PDA

Pogledaj cijelu verziju : Prodajem WoW acount



Kalle
18-08-2006, 21:25
Bok ljudi =)

E ovako... Ovo je moj acount - na moje ime , tako da nema mućki ili sta slicno... Prodajem ga ne jer mi je dosadilo, vec zbog RL i faxa - druga god. mi je najteza=) ... Jednostavno ne mogu vise da izdrzim svaki dan 6h za kompom... Oćoravih = moram cvike počet nositi lol...

Sto se mog main chara. tice rijec je o:

60 lvl Paladin, rank Knight-Champion tj.9,

sto se opreme tice imba superior quality sa par epica i epic mountom... imam citav dungeon set 1 (Lightforge) osim helma... oko 750 golda kesha...
server je extra, EU = Ragnaros, Alijansa (tona nasih playera, uglavnom u najacim smo guildovima, svi su friendly) itd...

Imam i lvl 26 Orc Warlocka na dunemaulu
Za vise info... /pm me ofc

Cijena... 80 eura... :boohoo:
http://img243.imageshack.us/img243/6152/paladin3ba3.th.jpg (http://img243.imageshack.us/my.php?image=paladin3ba3.jpg)
Molim suvisne komentare zadrzite za sebe...
Svi normalni ljudi znaju da je ovo ok cijena, sta vise veoma povoljno... Free vam je igra do 5 septembra onda treba da se plati...

Berax0r
18-08-2006, 22:43
opet neko prodaje accounta pa ovaj wow podforum je ubiti OŠ KUPITI WOW ACCOUNT!!! :-x

Kalle
18-08-2006, 22:44
opet neko prodaje accounta pa ovaj wow podforum je ubiti OŠ KUPITI WOW ACCOUNT!!! :-x

Gdje si ti do sada ubijao? ako ti ne valja pod forum - nemoj ga čitati, pogptovo nemoj postati... :yuck:
p.s. vidi razlog zasto ga prodajem...

Berax0r
18-08-2006, 22:52
sry ai vidiš da svi sada već mrze prodavatelje wow accountova

Kalle
18-08-2006, 23:31
Ne moze smetati toliko... Koga zanima on ce uci i pogledat sta pise pod ovu temu... Ako mu se svidja sta pise- javi se i to je to... :boohoo:

Berax0r
19-08-2006, 09:43
pa onda si trebao staviti ovu temu u pod forum:OŠ KUPITI CIGLU?

Kalle
19-08-2006, 10:12
pa onda si trebao staviti ovu temu u pod forum:OŠ KUPITI CIGLU?
Zao mi je sto moram to da primjetim naglas ali stvarno si dosadan... Idi molim te na neku drugu temu spamaj i skupljaj postove... :killyou:

radma
29-08-2006, 23:57
pa onda si trebao staviti ovu temu u pod forum:OŠ KUPITI CIGLU?

lave smiri doživljaje :twisted: :twisted:

ALG
02-09-2006, 11:27
Bok ljudi =)

E ovako... Ovo je moj acount - na moje ime , tako da nema mućki ili sta slicno... Prodajem ga ne jer mi je dosadilo, vec zbog RL i faxa - druga god. mi je najteza=) ... Jednostavno ne mogu vise da izdrzim svaki dan 6h za kompom... Oćoravih = moram cvike počet nositi lol...

Sto se mog main chara. tice rijec je o:

60 lvl Paladin, rank Knight-Champion tj.9,

sto se opreme tice imba superior quality sa par epica i epic mountom... imam citav dungeon set 1 (Lightforge) osim helma... oko 750 golda kesha...
server je extra, EU = Ragnaros, Alijansa (tona nasih playera, uglavnom u najacim smo guildovima, svi su friendly) itd...

Imam i lvl 26 Orc Warlocka na dunemaulu
Za vise info... /pm me ofc

Cijena... 80 eura... :boohoo:
http://img243.imageshack.us/img243/6152/paladin3ba3.th.jpg (http://img243.imageshack.us/my.php?image=paladin3ba3.jpg)
Molim suvisne komentare zadrzite za sebe...
Svi normalni ljudi znaju da je ovo ok cijena, sta vise veoma povoljno... Free vam je igra do 5 septembra onda treba da se plati...


Svašta, izbriso si ime maina a ostavio ime servera i ime alta.
Ako si to brisao da te neko ne bi prijavio blizzardu, slabo si odradio posao :rotfl: :pray:

Fénix
02-09-2006, 11:40
Bok ljudi =)

E ovako... Ovo je moj acount - na moje ime , tako da nema mućki ili sta slicno... Prodajem ga ne jer mi je dosadilo, vec zbog RL i faxa - druga god. mi je najteza=) ... Jednostavno ne mogu vise da izdrzim svaki dan 6h za kompom... Oćoravih = moram cvike počet nositi lol...

Sto se mog main chara. tice rijec je o:

60 lvl Paladin, rank Knight-Champion tj.9,

sto se opreme tice imba superior quality sa par epica i epic mountom... imam citav dungeon set 1 (Lightforge) osim helma... oko 750 golda kesha...
server je extra, EU = Ragnaros, Alijansa (tona nasih playera, uglavnom u najacim smo guildovima, svi su friendly) itd...

