- Forum.hr:
Razmišljao sam tamo preći još davno, ali sam brzo od toga odustao. Pozitivna strana je što se tamo priča doslovce o svemu, pa tako i tehnologiji, multimediji i gamingu, ima silno puno ljudi i aktivan je. Negativno je što je često užasno spor, a ne postoje opcije za gledanje tvojih postova i aktivnih tema što meni osobno jako smeta.

- Playomania:
Isto sam kratko pogledao, ima dosta podforuma sa različitim tematskim opredjeljenjima. Dobra stvar je što ima već nešto naše ekipe tamo, ali isto tako primijećujem da ostatak uglavnom otpada na Cro_killere svih vrsta koji nisu kompatibilni sa PCPlay intelektualcima. Dobar trolling ground, upitno dobar temelj za preseljenje PCP zajednice.

Ajde vi neke prijedloge.

Hexfire
03-10-2012, 11:28
bug forum

Bartuc
03-10-2012, 11:42
Forum.hr, tamo ima cura...

http://www.free-installations.info/images/smilies/bkspecial/boobs.gif

cham3leon
03-10-2012, 11:47
Ne bi ih puno ostalo kad bismo mi došli.

Neven <R>
03-10-2012, 11:55
Ne, ostajem ovdje do neizbježne smrti. Nije da ovo jedini forum na internetu na kojem postam, a drugi forumi već imaju svoj community tak da je prijedlog besmislen.

Delirium
03-10-2012, 12:48
Mislim da je uputno da poduzmemo sljedeći kors of ekšn:

Napravimo vlastiti, ne zavisni forum koji neće biti zavistan od Vidija/Nekog trećeg.
Electamo Modove/Admine i onda kada je ekipa tamo, puštamo nove ljude kada se iskažu negdje drugdje na internetu (Invitational)
Tako nas niko neće smetat, sve će bit okej a i moći ćemo kontrolirat priljev ljudstva.

Ili

Tražimo VIDI da nam preda Forum, napravimo čistku u administraciji i držimo ga skupa dok je nas skupa.
Naravno, trebaju nam dobri razlozi zašto bi oni nama dali ovaj forum.
Osim "Mi smo endemična vrsta"

EDIT: Ako se nešto dogodi, obećavam da ću prestat shitpostat i opet bit produktivan član zajednice (Zadruge).

Xero
03-10-2012, 12:50
VIDI će nam kurca dat.

Bartuc
03-10-2012, 12:56
Ili...

Odemo svi na onaj forum od Fabije i Hellboya :D Jel živ taj forum?

Delirium
03-10-2012, 12:58
VIDI će nam kurca dat.

Valja pitat.
Pa dobili kurca ili forum neš otić praznih ruku.

hacker
03-10-2012, 13:00
Ili...

čekamo da forum crkne pa se onda prebacimo na neki drugi, prije dogovoreni forum?!?!

cham3leon
03-10-2012, 13:15
Ili...

Odemo svi na onaj forum od Fabije i Hellboya :D Jel živ taj forum?

Wat? Kako ja ne znam za to?

StormCr0w
03-10-2012, 13:22
Jer je preloš.

Nisam za to da prebacujemo community na bilo koji drugi forum, prestroga pravila, banaju za svaki prozor.

Delirium
03-10-2012, 13:36
Očito je.
Treba nam naš forum.
Koji će bit u društvenom vlasništvu.

Bartuc
03-10-2012, 13:38
Ili...

Odemo svi na onaj forum od Fabije i Hellboya :D Jel živ taj forum?

Wat? Kako ja ne znam za to?

To je počelo praktički iz istih razloga kao i ova tvoja ideja. Dobar dio foruma se tamo i preselio. Tamo smo bili par tjedana, imalo je vrlo sličnu konstrukciju/tematiku foruma kao i PCP, ali nije nikada zaživjelo u punom sjaju pošto je falila šaka ključnih ljudi iz onoga doba.

Windwalker
03-10-2012, 13:45
Neee!!!

Na drugom forumu bih morao biti pristojan. :(

Preimenujmo ovaj forum umjesto PC Play na Everything Play i to je to.

Macolla
03-10-2012, 13:49
perforum.info

The Boz
03-10-2012, 13:55
Jel ovo zbog majanskog kalendara?

StormCr0w
03-10-2012, 13:59
Očito je.
Treba nam naš forum.
Koji će bit u društvenom vlasništvu.


To ne može opstati.

Delirium
03-10-2012, 14:00
Očito je.
Treba nam naš forum.
Koji će bit u društvenom vlasništvu.


To ne može opstati.

Kao ni ovo.
Ima li drugog rješenja?

StormCr0w
03-10-2012, 14:02
Jel ovo zbog majanskog kalendara?

