PDA

Pogledaj cijelu verziju : kartica zakljucana ne mogu je otkljucati



EnGuardian
19-05-2012, 05:27
imam mikro secure digital karticu od 2 gb

nije imala sifru na sebi ni nista tome slicno. koristio sam je u raznim mobitelima i laptopima sasvim normalno. onda mi se mobitel pokvario i trebalo je flesati firmver i to su uradili u ovlastenom servisu. i onda stavim nazad svoju mikro sd karticu i veli da je zakljucana i trazi sifru koje nema

pokusao sam rezne difoltne sifre poput 12345 verzija mobitela firmvera itd. nista od toga ne prolazi

a koliko sam skuzio nisam jedini koji ima takav problem da nakon flesanja nokie da se stara kartica automatski zakljuca

ali tu isto ima raznih varijanti vecini ljudi se zakljuca i ne mogu je formatirati ili nesto stavljati na nju kao ni citati. osim pod linuxima gdje mogu samo citati podatke s nje ali cak ni po linuxima vec pod macom

kod mene je potpuno zakljucana. kada ju spojim ma windows prikaze se kao univerzal serijal bus ali nista od toga. samo je u device manageru mogu vidjeti. pod linuxima slicna stvar. pokusao sam ju formatirati na raznim mobitelima raznim verzijama i raznim markama kao i na raznim digitalnim aparatima. neki su uspjeli recimo formatirati na novo preko nekog drugog super mobitela ili preko nekog digitalca ali kod mene nece ni to. digitalac ili kaze da je zakljucana ili prilikom formatiranja kaze card eror

ja bi trebao samo da ju formatiram na novo jer mi upravo sada treba. a sve sto je bilo na njoj vazno od podataka vec sam se pozdravio s time
kupio sam novu karticu i ona radi normalno svugdje

pokusao sam sve moguce s interneta sto sam nasao razni programi osevi rjesenja razno razna digitalci mobiteli svuda i sve sam pokusao ali nista nije upalilo pa sta da radim ako znate

accursed
24-05-2012, 01:18
da nije možda samo do ovog?

http://www.olympusamerica.com/files/oima_cckb/faq_images/_SD_Lock.jpg

EnGuardian
26-05-2012, 04:55
ne ne. nije. mikro sd kartica nema toga na sebi