PDA

Pogledaj cijelu verziju : Jebo konj mater HTV-u



Bartuc
08-08-2012, 21:48
Da im jebo konj mater i prijenosu karatea dok rukomet traje već 12 minuta... da im jebo konj mater.

Hexfire
08-08-2012, 21:57
1. Nije karate
2. Cura je osvojila medalju
3. Hrvatska Tunis 8:8

Azer
08-08-2012, 22:05
Neka tekma se igra?

Hexfire
08-08-2012, 22:07
da

Electromaster
08-08-2012, 22:10
Ne vidim zašto bi favorizirali jedan sport pred drugim, koji prozor Bartuc? Ima da traje dok ne završi. Ako je cura osvojila medalju onda pogotovo.
Uostalom nabavi si MaxTV il neš sa sportskim kanalima pa gledaj.
Ili na netu, kajaznam.

Bartuc
08-08-2012, 22:12
Jebeš medalju kad je čitava hrvatska mrzi zbog toga što je ujebala prijenos rukometa :(

Electromaster
08-08-2012, 22:12
Hvala Bartuc, ali već znamo da su većina Hrvatske retardi, nema potrebe to isticati.

Bartuc
08-08-2012, 22:15
A i taj taekwondo izgleda kao hrpa govana, jebemti skakutanje i pimplanje po protivniku, tako glupi i nezanimljiv sport oni prenose, isus bog :(

MILF hunter
08-08-2012, 22:16
Šta reći o televiziji koja prekida davis cup zbog prijenosa mise?

Electromaster
08-08-2012, 22:17
A i taj rukomet izgleda kao hrpa govana, jebemti trčkaranje i dodavanje lopticom, tako glupi i nezanimljiv sport oni prenose, isus bog :(

@MILF
Da su sjebali ukidanjem trećeg programa, eto što.

Hexfire
08-08-2012, 22:18
Pa da se njih pitalo ne bi ga ukinuli.

Electromaster
08-08-2012, 22:20
Dobro ono, netkoSje sjebao.

Bartuc
08-08-2012, 22:23
Predo loš si :(

Za ovu malu nitko nikad čuo nije, a HR je do sada bila najbolja u skupini i igramo utakmicu koja nas može izbaciti sa OI.

Hexfire
08-08-2012, 22:26
Ti si također loš. Cura je dvostruki prvak Europe. I prije OI je bila jedan od favorita za medalju i to je i uspjela ostvariti. Ne vidim kojom logikom je 20 minuta rukometa važnije od borbe za broncu, pa makar bila u jebenom sinkroniziranom plivanju.

Electromaster
08-08-2012, 22:27
Tim više, o rukometašima i sličnim pederima svi svugdje trube, dok druge sportaše u manje popularnim sportovima koji se fakat trude ko stoka i osvajaju medalje [a država ih toliko financira da moraju vježbat negdje na livadi]Ssamo negdje usput spomenu i to je to. Jebo ja rukomet.

Aral
08-08-2012, 22:33
Nebitno koji je sport, prenosi se onaj koji je borba za medalju. Još mi je najbolje bilo kad je šibao Bolt a ne neki rukomet ili onaj chick fight.

I ovdje nitko sa velikom strašću ne prati sport, nemojte se pretvarat.

Bartuc
08-08-2012, 23:08
To te ja pitam, dobili smo ove neandertalce pizda im strinina i njihovom rugbyu.

loo
08-08-2012, 23:19
Isuse kriste, onaj kreten koji je udario Čupića... Nisam nikad tak šta vidio u rukometu. Lik pao u nesvjest i za 20 sekundi im zabio gol :D

Bartuc
08-08-2012, 23:40
Ma užasno su igrali ovi, žalosno ali uopće me ne čudi što su takvi, čisti fanatici u svim segmentima života. Odvratno.

