PDA

Pogledaj cijelu verziju : Fight!



Čux
03-06-2012, 23:50
Evo jedan za sve ljubitelje tabačina i ujedno poziv za iste i sve koji to tek trebaju ili žele postati :)

Kolko god volim šore svakakvih vrsta, rijetko kad imam priliku to zaigrati sa nekime. Pogotovo jer nemam konzole pa i igara fali u startu, a to malo na PCu što i postoji nema nikakav online comminuty tako da se manje više sve svodi na to da sa 2-3 frenda igram 6 različitih fightera.

Imam jedan koncept u glavi već neko vrijeme i rado bi se se toga ulovio ako ima ljudi koji bi bili zainteresirani sudjelovati i biti dio tako nečega. Radi se o tome da primarno skupimo sve koji se vole tuć, htjeli bi igrat sa nekim novi facama za promjenu, pokazat par stvari, ali probat i naučit nešto novo. Eventualno stvorit i nekakav Fighting Community ako bi bilo dovoljno interesa i igrača, budući da tako nečega nema kod nas. Da se razumijemo, ne ciljam strogo na okorjele štemere koji su usavršili određenu igru, već bi vrata bila otvorena i svim casual igračima koji povremeno vole nabacit koju tučnjavu, kao i početnicima koji bi se rado upustili u tako nešto, a nisu imali prilike do sad.

Glede samog igranja, imam načina, ali prije svega i volje organizirat neko skupno šoranje na redovitoj bazi (recimo svaki tjedan) za casual lemanje, practise sessione ili mini turnire čak, ali otompotom, sve to se lako dogovorimo kasnije :)

Što se igara tiče, tu već svašta ima, primarno bi bilo neš od toga u planu iako su prijedlozi dobrodošli uvijek. Igre koje postoje za PC bi se na kanti vrtile, a za ostatak bi mogo frenda zamolit da drpi plekju (2 i 3) sa sobom. Od konzolaških igara imam na raspolaganju te nabrojane pa ako se neko pita zašto se SC 5 ili novi Mortal Kombat nebi igrali, razlog je da neznam nikoga tko ih ima tako da ih slobodno i pofurate jednom prilikom na neko od okupljanja, ja bi ih definitivno rado isprobao :)

S Ulatimate Mortal Kombat 3
BlazBlue: Calamity Trigger
Soul Calibur 2
Virtua Fighter 5
Super Street Frghter IV Arcade Edition
Tekken 6


To je manje više to za intro, tko god bi htio sudjelovat neka se slobodno javi, ako ne za okupljanja, makar za biti dio baze igrača pa imat sa kime i online odigrat od domaće ekipe. Slobodno proširite i javite svima za koje mislite da bi im ovak neš bilo zanimljivo.

hansi
04-06-2012, 01:24
uff može, bas sam uživljen nešto u zadnje vrijeme u tuče, pogotovo marvel, ali nazalost ovdje ni kurca od iceg slicnog onog u americi :(
jedino sto nemam nikakav pristup online igrama, ali slobodno bi mogli rijesiti turnire na druge nacine
ovo ulatimate mortal kombat 3; predpostavljam da je ultimate marvel vs capcom 3?
imam ja xboxaru, pa mogu rijesit marvel, mortal kombat, tekken 6, king of fighters XIII, soul calibur V ali imam samo jedan gamepad, pa bi trebalo uzest jos jednog
idemo skupit ljude pa nesto pokrenut

Kid A
04-06-2012, 01:32
Imam ja Mortal Kombat na Steamu al me GFWL nesto zeza

hansi
04-06-2012, 01:33
skullgirls bi trebao na pc tokom ove godine, imat ce cross platform play sa ps3-om, i nevjerujem da ce bit vise od 20 ojra

pimp
04-06-2012, 09:58
evo, dodji u sisak kad mozes, mi konstantno se jednom tjedno nađemo i na ps1 deremo teken 3, ako je lijepo vrijeme i za roštiljamo, jedino ne smiješ igrati s jošimicuom :DD mislim ako si noob mozes :P

Xero
04-06-2012, 12:44
Street Fighter 4 je besplatan i može se igrat online.