Znaš ti dobro zbog čega je ovo!

http://pcplay.hr/forum/viewforum.php?f=112
i
viewtopic.php?f=4&t=47670 (http://pcplay.hr/forum/viewtopic.php?f=4&t=47670)

@Delirium

Kolektivno samoubojstvo?

Kid A
03-10-2012, 14:14
Ako odemo na forum.hr onda nas je Fabija sve ownao

Ne znam, jedino Play0manija kad ovo crkne, klinci su sve tamo. Ako brzo reagujemo mozemo ih sve zaraziti mrznjom prema igrama

Delirium
03-10-2012, 14:16
Ako odemo na forum.hr onda nas je Fabija sve ownao

Ne znam, jedino Play0manija kad ovo crkne, klinci su sve tamo. Ako brzo reagujemo mozemo ih sve zaraziti mrznjom prema igrama

Moramo se establiširat kao "NO FUN ALLOWED" viša klasa tamo.
I onda ih poučiti tome da oni zapravo ne znaju što vole, jer su tek došli na internetove.

StormCr0w
03-10-2012, 14:17
Jel Vedran tamo?

Kid A
03-10-2012, 14:18
Nije vise

StormCr0w
03-10-2012, 14:19
Kao zajednica ne možemo funkcionirati bez Vedrana, nadam se da vam je to jasno.

cham3leon
03-10-2012, 14:24
Apsolutno. Glavni hatemaker i iskusni troll.

ssd
03-10-2012, 14:43
odite na reboot, čak je i vedran tamo

StormCr0w
03-10-2012, 14:46
Ali nije učo pa se ne isplati.

cham3leon
03-10-2012, 14:51
U svakom slučaju ako bude kakve selidbe na novi forum, mora se skupiti neki minimum ljudi odavde ili ništa.

StormCr0w
03-10-2012, 14:56
Not yet.

Sonic_Moronic
03-10-2012, 18:48
Očito je.
Treba nam naš forum.
Koji će bit u društvenom vlasništvu.

Tako je druže.
Doduše nije me baš briga što će biti jer se komjuniti već napola raspao.

Electromaster
03-10-2012, 18:49
Čudo da nisi predložio da odemo na Gay.hr.

Sonic_Moronic
03-10-2012, 18:52
A ne na crotaku?

Raz
03-10-2012, 18:58
Round 1

FIGHT!

http://www.ohmagif.com/wp-content/uploads/2011/09/crazy-grandmas-fighting.gif

cham3leon
03-10-2012, 18:59
Dobro, nema odavno ni Bureka ni Hellboya, Rajka, sad ni C-a, al ako spasimo šta se može, možda možemo dovući neke stare i nove članove. Makar, to možemo i na ovom forumu, Razzarach kaže da bi mogo oživit CS podforum, ja bi možda mogao šta pametno stavit u Programiranje i izradu igara i to, jedino što vidim da dosta ljudi ovdje ima problem sa Pingvinom kao adminom.

Delirium
03-10-2012, 19:01
Dobro, nema odavno ni Bureka ni Hellboya, Rajka, sad ni C-a, al ako spasimo šta se može, možda možemo dovući neke stare i nove članove. Makar, to možemo i na ovom forumu, Razzarach kaže da bi mogo oživit CS podforum, ja bi možda mogao šta pametno stavit u Programiranje i izradu igara i to, jedino što vidim da dosta ljudi ovdje ima problem sa Pingvinom kao adminom.

Mirko i Co. su žešći retardi. IMO Pingu je bio u redu.
Al bilo bi u redu da se provedu izbori ako ne za nove admine, onda bar za modove i slično.

StormCr0w
03-10-2012, 19:04
Ja tebi nebi dao nikakve ovlasti, nevjerujem ti ništa!

Sonic_Moronic
03-10-2012, 19:05
Dobro, nema odavno ni Bureka ni Hellboya, Rajka, sad ni C-a, al ako spasimo šta se može, možda možemo dovući neke stare i nove članove. Makar, to možemo i na ovom forumu, Razzarach kaže da bi mogo oživit CS podforum, ja bi možda mogao šta pametno stavit u Programiranje i izradu igara i to, jedino što vidim da dosta ljudi ovdje ima problem sa Pingvinom kao adminom.

Pitam se zašto.
Nije objektivan i naporan je epski. Radim mirni protest.

Delirium
03-10-2012, 19:06
Ne bi si ni ja dao ovlasti.
Plaši me ta slika.

A i trebalo bi eliminirat dosta ovog "mrtvog tkiva" u obliku nekih podforuma.

