PDA

Pogledaj cijelu verziju : krađa interneta



1van
01-09-2012, 09:14
evo već nekih mjesec i nešto kradem internet od par susjeda, koristim one male wlan usb-iće, zasad sam probo frendov airlive wl-1600 usb, koji je bio prejeben, imo je 5dbi antenu i dolazio je s nekim postoljem tako da nisam imo problema oko pozicioniranja. u međuvremenu sam za sebe naručio neki blueway BY-BT18000, sa 6dbi antenom, i on bi vato više mreža, ali na svima je signal u kurcu, 1-3 crtice, ali i kad bi se spojio na 3 crtice(good signal), nebi ništa mogao radit s tim, jer je stabilnost bila nikakva. brat ima neki kasens, koji je pravo identičan ovom mom bluewayu i isti kurac, čak smo probali s 10dbi antenom.

sad razmišljam, da nađem neki airlive adapter preko njuškala, ali prije nego što opet kupim nešto, htio sam ovdje vidjet jel ima kakvih iskusnih momaka u ovom nezgodnom poslu, da me posavjetuju što i kako.

unaprjed hvala.

Death By Sexy
01-09-2012, 15:13
E, a kolko dođe takva antena?

KI CO
01-09-2012, 17:46
oko 200

1van
01-09-2012, 20:19
E, a kolko dođe takva antena?

sama antena ti dođe nekih 20ak kuna, dok adapter zavisi. ovaj airlive od frenda se može nać na njuškalu za oko 100 kn, a ovaj što sam ja kupio je bio 150kn, a pun kurac je gori :( (btw također kupljen na njuškalu)

inače, metno na krov adapter, odnosno, na ono smeće di se kiša sljeva, tako da je sad višemanje podnošljivo, mada moram testirat kako će mi dota ić.

Razzarach
02-09-2012, 00:57
Jel mos nekom krast 4mbps ili je uvijek pun kurac niska brzina?

1van
02-09-2012, 13:05
možeš krast pun kurac visoke brzine i to s malim signalom, jedini problem kod malog signala je što kad nešto igraš cijelo vrijeme spikeat i dolazit do pucanja veze, jer pretpostavljam moj wifi adapter nije jednako jak kao i AP na koji se spajam, tako da ima mogučnost primanja paketa kod skidanja, ali kod igranja treba i slat pakete a tu dolazi do problema. inače prije nego što je ovaj prvi susjed magično nestao, imo sam maximalan signal i igro sam i skido bez problema.

inače, jel zna neko hakirat wpa protectione pomoču aircracka ili nečeg drugog?

Necromonger
02-09-2012, 14:29
WEP ti je jedina opcija

Razzarach
02-09-2012, 14:42
Instaliraj BackTrack 5 pa probaj, cuo sam da ima dosta alata sta se tice toga...
Mozes ga i na stick instalirat tako da nije problem neki...

StormCr0w
02-09-2012, 15:07
Razarač, najveći kriminalac PC Play foruma.

1van
02-09-2012, 15:47
Instaliraj BackTrack 5 pa probaj, cuo sam da ima dosta alata sta se tice toga...
Mozes ga i na stick instalirat tako da nije problem neki...

da bio sam već nešto čito o tome. s beinijem sam ove wepove u susjedstvu porješavo, a fora je što vatam srednju koja mi je u blizini, koja ima jebačku brzinu, al je wpa zaštita :D

Razzarach
02-09-2012, 17:30
EOJB3heWnyI&feature=related
Može i WPA...

Death By Sexy
03-09-2012, 07:17
E, ja primam signal od nekog lika koji je nezasticeni i signal je good kvalitete (3 bara) i tamo kod konekcije mi stoji zuti trokutic s usklicnikom i iako pise connected ne mogu nis otvorit na netu. Pomoc? ;(

Čux
04-09-2012, 22:25
možda router opće nije na net spojen :D


WEP ti je jedina opcija
uz dovoljno vremena, sve je opcija, ali da, WEP je smijurija



EOJB3heWnyI&feature=related
Može i WPA...
To je stvarno long shot, jer se previše toga mora poklopit da bi šljakalo. Uspio sam simulirat takav slučaj doma, al u idealnim uvjetima. Ako je moguće, brute force sa Reaverom po meni je zgodnije rješenje za WPA/2 :)