PDA

Pogledaj cijelu verziju : The Elder Scrolls III: Morrowind



Stranica : 1 2 [3] 4

Samael
24-02-2008, 20:54
Čim nabavim flat skidam to... odličan mod skidam daedric helmet

˘˘˘˘Angel˘˘˘˘
24-02-2008, 21:07
imaš flat? ili viška prometa? skini si Wizards' islands mod...mrcina od moda, može se smatrati neslužbenom expanzijom...enorman mod koji uključuje ogroman novi prostor, predobar main quest i lude dodatke igri...trebaš vidjeti koji je to filing kad iz okoline u kojoj se smrzavaš (doslovno, možeš se smrznuti za vrijeme oluje) uđeš u glavni grad područja koji je pod ogromnom kupolom i u kojem buja život...prekrasno...a i sama priča je predobro složena...najjači je dolazak...obaviš neke minorne kvestove i kad napokon dođeš u grad u kojem sve kreće, čuješ priče kako navečer dolaze nemrtvi...čuješ kako je dvoje guardova bilo u patroli i jednog od njih su zgrabili i odvukli...jednostavno prekrasno...stari rudnici sa vampirskim lordom... :pray:
http://wizards-islands.planetelderscrol ... com/wi.htm (http://wizards-islands.planetelderscrolls.gamespy.com/wi.htm)

ajoj, prokleti flat, sad ga i ja zelim :-x

Utoplytanian
24-02-2008, 21:10
to nije jedna od onih stvari koje idu na pcplay dvd? :(

Akul
24-02-2008, 21:34
to nije jedna od onih stvari koje idu na pcplay dvd? :(

Taj mod i jest bio na PCP DVD-u ako se dobro sjećam.

Azura
24-02-2008, 23:33
imaš flat? ili viška prometa? skini si Wizards' islands mod...mrcina od moda, može se smatrati neslužbenom expanzijom...enorman mod koji uključuje ogroman novi prostor, predobar main quest i lude dodatke igri...trebaš vidjeti koji je to filing kad iz okoline u kojoj se smrzavaš (doslovno, možeš se smrznuti za vrijeme oluje) uđeš u glavni grad područja koji je pod ogromnom kupolom i u kojem buja život...prekrasno...a i sama priča je predobro složena...najjači je dolazak...obaviš neke minorne kvestove i kad napokon dođeš u grad u kojem sve kreće, čuješ priče kako navečer dolaze nemrtvi...čuješ kako je dvoje guardova bilo u patroli i jednog od njih su zgrabili i odvukli...jednostavno prekrasno...stari rudnici sa vampirskim lordom... :pray:
http://wizards-islands.planetelderscrol ... com/wi.htm (http://wizards-islands.planetelderscrolls.gamespy.com/wi.htm)Swow... zvuči odlično... a pošto imam flat... odmah skidam!!!! :D

@ Akul: na kojem pcplay dvd-u?

Akul
25-02-2008, 17:04
Na jednom vrlo starom... prije nego što sam ja uopće i počeo kupovati PCPlay... znači, prije tri, četiri godine.

Icey Joe
25-02-2008, 17:22
maj felov gejmeri

ja bi htio probat morrowind

probo sam oblivion i stvarno je dobar, ali malo mi je dosadan, sve je nekako jednolično



čuo sam na drugim forumima da je morrowind 10000000000000000 puta bolji

jel to istina?
jeli istina da je igra puno dublja od obliviona? (znate na šta mislim)

grafiku sam vidio je da je stara, ali nije mi važna kao mojim razmaženim prijateljima koji imaju grafe od 512 mb, iskreno da vam kažem GLAVNO MI JE DA JE IGRA ZABAVNA

dali da nabavim morrowind

molim pomoć

Icey Joe
25-02-2008, 17:47
hehehe


ma igrat ću ga samo mi ecite jeli istina da je bolji od obliviona po svemu osim po grafici

Bartuc
25-02-2008, 17:56
Tako je, Morrowind ti je u svim segmentima osim u grafici bolji od Obliviona! Eventualno mi se još u Oblivionu više sviđaju potezi mačem, dinamičniji su i bilo bi super kad bi spojili poteze iz Obliviona sa Morrowind-ovim pravilima oko fulavanja mete ovisno o razini skill-a u pojedinom oružju...

Imaš i moju preporuku za Morrowind i to najiskreniju i od srca :D

Icey Joe
25-02-2008, 17:59
hvala na info

ono za grafu kažem, jer moji lege, upale igru jednom i vide grafiku, i ako nije bar PIXEL SHARDER 2.0 neće igrat, to me nervira jer neznaju prepoznat ljepotu gameplaya, dok oni svršavaju na grafu, ja ću rađe igrat super maria nego tamo neki žanr s grafikom PIXEL SHARDER 2000000.000000, a u njoj moš samo jedan korak napravit

budem pročito recenzije

Bartuc
25-02-2008, 18:00
Za grafu se ne moraš brinuti, grafika u Morrowindu možda nije dobra kao u Oblivionu, ali je i dalje prelijepa!

Icey Joe
25-02-2008, 18:02
pa sad sam reko da mi grafa nije ni malo važna

Bartuc
25-02-2008, 18:24
Ali mi ti kažemo da je sve jedno grafika fenomenalna :D

Icey Joe
25-02-2008, 18:34
meni grafika ne igra ulogu u igri i fenomenalna je :D

što više tražiti thx dečki :D

Arbiter of Change
25-02-2008, 20:06
Ako imaš dobru konfu možeš do bola grafički nabrijati Morrowind s grafičkim modovima i drugim 3rd party softwerom. :wink:

Prince-Artas
25-02-2008, 22:05
eda slika vode na početku igre kad izlaziš iz broda owna sve dosad viđeno
kakav crysis....

Ps1ho
25-02-2008, 22:24
ane, taj prizor + main title = ...

nego, jel ima riječi o novom tesu, osim onog da će možda biti smješten u Skyrimu?

Icey Joe
25-02-2008, 22:27
jel okolina zanimljivija nego u oblivionu tamo mi je malo mototono-jednolična

Ps1ho
25-02-2008, 22:35
jebote koji si ti spemer e :D

Bartuc
25-02-2008, 23:28
Pitčke jedne, oprostio bih vam da ste samo Hellboya nabrijali, ali sad sam se i ja napalio :cry:

Kad se samo sjetim Balmore (meni najdraži grad) i izlaza iz nje iza Beštije, ona rijeka i mostić... Moral bum i ja to vrlo uskoro reprizirati :D Kaj je najboljše, imam preko 50 modova, savršenih za Morrowind s kojima još nisam prešel igru! Svi djeluju na sitnice u igri koje čine život lijepšim :P

Rang€r
25-02-2008, 23:43
po meni i dalje ob owna mw, nije mw los al ob je bolji :p
u mw mi taj gameplay i atmosfera nisu bas nesto, ja mogu liku ispred ociju ukrast item samo ako imam dobar sneak, wtf?!
ili odem u drugu sobu drpim item i prodam mu ga... totalno ubija
ugl. meni igra nikako ne pase...

Da_killah
25-02-2008, 23:56
bolje nego da ga ne možeš prodat nikome(osim officijelnim trgovcima iz thieves guilda, valjda...)

Samael
26-02-2008, 08:48
Pitčke jedne, oprostio bih vam da ste samo Hellboya nabrijali, ali sad sam se i ja napalio :cry:

Kad se samo sjetim Balmore (meni najdraži grad) i izlaza iz nje iza Beštije, ona rijeka i mostić... Moral bum i ja to vrlo uskoro reprizirati :D Kaj je najboljše, imam preko 50 modova, savršenih za Morrowind s kojima još nisam prešel igru! Svi djeluju na sitnice u igri koje čine život lijepšim :P

kreni na prelaženje...ako te auto sutra razmaže po cesti, a ti nisi igrao TES 3 sa puno modova, nema gore kazne :D

Arbiter of Change
26-02-2008, 08:50
Pitčke jedne, oprostio bih vam da ste samo Hellboya nabrijali, ali sad sam se i ja napalio :cry:
Kad se samo sjetim Balmore (meni najdraži grad) i izlaza iz nje iza Beštije, ona rijeka i mostić... Moral bum i ja to vrlo uskoro reprizirati :D Kaj je najboljše, imam preko 50 modova, savršenih za Morrowind s kojima još nisam prešel igru! Svi djeluju na sitnice u igri koje čine život lijepšim :P
Nema do idile Balmore i onog toplog osjećaja kad u Ald-Ruhnu uđeš u Skar. :)

Icey Joe
26-02-2008, 09:17
jel postoji mod za mw koji će popravit udaranje ko iz obl

Arbiter of Change
26-02-2008, 09:19
Vjerojatno sam već postao, ali vidi ovdje (ima gomila modova svih vrsta i ovi šta utječču na borbu su pri vrhu) http://www.mwmythicmods.com/realism.htm, samo se nemoj nadati fluidnim animacijama i da ćeš pogađati svakom udarcem (zato jer je sistem po tom pitanju drugačiji u Morrowindu - skill ti utječe na šanse za pogodak).

