PDA

Pogledaj cijelu verziju : Problem sa WD My Book 2TB



flander
28-07-2012, 12:08
Pozdrav !

Dakle prekjucer sam kupio LG 32LK430 tv i WD My Book 2TB.
Prebacio sam neke filmove i serije na navedeni hard i testirao ga na lcdu, radilo je sve super, do sad malo prije. Prikopčao bi WDa na lcd da bi mi lcd izbacio grešku da ne prepoznaje USB uređaj. Nemoguće da je išta krepalo u tako kratkom roku.

Prvo sam provjerio da nije možda USB port na tvu crko ali nije, jer mi usb stick od 4 gige prepoznaje bez beda, probal sam bar 10 puta iskopčat i ukopčat.

Drugo hard isto nije krepo jer na PCu radi sasvim normalno,a i imam manji lcd u drugoj prostoriji na kojoj je također uredno radio, neki Samsung LCD, mogu dodavat i micat datoteke bez problema, LGa sam updatano na zadnji firmware koji sam mogal nac za Europu 3.01.25, bilo je na 3.01.06

Hard ima famozni USB 3.0 ali je i kompatibilan sa 2.0, u NTFS formatu je trenutno...

dakle ima tko kakav prijedlog ?


@Niko sorry kaj nisam uzel tvoj, bilo na popustu 20% od 2TB =)

šcer od SAVE BAĆIĆA
28-07-2012, 13:18
Dva terebajta veličina harda bi mogla "zbunjivati" tvoj TV .Podijeli ga na nekoliko particija pa probaj onda.

flander
28-07-2012, 13:31
Dva terebajta veličina harda bi mogla "zbunjivati" tvoj TV .Podijeli ga na nekoliko particija pa probaj onda.


evo upravo mi to došlo iz dupeta u glavu :D

tnx :D

flander
29-07-2012, 10:51
ma ništa, podjelio sam ga na 15gb + ostatak i ništa

mislim da cu morat uzet koji usb stick

flander
29-07-2012, 17:40
riješio problem ^^

dakle što ga je mučilo

moramo sam ga kompletno ištekat iz struje, pošto ima svoj adapter, gašenjem preko USBa nije funkcioniralo, jer kad bi ga preko USBa samo ugasio on bi i dalje ostal upaljen i nanovo paljenje tj. uštekavanje USBa u TV bi ga zblesiralo

tako da eto riješeno hehe