PDA

Pogledaj cijelu verziju : K: Dungeons and Dragons starter set



Xcross
18-06-2012, 03:09
Bok ljudi,ja upravo tražim početnički set za D&D,guglao sam i nisam ništa našao u HRVATSKOJ ,pa zato ako itko ima set ili zna gdje se može kupiti molim vas da se javite.

Hvala.
:oops: :oops:

Dania
18-06-2012, 03:53
Bok. Ne znam što podrazumijevaš pod set, ono sa tokenima i mapama? Sumnjam da ima kod nas :/
Kockice i knjige mooožda još imaju u Algoritmu (oni su otkupljivali od Land of magica kad su otišli iz biznisa), a sheetove si skineš online.

ezav
18-06-2012, 07:07
Sve vezano uz D&D i Pathfinder mozes naci u ducanu Carta Magica koji je u Frankopanskoj 22 .

Carta Magica je ubiti Land of Magic (ista lokacija) samo je promenil gazdu pa je menjal ime :D

Sve geek stvari i dalje mozes naci tam , cak imaju bolju ponudu boardgameova neg prije :D

Xcross
18-06-2012, 08:41
Sve vezano uz D&D i Pathfinder mozes naci u ducanu Carta Magica koji je u Frankopanskoj 22 .

Carta Magica je ubiti Land of Magic (ista lokacija) samo je promenil gazdu pa je menjal ime :D

Sve geek stvari i dalje mozes naci tam , cak imaju bolju ponudu boardgameova neg prije :D

Bi li mi mogao preporučiti nešto za početnike :oops:

Delirium
18-06-2012, 09:44
Ja isto imam pitanja što se ovog tiče.
Htio bi počet s tim, a neznam ni kako ni gdje XD

Tako da ako bi mi neko mogao pokazati gdje počinje nit tako da je mogu slijediti
I ja bih bio zahvalan. :)

hrčak
18-06-2012, 10:16
Pošaljite PM Bozu, on vam se u to kuži (kolko ja znam).

The Boz
18-06-2012, 12:08
Ovisi o ediciji koja vas zanima. Uz DnD postoji i Pathfinder, koji je nešto kao edicija 3.75, a Pathfinder Society se održava redovito u spomenutoj Carti Magici, tako da vam je to odlična opcija ako nemate stabilnu zainteresiranu ekipu.
U svakom slučaju vam treba dice set, to je nekih 20 kuna, i character sheet ili deset, plus player's handbook/core rulebook.

Xcross
18-06-2012, 12:11
Ovisi o ediciji koja vas zanima. Uz DnD postoji i Pathfinder, koji je nešto kao edicija 3.75, a Pathfinder Society se održava redovito u spomenutoj Carti Magici, tako da vam je to odlična opcija ako nemate stabilnu zainteresiranu ekipu.
U svakom slučaju vam treba dice set, to je nekih 20 kuna, i character sheet ili deset, plus player's handbook/core rulebook.

A znaš li možda gdje da nabavim sve to?

The Boz
18-06-2012, 12:13
Za Zagreb znam da ima Carta Magica(Frankopanska), te povremeno tu i tamo se zalomi Algoritmu(Hotel Dubrovnik).

Sonic_Moronic
18-06-2012, 12:17
Lako za pravila, ajde ti nađi ljude koji to žele igrati.

The Boz
18-06-2012, 12:28
Zato sam spomenuo PFS.

ezav
18-06-2012, 12:59
Poslusajte Boz-a .

DnD 4 edicije je po meni previse kao boardgame , a pravila za 3.5 su povecna iz prodaje kada je 4.0 izasel .

Tako da krenite s Pathfinder , a kao sto je Boz rekel ima grupa koja je redovito okupi i igra i mogu van dati sve upute .

Realno treba vam set kockica po igracu , a kasnije ako planirate Pathfinder igrati vam ubiti treba samo Core rule book :D