Plexihack
26-02-2008, 10:49
po meni i dalje ob owna mw, nije mw los al ob je bolji :p
u mw mi taj gameplay i atmosfera nisu bas nesto, ja mogu liku ispred ociju ukrast item samo ako imam dobar sneak, wtf?!
ili odem u drugu sobu drpim item i prodam mu ga... totalno ubija
ugl. meni igra nikako ne pase...

Ti mu uvijek možeš maznuti,ali će te skužit.
Nemožeš trgovcu prodat iteme koje si ukrao od njega...

Ps1ho
26-02-2008, 14:23
odem u drugu sobu drpim item i prodam mu ga... totalno ubija
ugl. meni igra nikako ne pase...

A bolje ti je kad drpis item 2352356245762 milja od prodavača i on zna da si to ukrao?

Bartuc
26-02-2008, 15:23
@Hellboy, jel da je Balmora najgrad ikada? :pray:

Mislim da u kolekciji imam i taj Wizards Islands, se ga stvarno isplati odigrati? Nije zbugiran?

Rang€r
26-02-2008, 15:41
odem u drugu sobu drpim item i prodam mu ga... totalno ubija
ugl. meni igra nikako ne pase...

A bolje ti je kad drpis item 2352356245762 milja od prodavača i on zna da si to ukrao?

da, telefoni ftw...
@bartuc nije. jedino me ald ruhn i neki tel something na sjeveroistoku vvardenfela ocarao...
@hellboy meh, tebi ni ne objasnjavam, totalno si zabluden u mw, o njem pricas ko da si emo(no offence), bez da si malo dublje igro ob...
@plexihack oce, al ak imas dobar sneak svaki 20. ce skuzit da si mu ukro item mada te gleda 5 metara od sebe...

Bartuc
26-02-2008, 15:52
Meni se Ald Ruhn ne sviđa pošto stalno puše tamo i slaba je vidljivost zbog pješčanih oluja...

Bartuc
26-02-2008, 16:19
Hvala na potvrdi da dobro radi! Provjerio sam i imam ga u kolekciji i sjećam se da sam ga isprobao ali nisam prelazio questove! Odlično izgleda!

Akul
26-02-2008, 18:31
heh...i Morrowind koristi shadere (nisu nužni) za prekrasnu vodu...vjerojatno jedna od naljepših vodenih površina ikad...

Da, još samo da grafika vode ne odudara od ostatka grafike, ne bi me bola u oko svaki put kad ju vidim.


meni grafika ne igra ulogu u igri

Tip gamera koje najviše poštujem. Još uvijek pokušavam saznati koji je to vrag zanimljiv u grafici.


bolje nego da ga ne možeš prodat nikome(osim officijelnim trgovcima iz thieves guilda, valjda...)

Ovo je diskutabilna tema: gameplay ili realizam... osobno, biram prvo. Thiefovi su i s ovim restrikcijama bogata klasa.
Ipak, ne smeta mi ništa kod MW-a jer zbog pafetičnog Stealth enginea thiefovi trebaju biti barem u nečem dobri.


@hellboy meh, tebi ni ne objasnjavam, totalno si zabluden u mw, o njem pricas ko da si emo(no offence), bez da si malo dublje igro ob...

Seconded.
Najžešće je kad pljuje po OB pravilima a sva loša pravila MW-a pokušava sakriti modovima.


heh...bar nisam oblivionu nekoliko puta dao priliku...bez da sam malo dublje igrao...to ni ne možeš duboko igrati...

Dubina igranja ovisi o osobi pojedinačno. Osobno, smatram da se sve TES igre mogu igrati duboko, ali baš svaka od njih zahtjeva potpuno drugačiji način igranja koji ne pristaju mnogima i koje je nemoguće objasniti. Igru ili voliš ili ne voliš. Uokoliko se nađeš da svako malo igraš ispočetka i ne smeta ti to, onda je to TES za tebe. Uokoliko ti se ne da opet prelaziti, onda ovo očito nije TES za tebe.
Kako Arenu namjeravam po treći put zaigrati uskoro, a DF još uvijek igram i svako malo smislim novog lika dok OB nove likove stvara po redovnoj bazi.

Također, mislim da ti je najgore kod OB-a to što ga non-stop uspoređuješ s MW-om, koji je potpuno igra po tvojem stilu. Bethesda nije, i nikad i neće, napraviti TES koji je dosta sličan ijednom od svojih prethodnika. Čak i prije nego je OB izašao, developeri su govorili kako ove dvije igre ne dijele puno osobina (osim apr featuresa koji pristaju slici trenutno developirane igre) a kladim se da će OB fanovi pljuvati po Skyrimu, dok će Skyrim fanovi pljuvat po TES6 i tako unedogled dok ću ja osobno prezirati sve pljuvatore jer pljuvanje po nekoj igri je istovremeno pljuvanje po onima koji tu igru vole igrati.

Akul
26-02-2008, 19:16
Jer u svakom trećem postu pljuješ po igri pa izgleda kao da vodiš sveti rat protiv nje? Mislim da čitavi forum već zna da ne voliš OB, pa čak i oni koji nikad nisu ni ušli u ovaj podforum. Svatko ima igre koje ne voli, ali ne uspavljuje druge time što ih non-stop spominje.

Samael
26-02-2008, 19:32
Koliko god se slagao s hellboyem u vezi obliviona, moram poštovati i Akula.

Hellboy, istina je da pljuješ i više nego što je potrebno po Oblivionu, nhf :wink:

Malo smirimo stvari, jer nemožemo opet dopustiti da uđeš u sličan flejm radi kojeg si pokupio marked.

sry brate, ali istina je... odmori se malo od pljuvanja obliviona. morrowind ga pwna i end ov stori.

ako netko voli i igra oblivion nemoj mu srati radi toga, i odmah spominjati da je bolje igrati morrowind. ako je pametan sam će to saznati

nismo se svi rodili s istančanim osjetilom za kultne igre

Bartuc
03-03-2008, 10:39
Ne znam da li ste vidjeli ovu sliku, ali, fenomenalna je :D

Klik za sliku (http://www.waiting4oblivion.com/images/fan_art/snowskadi-morrowind_days.jpg)

:pray:

Samael
03-03-2008, 14:01
Ne znam da li ste vidjeli ovu sliku, ali, fenomenalna je :D

Klik za sliku (http://www.waiting4oblivion.com/images/fan_art/snowskadi-morrowind_days.jpg)

:pray:

Da, ja sam je stavio u TES podforumu prije nekoliko mjeseci :wink: :)

Prezakon je i prekul, owna sve morrowind slike

:pray:

Toliko karakteristika Morrowinda na jednom mjestu, i toliko dobro pogođenih likova, ma sve je super, teško možeš nešto promašiti (tj. neznati što je to)

Bartuc
03-03-2008, 17:50
Da, genijalna je slika! I sorry, nisam znao da li je slika već bila na forumu :roll:

Drito su svi likovi prepoznatljivi i odlično nacrtani :pray: :D

Icey Joe
10-03-2008, 09:28
trebali bi napravit temu pod nazivom

PLJUJTE PO OBLIVIONU

Samael
10-03-2008, 09:37
dvije teme imaš u Pljuvačnici:

OblivijonaSi oblivion, opet

tamo pljuj koliko ti srce želi

Arbiter of Change
11-03-2008, 18:27
Proklet bio Bartuc-man sad mi se opet igra Morrowind zbog tebe... must resist (ne da mi se tražiti sve DVD-ove sa modovima po kući). :D

Bartuc
11-03-2008, 18:31
Proklet bio Bartuc-man sad mi se opet igra Morrowind zbog tebe... must resist (ne da mi se tražiti sve DVD-ove sa modovima po kući). :D

Igraj, fenomenalna je igra :pray: Veća od života :D

Sonic_Moronic
11-03-2008, 19:46
Proklet bio Bartuc-man sad mi se opet igra Morrowind zbog tebe... must resist (ne da mi se tražiti sve DVD-ove sa modovima po kući). :D

Damn, pošalji i meni neki, ne da mi se tražiti to, a ne mogu baš ni skidati... :D

Arbiter of Change
11-03-2008, 23:31
Bah - ti nisi Morrowind lover. :P

Sonic_Moronic
11-03-2008, 23:33
Mogao bih postati... :D A i mi se znamo, nećeš valjda ovim njubovima slat? :)

Arbiter of Change
11-03-2008, 23:38
Nevah, previše voliš Daggerfall. :)
Nikom ja ništa ne šaljem (ne mogu ni za sebe naći)...