StormCr0w
03-10-2012, 19:07
ZOVTE VIKINGA ZOVTE VIKINGA

Kid A
03-10-2012, 19:07
Dobro, nema odavno ni Bureka ni Hellboya, Rajka, sad ni C-a, al ako spasimo šta se može, možda možemo dovući neke stare i nove članove. Makar, to možemo i na ovom forumu, Razzarach kaže da bi mogo oživit CS podforum, ja bi možda mogao šta pametno stavit u Programiranje i izradu igara i to, jedino što vidim da dosta ljudi ovdje ima problem sa Pingvinom kao adminom.
Za Rajko, Mirka i C-a bolje da ih nema. Jedan se samo sramotio, drugi se pravio retard koristeci "trollanje xDDD" kao izgovor a C je bio malo tehnoloski osvijestena verzija Pseta

Delirium
03-10-2012, 19:12
C
:pray:
Nožovi i uroki

:rotfl: :rotfl:

StormCr0w
03-10-2012, 19:13
Bar se čovjek ne boji sad u polnoć otić u podrum po 2 krumpira.

Markecgrad
03-10-2012, 19:15
C je barem bio koristan i uvijek spreman pomoći, boli me kurac iskreno za njegove ostale aktivnosti..

cham3leon
03-10-2012, 19:25
C je sasvim ok čovjek bez obzira na te spike s noževima, a toliki je ekspert da može odgovoriti na skoro svako pitanje u help forumu, razumije se dosta u 3D modeliranje, i tako. Reiko je Starcraft fan i isto ekspert, više za programiranje i to, nešto što je zamrlo na forumu totalno. Nije imao nikakve glupe istupe, nego se posvađao sa Pingvinom oko one HČSP slike. Mirko meni osobno nikad nije bio toliko iritantan koliko vama. Mislim, meni nije nikad slao spam poruke ni ništa...

Sonic_Moronic
03-10-2012, 19:28
Mislim, meni nije nikad slao spam poruke ni ništa...

lol

Nazgul
03-10-2012, 19:29
Pingvin otjerao eksperte xD
Pingvin uništio forum xD
Pingvin oćelavio xD

Pingvin xD

XD

Xero
03-10-2012, 19:30
Ova tema me dovodi do zaključka da je pingvin kriv za sve i da ga treba banat. Što mi nekako nema smisli jer su svi spomenuti ljudi s razlogom banani/otišli. Mogu oni bit eksperti koliko hoće, ali društveno su jebeno retardirani. Najbolji primjer je AMD frik.

Delirium
03-10-2012, 19:30
C je sasvim ok čovjek bez obzira na te spike s noževima, a toliki je ekspert da može odgovoriti na skoro svako pitanje u help forumu, razumije se dosta u 3D modeliranje, i tako. Reiko je Starcraft fan i isto ekspert, više za programiranje i to, nešto što je zamrlo na forumu totalno. Nije imao nikakve glupe istupe, nego se posvađao sa Pingvinom oko one HČSP slike. Mirko meni osobno nikad nije bio toliko iritantan koliko vama. Mislim, meni nije nikad slao spam poruke ni ništa...

Mislim da bi trebali pokrenut neke aktivnosti.
Zašto ne napravit par programming/photoshop/nešto treće tutoriala?
Zašto ne organizirat TF2 mečeve na koje se spectatori mogu kladit našom "Virtualnom valutom"?


10/10 ideja Kameleonu, bih pomogao oko toga (Makar i sa mojim rudimentarnim znanjem C++a)

Nazgul
03-10-2012, 19:33
Ova tema me dovodi do zaključka da je pingvin kriv za sve i da ga treba banat. Što mi nekako nema smisli jer su svi spomenuti ljudi s razlogom banani/otišli. Mogu oni bit eksperti koliko hoće, ali društveno su jebeno retardirani. Najbolji primjer je AMD frik.


Guz liz

Devil Dog
03-10-2012, 19:34
DISTE JESAM VAM FALIJO?

http://i.imgur.com/30umX.jpg

Xero
03-10-2012, 19:34
Ali ja ne volim pingvina :(

Nazgul
03-10-2012, 19:36
Pingvin mirno odi inače dižemo ustanak.

Devil Dog
03-10-2012, 19:36
DISTE JESAM VAM FALIJO?

http://i.imgur.com/30umX.jpg

Devil Dog
03-10-2012, 19:37
DISTE JESAM VAM FALIJO?

http://i.imgur.com/30umX.jpg

Devil Dog
03-10-2012, 19:38
Sori dabl post.

Xero
03-10-2012, 19:39
Ti si kriv za sve.

Devil Dog
03-10-2012, 19:39
Jesam vam ipak falijo?

Nazgul
03-10-2012, 19:39
Ne

Devil Dog
03-10-2012, 19:40
Pingu pls banaj me nije mi bilo dosta prvi put!
PLS

Nazgul
03-10-2012, 19:41
I MENE I MENE!