Također i Francuzi, osjetili su miris medalje i sad igraju kao i na prijašnjim prvenstvima, prstima drito u facu, nije im bitno da li će nekome oko iskopati, bitna je samo medalja. Pre žalosno. Ali svaka čast našima što izdrže borbu protiv takvih neandertalaca i još ih deklasiraju koliko bolji rukomet igraju.

loo
09-08-2012, 00:07
Drago mi je da su Franzuci dobili Španjolce. Nije dobro prvenstvo (ili OI, jel') ako ne uništimo Francuze :D

Mirko L
09-08-2012, 00:33
Tim više, o rukometašima i sličnim pederima svi svugdje trube, dok druge sportaše u manje popularnim sportovima koji se fakat trude ko stoka i osvajaju medalje [a država ih toliko financira da moraju vježbat negdje na livadi]Ssamo negdje usput spomenu i to je to. Jebo ja rukomet.

+1000
Olimpijske igre me ne zanimaju niti znam što se dešava na njima, ali da sam znao, bio bih pogledao samo zbog toga. Usput, je li to ona mala koja ima sestru isto tako dobru?

Jer jedna ženska što sam s njom radio je, mislim, trebala ići umisto nje, ali su promijenili iz zaboravljenih razreda. A mala ima 17 ili čak ne još. Strašno. Valjda sam sve točno rekao :)

U svakom slučaju, bartuče, razočarao si me. Neka si die-hard fan rukometa ili nešto, ali on je stalno i sve je već viđeno. Tko je na televiziji vidio neku malu kako se bori za medalju, a da je većini bila anonimna prije toga?

loo
09-08-2012, 00:47
Naravno da su trebali pustit Luciju kako se boksa ( :D ) i jako mi je drago što je osvojila medalju. Nema govora o tome. Finale (dobro, broba za 3. mjesto, tj. medalju) je svakako važnije od četvrtfinala, neovisno o sportu. Nevertheless, popizdio sam kad su pustili rukomet, a ono 22. minuta :D

Bartuc
09-08-2012, 05:44
Nebi se bunio da je borba bila zanimljiva, ali taj taekwondo je toliko neatraktivan sport za popizditi. Žene su potrošile sve runde na skakutanje i pimplanje, odnosno potpuno nezanimljivo nabadanje nožicama u generalnom smjeru protivnika, da bi naša pobijedila u produžecima na način da je skvrčenu nogu dignula u zrak, a protivnica se naslonila na njeno koljeno i senzori su to pročitali kao udarac. Onak, wtf, to nije bio udarac, zna se što je udarac. Ali nije niti bitno, glavno da je tu agonija stala, bolje i to nego da su pimplale i dalje :(


Strašno dosadan i nezanimljiv sport pošto se od početka do kraja ništa ne dešava, ali ništa. Takve stvari se mogu pogledati u reprizi, valjda su i ubacili za vrijeme rukometa pošto je to jedini način da bi itko ostao pred TV-om u nadi da će napokon krenuti sa rukometom :(

Hexfire
09-08-2012, 06:45
Najbolje da se ne prikazuje niti jedan sport u kojem su naši sportaši uspješni ako nije atraktivan. Pljuješ po HTV-u, a ne znaš koja je uloga javne televizije.

Duke of Earl
09-08-2012, 08:54
Jesi se posro Bartuče.

Deadwalker
09-08-2012, 09:01
Joj Bartuče :D
Baš kao što ti je rekao Hexfire, skuži prvo koja je poanta javne televizije :)

Devil Dog
09-08-2012, 09:02
taj taekwondo je toliko neatraktivan sport za popizditi. Žene su potrošile sve runde na skakutanje i pimplanje, odnosno potpuno nezanimljivo nabadanje nožicama u generalnom smjeru protivnika

Lol, dobro pa si gledao ŽENSKU FLYWEIGHT kategoriju i po tome prosudio da je taekwondo govno. Bravo.

