PDA

Pogledaj cijelu verziju : Kako dobit nocnu moru ?



Dreamer Deceiver
19-08-2006, 23:45
Ljudi moji ja imam problem,ja nikako ama baš nikako nemrem imat nocne more nisam ih imo 100 godina i nema mi veceg gusta se probudit po noci sav u strahu,te vas molim kako mogu dobit nocne more(molim vas ne savjetujte mi neki trash horror filmove za koje govore da ce vas prestrasit)...Molim vas kako mogu dobit nocne more?

Sgt. Bull
19-08-2006, 23:50
Ljudi moji ja imam problem,ja nikako ama baš nikako nemrem imat nocne more nisam ih imo 100 godina i nema mi veceg gusta se probudit po noci sav u strahu,te vas molim kako mogu dobit nocne more(molim vas ne savjetujte mi neki trash horror filmove za koje govore da ce vas prestrasit)...Molim vas kako mogu dobit nocne more?
pitaj mamu ili tatu da te siluju...mora upaliti ako to nece onda pitaj ili seku/brata ili komsiju...

emperror
20-08-2006, 00:43
:shock: kad i ja bolje razmislim, ni ja se nemogu sjetit kakada sam ih zadnji put dobio. zakon! :)

Rocchiro
20-08-2006, 00:59
nemozes imati nocne more ako ti je zivot fin i ti si sretan,mislim,mozes,al tesko

evo ti jedan recept:izazovi neku ekipu da te izmlati ko vola,posvađaj se s roditeljima i prijateljima,pogledaj 10 horora,nadrogiraj se i brini zbog necega

mislim da bi moralo upalit :-x

duksy
20-08-2006, 01:06
nemozes imati nocne more ako ti je zivot fin i ti si sretan,mislim,mozes,al tesko

evo ti jedan recept:izazovi neku ekipu da te izmlati ko vola,posvađaj se s roditeljima i prijateljima,pogledaj 10 horora,nadrogiraj se i brini zbog necega

mislim da bi moralo upalit :-x
nakon droge i ne brinjenja zbog nicega , zasto mu zivot nebi bio fin i nebi bio sretan :rotfl:

Rocchiro
20-08-2006, 01:38
nemozes imati nocne more ako ti je zivot fin i ti si sretan,mislim,mozes,al tesko

evo ti jedan recept:izazovi neku ekipu da te izmlati ko vola,posvađaj se s roditeljima i prijateljima,pogledaj 10 horora,nadrogiraj se i brini zbog necega

mislim da bi moralo upalit :-x
nakon droge i ne brinjenja zbog nicega , zasto mu zivot nebi bio fin i nebi bio sretan :rotfl:

krivo se izrazih - nadrogiraj se jako,ubiti,postani teski narkic i evo ti nocnih mora :)

olio
20-08-2006, 08:17
Ja sam se prije bojao Fredy krugera http://img104.imageshack.us/img104/9144 ... ger3gi.png (http://img104.imageshack.us/img104/9144/freedykruger3gi.png)Si jasona http://img104.imageshack.us/img104/5870/jason5ne.png

ali ne sjećam se da sam imao noćne more ..... davno sam prestao sanjati,,,čudno :shock:

Kibo
20-08-2006, 08:30
Ja sam se prije bojao Fredy krugera http://img104.imageshack.us/img104/9144 ... ger3gi.png (http://img104.imageshack.us/img104/9144/freedykruger3gi.png)Si jasona http://img104.imageshack.us/img104/5870/jason5ne.png

ali ne sjećam se da sam imao noćne more ..... davno sam prestao sanjati,,,čudno :shock:

same here...

RETROVIRUS
20-08-2006, 08:39
....navodno prežderavanje neposredno prije spavanja može izazvati koje kakve nelagode tokom spavanja uključujući i noćne more :scared:

olio
20-08-2006, 08:41
....navodno prežderavanje neposredno prije spavanja može izazvati koje kakve nelagode tokom spavanja uključujući i noćne more :scared:što te u noćnoj mori hvataju bomboni i utapaš se u čokoladi i onda dođe FatMan i sve pojede i ti budeš spašen