DA VAS VIDIM


:ekipa: :ekipa: :ekipa: :ekipa: :ekipa: :ekipa: :ekipa: :ekipa: :ekipa: :ekipa: :ekipa: :ekipa: :ekipa: :ekipa: :ekipa: :ekipa:

cham3leon
03-10-2012, 19:41
C je sasvim ok čovjek bez obzira na te spike s noževima, a toliki je ekspert da može odgovoriti na skoro svako pitanje u help forumu, razumije se dosta u 3D modeliranje, i tako. Reiko je Starcraft fan i isto ekspert, više za programiranje i to, nešto što je zamrlo na forumu totalno. Nije imao nikakve glupe istupe, nego se posvađao sa Pingvinom oko one HČSP slike. Mirko meni osobno nikad nije bio toliko iritantan koliko vama. Mislim, meni nije nikad slao spam poruke ni ništa...

Mislim da bi trebali pokrenut neke aktivnosti.
Zašto ne napravit par programming/photoshop/nešto treće tutoriala?
Zašto ne organizirat TF2 mečeve na koje se spectatori mogu kladit našom "Virtualnom valutom"?


10/10 ideja Kameleonu, bih pomogao oko toga (Makar i sa mojim rudimentarnim znanjem C++a)

Moj tutorial za C stoji mrtav već otkada i više ne budi nikakav interes, tako da ta zamisao više manje stoji samo u teoriji. Neki su odmah s to malo jezika niske razine kakav je C htjeli neke text based igre radit, a drugi su se brže bolje bacili na C++ jer su mislili da će tako doći do nekog game developmenta. Imao sam ideju možda da poslije s toga pređem na neke osnove game developmenta i objektno orijentiranog programiranja u Unityju što je vjerojatno najlakši način, ali za to trebaju neki fundamenti ili iz ovog mojeg C tutoriala ili osnovno znanje iz nekog drugog jezika, jer tu bi već trebalo znat neke stvari.

Mislim da je to zbog toga što najviše fali ljudi. S jedne strane fali više entuzijasta koji bi pokazivali raznorazne stvari u podforumu, a s druge ljudi koje bi to eventualno interesiralo.

Sonic_Moronic
03-10-2012, 19:42
Pa mogu već radit text-based igre, samo da imam volje. A nemam.

KI CO
03-10-2012, 19:42
I MENE I MENE!

DA VAS VIDIM


:ekipa: :ekipa: :ekipa: :ekipa: :ekipa: :ekipa: :ekipa: :ekipa: :ekipa: :ekipa: :ekipa: :ekipa: :ekipa: :ekipa: :ekipa: :ekipa:


http://i.imgur.com/30umX.jpg

predlazem ponovo ujedinjeje kosbi fanova. i ak neko oce lol nekse javi na inbox

Nazgul
03-10-2012, 19:43
DOSAT ĆU VAS
MAJKEMI

cham3leon
03-10-2012, 19:44
@Sonik Ja mislim da nisam napisao tamo ništa od stringovima, a to bi bilo potrebno za text-based igru. Da igrač ne upisuje brojeve za opcije, nego riječi, na primjer.

Sonic_Moronic
03-10-2012, 19:45
Aha, ma znam ja neke osnove, dovoljno da napravim text-based igru koja mi je na umu. Pretpostavljao sam da samo na mene misliš :D

Devil Dog
03-10-2012, 19:45
I MENE I MENE!

DA VAS VIDIM


:ekipa: :ekipa: :ekipa: :ekipa: :ekipa: :ekipa: :ekipa: :ekipa: :ekipa: :ekipa: :ekipa: :ekipa: :ekipa: :ekipa: :ekipa: :ekipa:


http://i.imgur.com/30umX.jpg

predlazem ponovo ujedinjeje kosbi fanova. i ak neko oce lol nekse javi na inbox

Slažem se.

http://i.imgur.com/30umX.jpg

McPingvin_v2.0
03-10-2012, 19:45
To što je netko super u svom području ne znači da nije smor, kreten, loša osoba ili netko tko se može držati nepisanih pravila ponašanja na Internetu.

C, veliki stručnjak, je morao razmišljati o tome hoće li napraviti adresu na Gmailu, jer dok svi modovi to nisu napravili nisu mogle biti vraćene nekakve ovlasti (čisto sigurnosti radi).
Rejko je imao _TONE_ glupih ispada, na stranu njegov butt hurt zbog mog photoshopa. Kad sam ga banao, ovo je napisano pod razlog:
Vrijeđanje, omalovažavanje, flame, potkopavanje i javno negiranje autoriteta, oglušivanje na molbe i opomene, prijetnje fizičkim nasiljem, promicanje vršenja kaznenih djela i vrijeđanje na nacionalnoj osnovi te negiranje svih optužbi.
To što tebi, kameleone, Mirko nije smetao je tvoja stvar. Hrpetina ljudi ga zove tumorom, zato jer to u neku ruku je. Ne baš onaj zloćudni, ali benigni na dupetu. Nije ništa strašno, ali ne možeš sjediti kako spada.
Boz i ja smo popričali o tom banu. Boz se slaže s mojom odlukom. Inače, glavni Mirkov argument, pored onog imaginarnog da sam ga banao zato jer smo se posvađali je ovo: "Ne znam ono, da sam ja permabannan, a kakvih sve tamo ima"

Citiram ga.

hacker
03-10-2012, 19:46
Makar mislim da se banna bezveze, ljudi fali zato što je propao časopis a većini koja je tu bila na kraju krajeva dosadi forum i prestanu postati. Forum je jednostavno zastario. Ne možeš očekivati da traje vječno, a 7 godina and counting je dosta dugo.