Čux
04-06-2012, 12:52
jedino sto nemam nikakav pristup online igrama, ali slobodno bi mogli rijesiti turnire na druge nacine
Od svega sa hrpe UMK3 i BlazBlue mogu natjerat online na PCu, ostatak not so much. Ali i dalje primarno ciljam na okupljanja i kaltarenje za vrijeme fajta, ovi onlineovi bi bili čisto usput za imat nekog s kime bi se neš nabrzaka dalo bacit.



ovo ulatimate mortal kombat 3; predpostavljam da je ultimate marvel vs capcom 3?
SNe, to je baš UMK3 :) dorađena trojka ukratko, to su portali na sve žive i mrtve platforme tokom godina, od SNESa do Xboxa al ima arcade verzija za MAME pa se nje držimo :)

Evo i neš gameplaya reda radi: _It43G2EVAY



imam ja xboxaru, pa mogu rijesit marvel, mortal kombat, tekken 6, king of fighters XIII, soul calibur V ali imam samo jedan gamepad, pa bi trebalo uzest jos jednogNice, impresivna kolekcija, definitivno bi mogli i neš od toga izvuč jednom prilikom :)

hansi
04-06-2012, 13:14
neznam, nekako mi je puno veci gušt tuče, i opcenito igre igrat na nekom lanu, uzivo, nego online :)
trebali bi rasirit ovo, pa preko ljeta sastajat se, da se skupi ljudi

pimp
04-06-2012, 13:16
pa to, tučnjave se igraju uživo uz pivo i tako, da uvijek možeš protivnika omesti dok radi neki ultimate combo i tako :D zezancija i smijeh

Dania
04-06-2012, 13:17
Ja sam za, al' eto nemrem. Falilo mi je malo oldskula, šteta što ne živim bliže :D Ako se poklopi s rasporedom i mogu doći, očekujte me ^^

Čux
04-06-2012, 14:44
javi kad buš u blizini pa lako neš tempiramo, ja ciljam svaki tjedan po 1 session održavat :)


neznam, nekako mi je puno veci gušt tuče, i opcenito igre igrat na nekom lanu, uzivo, nego online :)
trebali bi rasirit ovo, pa preko ljeta sastajat se, da se skupi ljudi
Live okupljanja i jesu primarni cilj, sa time ne niš mjerit nemre. Što se širenja tiče, ja sam ovo razbaco gdje god mi je palo na pamet, ak bi neko htio pomoć sa time, što po internetovima, što usmenom predajom ima koj blessing :D

I kakvo ljeto pak, krećemo sljedeći tjedan kaj se mene tiče :P

@ pimp, to je to, tu uvijek moš i fizički vršit pritisak na protivnika ak sve ostalo padne u vodu xDD

Čux
11-06-2012, 14:07
Evo kreće prva runda, svratite do Maksimira na tučnjavu u ponedjeljak 18.06.2012 od 15:00 na dalje. Krenuli bumo sa casual partijama, probajte stić do 17:00h ako je ikako moguće da neki mini tournament sastavimo tad, ako ne svejedno se joinajte kad stignete, tamo smo sve dok god bu neko htio igrat :) Na repertoaru su Mortal Kombat i Tekken.

