PDA

Pogledaj cijelu verziju : MSN uzasno spor



Freddy
28-07-2012, 15:17
imam najnoviju verziju MSNa, prije 2 dana je normalno radio i odjednom je postao uzasno spor
kada se idem logirat treba mu 5 minuta, isto tako kada idem otvoriti chat

pokusao sam reinstalirati, ali je jos uvijek spor

tnx

EnGuardian
30-07-2012, 10:53
stavi stariju verziju
ja jos uvijek koristim verziju 14.0.8117.416 iz 2009 i jos uvijek presavrseno radi, nikada nikakvih problema, a ima sve sto mi je potrebno, chat, voice, web cam video, smajlice, animacije, pizdarije drugo mi ni ne treba
pogotovo ako si denuo najnoviju betu koja ne radi kako treba, stavi stariju verziju ili jos bolje, zadnji stabilnu verziju.
ako se problem i dalje nastavi, znaci da je do tvog pc-a ili se u msn nesto zavuklo, kako reklame, tako mozda i neki virus ili nesto sasvim drugo glede tvog windowsa

weird1
30-07-2012, 14:11
meni se nova verzija uvijek nekako sporo ucitava, ali kad otvaram chat s nekim to ide normlno.

Loading nove verzije sux i nervira me onaj proces koji pokrene kad pokrenes msn, a ne ugasi ga kad izadjes :(

e da i nervira me... hmm dobro mozda sam smotan pa nemogu naci, ali ono crtanje s misem direktno u msn chat prozor cini mi se da ga nema u novoj verziji. Zapravo glupa opcija i rijetko treba, ali ponekad bas dobro dodje, a ici otvarat paint pa sarat pa copy/paste mi nekako sporo i irritanto jer nitko ne pravi velike umjetnicke slike s tim nego kratke skrabotine u par poteza zelis to napravit brzo i poslat i gotovo.

ugl. mozda te net zeza?

I da mozda probaj cisto bezveze napraviti novi cist account bez svih contactsa itd i vidi jel ti i taj novi cist account steka
mozda ti je do accounta, a ne do tvog kompa/virusa, samog msna kao programa ili neta. Nista te ne kosta da probas.

EnGuardian
30-07-2012, 15:02
na verziji iz 2009 isto ima crtanje he he

Freddy
31-07-2012, 00:00
pokusao sam instalirati stariju verziju, ali mi se uvijek pojavi poruka da ima nova verzija i ako stisnem da ju ne zelim jednostavno se nece logirat

danas mi je radio normalno nekih sat vremena i onda mi je opet postao spor i vise ne vidim slike od drugih osoba na chatu

i pokusao sam to s drugim accountom i opet mi je bio spor

kasnije cu skenirati komp, izgleda da je onda neki virus

Freddy
31-07-2012, 18:35
skenirao sam i nisam nista pronasao, takodjer mi odjednom radi normalno ( samo sto jos uvijek ne vidim slike od drugih ljudi ) :S

nadam se da se vise nece pokvarit xD

hvala na pomoci