Bartuc
11-03-2008, 23:58
Jebenica :D

Meni dobro funkcionira ova Lite verzija sa samo 17 modova! Rijetko kada mi se zruši igra što je odlično!



PS: Da se hvalim... :D


Našao sam GrandMaster Retrot :P Odem ja do Telvani gljivice ukrasti onom frajeru Staff od Ebanovine i vidim kod lika nasuprot njega da mi jedan lončić full lijepo izgleda! Pogledam, kad ono GrandMaster me ubode u oko... Odmah nabacio Hide Spell, pritisnuo sneak i spremio ga u džepeka! Sad fino na stolu sjedi među ostalim alkemijskim alatom!


PPS: Preporuka MODA

At Home Alchemy (http://planetelderscrolls.gamespy.com/View.php?view=Mods.Detail&id=2737)

- mod je pre dobar. Staviš si setove na stol i samo ih aktiviraš kada želiš mixati potione! Ne moraš nositi sve setove sa sobom niti imaš više ikakve gnjavaže sa njima!

- mod je potpuno siguran i za sada b..u..g-free (jebla vas cenzura :D)! Iskrena preporuka, obavezan mod ukoliko idete na Alkemiju!!!

Bartuc
12-03-2008, 00:05
Zvuči zanimljivo, samo me strah tih velikih modova :D Vidiš i sam da sam ih kresao za pola zbog max stabilnosti!

Sviđa mi se ovo kaj si spomenuo sa dahom u Solstheimu... ziher poveća atmosferu igre!

Bartuc
12-03-2008, 00:11
Budem vidio kad bum sljedeći put igrao igru, sad me strah da ne ujebem sejvove :D Planiram si već lagano jednog lika koj će se orjentirati na Personality... zanimljiv skill makar zvučao lejmerski! Jedino ne znam da li bude Fighter ili opet Stealth! Nekak mi je Stealth klasa zanimljivija tak da za sada preteže na tu stranu s tim da nebum uzeo gotovo niti jednu školu magije (eventualno alkemiju!?)!

Arbiter of Change
12-03-2008, 00:12
Stealth i Social ti općenito idu pod ruku (Kuća Hlaalu je skrojena sa tom kombinacijom na umu tako da ti tamo odgovaraju skillovi).

Bartuc
12-03-2008, 00:23
E znaš kakve mi sada primisli prolaze glavom! Krenuo bi ispočetka :cry: Žao mi je kaj sam magije uzimao, koristim samo faking 3 magije (OpenLock, Mark i Recall) a to sve mogu sa skrolovima rješavati ako baš trebam :cry:

Uzeo sam Mysticism, Alteration, Illusion i Alchemy! Jedino mi je Alchemy zanimljiv, ostalo je bezveze... Morrowind definitivno nije zamišljen za Mage orjentiranog lika!

Moral bum duboko razmisliti pošto sam već 11. level sa likom :cry:

Bartuc
12-03-2008, 00:31
Znam da je tak :D Ali kužiš, 3 skilla sam fulao, Mysticism, Alteration i Illusion! Umjesto toga bi uzeo Speechcraft, Mercentile i Security! Ta 3 bi zapravo i koristio, naspram onih magija kaj bacim kojput na neku ultra bravu ili ako sam nekaj zaboravio iz grada pa da se vratim pomoću mark i recall :o

Arbiter of Change
12-03-2008, 00:36
Meh, ja bi uzeo Alteration (Lock, Unlock i ostale body-altering goodies), Speechcraft (odlično u početku kad nemaš para za mito + taunt kad nekog trebaš legalno srediti) i Mysticism (odlično kad trebaš hvatati duše i na tome možeš zaraditi gomilu para, da ne spominjem Mark i Recall).

Naravno, ovo je pod pretpostavkom da nemaš način kako doći lagano do para ili ne želiš to napraviti, tj. ne kradeš sve što vidiš (probaj ne pokrasti Seyda Neen pa ćeš vidjeti kako ćeš neko vrijeme jedva krpati kraj s krajem). :D

Bartuc
12-03-2008, 09:24
Halo, Thief sam, ne nebudem krao :D

Arbiter of Change
12-03-2008, 10:40
Moj bed, mislio sam da ne opljačkaš Seyda Neen kako bi si malo otežao igru budući da, ako se malo barteraš i pokradeš osnovne stvari, možeš lagano otići sa minimalno 500-600 drakesa.

Bartuc
12-03-2008, 10:47
U igri je stvarno lako do love doć! Svaki grad ima svoj Guard Tower, a on je prepun oružja i armora koji nemaju malu cijenu! Pogotovo kad nađeš full setove Bonemold Armora, fino se daju prodati :D

Evo upravo si idem kreirati novog lika, puno sam razmišljao i reko idem ispočetka!

Ovak bu lik izgledao:

Race:SDark Elf
Class:SAssassin - nema više ArcaneS:P
Specialization:SStealth
Birth Sign:SThe Lady
Favorite Attributes:SAgility & Speed
Major Skills:SLight Armor, Short Sword, Marksman, Sneak, Security
Minor Skills:SAthletics, Acrobatics, Speechcraft, Mercentile, Alchemy

- drito prava Stealth klasa!

Kaj kažete?

Arbiter of Change
12-03-2008, 10:53
Falit će tebi još magija!!11! :D

Dobra klasa, ali zašto ne uzmeš jednostavno neku već postojeću klasu i igraš s njom, prihvaćajući prednosti i nedostatke (moguće da je to prava Assassin klasa, ali ja se ne sjećam sada)?

Bartuc
12-03-2008, 11:04
Ma postojeće klase su jadne :thumbs1: Gotovo svaka klasa ima po dva melee oružja i po dva armora! To je bacanje skillova :P

Ovo mi se sviđa pošto je je Magija u Morrowindu stvarno zakinuta! Inače sam ogroman fan magije ali u Morrowindu nema smisla, tamo rula Tenk klasa i Stealth klasa tek kad se razvije kako spada!

Tak da, nebu mi falila magija :P Istrenirao bum si Mysticism na cca 30... to je dovoljno za 100% šanse kod bacanja Mark i Recall magije!

mravojed20
12-03-2008, 11:09
Šta ne utječe i umor, količina fatiguea koju imaš trenutno na uspješno bacanje magija? Uostalom, imaš za kupiti mark i recall prstenove tako da ti magija i netreba.

Ima jedan mod koji daje real time regeneriranje mane,ovisno o atributima, probaj si to, postane puno zanimljivije igrati,žao mi je što ga nije u vanilla Morrowindu bilo.

Bartuc
12-03-2008, 11:15
Ne znam, nisam pratio situaciju sa umorom!?

Mislim istrenirati Mysticism baš zbog Mark, Recall, Divine i Almsivi Intervention-a! Tak da ne moram nositi prstenje!

Furam full laganog lika sa što manje predmeta (osim kad kradem)! Prijašnja verzija, na 11-om levelu je lik bio i mogel je nositi nešto iznad 300 "kila", a full oprema na meni je imala 56 "kila". Tak da sam jurio ko metak :D

Arbiter of Change
12-03-2008, 13:24
Da, umor (niski fatigue ili nedostatak) ti dosta smanjuje "chance to succeed" kod bacanja magija.

To o likovima... osobne preference. Ja više volim igrati sa ono full tenkom sporim kao... pa, tenk ali da može sobu počistiti kad poželi. Imaš i feather magije pa se s tim olakšaš.

Sonic_Moronic
12-03-2008, 14:44
Ja jedva nosim nešto, ali sam magičar, pa sam prokleto spor...

Bartuc
12-03-2008, 15:03
Sa Assassinom si brz ko metak :pray:

Nego, jučer sam skužio nekaj kaj prije nisam znao da postoji... Kad počne pješčana oluja i kad pokušavaš trčati prema vjetru, užasno si spor :pray: To sam tek jučer u Ald Ruhnu skužio! Jebenica!

