PDA

Pogledaj cijelu verziju : Spin Tires



cham3leon
29-08-2012, 20:30
67RlJR-ZPng

Zasad je u demo fazi i može se skinuti besplatno. Pošto je demo, nema nekog preozbiljnog gameplaya. Imate kamion, ne preveliku mapu sa grdim terenom, po njoj porazbacane pakete koje morate pokupiti i odvesti do skladišta.

Zvuči glupo? Then how about this:

Fuckin Havok fizika u svom najboljem svjetlu

Fuckin deformacija fuckin terena kakvu još niste vidjeli

Kad jednom zagazite u duboko blato i izvučete se iz njega, pa vidite trag koji ste ostavili, gledat ćete u njega jedno pet minuta.

Demo instalacija je teška nekih 50 MB. Nije uopće bitno da li volite kamione. Ne razmišljajte ništa, skidajte odmah.

Sad.

http://www.oovee.co.uk/games/upcoming-games/spin-tires/

cham3leon
30-08-2012, 13:09
Kada ste zadnji put vidjeli demo igru sa modovima?

NcepVQju97w

W3DR4N
30-08-2012, 16:13
Sorry, ali ovo izgleda kao najgora igra ikad.









Nakon Dote

cham3leon
30-08-2012, 16:15
To je zato što je to samo demo, i to ponajprije tehnička demonstracija. Ipak, i kao takav, zabavniji je od cijelog CoD serijala.

Jopax
30-08-2012, 17:10
Izgleda zanimljivo, samo ne shvatam, zašto svaka igra koja ima fiziku mora imati sve načinjeno od jebene gume. Veliki kamioni nemaju amortizere od kojih pepaju kao da su ugradili hidrauliku iz pimp mobila.

KI CO
30-08-2012, 18:45
Nakon Dote

i ti igras lol? :ekipa:

cham3leon
30-08-2012, 19:34
Nisu baš previše gumasti. Da, to je tako u igrama, i ovdje se osjeti da previše poskakuju po inače ravnim površinama, ali sve u svemu nije tako jako izraženo. Zapravo, dosta je precizno, uzeo sam onaj AWD kamion šta izgleda ko Ural i šlajfao po nekom brdu sa užasno mekom i skliskom podlogom, i kamioni plaze i naginju se baš kao što bi trebali. I težište je isto ful realistično. Prevrtanje nastupi točno kad bi i trebalo.

Plus, primijetite da se baš sve na kamionu miče, cerada, bočne stranice, gume se pod pritiskom deformiraju...

cham3leon
09-06-2014, 14:02
https://www.youtube.com/watch?v=c_OjBylleA8

Izlazi ovaj tjedan i izgleda fantastično. Vjerojatno će biti isti sadržaj ko u beta verziji, bar u vrijeme launcha, ali koga briga. Blato i voda izgledaju bolje nego ikada, a fizika vozila je dorađena tako da ne izgleda prenaglašeno.

Sonik
09-06-2014, 16:52
I šta se tu radi? Ima neka kampanja, misije?

cham3leon
09-06-2014, 17:08
U ovoj closed beti dobiješ mapu sa nekim supply pointovima, ne znam ako ih ima više vrsta, moguće da su samo logging siteovi gdje pokupiš trupce (ako postoje drugi tipovi tereta, možda i nešto drugo) i moraš ih transportirat do objectivea, u ovom slučaju pilane. Moraš toliko i toliko dopremit do svih objectivsa i onda valjda prođeš mapu. Da bi bilo zanimljivije, mapa je na početku zacrnjena na više mjesta tako da ti je nemoguće isplanirati rutu, pa moraš istražiti pojedine regije (za to najbolje služi UAZ ili neki drugi džip ako ih budu dodavali), a možeš osposobiti i dodatne garaže koje su ti na praktičnijim pozicijama, ako do njih prikolicama dovučeš dovoljno opreme. Plus, ako ti se neko vozilo zaglavi i ne igraš na najlakšoj težini morat ćeš ga sam izvlačiti s drugim vozilom, isto tako ako ti nestane nafte ili ga razjebeš moraš doći sa cisternom/utility trailerom da popraviš/refuelaš.

Ne vjerujem da će u konačnoj verziji biti išta više jer ako se dobro sjećam imali su crowdfunding neki pa im je propao.

Izgubljeni_v2.0
09-06-2014, 20:30
Sviđa mi se kako izgleda vozni model, al to nije igra.

cham3leon
09-06-2014, 20:45
Moglo bi se tako reći, ali jebe mi se. Ja ću s guštom pustit Led Zeppelin u pozadini i igrat se u virtualnom blatu.