PDA

Pogledaj cijelu verziju : BalkanGangsta RP SAMP



cham3leon
29-08-2012, 11:45
[center:141n6l7d]BALKANGANGSTA SAMP RP SERVER

Pozivamo vas da se registrirate na najnoviji i najbolji SAMP RP server ikad

Server je namjenjen svima koji se hoče dobro zabaviti i lječiti frustracije iz svog jadnog života na drugim igraćima.

Mi vam nudimo nešto novo i nikad prije viđeno što postoji na svih ostalih 200 balkanskih servera. Ovim postom čemo vam ukratko pokazati šta se može raditi na našem serveru, a phpBB neće prihvatit ni tri taga u cijelom ovom oglasu.




[size=20pt]KUČE

Na našem serveru možete kupit više od 50 različitih kuča, duplo više nego šta čemo ikad imat igrača tako da neče prifalit.

http://desmond.imageshack.us/Himg28/scaled.php?server=28&filename=samp025vri.png&res=landing
Ovdije vidimo Đuru kad je kupijo kuču, također možete birati odiječu i izgledati čim manje normalno.




POSLOVI

Na našem serveru možete obavljati razne poslove i tako zarađivati pare, baš kao i u stvarnom svijetu, samo ovdije možete s njima kupovat oružija. Poslovi su:

Dostavljač pizze
Svečenik
Advokat
Prodavač oružija
Sakupljač plastićnih boca
Tajni Agent
Diler droge (još ne znamo čemu, ali mora bit negdje droge i mora se dilat)
Plačeni ubojca

i mnogi drugi.
Pola ih uopče ne radi kako treba, a za ostalom polovicom nema nikakve potrebe, ali nije važno jer možete postati i Gradonačelnik ako ste dovoljno strpljivi da i dalje igrate nakon što vas iz zajebancije ubiju po 80. put.




AUTA

Iako ne znamo da je auto imenica muškog roda, ubacili smo mogučnost kupovanja i krađe auta od drugih igrača, a kao što možete vidjeti, može se auta i nabrijavati

http://desmond.imageshack.us/Himg179/scaled.php?server=179&filename=samp004wd2.png&res=landing

Ovo je Ante i sad pokaziva kako nema uopče ukusa svojim ružnim nabrijanim autom.



Zato dođite u velikom broju. Server trenutno ima 4 igraća skupa s adminima, ali doči če ih jako puno kad shvate koliko smo mi bolji od svih ostalih servera na svjetu jer smo pametniji od svih.

Ne propustite užitak lutanja praznim gradom u kojem se svi igrači okupljaju na jednom mjestu. Vidimo se![/center:141n6l7d]

TeraBajt
30-08-2012, 02:01
auta su zkon jebate isus :)))))))

Herr Schnitzel
30-08-2012, 02:14
Probao sam se ulogirat al ne radi :?

MasaKrisT
30-08-2012, 14:09
KUČE.GG.

Delirium
30-08-2012, 14:11
>Satira
:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) ))))

cham3leon
30-08-2012, 14:12
Probao sam se ulogirat al ne radi :?

To je zato šta imamo automatski filter kod logina koji onemogućava ulazak igračima starijim od 15 godina kako bi izbjegli potencijalno normalne igrače na serveru.

Azer
30-08-2012, 14:21
gg cham :))

Razzarach
30-08-2012, 16:43
gg svaka cast
DOČU IGRAT DAJMIADMINA

hacker
31-08-2012, 02:30
Bio je jednom jedan server di si da postaneš policajac u ingejmu preko skajpa dva tjedna morao slušati predavanja o tome kako biti policajac i onda polagati završni ispit.

Samo najbolji su opstali.