PDA

Pogledaj cijelu verziju : The Elder Scrolls III: Morrowind



Stranica : [1] 2 3 4

Orla
18-08-2006, 20:54
Pokuša san instalirat,ali je cd koji mi je posudio prijatelj bia pun friževa tako da bi mi instalacija stala na nekih 60%.Samo me zanima koja je priča u Morrowindu i postoji li neka bitna razlika u rasama i tako to?

Prince-Artas
18-08-2006, 23:07
ovdje bi triba nešto nać
http://www.uesp.net/wiki/Main_Page
btw imaš kupit u crovortexa Morrowind GOTY s svim expanzijama za 70kn

Glass
18-08-2006, 23:14
Rase su ti iste, a priča ti je potpuno nevezana za Oblivion ali pročitaj ove textove http://www.til.gamingsource.net/history/Si cijeli svijet Tamriela će ti biti jasniji.

Prince-Artas
19-08-2006, 00:23
http://www.elderscrolls.com/codex/history_morrowind.htm


btw glass link mi neradi

Glass
19-08-2006, 00:32
Meni radi

Orla
19-08-2006, 14:04
Hvala

Ps1ho
01-12-2006, 09:36
Ajmo vak, da ne otvaram novu temu, tu svi oni koji ga igraju nek postavljaju pitanja ak zapnu, hvale se sta su novog pronasli, koji easter egg ak ste nasli i to...

Ps1ho
01-12-2006, 21:02
picatchoo... :rotfl:
dobro, peke utchoo ali ista stvar, Indiana Jones pod kamenom, neka glava u nekoj krčmi...nabasao na netu na popis i išao tražiti

da iam i ja popis, ali sta si sam naso...ja sam Mai'q the Liar i Talking Mudcrab, a tek Creeper, e pokocio sam se :rotfl:

02-12-2006, 14:21
klikom na exit se komp restartao
nakon bootanja uđem u mw,kliknem na load i čuje se onaj beep kao kad nero završi sa prženjem i nemogu ništa kliknuti,a prikazuje mi samo autosave,iako imam i jedan quicksave.

help?

Ps1ho
02-12-2006, 15:23
? čudno, to mi se nikad nije dogodilo, probaj reinstalirati

ni meni, pslusaj hellboy-a

03-12-2006, 15:31
reinstal nije pomogo.sejv u kurcu.deinstal,brisanje sejvova.gg.

Ps1ho
07-12-2006, 20:12
jel netko probao Exile: Spirits of the Underworld?
looda stvar, daje kilometre tamnica, rudnika, špilja i takvih podzemnih gadarija, trenutno sam izgubljen u središtu, zaboravio sam ostavljati iteme iza sebe :cry: inače negdje na dnu toga čeka neka mrcina koju treba mrknuti, kvragu, mislim da moj High Elf neće biti dovoljno jak, inače obavezno probajte :pray:

Davaj LINK!!! DAVAJ PRIJEDLOG NA DVD PCPLAY BROJ 93!!!

Samael
10-01-2007, 16:35
offtopic: ne želim otvarati novu temu

Koji ste level u Morrowindu?
-Ja sam 31.

Durin
10-01-2007, 16:46
E,baš sam htio kupiti Morrowind tako da mi je ovo odlična prilika za 70kn.Daj mi samo reci da li je taj crovotex samo u Prečkom ili ima još negdje drugdje prodavaonica?

Ps1ho
10-01-2007, 19:39
offtopic: ne želim otvorati novu temu

Koji ste level u Morrowindu?
-Ja sam 31.

67<ponosni uzdah>

Prince-Artas
10-01-2007, 19:49
E,baš sam htio kupiti Morrowind tako da mi je ovo odlična prilika za 70kn.Daj mi samo reci da li je taj crovotex samo u Prečkom ili ima još negdje drugdje prodavaonica?

ima neka prodavaonica ali je teško za nać za popizdit. nalazi se u nekom dućanu (da dućanu gdje se kupuje kruh, mlijeko, cigare...), ja sam nedavno bio tražio HL-1 ali nije ga bilo i baš su neki likovi kupili zadnji primjerak GOTY edicije tako da neznam da li još imaju na zalihama primjeraka

Gothmog
10-01-2007, 21:21
E,baš sam htio kupiti Morrowind tako da mi je ovo odlična prilika za 70kn.Daj mi samo reci da li je taj crovotex samo u Prečkom ili ima još negdje drugdje prodavaonica?

ima neka prodavaonica ali je teško za nać za popizdit. nalazi se u nekom dućanu (da dućanu gdje se kupuje kruh, mlijeko, cigare...), ja sam nedavno bio tražio HL-1 ali nije ga bilo i baš su neki likovi kupili zadnji primjerak GOTY edicije tako da neznam da li još imaju na zalihama primjeraka

Ima ih jos u zalihama...ja sam je kupio nedavno dok sam prolazio kroz Ogulin...sad samo zelim proc sve questove u oblivionu,pa se bacam na posao sa Morrowind ekspanzijama...

Burek_fr0m_SPACE
11-01-2007, 00:14
offtopic: ne želim otvorati novu temu

Koji ste level u Morrowindu?
-Ja sam 31.

67<ponosni uzdah>
Hm, ja mislim da sam 66... :D Damn, sad mi dođe da opet igram Morrowinda...

Ps1ho
11-01-2007, 02:19
hehe, ma ja sam da nabildam lika u Oblivionu zbog nadolazecih ekpanzija i ja se vracam na Morrowind :D

Samael
11-01-2007, 17:05
Koja je granica?

U readme fileu pišu one poruke koje čitaš svaki put kad leveliraš, kao:
,,...Odredio si svoju sudbinu i sad ideš u susret novim avanturama..."
uglavnom, takvih sran*a ima do 20. levela, pa sam bio uvjeren da je tu granica, no odavno sam ga prešao, pa ću pitati vas.

Ps1ho
11-01-2007, 19:43
max lvl. je 250, tj. ako citas, ali uglavnom ti se leveli vrte od 50-70 lvl...

Samael
19-01-2007, 17:08
Ha, prešao sam neki dan 40-eti level!

ber0
19-01-2007, 17:32
imam jedan prigovor...
u 74. broju PcPlaya dali ste dodatak za morrowind Wizard Island [ili tako nešto]Si sve sam instalirao po postupku, pokrenem morrowind,tamo u data files označim da se to pokrene....i neće se označiti...
i onda vidim da trebam Tribunal :( a to nigdje niste napisali :shock:

DragonSoul
19-01-2007, 21:58
Sorry što ovako upadam ali nigdje ne nađem CS za Morrowind. Mi može netko dati link?
Hvala

Prince-Artas
19-01-2007, 22:04
Sorry što ovako upadam ali nigdje ne nađem CS za Morrowind. Mi može netko dati link?
Hvala

imaš ga na 1 cd-u, a dodatan sadržaj je na drugom cd-u

DragonSoul
20-01-2007, 20:05
E hvala. Nije mi još došao Morrowind. Naručio sam ga u CroVortexu. Nadam se da će brzo stići, u suprotnom :twisted:

Ps1ho
21-01-2007, 14:07
ljudovi - 2 najljepša oružja koja sam ikad vidio u Morrowindu
http://elderscrolls.filefront.com/scree ... le/53626/1 (http://elderscrolls.filefront.com/screenshots/File/53626/1)
http://elderscrolls.filefront.com/scree ... le/53625/1 (http://elderscrolls.filefront.com/screenshots/File/53625/1)
predivno, jel da? :pray:

da :pray:

Nightyx
21-01-2007, 14:08
cool

Shadowhell
21-01-2007, 14:11
ljudovi - 2 najljepša oružja koja sam ikad vidio u Morrowindu
http://elderscrolls.filefront.com/scree ... le/53626/1 (http://elderscrolls.filefront.com/screenshots/File/53626/1)
http://elderscrolls.filefront.com/scree ... le/53625/1 (http://elderscrolls.filefront.com/screenshots/File/53625/1)
predivno, jel da? :pray:

ova prva katana je cool

Samael
21-01-2007, 15:36
Imam neka pitanja i molim pomoć!

1.Kako završiti u Thieves Guild: The Bal Molagmer quest, kad trebaš vratiti onom starcu u Ald Ruhn'u Hlervu Locket?
Vratio sam mu je, no quest nekako nije završen, jer nisam javio onom tipu u Vivecu da sam obavio zadatak, jer je on nestao.

2.The Dream of White Guar
Našao sam bijelog guara, i pratio ga dok on nije stao na nekom brdu. Guar se neće da makne, a ženska koja mi je dala zadatak ne govori ništa dalje o questu.

Hvala unaprijed!

Domy
21-01-2007, 15:49
Ne dofura li te Guar do nekakvog tijela il nečega?

Samael
21-01-2007, 15:51
Još nešto!
Kad sam prešao main quest Tribunala i ubio Almalexiu, nakon razgovora s Azurom sam prošetao po gradu i pitao ljude za >Almalexia< i pojavilo bi se ono dijalog i kojemu govorim da sam našao Sotha Sil-a mrtvog i ubio Almalexiu itd.
Pa, jel se može dokazati tim idiotima da govorim istinu, ili će me nastaviti od*ebavati kroz cijelu igru?

p.s.
koliko ste artifakata skupili u Museum of Artifacts?
Meni fali još:
-Randagulf's Fists (obadvije)
-Spear of Bitter Mercy
-Eleidon's ward
-Dragonbane cuirass
-Bloodworm Helm

Znate li gdje se nalaze?