Maloki
09-08-2012, 10:23
Ma užasno su igrali ovi, žalosno ali uopće me ne čudi što su takvi, čisti fanatici u svim segmentima života. Odvratno.
Baš mi nekako ružan komentar.

Bila dobra tekma sinoć, iako su ovi tunižani stvarno brutalni bili.
A Taekwondo mi bio baš smješan za gledat, pogotovo kad bi se onako uhvatile u zagrljaj i vrisnule. Ful smješno.

Falus
09-08-2012, 11:03
Bas su se pimplale

Mirko L
09-08-2012, 11:13
Nebi se bunio da je borba bila zanimljiva, ali taj taekwondo je toliko neatraktivan sport za popizditi. Žene su potrošile sve runde na skakutanje i pimplanje, odnosno potpuno nezanimljivo nabadanje nožicama u generalnom smjeru protivnika, da bi naša pobijedila u produžecima na način da je skvrčenu nogu dignula u zrak, a protivnica se naslonila na njeno koljeno i senzori su to pročitali kao udarac. Onak, wtf, to nije bio udarac, zna se što je udarac. Ali nije niti bitno, glavno da je tu agonija stala, bolje i to nego da su pimplale i dalje :(


Strašno dosadan i nezanimljiv sport pošto se od početka do kraja ništa ne dešava, ali ništa. Takve stvari se mogu pogledati u reprizi, valjda su i ubacili za vrijeme rukometa pošto je to jedini način da bi itko ostao pred TV-om u nadi da će napokon krenuti sa rukometom :(

Kao što se može i rukomet pogledati u reprizi. Ne znam, najbolje je da se napravi anketa po bartucu i odluče sportov koji imaju prioritet, onda bi se samo gledali nogomet i rukomet :)

Ne znam, meni su šprint, maraton i ostale slične discipline dosadne, ali velikom broju ljudi nisu, neću sad bitchati što mi to ne prenose samo zato što je meni dosadno.

Sonic_Moronic
09-08-2012, 11:23
Ja bi da prenose e-gaming.

Bartuc
09-08-2012, 14:43
Jebat ga, jučer je bilo dosta toga u afektu rečeno :D Čekao sam čitav dan tu tekmu, žurio doma doma da stignem u 20:30 na nju, onda skužio da je u 22:30, čekao opet ko konj, da bi na kraju prijenos počeo u 20-im minutama :( Razjebalo me to totalno :D


Mada i dalje stojim pri tome da je taj Taekwondo bio pre smiješan i tužan istovremeno, nešto naj ne atraktivnije što sam u životu od sporta vidio :P

Hexfire
09-08-2012, 15:17
Očito nisi gledao judo na igrama.

Devil Dog
09-08-2012, 15:18
Bio sam mu spreman oprostiti do zadnjeg reda :(

Hexfire
09-08-2012, 15:25
Skoro

Bartuc
09-08-2012, 15:40
Očito nisi gledao judo na igrama.

Jesam, pratio sam hrvate, i frajera i ženu što su ispali. Žena je rasturala, dominirala je nad onom kineskinjom (ili je bila koreanka!?), šteta što je izgubila na bodove u produžetku. Dok je muški judo bi pre žalostan, strašno monotono i flegmatično, ko 2 truta su se "tukli".

Hexfire
09-08-2012, 16:08
I što je tu bilo atraktivno? Borba naše i koreanke je izgledala kao neki chick fight, lamataraju bezveze po zraku rukama. 3 minute ničega i onda ova na neku foru dobi bod, a nikom nije jasno što je bilo.

Xero
09-08-2012, 16:10
Zahtjevam da se promjeni naslov teme. Ovo je obiteljski forum.

Bartuc
09-08-2012, 16:16
I što je tu bilo atraktivno? Borba naše i koreanke je izgledala kao neki chick fight, lamataraju bezveze po zraku rukama. 3 minute ničega i onda ova na neku foru dobi bod, a nikom nije jasno što je bilo.

