PDA

Pogledaj cijelu verziju : God of War na pcsx2



zeze88
08-07-2012, 17:52
Bok ljudi! Je li itko slučajno zna kako se može dokrajčiti Meduza - nikako joj ne mogu glavu otkinuti s analogom.

Probala sam analog namjestiti da mi bude na tastaturi i na mišu - puce sve rade bez problema ali jednostavno ne znam kako treba sve uraditi da dokrajčim Meduzu.

Znam da očito nešto krivo radim, ali stvarno mi nije jasno kako treba upravljati analogom.

Zahvaljujem na pomoći!

Devil Dog
08-07-2012, 18:05
Očito krivo radiš jer treba vrtit gljive u smijeru koji pokazuje strelica. I to brzo.

zeze88
08-07-2012, 18:20
Znam da trebam ići u smjeru koji mi stavi i da treba biti brzo ali ne ide...

daj mi reci, je li lakše s mišom ili s tastaturom. Reci mi kako treba, ako na primjer dobijem gornji zavoj u lijevo..

probalala sam vrlo brto mišem prema gore pa u lijevo i ne ide... isto tako sam probala s tastaturom - prema gore strelica pa lijeva strelica.

Znam i sama da nešto krivo radim, nadala sam se da će mi netko detaljnije objasniti što treba.

Devil Dog
08-07-2012, 18:30
Mislim da je samo gljivom to moguće. A u nekim piratskim verzijama ne možeš proć borbu protiv hidre ili meduze.

Windwalker
08-07-2012, 21:01
Kupi PS2/3.

Kid A
08-07-2012, 21:28
Mozda je problem u configu za pcsx2. Jel koristis ikakve dodatne plugine i jel imas slicne probleme na drugim PS2 igrama preko PC-a?
Taj emulator je jos uvijek (i uvijek ce biti na neki nacin) nedovrsen proizvod pa se dosta PS2 igara ne moze ni kompletirati zbog xyz bugova