Arbiter of Change
12-03-2008, 15:17
Trebaš nabaviti onaj mod što ti daje šansu da pokupiš boleštinu ako si vani za vrijeme Ashstorma... onda bi tek vidio
ludnice. :D

Icey Joe
08-04-2008, 12:49
e ljudi moji meni su isključili telefonj jer je sestra zvala tarot, al sad ću dobit novi net, prešo sam morrowind i sve odatke, aj pls recite neki dobrar mod

Icey Joe
06-05-2008, 22:16
evo mene dobio sam novi net

sleeper
03-06-2008, 11:40
zna li neko kako da ispunim onaj "pilgrims path" quest, igram vec duze vrijeme, al' nikako da nadjem nacin da dodjem do one deadre u Puzzle canalu

Ps1ho
03-06-2008, 15:42
hint: roni i nemoj izlazit iz vode bezobzira na sve

sleeper
04-06-2008, 08:56
hvala :pray: uspio sam :))

Rang€r
28-09-2008, 12:43
evo počo sam opet igrat mw, nabaljam expanzije več jer mi onaj journal na qrc ide... mi može netko preporučit par must modova i koje patcheve treba stavit(ofišl i unofišl)

sad mi nekak bolje izgleda neg prije, čim sam kreno prema balmori naletio sam na nekog isusa, altmera tirahel il tak neš, koji je napravio napitak koji fortifya acrobatics za 1000 :D moš preletit cjeli vvardenfel xDD

Hellboy
28-09-2008, 13:02
onaj isus što padne s neba? koristi njegove scrollove/napitke/vatever samo ako ćeš sletjeti u vodu...ili ako imaš slow fall/levitate...

Rang€r
28-09-2008, 14:37
k ty... uglavnom koristan je scroll imo sam dost missjumpeva dok samtražio vrata u arkhgtrand il kak se več zove neki dwemer ruin, a na kraju sam skužio da treba onaj mehanizam pokrenut :D

ZorgTheBorg
03-11-2008, 10:02
Ma nee... treba lijepo uzeti Daedric Tower Shield (pada sa Golden Saintova) I dati mu enchantment Fortify Jump max za 2 sec. Jedan skok sa Ghostfence-a i već si u Ald-Ruhnu :)

Sonic_Moronic
09-11-2008, 21:34
Vratio sam se Morrowindu, yay. Dao sam mu još jednu šansu, i napokon sam se uspio navući (Arbiter - *gasp* :) )!

Evo character showcase:

Name: Arkannen
Race: High Elf
Class: Hedge Wizard (custom)
Birthsign: The Steed
Specialization: Magic

Favorite attributes: Intelligence & Willpower

Skills

Major
Unarmored
Alteration
Mysticism
Restoration
Alchemy

Minor
Destruction
Conjuration
Speechcraft
Mercantile
Short Blade

Hellboy
10-11-2008, 10:50
squishy... morat ćeš dobro paziti da ne pustiš neprijatelja blizu... :D
ali inače :bravo:

Arbiter of Change
10-11-2008, 17:10
Da Soniče, nisam mogao vjerovati kad sam pročitao. :)
Inače i dalje mislim da si trebao staviti Short Blade pod major, ali ako se ne uklapa u čitav koncept onda OK.

Zanimljivo mi je kako malo igrača koristi koplja u igri, a jako su dobra jer praktički stalno držiš neprijatelja na distanci (jedino trebaš imati upaljen onaj "use best attack" budući da samo thrust radi full štetu).

Hellboy
10-11-2008, 20:11
koplje mora biti bacano na neprijatelja...inače nemam filing da zapravo može neku štetu napraviti metalni šiljak na drvenoj trklji...čisto sa RP stajališta...
a i nema nekih impresivnih kopalja u igri...

Bartuc
10-11-2008, 20:28
Uff, koplje je primarno oružje bilo za melee borbe kroz povjest. Tek nakon njih se vadio mač i dalje vršio masakr, ali borba bez kopalja je bila nezamisliva. Luk i strijela je za ranged combat, koplje je uglavnom za melee i rijeđe se koristio za bacanje u borbama.

wavefunction
10-11-2008, 20:34
jes vala, a opet koplje je u rp igrama da drzis neprijatelje podalje, dok malu (ili veliku) ostricu koristis za finese kao sto je 1 na 1 i tako to

Bartuc
10-11-2008, 20:44
jes vala, a opet koplje je u rp igrama da drzis neprijatelje podalje, dok malu (ili veliku) ostricu koristis za finese kao sto je 1 na 1 i tako to


Tako je, zato su prve formacije uvijek bile rađene od kopljaša, iza njih mačevi i konji sa mačevima (jedino ne znam kako konj drži mač ako nema palca xD) i na kraju katapulti i strijelci. Druga stvar što koplje nije toliko atraktivno oružje u igrama poput fancy bodeža ili mača :D

wavefunction
10-11-2008, 20:47
da, moze jedino imati neki draguij ili neko drugo govno na siljku dok mac moze biti fino oblikovan i tako to
a jedno mi smeta u rpg igrama
TKO JE VIDIO JEBENE CEKICE U RATOVANJIMA??!!

Plexihack
10-11-2008, 20:51
BattelHemmar?

Yah!
Uber hammer,osjećaj moći koji daje je neprocijenjiv...

Arbiter of Change
10-11-2008, 20:54
Zapravo, čekići su se stvarno koristili u srednjem vijeku, a ovisno o namjeni bili su namjenjeni ili protiv konjice (duži 2H) ili za blisku borbu (kraći 1H). Normalno, nisu to čekići kakve ti vjerojatno zamišljaš (ono, obični), nego sa jednom stranim šiljastom, zubastim površinama, itd. Uglavnom, cilj je bio da te strefi što većom površinom s jednom stranom, a da s drugom može probijati oklop (šiljak, jel'te).

wavefunction
10-11-2008, 22:22
to su koristili ja mislim njemacki paladini
pa to sad kopiraju na ove picajzle koje zive da siromahu pomognu

Hellboy
11-11-2008, 11:36
e onak, ajd zamisli teško oklopljenog tipa koji trči prema tebi vitlajući maljem veličine šestogodišnjaka na štapu...počeci psihološkog ratovanja kolega :D

wavefunction
11-11-2008, 12:03
ouch
imas pravo, ali malim, kuhinjskim nozem bi ga prosjecan vojnik u to vrijeme dobio

Sonic_Moronic
11-11-2008, 21:29
Arby - Uz spellove se praktički moram tjerati da koristim Short Blade, ergo...

Mda, povijesna vrijednost oružja... Ja uzmem svoj vjerni štap i sve vas umlatim. :(

ZorgTheBorg
17-11-2008, 22:43
Ja uzmem svoj vjerni štap i sve vas umlatim. :(
A šta ako je disenchanted, twiglover :P

I buzdovan je lijepo blunt oružje... to ima najbolji strefing power kombiniran sa dovoljnom agilnošću... counter that :D naravno, ništa do Battle Hammera, pray.

Herr Schnitzel
17-11-2008, 22:52
Zapravo, čekići su se stvarno koristili u srednjem vijeku, a ovisno o namjeni bili su namjenjeni ili protiv konjice (duži 2H) ili za blisku borbu (kraći 1H). Normalno, nisu to čekići kakve ti vjerojatno zamišljaš (ono, obični), nego sa jednom stranim šiljastom, zubastim površinama, itd. Uglavnom, cilj je bio da te strefi što većom površinom s jednom stranom, a da s drugom može probijati oklop (šiljak, jel'te).


Istina živa, a naprednija verzija istog je nadžak: ima glavu čekića, a sa stražnje strane je oštrica kao u sjekire.

Ljudi potcjenjuju i čekiće, mlatove, buzdovane i ostala tupa oružja. Te su stvari bile itekako korisne, pogotovo u vrijeme kada se nosio puni pločasti oklop protiv kojeg su bila efikasna samo prije navedena oružja i specijalno izrađeni mačevi.

Sonic_Moronic
18-11-2008, 07:31
Arby knows his weapons. :D

wavefunction
18-11-2008, 21:11
buzdovani roxxaju ali cekici...jedino ako ces probijati bedeme Jeruzalema

Arbiter of Change
12-12-2008, 18:01
Jednog od ovih dana moram reprizirati Morrowind GOTY paket... ono... nek' narod zna. :)
Samo da nema ovoliki broj novih igara koje bi volio probati prije toga, a premalo vremena.

cropir
29-12-2008, 12:13
ovako...jučer sam instalirao morrowind i prilicno modova i ostavio igranje za danas, i ne znam kakvog lika da napravim. interes mi je istraživanje i questovi, a kao rasu mislim nekog imeriala, nikako beast ili rase vezane za spellove. ima prijedloga za skillove?

Ficho56
07-01-2009, 14:30
Ako kaniš nekog melee lika onda najbolje ti je da si staviš skill od oružja koje kaniš koristit najviše u main skillove i najvjerojatnije heavy armor.

Naravno sve ovisi o modovima koje si stavio, sigurno će ti ekipa ovdje dat korisne savjete. Ja bi opširnije napisao, ali nemam trenutačno vremena. :wink:

Samael
07-01-2009, 22:00
ovako...jučer sam instalirao morrowind i prilicno modova i ostavio igranje za danas, i ne znam kakvog lika da napravim. interes mi je istraživanje i questovi, a kao rasu mislim nekog imperiala, nikako beast ili rase vezane za spellove. ima prijedloga za skillove?

