PDA

Pogledaj cijelu verziju : Jeftine svečane košulje



Bartuc
03-08-2012, 22:43
Di u ZG ima OK izbor svečanih košulja, a da su jeftine pošto ću je nositi onak, jednom, max 3x u životu, lol :D Treba mi za svadbu, i da, sjetio sam se ići u zadnji tren tak da mi je relativno hitno (sljedeću subotu je, ali sutra bi morao kupiti) :D


Za promociju sam kupio u Nami kod trga, sjećam se da je bilo jeftino, ali sad probam košulju i odmah sam se sjetio agonije kroz koju sam prolazio... rub oko vrata je toliko oštar i tvrd da nevjerojatno iritira vrat, tak da mi treba nekaj novoga.

W3DR4N
03-08-2012, 22:49
IDEŠ NA ARALOVU SVADBU???!!!

Blago tebi! :(

Bartuc
03-08-2012, 22:51
Aral se ženi!? O lol, nije valjda u subotu, najgore se ženiti u subotu, razjebeš si čitav vikend :D Čestitam Aral, sretno.


PS: Jel bolje košulja sa kratkim ili dugim rukavima, s obzirom da je pakao vani?

Delirium
03-08-2012, 22:52
Kupio košulju u Zari pre par godina.
450kn.
Još ju imam. Nepoderiva, apsolutno udobna i još izgleda isto kao i na dan kad sam ju kupio.
Najbolje ulaganje mog života.

Bartuc
03-08-2012, 22:56
Malo im presurfao stranicu, ima čist dobrih košulja do 300 kuna, bum i tamo prošetao. Iznad kojih 300 kuna niti nebi išao, s obzirom koliko puta je mislim nositi - tzv. jednokratna košulja :(

Deadwalker
03-08-2012, 23:07
I ja moram na svadbu idući vikend. :(
Ako nađeš nešto dobro, slobodno ovdje navedi :D

Bartuc
03-08-2012, 23:15
A ne volim te svadbe, potrošiš hrpu para (300-500kn benzin, minimalno 500kn poklon-lova, nedaj bog da nemaš cipele, svečane hlače i košulju, na to ode još 1000-1500 kuna), a zašto, zato da pojedeš ono kaj bi inače u restoranu pojeo za 200-300 kuna (2 osobe) :( Ne plešem, samo sjedim i frčem se po stolcu pošto mi se uglavnom kenja zbog previše klope i miješanja pive i sokova :( Jebiga, kaj je tu je.


EDIT:

Za sada mi je ruta DeteeR, Zara, Nama, sve u Ilici na razmaku od parsto metara. Ako tamo ne nađem, kuda dalje?

- idem javnim prijevozom, tak da nebum išao do Arene ili sl., samo trg, importane centri i uža okolica...

McPingvin_v2.0
04-08-2012, 00:13
Ee, to, DTR.

Imaš ih na više mjesta po gradu i imaju super košulje.

Kratkih rukava su skroz OK za svadbe preko ljete i neke neformalne prilike, ali ako ćeš kupiti jednu košulju u idućih 10 godina (seljačino), uzmi s dugim rukavima.

Razzarach
04-08-2012, 00:58
Nara Cammicie u West Gateu imas... Stvarno top tier kosulje ali skupo u picku materinu.

Windwalker
04-08-2012, 01:38
Koje gluposti su te košulje, kravate, odijela... (osim ako si Hitman, onda je cool).

Obučeš pristojnu majicu kratkih rukava s kragnom, te neke crne traperice i to je to.

McPingvin_v2.0
04-08-2012, 01:49
Nara Cammicie u West Gateu imas... Stvarno top tier kosulje ali skupo u picku materinu.
Za koji ćeš kurac ić van grada po skupe stvari?

Razzarach
04-08-2012, 01:58
Pise da ima i u tamo nekom Kaptol Centru il tako nes...
Sta nisi ti iz ZG?

Aerial
04-08-2012, 03:53
Ma košulja je nebitna.
Kravata i prsluk su ono što čini muškarca :D

Niko Bellic
04-08-2012, 04:42
Zašto baš svečana košulja? Šta si kum na svadbi ili kaj? Za obične uzvanike ti je i ispeglana polo majica uz neke hlače klasičnog kroja skroz ok obleka. Pošto si muško i rasti ćeš (debljati se) s godinama, nema smisla da daješ puno para, osim ako nisu kao modni mačak, pa briješ na obleku. Odi u H&M.

P.S. Nisam znao da si toliko formalan jebote. Opusti se i uživaj, to je i cilj kod odlaska na svadbu.

Bartuc
04-08-2012, 07:31
Najrađe bi išao tak kak ste rekli, tamne traperice, tenisice koje izgledaju kao cipela i polo majica. Ali prvo, nemam tenisice koje izgledaju kao cipela, imam pre svečane cipele... drugo, nemam takve traperice, imam samo donji dio odjela, a na to polo majica nikako nejde, pogotovo kad se upare cipele i hlače, polo bi onda izgledala kao šaka u oko :( A ne mislim se bacati u trošak kad nemam nikakvu svadbu ili događaj u skorijoj budućnosti, pa da bi mi opet trebala takva obleka.

Zato kažem jednokratna košulja, kupim, nosim, operem, prezerviram, nosim za n+1 godina kad dođe sljedeća svadba :( Mada bi prije ili poslije morao uložiti neku lovu da imam nešto casual elegantno za te svečane prigode - svadbe, krstitke, firme, promocije itd. Samo kaj sam škrt za takve stvari pošto mi treba jednom u par godina :(

Niko Bellic
04-08-2012, 08:38
Probaj negdje naći Angelo Litrico brend. Užasno udobne košulje i majice, super kvalitetni materijali i NAJVAŽNIJE fenomenalni krojevi - ni preusko ni preširoko.