Nije bilo niti najmanje atraktivno, samo kažem da je naša dominirala od početka do kraja, pa mi je žao što je izgubila na tako glupi način.

W3DR4N
09-08-2012, 20:08
Slažem se s Bartucom. Tae kwon do je besmislen sport. To je ono kad ekipa još u osnovnoj trenira to, i onda pitaš čim se baviš u životu i veli treniram tae kwon do. Malo ti fali da ne prasneš u smijeh. Jer ono, daj se pliz bavi nekim sportom koji je dostojan discipline.

Sonic_Moronic
09-08-2012, 20:12
To te ja pitam, dobili smo ove neandertalce pizda im strinina i njihovom rugbyu.

Prosječni diehard navijač komentar.

Koja tema lol.

Devil Dog
09-08-2012, 20:16
Vedrane kojim si se ti sportom bavio :3

Bartuc
09-08-2012, 21:24
Slažem se s Bartucom.

That's a first :o Moram to u sig staviti ili na neki način ovjekovječiti tu izjavu :D

Mirko L
09-08-2012, 21:27
Znamo da Veky trolla i dakle, slaže se s lošim izjavama. Šta ti to govori? :)

Inače, ja sam trenirao taekwondo godinama kao manji, butthurtan sam.

Deadwalker
09-08-2012, 21:28
Slažem se s Bartucom. Tae kwon do je besmislen sport. To je ono kad ekipa još u osnovnoj trenira to, i onda pitaš čim se baviš u životu i veli treniram tae kwon do. Malo ti fali da ne prasneš u smijeh. Jer ono, daj se pliz bavi nekim sportom koji je dostojan discipline.

Rukomet je isto smiješan sport. To samo Hrvati briju da s rukometom nešto znače u svijetu.

Bartuc
09-08-2012, 21:34
Pa kad imaš šačicu dobrih sportaša u državi (rukomet i skijanje), onda te veseli da bar oni postižu svjetske rezultate :D Nebum se valjda veselio našim nogometašima koji igraju kao da prvi put vide "balun"... :(

Mirko L
09-08-2012, 21:38
Pa vidiš da ta mala isto spada u dobre sportaše ako je osvojila medalju ^^

Hexfire
09-08-2012, 21:41
Njen sport nije atraktivan pa se ne računa.

Maloki
09-08-2012, 22:15
Prosječni diehard navijač komentar.

Koja tema lol.
Ne znam jesi gledo utakmicu sinoć (rofl) ali zbilja su bili preagresivni. Frajer je Čupića opalio sa vanjskim dijelom dlana po vratu zbog čega se bog onesvjestio.
Rukomet je inače sam po sebi dosta agresivan ali ovi su sinoć bili nešto posebno :)

Falus
09-08-2012, 22:23
Kad smo vec kod jebavanja HTV-a, kako to da Dinamo protiv jebenog Sheriffa dobije posebno svojih 90 minuti bez iti jednog prekida, i cak su Zaninovickoj pustali snimku, vaterpolo stavili na prvi program, a Inter - Hajduk su uredno prekinili usred prenosa da bi prenili finale na 200 metara. Ali Dinama se cak prenosi nakon 4:0 kad je sve vec gotovo, i oni stave snimku Zaninovicke koja se za medalju bori. Da ne govorim o klubovima iz varazdina, koprivnice... Jebi se HTV!

Hexfire
09-08-2012, 22:26
Jer je Dinamo najbolji hrvatski klub, a ostali su tu da se bore za 2. mjesto.

Sonic_Moronic
09-08-2012, 22:36
@Maloki

Prestao sam uzimati te komentare ozbiljno, jer je svaka momčad protiv koje mi igramo u bilokojem sportu puna varalica i nasilnika, dok smo mi zlatni.
Utakmice ne gledam, radije bih 90 minuta konjugirao latinske glagole.

Falus
09-08-2012, 22:49
Cvijanović (http://tinypic.com/player.php?v=14m3rc0&s=6)

Eto zmaju ostvarila se znanstvena fantastika, bajka iz vrtica.

