PDA

Pogledaj cijelu verziju : 1 000 000 dolara za "ubojstvo"?



Azer
23-09-2012, 20:59
Naletio sam na ovakvu temu ne jednom stranom forumu, pa reko da i ovdje postavim.

Dakle, priđe vam netko i ponudi vam milijun dolara, sad odma. Ukoliko uzmete, jedna osoba na svijetu, s kojom nemate nikakve veze, dakle ne poznate se, će umrijeti.

Koncept je valjda iz nekog filma, ne znam, nisam gledo.

Dakle?

StormCr0w
23-09-2012, 21:04
To ti nije iz filma.

Ne bih nikog ubio.

Kid A
23-09-2012, 21:11
Jel ga ja moram ubiti ili kako? Koje su sanse da me povezu s ubojstvom?

Inace da, bez imalo oklijevanja

McPingvin_v2.0
23-09-2012, 21:14
Bit ću dežurni moralfag i reći ne.

Azer
23-09-2012, 21:17
59IRum7w4AE

Niko Bellic
23-09-2012, 21:32
Uzeo bi novac i zatim ubio naručitelja ubojstva. Tko pod drugim jamu kopa, sam u nju pada...

šcer od SAVE BAĆIĆA
23-09-2012, 21:36
Ne.Jebo takav novac .

hansi
23-09-2012, 21:39
ne

Karlo_from_Bjelovar
23-09-2012, 21:46
prihvatio bih to i s tim parama spasio tisuće! :eyebrows:

Sonic_Moronic
23-09-2012, 21:49
Prihvatio bih, dao 200k u neke dobrotvorne svrhe da očistim moralni score i uživao.

Sgt. Bull
23-09-2012, 22:07
Nope.
1)Sumnjam da bi iko od nas bio sposoban za takvo nešto. Uključujući i mene.
2)Uhvatili bi me kad-tad.
3)Postoje i bolji načini da se zarade novci.

Dreamer Deceiver
23-09-2012, 22:14
Da. Boli me k, svejedno nas je previše na planetu.

Vedro
23-09-2012, 22:15
Ne bih,ali za komad dobre picke bi razmislio.

Kid A
23-09-2012, 22:35
Ali jos nisam dobio odgovore; jel ga ja moram ubiti ili netko to uradi za mene a ja ga kao moram nosit na dusi i sl? Da li sam povezan kasnije s ubojstvom (ili ima neka MAGIJA koja mi daje potpuni imunitet?)

Arbiter of Change
23-09-2012, 22:44
Prihvatio bih, dao 200k u neke dobrotvorne svrhe da očistim moralni score i uživao.
Nije ti ovo Fallout 3. :)

Marvin OCX
23-09-2012, 22:51
Morao bi znati ko ce umrijeti. Neki bezvrijedni truli kriminalac ili otac dvoje djece bi presudili u odluci. Jer u tom slucaju to nije samo jedan oduzet zivot vec kao bonus jos mnogo potencijalno unistenih i mnogo tuge... Samo da bi ja vozio Jaguara umjesto Peugeot-a 307 i preseravao se slicnim glupostima.
Dok te pare da zamijenim za npr nekog guzonju iz nase politicke scene-definitno bi. Cak bi trazio i neke bonuse da napravim tako dobro djelo.

Kid A
23-09-2012, 22:57
A bezvrijedni truli kriminalac otac dvoje djece?

Bitchslap
23-09-2012, 23:05
Ne bih,ali za komad dobre picke bi razmislio.

Aj razmisli koliko pičaka bi mogao nabaviti za tu lovu :)

Inače ne. Lol na sonika :)

Wizard
23-09-2012, 23:19
Ako sam dobro skužia neko umire, ja nemam kontrolu nad time ko i ne mogu biti povezan s time, što bi trebalo i xarabasu odgovorit, valjda :)

Ako je tako ne bi to napravia, mislim da nikakav novac nije vrijedan gubitka nekoga do koga mi je stvarno stalo, ako je u pitanju neko s kim neću nikad doći u doticaj morao bi razmisliti, al ipak nije to dovoljno novca za takvo što.

Da ja moram nekoga ubit za milijun dolara, pa to bi mi već bilo primamljivije, al iopet ovi koji me unajmi zna tko sam, nekako je moguće da dođu do mene, još tu je taj novac, motiv, ovo, ono, mislim da nebi riskira.

McPingvin_v2.0
23-09-2012, 23:22
ako je u pitanju neko s kim neću nikad doći u doticaj morao bi razmisliti, al ipak nije to dovoljno novca za takvo što.
Ovo jako dobro pokazuje situaciju u zemlji. Ovo i ona situacija sa stanovnicima Jakuševca.

U ovoj državi nije problem živjeti u smeću... Sve dok ti navedena država to plaća (tj. lokalna samouprava, ali nije bitno za raspravu). Čim novci prestanu kapati, to postaje problem.

Ista stvar i ovdje. Kao, uopće nije problem što će se jedan ljudski život ugasiti i što ja, tehnički, neću imati veze s tim... ALI MILIJUN DOLARA JE MALO. Za što točno? Od tebe se ne traži apsolutno ništa, samo trebaš reći: "Da."

Živimo u državi gdje se i za nerad traže sve veći i veći novci.

Jebem vas i vaš moralni kompas.

pimp
23-09-2012, 23:22
da

Bitchslap
23-09-2012, 23:22
Ne kužim što hoćeš reći. Pa i trebaš ubiti za milijun dolara :)

A nema mi smisla ovo da nije dovoljno novca. Ako gledam na to tako, onda mi je svejedno dobio milijun ili 100 dolara, ako me neće moći naći.

MILF hunter
23-09-2012, 23:24
Bih, mirne duše. S obzirom na sav moralni talog koji se nakupio na Zemlji, šansa da će time život izgubiti netko tko nije 'zaslužio' je jednaka onoj da će ga izgubiti onaj koji i sam na neki način uništava tuđe živote. Voljan sam preuzeti rizik za tako finu cifru.

Lord Jambrek
23-09-2012, 23:26
Ma bez pitanja, još bi ovom kaj mora umrijet dao 100000 da se bar zabavi prije neg kaj dobije metak u čelo :D

Wizard
23-09-2012, 23:28
ako je u pitanju neko s kim neću nikad doći u doticaj morao bi razmisliti, al ipak nije to dovoljno novca za takvo što.
Ovo jako dobro pokazuje situaciju u zemlji. Ovo i ona situacija sa stanovnicima Jakuševca.

U ovoj državi nije problem živjeti u smeću... Sve dok ti navedena država to plaća (tj. lokalna samouprava, ali nije bitno za raspravu). Čim novci prestanu kapati, to postaje problem.

Ista stvar i ovdje. Kao, uopće nije problem što će se jedan ljudski život ugasiti i što ja, tehnički, neću imati veze s tim... ALI MILIJUN DOLARA JE MALO. Za što točno? Od tebe se ne traži apsolutno ništa, samo trebaš reći: "Da."

Živimo u državi gdje se i za nerad traže sve veći i veći novci.

Jebem vas i vaš moralni kompas.
Al kad umire neko, to je problem, da nije to problem onda novac nebi bia važan. Milijun dolara je malo jer me neće uzdignuti tamo negdi visoko di mogu šta mi dođe, sad ima li takve cifre koja bi takvo što napravila il ne nisam siguran, al takvo nešto preprivlačno bi možda moglo prevagnuti preko morala, al inače ne pa stoga je milijun malo.

Marvin OCX
23-09-2012, 23:32
A bezvrijedni truli kriminalac otac dvoje djece?

Sumnjam da bi takav imao dvoje djece a i kada nekim cudom bi imao, siguran sam da ta djeca ne bi htjela takvog oca.

Wizard
23-09-2012, 23:35
Jednom bezvrijedni truli kriminalac drugom brižni otac.

Bitchslap
23-09-2012, 23:37
Zašto bi tata djeci ikad rekao da je kriminalac lol?