Guar me dovukao do mrtvog tijela i kad sam ga lootao, vratio sam se do Urshamusa Rapli i dala mi je Shield of the Undaunted.

Ps1ho
21-01-2007, 16:19
p.s.
koliko ste artifakata skupili u Museum of Artifacts?
Meni fali još:
-Randagulf's Fists (obadvije)
-Spear of Bitter Mercy
-Eleidon's ward
-Dragonbane cuirass
-Bloodworm Helm


zajebavat ce te cijelo vrijeme...
a sad artefakti:

-Randagulf's Fists (obadvije) - Onaj cavern, dio main questa, tamo kod Maar Gan-a, kad ubijes onog nekog Dagotha, razgledavaj tamo i imas ko one ogromne sanduke, e iza jednog su ti te rukavice

-Spear of Bitter Mercy - mislim da je quest za nekog Deadra boga, trazi u Vivecu u kanalizaciji ispod St.Olms ili onog mu susjednog kantona isto neki St....

-Eleidon's ward - Ibaar Dad, spilja, grubo istocno od Urshilaku kampa...

-Dragonbane cuirass - Muddan Grotto mislim da je, pripremi si puno water breathing potiona, to ti je negdje skroz juzno od Viveca na nekom malom potocicu, ulaz je djelomicno u vodi, i dok budes ronio naic ces na dwemer ruin u vodi i tam je u nekom ormaru...

-Bloodworm Helm - e to je neki tomb al neznam koji...

al ne kuzim jel ti to prodajes tom muzeju, jer Dragonbone Cuirass i Eleidon Ward nebi prodo ni za milju zlatnika...

Samael
23-01-2007, 11:45
igzaktli, to dvoje su savršeni, nema tih novaca u Morrowindu za koje bi ih prodao...

Nisam zainteresiran za prodaju, nego sam uzeo onu knjigu gdje su svi artefakti zapisani, pa me zanima gdje se nalaze, a da ih po mogućnosti pokupim. No ipak, ženska će ti dati masu novaca za neki lame artifakt, koji ti baš i ne koristi.
Hvala na lokacijama!

Eh, da slučajno ne zaboravim!
Imam misiju kod Aryona, u Telvanni house, i trebam ubiti Raynasu, koja se nalazi u Rethan manoru kraj Balmore. Došao sam do Rethan manora, no Raynase nema. Učlanjen sam i u Hlaalu house, pa jel' to ima veze s ovakvim bugom?
Čitao sam negdje da te ženske neće biti tamo ako sam učlanjen u suprotnu kuću, pa da moram ubiti nekog iz druge kuće. Pomoć!

Ps1ho
23-01-2007, 16:28
pa hebote kak se mos uclanit u 2 Great House?!

Prince-Artas
23-01-2007, 19:44
vjerojatno mod
@FireSpirit-napravi žensku ponovo sa construction setom

Samael
24-01-2007, 11:35
Ako ne vjeruješ, poslat ću ti screenshot.
Gdje mogu nabaviti nekakav walkthrough kroz construction set, jer baš nisam upoznat s njim?
EVO GA MAJKU MU!!!

***NOTE: if you took advantage of the game bug to become a member of House
Hlaalu by talking to Duke Dren, Raynasa won't be in the stronghold and you
won't be able to complete the quest. To get around this, open the console by
hitting the ~ key next to the 1, and type the following command [code
courtesy of beestmaster and Emperor Gesthal]:
placeatpc "Raynasa Rethan",1,1,1

Snašao sam se sam, no ipak hvala na pomoći

Ps1ho
24-01-2007, 12:03
God damn it! I ja očem da budem u 2 Kuće :(

ber0
25-01-2007, 10:35
za čega služi onaj "Key to lower Arkhantad(il tak nešto)" dobio sam ga od Haspatala Antabolisa

i još nešto.. Što je Museum Of Artifacts?

Lord Jambrek
25-01-2007, 11:22
za čega služi onaj "Key to lower Arkhantad(il tak nešto)" dobio sam ga od Haspatala Antabolisa

i još nešto.. Što je Museum Of Artifacts?

Key ti služi da dođeš u jedan niži dio rudnika u koji ćeš morati otići tijekom main questa


Museum of Artifacts ti je muzej u Mournholdu, gradu koji dođe sa Tribunal Expanzijom, unutra ima jedna zakon stvar.

Domy
25-01-2007, 11:47
Nemrem se sjetit koja točno 2 Great House-a ne idu skupa,al ako je još itko prešao questove sve tri,nek promisli dal ima nekih misija koje su iste za više kuća,naravno s različitim ishodima (ima bar jedna u kojoj se boriš za svoju Kuću protiv druge Kuće- Telvanni i Redoran,možda?).
Dugo već nisam igrao MW al sa sigurnošću znam da iz praktičnih razloga nije zgodno bit član u 2 Great House-a. Jedan je,npr.,nemogućnost posjedovanja 2 strongholda,budući da Duke ne da više od 1 onog odobrenja. Čak ni s nevjerojatno velikim stealom mu se nemre ukrast još jedno (koje ima u inventaru) ak si već dobio jedno,a s tim istim stealom sam pokrao sve Vaultove u Vivecu,sve po towerima Telvanni-ja...
A bez strongholda nema napredovanja kroz rankove Kuće...

Cheatanje ne brojim,naravno.

ber0
25-01-2007, 12:24
za čega služi onaj "Key to lower Arkhantad(il tak nešto)" dobio sam ga od Haspatala Antabolisa

i još nešto.. Što je Museum Of Artifacts?

Key ti služi da dođeš u jedan niži dio rudnika u koji ćeš morati otići tijekom main questa


Museum of Artifacts ti je muzej u Mournholdu, gradu koji dođe sa Tribunal Expanzijom, unutra ima jedna zakon stvar.

e,hvala... :pray:
zanima me jel se može negdje kod nas kupit Tribunal?

ran6er
25-01-2007, 17:53
Imaš u CroVortexu Morrowind GOTY u kojem dobiš Morrowind i obadvije expanzije.(mislim da je 70 kn)

ber0
25-01-2007, 19:11
Imaš u CroVortexu Morrowind GOTY u kojem dobiš Morrowind i obadvije expanzije.(mislim da je 70 kn)

tnx man :wink:

ber0
25-01-2007, 19:17
e.ljudi još me nešto zanima 8)
kad instaliram bloodmon i tribunal oćel mi radit stari savegamei???

Domy
25-01-2007, 19:49
e.ljudi još me nešto zanima 8)
kad instaliram bloodmon i tribunal oćel mi radit stari savegamei???

Moraju. Btw,instaliraj prvo tribunal jer je on prvi expansion i patcha originalnu igru. Poanta je da u bilokojem trenu možeš otić u Mournhold,gdjegod bio s questovima u Morrowindu.

ber0
25-01-2007, 19:52
e.ljudi još me nešto zanima 8)
kad instaliram bloodmon i tribunal oćel mi radit stari savegamei???

Moraju. Btw,instaliraj prvo tribunal jer je on prvi expansion i patcha originalnu igru. Poanta je da u bilokojem trenu možeš otić u Mournhold,gdjegod bio s questovima u Morrowindu.

hvala care...

sorry ljudi ako sam malo dosadan :D

Ps1ho
25-01-2007, 20:37
Nisi ni najmanje dosadan, a 70 kn je pi*kin dim za igru takvog kapaciteta i k tome jos GOTY, to vam je ko da imate FLAT mjesečno za 50lipa do jedne kune...

Ps1ho
25-01-2007, 21:13
nisam, evo izvrsavam svoj dio dogovora...

Samael
26-01-2007, 11:11
Ima li kakav plugin da enchantani itemi prestanu svjetliti jer me ono svjetlo iritira?

Ps1ho
26-01-2007, 12:06
Potrazi modove na netu, jasam bio naso mod koji mjenja to svjetlenje i kul izgleda

Ps1ho
01-02-2007, 20:02
nisam, evo izvrsavam svoj dio dogovora...
khm...

pa poslo sam, sta nije doslo?!

Ps1ho
01-02-2007, 22:10
o jebote ima vec tjedan dana otkad sam poslo...hm, budem probo jos jedanput, demi sam na pp posalji opet adresu i to sve...

ber0
09-02-2007, 18:03
imam pitanje! :D
nemrem nikak nać onu Cavern of the Incarnate :(
zna netko lokaciju?

Prince-Artas
09-02-2007, 19:27
imam pitanje! :D
nemrem nikak nać onu Cavern of the Incarnate :(
zna netko lokaciju?

skini Interactive Map

ber0
09-02-2007, 20:12
imam pitanje! :D
nemrem nikak nać onu Cavern of the Incarnate :(
zna netko lokaciju?

skini Interactive Map

hvala ^^

Ps1ho
09-02-2007, 20:35
imam pitanje! :D
nemrem nikak nać onu Cavern of the Incarnate :(
zna netko lokaciju?

Odi do Tel Vosa, od tamo piči drito na zapad i doćeš na mjesto gdje prestaje zelenjava i dolazi sivilo i pepel i bice uzbrdica i zatim ces sici u jednu dolinu sljedi dolinu u brda i naici ces na vrata, imas 2 doline jedna kraj druge tak ak fulas u jednoj znaci da je u drugoj...

ber0
13-02-2007, 10:33
hvala,ali sam već našao :D

e ljudi,ja u sobotu kupio u CroVortexu Morrowind GOTY i rekli mi da će mi u roku od 48 sati stić mailom nešto...
ali,ja to svaki dan čekam ali nema ga :?
jel se nekom to već desilo ili?..
očajan sam... ^^

Dreadlock
13-02-2007, 14:05
Ljudi,jer tko zna moze li se uclaniti u Twin Lamps?
To su oni likovi koji se bore protiv ropstva...

zna itko?

