PDA

Pogledaj cijelu verziju : poslanik )-:



Upitni
20-08-2006, 10:44
znam da je vec jako puno proslo otkad ste culi za poslanika,ali ja sam zapeo i trebam vasu pomoc! :)
odmah na pocetku,nakon sto popricamo za alienima,izrezao sam ventilaciju,skinuo ogrlicu(stavio je na robota za odrzavanje),stavio ono ljubicasto cudo u onaj ljubicasti mozak :) i sada neznam sto dalje!!!u hangaru me uvijek ubije neka kugla i umrem sa izrazom iznenađenja na licu :) i neznam sto sa una 4 uzorka krvi! help pliz

Čux
22-08-2006, 19:24
ovo sam igro davno, al ću ti probat pomoći.
meni je igra bila totalno zbunjena i jedva sam ju završio uz prohod (neki stari broj hackera)

trebaš ići skroz na početak (kod one kugle) i pomoću onog (ono slično vanzemaljskom digitronu, kak se više zove....) trebaš skinut sigurnosnu razinu te kugle (na početku) i učitat ju u kuglu u hangaru da te ne sprži (valjda je tak).

Upitni
23-08-2006, 18:20
da,s time na kraju i sprijecim drugu kuglu da me sprzi...thanks.
a znas ono kad me propovjednik na marsu pozovve u svoju sobu s otškrinutim vratima a kad udjem me zakljuca i prekine dotok zraka? :shock:

Čux
23-08-2006, 18:52
e tu moraš pokušat popravit ono iznad vrata ( mislim da je zvono) pomoću one makete koju imaš.

theCoDfather
23-08-2006, 22:05
imam igru original, i presao isto uz pomoc prohoda u tom istom starom broju Hackera :D :fof:

Upitni
25-08-2006, 08:17
se moze skinit .pdf od tog hackera :D :D :D

Čux
25-08-2006, 18:38
nemam pojima. ja sam taj broj posudio od bratića, oduvijek kupujem samo PCPlay