:)
pa igraš rpg hehe

ako igraš prvi put ravnaj se po ponuđenim klasama (npr. za ovo što ti želiš dobar je barbar, knight ili warrior). kako igraš ionako ćeš se početi valjati u novcu tako da možeš potrošiti i na treniranje i dizati skillove neovisno koje si uzeo

Knight:
Major Skills:
Long Blade
Axe Axe
Speechcraft
Heavy Armor
Block
Minor Skills:
Restoration*
Mercantile
Medium Armor
Enchant*
Armorer
*zamijeni magične skillove za nešt drugo

Barbar:
Major Skills:
Axe
Medium Armor
Blunt Weapon
Athletics
Block
Minor Skills:
Acrobatics
Light Armor
Armorer
Marksman
Unarmored

Warrior:
Major skills:
Long Blade
Medium Armor
Heavy Armor
Athletics
Block
Minor Skills:
Armorer
Spear
Marksman
Axe
Blunt Weapon

croat1gamer
08-01-2009, 14:26
i malo editaj, specijaliziraj se na samo jednu vrstu oruzja i armora te ih zamijeni za nesto korisnije

ZorgTheBorg
08-01-2009, 23:10
Pazi, budući da samo minor i major skillovi dižu level. Specijalizacija za jednu vrstu je veoma važna, ali naravno da ćeš prije ili kasnije završit na daedric heavy armoru :) Također, neki skillovi se smiješno brzo levelaju (acrobatics), neki veoma sporo (enchant), neki neobjašnjivo sporo (mercantile). Naravno da će training kompenzirati, ali ranije u igri neće biti brda love... ako nemaš ideju s čim da napuniš minor skillse, najbolje je uzet nešto praktično, npr. Mysticism (mark i recall spellovi spadaju ovdje - iznimno korisno), speechcraft (uzevši u obzir nedostupnost charm spellova svakom smrtniku, persuasion radi svoj posao i bolje), mercantile (iako je nemoguć za prirodno dizanje, par golda extra dobro dođe), i slično. Slušaj sebe, ali pomno promisli prije odabira, brzina levelinga i (donekle) gold ti ovise o tome.

Samael
08-01-2009, 23:31
Mysticism (mark i recall spellovi spadaju ovdje - iznimno korisno)

a neznam baš :|
ima u igri ringova i potiona of recall i mark, a koliko se sjećam oni funkcioniraju posve glatko bez mysticism skilla... davno sam igrao zadnji put, ispravite me ako griješim, no ovaj skill je po meni sasvim lejm...

ok, treba ti za enchantanje pošto je soultrap, i absorb eventualno , no...

ma neznam, ako igraš prvi put, istražuj i uči sam, uči na pogreškama :)

Ficho56
10-01-2009, 00:41
Istina, treba učit na pogreškama. Dok sam ja tek počeo igrat Morrowind napravio sam gro likova, ali sad znam sve cake :D

ZorgTheBorg
10-01-2009, 11:49
Mysticism (mark i recall spellovi spadaju ovdje - iznimno korisno)

a neznam baš :|
ima u igri ringova i potiona of recall i mark, a koliko se sjećam oni funkcioniraju posve glatko bez mysticism skilla... davno sam igrao zadnji put, ispravite me ako griješim, no ovaj skill je po meni sasvim lejm...

ok, treba ti za enchantanje pošto je soultrap, i absorb eventualno , no...

ma neznam, ako igraš prvi put, istražuj i uči sam, uči na pogreškama :)
Hmm zbilja... ali mrvicu je jeftinije znat spell neg imat gro mini ringića koje moraš equipat, pa ti se const. enchant unequipa, pa moraš čekat na charge, ili stalno refillat scrollove... praktično je sa mysticism. Moj dumbass warrior zna sve intervencije i recallove sa sićom magicke na 80% šanse castat, nifty. No ako postoji bolji izbor za fillat minor skill slot od ovog, go for it... ja nisam imao ideju s čim da napunim minor skilse pa mi je ovo dobro došlo.

Aerospark
19-01-2009, 20:09
ovako...jučer sam instalirao morrowind i prilicno modova i ostavio igranje za danas, i ne znam kakvog lika da napravim. interes mi je istraživanje i questovi, a kao rasu mislim nekog imeriala, nikako beast ili rase vezane za spellove. ima prijedloga za skillove?

imho izaberi redguarda, i long blade i enchanting. Ostalo po tvojoj volji, medium/heavy/light armor, block. Enchanting je koristan na malom levelu, a i na većim ako ne treniraš vrste magija. Ovako možeš enchantat neki item sa soultrapom za 100% uspjeha, i bilo koju drugu magiju, može ti lik biti glup ko panj a opet možeš nekog shoopkeepera spržit sa fireballom, stvorit neku beštiju da ga izmasakrira, ili jednostavno postat invisible i pokrast ga.

I da, stavi acrobatics u minor skillse, tako će ti se brže ojačavat a dobivat ćeš experience pointse za novi level.

McPingvin_v2.0
08-01-2010, 16:44
Oh hai. Počeo sam opet igrat, Nord, lvl 11. Klasa Mamojeb, ali skužio sam da sam si malo sjebo atribute. Budem prebacio sejvove s laptopa kad se raspakiram :)

Arbiter of Change
08-01-2010, 17:15
Nisi mogao čekati da bude ravna godina? :)
Skini jedan mod (ne znam ime sada, moj bed) koji ti otključava SVE klase u igri pa igraj kao... šta ja znam, Caravaneer ili Commoner. Gimp.

McPingvin_v2.0
08-01-2010, 17:23
Ma ne trebaju meni modovi, samo je podosta vremena prošlo od zadnjeg igranja pa sam zaboravio što mi treba ^^

Arbiter of Change
08-01-2010, 17:29
Ma znam, samo što ja uvijek podsvjesno upadnem u zamku pa radim ultimativnu klasu svaki put kad se bacim u custom vode tako da mi je masivno bolje kad uzmem neku već postojeću, tim više kad je defaultno zaključana. Nebalans je zabavan, posebno kad ti statsi/skillovi/birth sign nisu u savršenoj sinergiji. :)

McPingvin_v2.0
08-01-2010, 18:34
Major skillovi:
Long blade, Heavy Armor, Destruction, Restoration, Block

Minor skillovi:
Axe, Medium Armor, Marksman, Athletics, Blunt Weapon




Da opet radim lika, bilo bi:
Major: Long Blade, Heavy Armor, Destruction, Block, Armorer
Minor: Mercantile, Acrobatics, Athletics, Speecheraft, Restoration ili Marxman

McPingvin_v2.0
09-01-2010, 18:41
DABL BLABR




Modovi, prijedlog? Skinuo sam si better bodies i trgovca koji ima neke fancy iteme i milijun golda (ne kupujem od njega, samo me iritiralo što imam stvari koje koštaju 10k+ golda i ne mogu ih prodat). Još nešto što uljepšava igru, ovo ono?

Trenutno dokazujem da sam NeRAWRnine :3 po selendrama, još je samo ostao Erabenimsun Camp, gamad u izolaciji. BTW, jel itko od vas skužio "Horny" odjeću i oklope u shopovima po Azurinoj obali koji poboljšavaju hand to hand? :))))))

http://www.uesp.net/wiki/Special:Search ... chtitles=1 (http://www.uesp.net/wiki/Special:Search?search=Horny&go=Go&nsnum=110&redirs=1&searchtitles=1)

cyberangel
09-01-2010, 19:40
Pozdrav ekipa, čuo sam da je Morrowind vrlo dobra igra, pa reko, pošto volim erpegeove mogao bih to početi igrati.
Jel ima neki "must have" mod ili nešta, za preporuku?

Herr Schnitzel
09-01-2010, 19:57
DABL BLABR




Modovi, prijedlog? Skinuo sam si better bodies i trgovca koji ima neke fancy iteme i milijun golda (ne kupujem od njega, samo me iritiralo što imam stvari koje koštaju 10k+ golda i ne mogu ih prodat). Još nešto što uljepšava igru, ovo ono?
Better Clothes za BB mod te Morrowind Visual Pack.

Arbiter of Change
09-01-2010, 19:58
Smrkne mi se kad god vidim da ljudi pitaju za modove. :)

Evo vam pa posvetite nekoliko dana:
http://www.mwmythicmods.com/

@McPingvin_v2.0:
Imaš više alternativa za landscape promjene, veće rezolucije gotovo svih tekstura u igri (Telvanni replacer <3) i zamjene za mesheve nekih statičnih modela.