StormCr0w
03-10-2012, 19:47
Predlažem da se forum pretvori u imiđbord kako bi bilo olakšano korištenje meme strelica, implajanja i >mfw.

Delirium
03-10-2012, 19:50
Treba samo entuzijazma.
Malo oživit ovo mjesto.
Popravit ove Errore...

hacker
03-10-2012, 19:50
To što tebi, kameleone, Mirko nije smetao je tvoja stvar. Hrpetina ljudi ga zove tumorom, zato jer to u neku ruku je. Ne baš onaj zloćudni, ali benigni na dupetu. Nije ništa strašno, ali ne možeš sjediti kako spada.
Boz i ja smo popričali o tom banu. Boz se slaže s mojom odlukom. Inače, glavni Mirkov argument, pored onog imaginarnog da sam ga banao zato jer smo se posvađali je ovo: "Ne znam ono, da sam ja permabannan, a kakvih sve tamo ima"

Citiram ga.

I bannan je zato jer je tebi osobno smetao? Unatoč tome što je "pravila" koja je kršio krši i još dvadesetak ljudi ovdje?

StormCr0w
03-10-2012, 19:51
Treba samo entuzijazma.
Malo oživit ovo mjesto.
Popravit ove Errore...

Ane bokte već tjedan dana (ako ne i više) stoji tema.

cham3leon
03-10-2012, 19:51
Pa i ja redovito dižem flejmove ko i inače, samo me se iz nekog razloga tolerira.

The Boz
03-10-2012, 19:53
Potpis na ovo što je Pingu napisao. Retardirano bi bilo da nekim ljudima toleriramo nepoštivanje pravila samo zato jer su, onak, tu i tamo korisni.

Isto tako, nije pošteno reći da su ljudi odjednom pokupili prnje i pobjegli. Sasvim je normalno da ljudi dolaze i odlaze s jednog foruma; jedino što je tu, kod PC PLAY foruma, različito je da imamo smanjen broj novih pridošlica zbog nepostojanja časopisa. I moje kolumne. Naravno. Moja kolumna je redovito dovodila ljude na forum. Nasumični forumaši su me whispali "E, Boz, si to stvarno ti? Ja ti se divim, pa ti si razlog zašto sam ja ovdje!". Možda bih mogao ponovo pisati tu kolumnu tu na forumu. Mislite da bi to moglo upaliti?

Arbiter of Change
03-10-2012, 19:54
prijetnje fizičkim nasiljem
:(

Delirium
03-10-2012, 19:54
Potpis na ovo što je Pingu napisao. Retardirano bi bilo da nekim ljudima toleriramo nepoštivanje pravila samo zato jer su, onak, tu i tamo korisni.

Isto tako, nije pošteno reći da su ljudi odjednom pokupili prnje i pobjegli. Sasvim je normalno da ljudi dolaze i odlaze s jednog foruma; jedino što je tu, kod PC PLAY foruma, različito je da imamo smanjen broj novih pridošlica zbog nepostojanja časopisa. I moje kolumne. Naravno. Moja kolumna je redovito dovodila ljude na forum. Nasumični forumaši su me whispali "E, Boz, si to stvarno ti? Ja ti se divim, pa ti si razlog zašto sam ja ovdje!". Možda bih mogao ponovo pisati tu kolumnu tu na forumu. Mislite da bi to moglo upaliti?

A da samo popraviš errore?

StormCr0w
03-10-2012, 19:54
Kako će pisanje kolumne na OVOM forumu dovest ljude na OVAJ forum. Bokte.

Devil Dog
03-10-2012, 19:56
Vidi, još nisam banan! Forum stvarno je propao. Odlazim.

StormCr0w
03-10-2012, 19:58
I tako nas napušta Vincent D'Onofrio :'(

The Boz
03-10-2012, 20:00
Pingu pls banaj me nije mi bilo dosta prvi put!
PLS
Budem ja.

Delirium
03-10-2012, 20:01
[quote="Devil Dog":1f96iyd9]Pingu pls banaj me nije mi bilo dosta prvi put!
PLS
Budem ja.[/quote:1f96iyd9]

Boz.
Boz seriously
Boz I'm serious
Erorri, Boz
Boz, pls
Boz.
Boz seriously.

StormCr0w
03-10-2012, 20:02
Ne, rađe banaj lika koji je otišo lol.

Xero
03-10-2012, 20:04
Lol da, a taj lik je baš bio kralj.