Imam i lvl 26 Orc Warlocka na dunemaulu
Za vise info... /pm me ofc

Cijena... 80 eura... :boohoo:
http://img243.imageshack.us/img243/6152/paladin3ba3.th.jpg (http://img243.imageshack.us/my.php?image=paladin3ba3.jpg)
Molim suvisne komentare zadrzite za sebe...
Svi normalni ljudi znaju da je ovo ok cijena, sta vise veoma povoljno... Free vam je igra do 5 septembra onda treba da se plati...


Svašta, izbriso si ime maina a ostavio ime servera i ime alta.
Ako si to brisao da te neko ne bi prijavio blizzardu, slabo si odradio posao :rotfl: :pray:


lol baš tako, ako nisi znao, blizzard ti može saznati po tvojem altu Spartanac o kojem se accountu radi

Fénix
02-09-2006, 11:45
trebo si cenzurirat sliku :?

Kalle
02-09-2006, 16:25
nije zbog blizzarda cenzura main char. nego zbog svih ostalih-da me ne bi whispali na serveru, i ako je kod nas pc play slavno ime, sumnjam da bas blizzard zna za ovaj forum i da ga bas brine sto ja prodajem ( zapravo vise ne prodajem) acount =)

Kiklop
02-09-2006, 18:47
lol nesto si se brzo bredomislio supak stiso aa :fof:

Fénix
02-09-2006, 19:08
prestrašio se da ne bi osto bez ičega :fof:

ALG
02-09-2006, 21:00
nije zbog blizzarda cenzura main char. nego zbog svih ostalih-da me ne bi whispali na serveru, i ako je kod nas pc play slavno ime, sumnjam da bas blizzard zna za ovaj forum i da ga bas brine sto ja prodajem ( zapravo vise ne prodajem) acount =)


Blizzard ne mora lurkat ovuda, dovoljan je jedan mail sa tvojim postom od nekoga blizardovoj službi za korisnike i ode acc. 8)

Kalle
02-09-2006, 22:23
pa eto Boga ti linkaj ti Blizzardu, nema ljutnje -slobodno, ako hoćeš dam ti ime i od main char... I da se uvjeris da je to pišanje u vjetar sve, baš njih briga za jedan acount...

ALG
03-09-2006, 16:19
pa eto Boga ti linkaj ti Blizzardu, nema ljutnje -slobodno, ako hoćeš dam ti ime i od main char... I da se uvjeris da je to pišanje u vjetar sve, baš njih briga za jedan acount...

Nemoj baš biti siguran u to da ih nije briga, evo baš prije koji dan je jedan na newsima napisao kako je cijela ekipica popušila accounte i to radi puno manje stvari od ovog, a što je najgore svi su bili t2 epic :wink:

M4mut
03-09-2006, 19:02
Kale, kiklop još jedan ispad i primjenit će se neke administratorske mjere

Kalle
03-09-2006, 19:56
Ja samo kažem da nisam ja postao to i eto... bas je tesko naci neci screenshot i napisati prodaje se... Tako bi svako mogao srediti ban svakome sa servera koga ne voli? Ali u svakom slucaju hvala na zabrinutosti =)

Fénix
04-09-2006, 12:24
Ja samo kažem da nisam ja postao to i eto... bas je tesko naci neci screenshot i napisati prodaje se... Tako bi svako mogao srediti ban svakome sa servera koga ne voli? Ali u svakom slucaju hvala na zabrinutosti =)

istina... ali u ovom slučaju TO SI TI napisao zato jer imas screenshot iz login screena tam pod charcrterima! i samo TI mozes doc u taj screen! (bar bi trebao samo ti moc :o )

ALG
05-09-2006, 13:45
Ja samo kažem da nisam ja postao to i eto... bas je tesko naci neci screenshot i napisati prodaje se... Tako bi svako mogao srediti ban svakome sa servera koga ne voli? Ali u svakom slucaju hvala na zabrinutosti =)

istina... ali u ovom slučaju TO SI TI napisao zato jer imas screenshot iz login screena tam pod charcrterima! i samo TI mozes doc u taj screen! (bar bi trebao samo ti moc :o )


Osim ako je nekom dao key a to je opet kršenje licence zato kad gledaš na stranicama di se prodaju takve stvari nikad nećeš nać nešto konkretno o liku osim onog što se mora znat a to je fakcija, oprema, guild,pvp rank.

Fénix
05-09-2006, 14:49
Ja samo kažem da nisam ja postao to i eto... bas je tesko naci neci screenshot i napisati prodaje se... Tako bi svako mogao srediti ban svakome sa servera koga ne voli? Ali u svakom slucaju hvala na zabrinutosti =)

istina... ali u ovom slučaju TO SI TI napisao zato jer imas screenshot iz login screena tam pod charcrterima! i samo TI mozes doc u taj screen! (bar bi trebao samo ti moc :o )


Osim ako je nekom dao key a to je opet kršenje licence zato kad gledaš na stranicama di se prodaju takve stvari nikad nećeš nać nešto konkretno o liku osim onog što se mora znat a to je fakcija, oprema, guild,pvp rank.

tocno tak

radma
05-09-2006, 22:23
kad bi ga neko prijavia ucinija bi to iz ljubomore 100% sta vas boli briga lik prodaje i netribate komentirat sta ko moze blizzu javit i ta smeca...