McPingvin_v2.0
09-01-2010, 22:38
Arby, direktni linkovi, nemam ja vremena za to :P

Arbiter of Change
10-01-2010, 14:13
Stvarno, previše ih ima da ja sada navodim ovako (eventualno Adventurers kao I-must za rebalans). :)

Pogledaj ovaj popis (sve je sortirano) i jednostavno skini sve što nije u direktnom conflictu:
http://www.mwmythicmods.com/telesphoros.htm#18

Chieftain
24-02-2010, 20:30
Ovako, prvi puta za ozbiljno igram Morrowind i zanima me sljedeće:

Koja je razlika između Chameleon spella i Invisibility spella i dali se može krasti ili boriti dok imam neke od tih spellova na sebi?
I drugo pitanje je kak mogu rechargeati iteme koji imaju neki enchant na sebi?

Arbiter of Change
24-02-2010, 20:42
Ajde. :)

1. Chameleon ti na 100% efekta u potpunosti odgovara Invisibilityu, ALI, Chameleon se ne prekida aktivnostima (otvaranje vrata, npr). Nedostatak je taj da je Chameleon efekt ala Predatorov stealth i tako je direktno vezan uz tvoje Sneak znanje, ali na kraju je superiorniji Invisibilityu kad ga nabiješ na 100%. Daleko korisnija stvar za nekog thief/mage hibrida ala Spellsword (Chameleon na 100% + Blind na neprijatelje za ultimativni sadizam) jer će ti poboljšati ionako već postojeći Sneak skill, a lakši je spell za kupiti/castati (i jeftiniji) nego Invisibility.

2. Odeš u Mage Guild i platiš ili preko enchantinga sa Soul Gemovima. Uglavnom vezano je uz Enchant skill, a i uz Mysticism ako misliš sam puniti Gemse dušama.

Chieftain
24-02-2010, 22:07
Hvala lijepa :P

Arbiter of Change
25-02-2010, 00:25
Samo ti meni reci kakvi su ti dojmovi i planovi za igru. :)

Bara
25-02-2010, 17:45
WAU, Morrowind tema još živi :)

Chieftain
25-02-2010, 17:59
Pa za sad mi se igra čini super i zanimljiva mi je. Sviđa mi se što ima puno raznih guildova i što mi se ništa ne stavlja pred nos nego trebam sam istražiti. Igram Dark elfa sa klasom koju sam sam napravio tak da sam izmjenio malo Agenta i čini mi se da nisam pogriješio u skillovima. Za sad me još muči kak prodat skupe iteme jer sam našao long sword vrijedan 95 000 golda, a najviše ima onaj Mudcrab 1 000. I da, sad sam lvl 8.

Arbiter of Change
26-02-2010, 16:47
WAU, Morrowind tema još živi :)
Zar si sumnjao? :)

@Chieftain:
Mudcrab ima budžet od 10 000, ali sve možeš prodati ako exploitaš (premda ti toliko love ni ne treba, a i skupe stvari su dobar ukras u kući).
You can sell them for what they&#39;re worth. When you buy from a merchant, that merchant can spend the money with which you paid him/her. Simply purchase 38,000 gold&#39;s worth from the mudcrab, then sell a wakizashi. In 24 hours, his available currency will have completely replenished. Repeat as needed.

Sonic_Moronic
24-04-2010, 21:51
Hajho. Planiram se ovih dana vratiti Morrowindu - ovaj put naoružan objema ekspanzijama. Trenutno sam u fazi nabave modova, prvo na red dolaze neki koji dodaju NPC-ove u igru, da dobijem malo živosti. Isprobat ću Morrowind Comes Alive.

Poslije toga, hoću malo živosti i u životinjskom svijetu. Planiram žestoko roleplayati ovaj put, treba mi imerzije i tak.

Nadajmo se da neću odustati nakon par levela.

croat1gamer
06-07-2010, 15:51
/me uses Restore Topic scroll

System
06-07-2010, 15:56
It's super effective.

Kao sto sam vec rekao hocu da skupim 36 lesions of vivec. Nasao sam 21, 22 ,23 dio u Gnisis templu medjutim ne mogu da ih ukredem jer ordinator stoji odma pored. Sad cu da nadjem negdje da kupim invisibility pot pa da pokradem sve ili nesto drugo ako prvo ne radi. Inace igram sa Spellswordom, ok je klasa samo sam trebao ja dodati conjuration pa da budem uber ali ok je i ovako.

Eda iam obje ekspanzije ali ne znam da li da ih sad instaliram ili kad predjem igru?

croat1gamer
06-07-2010, 16:08
Ja citam trenutno Ancient tales of the Dwemer, ne pamtim koje sam dijelove tocno procitao, ali me su me zainteresirali Dwemersi kao rasa.

Onak, ove zbirke bi mogle biti i lektira sto se mene tice, genijalne su price. :)

edit:
Tebi je sve kao knjizara, meni kao knjiznica. :)

Arbiter of Change
06-07-2010, 16:10
To do list. :)

1. skompati se sa nekom Great House
2. napredovati kroz rankove
3. dobiti stronghold
4. složiti knjige po policama
5. vlastita knjižnica
6. ???
7. profit!

System
06-07-2010, 16:27
Yay nasao sam Divine metaphysics i jos neke Dwemerske knjige. Imam problem sa prostorom gdje is skladistim, soba u Ald'ruhn mages guild nije dovoljno velika. :(

>Eda iam obe ekspanzije ali ne znam da li da ih sad instaliram ili kad predjem igru?

croat1gamer
06-07-2010, 16:44
E, jel samo mene napadaju Dark Brotherhood assassini kada spavam u divljini?
Al dobar loot droppaju, to im moram priznati.
Onak, dobijem ga na samome pocetku te je vjerovatno drugi najbolji light nakon glass armora. :)

System
06-07-2010, 16:52
Jel imas ekspanzije instalirane?

croat1gamer
06-07-2010, 16:56
Aha, ali onak, prvo moram pokrasi pola viveca da nabavim decent weapons. :)

System
06-07-2010, 16:58
;Pa zato te i napadaju jer imas ekspanzije. Ja nemam pa zato.

croat1gamer
06-07-2010, 17:13
Posto mi je light armor minor, a unarmored major ne predstavlja neki problem, bonus je sto sam Argonian pa se oba skilla bildaju. :)

Telvanni, Vivec.
Waterworks ima simpatican labos sa par protivnika, 5-6 dwemer artefakata i apprentice alchemist set. Onak, preporuka da se posjeti. :)

Spear + Marksman skill ftw.
Nego, di je najblizi seller, pokrao sam sve u Telvanniu, a sumnjam da ce radosno otkupiti moje iteme.

Sada khm, cistim arenu.

Naletim na knjigu u Arena Fighters Training:
2920, *sth* by Carlovac Townway. :)

System
07-07-2010, 23:25
"Couldn't you just be imagining this?" said Kazagha patiently. "It wouldn't be the first time you had an insane paranoid delusion. Remember when you thought the royal battlemage of Black Marsh was hiding behind every tree with lewd intent, intent on making you -- a middle-aged, fat, balding tailor -- into his personal sex slave? You don't need to be ashamed, but it's Sheogorath's way to make us all a little crazy sometimes. If you go to the healer--"
:pray: :pray:

Sada zaustavljam svaki progres u igri i bacam se na pronalazenje knjiga i proucavanja istih u cilju saznavanja vise o istoriji Tamriela kao i kulturama njenih stanovnika.

croat1gamer
08-07-2010, 00:59
Dakle si procitao Withershins. :)

10k golda, sta da radim?
Imam bonemold longbow (najjaci nakon daedric i jednog rare bowa), dwemer spear, dark brotherhood armor (uz glass najbolji light, a cak je i bolji od dosta medium i heavy armora).

Imam 32-33 knjige, sve, *khm*, posudene iz knjiznica. Moram opet posjetiti Vivec library.
I bit ce mrtvih Ordinatora.
Nevezano uz posjet knjiznici.

Gdje bih mogao ostavljati knjige trenutno?

GeraltofSmeg
08-07-2010, 12:49
Nabavio igru i ekspanzije, ima li ikakvih neophodnih modova, ili necega? Tipovi za karakterkreaciju? Planirao sam biti Breton Mag, valja li ista ta kombinacija?

Feanor
10-07-2010, 19:57
Ja isto instalirah Morrowind sa ekspanzijama, trebaju mi samo 2 moda: Najoblji mod za poboljšanje textura u cijelom morrowindu + ekspanzije i mod za povećanje distance viewa....

EDIT: Naravno ''better bodies'' i ''better heads'' ide automatski....