Bartuc
13-02-2007, 14:26
Ljudi,jer tko zna moze li se uclaniti u Twin Lamps?
To su oni likovi koji se bore protiv ropstva...

zna itko?

Možeš samo ako imaš MOD za to. Onda dobiš novu frakciju i nove questove i tak! Nađi na netu i skini!

Prince-Artas
13-02-2007, 19:36
Ljudi,jer tko zna moze li se uclaniti u Twin Lamps?
To su oni likovi koji se bore protiv ropstva...

zna itko?

ne možeš ali možeš prijeći par questova za njih

Bartuc
13-02-2007, 19:44
Ljudi,jer tko zna moze li se uclaniti u Twin Lamps?
To su oni likovi koji se bore protiv ropstva...

zna itko?

Evo link: http://planetelderscrolls.gamespy.com/V ... ail&id=190 (http://planetelderscrolls.gamespy.com/View.php?view=Mods.Detail&id=190)

Ak ti tu nije besplatno sad bar znaš kak zgleda pa možeš naći besplatnu verziju!

Prince-Artas
13-02-2007, 19:47
registracija je besplatna

Dreadlock
13-02-2007, 22:01
ok hvala....

Dreadlock
16-02-2007, 19:13
Ljudi,jer tko zna moze li se uclaniti u Twin Lamps?
To su oni likovi koji se bore protiv ropstva...

zna itko?

Evo link: http://planetelderscrolls.gamespy.com/V ... ail&id=190 (http://planetelderscrolls.gamespy.com/View.php?view=Mods.Detail&id=190)

Ak ti tu nije besplatno sad bar znaš kak zgleda pa možeš naći besplatnu verziju!

nije besplatna...svejedno hvala na linku

Prince-Artas
16-02-2007, 19:53
oš se kladit da jest :)

Dreadlock
16-02-2007, 20:40
oš se kladit da jest :)


sorry... :)
besplatna je....samo sto ne radi :?

Dreadlock
17-02-2007, 10:39
oš se kladit da jest :)


sorry... :)
besplatna je....samo sto ne radi :?


proradilo je...ok je mod

Bartuc
17-02-2007, 11:17
Nema na ćemu :D

Ps1ho
17-02-2007, 14:43
o jebote ima vec tjedan dana otkad sam poslo...hm, budem probo jos jedanput, demi sam na pp posalji opet adresu i to sve...
nothing yet, I'm gonna freak out...

Nabijem ti HP na qurac...nis idem ti probat sutra ili u pon opet poslat...

Dreadlock
18-02-2007, 20:05
ok...znam da ce pitanje biti posve banalno,i glupavo i vi cete svi misliti da sam totalna kretencina...no postavit cu pitanje; ako itko zna....na kojem mjestu u morrowindu je za vrijeme noci nebo najvedrije?

mravojed20
18-02-2007, 20:31
Tamo di nema oblaka? :P

pa ovako,red mountain i ashlands zaboravi, područje oko caldere je često vedro noću(to sam stvarno primjetio,i Vivec također.

ostale lokacije nemam pojma.

Bartuc
18-02-2007, 20:55
Ja mislim isto Caldera, Balmora, Pelegiad (neznam kak se točno piše)!

Dreadlock
19-02-2007, 12:06
zahvaljujem na odgovorima :D

Maze
22-02-2007, 19:03
Morrowind je car od igara. Bolji je od Obliviona, više slobode, bolja priča i main quest. Super neprijatelji, lokacije su epske. Dungeoni isto.
:pray:

Unnamed
08-06-2007, 17:38
zna li netko link za modove koji dodaju velike bitke

Archil
05-07-2007, 12:42
ljudovi treba mi heelp!!! Dakle ja sam totalna njubina u Morrowindu i treba mi pomoc oko jedne stvari... KAKO mogu nekog uspjesno ubit u Morrowindu? :? ja si lijepo equipam moj blade i vidim nekog crva na cesti i pocnem ga bosti ali nikako ga ne mogu pogoditi!!! stalno promasim kad nekog tucem, jednostavno ja klikam tocno na njega a ono stalno promasim, samo nekad ga pogodim :cry: help :|

Bartuc
05-07-2007, 12:45
ljudovi treba mi heelp!!! Dakle ja sam totalna njubina u Morrowindu i treba mi pomoc oko jedne stvari... KAKO mogu nekog uspjesno ubit u Morrowindu? :? ja si lijepo equipam moj blade i vidim nekog crva na cesti i pocnem ga bosti ali nikako ga ne mogu pogoditi!!! stalno promasim kad nekog tucem, jednostavno ja klikam tocno na njega a ono stalno promasim, samo nekad ga pogodim :cry: help :|

U tome i je fora... Ne iskusan si sa mačem pa teško pogađaš metu! Vremenom, kako se šoraš, tako bu ti skill rastao i bio buš sve bolji i bolji!

Ali kada kreiraš lika, stavi si pod Major atribute, oružje koje misliš da buš koristio... uz to si zemeš i ostale stvari koje ti zgledaju potrebno! Tada dobiješ neke bonuse na te skillove i već u početku si malkoc bolji sa njima!

Archil
05-07-2007, 12:47
ja si ni skill ne mogu dignut kad me jedan crvic ubije na cesti :cry:
ali thx puno si mi pomogao budem ja to malo vjezbao :wink:

Bartuc
05-07-2007, 12:50
Pa na početku je teško, ali kasnije si bog i batina :D

Skill dižeš tako da ga koristiš što više... Znači za blade skill moraš klati i klati da se diže! Za svaki uspješan udarac dobiješ nešto pointova koje na kraju vode prema novom skill levelu!

Armor dižeš tak da te živine šoraju... sa svakim primljenim udarcem se taj skill diže! Itd.

PS: Koristi oružja koja imaš izlistana pod Major Atributes!

Archil
05-07-2007, 12:57
znam to za armor, WOW Morrowind je stvarno dobra igra :) budem je instalirao ponovo kad se vratim doma

Bishop_45_(2)
29-08-2007, 15:13
ako sam slucajno napravio oath to Zenithar da cu donesti neke majce nekoj zeni, i kasnije skuzio da taj grad uopce nije na mojem putu i reko zaboli me, te nakon par sati valjda prodo majce ili ih bacio na pod neke grobnice da bih mogao nositi jos malo blaga(uopce se ne sijecam, bilo je to davno); kako da se vishe rijesim te zakletve jer nitko u cijelom gradu ne zeli pricati samnom dok ne ispunim sto sam se zakunuo !!!

cek, samo sam jos jednom htio napisati zakletva, ..... zakletva

!!!

Samael
29-08-2007, 16:33
Ako stvarno NEMAŠ pojma gdje je grobnica gdje si ostavio majice, morati ćeš ih vratiti na ružan način, a to je varanje. Pronađi šifre na internetu :yuck:

Ja imam isti quest, ali ga još nisam obavio.

Arbiter of Change
29-08-2007, 16:36
Dvije riječi: hack 'n' slash.
Dobro ajde, 3... ček, ček.... whatevah! :D

Bishop_45_(2)
29-08-2007, 18:58
aaaahhh, neda mi se cijelim putem od Ginisisa traziti 5 henbenih majci; ovako cu, ... izbjegavati cu taj grad u kojem jako vole Azerotha !!!

Rang€r
29-08-2007, 20:27
Azerotha?

nije li to kontinent u Warcraftu?

Ko tu koga...

Samael
30-08-2007, 10:13
zna li netko link za modove koji dodaju velike bitke

Nema, nažalost, to meni je jedan od najgorih propusta u bilokojem TES-u, no ako se ne varam, bila je nekakava tema o Tamriel: Total War, uglavnom, isto kao Shogun ili Rome Total War, samo su jedinice vojnici Tamriela, Daedre, itd, itd...

Arbiter of Change
30-08-2007, 11:17
Vvardenfell ionako nije baš dobro poprište za velike bitke (mislite gerila, Ashlanders i Argonia... u tom smjeru i shvatit ćete što mislim). Masovne bitke više pripadaju istočnije u Cyrodiilu i Skyrimu.

Samael
30-08-2007, 11:28
Najveća bitka koju sam vidio u TES-u je bila ona kod Brume ( Daedric Siege engine ).
Potrudio sam se skupiti vojnike iz svih gradova, a oni poslaše iz svakog grada njih dvoje-troje.
:twisted:

Ps1ho
30-08-2007, 11:29
aaaahhh, neda mi se cijelim putem od Ginisisa traziti 5 henbenih majci; ovako cu, ... izbjegavati cu taj grad u kojem jako vole Azerotha !!!

Bar je Azeroth :pray:

Bishop_45_(2)
30-08-2007, 22:06
ako sam slucajno napravio oath to Zenithar da cu donesti neke majce nekoj zeni, i kasnije skuzio da taj grad uopce nije na mojem putu i reko zaboli me, te nakon par sati valjda prodo majce ili ih bacio na pod neke grobnice da bih mogao nositi jos malo blaga(uopce se ne sijecam, bilo je to davno); kako da se vishe rijesim te zakletve jer nitko u cijelom gradu ne zeli pricati samnom dok ne ispunim sto sam se zakunuo !!!

cek, samo sam jos jednom htio napisati zakletva, ..... zakletva

!!!


ROFL, fuck sjebo se, ali ovdje u prvom postu sam tocno napisao, jbg dogodi se !!!

znaci likovi vole Zenithara majcicu im !!!

