PDA

Pogledaj cijelu verziju : psq



EnGuardian
16-05-2012, 22:33
to jest psp ne psq
jedan covjek prodaje psp koristeni za 800 kuna skupa s adapterom fotrolom neki film i par igara sa 10 gb memorije
verzija je 3000 modificirani

zanima me je li ta cijena u redu i mogu li izmusti za recimo 700 kuna bez igara i filma

a zanima me i jos puno toga o pspu tipa
koja mu je rezolucija ekrana
koliko mu baterija traje
vidim da ima verzija 3004 i sl. ali 3000 je valjda u redu ja se u to ne razumijem
ima li za kupiti veca memorija i od koliko gb kn
ako podrzava filmove koji su ti formati i codeci
je li ima koji softver neki programi osim emulatora za ps1
mislim da ne ali eto da pitam ima li vajrles kao psp vita ili neki online nacin rada. ako ima ima li opciju da ide na net i slicno ili je samo online za sony play station centar
i zanima me kakva je konfiguracija

Hexfire
16-05-2012, 22:57
google

EnGuardian
16-05-2012, 23:17
jesam saznao sam puno toga ali sve jedno me zanima odgovor je li to ok cijena

angel eye
16-05-2012, 23:40
A di su ti znakovi? :/

Hexfire
16-05-2012, 23:45
Nemoj cjepidlačiti, stavio je razmake.

Lord Ragnarok
17-05-2012, 15:24
sasigurnoscutinemogurecijercijenajeovisnaopotraznj inatrzistuakocijenabudeprevelikanitkotonecehtjetik upitisadajenatebidaodlucisocesliprobatisatimnacino milicekatinekimnogopametnijiodgovorodovogstojasada tupisemkomajmunjersiitimajmunfalanacitanjuidocitan jajasamzrvovaosvojerazmakeiiterpunkcijudabiihmogao doljetebiostavitinakoristenjevaljdaceshvatitilijeo pugestuodmeneioprostitienatipfelerimamogucedamijen estomalopobjegloiomaklose


....................,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, ,,' ':::::::::::::::::::::::::::;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; ;;;------------------

EnGuardian
17-05-2012, 15:32
svaka cast pokazao si da si klinac ili
rade odgovori na moje pitanje u temi umjesto da se preseravas lijepo sam pitao

Lord Ragnarok
17-05-2012, 16:48
kojepitanjeocijeni
mislimdajetoprilicnorazumnacijenaalidasiprocitomoj psotskuziobidasamnapisonestvezanozato
mislimdanesdobittolkoparabezfilmovaiigricaalokeuvi jekmozesprobat