Duke of Earl
15-07-2010, 17:32
Woohoo, napokon sam uspio pokrenut Morrowind bez audio bugova, zbilja fantastična igra.Od modova koristim jedino Better Heads & Bodies, i bolje teksture za oružja i armore od Darknuta. Jedino što mi fali je malo veći view distance, samo kojih 200 metara više da imam sve u finom vidokrugu, netrebam vidjet planine na drugom kraju mape. Jel zna netko takav mod, a da nije komplicirani Morrowind Graphics Extender ili Morrowind Visual Pack koji mijenja teksture.

MILF hunter
16-07-2010, 00:39
Kakvih audio bugova ako možeš reći? Mene je par puta jebavalo kad je zvuk u nekim trenucima bio preglasan!

Mogao bih i ja konačno završiti Bloodmoon, morao bih sve ispočetka onda prelaziti :/
Erm, pomalo mi je žao što je Sotha Sil tako slabo zastupljen u igri, baš mi je mističan i zanimljiv, šteta što je onako završio :/

Duke of Earl
16-07-2010, 10:07
Kakvih audio bugova ako možeš reći? Mene je par puta jebavalo kad je zvuk u nekim trenucima bio preglasan!

Mogao bih i ja konačno završiti Bloodmoon, morao bih sve ispočetka onda prelaziti :/
Erm, pomalo mi je žao što je Sotha Sil tako slabo zastupljen u igri, baš mi je mističan i zanimljiv, šteta što je onako završio :/
Probao sam instalirat igru već par puta u zadnje dvije godine, i svaki put bi mi poslije biranja imena kod Jiuba glazba počela iritantno štekati i preskakati, ko pokvareni CD. Sad je nekim čudom sve prošlo bez problema, i presretan sam zbog tog.


I za Bloodmoon netrebaš sve prelazit, taj Quest možeš dobit već na samom početku igre, u Seydi Neen, i s obzirom da igra koristi level scaling, mislim da se možeš i na nekom nižem levelu zaputit tamo.

Duke of Earl
16-07-2010, 18:09
Isuse, jedva sam se uspio odlijepit od igre nakon 5 sati, proklet bio Feanore s onim postom u ljetnoj suši :(

Par jednostavnih pitanja za veterane:


Gdje jebeno mogu kupiti najobičniju baklju, treba mi za neke mračnije špilje, ali ni u jednoj trgovini u par gradova nisam uspio pronać.

Gdje mogu kupit kvalitetnije Health potione u većim količanama, nalazim samo po 1-2 slabih kod trgovaca.


I jel normalno da sam ja na levelu 3 ubio orka Umbru i dobio taj uber mač, malo mi je glupo da tak jak mač dobim tek na početku igre, jel uopće ima boljih one handed long sworda, s obzirom da koristim Block kao primarni skill, i volim koristit štitove, a ovo je 2 handed.

Feanor
16-07-2010, 18:28
Isuse, jedva sam se uspio odlijepit od igre nakon 5 sati, proklet bio Feanore s onim postom u ljetnoj suši S:(

Par jednostavnih pitanja za veterane:


Gdje jebeno mogu kupiti najobičniju baklju, treba mi za neke mračnije špilje, ali ni u jednoj trgovini u par gradova nisam uspio pronać.

Gdje mogu kupit kvalitetnije Health potione u većim količanama, nalazim samo po 1-2 slabih kod trgovaca.


I jel normalno da sam ja na levelu 3 ubio orka Umbru i dobio taj uber mač, malo mi je glupo da tak jak mač dobim tek na početku igre, jel uopće ima boljih one handed long sworda, s obzirom da koristim Block kao primarni skill, i volim koristit štitove, a ovo je 2 handed.

Oh, vjeruj mi isti problemi muče i mene. :D Trošim svo svoje slobodno vrijeme na Morrowind...

System
16-07-2010, 18:31
@ Duke
1.
Sve general stores prodaju nesto s cim mozes osvjtliti put: Baklje, svjece, lampe. Mada sam ja posvjetlio sliku u opcijama tako da mi baklja ne treba.

2.
Vivec - Forgein quarter, tu imas nekoliko prodavaca napitaka.

3. Nije normalno jer ga ja na desetom levelu danas ubi. Morao sam da se popnem na kamen gdje me nije mogao dohvatiti i gadjao ga spellovima i onda skocim udarim ga popijem levitation pot vratim se na stjenu izljecim se i onda opet, jednom recju pakao. I nema onehanded boljih maceva.

Koja si klasa?

MILF hunter
16-07-2010, 18:35
Koliko se sjećam, ima one handed blade koji radi jednaku štetu kao i Umbra. Ne sjećam se imena, ali dobiješ ga kad obaviš quest vezan za jedan od onih shrineova.

Arbiter of Change
16-07-2010, 18:41
Gdje jebeno mogu kupiti najobičniju baklju, treba mi za neke mračnije špilje, ali ni u jednoj trgovini u par gradova nisam uspio pronać.
Gdje mogu kupit kvalitetnije Health potione u većim količanama, nalazim samo po 1-2 slabih kod trgovaca.
Najpametnije bi ti bilo platiti nekome, ako ne možeš sam, da ti enchanta nešto sa constant Light (prsten ili nešto) jer ćeš tako onda imati slobodnu ruku (sad ti je žao što nisi Khajiit). Healanje? Alchemisti, Healeri, potioni ili ingredentsi koji skupiš po putu/kupiš, magije, enchantani predmeti, itd. Ima načina za healanje pored stalnog kupovanja potionsa, samo ne znam kako si ti orijentiran. Iako nećeš nigdje moći kupiti bajoslovne napitke koji će ti oporaviti 100+ healtha... mislim da ti najbolji oporavlja ~50 ili tako nešto.


Gdje bih mogao ostavljati knjige trenutno?
Kao što sam pisao ranije, Great House Stronghold. Iako ga nećeš odmah dobiti.

croat1gamer
16-07-2010, 19:22
Za hilanje, sve je stvar u pravodobrom odmicanju protivniku izvan dometa.
Al da, nisu svi acrobat Argonian bow/spear useri. :)
Ja koristim restanje.

Za svjetlo, uvjek ces naci neku baklju ili lanternu pred ulazom u dungeonse/ruinse, ili ako si harkor idi bez istih, napravi se dobra atmosfera. Posebice kad te Bonelord cursea. :)

E, arby, koliko kvestova/sati traje da se dobije great house stronghold?

Arbiter of Change
16-07-2010, 20:20
Iskreno nemam pojma, ali trebaš biti rank 6-7 u Kući ako se dobro sjećam. U biti, onda postaješ kao jedan od onih koji su ti prije davali questove.
Računaj još na to da su Strongholdsi upgrejdabilni i stvar postaje još veselija. :)

GeraltofSmeg
16-07-2010, 20:25
Okej, planiram instalirati danas, ekspanzije se integriraju u samu igru/trebam li ih instalirati odmah,ili mogu kasnije? Koje jos modove da nabavim osim better bodies i better heads?

Arbiter of Change
16-07-2010, 20:29
Integriraju se premda ćeš na početku biti preslab za njih (stavi odmah). Za modove imamo jednu ogromnu temu pa je pogledaj.

GeraltofSmeg
16-07-2010, 20:31
Ali, sto od istih je nuzno za "optimalno gejming iskustvo"

Feanor
16-07-2010, 20:31
Okej, planiram instalirati danas, ekspanzije se integriraju u samu igru/trebam li ih instalirati odmah,ili mogu kasnije? Koje jos modove da nabavim osim better bodies i better heads?

Better clothes i to je to... Svi ovi drugi modovi za texture mi hmmm, ''pošarenjuju'' Morrowind, djeluje mi ko slikovnica, kata strašno...

Arbiter of Change
16-07-2010, 21:05
Ali, sto od istih je nuzno za "optimalno gejming iskustvo"
Kao što uvijek kažem (valjda), ne trebaju ti modovi za prvo igranje jer ne znaš što bi točno poboljšao u igri. Odigraj malo pa sam vidi.

Duke of Earl
17-07-2010, 10:23
Okej, planiram instalirati danas, ekspanzije se integriraju u samu igru/trebam li ih instalirati odmah,ili mogu kasnije? Koje jos modove da nabavim osim better bodies i better heads?
Ja sam skužio da su mi modovi skoro potpuno nepotrebni, igra me svakim korakom fascinira grafikom i dizajnom, kad sam prvi put došo u Ald Ruhn za vrijeme Ash storma, 5 minuta sam se bezveze šetao i nisam se mogo načudit kolko su to dobro napravili za igru staru 7 godina. Zaozbiljno, Oblivion je goli kurac prema ovome. Samo Better Heads & Bodies, i ovo: http://planetelderscrolls.gamespy.com/V ... tail&id=24 (http://planetelderscrolls.gamespy.com/View.php?view=mods.detail&id=24). I eventualno na istoj stranici pronađi modera Darknut i skini njegove uljepšane teksture za armor i oružja.