Master_of_Soup
31-08-2007, 07:36
I ja san ima takav nekakav priblem s nekim kvestom za guild...trebao sam neku knjigu dat nekom čovi, neđutim ja sam je negdi zagubio, tako da sam je pola sata poslije tražio po cijelom morrowindu.

I našao sam je. :D

Samael
31-08-2007, 08:39
Moj frend je našao Keening prije nego što je išao obavljati main quest i izgubio ga :rotfl:
Kaže da ga nije mogao nositi pa da mu je dopi*dio.

vjenco666
15-09-2007, 13:22
meni se cd pokvario a moj mutavi prijatelj je dao cd prijatelju i prijatelj se odselio :hangin: :hangin:

MTF*
16-09-2007, 14:55
eto krenuo igrat...
i ja njub ko njub, uzimam sve sto vidim...
ali, previse nosim i nepokretan sam...
a zao mi bacit, skrt sam jelte...
di mogu prodat sve sto imam?
sad sam u baldori...
i jos jedno, gdje vidim objectives, ilitiga, ono sto moram napravit?

Samael
16-09-2007, 15:01
Ovako, u Balmori si.

Desni klik, i viditi ćeš sve prodavače. Idi do najbližeg tradera.
Objective gledaš u Journal pritiskom na tipku J. U Morrowindu je journal sje*an, to se može popraviti ako nabaviš expanziju. Journal će biti pregledniji.

Arbiter of Change
16-09-2007, 15:13
Hehe, compass markers, bye-bye. :)

MTF*
16-09-2007, 15:13
cek, kad stisnem desni klik, ona mapa gore desno, tam gledam?
prvi put ovo igram...
ako mislis na one kockice, nisam naso tradera...

EDIT= arbiter, o cem ti, ne kuzim... :|

Samael
16-09-2007, 15:18
cek, kad stisnem desni klik, ona mapa gore desno, tam gledam?
prvi put ovo igram...
ako mislis na one kockice, nisam naso tradera...



Da, mapa gore desno. Tamo imaš gumbe >LOCAL< i >WORLD<.
Local ti je okolina, i kad si u gradu, primjetiti ćeš kvadratiće. U Balmori traži Ra' Viir: trader. Kad klineš na World, pokazati će ti se cijeli Vvardenfell, tj. otok Morrowind.

MTF*
16-09-2007, 15:22
ja tog tradera nemam, mozda ga jos nisam naso...hmm...idem otkrivat pa javim, ali kako bi slasno krao...mmm...
naso sam neki frost long sword...

ZorgTheBorg
16-09-2007, 18:17
Ra'Virra zakolji, plati kaznu, uzmi mu iteme, odi u Balmore Mages guild, u podrumu je zenska koja teleportira, odi u Calderu, Ghorak Manor, drugi kat, prodaj iteme kod scampa. Savršena početna investicija.

Samael
16-09-2007, 18:49
već ga je dirnuo...i to hladnim oružjem

MTF*
16-09-2007, 19:10
platio sam kaznu i sve je 5 s tim traderom...
imam pitanje...
sta znaci onaj consition za oruzje, kaj kad dodje na 0 se nemoze koristiti ili kaj?

Sonic_Moronic
16-09-2007, 19:32
platio sam kaznu i sve je 5 s tim traderom...
imam pitanje...
sta znaci onaj consition za oruzje, kaj kad dodje na 0 se nemoze koristiti ili kaj?

Yup...

TheJopa
16-09-2007, 19:33
Condition valjda. E to ti je koliko je oružje (ili oklop) oštećen. Kad dođe do 0 ne možeš ga više koristit, ali pazi: I prije nego dođe do 0, kako condition pada, pada i učinkovitost oružja ili oklopa. Dakle oklop sa pola conditiona će te upola manje štitit nego onaj puni, oružje će radit u po manje štete i tako.

Popravljaš oružje u armorera i sličnih trgovaca.

Prince-Artas
16-09-2007, 19:34
Ra'Virra zakolji, plati kaznu, uzmi mu iteme, odi u Balmore Mages guild, u podrumu je zenska koja teleportira, odi u Calderu, Ghorak Manor, drugi kat, prodaj iteme kod scampa. Savršena početna investicija.

kao ni u OB ni u MW pare nisu problem
nema potrebe za tim očajničkim činom
s vremena na vrijeme diži skil vezan za trgovanje
kasnije ćeš samo kupovat za jeftinije a prodat za skuplje (i to istom trgovcu)

MTF*
16-09-2007, 19:49
artas, a koji je to skill?

TheJopa
16-09-2007, 19:52
Merchantile

Samael
16-09-2007, 19:54
Mercantile

*samo ispravljam
:wink:

MTF*
16-09-2007, 20:07
dje toga ima, pricaj...^^

Nightyx
16-09-2007, 20:18
[quote="Zorg_The_Borg":r7unzy2n]Ra'Virra zakolji, plati kaznu, uzmi mu iteme, odi u Balmore Mages guild, u podrumu je zenska koja teleportira, odi u Calderu, Ghorak Manor, drugi kat, prodaj iteme kod scampa. Savršena početna investicija.

kao ni u OB ni u MW pare nisu problem
nema potrebe za tim očajničkim ciljom
s vremena na vrijeme diži skil vezan za trgovanje
kasnije ćeš samo kupovat za jeftinije a prodat za skuplje (i to istom trgovcu)[/quote:r7unzy2n]

lol za to nisam znao....iako mi se to čini više nego blesavo...šta bi to trebo biti bug??

Arbiter of Change
16-09-2007, 22:19
Zapravo, Mercantile ti samo omogućuje veću slobodu pri cjenkanju. Ako si nestrpljiva osoba, a nagađam da takvih ima, onda ti neće baš biti pretjerano koristan.

Rang€r
17-09-2007, 07:53
A posto nemogu OB, sad moram instalat MW, sam neznam kojeg da caractera uzmem :(

Arbiter of Change
17-09-2007, 14:27
Ili ako si mazohista onda Wood Elf+Warrior combo. :D

Ps1ho
17-09-2007, 19:53
tog sam lika na početku ubijo 30 minuta
dopizdio mi vise
kad ej to reko, ja uzimam onaj tulavi degr
krensme ga
bjezim u šumu
on me lovu i cuvari za njim
i onda su cuvari odustali on nastavio
i onda udri pa pobjegni pa udri
i pao je
picka
:-x

MTF*
17-09-2007, 20:00
ja sam dark elf, i warrior...^^

Prince-Artas
17-09-2007, 20:46
Zapravo, Mercantile ti samo omogućuje veću slobodu pri cjenkanju. Ako si nestrpljiva osoba, a nagađam da takvih ima, onda ti neće baš biti pretjerano koristan.

teško da će nać brži način od ovog

B4j4
18-09-2007, 11:48
joj nisam zaigrao morru vec duze vrijeme... postala mi je pomalo i dosadna... prelako killam sve zivo (statsi preko 200 :D ) moram neke modove nabacit. e ste vidli onaj bin laden mod i ak 47 ? ludnica

Bartuc
18-09-2007, 13:50
uzmi si Horror mod...dobro će te isprepadati...predobro...a i barem e lore friendly za razliku od tog ak47 (ako mislimo na isto)

Daj opiši taj Horror mod :D Zvuči zanimljivo!

B4j4
18-09-2007, 15:03
jbt, kakvi su to weaponi ? :shock: :shock:

˘˘˘˘Angel˘˘˘˘
19-09-2007, 19:18
evo vidim da puno ljudi tvrdi da je morrowind zanimljiviji od oba...
igram ob neko vrijeme i neam zamjerbi, igra je odlicna al mi se vrti jedva i s oldblivionom, a inace volim igre s pricom, i svidja mi se sto u mw-u nea fast travela, koji uvelike smanji dozivljaj, a opet kad znas da je tu moras ga koristit...
eto dosad nisam imao prilike zaigrati mw... jer nisam htio pir**** verziju, i evo narucio sam i vec bi trebao doc...

˘˘˘˘Angel˘˘˘˘
19-09-2007, 21:01
oke...kvik kveščn...koju kantu imaš kad ti jedva vozi sa oldblivionom?
i da, ne samo da je zanimljiviji, nego je toliko bolji da je to jezivo...
ohh evo vidim
upravo sam ga instalirao...
konjfa mi i nije tolko losa al ob jednostavno ubija
http://www.xfire.com/profile/angelraa/
pa pogle konfu...
inache mw mi zasada djeluje bolje od oba moram priznat...
to sto nema pintera i fast travela stvarno daje igri bolji dozivljaj.. moras sve sam otkriti i ispitati weee

˘˘˘˘Angel˘˘˘˘
19-09-2007, 21:28
ma neznam probat cu al opet... nekako mi mw sada odvlaci vise pozornosti... ima koji dobar mod za mw? nemojte sad ono evo ti stranica pa nadji neg dajte neki koji vi koristite ili smatrate dobrim...

Rang€r
21-09-2007, 18:42
oke...kvik kveščn...koju kantu imaš kad ti jedva vozi sa oldblivionom?
i da, ne samo da je zanimljiviji, nego je toliko bolji da je to jezivo...
ohh evo vidim
upravo sam ga instalirao...
konjfa mi i nije tolko losa al ob jednostavno ubija
http://www.xfire.com/profile/angelraa/
pa pogle konfu...
inache mw mi zasada djeluje bolje od oba moram priznat...
to sto nema pintera i fast travela stvarno daje igri bolji dozivljaj.. moras sve sam otkriti i ispitati weee

jbt, budi sretan da ga pokreces, ja imam jacu konfu, al se resetira cjelo vrijeme :twisted: tak da uopce neigram...

oldblivion ti je isto sto i oblivion na low, sam sto smanjuje zahtjeve...