Svi su pozvani, samo se najavite da znam kolko ljudi očekivat. Jedini uvjet je da dofurate neš za jest/pit :P
Putokaz do hideouta dobite na PP :)

Raoul Duke
11-06-2012, 21:27
zalim sto nisan u zg-u zbog ovakvih kul stvari haha :D

Čux
21-06-2012, 10:19
Subota 30.06. od 15:00 na dalje. PS3 stupa na scenu ovaj put, Tekken 6 započinje stvari, a BlazBlue u planu za kasnije. Ko i uvijek, mini turnir je u igri pa dođite pokazat što znate ;)

Za početak laganica uz malo freeplaya, a oko 17:00h bi krenuli sa prvim turnirom. Sve ostalo navedeno u prijašnjim postovima vrijedi :)

Sonic_Moronic
29-06-2012, 19:14
Možda dođem na neko okupljanje, neznam. Jel' će bit kakve VF šore ili da instaliram Tekken 5 i vježbam s Wulongom :D

Čux
29-06-2012, 19:47
A bit će i VFa jednom prilikom, možda već idući put. Nemamo neki schedule kad koja igra mora bit, al VF još nismo zavrtili tak da ima šanse za next time ;)

Čux
03-07-2012, 19:35
Fight Night #3 u subotu 07.07.2012 od 15:00h na dalje, sve isto ko i do sad, Virtua Fighter 5 i Super Street Fighter IV AE na redu.

Teon
03-07-2012, 20:41
Prosli put je bilo super, i cak nisam odma ispao u Tekken 6 turniru :D

Vjerojatno i ovaj put dolazim :D

Čux
08-07-2012, 21:29
Četvrtak 12.07.2012 ponovo od 15:00h na dalje, Bloody Roar 2 i Ultimate Mortal Kombat 3 za tournament dio, za casual su opcije otvorene, slobodno neš i donesete :)

Teon
09-07-2012, 09:30
Svaki put sve bolje i bolje. :bravo:

Steta samo kaj nas ne dodje malo vise

Čux
15-07-2012, 17:31
Petak 20.07.2012, Guilty Gear XX Accent Core i nešto potpuno drugačije u obliku Scarlet Weather Rhapsodya za tournament dio. Kao i uvijek, zabava i druženje su u prvom planu pa svratite na dobru dozu zajebancije. Sve ostalo isto kao i dosad :)

Čux
21-07-2012, 21:57
Srijeda 25.07.2012, tournament će krenut malo kasnije (oko 18:00), igre su surprise ;)

Čux
28-07-2012, 13:58
Evo lagani update glede igara. U cijelu priču službeno ulaze Touhou Project šore, Guilty Gear Accent Core i Mortal Kombat 9 kojeg smo se nedavno dokopali :) Nešto novo i friško za sve dosadašnje sudionike tako da svi kreću od nule. Odma za probu u sljedećoj rundi 01.08.2012 nastupaju Guilty Gear i najnoviji Mortal Kombat!

Teon
28-07-2012, 14:05
Uuu samo zbog MKa dolazim. Svaki put je bilo predobro! :pray:

Čux
03-08-2012, 13:00
Nedjelja 12.08.2012, konačno runda za vikend i nešto malo drugačije ovaj put. Riječ je o Open Nightu i mi nosimo sve što imamo i također pozivamo sve da slobodno ponesu i predlože neke svoje igre koje još nisu na listi. Službenih turnira ovaj put neće biti i igramo samo casual lemanje. Odvojit ćemo vremena i pomoći svima koji žele naučit ili usavršit neku specifičnu šoru, objasnit sustav, neke cake i tako dalje ako bude zagrijanih za vježbanje. U planu je igrat što god će se ljudima najviše htjeti i možemo izvrtit 7-8 različitih igara jer vremena imamo :)

Kao i uvijek, druženje i zajebancija u prvom planu, vrijeme, mjesto i sve ostalo je isto, svi zainteresirani neka se jave pa dobiju upute kako nas pronaći :)

Kratki report uz par fotki zadnjeg sessiona pogledajte u newsu:

http://www.hcl.hr/vijesti-galerija-odrz ... 82-22.html (http://www.hcl.hr/vijesti-galerija-odrzan-jos-jedan-hcl-fight-night-dolazite-na-sljedeci-6982-22.html)

Čux
24-08-2012, 09:31
Četvrtak 30.08.2012, fokus na Soul Calibur i Tekken ovj put.