Imam Feebasa/Milotca
20-08-2006, 09:11
Ma trebaš pogledat neki novi hororac koji nisi nikad vidio taman kad ti se spava. Ti ćeš za vrijeme filma zaspat i naravno trebao bi to sanjat taman prije nego što se probudiš jer je dovoljno friško. :wink:

emperror
20-08-2006, 09:41
....navodno prežderavanje neposredno prije spavanja može izazvati koje kakve nelagode tokom spavanja uključujući i noćne more :scared:

iz osobnog iskustva mogu rec da to nije tocno

RETROVIRUS
20-08-2006, 09:58
....navodno prežderavanje neposredno prije spavanja može izazvati koje kakve nelagode tokom spavanja uključujući i noćne more :scared:

iz osobnog iskustva mogu rec da to nije tocno[/
:rotfl: :rotfl: :rotfl: -iskusnjara :rotfl: :rotfl: :rotfl:

Fencing_LORD
20-08-2006, 10:12
Zamisli si da je*eš zombija iz obliviona i eto ti noćne more :shock:

GrannyKiller
20-08-2006, 10:12
Ja sam se prije bojao Fredy krugera http://img104.imageshack.us/img104/9144 ... ger3gi.png (http://img104.imageshack.us/img104/9144/freedykruger3gi.png)Si jasona http://img104.imageshack.us/img104/5870/jason5ne.png

ali ne sjećam se da sam imao noćne more ..... davno sam prestao sanjati,,,čudno :shock:

rofl :rotfl: :rotfl: kruger :rotfl: :rotfl: :rotfl: jason :rotfl: :rotfl:

lol, ne znam kako ćeš od komedije imat noćne more :pray: :rotfl:

Maloki
20-08-2006, 10:56
Najbolji recept za dobivanje noćnih mora je da prije spavanja odete u kupaonicu i pogledate se u ogledalo :D to bi moralo upalit...

GrannyKiller
20-08-2006, 11:27
Najbolji recept za dobivanje noćnih mora je da prije spavanja odete u kupaonicu i pogledate se u ogledalo :D to bi moralo upalit...

signed :rotfl: :rotfl:

olio
20-08-2006, 11:35
jel itko gleda O men 666 ......film je zakon a i strašan ...ja sam padao sa sjedalice u kinu....

znam znam ....... ajde u WC i poseri se i onda pogledaj u školjku ...... :rotfl: :rotfl:

duksy
20-08-2006, 12:19
gledao omen 666 , nije mi baš strašljiv film :D

hellrider
20-08-2006, 13:11
gledao omen 666 , nije mi baš strašljiv film :D

Nije ni meni baš nešto strašan film ali ima 3,4 baš strašne scene od kojih se u****š u gaće.... :D

Joco
20-08-2006, 13:12
Ma film je glupost(jako glup kraj :( )

Dreamer Deceiver
20-08-2006, 13:44
niš od toga nije pomoglo,ja nemam fin život sdvaki dan gledam grozote cak sam u labinu imamo neku ukletu cestu na kojom se svi boje ic jer su tamo spalili neku vjesticu,pa neki vjeruju da je ona još tamo,ja sam išo i nije bilo niš opet nisam imo nocne more

olio
20-08-2006, 14:11
niš od toga nije pomoglo,ja nemam fin život sdvaki dan gledam grozote cak sam u labinu imamo neku ukletu cestu na kojom se svi boje ic jer su tamo spalili neku vjesticu,pa neki vjeruju da je ona još tamo,ja sam išo i nije bilo niš opet nisam imo nocne morevještice ne pale....uzmi za primjer Vještica iz blaira....
Uđi u kanalizaciju i vidjet češ ninja kornjače i ostala čudovišta 8)

Rocchiro
20-08-2006, 15:22
....navodno prežderavanje neposredno prije spavanja može izazvati koje kakve nelagode tokom spavanja uključujući i noćne more :scared:što te u noćnoj mori hvataju bomboni i utapaš se u čokoladi i onda dođe FatMan i sve pojede i ti budeš spašen

ne,nego te naganja Jacques Houdek :rotfl:

Maloki
20-08-2006, 16:10
niš od toga nije pomoglo,ja nemam fin život sdvaki dan gledam grozote cak sam u labinu imamo neku ukletu cestu na kojom se svi boje ic jer su tamo spalili neku vjesticu,pa neki vjeruju da je ona još tamo,ja sam išo i nije bilo niš opet nisam imo nocne more

Pusti cucka nek ti odgrize spolni ud i 100% ćeš imat noćne more...

*Fila*
20-08-2006, 16:16
Napij se ko majmun i legni!Sanjat ćeš da si jako pijan i da ćeš rigat i eto ti noćne more! :)

reiki_
20-08-2006, 16:38
ccc.... google čovječe

Kron
20-08-2006, 21:06
Auu, kad se ja sjetim......... jedno mjesec dana svaki drugi dan sam ja sanjao ( u epizodama) vraga, i da ga moram ubiti francuskim ključem.