Devil is a Loser
15-10-2007, 20:50
koji je max lvl u morrowindu?

Rang€r
15-10-2007, 23:13
u TES-u nema max levela.. valjda, barem ja nisam dosao do njega a neces ni ti ni da igras 2 mjeseca svaki dan po 2-3h

Devil is a Loser
16-10-2007, 14:41
ISUSE BOŽE :o
lijepo
volim kad ima puno lvl-a

Plexihack
16-10-2007, 14:54
Danas sam igrao morrowind nakon par mjeseci...još nikad nisam prešao priču,strah me onih dwemer ruins-a iako mi je lik House Father (sad idem na viši rank,fali mi još 1lvl) u Hlaalu-u i jak ko bik :killyou: .

Šta se radi kad se ubi Dagoth Ur-a...mislio sam da igram još,onda krenem na priču ali neznam šta kad ju završim...mislio sam da bi ako nema nečeg posebno zanjimljivog (a MW je pun toga) počet instalirat modove...better bodies,better clothes,sve za vampire,dragons,monsters i takve...

Arbiter of Change
16-10-2007, 14:57
Uf, bar se kod Morrowinda ne moraš bojati šta ćeš kad završiš glavni quest. Ako već nisi pokrio sve kuće ostaje ti to, svi guildovi, a pored toga imaš i gomilu ODLIČNIH modova koji dodaju nove kopnene mase, nove questove, itd. Uvijek ti ostaju ekspanzije. :D

Da_killah
16-10-2007, 15:23
da, ako ništa drugo, onda na ekspanzije...

Devil is a Loser
16-10-2007, 19:50
ja ću si ovaj GOTY edition kupit, pa ću odma imat expanzije :D ....jedva čekam!
igra me tolko privukla, da ću poludjet ako ju uskoro ne kupim

Plexihack
16-10-2007, 20:00
Prije sat vremena sam se vratio iz Peveca...ispale mi oči:

Morrowind GOTY 69 kn....Tamo sam za 72kn kupio Morrowind eXclusive.


Igre kao Ever(Crack)Quest,AvP Gold,Rainbow Six collection,SW: Episode One od 79 kn nadole....

B4j4
16-10-2007, 20:12
koja je razlika izedu GOTY i exclusive ?

Plexihack
16-10-2007, 20:21
GOTY ima obatri expansion packa a eXclusive ima samo Original sa zadnjim pachevima...

Utoplytanian
16-10-2007, 20:34
ja sam igrao morrowind prije nekog vremena,i dosao do 25-30 levela sa thiefom, marksman, morag tong i thieves guild,i sve je prejednostavno :( tip te napada,samo ga punis sa strelicama,ne uspije doc do tebe i vec je mrtav,a sve bestije u divljini, tj akhm ptice (ubijem iz 1 shota) i oni veliki leteci plavi baloni (u 2-3 shota). jednostavno nema izazova poslije :(

Plexihack
16-10-2007, 20:54
Lako marksmanu...ajd odi u ruinse,neki shrine,kod vampira...

btw,oni banditi koji mi prijete me uvijek nasmiju...uvijek mi kažu nešt kao da ću umrijeti jer nisam platio,a ja samo jedan udarac i padaju

B4j4
16-10-2007, 21:07
GOTY ima obatri expansion packa a eXclusive ima samo Original sa zadnjim pachevima...

3 expansion packa :o mislis 2 ? tribunal i bloodmoon...

Devil is a Loser
16-10-2007, 21:09
ja bi reko da 2...jer kolko ja znam, nema trećeg.....

B4j4
16-10-2007, 21:13
pa 2 jesu... ili sam ja prosviro ko kupus...

Devil is a Loser
16-10-2007, 21:31
ma briga me da ih ima i 100
ja si moram to kupit i točka!!!
ALI PARE TREBAM :shock:

cropir
16-10-2007, 21:32
ise lik se zbunio a vi odma šizite...nego sta ta tribunal ekspanzija radi?

Devil is a Loser
16-10-2007, 21:37
kolko sam ja pročito dodaje otok Vvardenfell, neke nove likove, kreature, itemse....itd itd
sve što normalna expanzija mora davat :D

B4j4
16-10-2007, 21:40
kolko sam ja pročito dodaje otok Vvardenfell, neke nove likove, kreature, itemse....itd itd
sve što normalna expanzija mora davat :D

:nonono: :nonono: tribunal ti daje grad mournhold ( cuo si za njega 100 % ) a bloodmoon ti daje otok solshteim
devil, vvardenfell ti je onaj glavni otok. ti si valjda na solshteim mislil :D

Devil is a Loser
16-10-2007, 21:45
ajjoj.......eto kolko sam glup
hvala šta si me ispravil
tu sam se malo zabunil :oops:

cropir
16-10-2007, 21:45
a sta je u tom gradu? i cuo sam da tribunal pogorsava main kvest i poboljsava journal

Devil is a Loser
16-10-2007, 21:46
čuo sam i ja za journal
ali za main quest..... :|

shai_hulud
16-10-2007, 21:52
a sta je u tom gradu? i cuo sam da tribunal pogorsava main kvest i poboljsava journal
dobiš free ride do nepostojećeg mjesta na mapi, švrljaš po questovima koji variraju od druženja s dramskom skupinom do (avaj, opet) zavjere boga protiv jenog drugog boga.(koji oće ubit boga u....mda). kul enchantani armori tho.

Rang€r
17-10-2007, 11:16
toliko o tvom poznavanju TES-a
u oblivionu je po saznanjima s neta max level 255, a u Morrowindu max level je isto tako otprilike...doduše lvl cap je moguće dići modovima...i prijeći preko lvl 400 kao ja, ali onda više nemate izazova...

da me zanimalo kolko je max level sazno bi...

svejedno nikad nisam doso ni do levela 100 a kamoli 255...

a i kao sto si reko kad dodes na tolki level vise nema izazova, sve je prejednostavno...

B4j4
17-10-2007, 13:09
a sta je u tom gradu? i cuo sam da tribunal pogorsava main kvest i poboljsava journal
dobiš free ride do nepostojećeg mjesta na mapi, švrljaš po questovima koji variraju od druženja s dramskom skupinom do (avaj, opet) zavjere boga protiv jenog drugog boga.(koji oće ubit boga u....mda). kul enchantani armori tho.

joj clockwork city mie bas guba. a ovaj sotha sil :o koji lik. kak je ruzan :yuck:
neg hell, kak si doso do tak velikog levela ? ja sam na 50 i major skillovi su mi full osim blocka koji je na 90... mislim da necu imati ni za 60 lvl. el to imas neki mod koji ti daje expirience kolko ubijas ili ti daje mogucnost da skillovi idu prek 100 ?

Utoplytanian
17-10-2007, 14:04
ma poslije skupis puno golda,i samo placaj treninge,kad nema ograniceno puta po danu kao u oblivionu. tako si mozes dignut bilo koji skill do 50,ili neke vise,a poslije je lako ako ga samo koristis,npr speechcraft

Plexihack
17-10-2007, 14:05
erm...rekao sam obatri... :D
ako nisi shvatio pročitaj foru ponovo,prepiši na papir,pročitaj ponovo i onda reci mami da te ispita :D

B4j4
17-10-2007, 14:46
erm...rekao sam obatri... :D
ako nisi shvatio pročitaj foru ponovo,prepiši na papir,pročitaj ponovo i onda reci mami da te ispita :D

a sta ja znam... znam neke ljude koji kazu obatri kad misle na 3 :?

Plexihack
17-10-2007, 14:55
Lol....

Došao sam na Main questu do dijela kada moram u Vivecu razgovarat sa informantima....otišao sam do one ženske koja mi kaže da uzmem neku knjigu.Pretražio cijelu knjižnicu u kojoj je ona,a knjige nema,išao kod jobashe i još par trgovaca i ništa...di da ju nađem?

B4j4
17-10-2007, 15:19
pa ja igram cjelo vrijeme sa istim likom... ok imao sam sad dost dugu pauzu al... u morri je 27 skillova. svaki ima limit do 100. znaci po tome 270 lvl-a. ali samo major i minor skillovi ulaze u expirience, miscelanious skillovi ne. s tim da ti skillovi ne pocinu od nule. kak onda po bogu najveci lvl mozes imati 255 ??? :?

Devil is a Loser
17-10-2007, 15:21
to i mene čudi :o :o

B4j4
17-10-2007, 15:39
imas mozda link nekog takvog moda ? trazil sam al nisam nasel :(

Arbiter of Change
17-10-2007, 15:40
Sve u vezi modova postajte u temu određenu za njih.
Ovako se sve teme mješaju u jedan đumbus.

Devil is a Loser
17-10-2007, 16:12
ajde ljudi, ja uskoro kupujem morrowind
može mi neko reć kako bi najbolje iskusio igru?
kroz-combat
-magiju
-stealth

ajde malo pomoci za buduceg morrowind playera :roll:

btw. ovo sam sad našo...lista par mogućih bugova u igri
malo me zabrinula.......

Thirsk Disappearance
If you sometimes go to see Thirsk on Solstheim during the Totem quest, the trees and Thirsk itself will vanish, leaving only a large amount of hills with snow.

Thirsk Non-Entry
Sometimes, Thirsk will not load properly and you will be stuck outside of the hall permanently.