Čux
08-09-2012, 23:48
Utorak 11.09. Mortal Kombat u planu.

Čux
18-09-2012, 16:12
Budući da su sad svi potrpaniji, šaltamo malo stvari i prelazimo na novi format. Od sad na dalje fajtove održavamo samo vikendima, uglavnom subotama. Malo pristupačniji termini za one koji više nemogu lovit preko tjedna, ali i sve ostale koji tu do sad bili spriječeni.

Polijećemo odma 22.09.2012 i vrtimo BlazBlue ovaj puta za ozbiljno, a nakon toga šta god će se ekipi najviše igrat. Ko i uvijek, slobodno predložite i dofurate neš novo za probat. Kolege su objavile i prigodan news na temu novosti pa bacite oko:


http://www.hcl.hr/vijesti-fight-night-o ... 43-22.html (http://www.hcl.hr/vijesti-fight-night-ovoga-tjedna-krece-s-novim-pristupacnijim-formatom--7243-22.html)

Čux
01-10-2012, 20:58
Pičimo dalje, igra se Virtua Fighter 5 u subotu 06.10.2012, tam smo od 15:00h.

Čux
15-10-2012, 22:05
Ovaj put nedjelja, 21.10.2012, igra se pomalo neuobičajena šora, Touhou.

Čux
23-10-2012, 17:18
Subota 27.10.2012, Mortal Kombat 9 + extra suprajz

Čux
30-10-2012, 22:43
Evo neš novoga za sljedeći put, vadimo XBOX sa Tekken Tag Tournamentom 2 i novim Dead or Aliveom. Nebudemo turnire pičili ovaj put, samo casual lemanje, primarno u navedenim igrama. Vidimo se u nedjelju (04.11.2012).

Čux
17-11-2012, 10:37
Nedjelja 25.11.2012 od 16:00 na dalje i Super Street Fighter IV je na meniju.

Čux
28-11-2012, 15:50
Subota 01.12.2012, Guilty Gear u planu + neke random bedastoće sastrane ;) Početak u 16:00h

Čux
21-04-2013, 14:44
Došlo vrijeme i da otvorimo sezonu fajtanja napokon. Laganica za otvaranje bez nekih predefiniranih planova, ponijeli budemo skoro pa sve pa pickali tamo neš za igrat ovisno kak bu ekipa raspoložena. Lokacija je ista u HCL HQu (tko nezna šalji PP), petak 26.04.2013 od 15:00h na dalje dok svi ne odu doma :D

Čux
03-09-2014, 13:47
Some news nakon dosta šutnje, skupja se skipa ponovo tako da se bijemo opet na redovitoj bazi. Same place, HCL igraona, okupljanja uglavnom vikendima. Sljedeća runda je sad u nedjelju 07.09. negdje od 15:00h na dalje pa ko je zagrijan nek se slobodno javi i navrati. Mortal Kombat na meniju, također uz neku alternativu sastrane.

Mrazomor
03-09-2014, 14:38
di je hcl igraona, i jel treba donest vlastiti kontroler?
kolko se obicno ljudi skupi itd, ja inace rijetko igram ovakve igre ali rado bi se okusao u buducnosti ako niste svi top tier fajteri :)

Čux
03-09-2014, 15:24
U maksimiru, puknem ti na PP ditejld instrakšns. Dopeljaš neš za jest/pit po izboru i controller za PS3 ili BOX ako baš želiš, većinom se na stickovima igar pa je tu i tam neki pad prisutan samo. A po 10ak ljudi se okupi, obično su 2 konzole u pogonu i kauč + big screen su na raspolaganju :D Niko nije neš posebno hardcore, svi igraju svašta pa su neki malo bolji u određenim igrama od drugih. USF4 ima par "manijaka" tam koji su baš u tome, al u ostalim igrama su manje više svi tu negdje.