Mirko L
10-08-2012, 00:02
@Maloki

Prestao sam uzimati te komentare ozbiljno, jer je svaka momčad protiv koje mi igramo u bilokojem sportu puna varalica i nasilnika, dok smo mi zlatni.
Utakmice ne gledam, radije bih 90 minuta konjugirao latinske glagole.

+4000

"Penal je bija, jebenti mater, penal, sudac pička!"
"Ma koji faul pička ti materina, nije ga taka!"
"Dinamo je, ka i obično, potplatija sudce."
"Ma kurac je Dinamo bolji, oni imaju sriće i varaju. Da in nema Mamića, bili bi ništa!"
"Tribali smo dobit, ali sudci su varali za njih."

Svi ikad.

flander
10-08-2012, 12:05
pa to je i istina, da nema Mamića, Dinamo bi bio ko i svaki klub u HNLu, možda bi onda i liga bila zanimljiva

Mirko L
10-08-2012, 12:50
Ne znam ja ništa, sad su počele i teorije zavjere da su namjerno stavili da se Hrvatska-Švicarska igra na Poljudu sad kad je velika gospa, pa će svi Splićani bit na selima, pa će ispasti da su loši navijači, pa će imati izliku da se više ne igra na Poljudu :)

Ne znam i ne briga me koliko je istina, ali i zvuči pomalo legit :)

Hexfire
10-08-2012, 15:23
Pa da je igračima lijepo igrat na Poljudu, tam bi se stalno igralo.

Neven <R>
10-08-2012, 18:03
Nego zašt se dijele dvije bronce u tim nekim sportovima? Apsolutno retardirano

W3DR4N
10-08-2012, 18:21
Zašto uopće dijele medalje u sportovima koji ljudima nisu bitni. Trebali bi samo reći hvala na sudjelovanju i ćao.

Neven <R>
10-08-2012, 18:24
Pa konjički sport je ok

W3DR4N
10-08-2012, 18:36
Bolje konj nego kimono.

Bartuc
10-08-2012, 21:15
Deru nas Francuzi, ali igraju dosta čisto, bolji su za sada :(

Neven <R>
10-08-2012, 21:17
Nisu bolji, samo golman brani ko lud. Sam da naši nisu sedmerce promašivali bilo bi 12-12, a o drugim zicerima da ne pričam.

Ak Omeyer prestane branit ko lud predviđam pobjedu naših 5-7 razlike

whiskey
10-08-2012, 21:19
Aha, znaci ovo je tema o rukometnoj reprezentaciji :)

la50
10-08-2012, 21:20
Al budimo i realni ovi šugavi Norvežani su naklonjeniji šugavcima,da su svirali prekršaj na našim kad je to bilo a bome mogli su i još koje isključenje njima dat i prvo poluvrijeme bi drugačije završilo...

Bartuc
10-08-2012, 21:22
Nisu bolji, samo golman brani ko lud.

Nevjerojatno kako lik brani. Istina da je bilo par udaraca drito u njega, ali većinu ih je skinuo. Leže mu visoke lopte, niske je sve fulao. Sretno nam bilo u drugom poluvremenu...

flander
10-08-2012, 21:36
Ak Omeyer prestane branit ko lud predviđam pobjedu naših 5-7 razlike


ak ga maknu s gola onda i više od 7 razlike

loo
10-08-2012, 22:08
Jebo te bog i jebeni Francuzi. Ja ne znam šta je našima pa da ih ne mogu pobjedit. Sve odigaju savršeno i onda izgube protiv ovih klošara. Jebeni Omeyer i jebena Francuska i jebeni bog. Čak je i Balić imo par svojih starih poteza :(

Sigurno su za to krivi ovi naši mladi igrači. Duvnjak 0-7. Pa gdje to ima. Čovjek je igro najbolje na cijelim igrama i bio sam siguran da će ga izabrat za najboljeg igrača i onda danas usere. Jedino su dobro igrali ovi starci, iznad 30. Kod nas Balić i Lacković, a kod Francuza su svi stariji od 30...