Koji šok! Nikad više.

Rocchiro
20-08-2006, 21:30
Napij se ko majmun i legni!Sanjat ćeš da si jako pijan i da ćeš rigat i eto ti noćne more! :)

ne vidim nocnu moru u tome

:)

Eddie9
20-08-2006, 21:49
hmmmmm....
nocna mora....
pa ovako...
nabavi petak 13. part III i stavi na zadnju scenu kad zenska sanja da ju jason gleda kroz prozor i naravno gledaj to oko 1h u noci pa mi se onda javi...

GrannyKiller
20-08-2006, 22:21
hmmmmm....
nocna mora....
pa ovako...
nabavi petak 13. part III i stavi na zadnju scenu kad zenska sanja da ju jason gleda kroz prozor i naravno gledaj to oko 1h u noci pa mi se onda javi...

ja i dalje ne kužim kako će od komedije imat noćne more... :o

olio
20-08-2006, 22:26
ujutro u osam upali TV i gledaj Telletubies i imat češ strašne snove...
najstrašnije su scene kad se dijete sunce nasmije :shock: :shock:

Dark Saruman
20-08-2006, 22:40
ujutro u osam upali TV i gledaj Telletubies i imat češ strašne snove...
najstrašnije su scene kad se dijete sunce nasmije :shock: :shock:

tebe inače doma zovu Einstein LOL

Helena
22-08-2006, 14:01
Sve je to super, dali ste čovjeku detaljne upute kak da dobije noćne more. Sad dajte meni detaljne upute kak da ih se riješim. :cry: Već par dana ne spavam kak se spada, sanjam neke gluposti, kao da bježim od nekoga ili nečega, po mračnom hodniku ili tako nečemu, dalje se ne sjećam. Ili padnem pa me to ulovi ili me dostigne na kraju, al nikad mu ne vidim lice. Probudim se sva u hladnom znoju, srce mi lupa 800 na sat, preplašim se. Help! :cry:

olio
22-08-2006, 14:07
Sve je to super, dali ste čovjeku detaljne upute kak da dobije noćne more. Sad dajte meni detaljne upute kak da ih se riješim. :cry: Već par dana ne spavam kak se spada, sanjam neke gluposti, kao da bježim od nekoga ili nečega, po mračnom hodniku ili tako nečemu, dalje se ne sjećam. Ili padnem pa me to ulovi ili me dostigne na kraju, al nikad mu ne vidim lice. Probudim se sva u hladnom znoju, srce mi lupa 800 na sat, preplašim se. Help! :cry:dok bježiš od toga (što već je) uštipni se i shvatiti češ da je to samo san

Gothmog
22-08-2006, 14:31
Sve je to super, dali ste čovjeku detaljne upute kak da dobije noćne more. Sad dajte meni detaljne upute kak da ih se riješim. :cry: Već par dana ne spavam kak se spada, sanjam neke gluposti, kao da bježim od nekoga ili nečega, po mračnom hodniku ili tako nečemu, dalje se ne sjećam. Ili padnem pa me to ulovi ili me dostigne na kraju, al nikad mu ne vidim lice. Probudim se sva u hladnom znoju, srce mi lupa 800 na sat, preplašim se. Help! :cry:

...khm...taj san ti u biti (prema sanjaricama,ne pitaj odakle mi) znači,da bježiš od nekog problema,kojeg ti je mrsko rješit...

ma bolji je i taj san,od onoga koji mene muči...u mjesec dana sam tri puta sanjao kako davim čovjeka...odvratno...čak sam osjetio kako mu dušnik puca...takvih snova nema u sanjarici,uh! :o

Eddie9
22-08-2006, 14:42
hmmmmm....
nocna mora....
pa ovako...
nabavi petak 13. part III i stavi na zadnju scenu kad zenska sanja da ju jason gleda kroz prozor i naravno gledaj to oko 1h u noci pa mi se onda javi...

ja i dalje ne kužim kako će od komedije imat noćne more... :o

aj ne seri :?
mrzim takve ja-se-ne-bojim-ničega ljude...vjerojatno pišaš u gace kad gledas horore pa sad seresh prek neta kak je petak 13. komedija :killyou:

Sterpo
22-08-2006, 14:56
ja nisam sanjao vech odavno :wink:

sexy peace
22-08-2006, 21:48
Ja kad sam bija manji gleda sam svaki DosjeX ali sam se tresa dok sam ga gleda a bija je baza.