Kid A
23-09-2012, 23:57
Od tebe se ne traži apsolutno ništa, samo trebaš reći: "Da."
Pa nismo to jos utvrdili jel ga ti trebas ubit ili samo reci da

Wizard
24-09-2012, 00:04
Ukoliko uzmete, jedna osoba na svijetu, s kojom nemate nikakve veze, dakle ne poznate se, će umrijeti.

Nigdi ne spominje da ti tribaš ubit nekoga, neko baš da neko umre tvojom odlukom, čak nije nužno ni ubojstvo reka bi, more biti i nekim prirodnim putem, samo je tvoja odluka uzrok.

McPingvin_v2.0
24-09-2012, 00:05
Admire, ljubavi moja koja ne zna čitati, to je sve rečeno u prvom postu. Netko će umrijeti na random. Nitko nikada neće saznati kako ni zašto. Možda je Desu Noto spika u igri, štajaznam.

Kako god, nema nikakve poveznice s tobom. Ti kažeš da ili ne i, ako kažeš da, dobit ćeš milju dolara.

@Wizard - ne razumijem. Koliko je onda novaca dovoljno? Što očekuješ uopće? Dobit ćeš milijun dolara, prema tebi za ništa jer očito postoji dovoljno novaca da ti nečija smrt bude prihvatljiva. Sa 6 milijuna kuna možeš dobiti mjesečnu kamatu od ~35k kuna ako oročiš u banci. Možda i ne toliko, ali ispod 20k nikako. Živjet ćeš kao prokleti direktor do kraja života bez da mrdneš prstom. Što onda je dosta?

hacker
24-09-2012, 00:06
[quote="McPingvin_v2.0":39e1rr3q]Od tebe se ne traži apsolutno ništa, samo trebaš reći: "Da."
Pa nismo to jos utvrdili jel ga ti trebas ubit ili samo reci da[/quote:39e1rr3q]

Samo reći da, ali da nisi rekao da bi bio živ.

Ne znam kaj bi napravio, odlučio bih na licu mjesta.

Kid A
24-09-2012, 00:09
A lol

Ako je tako onda definitivno da
iako ne bi mi bio problem i da ja moram ubiti samo da me ne povezu s tim

hacker
24-09-2012, 00:12
Ubio bi bilo koga?

keko
24-09-2012, 00:12
Ako ima zainteresiranih :) (http://www.nytimes.com/2012/09/23/world/asia/pakistani-minister-offers-bounty-over-anti-islam-video.html?_r=0)

Kid A
24-09-2012, 00:15
Ubio bi bilo koga?
Pa normalno da ne bih nekog koga poznajem

Sonic_Moronic
24-09-2012, 00:19
ako je u pitanju neko s kim neću nikad doći u doticaj morao bi razmisliti, al ipak nije to dovoljno novca za takvo što.
Ovo jako dobro pokazuje situaciju u zemlji. Ovo i ona situacija sa stanovnicima Jakuševca.

U ovoj državi nije problem živjeti u smeću... Sve dok ti navedena država to plaća (tj. lokalna samouprava, ali nije bitno za raspravu). Čim novci prestanu kapati, to postaje problem.

Ista stvar i ovdje. Kao, uopće nije problem što će se jedan ljudski život ugasiti i što ja, tehnički, neću imati veze s tim... ALI MILIJUN DOLARA JE MALO. Za što točno? Od tebe se ne traži apsolutno ništa, samo trebaš reći: "Da."

Živimo u državi gdje se i za nerad traže sve veći i veći novci.

Jebem vas i vaš moralni kompas.

lol

hacker
24-09-2012, 00:19
Ne al ono tipa bila ta osoba zla dobra tata dvoje djece papa i to?

Sonic_Moronic
24-09-2012, 00:22
Može papa.

Kid A
24-09-2012, 00:23
Ma jok. Dapace, jos bi mi bilo smijesno opravdavat se s tim "aj bar je bio los covjek pa mi je nekako lakse"

Azer
24-09-2012, 00:47
Ma znaci random covjek, koji moze bit silovatelj i ubojica ili mozda doktor koji je spasio 100 zivota ce umrijet. Ne znas ko, ne znas u biti nista osim da se nisi nikada susreo sa tom osobom, odnosno poznavao ju.

Prikazano je u onom linku sto sam stavio - stisnes gumb, random osoba umire, a tebi milijun dolara padne sa neba.

Lord Ragnarok
24-09-2012, 01:43
da

šcer od SAVE BAĆIĆA
24-09-2012, 06:03
Bih, mirne duše. S obzirom na sav moralni talog koji se nakupio na Zemlji, šansa da će time život izgubiti netko tko nije 'zaslužio' je jednaka onoj da će ga izgubiti onaj koji i sam na neki način uništava tuđe živote. Voljan sam preuzeti rizik za tako finu cifru.


Neko nevino dijete ? Majka ?Pilot koji u tom trenutku vozi avion sa 120 putnika ? Stvarno bi mogao trošiti taj novac mirne duše znajući da je netko morao umrijeti kako bi ti guštao ? Čak i da taj novac pokloniš u dobrotvorne svrhe možda si ubio osobu koja je činila još veće dobro .Inače većina studija pokazuje da je tek 1% ljudi stvarno patološki loše , pokvareno i nepopravljivo .Imao bi 99% šanse da pogodiš nekoga tko to ne zaslužuje.


edit: inače glupo pitanje , tema kao i film koji se vrti oko tog pitanja iako ga nisam gledao .Zašto bi ti netko uopće ponudio novce za tako nešto .Ako je u pitanju Vrag onda on ima i puno jeftinije metode da nekoga pozove na

esEcwAWi6dk

Sonic_Moronic
24-09-2012, 08:54
Hipotetsko pitanje, nema razloga da se uzima toliko ozbiljno.
Da moj izbor promijeni tijek kauzalnosti i svemir učini neku osobu mrtvom, prihvatio bih samo tako. Ikakav drugi način, poput ubojstva ili namještene nesreće ili biločega sličnog, ne bih nikad prihvatio, jer bih proveo ostatak života u strahu da će me nekako povezati s tim, Raskoljnikov style. Dakle u realnoj situaciji, ne, ne bih.

Maloki
24-09-2012, 09:00
Ubio bih nekog samo u slučaju da se nikako ne može povezati samnom.

Sonic_Moronic
24-09-2012, 09:02
Yup.
Osobno vjerujem da bi većina ljudi prihvatila to u navedenoj situaciji. Ne bi bilo ugodno, ali preživio bih i usrećio druge ljude zbog tog novca. Moralfaganje me ne zanima baš.

MILF hunter
24-09-2012, 09:03
Stvarno bi mogao trošiti taj novac mirne duše znajući da je netko morao umrijeti kako bi ti guštao ?

Apsolutno da. I ne, ne mora taj netko biti potpuno nepopravljiv da bih mogao mirno spavati nakon toga. Dovoljno je da se radi o tipičnom političaru ili svećeniku, dileru, pedofilu, gitaristu Dragonforcea, a možda bih čak pogodio i nekakvog nasilnika ili osobu koja će tek postati nešto od navedenog. Društvena korist od istih je praktički nepostojeća i sumnjam da bi itko primjetio da ih nema. Ima i Sanader djecu kojima je on brižan otac sa silnim milijunima na računu. Boli li me kurac za to? Ne :)

šcer od SAVE BAĆIĆA
24-09-2012, 09:12
A koja je onda tvoja društvena korist ako si spreman ubiti radi vlastitog zadovoljstva ?

MILF hunter
24-09-2012, 09:17
Istina, nije velika, no, zar ju moram imati kako bih prihvatio nagradu? Ne moram. Što se mene tiče, što si manja šteta po društvo, time neizravno sve više pridonosiš za njegovu dobrobit. A svi koje sam naveo za mene su vrijedni rizika i ne mogu reći da ih žalim. I to je to, nema neke dublje filozofije.

šcer od SAVE BAĆIĆA
24-09-2012, 09:27
To o čemu ti pričaš nema nikakve veze sa glupavom situacijom iz filma ili uvodnog posta .Znači ne znaš tko će umrijeti . Opravdavajući se da bi to mogao biti netko društveno štetan je poput opravdanja pijanog vozača da do sada nije nikad nikoga zgazio ili još gore .Mislim i on može pogoditi i zgaziti nekog pedofila ali ima 99 puta više šanse unesrećiti neku normalnu obitelj.