Electromaster
03-10-2012, 20:04
Erorri su zapravo tu namjerno, da idiote odgovore od postanja.

No nažalost nisu naročito effective.

eghswhw4zw4zgh
03-10-2012, 20:07
SInače, glavni Mirkov argument, pored onog imaginarnog da sam ga banao zato jer smo se posvađali je ovo: "Ne znam ono, da sam ja permabannan, a kakvih sve tamo ima"

Citiram ga.

Jesi li me bannao zato što smetam forumu ili zbog osobnih razloga?
Ostali su radili jednake ili veće gluposti i bili su bannani, samo što bi za 0.4 sekunde napravili novi multi, i svatko bi za to znao, ali nitko nije želio bannati. Kad sam ja napravio altove, bannao si ih sve redom.

Mislim da to odgovara na ono gore pitanje.
Ne znam kako je to loša ''izlika''.


Sdrugi se pravio retard koristeci "trollanje xDDD" kao izgovor

Mislim da si htio napisati ''bio retard koristeći trollanje kao izliku'', kretenu.
Cham <3, uvijek sam te volio. Hacker :*

KI CO
03-10-2012, 20:07
Erorri su zapravo tu namjerno, da idiote odgovore od postanja.

No nažalost nisu naročito effective.


ti bi trebao znati

Electromaster
03-10-2012, 20:10
Ako ćemo o tumorima, meni je najveći argument protiv Mirkovog bana činjenica da hansi nije banan.
Izuzev toga, zaboli me lol.

@Mirko
Isus te nabio, kako ti se da više natezat?



Erorri su zapravo tu namjerno, da idiote odgovore od postanja.

No nažalost nisu naročito effective.


ti bi trebao znati

Pa naravno jebote, poanta posta bila je da dokažem vlastitu teoriju. A sad se najedi prozora.

Herr Schnitzel
03-10-2012, 20:11
Erorri su zapravo tu namjerno, da idiote odgovore od postanja.

No nažalost nisu naročito effective.


ti bi trebao znati
QcpqS5PmC-8

cham3leon
03-10-2012, 20:20
Ok, da ljudi odlaze i isto tako bi trebali dolazit, ali nije stvar samo natjerat nove ljude da dođu, jer to su uglavnom žalosne spodobe kao što je Kico.

Sonic_Moronic
03-10-2012, 20:21
kico je terabajt il neko

Electromaster
03-10-2012, 20:23
Zatvorimo forum i napravimo audicije po državi za nove članove.

KI CO
03-10-2012, 20:24
predatore post ti je prijavljen
also ne znam ko je sklon prozoru i gleda japanske pizdarije od jutra do mraka

Electromaster
03-10-2012, 20:26
Ne znam ja o čem ti briješ, na ovome forumu odavno ne postoji cenzura koliko ja znam.
Ja sam samo reko da se najedeš prozora, fino ti je to. Malo stakla neće ti škodit.

cham3leon
03-10-2012, 20:28
_4lAr_hGUms

StormCr0w
03-10-2012, 20:29
FFS. Predatore šta si promijenio spol il neš kad si tolko nadrkan nonstop?

Electromaster
03-10-2012, 20:32
Nisam još, možda zato.

Iako ne znam odakle ti ideja da sam nadrkan, I'm just going with the flow. Pijuckam Colu i skačem od taba do taba, dopisujem se s par ljudi i tak to. Pa dok čekam da mi netko odgovori, nažvrljam nešto ovdje i tak.

Lord Ragnarok
03-10-2012, 20:46
pc-riders.net ne postoji vise, netko je pito na prijasnjim stranicama

Maloki
03-10-2012, 21:01
Trebam ja bit ponovno admin da uvedem reda.

Inače forum je čist ok, osim errora niš mi ne smeta. Možda da dolazi malo novijih ljudi ali et. Dok se ne sredi malo sajt (rofl, da) i počne se malo reklamirat neće ni bit novih ljudi.

Selidba na Playomaniju je lol. Taj forum je mrtav, a ima tek možda dvije godine. Forum je vjerojatno na svom vrhuncu bio manje aktivan od trenutno PCPlayja.
Ja se, kao i moj brat Neven, ne mičem odavde dok forum ne umre.

I smatram Mirkov ban opravdanim. Ljudi su bili brisani i bannani zbog glupljih razloga (afera: Hellboy PP), tako da je konstantno spamanje admina u PP-u sasvim dobar razlog.

Lol @ Sonikov mirni protest.

Bartuc
03-10-2012, 21:10
pc-riders.net ne postoji vise, netko je pito na prijasnjim stranicama

E da, tak se zvao :D

Sonic_Moronic
03-10-2012, 21:13
Lol @ Sonikov mirni protest.

Vidjećeš ti. Sljedeći korak će biti anime avatari.

Maloki
03-10-2012, 21:13
Ne ide gore od sonic-related avatara.

