PDA

Pogledaj cijelu verziju : LFP - Dunes of Deaspair!!!! Bonus only!!!!



Tsumetai Ryujin
18-08-2006, 22:00
dakle... po jedno osmi put ponavljam ovu misiju pokusavajuci rijesiti bonus...

pa ak mi neko moze priskocit u pomoc...

cul sam da je za tu misiju najbolje ici sa dva necromancera i loikovima koji imaju long bow... ...


pomozite... plz :cry: :cry:


(ta misija je u prophecies)

Berax0r
18-08-2006, 22:34
ej zajebavam se sa tom misijum(još brojim) sljedeći put će mi biti 37 put pa sada znaš kako mi je :cry:
a za taktiku nemam pojma sve sam isprobo ali nejde :(

Worthaur
18-08-2006, 22:47
Hm, mislim da nemam bonus napravljen na toj misiji, ako hočete možemo sutra zajedno probat, naravno sa nekim tko zna bonus

Berax0r
18-08-2006, 22:53
ok može oko koliko??

Tsumetai Ryujin
19-08-2006, 09:01
bonus je ja mislim ubiti tri bossa... ali najveci problem kod toga jet sto netko mora ostati kod onog duha i stititi ga od napada... i imas samo 9 (?)minuta za obaviti bonus...

ja imam samo Mo/Me... uzmite najbolje likove... trebat ce nam...

Berax0r
19-08-2006, 09:42
da to znam ali prvo crkne ova grupa koja ide napadati te bossove ja imam Mo/Wa pa mogu si staviti da napadam :wink:
znam za jednu taktiku koju mi je rekao prijatelj iz guilda:znači trebamo imati necroa 2 i 2 rangera te kada ubijemo neprijateljevog ghostly heroa nesmijemo staviti svoga na to postolje da ne počne vrijeme nego ga pustimo iza.onda trebamo cijel grupa otići do bilo koja od tri vrata te necro se trebaju teleportirati a rangeri mogu sa long bow-ima riješiti isto neprijatelje dok mi ih štitimo nakon sto smo rijesili sva tri bossa na taj isti način vračamo se po našeg heroa i stavljamo ga n postolje te ga onda branimo ili možemo svi izači sa misije jel imamo inda mission+bonus :wink:

Gaas
19-08-2006, 14:42
ja sam se isto mucio sa bonusom ali evo ok taktike ako nejde iz prve treca sreca ce :)

znaci pokupite 2 monk 1 bonder a drugi prot-heal uzmite 1 rangera i ostalo mozete war, ss necro sta god ocete ali ss necro ce dobro doc...uglavnom stavite ghostlyja na onaj altari branite ga i cekate da imate kakvih 3-4min do kraja misije...tada svi osim rangera i monka heal-prot idu klat te bossove.Ranger je trapper...i najbolje bi bilo da trapove postavi na one nagibe na neki dio di vidi da prolaze mobovi...kada gledate na altar najbolje je trapat desnu stranu stalno znaci tamo spammat trapove a sa lijeve nesto manje jer od tamo tek na kraju dodu oni sword budale dok sa desne konstantno dolaze sword i jos na kraju boss...znaci na desnu stranu spamajte barbed i dust to ej najbolje..a spiked i flame trap dobro dodu ako vam se ove 2 rechargaju....


sad sam se sjetio sta nema ritualist neki spirit koji blinda i neki koji distrupta?...moze te i njega umjest rangera...pa nek spama