Dreamer Deceiver
22-08-2006, 21:50
Sve je to super, dali ste čovjeku detaljne upute kak da dobije noćne more. Sad dajte meni detaljne upute kak da ih se riješim. :cry: Već par dana ne spavam kak se spada, sanjam neke gluposti, kao da bježim od nekoga ili nečega, po mračnom hodniku ili tako nečemu, dalje se ne sjećam. Ili padnem pa me to ulovi ili me dostigne na kraju, al nikad mu ne vidim lice. Probudim se sva u hladnom znoju, srce mi lupa 800 na sat, preplašim se. Help! :cry:

ja tebi dam svoje mirne i bežbrižne snove a ti meni svoje nocne more,pošten trade :D i svi sretni veseli i zadovoljni :D

sexy peace
22-08-2006, 22:05
Sve je to super, dali ste čovjeku detaljne upute kak da dobije noćne more. Sad dajte meni detaljne upute kak da ih se riješim. :cry: Već par dana ne spavam kak se spada, sanjam neke gluposti, kao da bježim od nekoga ili nečega, po mračnom hodniku ili tako nečemu, dalje se ne sjećam. Ili padnem pa me to ulovi ili me dostigne na kraju, al nikad mu ne vidim lice. Probudim se sva u hladnom znoju, srce mi lupa 800 na sat, preplašim se. Help! :cry:

Pogledaj neku komediju prije spavanja ili neki sexy film.

Imam Feebasa/Milotca
23-08-2006, 00:50
Sve je to super, dali ste čovjeku detaljne upute kak da dobije noćne more. Sad dajte meni detaljne upute kak da ih se riješim. :cry: Već par dana ne spavam kak se spada, sanjam neke gluposti, kao da bježim od nekoga ili nečega, po mračnom hodniku ili tako nečemu, dalje se ne sjećam. Ili padnem pa me to ulovi ili me dostigne na kraju, al nikad mu ne vidim lice. Probudim se sva u hladnom znoju, srce mi lupa 800 na sat, preplašim se. Help! :cry:

Misli pozitivno, barem meni to pomaže. Takvi su snovi uvijek povezani sa nečim lošim kaj je bilo i sa nečim čeg se bojiš. Što se više zamaraš prije spavanca to ti je gore, zaboravi na sve i idi spat mirne duše. Nema goreg od lošeg sna.(Ili se dobro napij tak da se samo probudiš :D )

Tri66a
23-08-2006, 10:19
Odgovor na vaše probleme je.....kisik. Hoćeš noćne more,ne prozračuj sobu dan-dva i da vidiš noćnih mora(još ako uz to jedeš tešku hranu za večeru i to redovito....). Obrnuto vrijedi i za rješavanje problema:provjetri sobu prije spavnja i nema više baba-roge :D

Fencing_LORD
23-08-2006, 11:05
Ja kad sam bija manji gleda sam svaki DosjeX ali sam se tresa dok sam ga gleda a bija je baza.

ja sam isto gledao i strašno se bojao, ali sam bio jako znatiželjan i uvijek bih odgledao epizodu.

Stvar u hororcima je što skoro uvijek imaju super teme pa te znatiželja tjera da ih gledaš.

sexy peace
23-08-2006, 11:06
Krug mi je odličan zato što ona žena otkriva sve ono da ne pogine.

Daniel666
23-08-2006, 17:38
Neznam baš puno o tome ali mislim da je to vezano uz karakter. Oni veseli, omiljeni u društvu blalblaitd.... to neće imati zato jer se ne boje.

Ja sam prije imao noćne more, imam ih i sad ali uvijek skužim foru i probudim se normalno. Ili prebijem onog ko me ganja.
Prije sam se bojao mraka (kad sam bio mali). Čim sam se toga riješio voila.

Dreamer Deceiver
23-08-2006, 19:48
postoji li psihic za nocne more ?

2fast4u
23-08-2006, 20:38
Najbolje od svega bi ti bilo da odes s frendovima na neko zabaceno mjesto, i dozivas duhove sa njima, ako imas frenda koji zna te fore, to je dobro, tako mozda uspijete nekog dozvat,iako nebude nikavog duha opet te mozda bude strah, ono spavas sam u sobi cujes nekakve zvukove, stalno ti se nesto pricinjava, hm neznam lol.

Ps1ho
23-08-2006, 22:46
Najbolje za dobit noćnu moru ti je ovak, gledaj sam Egzorcista i Egzorcizam Emily Rose oko 2 am, i odi spavat...