PDA

Pogledaj cijelu verziju : AKG K450 WTF



Electromaster
01-10-2012, 01:22
Isus bog pa slušalice me trollaju. Slušam fino muziku na kompu- kad odjednom- nestane zvuka u lijevoj slušalici. I sad, mislim si da nije neki kontakt, nešto se ištekalo- jer slušalice imaju odvojivi kabel koji se spaja u lijevu. Odspojim sve i opet spojim, situacija- ista. Pomislim si onda, a jebiga, imaju već dvije godine, možda je kabel konačno otišao, sreća nisam bio glup pa sam odmah pri kupnji uzeo rezervni. Izvadim njega, spojim ga, pustim muziku- sad nema zvuka u desnoj slušalici. Pa jebo isus bog mater, gdje me nađe zajebavat u 2 u jutro. Isprobao sam sve na još par stvari, mp3 player, zvučnici, svugdje situacija ista. Sa starim kabelom radi samo desna slušalica, s novim samo lijeva. Pa koji vrag?

Garancija je, naravno, istekla prije točno tjedan dana. Le fu.

cham3leon
01-10-2012, 06:07
Planirano zastarijevanje, methinks. Meni je Chillstream počeo gubit kontakt na USBu negdje kad mu je garancija bila pri kraju. Sreća šta sam s njim igrao na mile majke toliko da je krepao taman tjedan dana prije isteka garancije. Baš sam ih zajebo.

Niko Bellic
01-10-2012, 08:15
Jesu konektori gold plated ili obični u "srebrnoj" boji?

Electromaster
01-10-2012, 09:08
Gold plated.

@cham3leon
Mislim da AKG to baš nema u planu pošto inače nude lifetime garanciju, samo smo mi ovdje u vukojebini pa nema ofišl dućan i onda to ne vrijedi, već samo garancija dućana u kojem si kupio. :(

Niko Bellic
01-10-2012, 09:24
Lifetime garancija ti se odnosi na životni vijek proizvoda. Ako je proizvod EOL, garancija ti u tom slučaju više ne vrijedi.

marijanovic
01-10-2012, 09:26
Pusti nyan cat na maksimumu na slusalice da vrti sat-dva, vratit ce zvuk.

Electromaster
01-10-2012, 09:27
Nije EOL, ali ta garancija svejedno ne vrijedi kod nas.

Niko Bellic
01-10-2012, 09:59
AKG dućan imaš u centru Zagreba, pa slobodno svrati do tamo i pitaj onog dedu koji radi jel može kak sredit da ti sluške prorade. Možeš i putem telefona pitat na 01/4854-297.

Electromaster
01-10-2012, 10:04
Znam da ima, tamo sam ih i kupio. OTL

Idem kasnije kod njihovog servisera pitat, ali oni svejedno drže samo tu svoju garanciju od 2 godine, koja mi je istekla.