Disappearing Doors
Sometime in the Game of the Year Edition, the doors to Castle Karstaag and the Cave of Hidden Music are not there and entrance into them is impossible.

Disappearing Fort Frostmoth
It isn’t exactly clear why this happens, but sometimes on the Xbox version, Fort Frostmoth will disappear completely, making the main quest rather impossible. It is not confirmed whether this happens on the PC version, or if there is any fix for this.

No Werewolves
During The Siege of the Skaal Village quest the werewolves that are suppossed to attack the town don't show up leaving the player unable to complete the rest of the main quest. This happens on the X-Box version although it is unconfirmed for the PC version. note: only happens if you kill the honor guard in the main hall because he does not respawn.

No Estate
During the Raven Rock colony quests you get to build your own house. When Falco asks you to speak with the builder he will not follow you and instead walk in the competely different direction?????

B4j4
17-10-2007, 16:30
ovisi kakav si igrač i ja osobno nikad nisam iskusio neki od tih bugova...

ni ja nikad nisam iskusio niti jedan od ti bugova

Arbiter of Change
17-10-2007, 17:04
Također... a i ako ti se pojavi, postoji dobar broj community fixeva za Morrowind.

ChR0NoS
17-10-2007, 17:41
nisam ni ja, jedini primjetniji bug koji me zadesio u morrowindu je da bi ponekad zapeo između površina, tcl on, tcl of i stvar riješena

B4j4
17-10-2007, 17:41
nisam ni ja, jedini primjetniji bug koji me zadesio u morrowindu je da bi ponekad zapeo između površina, tcl on, tcl of i stvar riješena

mozes i ''fixme'' :D

Devil is a Loser
17-10-2007, 18:10
ovisi kakav si igrač i ja osobno nikad nisam iskusio neki od tih bugova...

ajd, ja osobno volim u oblivionu stealth.....ali samo zato šta je to JEDINI način (bar za mene) da lakše pređeš igru
combat mi je preglup jer te monsteri na lvl 26 ubiju ko muhu i zato koristim stealth
budući da u morrowindu čudovišta ne dobivaju lvl-up s tobom.....možda ću combat
a šta se tiče bugova...nadam se da mi se neće ni jedan od navedenih pojavit....pogotovo onaj na GOTY editionu

B4j4
17-10-2007, 18:13
mozes i u morri ubijat iz zasjede :D to mie najzesce. prisuljam se stakoru i udrim kad ono ''critical hit'' :rotfl: mislim lol ubijem ga cim ga dotaknem a ne jos critical

Devil is a Loser
17-10-2007, 18:18
lol to je i meni fora
ali ipak, morat ću odlučit kad dobijem igru
još jedna stvar koja me zabrinjava je klasa. Mislim si uzet neku klasu koja ima spear....po mogučnosti neki combatant sa spearom, ako ima takva klasa

B4j4
17-10-2007, 18:21
u morri ti je spear jako slab... bolje ciljaj na long blade, short ili blunt jer long su najjaci, short su najbrzi a blunt jer pri kraju main kvesta nabavis sunder ( premocan one hand cekic )

Devil is a Loser
17-10-2007, 18:24
spear je slab?
da al gle, sigruno si i ti kad si dobio morrowind htio isprobat sva nova oružja
ja sam igro oblivion i nigdje nije bilo ni speara, ni throwing knifesa ili starsa, ni samostrijela.....
htio bi sve novo isprobat, uključujući i dlakovuka :D

B4j4
17-10-2007, 18:28
ja sam uzeo napravljenu klasu warriora pa su mi sva oruzja bila podjednako zastupljena :P ali i da mogu nebi sad nist od skillova mjenjal jer su mi ovi koje koristim tak i tak na max. a ak igras warriora preporucujem da uzmes skill armorer jer ce ti dobro doc za popravljanje oklopa,stiteva, oruzja koje zna inace puno kostat ak ti je item jako ostecen. i bas je uzitak sa durnimen's armorer hammerom popravljat oklop iz prve :D

Devil is a Loser
17-10-2007, 18:29
ooo pa zar tu ima više vrsta repair hammera?

B4j4
17-10-2007, 18:32
ooo pa zar tu ima više vrsta repair hammera?
aha :D ali meni je i ovaj najslabiji dosta jer mi je skill na 100 ( mislim ) :P neg sjecam se kad sam nabavil ovaj sunder ( cekic ) i dost dugo nisam isel na repair i kad me je lik opeljesal za par tisuca golda :cry: a o ramoru da ne pricam. jer kad dodes pred kraj main kvesta pocnes lutat s jednog na drugi kraj mape i sve te bestije... a bus videl vec :D

Devil is a Loser
17-10-2007, 18:34
wow lijepo je to
a najbolje u cijeloj igri je da mi neče šljakat ko oblivion.....i VUKODLACI
to mi je fora 8)
odma ću bit vukodlak :rotfl:

B4j4
17-10-2007, 18:38
ja jos nisam iskusil kak je to biti vukodlak... ali sam ubil par komada na otoku solshteimu. hodam ja tam i vidim nekog lika. naravno odem ga priklat kad odjednom padne noc, cujem ja ''auuuuu'' vidim oko lika srvena aura i on puf, vukodlak. reko ''its hammertime'' :rotfl:

B4j4
17-10-2007, 18:39
meni se neda one stupove aktivirat za one nordove na solhsteimu... ali cul sam da na onoj jednoj misiji inace napadas neki tower sa vukodlacima a ak si vukodlak branis ga. el to istina ?

Devil is a Loser
17-10-2007, 18:44
nećeš odmah moći biti vukodlak...morat ćeš se potruditi za to...morat ćeš otići do Solstheima i tamo obavljati bloodmoon main quest i tek ćeš u njemu dobiti zarazu i ako je se riješiš pred kraj main questa dobijaš Hircine ring kojim se možeš pretvoriti u dlakovuka sam...ovako se pretvaraš kad ti to baš ne treba...doduše, možeš ti i pustiti da zaraza uzme zamaha i završiti alternativni kraj bloodmoon main questa koji je...brutalniji...
znam da neću odma bit vukodlak, ali čim dobijem priliku
što se tiče alternative i brutalnijeg main quest kraja, zar postoji više načina da se pređe main quest?
mislim onaj "good" način, i taj brutalniji...

B4j4
17-10-2007, 18:47
ne neg ti je zadnjih par misija na solshteimu zamjenjeno... znaci kao sto sam napisal ovo sa tvrdavom i ima nest sa napadom na taj klan nordova mislim :?

Devil is a Loser
17-10-2007, 18:48
lol majko Isusova, vidim zaš govorite da je morrowind bolji od obliviona
jedva čekam :D

Da_killah
17-10-2007, 18:57
pametan čovjek :D

B4j4
17-10-2007, 19:03
no, na to sam mislil hell :D

Devil is a Loser
17-10-2007, 19:13
ovo (http://www.uesp.net/w/images/thumb/800px-Karstaag.jpg)Sje dvorac oko kojeg se tučeš na kraju...i koji se...heh nečem ti spojlat kraj toliko
na kojem se??????? šta? ŠTAAAAA
reci reci reci
ma zezam se
pravo kažeš, nemoj spoilat kraj :D

Plexihack
17-10-2007, 20:32
najbolje je MW iskusit kako ti oćeš...napravi 10 likova kakvih oćeš i deri.
Uzmi cheatove pa se zezaj uokolo,javi se vamo kad pobiješ sve stanovnike Vvanderfella :rotfl:

B4j4
17-10-2007, 20:37
najbolje je MW iskusit kako ti oćeš...napravi 10 likova kakvih oćeš i deri.
Uzmi cheatove pa se zezaj uokolo,javi se vamo kad pobiješ sve stanovnike Vvanderfella :rotfl:

uopce nie tesko... cak i high ordinatori i her handovi su pljuga :P

Plexihack
17-10-2007, 20:43
Ajd prvo nađi sve stanovnike...

Devil is a Loser
17-10-2007, 20:58
Uzmi cheatove pa se zezaj uokolo :rotfl:
ne koristim cheatove, nikad nisam, niti ikad hoću
:pray: 8)

Plexihack
17-10-2007, 21:01
Ne kažem da ih uzmeš za prijelaz igre nego za zezanciju.
Meni TGM ne treba za lika jer sam probao igrat kao outlaw...4 ordinatora na mene,porazbacao ih kao Dagoth Ur malog Fargotha :killyou:

B4j4
17-10-2007, 21:13
Ne kažem da ih uzmeš za prijelaz igre nego za zezanciju.
Meni TGM ne treba za lika jer sam probao igrat kao outlaw...4 ordinatora na mene,porazbacao ih kao Dagoth Ur malog Fargotha :killyou:

wow. 4 ordinatora :rotfl: :rotfl: :rotfl: probaj sa 6 her handova ili 6 high ordinatora + 6 helsetovih cuvara :killyou:

Devil is a Loser
18-10-2007, 10:10
lol ja ni za zezanciju ne koristim
jedino možda modove, ali cheatse nikako
komp mi je jednom otišo zbog sličnih stvari
duga je to priča....

B4j4
18-10-2007, 10:16
lol ja ni za zezanciju ne koristim
jedino možda modove, ali cheatse nikako
komp mi je jednom otišo zbog sličnih stvari
duga je to priča....

komp ti se shebo zbog citova :o lol :rotfl: na koju foru ? nema veze kae duga prica. skrati malo :D

Nightyx
18-10-2007, 10:24
lol ja ni za zezanciju ne koristim
jedino možda modove, ali cheatse nikako
komp mi je jednom otišo zbog sličnih stvari
duga je to priča....