MILF hunter
24-09-2012, 09:33
Kako nema? Sve što uvodni post nudi je da bih morao živjeti s tuđom smrću na duši za tih milijun dolara. Moje objašnjenje je da bih prihvatio rizik jer je dobra šansa da bi to zahvatilo nekog tko mi nije po volji. Jbg, drugačiji svjetonazori. Mogao bih živjeti s time.

šcer od SAVE BAĆIĆA
24-09-2012, 09:36
Nije dobra šansa nego minimalana .Dobra je šanasa da bi pogodio nekog normalnog .Imaš 99 % šanse promašiti .Političari , dileri , pedofili i ubojice u koje bi se i sam svrstao su u u onih 1% .

MILF hunter
24-09-2012, 09:44
Daleko od toga da je 1% al' ok, tvoje mišljenje. I u tom slučaju bih uzeo lovu.

šcer od SAVE BAĆIĆA
24-09-2012, 09:48
Onda mi ne drži vodu tvoje pravdanje dobrim šansama da bi pogodio nekog lošeg .Znači ti bi uze lovu bez obzira .

MILF hunter
24-09-2012, 09:54
Bez obzira na tvoje uvjerenje da je minimalna šansa da zahvatim nekog od onih za koje sam naveo da ne bih žalio za njima (a mogao bih još navesti hrpetinu kriterija, ono su samo bili primjeri). Moje mišljenje i dalje ostaje isto kao u prvom postu, znači, ne mislim da je šansa za to minimalna.

Niko Bellic
24-09-2012, 09:57
1I9ARy1FzN0

šcer od SAVE BAĆIĆA
24-09-2012, 10:00
Pa slobodno se raspištolji i napiši tko sve zaslužuje smrt po tvojim kriterijima kako bi stvarno bila "dobra" šansa da među sedam milijardi stanovnika pogodiš nekoga za kime ne bi žalio tj. veselo bi trošio novac zarađen na njegovoj smrti.

Niko Bellic
24-09-2012, 10:02
1I9ARy1FzN0

MasaKrisT
24-09-2012, 10:19
Vjerojatno bi prihvatio.

y0wOQvh6ruo

Falus
24-09-2012, 10:50
Ne bi

Wizard
24-09-2012, 10:54
@Wizard - ne razumijem. Koliko je onda novaca dovoljno? Što očekuješ uopće? Dobit ćeš milijun dolara, prema tebi za ništa jer očito postoji dovoljno novaca da ti nečija smrt bude prihvatljiva. Sa 6 milijuna kuna možeš dobiti mjesečnu kamatu od ~35k kuna ako oročiš u banci. Možda i ne toliko, ali ispod 20k nikako. Živjet ćeš kao prokleti direktor do kraja života bez da mrdneš prstom. Što onda je dosta?
Novac nije dosta, to je to.

A nekako mislim da niko to nebi prihvatia ode, hipotetski to nije problem, al kad bi se zapravo našli u toj situaciji ne vjerujem da bi itko prihvatio, mislim ode, ne općenito.

Kostolomac
24-09-2012, 10:55
Naravno da ne bih uzeo pare. Uopće ne kužim kako bi netko mogao pristati na takvo nešto. Bit će da je stvar odgoja :P

MILF hunter
24-09-2012, 11:00
Pa slobodno se raspištolji i napiši tko sve zaslužuje smrt po tvojim kriterijima kako bi stvarno bila "dobra" šansa da među sedam milijardi stanovnika pogodiš nekoga za kime ne bi žalio tj. veselo bi trošio novac zarađen na njegovoj smrti.

S obzirom da si me samim time što sam odabrao novac etiketirao kao ubojicu, zamisli koliko bi se još takvih na svijetu našlo. Dodaj tu i sve one koji nemaju ništa protiv same ideje, ali jednostavno nisu sposobni, niti su u mogućnosti napraviti 'iskorak' :eyebrows: Ima takvih pun kurac i mnogo su veće šanse da pogodim takvu osobu nego što tvojih 1% sugerira. Osim toga, izvrćeš mi riječi. Nisam napisao da zaslužuju smrt, već da za njima ne bih žalio ako bi se ispostavilo da je upravo takve snašla sudbina. Kako siješ...

Wizard
24-09-2012, 11:13
Ipak mislim da teško da tu spada više od 1% ljudi na svijetu, a ionako nebi nikad sazna koga si ubia.

MILF hunter
24-09-2012, 11:15
Pa ako bih živio u blaženom neznanju, to još više učvršćuje moju odluku.

Xero
24-09-2012, 11:20
Tražio bi više para.

Kid A
24-09-2012, 11:36
[quote="MILF hunter"S obzirom da si me samim time što sam odabrao novac etiketirao kao ubojicu, zamisli koliko bi se još takvih na svijetu našlo. Dodaj tu i sve one koji nemaju ništa protiv same ideje, ali jednostavno nisu sposobni, niti su u mogućnosti napraviti 'iskorak'[/quote]
Istina. Zamisli koliko ima ljudi koji bi ubili nekog dzaba kad bi znali da ih se nikad ne bi otkrilo, cisto zbog osjecaja/da vide kako je to

Magnus
24-09-2012, 11:48
Istina. Zamisli koliko ima ljudi koji bi ubili nekog dzaba kad bi znali da ih se nikad ne bi otkrilo, cisto zbog osjecaja/da vide kako je to

Ja mislim da ih ima manje nego što ti misliš. Mediji nas samo šopaju sa negativnim vijestima pa ispada da su svi bolesnici, a meni se čini da ima 1-2% bolesnika koji dobijaju 99% medijskog prostora.

Niko Bellic
24-09-2012, 11:52
Istina. Zamisli koliko ima ljudi koji bi ubili nekog dzaba kad bi znali da ih se nikad ne bi otkrilo, cisto zbog osjecaja/da vide kako je to

Ja mislim da ih ima manje nego što ti misliš. Mediji nas samo šopaju sa negativnim vijestima pa ispada da su svi bolesnici, a meni se čini da ima 1-2% bolesnika koji dobijaju 99% medijskog prostora.
SG4c97xXx84

MILF hunter
24-09-2012, 11:53
Pa od nas šačice forumaša već ih je oko 15 koji su se izjasnili da bi uzeli lovu. Nitko ne priča o 99% takvih, ali da ih ima poprilično sa sličnim/istim stavom, ima ih. U to sam jednostavno uvjeren.

Systematic Reverse
24-09-2012, 11:53
nope.

loo
24-09-2012, 12:51
Mislim da ne bi. Ja sam moralfag i imam grižnju savjest za svakakve gluposti, ne bih mogao to imati na duši.

cham3leon
24-09-2012, 12:58
ITT:

Misteriozna osoba ponudi MILF Hunteru da pritisne gumb, ubije random čovjeka i dobije milijun $. Ovaj prihvati odmah i uživa u parama.

Soniću ponudi isto, ovaj prihvati pare i činjenicu da utječe na kozmos, a onda potroši sve to na albume glazbenika za koje ni njihova mater nije čula, igraće konzole iz prošlog tisućljeća i sabrana djela svjetske filozofije, te konačno na mito obrazovnom sustavu koje mu omogućava da konačno završi srednju školu. Siroti kozmos se nikad nakon toga nije oporavio.

Marvin OCX dobije istu priliku, ali odluči se odreći dijela nagrade ako će mu ponuđač garantirati da će umrijeti neki zločinac, ubojica, manijak, silovatelj ili neki sličan negativac. Tako će, reče, napraviti nešto pozitivno, a i dalje dobiti velike pare.
Ponuđač prihvati i garantira da će umrijeti zločinac. Marvin pritisne gumb i ubije MILF Huntera.



IMO svatko ovdje tko je rekao "da", pogotovo bez ikakvih kompromisa, smatra da ljudski život općenito ne vrijedi ništa, pa ne bi trebao imati nikakvog prigovora na bilo kakve loše stvari koje mu itko napravi.