Kid A
03-10-2012, 21:16
C je sasvim ok čovjek bez obzira na te spike s noževima, a toliki je ekspert da može odgovoriti na skoro svako pitanje u help forumu, razumije se dosta u 3D modeliranje, i tako


Moram kvotati ovo jer kasnim vec 2-3 strane

@ chameleon i Markec

Da, i zato je ok kad je obavjestavao forum preko angel_eye kako ce "sutra DDOS-ati forum u testne svrhe, pa da se ne brinemo previse". Logika

Na stranu to je li lik dovoljno razumije za takvo nesto, ti hax0r ispadi su mu bili krajnje retajni. Ili ono kad je u Dota temu linka virus ili sta vec pa smo vodili rat zbog toga u mod caffeeu

Maloki
03-10-2012, 21:19
Admire igramo danas opet?
I ti Neven Rakonić?

Maloki
03-10-2012, 21:21
Zaboravim da nema tagganja na forumu ko na fejsu.
Trebamo tag funkciju na forumu.

hacker
03-10-2012, 21:21
:rotfl:

Kid A
03-10-2012, 21:22
Admire igramo danas opet?
I ti Neven Rakonić?
Da Pastrice (sta trebam skinuti za win da imam ch i sh slova?)

Maloki
03-10-2012, 21:25
Nemam pojma, staviš u opcijama HR jezik?

Kid A
03-10-2012, 21:26
A izgleda da moram skinuti neki dodatni language pack, windows mi je jos svjez

lol svjez

Maloki
03-10-2012, 21:28
Stratus.

TeraBajt
03-10-2012, 21:29
cobham je lud al bonham je majka bog i isus

hansi
03-10-2012, 21:44
e predo, popuši mi kurčinu ;)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Electromaster
03-10-2012, 21:54
Ne bavim ti se ja time dečko, ja sam ti zadrta lezbijka.

Ali pitaj zato Sonika, on se uvijek rado nudi.

Mafioz0r
03-10-2012, 22:01
Ja ću se totalno vratiti na forum i sudjelovati u raspravama izvan Smiješnih slika i uopće neću otići nakon dva tjedna.

Macolla
03-10-2012, 22:16
Ja se jako uplašio u Međugorju vidio sam đavla, tj talijanku iz koje su išćerivali šejtana i drže je 4 bildera a ona se otima , fratar talijan moli a 50ak talijana oko nje , i dolazim ja uz to brdo jos ne znajuci kaj cu vidjeti , vidim neka gužva naguravanje tučnjava galama vriska praska dreka i gungula.
I meni neda đavo mira ja se pođem gurat da vidim kaj se dešava i ova đavlina se okrene i od svih tih ljudi pogleda bas mene drito u oči i zareži i iskesi zube na mene , u reko jebo te i pobjegnem ja dalje uz brdo trčeći i nakon 30m , opet mi đavo neda mira i ja se plašljivo okrenem da pogledam a ona i dalje gleda u mene, pa sam se pomislio da ja nisam neki dobri anđeo pa joj je moja prisutnost zasmetala i otjerala me inace sam dobar coek dusa

hansi
03-10-2012, 22:36
Ha,ha ,haaaa
Vjerojatno jesi dobar čovjek
A to što se zbilo i nije neko čudo ,trebalo bi se boriti protiv toga a ne misliti da je ludost ...
Vidjela sam takve stvari i mogu mislit kako je tim ljudima

Razzarach
03-10-2012, 23:53
Prešo bi ja na Reboot al bojim se da su tamo sve dvanaestogodisnji über H4X0R G4M3R lolololo xDDD mulci i tomu slično.

McPingvin_v2.0
04-10-2012, 08:15
I bannan je zato jer je tebi osobno smetao? Unatoč tome što je "pravila" koja je kršio krši i još dvadesetak ljudi ovdje?
Naravno da ne, nisam to rekao niti to je tako. Nemoj izvlačiti stvari iz konteksta.

Jesi li me bannao zato što smetam forumu ili zbog osobnih razloga?
Ostali su radili jednake ili veće gluposti i bili su bannani, samo što bi za 0.4 sekunde napravili novi multi, i svatko bi za to znao, ali nitko nije želio bannati. Kad sam ja napravio altove, bannao si ih sve redom.

Mislim da to odgovara na ono gore pitanje.
Ne znam kako je to loša ''izlika''.
To sam već jedno gazilijun puta rekao - osobni odnos s pojedinim forumašem je nebitan. Terabajt mi je bio megafrendać pa sam ga isto lupao banhammerom jer je bio nepodnošljiv.
Ne seri govna, cili Split zna da uvijek banam svaki multi za koji saznam i koji nije napravljen za lukranje. Prove me wrong.