:rotfl:

Devil is a Loser
18-10-2007, 10:33
ok očeš priču?
evo:
bratić mi je došo malo u posjet, bilo mu je dosadno pa je malo poigro san andreas
ja sam otišo jest pa nisam vidio šta radi, a buraz mi je osto u sobi
dođem ja ponovo u sobu, kad ono vidim auto leti
PAS TI MATER!!!- zadero sam se
reko sam da ne pišeš cheatse
-pa šta sad?- kaže on meni
htio sam ga ubit, jer cheatse nikad nisam volio
sljedeći dan, komp mi je riknuo...nismo ga mogli upalit
onda kad smo ga upalili, šljako mi je
i bilo je još toga al se više ne sjećam
uglavnom, komp mi je ošo kvr zbog glupog bratića i cheatova

eto ti priča
:rotfl: :rotfl:

B4j4
18-10-2007, 10:43
ok očeš priču?
evo:
bratić mi je došo malo u posjet, bilo mu je dosadno pa je malo poigro san andreas
ja sam otišo jest pa nisam vidio šta radi, a buraz mi je osto u sobi
dođem ja ponovo u sobu, kad ono vidim auto leti
PAS TI MATER!!!- zadero sam se
reko sam da ne pišeš cheatse
-pa šta sad?- kaže on meni
htio sam ga ubit, jer cheatse nikad nisam volio
sljedeći dan, komp mi je riknuo...nismo ga mogli upalit
onda kad smo ga upalili, šljako mi je
i bilo je još toga al se više ne sjećam
uglavnom, komp mi je ošo kvr zbog glupog bratića i cheatova

eto ti priča
:rotfl: :rotfl:

:rotfl: :rotfl: lolz a nisi pomslio da je to slucajnost zato kaj citovi nemaju veze sa radom kompa :D

McPingvin_v2.0
18-10-2007, 10:44
*lupa glavom o stol*

cropir
18-10-2007, 13:03
ok očeš priču?
evo:
bratić mi je došo malo u posjet, bilo mu je dosadno pa je malo poigro san andreas
ja sam otišo jest pa nisam vidio šta radi, a buraz mi je osto u sobi
dođem ja ponovo u sobu, kad ono vidim auto leti
PAS TI MATER!!!- zadero sam se
reko sam da ne pišeš cheatse
-pa šta sad?- kaže on meni
htio sam ga ubit, jer cheatse nikad nisam volio
sljedeći dan, komp mi je riknuo...nismo ga mogli upalit
onda kad smo ga upalili, šljako mi je
i bilo je još toga al se više ne sjećam
uglavnom, komp mi je ošo kvr zbog glupog bratića i cheatova

eto ti priča
:rotfl: :rotfl:

gg...

ugl ja u oblivionu tu i tamo upisem cheat za pare ako neki mod sa novim stvarima instaliram pa me zanima kakve su, dodam si toliko para i isprobam item, bacim ga i kasnije ga kupim posteno :D

Devil is a Loser
18-10-2007, 13:14
*lupa glavom o stol*
misliš na mene?
naravno, sve sam to izmislio :rotfl: :rotfl:

Arbiter of Change
18-10-2007, 19:56
Alo... Morrowind, anyone? http://img200.exs.cx/img200/7135/eyebrow1qb.gif

Devil is a Loser
18-10-2007, 20:01
da.......sry
uglavnom, sutra ili prekosutra idem kupit :pray: :D
FINALY :pray:

B4j4
19-10-2007, 19:25
et danas sam preso main quest od bloodmoona... ubili mi onog lika pa sam moral kroz portal proc ko vukodlak... i ubit onog ''the huntera'' tehnikom ''hit an' run '' :rotfl: i uzel od hiricine amulet za strenght

R4Z0R
19-10-2007, 19:47
Da ne otvaram novu temu...trebam preporuke za a-must-have modove za Morrowind.

*Imam samo Morrowind bez ekspanzija.

B4j4
19-10-2007, 19:49
imas temu gore malo vise ''potraznja za modovima''. hellboy ce vjerovatno nes sredit :wink:

B4j4
19-10-2007, 22:15
:yuck: :yuck: :yuck: fuuuujjj :yuck: :yuck: :yuck:

Kenyi
20-10-2007, 13:07
hehehehehe evo jedan mod kojeg ne preporučam nikome
ultimativno feget iskustvo
Play as Fargoth (http://planetelderscrolls.gamespy.com/View.php?view=Mods.Detail&id=5098)

skidam .

Sonic_Moronic
20-10-2007, 18:39
Loool, iritantni, ali na neki način simpatični Fargoth. Lik nije znao skrivati novce. :) Možda i skinem...

Btw. jeste vidjeli mod u kojem morate uloviti lokalnog pedofila? :)

McPingvin_v2.0
22-10-2007, 07:00
nda, ide to meni... nord, lvl 2, warrior, costume klasa, imam 7k golda i skoro komplet imperial steel shielda (osim štita koji je steel tower i nemam lijevu rukavicu) i koristim samo silver longsword te fireballove :)

sad radim questove za house hlaalu, upravo sam na putu za ebonhaearth di moram nagovorit lika da počne od nas kupovat ebanovinu i/ili ubit šefa rudnika... well, mislim da će biti ono "i" :)

sshotove l8r, idem u školu.

cropir
22-10-2007, 09:32
u morri ima lijeva i desna rukavica? :D

B4j4
22-10-2007, 09:56
u morri ima lijeva i desna rukavica? :D

:o a ne... u morri ljudi imaju 1 ruku :rotfl: kaj u OB dolaze u paru ?

Bartuc
22-10-2007, 10:08
u morri ima lijeva i desna rukavica? :D

:o a ne... u morri ljudi imaju 1 ruku :rotfl: kaj u OB dolaze u paru ?

Da :D Još jedan minus u Oblivionu! U Morrowindu si mogao imati jedno 10 komada opreme više... što znači da se moglo enchantati bolje :P

B4j4
22-10-2007, 10:30
samo kaj je steta kja mozes imat sam 2 prstena... trebali su stavit da ih mozes imat 10 :D

joj, svi bi mi bili enchantani na + 24 strenghta :rotfl:

cropir
22-10-2007, 10:51
ima modova za to s prstenima...bar za ob.

Arbiter of Change
29-10-2007, 17:30
Evo da odem malo OT (nisam dugo) - nekoliko Morrowind screenova nakon Lutemothove obrade s tim da su neki crtež+tekstura+screenshot kombinacije (čovjek je car):
Screen 1 (http://pnmedia.gamespy.com/planetelderscrolls.gamespy.com/fms/images/potd/4056/1172738751_fullres.jpg)
Screen 2 (http://pnmedia.gamespy.com/planetelderscrolls.gamespy.com/fms/images/potd/1836/1157513414_fullres.jpg)
Screen 3 (http://pnmedia.gamespy.com/planetelderscrolls.gamespy.com/fms/images/potd/1829/1157480514_fullres.jpg)

Khm...... :pray:

Plexihack
29-10-2007, 17:44
Ona druga slika izgleda ko da je iz neke avanture...

master of bullshit
07-11-2007, 10:34
sad ja nabavljam morrowind pa idem na igranjeeeee 8)

B4j4
07-11-2007, 10:35
dobre slike.. cek to je fotosopano ili ?

master of bullshit
07-11-2007, 19:25
et nabavio sam morrowind i oblivion
svega ce bit...
hahahahahahahahahaaaaaaaa

Mafioz0r
12-11-2007, 21:43
Jel itko pročitao Dance in Fire/Withershins/bili šta u Morrowindu?

Plexihack
13-11-2007, 14:11
Jel itko pročitao Dance in Fire/Withershins/bili šta u Morrowindu?

Ja sam prije stalno čitao te knjige...ali onda sam prestao...

Mafioz0r
13-11-2007, 20:21
Pošto sam upravo prešao MoH:PA, odo ja opet igrat Morrowind, preći main quest u BloodMoonu s mojim moćnim lvl 60 Kađitom, upotpunit kolekciju knjiga i postat savegame na forum. May the Force be with me.

Mafioz0r
13-11-2007, 20:27
Hoćeš dokaz?

Duh
13-11-2007, 20:31
Hoćeš dokaz?

DA! :D

Mafioz0r
13-11-2007, 20:34
Rejsist bijač. Dam vam screenshot sutra.

Mafioz0r
13-11-2007, 20:40
Hoćeš dokaz?
nečem...samo kažem da mi toliki lvl i Khajiit ne idu zajedno...zvuči neprirodno...Kao prvo, znam igrat, kao drugo, ne koristim modove za Morrowind (ne još), kao treće, svaka rasa ima svoje sposobnosti koje dobro dođu u različitim situacijama, kao četvrto, nema četvrtog.

Sonic_Moronic
13-11-2007, 22:26
Ček, jel ti to Khajiite omaložavaš?

Priper tu daj...

Mafioz0r
20-11-2007, 09:06
Evo, opet sam počeo igrat Morrowind. Sad će moje ocjene patiti. Bethesda, mrzim vas.

shai_hulud
20-11-2007, 11:25
Bez Whiskasa mogu. Ali bez Skoome nema života. Mijau.

e. nikad nisam završio vražji bloodmoon (save bug, i odeee), nikad ni neću to sigurno, ovisnost je bila prevelika, jedva sam izašao iz tog pakla.
pa dajte molim vas, neki spoiler s kraja ekspanzije, da znam pametovat okolo?

Arbiter of Change
20-11-2007, 13:17
Spam obrisan... nemojte da moram opet.