šcer od SAVE BAĆIĆA
24-09-2012, 13:04
IMO svatko ovdje tko je rekao "da", pogotovo bez ikakvih kompromisa, smatra da ljudski život općenito ne vrijedi ništa, pa ne bi trebao imati nikakvog prigovora na bilo kakve loše stvari koje mu itko napravi.


Baš :thumbs2: .

Kid A
24-09-2012, 13:08
Nemam prigovora

str1k3r
24-09-2012, 13:08
Ovoj temi treba malo Carlina.

3Djohakx_FE

Sonic_Moronic
24-09-2012, 13:11
that delicious butthurt

šcer od SAVE BAĆIĆA
24-09-2012, 13:16
pa čovjek je 100% u pravu ali nigdje ne vidam da veliča plaćene ubojice zato jer ne postoji svetost života niti je rekao da bi on ubio za novac .

Sonic_Moronic
24-09-2012, 13:18
Kameleonov argument je na razini "tko vjeruje u sudbinu što se tiče određenih stvari ne bi se nikad trebao žaliti da mu netko ubije i siluje majku"

šcer od SAVE BAĆIĆA
24-09-2012, 13:21
Od kuda izvlačiš takvu glupost.Potpuno je jasno što je čovjek napisao.

MILF hunter
24-09-2012, 13:34
Ništa krivo nije napisao. Štoviše, slažem se i točno je to što je napisao. Nitko to ni ne osporava. Kako siješ... :thumbs2:

Azer
24-09-2012, 13:44
Evo da i ja kazem svoj stav, nebi. Argumenti su vec navedeni i neda mi se prepisivat.

mravojed20
24-09-2012, 17:04
Ovi koji su rekli da ili 'da je više para bi' treba vas mokrim novinama izmlatiti dok se pameti ne dovedete.

Ako dobivaš 1000 000 dolara u zamjenu za oduzimanje nekog random ljudskog života, to je ubojstvo.

Bila bi lijepa ironija da ta osoba koja umre bude žena, tata mama brat sestra iz vlastite obitelji. :toilet:

StormCr0w
24-09-2012, 17:19
A ako umre on sam?

str1k3r
24-09-2012, 17:20
Bila bi lijepa ironija da ta osoba koja umre bude žena, tata mama brat sestra iz vlastite obitelji.


"Ukoliko uzmete, jedna osoba na svijetu, s kojom nemate nikakve veze, dakle ne poznate se, će umrijeti."

StormCr0w
24-09-2012, 17:26
Možda je ta osoba posvojena i ne poznaje biološke roditelje.

Delirium
24-09-2012, 18:44
Da.
Jebeš ga.
Jedan više manje.

Svi na ovom forumu bi to prihvatili, svatko ko kaze da nebi je licemjerni peder

StormCr0w
24-09-2012, 18:46
Ja nebi.

EDIT: Lol @ licemjerni pederi, ne pokušavaj opravdat svoje moguće postupke argumentima hurr durr svi ste ubojice ne serite da niste.

Delirium
24-09-2012, 18:58
Ja nebi.

EDIT: Lol @ licemjerni pederi, ne pokušavaj opravdat svoje moguće postupke argumentima hurr durr svi ste ubojice ne serite da niste.

lel

Duke of Earl
24-09-2012, 18:59
Baš to. Nebi prihvatio bez obzira na svotu, jednostavno ne mislim da imam pravo drugom misaonom biću uzeti život.

croat1gamer
24-09-2012, 19:19
Di vam je mizanotropija, ljudi? :(

Kostolomac
24-09-2012, 19:26
Misliš mizantropija? Imamo je i previše, ali nismo svi moralno retardirani.

cham3leon
24-09-2012, 19:29
Da.
Jebeš ga.
Jedan više manje.

Svi na ovom forumu bi to prihvatili, svatko ko kaze da nebi je licemjerni peder

Imaš pravo na svoje mišljenje.

Šteta šta je glupo ko kurac

Bitchslap
24-09-2012, 19:30
Na vrlo sam psihički stabilnom forumu.

StormCr0w
24-09-2012, 19:31
Licemjerni pederu.

Herr Schnitzel
24-09-2012, 19:32
Kad je postalo kul bit mizantrop? A, da, sjećam se, kad imaš 16 godina. Proće vas.

Sonic_Moronic
24-09-2012, 19:35
Dobro, ako ti je razlog prihvaćanja to što možda uhvatiš nekoga tko ti se ne sviđa, onda si još gori od ovih moralfagova. Besmisleno opravdanje.

StormCr0w
24-09-2012, 19:36
Ne, svi ste jednaki. Ubojstvo je ubojstvo.

Sonic_Moronic
24-09-2012, 19:38
Odo u ameriku bit jebač, šta me briga.

Bitchslap
24-09-2012, 19:43
Ne možeš ti nigdje biti jebač.

StormCr0w
24-09-2012, 19:44
Šta jes jes.

Delirium
24-09-2012, 20:03
Da.
Jebeš ga.
Jedan više manje.

Svi na ovom forumu bi to prihvatili, svatko ko kaze da nebi je licemjerni peder

Imaš pravo na svoje mišljenje.

Šteta šta je glupo ko kurac

Heh.
Al čuj.

Ja uzmem milijon dolara.
Jedna osoba umre.
Ja ne uzmem milijon dolara.
Jedna osoba ipak umre negdje.

Jedina razlika između mene i tebe bi bila što bi ti u savršenom svijetu bio bolji čovjek od mene.
Ovako samo ja mogu bit bogatiji od tebe. :)

StormCr0w
24-09-2012, 20:05
Tužno.

Delirium
24-09-2012, 20:06
Savjest bi mi ublazile kurve i zlatne poluge na kojima bi ih jebo sa tim novcima.

StormCr0w
24-09-2012, 20:10
Ja uzmem milijon dolara.
Jedna osoba umre.
Ja ne uzmem milijon dolara.
Jedna osoba ipak umre negdje.

Čekaj, govoriš da bi s ovakvim razmišljanjem ipak imao grižnju savjesti? Ja ne razumijem više.

cham3leon
24-09-2012, 20:13
Da.
Jebeš ga.
Jedan više manje.

Svi na ovom forumu bi to prihvatili, svatko ko kaze da nebi je licemjerni peder

Imaš pravo na svoje mišljenje.

Šteta šta je glupo ko kurac

Heh.
Al čuj.

Ja uzmem milijon dolara.
Jedna osoba umre.
Ja ne uzmem milijon dolara.
Jedna osoba ipak umre negdje.

Jedina razlika između mene i tebe bi bila što bi ti u savršenom svijetu bio bolji čovjek od mene.
Ovako samo ja mogu bit bogatiji od tebe. :)
Ja sam i ovako bolji čovjek od tebe. Ne trebaju mi nikakvi savršeni svjetovi.

Kao što već rekoh, logički gledano, na taj način i sebe i sve što te čini smatraš bezvrijednim smećem. Čovjeku koji se toliko malo cijeni ne treba ni pet kuna, kamoli milijun dolara jer ne bi nikad ništa pametno napravio s tim novcem.

Bitchslap
24-09-2012, 20:15
Ne bih uzeo bezbroj dolara da netko umre. Napušite mi se kurčine.

Delirium
24-09-2012, 20:16
Kažem da sam odgojen da imam grižnju savjest kad napravim nešto loše.
To je uvjetovana reakcija. Ne mogu si pomoći.
Al si ju mogu ublažit sa 25 tisuća kuna mjesečno kamata bez da radim išta.
Definitivno.

Ali vi zaboravljate jednu činjenicu koja mjenja sve.

"Nitko ne bi znao"

Lako je govorit kolki ste moralfag i solit drugima pamet preko interneta i srat ko HDZovci čim se u Saboru upale kamere.
Al kad nitko ne bi znao, tvrdim, da ne samo da bi ste dobro razmislili nego biste to i učinili.

@Chameleon
Ne. Sebe smatram vrijednijim.
Kad bi meni netko rekao daj mi tisuću/milijon dolara koje imaš kod sebe ili ću te ubit i nitko nikad neće znat da si umro i da sam te ubio, ja bih mu taj novac predao. Bez pol muke.