Bartuc
10-08-2012, 22:24
Ja ne razumijem zašto nije Goluža maknuo Duvnjaka iz igre, očito nije bio njegov dan. Nula od sedam, a dalje u igri, wtf :(

la50
10-08-2012, 22:29
A meni zašto jednog Balića nije stavio od početka drugog poluvremena kad je on očito bio taj koji je pokrenuo nešto u prvom poluvremenu.Goluža je kod mene imao već jedan veliki minus a sad ima još veći :P.

loo
10-08-2012, 22:47
Strašno je kako takvi igrači, jedni od najboljih na svijetu, mogu imat takve komplekse, i to ne samo što se tiče Francuske nego bilo koje igre sa težinom (od četvrtfinala na dalje). Baš se vidi da im fali samopouzdanja pa onda žure i prave greške i loše igraju. Bit će za 2-5 godina bolji valjda (što se tiče pritiska)...

Mirko L
10-08-2012, 23:04
Ne satare li Francuska uvijek Hrvatsku?

Maloki
10-08-2012, 23:13
Užasan je bio Duvnjak, nije mi jasno zašto ga je Goluža toliko forsirao kad je bilo očito da ne ide.
Also, wtf je bilo ono nekih 2 minute do kraja, Balić ima loptu i priliku za dobru igru i onda najednom stanu tako da on i još dvojica (nisam obratio pažnju tko) odu van tako da uđe Duvnjak i još dvojica (opet, nisam gledo tko). Wtf.

A Omeyer bogovski branio.

loo
10-08-2012, 23:19
Jebeni Omeyer 19 obrana... Kak pobjedit pokraj toga? :(


Ne satare li Francuska uvijek Hrvatsku?

Prošle godine smo ih uništili sa 7 razlike na europskom. Ni ove godine Francuzi nisu bili neš posebno, al' eto, naši se usrali, i Vori je to priznao. Inače smo u međusobnim susretima pobjedili 7 puta, izgubili 11 i jednom izjednačeno.

Bartuc
10-08-2012, 23:20
Ne satare li Francuska uvijek Hrvatsku?

U zadnje vrijeme da, uvijek se nađemo u polufinalu ili finalu i uvijek izgubimo. Dobro Loo kaže, apsolutno rulamo do polufinala i onda se uvijek uplašimo, što nas je koštalo već nekoliko medalja.

Hexfire
11-08-2012, 07:36
Francuzi su ponovno pokazali pobjednički mentalitet, ono što ova generacija nema. Srećom pa se Omeyer i još neki opraštaju od repke. Ponovno nismo bili pravi kad je trebalo, izgubili smo na glup način kao i uvijek protiv njih. Svaki put igramo točno onako kao oni žele, njihovih 6 stoji ispred golmana, naši se minutu zabijaju u njih i onda se iz očaja puca i napravi faca iz Omeyera. U drugom poluvremenu je jedna lopta išla na krilo, koji kok s tim.

Mađari su ok izbor u borbi za broncu, ali sudeći po izjavi Vorija da im je dosta borbi za drvene medalje, upitno je da li će dat 100%. Mađari će sigurno dati 120.

Devil Dog
11-08-2012, 07:40
Francuska je sjajno igrala, Hrvatska je bila loša, gg. Vjerojatno je i umor od prijašnje utakmice odigrao veliku ulogu.

Hexfire
11-08-2012, 07:41
Dobro da se nije na sva zvona hvalilo kak je naša repka duplo spremnija fizički od ostalih.

