PDA

Pogledaj cijelu verziju : Pitanje vezano uz T-Mobile (produljenje ugovora)



Gale47
25-08-2012, 21:59
Eto, nisam znao koga drugoga da pitam (prije nego odem u T-centar) pa evo da postam 'vamo.
Planiram upiknuti Samsung Galaxy Mini 2 prilikom produljenja ugovora, pa me zanima postoji li mogućnost da kupim više od jednog uređaja po toj (99 kuna) cijeni.
Hvala unaprijed.


Isprike moderatorima ako sam promašio temu za ALT-F4.

Bartuc
25-08-2012, 22:10
Samo ako uzimaš više brojeva, svaki u svojoj tarifi ili u grupnoj tarifi. Ako uzimaš samo za sebe - jedan ugovor = jedan uređaj po promotivnoj cijeni.


Baš sam prekjučer malo gledao tarife i ponudu uređaja u T-Mobileu, pa to je pre strašno na što su spali. Bar što se tiče poslovnih tarifa. Ako se do kraja godine nešto ne primijeni, prenosimo brojeve u VIP koji ima neizmjerno bolju ponudu :(

Gale47
25-08-2012, 22:21
Pa, planirao sam uzeti jedan uređaj za curu i jedan za sebe.
S obzirom na to da smo trenutačno na "običnim" Sony-Ericsson i Nokia mobitelima, ovaj nam se čini kao dobar uvod u Android. Iako koristi pomalo zastarjelu Gingerbread verziju OS-a.
Dakle, ovo gore navedeno nije moguće?

Bartuc
25-08-2012, 22:31
Moguće je ako ćeš napraviti jedan ugovor za sebe i jedan ugovor za curu, pa se na svaki ugovor veže zaseban mobitel. Ili ako odete u grupnu tarifu (Obitelj+), onda svaki član ima pravo na 1 mobitel, s time da samo nositelj ugovora (ti) ima nisku, promotivnu cijenu, dok član (cura) ima cca 10x višu cijenu uređaja od tebe. I takva grupna tarifa nije za curu i dečka, ako se raziđete, zapeo si sa tarifom i plaćaš jedan račun za vas dvoje sljedeće 2 godine.


Također, kupi mobitel preko njihovog web shopa, masu je jeftiniji nego u dućanu, a 100% je sigurno i jednostavno - https://www.hrvatskitelekom.hr/mobilne- ... e=CP&tab=0 (https://www.hrvatskitelekom.hr/mobilne-usluge/narudzba/izbor-uredjaja-detalji/Samsung-Galaxy-mini-2-9393784?entityid=9awtavgdQvwAmb1-oDclVQLLXFlcUzTSxN8rPkALTeQ1&processtype=CP&tab=0)

Gale47
25-08-2012, 22:36
Ahaaaa. Okej.
Još samo da te pitam, ta ponuda uključuje pretplatu, da?
Žao mi je ako postavljam banalna pitanja.

Bartuc
25-08-2012, 23:09
Na ovom linku što sam ti dao su cijene uređaja po tarifama (scrollaj malo niže). Znači u Extra Total+ LStarifi, mobitel košta 98kn (odnosno 8kn preko web-a), a mjesečna pretplata ti je iznos te tarife - za Total+ L, to je 300kn mjesečno.


Što je skuplja tarifa, mobitel je jeftiniji. Ti si moraš naći optimalnu razinu, pogledaj što koja od tih tarifa nudi i koliko mobitel košta u tarifi koja ti odgovara. Ako je u toj tarifi mobitel pre skup, možeš uzeti skuplju tarifu da te mob ispadne jeftinije pa nakon mislim 6 mjeseci preći u nižu tarifu... no to si provjeri.


EDIT:


I da, nakon 6 (ili koliko već) mjeseci možeš preći SAMO U PRVU NIŽU tarifu. Znači nemereš sa Total+ XL preći u Total + M (preskočiti L tarifu)!!!