Sonic_Moronic
24-09-2012, 20:25
Lako je govorit kolki ste moralfag i solit drugima pamet preko interneta i srat ko HDZovci čim se u Saboru upale kamere.
Al kad nitko ne bi znao, tvrdim, da ne samo da bi ste dobro razmislili nego biste to i učinili.


Čru.
Odustao sam od moralnog glumatanja jer znam da nisam moralna svjetlost i nemam se potrebu zavaravati.
Mnogi ljudi bi to učinili. Nisam ništa drukčiji. Da sam u mogućnosti pokrasti državu pokrao bih i izvukao se sa novcima, vezama, štagod. Boli me kurac. Ubojstvo je ipak previše, kao što rekoh, strah od otkrivenja bi me uništio. U hipotetskoj situaciji gdje me je nemoguće otkriti, apsolutno.

McPingvin_v2.0
24-09-2012, 20:26
Lako je govorit kolki ste moralfag i solit drugima pamet preko interneta i srat ko HDZovci čim se u Saboru upale kamere.
Al kad nitko ne bi znao, tvrdim, da ne samo da bi ste dobro razmislili nego biste to i učinili.
Still no.

Bitchslap
24-09-2012, 20:26
Kad bi meni netko rekao daj mi tisuću/milijon dolara koje imaš kod sebe ili ću te ubit i nitko nikad neće znat da si umro i da sam te ubio, ja bih mu taj novac predao. Bez pol muke.

Wat :pray: :pray:

Vedro
24-09-2012, 20:29
Ova tema je toliko retardirana da je to strasno,ne da nije za djecu iz osnovne skole,nego ne znam.
Bolja bi bila tema tipa "jel bi uzeo milju dolara da ti ga netko metne u pak?"

Duke of Earl
24-09-2012, 20:29
Al kad nitko ne bi znao, tvrdim, da ne samo da bi ste dobro razmislili nego biste to i učinili.
Dobro gospodine "izvršio sam ekstenzivnu višegodišnju studiju o psihologiji "dobra i zla" i osjećaju savjesti prosječnog čovjeka nad par desetaka tisuća subjekata raznih profila pa znam o čemu pričam".



Ova tema je toliko retardirana da je to strasno,ne da nije za djecu iz osnovne skole,nego ne znam.
Bolja bi bila tema tipa "jel bi uzeo milju dolara da ti ga netko metne u pak?"
Slažem se.

Delirium
24-09-2012, 20:30
Ajmo ovako.

Recite mi ako ste vi na visokom moralnom stajalištu toliko bolji od nas običnih peznta...
Tko je na naslovnicama Timea i sličnih magazina?
Dobri ljudi?
ili bogati ljudi?

I mislio sam si.

INB4
ALI JA ZNAM DA SAM JA BOLJA OSOBA I MOJE MIŠLJENJE JE JEDINO MIŠLJENJE KOJE JE MENI BITNO I JA SAM JAK I SAMOPOUZDAN I NIJE ME BRIGA STA DRUGI MISLE
lel

hansi
24-09-2012, 20:31
Ova tema je toliko retardirana da je to strasno,ne da nije za djecu iz osnovne skole,nego ne znam.
Bolja bi bila tema tipa "jel bi uzeo milju dolara da ti ga netko metne u pak?"
bi http://forum.gameplay.ccentar.com/images/smilies/2010/hiha.png

Vedro
24-09-2012, 20:32
pederu

Azer
24-09-2012, 20:35
Ova tema je toliko retardirana da je to strasno,ne da nije za djecu iz osnovne skole,nego ne znam.
Bolja bi bila tema tipa "jel bi uzeo milju dolara da ti ga netko metne u pak?"

O tom se nema šta raspravljat, o ovom ima :D

Ja se nekako povodim onom "ne čini drugima ono što ne želiš da se tebi dogodi" ili whatever. Ne znam kako bi (ne samo ja) podnio da mi npr. mali buraz umre sutra bez ikakvog dokaza. I zato nebi nikom priuštio da iskusi tako neša. Jebiga pička sam. Tak da, thanks, but no thanks.

Bitchslap
24-09-2012, 20:39
Ajmo ovako.

Recite mi ako ste vi na visokom moralnom stajalištu toliko bolji od nas običnih peznta...
Tko je na naslovnicama Timea i sličnih magazina?
Dobri ljudi?
ili bogati ljudi?


Ne želim vrijeđati ili nešto, ali stvarno ne shvaćam kakve veze to ima s ičim. Mislim da shvaćam:
Dobro, Time stavlja na naslovnicu bogate ljude jer su ujedno i poznati. Dakle, mi bi trebali ubiti jer...da smo na time...da bi bili popularniji. Da smo na timeu...jer svi vole bogate ljude i time jer...mislimo da je to moralna stvar za učiniti ako smo bogati...jer bogati su na timeu...

Ne, ne shvaćam ipak.

Delirium
24-09-2012, 20:41
Hoću reći da svi zapravo govore "NE" jer žele ispast boljima nego jesu i pokazuju kolko im je tuđe mišljenje o njima samima bitno, tako da kad ovaj krugodrk završi, mogu se potapšat po leđima i reć. E pa, bar sam bolji od onog tamo.

Smeta mi što vjerojatno 90% laže. Sebe ili nas, ali lažu samo da bi se osjećali bolje.

Sonic_Moronic
24-09-2012, 20:42
krugodrk

Zašto se smijem toliko :pray:

Bitchslap
24-09-2012, 20:44
Ne znam, ja sam 100% uvjeren da ne bih to učinio da nitko ne zna isto tako što mi ne bih bio problem da nitko ne zna da sam spasio nekome život. Zar je loše imati mirnu savjest? Zovi me ovakvim ili onakvim, ali nije li čovjek koji to ne bi učinio svejedno bolji od onoga koji bi?

Delirium
24-09-2012, 20:45
Ne znam, ja sam 100% uvjeren da ne bih to učinio da nitko ne zna isto tako što mi ne bih bio problem da nitko ne zna da sam spasio nekome život. Zar je loše imati mirnu savjest? Zovi me ovakvim ili onakvim, ali nije li čovjek koji to ne bi učinio svejedno bolji od onoga koji bi?

Samo u tvojem svijetu.

To se zove adolescentski idealizam.


Guglajte.
Traje do 25. u nekim slučajevima.

Duke of Earl
24-09-2012, 20:47
Smeta mi što vjerojatno 90% laže. Sebe ili nas, ali lažu samo da bi se osjećali bolje.
A možda ti lažes sebe ovakvim izjavama ?


http://www.mememaker.net/static/images/templates/105707.jpg

Delirium
24-09-2012, 20:49
Ja nemam nikakvog razloga da se lažem.

Sonic_Moronic
24-09-2012, 20:51
Ne znam, ja sam 100% uvjeren da ne bih to učinio da nitko ne zna isto tako što mi ne bih bio problem da nitko ne zna da sam spasio nekome život. Zar je loše imati mirnu savjest? Zovi me ovakvim ili onakvim, ali nije li čovjek koji to ne bi učinio svejedno bolji od onoga koji bi?

Je.
I što ima s tim? Moralna superiornost je super ako nisi u škripcu s financijama. Poanta Time-a je valjda to da ti taj novac može donijeti poštovanje, slavu, možda i povijesnu važnost. U najgorem slučaju, živjet ćeš kako te volja u nekoj vikendici u državi koja ti je bila na pameti te sezone.
Ako briješ na stvaranje familije, možeš kvalitetno odgojiti djecu koja neće imati problema u životu.
Sve zbog tog nekog randoma koji je umro, negdje. Jebiga.

cham3leon
24-09-2012, 20:52
@Chameleon
Ne. Sebe smatram vrijednijim.
Kad bi meni netko rekao daj mi tisuću/milijon dolara koje imaš kod sebe ili ću te ubit i nitko nikad neće znat da si umro i da sam te ubio, ja bih mu taj novac predao. Bez pol muke.