Devil Dog
11-08-2012, 07:44
Ma Hrvatska je uvijek najbolja samo nas suci uvjek sjebu :thumbs2:

loo
11-08-2012, 09:36
Pa ove godine je Hrvatska stvarno bila najbolja. Rasturili smo europske prvake (Dance) s jedanaest razlike, potpuno onesposobili njihovog najboljeg igrača, uništili europske doprvake (Srbe), Španjolce, koji se rijetko bore za zlato, ali zato često za broncu, itd. Kolko sam pročito naša reprezentacija se i vremenski pripremala malo duže nego ostale i to se primjeti. Bili su apsolutno dominantni u svakoj utakmici osim u ovoj. A za to je kriv jedino strah i neiskustvo mlađih igrača. Suci nisu bili najbolji ni u ovoj, a ni u prošloj utakmici, al' šta sad. Nitko ne krivi njih, ne znam odakle vam takve gluposti.
Goluža se nije smio toliko oslanjat na Duvnjaka. Je da je stvarno najbolji igrač ovo prvenstvo, ali je još jako mlad i očito se uzjebo. Trebo je puno više Balića stavljat. Nema ga šta štedit za zadnjih 10-15 minuta ili za zadnju utakmicu kad u nju nećemo ni proć. Balić više nije na onoj vrhunskoj razini, ali sinoć je odigro jednu od njegovih najboljih utakmica u zadnje 2-3 godine. Trebao je ostalim igračima jer je jedan od rijetkih koji se ne boji Francuza i koji može organizirat napad.

Delirium
11-08-2012, 09:51
>Suci = Majmuni
>Suci = Glupani
>Suci = Idioti
>Suci
>Suci
>Suci

To je sve što ja vidim kud god pogledam.

MasaKrisT
11-08-2012, 10:04
Utakmica se nažalost može sažeti u ova dva videa

JMiQ3TgUJU0&feature=player_embedded
I9Mal5OgAT4&feature=player_embedded

loo
11-08-2012, 12:03
Nažalost. Najbolji rukometaš svih vremena i jedini koji se ne boji igrat protiv Francuske dobije 25 minuta igre.


>Suci = Majmuni
>Suci = Glupani
>Suci = Idioti
>Suci
>Suci
>Suci

To je sve što ja vidim kud god pogledam.

Onda gledaš na retardirana mjesta/imaš retardirane poznanike/prijatelje/w/e. Nitko normalan za ovu utakmicu ne bi okrivio suce...

Devil Dog
11-08-2012, 12:08
Al budimo i realni ovi šugavi Norvežani su naklonjeniji šugavcima,da su svirali prekršaj na našim kad je to bilo a bome mogli su i još koje isključenje njima dat i prvo poluvrijeme bi drugačije završilo...

:eyebrows:

Maloki
11-08-2012, 12:12
Onda gledaš na retardirana mjesta. Nitko normalan za ovu utakmicu ne bi okrivio suce...
;)

Sonic_Moronic
11-08-2012, 12:21
Moj sport je bolji od tvog.

loo
11-08-2012, 12:27
Al budimo i realni ovi šugavi Norvežani su naklonjeniji šugavcima,da su svirali prekršaj na našim kad je to bilo a bome mogli su i još koje isključenje njima dat i prvo poluvrijeme bi drugačije završilo...

:eyebrows:

Dobro je rekao, napravili su par pogrešaka na početku, al' to je daleko od ključnog za ishod utakmice. Loša igra naših, strah i mentalni sklop gubitnika umjesto pobjednika, loše Golužine odluke, jako dobra igra Francuza i u obrani i u napadu, te savršeni Omeyer su i više nego dovoljni za ovakav rezultat. Naši nisu u nijednom trenutku ni izjednačili, a kamoli poveli. Jednostavno su nas outplayedali na svakoj razini.

@Maloki: pokušavam odgonetnun što znači emotikon (tj. znači li on slaganje s mojom izjavom :D ), al' ne mogu :(

Mirko L
11-08-2012, 12:39
Nadovezivao se na devil dogov post, aludirajući na to da je forum retardirano mjesto. Nema na čemu, maloxxy ;)