Kako je to loša izlika? Zato jer je ovo: http://en.wikipedia.org/wiki/Straw_man

Sonic_Moronic
04-10-2012, 08:43
Ne seri govna, cili Split zna da uvijek banam svaki multi za koji saznam i koji nije napravljen za lukranje. Prove me wrong.

lololo

Carp
04-10-2012, 09:39
Kad bi barem predator jos krenuo Mirkovim stopama...

Kostolomac
04-10-2012, 10:06
Ne seri govna, cili Split zna da uvijek banam svaki multi za koji saznam i koji nije napravljen za lukranje. Prove me wrong.
Tvoj account je multi :O

The Boz
04-10-2012, 10:37
Ne seri govna, cili Split zna da uvijek banam svaki multi za koji saznam i koji nije napravljen za lukranje. Prove me wrong.
Tvoj account je multi :O
*beams with pride*

McPingvin_v2.0
04-10-2012, 11:09
Ne seri govna, cili Split zna da uvijek banam svaki multi za koji saznam i koji nije napravljen za lukranje. Prove me wrong.
Tvoj account je multi :O
Linkaj mi "original" ;)

Kostolomac
04-10-2012, 11:19
Ma zaboli me ćo :wink:

TeraBajt
04-10-2012, 11:24
cili split zna, cila hrvatska zna, pingu ima AUTOMATE

hansi
04-10-2012, 11:38
CILI SPLIT ZNA, CILA HRVATSKA ZNA, VUCO JE KO OKLOPNO VOZILO
NEMAN JA SAMO PIŠTOLJE, JA IMAN AUTOMATE
IMAN SVE I BOLI ME KURAC

StormCr0w
04-10-2012, 12:43
Dosta.

LD
05-10-2012, 13:42
Netko je prije nekog vremena napisao da forum ne propada, nego se jednostavno izdigo iznad foruma nad kojim postaju dvanaestogodisnja djeca. (mislim da je to bio Neven, al nisam siguran) Evo ja sam tihi član odavna i trenutno mi je puno bolje stanje na forumu nego davno prije gdje su rasprave izgledale jebeno retardirano. Iz moga pamćenja fale neki korisni i zanimljivi forumasi tipa Prince Arthas, Psiho, Durin, Miro u sutonu tihom itd. Moja dva centa.

Dreadlock
05-10-2012, 17:10
forum propada upravo zbog ovakvih pizdarija. stajem potpuno uz pingvina iako izgleda kao "zli diktator". dok god postoji tolika kolicina spama i losih trolova ovaj forum je mrtav. ja iskreno bih pol vas banao da sam admin, pa bi tek onda sve bilo mrtvo.

problem je u vama ljudi... tu vise nema rasprava, nema kvalitetnih razgovora upravo iz razloga sto dode neki kreten i posta neku priglupu sliku i sad je on super. to je ponasanje koje mene zivcira i upravo zbog toga je dosta ljudi otislo i dosta ce ih otic. ok, naravno, stvar je i u tome da casopisa vise nema pa ne dolaze novi clanovi, al realno cak i da oni dodu bili bi tako izflejmani da bi sami otisli.
samo da se sadrzajno to sve promjeni, da vas par prestanete sa sranjima bilo bi bolje. do tad, podrzavam svaki ban od strane pingvina.

i naravno, ovdje cu biti i ja do kraja, kad sam vec ovoliko dugo

Macolla
05-10-2012, 17:55
Ha,ha ,haaaa
Vjerojatno jesi dobar čovjek
A to što se zbilo i nije neko čudo ,trebalo bi se boriti protiv toga a ne misliti da je ludost ...
Vidjela sam takve stvari i mogu mislit kako je tim ljudima

A šta je bio poslin toga?
E moj ljubušače...I sama majka Gospodinova posjećuje svakodnevno taj divan kraj tolike godine, a neki od vas ipak odabiru neki drugi put od onog na koji vas Gospa poziva...

hansi
05-10-2012, 17:59
Objektiv kamere kad se okrene u neku jaku svijetlost, npr sunce stvara crnu točku u središtu 'žarišta' što se vidi na prvoj snimci.
Mislim, puno puta sam bio svijedok kad ti zaludjeni talijani bulje u sunce, ja tamo ništa uopće ne vidim.

Što bi trebalo značit da nije nešto ured samnom ili njima kojima Bog svoju prisutnost pokaziva na način da sunce poskakuje po nebu, stvara crne rupe u njemu i što je zanimljivo samo se iz Medjugorija može vidjeti, ali ako se snima kamerama, ovako svojim očima ne.

Macolla
05-10-2012, 18:34
Kamere su Božja alatka!

McPingvin_v2.0
06-10-2012, 00:26
Bio sam na ukazanju u Međugorju. Nemojmo o tome.

Macolla
06-10-2012, 00:31
Jesi vidio nešto?

McPingvin_v2.0
06-10-2012, 00:35
Nešto sigurno jesam.

1van
06-10-2012, 01:47
svi ste vi isti.