Dakle, ti si važniji od svih ostalih ljudi na svijetu? Slatko. Molim te odlogiraj se.


Inače sam uletio ovamo da kažem da je tema retardirana i besmislena, jer baš je za djecu iz osnovne, a onda sam se iznenadio koliko gnjilobina ovdje ima.

I dajte mi onda objasnite, zašto to već niste napravili. Da, da, nije vam nitko još pokucao na vrata i ponudio vam velike pare da ubijete nekoga, ali ne mislim samo na to. Nije teško doći do para na ilegalan način. Provaliti u vikendicu u Gorskom Kotaru gdje nema žive duše preko tjedna u selu je takva igrarija da bi prosječan čovjek doslovce s povezom na očima okrao kuću, a nema teoretske šanse da te nađu. Ukrasti bicikl ili motor isto nije teško, a ne samo da te za takve stvari neće naći, nego te neće ni tražiti. Na kraju krajeva, možete ljudima koje otprilike poznajete provaliti Facebook accounte i ucjenjivati ih. Vrlo lagano, a dalo bi se zaradit. Zašto to ne radite?

Neven <R>
24-09-2012, 20:53
Ja čitam te postove kao:

ahahahahaha naravno da bi pristao!!! :fof: :fof: :fof:

svi ljudi su debili!!!! :fof: :fof: :fof: :rotfl: :rotfl:

Duke of Earl
24-09-2012, 20:54
Ja nemam nikakvog razloga da se lažem.
Mislio sam u smislu da se previše praviš pametan s tim izjavama kako nas "90 %" laže sebe, zato jer si pročitao neki članak ili pogledao par dokumentaraca o sličnim temama i sad si odjednom sa svojih 17 godina shvatio kako funkcionira razum i moralni kompas svakog čovjeka na ovoj planeti.



Ja čitam te postove kao:

ahahahahaha naravno da bi pristao!!! :fof: :fof: :fof:

svi ljudi su debili!!!! :fof: :fof: :fof: :rotfl: :rotfl:
Ane :)


I cham, svaka čast, neznam kako ti se da :)

Bitchslap
24-09-2012, 20:57
Dakle, ti si važniji od svih ostalih ljudi na svijetu? Slatko. Molim te odlogiraj se.


Inače sam uletio ovamo da kažem da je tema retardirana i besmislena, jer baš je za djecu iz osnovne, a onda sam se iznenadio koliko gnjilobina ovdje ima.

I dajte mi onda objasnite, zašto to već niste napravili. Da, da, nije vam nitko još pokucao na vrata i ponudio vam velike pare da ubijete nekoga, ali ne mislim samo na to. Nije teško doći do para na ilegalan način. Provaliti u vikendicu u Gorskom Kotaru gdje nema žive duše preko tjedna u selu je takva igrarija da bi prosječan čovjek doslovce s povezom na očima okrao kuću, a nema teoretske šanse da te nađu. Ukrasti bicikl ili motor isto nije teško, a ne samo da te za takve stvari neće naći, nego te neće ni tražiti. Na kraju krajeva, možete ljudima koje otprilike poznajete provaliti Facebook accounte i ucjenjivati ih. Vrlo lagano, a dalo bi se zaradit. Zašto to ne radite?

Točno to sam i ja pomislio. Da ti upucaš random imućnog čovjeka i pokradeš ga, ne bih te svejedno uhvatili baš zato što je random i nema veze s tobom u životu. Izvukao bih se, osim ako si glup. Preduvjet je da je sam negdje, jel.

Pickpocketati je isto tako lako.
JAKI STE SVI NA RIJEČIMA.

Sonic_Moronic
24-09-2012, 20:59
Sve to navedeno zahtjeva truda i pameti. Da kradem nekog posrao bih se od straha. Još bih ostavio neki očiti trag od nesposobnosti.
Hipotetska situacija zahtjeva jedno "da" :D

Al' inače, samo čekam kako će se odsad svatko moralno suditi na temelju toga što je rekao na ovoj temi.

Bitchslap
24-09-2012, 21:00
Kakvog truda i pameti? Ne može biti jednostavnije nego što je. Također se nemaš čega prisrati.

Sonic_Moronic
24-09-2012, 21:01
Da me nije strah pokrasti nekog tko ima para, već bih to i učinio. Pogotovo to s vikendicama.
Ali nemam živaca za takvo nešto.

Electromaster
24-09-2012, 21:02
Meni je brat ukro 1000kn dan prije neg sam se išo preselit.

I onda mi je ostavio papirić "Dragi Luka poklanjam ti 20 kuna za put u Zagreb".

Delirium
24-09-2012, 21:06
ITT:
>OH NE, NETKO MI JE DIRNUO MORALNU SVETOST! BOLJE DA GA NAZOVEM BALAVCEM!
>INSERT INFINITE STRAWMEN ARUGMENTS HERE

lel

Vi ste najgora vrsta ljudi. Jedni od onih "Odraslih klinaca" koji se nikako ne može pomirit sa establišmentom i konstantno misli da postoji "mirno i lijepo riješenje kako bi svi mogli živit skupa".
:DDDD
I onda ćemo svi papat keksića i pit mljekeca i gledat lijepe filmiće bez nasilja a svi ćemo živit u prekrasnoj utopiji, jel?

Bitchslap
24-09-2012, 21:07
Da me nije strah pokrasti nekog tko ima para, već bih to i učinio. Pogotovo to s vikendicama.
Ali nemam živaca za takvo nešto.

Dakle,

Novac vam je toliko važan da vam je važniji od ljudskog života. Preko prepreke ljudskog života bi lako prešli.
Realna prepreka u životu to što ti se ne da. Znači, teže je prijeći preko nemotivacije nego preko ubijanja čovjeka.

Intredasting.

Duke of Earl
24-09-2012, 21:09
ITT:
>OH NE, NETKO MI JE DIRNUO MORALNU SVETOST! BOLJE DA GA NAZOVEM BALAVCEM!
>INSERT INFINITE STRAWMEN ARUGMENTS HERE

lel

Vi ste najgora vrsta ljudi. Jedni od onih "Odraslih klinaca" koji se nikako ne može pomirit sa establišmentom i konstantno misli da postoji "mirno i lijepo riješenje kako bi svi mogli živit skupa".
:DDDD
I onda ćemo svi papat keksića i pit mljekeca i gledat lijepe filmiće bez nasilja a svi ćemo živit u prekrasnoj utopiji, jel?
Eh, bar mi s ovim nisi potvrdio sve što sam rekao :)

Delirium
24-09-2012, 21:10
ITT:
>OH NE, NETKO MI JE DIRNUO MORALNU SVETOST! BOLJE DA GA NAZOVEM BALAVCEM!
>INSERT INFINITE STRAWMEN ARUGMENTS HERE

lel

Vi ste najgora vrsta ljudi. Jedni od onih "Odraslih klinaca" koji se nikako ne može pomirit sa establišmentom i konstantno misli da postoji "mirno i lijepo riješenje kako bi svi mogli živit skupa".
:DDDD
I onda ćemo svi papat keksića i pit mljekeca i gledat lijepe filmiće bez nasilja a svi ćemo živit u prekrasnoj utopiji, jel?
Eh, bar mi s ovim nisi potvrdio sve što sam rekao :)

Meni tvoj avatar dokazuje sve što trebam znat.

croat1gamer
24-09-2012, 21:10
Del, koliko god imas tu i tamo dobre misli, jednostavno si precrn za bilokakvu diskusiju o zivotu. Mozes komotno biti antiteza mladenackom idealizmu.

Duke of Earl
24-09-2012, 21:12
Meni tvoj avatar dokazuje sve što trebam znat.
http://cdn2.sbnation.com/imported_assets/616062/f4071bab0dcd4aa35b6c6a5c76049ad0_jpg.gif

cham3leon
24-09-2012, 21:16
Debilium, logika ti očito nije jača strana.

Ne možemo biti savršeno pošteni -> ajmo onda od sebe napravit najveće morone koje je svijet ikad vidio i odbacit sva pravila.