Ja sam tvoj problem riješio tak da sam si uzeo u Levi's dućanu crnu i bijelu košulju dugih rukava za cca 100€, da imam nešto za takve prigode (Levi's isto često zna imat fenomenalne krojeve), a kravatu posudim, jer mi je žao dat cca 50€ za udobnu i kvalitetnu, a istovremeno mi je megaglupo kupovat davilice za 100 kuna koje ti zgade kravatu za cijeli život.

SharpDressedChevap
04-08-2012, 08:44
Oo da, Angelo Litrico. Imam dvije njihove i jedna mi je samo za nastupe i slično, udobna, ne znojiš se ni dva posto, i ko što Niko reče predobar kroj.

McPingvin_v2.0
04-08-2012, 13:13
Pise da ima i u tamo nekom Kaptol Centru il tako nes...
Sta nisi ti iz ZG?
Pa dobro pa je West Gate u jebenom Zagrebu, a ne u pički materinoj.

Bartuc
04-08-2012, 13:20
E jebiga, kasno sam vidio ovaj Angelo Litrico brand, ali nadam se da ću se sjetiti ove teme sljedeći put kad će mi trebati košulja pa da bacim oko. I na Levi's ako odlučim ići na nešto skuplje u budućnosti...

Kupio sam u Nami za 300 kuna neku City Line, slim kroj. Košulja je jako lijepa, elegantna je, ali vuče malo na sportsku košulju tak da nije loša niti za van na kraju. Jebat ga, možda će mi jednog dana diploma više vrijediti od WC papira, pa će mi trebati nekaj boljega, ali do tada nedam pare za takve gluposti. U proteklih cca 10 godina mi je svečana obleka trebala 4 ili 5x :(

Niko Bellic
04-08-2012, 14:21
Slušaj sad ove mudre riječi...

Šta te boli kurac. Nisi bezmuda žena kojoj se čmar vlaži na šarene krpe. Drži se pravih stvari kao što su tehnikalije, automobili, cuga, klopa i sve ostalo smisleno što veseli muški rod. Jebeš modu i slična izdrkavanja za zgrtanje para.

Uživaj!

Carp
04-08-2012, 14:30
Ovaj Niko, ja ne znam kako on jos nije dobio nekakvu medalju.

Niko Bellic
04-08-2012, 15:16
cSnkWzZ7ZAA

Duke of Earl
04-08-2012, 16:39
SUPTILNA PJESMA.

Ali zaozbač, brijem da je ovo najdebilniji "hit" ovog ljeta. Baš ono, gotovo da mi fizički pozli kad naleti na radiju. Svake godine pomisliš da nemože niže, ali uvijek te iznenade.

loo
04-08-2012, 19:04
Isuse, ovaj tekst je još gluplji od Rihanine pjesme Rude boy... Dobro, NIŠTA nije gluplje od te pjesme (Come here, rude boy, boy; can you get it up? Come here rude boy, boy; is you big enough?).

Razzarach
04-08-2012, 19:11
Koga boli kurac za tekst? Pjesma je zakon.

pimp
04-08-2012, 19:16
tko još obrača pažnju na text u ovim ljetnim jednokratnim hitovima? pjesma ima lako pamtljiv refren, ulazi u uho i to je sve kaj treba imati za beach partije itd di se pušta ala zrće bla bla, nije sad da ce pustati pjesme tipa stairwy to heaven i sometime i feel like screaming pa da na to ekipa jizza

Razzarach
04-08-2012, 19:21
True...
Bolje to nego neko smece tipa ovoga :
BJ-CmHZrKHU

Niko Bellic
04-08-2012, 19:28
iL1Y9BBk2Zw

loo
04-08-2012, 20:21
tko još obrača pažnju na text u ovim ljetnim jednokratnim hitovima? pjesma ima lako pamtljiv refren, ulazi u uho i to je sve kaj treba imati za beach partije itd di se pušta ala zrće bla bla, nije sad da ce pustati pjesme tipa stairwy to heaven i sometime i feel like screaming pa da na to ekipa jizza

Ima puno ljetnih jednokratnih hitova sa kolko-tolko normalnim tekstom. Ovo je vrhunac retardluka. Al' dobro, vjerojatno pomaže ljudima da dobiju pičke/kurca na pomenutim beach partijima pa služe svojoj svrsi.

Aral
05-08-2012, 08:04
Aral se ženi!? O lol, nije valjda u subotu, najgore se ženiti u subotu, razjebeš si čitav vikend :D Čestitam Aral, sretno.


PS: Jel bolje košulja sa kratkim ili dugim rukavima, s obzirom da je pakao vani?
Kak najgore, pa tad su svadbe :D Moja je 18.8, iduću subotu imam momačku. Nisam čitao cijeli thread al pogledaj u Galileu...

Bartuc
05-08-2012, 08:51
Kak najgore, pa tad su svadbe :D Moja je 18.8, iduću subotu imam momačku.
Treba se ženiti u ponedjeljak, tak da si vikend ne sjebeš.

Aral
05-08-2012, 09:03
Pa zašto bi si sjebao vikend kad je on za to predviđen? ^^ U ponedjeljak sam ja već daleko od Zagreba.

Bartuc
05-08-2012, 10:36
Pa zašto bi si sjebao vikend kad je on za to predviđen? ^^ U ponedjeljak sam ja već daleko od Zagreba.

Youre going to fug arent you xDDD
Benis in bagina xDDDDD

McPingvin_v2.0
05-08-2012, 12:33
:)))))))))))))))))))

Chupacabra
07-08-2012, 14:44
Idem na svadbu u subotu, kupio odlicno odijelo u Arizoni, paše ko saliveno