PDA

Pogledaj cijelu verziju : [Pomoc] Search i jos nesto neobjasnjivo



sabo1994
20-08-2012, 11:31
Odkad sam stavio novi Windows 7 Home Premiuim 64 Bita poceli su se problemi pojaviljvat

naime nijedan search mi ne radi, dole u kutu windows nemogu serachat, u my computeru mi ne radi search, probao sam sa svim onim Indexing opcijama i googlao sam sve moguce ali mi nis nije radilo i pocelo me jako nervirat nemogu nis normalno radit sve moram rucno trazit

a druga stvar npr u torrentu kliknem open file location folder i on mi upali cmd.exe i dode mi C User David Downloads npr nesto, i cekam 30 sekundi i tek onda mi se otvori folder, takoder mi se to desava kad double klick kliknem kad nesto Downloadam sa Mozzile.... pomagaj brate :D

EnGuardian
20-08-2012, 19:35
spor disk pa dugo searcha?
inace dolje desno u system trayu searcha samo indexirano, po mogucnosti po my documentsu
takoder trebas znati sta trazis i pravilno upisati, recimo *.mp3 da ti nade sve mp3 fileove ili musi*.* za sve fileove koji pocinju s musi bilo koje ekstenzije, i po mogucnosti udi u C:\ pa onda search jer kada upises u my computer moguce je da ti dugo traje

Delirium
20-08-2012, 21:10
Probaj gledat prvu do treću sezonu Cosby Showa.
Ako sve prođe uredu onda ćemo ti moć više reći.

sabo1994
21-08-2012, 10:37
spor disk pa dugo searcha?
inace dolje desno u system trayu searcha samo indexirano, po mogucnosti po my documentsu
takoder trebas znati sta trazis i pravilno upisati, recimo *.mp3 da ti nade sve mp3 fileove ili musi*.* za sve fileove koji pocinju s musi bilo koje ekstenzije, i po mogucnosti udi u C:\ pa onda search jer kada upises u my computer moguce je da ti dugo traje


Nije spor disk od novih windowsa samo...

I gledo sam Cosyba -.-"