Utopija postoji, ali ne živi u državnim sustavima. Čovjek može biti sasvim zadovoljan svojim životom bez jebenih milijun dolara. Ako ti ne možeš, to je tvoj problem. Čovjek koji poštuje druge dobije poštovanje od drugih i stvara kvalitetnu i stabilnu zajednicu. Zato jer ljudi inače imaju savjest, tvoja blentava glava možda nema, ali takvih srećom nema toliko puno. Imam dobre prijatelje koji me nikad ne bi prejebali na bilo koji način, respektiram svih i dobivam respekt nazad.

Neven <R>
24-09-2012, 21:17
ITT:
>OH NE, NETKO MI JE DIRNUO MORALNU SVETOST! BOLJE DA GA NAZOVEM BALAVCEM!
>INSERT INFINITE STRAWMEN ARUGMENTS HERE

lel

Vi ste najgora vrsta ljudi. Jedni od onih "Odraslih klinaca" koji se nikako ne može pomirit sa establišmentom i konstantno misli da postoji "mirno i lijepo riješenje kako bi svi mogli živit skupa".
:DDDD
I onda ćemo svi papat keksića i pit mljekeca i gledat lijepe filmiće bez nasilja a svi ćemo živit u prekrasnoj utopiji, jel?
Ne nego si ti u dark& edgy fazi izigravanja nekakvog mizantropa i "realističnog" čovjeka, a realistično gledano 99% ljudi u threadu ne bi to napravilo kolko god dark&edgy žele ispasti. Tvoji meme arrowi ti još dodaju na vjerodostojnosti

Da, ljudi i društvo nisu savršeni, al nisu svi zla govna koje treba POBITI HEHEEHE :fof: :fof: :fof:

Duke of Earl
24-09-2012, 21:20
Sad ga drže te godine. Držale su i mene. Ali naravno, to spada pod ">OH NE, NETKO MI JE DIRNUO MORALNU SVETOST! BOLJE DA GA NAZOVEM BALAVCEM!" pa se ne uvažava. Al jebat ga, svi smo bili najpametniji sa svojih 17. I sad to opet zvuči ko da te je spuštam zbog tvojih godina, al kaj kad tak jednostavno je. Jednog dana će ti bit jasno, a sad ćeš samo bit ljut i pokušat ćeš dokazat suprotno.

Bitchslap
24-09-2012, 21:22
Šta oćete, ja nikad nisam prošao kroz tu fazu :(
I ne, to ne znači da još do nje nisam ni došao.

Xero
24-09-2012, 21:32
Argument imaš manje od X godina pa ne znaš ništa uvijek pali. Mislim divni i krasni ljudi koje ne poznate umiru svake sekunde i nije nas briga jer ih ne poznajemo. Sad još jedan umre "zbog nas" i sad je to nekakva tragedija.

Kid A
24-09-2012, 21:32
Ova tema je toliko retardirana da je to strasno,ne da nije za djecu iz osnovne skole,nego ne znam.
Bolja bi bila tema tipa "jel bi uzeo milju dolara da ti ga netko metne u pak?"
bi al otkud mi milion dolara?
EDIT
nvm nisam dobro procitao

Neven <R>
24-09-2012, 21:36
Mislim divni i krasni ljudi koje ne poznate umiru svake sekunde i nije nas briga jer ih ne poznajemo. Sad još jedan umre "zbog nas" i sad je to nekakva tragedija.
Znači netko tko je vozio auto pijan i pregazio nekoga reći će "pa heh umiru ljudi svaki dan, šta sad naletio je"?




Ova tema je toliko retardirana da je to strasno,ne da nije za djecu iz osnovne skole,nego ne znam.
Bolja bi bila tema tipa "jel bi uzeo milju dolara da ti ga netko metne u pak?"
bi al otkud mi milion dolara?
EDIT
nvm nisam dobro procitao
Jesi, jesi

Duke of Earl
24-09-2012, 21:37
Argument imaš manje od X godina pa ne znaš ništa uvijek pali.
Više kod ovih tinejđerskih, iz dosta očitih i razumnih razloga.

Herr Schnitzel
24-09-2012, 21:38
Argument imaš manje od X godina pa ne znaš ništa uvijek pali. Mislim divni i krasni ljudi koje ne poznate umiru svake sekunde i nije nas briga jer ih ne poznajemo. Sad još jedan umre "zbog nas" i sad je to nekakva tragedija.
Nije nas briga jer u suprotnom ne bi mogli funkcionirati. Ovdje se radi o direktnoj odgovornosti za nečiju sudbinu, bez obzira znao ti tu osobu ili ne.
I ta odgovornost je prevelika za bilo kog u ovom topiku. Svi bi se usrali ko grlice da vam netko pokuca na vrata s ovim prijedlogom (uključujuć' mene).

šcer od SAVE BAĆIĆA
24-09-2012, 21:57
SSvi bi se usrali ko grlice da vam netko pokuca na vrata s ovim prijedlogom (uključujuć' mene).

Onih 1% devijantnih ne bi .

Azer
24-09-2012, 21:59
Jel Bitchslap Mirko?

Bitchslap
24-09-2012, 22:19
Jeste. Jer Pingu neće maknuti ban :)

StormCr0w
25-09-2012, 06:09
http://i.imgur.com/5ca5x.gif

Nastavite.

McPingvin_v2.0
25-09-2012, 08:08
Više nije.

Maloki
25-09-2012, 09:29
Ja se nekako povodim onom "ne čini drugima ono što ne želiš da se tebi dogodi" ili whatever. Ne znam kako bi (ne samo ja) podnio da mi npr. mali buraz umre sutra bez ikakvog dokaza. I zato nebi nikom priuštio da iskusi tako neša. Jebiga pička sam. Tak da, thanks, but no thanks.
Nisi pička neg si ono, normalan čovjek.
Delirium je jebiga još uvjek sedamnaestogodišnjak, pubertet ga puca, jaja mu se spuštaju i to pa sad mrzi ljude.
Ko ono kad imaš 12 godina pa imaš ustašku fazu jer srbi=zlo.

Sonic, novce ćeš počet zarađivat onog trenutka kad se probudiš i shvatiš da ne možeš vječno ić u srednju školu i živjet starcima na grbači, te da se za njih treba trudit. Ako se to ne dogodi onda ćeš bit ili jedan od onih trolova koji sjede starcima u podrumu i gledaju child porn ili ćeš bit pijanac na ulici koji će pušit kurce kamiondžijama u zamjenu za pelin. Jebiga.

Kao što je Pingvin reko, u ovoj državi bi svi novce ali nitko ne bi radio. A isti ti se konstantno žale na državu koja ne funkcionira i nedaje novce ljudima da mogu sjedit doma i drkat kurac.


ITT:
>OH NE, NETKO MI JE DIRNUO MORALNU SVETOST! BOLJE DA GA NAZOVEM BALAVCEM!
>INSERT INFINITE STRAWMEN ARUGMENTS HERE

lel

Vi ste najgora vrsta ljudi. Jedni od onih "Odraslih klinaca" koji se nikako ne može pomirit sa establišmentom i konstantno misli da postoji "mirno i lijepo riješenje kako bi svi mogli živit skupa".
:DDDD
I onda ćemo svi papat keksića i pit mljekeca i gledat lijepe filmiće bez nasilja a svi ćemo živit u prekrasnoj utopiji, jel?

Delirium i Mirko - doktori psihologije.

Electromaster
25-09-2012, 12:07
Lol, Sonik puši kurce besplatno.

Niko Bellic
25-09-2012, 12:35
Jel i tebi popušio? :eyebrows:

StormCr0w
25-09-2012, 12:41
Kako bi inače znao?

Sonic_Moronic
25-09-2012, 12:47
Ja još uvijek umirem na to koliko se vi svađate oko glupe hipotetske situacije. Sad su još uslijedile i osobne uvrede. Napušite mi se svi kurčine.
Dobar topic, fun was had.