DragonSoul
20-11-2007, 13:42
Počeo sam igrati Morrowind opet, jer sam ga počeo igrati kada sam igrao Oblivion, pa mi se nije dalo oboje. Sada sam počeo i ostao dosta baf, jer je igra jako dobra. Sad mene zanma dali u igri postoji nekakva Arena gdje se mogu učlaniti i boriti. Ako da, gdje?

shai_hulud
20-11-2007, 14:09
ovaj, bez modova ne, ak se ne varam. Ima Arena u Vivecu, al tam se upadneš borit samo vezano uz quest.

Deamon
20-11-2007, 18:59
ja sam presao morrowind,tribunal i bloodmoon bas sa khajitom i bio je lvl 53
zakon su macke kad su lopovi
p.s za prelazenje bloodmuna i tribunala strogo preporucujem da nabrijete si armor,te longblade i sneak ako zelite jer je lakse
jer na tribunalu treba koknut almalexiu, sa samo jednim oruzjem je to moguce koje je longblade

Mafioz0r
21-11-2007, 10:01
Najbolje mi je u Morrowindu ići okolo po gradu i puštat The Bard's Song ili Skalds and Shadows... uberpwnz0rski ugođaj.

Booby
22-11-2007, 16:08
Imam jedno pitanje... Sad si skidam neke modove i planiram opet igrat MW... Ali jedna stvar mi nikako nije bila jasna; kako zaradit reputaciju!?! I čemu ona uopće služi??

Plexihack
22-11-2007, 20:04
Imam jedno pitanje... Sad si skidam neke modove i planiram opet igrat MW... Ali jedna stvar mi nikako nije bila jasna; kako zaradit reputaciju!?! I čemu ona uopće služi??

šta ti je reputation veći ljudi te više vole,tako kad ti se popne,ljudi će te voljeti makar ih prvi put vidio.Nakon nekog vremena ćeš sretat ljude po gradu i oni će reći da si ih probudio iz nekog čudnog sna i reputacija će ti se povećat za 1.Osim tako dižeš ju questovima...

Arbiter of Change
22-11-2007, 23:04
Ne baš direktnoSquestovima, već statusom u frakcijama.

ssalG
23-11-2007, 00:11
Mislim da je povećavaš i qustovima, pogotovo main questovima.

The Great Duck
23-11-2007, 15:18
To kad se ti ljudi probude iz sna,to je također dio questa koji započne prvi put kad ideš spavati nakon što riješiš prvi quest koji ti da Caius Cosades,a probudiš ih tako da ubiješ vođu Sixth House-a,koji mogu biti Ascended Sleeperi (oni tipovi u haljama sa onim surlama što im izlaze iz glave) ili Ash Ghoulovi (Oni tipovi u haljama slični Ash Zombieima,samo što oni na mjestu gdje Ash Zombieji imaju rupu,oni imaju izraslinu sličnu mravojedovoj surli).A ukoliko imač reputaciju od 50 i level ti je 20,možeš odmah ići k Vivecu po Wraithguard u Main Questu,bez potrebe da postaneč Hortator svih velikih kuća i da te sva Ashlanderska plemena proglase Nerevarineom.

shai_hulud
23-11-2007, 18:28
sjajno...a ja sam se mjesecima iebavao po Vardenfellu za tu vrazju aristokraciju.
noda, a ak napraviš stvari na taj način, el i dalje moreš dobiti sve te titlue i obaavljat questove vezane uz Hortator/Nerevarin?

The Great Duck
23-11-2007, 22:28
sjajno...a ja sam se mjesecima iebavao po Vardenfellu za tu vrazju aristokraciju.
noda, a ak napraviš stvari na taj način, el i dalje moreš dobiti sve te titlue i obaavljat questove vezane uz Hortator/Nerevarin?

Ne znam jer nemam osobnog iskustva s tim,ali sam pročitao ovdje:
http://www.uesp.net/wiki/Morrowind:Alternate_Endings#Alternate_Route_.232:_ Just_Wait

SkunK
23-11-2007, 23:10
Za par dana cu opet pocet Morrowind , zazelio se RPG-janja opet :)

shai_hulud
24-11-2007, 04:35
Ne znam jer nemam osobnog iskustva s tim,ali sam pročitao ovdje:
http://www.uesp.net/wiki/Morrowind:Alternate_Endings#Alternate_Route_.232:_ Just_Wait
ok thx.
btw, Alternate Route #1 je dokaz nevjerojatne povezanosti questova u MW.
doduše, tko nije ubio Viveca čisto zaiebancije radi(jednom kad kokneš Almalexiu, nekako se čini ispravno :) ), al ovog se nikad ne bi sjetio.

Mafioz0r
03-12-2007, 22:24
Koji sam ja egoist... (http://img135.imageshack.us/my.php?image=mafijozojecaratinisicw3.jpg)

Samael
04-12-2007, 09:36
Koji sam ja egoist... (http://img135.imageshack.us/my.php?image=mafijozojecaratinisicw3.jpg)

:rotfl:
genijalno, kako ti se dalo sve to posložiti?

Mafioz0r
04-12-2007, 09:39
Nisam imao šta drugo za radit kad sam prešo sve kampanje. I da, dugo je trebalo jer sam morao slagat jedan po jedan novčić, a imam oko 2.500.000. :D

Sunstrider
05-12-2007, 12:43
rly? možeš preskočiti toliki dio main questa?

Ma daj oblivion je bolji morrowind mi ima smeće grafiku.
Njuberz !

Samael
05-12-2007, 13:05
rly? možeš preskočiti toliki dio main questa?

Ma daj oblivion je bolji morrowind mi ima smeće grafiku.
Njuberz !

dogovorimo mjesto i vrijeme, n00be!!1 :twisted:

edit:
kad sam se smirio, shvatio sam da sam prenaglio, pa ću za sada ovog n00ba pustiti na miru, ali nedali mu bogovi da ponovi nešto ovakvo...

Mafioz0r
05-12-2007, 13:16
I avatar mu je nevjerojatno originalan.

Samael
05-12-2007, 13:18
heh...iako se slažem s tobom...ovo nije povod za opomenu niti ben...iako bih sad mogao lika izflejmati, obećao sam smiriti se...njegova kultura se očituje u načinu na koji piše, a njegov ukus dosta govori o njegovom iskustvu...pusti ga...pusti ga zasad...

da, dobro mi je došao ovakav prijedlog, daje mi na znanje da te nisam nizašto predstavio kao svog favorita za Najforumaša.

Samael
09-12-2007, 16:07
Sry ljudi na double postu, ne nešto me zainteresiralo dok sam igrao Morrowind + expanzije...
Nije stvar uber važna, ali je šašava (a u šaš nije upala). Jeste shvatili da svakom glavnom neprijatelju u sve tri dijelu TESa III ne vidimo lice:

Dagoth Ur - nosi čudan zlatni helmet / mask

Almalexia - nosi Daedric helmet

Hircine - nosi nekakvu lubanju jelena kao helmet

:roll:

Samael
09-12-2007, 16:17
almalexiji ne vidimo facu u borbi jedino...inače se vidi...

da, ali sam mislio u globalu na finalne borbe...svaku finalnu borbu nikome ne vidimo facu, uvijek nose helmete

B4j4
09-12-2007, 16:29
almalexiji ne vidimo facu u borbi jedino...inače se vidi...

da, ali sam mislio u globalu na finalne borbe...svaku finalnu borbu nikome ne vidimo facu, uvijek nose helmete
pa i moj lik stalno nosi kacigu :D

Samael
09-12-2007, 16:34
almalexiji ne vidimo facu u borbi jedino...inače se vidi...

da, ali sam mislio u globalu na finalne borbe...svaku finalnu borbu nikome ne vidimo facu, uvijek nose helmete
pa i moj lik stalno nosi kacigu :D

ok, koju kacigu?

U Morrowindu mi je žestoka Daedric face ov God, ali ima još bajnih...Clavicus Vile kaciga, ako se ne varam +60 na personality (ili je to speciality u Oblivionu? nisam siguran)...

čini mi se da u Morrowindu je to čarolija koja boosta personality, constant effect

B4j4
09-12-2007, 16:37
almalexiji ne vidimo facu u borbi jedino...inače se vidi...

da, ali sam mislio u globalu na finalne borbe...svaku finalnu borbu nikome ne vidimo facu, uvijek nose helmete
pa i moj lik stalno nosi kacigu :D

ok, koju kacigu?

U Morrowindu mi je žestoka Daedric face ov God, ali ima još bajnih...Clavicus Vile kaciga, ako se ne varam +60 na personality (ili je to speciality u Oblivionu? nisam siguran)...

čini mi se da u Morrowindu je to čarolija koja boosta personality, constant effect

da, boosta personalyti :D moj lik fura helm od oreyina medvjede pandze :D

Samael
09-12-2007, 17:03
@ B4j4
Oreyn Bearclaw, prekul kaciga 8)
nju dobiješ kao zadatak iz shrinea, jel' da?

Moj Nord s kojim sam prvi put počeo Morrowind i doveo ga do zavidnog 147. levela je nosio Helm of Graff the White, neko vrijeme i The Icecap, ali sam ga uglavnom držao bez kacige, izgledao mi je kulskije, a ionako sam bio presnažan da uopće držim ikakav armor na sebi. Bio je neka kombinacija warriora/ knighta itd...

Mafioz0r
09-12-2007, 17:20
Hehe, ja nemam kacigu (Khajiit). Btw FireSpirite, kako si uspio doći do 147. levela?