Kid A
25-09-2012, 12:51
Pa hipoteticki se svadjamo

Sonic, novce ćeš počet zarađivat onog trenutka kad se probudiš i shvatiš da ne možeš vječno ić u srednju školu i živjet starcima na grbači, te da se za njih treba trudit

i ne vidim kako je ovo uvreda, pa to ce ti svatko normalan reci

Niko Bellic
25-09-2012, 13:21
Ja još uvijek umirem na to koliko se vi svađate oko glupe hipotetske situacije. Sad su još uslijedile i osobne uvrede. Napušite mi se svi kurčine.
Dobar topic, fun was had.
Znači Predator laže. Mislim da to nikako nije lijepo od njega. Može ga biti sram!

Sonic_Moronic
25-09-2012, 13:30
kurce
Laže.

hansi
25-09-2012, 13:30
http://cdn.memegenerator.net/instances/400x/9650247.jpg

StormCr0w
25-09-2012, 14:14
Ja nisam :>

Azer
25-09-2012, 15:24
Ja imam 16 godina i ne mislim da sam najpametniji i da sve znam. Jesam li normalan?

StormCr0w
25-09-2012, 16:06
Ne.

SharpDressedChevap
25-09-2012, 16:10
Ne kužim šta je sad opet kul biti negativan. Ja sam baš sad u hepi fazonu, voli sve i svakog oko sebe.

sakondo
25-09-2012, 19:54
Nebi, ja vjerujem u pakao, vi ne?

1van
25-09-2012, 20:00
ne

da na temu

FaTaL_mRkvA
14-10-2012, 16:51
Nebi. Više iz razloga što toliki novac, čak da je stečen i bezazlenim načinom (nagradna igra npr.) većini ljudi upropasti život, a kamoli nebi tek upropastio život meni ako ću cijelo vrijeme razmišljati da je neko umro zbog toga...

Sickmanno1
14-10-2012, 23:04
O da. I to za puno manji iznos...

FaTaL_mRkvA
16-10-2012, 22:04
Zločest si.

Sickmanno1
16-10-2012, 22:30
prije alkoholičar...

W1k1n6
19-10-2012, 15:52
Puno je to para. Može mi netko ponudit manje da me novci ne pokvare? :)

Karlo_from_Bjelovar
31-10-2012, 20:33
mislim da bih se mogao psihički pomirit s činjenicom da me netko 100% uvjeri da je to mnogoveliko đubre koje je ubilo/sjebalo ne znam koliko ljudi, ali da bih morao baš bit ono, 100 100% siguran da stvarno je.. novac ili ne bih uzeo ili bih ga dao nekoj dobrotvornoj udruzi ala ono za koštanu srž ili nešto (ništa veliko tipa caritas jer je veća šansa "mafije") s time da bih s tim parama prvo 3 dana pio etc s ekipom. jebiga, ipak sam koknuo nekoga, tolko zaslužujem. xd
ne bih uzeo sve pare najviše zbog toga što bi svatko kad bi me pogledao, tj vidio/umišljao bih na njemu/njoj: "ubio je čovjeka za milju dolara".. naravno, to sve pod uvjetom da zakonski ne odgovaram za to..

(ali imam 17 pa nije ni bitno :P )

Cave Johnson
01-11-2012, 14:09
Premda bi mi tolika količina novca sigurno bila dobrodošla,ne bih prihvatio tu ponudu..
Em zbog moralnih razloga,pošto ne dijelim ljude na one koji su zaslužili i one koji nisu zaslužili smrt.
Em zbog toga što smatram da toliku količinu novca treba zaslužiti radom.

m0dkayZ
01-11-2012, 14:15
mislim da bih se mogao psihički pomirit s činjenicom da me netko 100% uvjeri da je to mnogoveliko đubre koje je ubilo/sjebalo ne znam koliko ljudi, ali da bih morao baš bit ono, 100 100% siguran da stvarno je.. novac ili ne bih uzeo ili bih ga dao nekoj dobrotvornoj udruzi ala ono za koštanu srž ili nešto (ništa veliko tipa caritas jer je veća šansa "mafije") s time da bih s tim parama prvo 3 dana pio etc s ekipom. jebiga, ipak sam koknuo nekoga, tolko zaslužujem. xd
ne bih uzeo sve pare najviše zbog toga što bi svatko kad bi me pogledao, tj vidio/umišljao bih na njemu/njoj: "ubio je čovjeka za milju dolara".. naravno, to sve pod uvjetom da zakonski ne odgovaram za to..

(ali imam 17 pa nije ni bitno :P )
Ajde ubi nekoga pa da vidiš koliko to znači što si maloljetan.

Karlo_from_Bjelovar
01-11-2012, 17:43
to sa 17 je aludiralo na prijašnje postove o nečijoj nezrelosti (ima 17 ko i ja), ne da mi se sad tražit čijoj...

CrazySmurf
11-06-2013, 19:51
Ja bih uzeo novac. Ionako svakih par sekundi umire netko na Zemlji. Savjest bi mi bila čista. Svako malo umire netko s kim nemam nikakve veze (evo sad, i sad, sad, uuuu vidi opet sad). Koliko ja znam, možda nitko neće umrijeti baš zbog toga što sam ja primio kuvertu s parama. Nema se tu šta mislit.

StormCr0w
11-06-2013, 19:53
Tko će postat sliku?

cham3leon
11-06-2013, 22:19
Šta se ispričavaš, svi smo bili glupi jednom. Samo počni postat pametne stvariSi trpi sramotu onoga šta je bilo prije.


Ja bih uzeo novac. Ionako svakih par sekundi umire netko na Zemlji. Savjest bi mi bila čista. Svako malo umire netko s kim nemam nikakve veze (evo sad, i sad, sad, uuuu vidi opet sad). Koliko ja znam, možda nitko neće umrijeti baš zbog toga što sam ja primio kuvertu s parama. Nema se tu šta mislit.

Nope, probaj opet.

Hexfire
11-06-2013, 22:50
Mislim da ne bih mogao. Bio to odgoj, osjećaj morala, šta već, ali nisam siguran da bih se mogao nositi sa mogućim posljedicama.

Karlo_from_Bjelovar
11-06-2013, 22:58
na kraju tvoj najbolji frend krepa or smthng.

Electromaster
11-06-2013, 23:20
^Čitaj OP bokte, kaže da krepa netko tebi nepoznat.

Al izuzev toga, zaboravili ste raspraviti o drugim uvjetima te hipotetske igre? Što ako kažeš da, što ako kažeš ne? Ode li taj tip koji ti se pojavio na vratima samo do sljedećih, ili pak ako netko kaže ne igra završava? Jer onak lel, ako lik samo ode na sljedeća vrata, znači da bi prije ili kasnije mogao meni ni krivom ni dužnom doć glave u svakom slučaju; te bi onda definitivno rekao da pošto ionako mogu najebat, al ovako barem dobim pare.
S druge strane, da se krug prekida ako kažeš ne, onda bi, jer time možeš actually utjecat na kompletnu situaciju, svoju i tuđu.

Hexfire
11-06-2013, 23:22
bejzikli, ima smisla što pričaš.

Neven <R>
11-06-2013, 23:57
^Čitaj OP bokte, kaže da krepa netko tebi nepoznat.

Al izuzev toga, zaboravili ste raspraviti o drugim uvjetima te hipotetske igre? Što ako kažeš da, što ako kažeš ne? Ode li taj tip koji ti se pojavio na vratima samo do sljedećih, ili pak ako netko kaže ne igra završava? Jer onak lel, ako lik samo ode na sljedeća vrata, znači da bi prije ili kasnije mogao meni ni krivom ni dužnom doć glave u svakom slučaju; te bi onda definitivno rekao da pošto ionako mogu najebat, al ovako barem dobim pare.
S druge strane, da se krug prekida ako kažeš ne, onda bi, jer time možeš actually utjecat na kompletnu situaciju, svoju i tuđu.
Kaj ako svima ide na vrata i svi kažu DA i onda svi umru???? :shock:

Electromaster
12-06-2013, 01:33
A jebiga sad brate.

Azer
13-06-2013, 16:49
Fora je da se ljudi izraze i dođe do zanimljivih odgovora/rasprave, a ne do nekih hipotetskih uvjeta.
Ali da, kad bi se to dogodilo bilo bi zanimljivo i o tome raspravljati.