3. Nije normalno jer ga ja na desetom levelu danas ubi. Morao sam da se popnem na kamen gdje me nije mogao dohvatiti i gadjao ga spellovima i onda skocim udarim ga popijem levitation pot vratim se na stjenu izljecim se i onda opet, jednom recju pakao. I nema onehanded boljih maceva.

Koja si klasa?
Redguard Paladin (custom klasa, H. armor, long blade, block, speechcraft, armorer i athletics). Redguard ima jeben urođeni ability, Adrenaline Rush, fortify većina atributa za 50 na 60 sec. Iskoristio to, popio još par buff potiona i umlatio ga ko curicu nakon nekih 10 pokušaja :D

MILF hunter
17-07-2010, 15:03
Ajde, krećem igrati. Pošto ne želim opet biti obični fajter, sveo sam izbor na 2 klase, ali me zanima kolike su mi šanse da daleko doguram s time?

Klasa Monk čija je specijalnost unarmored i hand to hand borba, to me jako zanima, ali mislim da postoji velika vjerojatnost da ću većinu vremena masovno pušiti u borbi, osobito protiv Umbre i takvih.

I neki lik poput klase Archer, dakle, da je specijaliziran na dalekometnu borbu.

Jel probao netko igrati tako?

Feanor
17-07-2010, 15:11
Okej, planiram instalirati danas, ekspanzije se integriraju u samu igru/trebam li ih instalirati odmah,ili mogu kasnije? Koje jos modove da nabavim osim better bodies i better heads?
Ja sam skužio da su mi modovi skoro potpuno nepotrebni, igra me svakim korakom fascinira grafikom i dizajnom, kad sam prvi put došo u Ald Ruhn za vrijeme Ash storma, 5 minuta sam se bezveze šetao i nisam se mogo načudit kolko su to dobro napravili za igru staru 7 godina. Zaozbiljno, Oblivion je goli kurac prema ovome. Samo Better Heads & Bodies, i ovo: http://planetelderscrolls.gamespy.com/V ... tail&id=24 (http://planetelderscrolls.gamespy.com/View.php?view=mods.detail&id=24). I eventualno na istoj stranici pronađi modera Darknut i skini njegove uljepšane teksture za armor i oružja.



3. Nije normalno jer ga ja na desetom levelu danas ubi. Morao sam da se popnem na kamen gdje me nije mogao dohvatiti i gadjao ga spellovima i onda skocim udarim ga popijem levitation pot vratim se na stjenu izljecim se i onda opet, jednom recju pakao. I nema onehanded boljih maceva.

Koja si klasa?
Redguard Paladin (custom klasa, H. armor, long blade, block, speechcraft, armorer i athletics). Redguard ima jeben urođeni ability, Adrenaline Rush, fortify većina atributa za 50 na 60 sec. Iskoristio to, popio još par buff potiona i umlatio ga ko curicu nakon nekih 10 pokušaja :D

Kao što si rekao, samo da je malo, ali malo veći view distance, a da se netreba zahebavati sa MGE-om, kojeg nikako da natjeram da radi kako spada i nonstop mi igra neke errore izbacuje kad pokrenem s njim, sve drugo je savršeno. Sjećam se kad je tek igra izašla koliko je voda lijepo izgledala, i danas izgleda lijepo, jaooo....

Dizajn je s druge strane savršen, točno prepoznaš di bi se mogao nalaziti, tko je tu glavni i koga se trebaš paziti na određenoj lokaciji....

EDIT: Mozes si staviti i better clothes mod, totalno je kompatibilan sa better bodies jer ga je radio isti tip tako da sve što je od tkanine izgleda prva liga....

croat1gamer
17-07-2010, 15:25
Ajde, krećem igrati. Pošto ne želim opet biti obični fajter, sveo sam izbor na 2 klase, ali me zanima kolike su mi šanse da daleko doguram s time?

Klasa Monk čija je specijalnost unarmored i hand to hand borba, to me jako zanima, ali mislim da postoji velika vjerojatnost da ću većinu vremena masovno pušiti u borbi, osobito protiv Umbre i takvih.

I neki lik poput klase Archer, dakle, da je specijaliziran na dalekometnu borbu.

Jel probao netko igrati tako?
Vjeruj mi, ranged only ti nece dobro zavrsiti, bilo bi dobro da imas u minor skills neki close combat skill, acrobat, archer, assasin, pilgrim i witchhunter ti imaju marksmanship pod major, kod acrobata je hand to hand minor, tako da mozes oboje kombinirati., evo lista da mozes odmah usporediti:
http://uesp.net/wiki/Morrowind:Classes

Nisam do sada isprobavao hand to hand, vecinom jer protivnicima nije vazno sto koristis, a osim toga on kao prvo trosi fatigue, tek kad padnu u nesvjest ih mozes raniti.

Duke of Earl
17-07-2010, 16:53
A highly advanced and very effective time travel program. After you turn on Morrowind and play for "a few minutes" you will find yourself magically transported anywhere from 10 hours to 3 days into the future.

:D

Feanor
17-07-2010, 18:07
A highly advanced and very effective time travel program. After you turn on Morrowind and play for "a few minutes" you will find yourself magically transported anywhere from 10 hours to 3 days into the future.

:D

Ma nikad mi nije tako u početku, mislim da sam već rekao, ali Morrowind mi je valjda najnapornija igra za krenut igrat. Ono znam da je odlična (ma što odlična, perfektna), ali jebote dok me ne uhvati treba bar proći 7-8 lvl-a, 20-30 zanimljivih questova,par solidnih itema. Tako da na početku igram u short burstovima, svaki dan sat-dva, ali kasnije jaoooo....

Arbiter of Change
17-07-2010, 18:08
Nisam do sada isprobavao hand to hand, vecinom jer protivnicima nije vazno sto koristis, a osim toga on kao prvo trosi fatigue, tek kad padnu u nesvjest ih mozes raniti.
Ako ne modira H2H nek' se pripremi na muku i praktički nemoguću igru. Pretpostavljam da nije predviđeno za igranje tako.
Ovo je lista modova vezana za Monkove, obavezno čitanje ako misli tako igrat. (http://www.mwmythicmods.com/monk.htm)SRealno ti treba ovaj Monk mod samo (http://www.xs4all.nl/~dleijen/monk.html#monk).


Ma nikad mi nije tako u početku, mislim da sam već rekao, ali Morrowind mi je valjda najnapornija igra za krenut igrat.
Kad sam ga prvi put zaigrao sterao sam MW bio u 3PM i nisam ga igrao mjesec dana nakon toga. Onda sam doživio prosvjetljenje. :)

Sonic_Moronic
17-07-2010, 18:24
Ako ne modira H2H nek' se pripremi na muku i praktički nemoguću igru. Pretpostavljam da nije predviđeno za igranje tako.
Ovo je lista modova vezana za Monkove, obavezno čitanje ako misli tako igrat. (http://www.mwmythicmods.com/monk.htm)SRealno ti treba ovaj Monk mod samo (http://www.xs4all.nl/~dleijen/monk.html#monk).


E takvo nešto mi treba! U Oblivionu sam igrao kao Monk, i tamo je sasvim solidna hand-to-hand borba. U Morrowindu jedva štakore ubijaš tako.

Bartuc
17-07-2010, 18:44
Ajde, krećem igrati. Pošto ne želim opet biti obični fajter...

Ja sam odigrao custom Assassin klasu i bila je pre savršena, daleko najbolji lik kojega sam odigrao. Uglavnom, koristiš samo dagger i bow. Bow ti je primaran napad, a dagger uletava u igru ako protivnik ne padne na vrijeme. Nosiš samo lagani armor i razvijaš speed/agility/athletics/acrobatics tako da si ultra brz i efikasan u borbi. Osim toga, razvijaš i alkemiju za otrove i sl. gadosti. Osim toga, možeš si razviti i Illusion školu magije tako da još dobiješ raznovrsniji gameplay.


Jedino ti možda nebi preporučio da si uzmeš Athletics i Acrobatics kao Major skillove tako da ne levelaš pre brzo. Ali to ovisi o tebi.



PS: Sneak je također must have za tu klasu!

Grim
17-07-2010, 18:44
Sada ste i mene naveli na ponovni prelazak, upravo instaliram GOTY verziju. :)

Od modova, za sada si namjeravam staviti Better Heads & Bodies i Animal Realism. Iako vjerujem da mi ništa više neće trebati.

Sonic_Moronic
17-07-2010, 18:53
Animal Realism je genijalna stvar, iako nećeš više biti lvl. 5+ dok prvi put dođeš u Balmoru. :)

Ima jedan mod na istu temu, mislim da je još i bolji.
http://planetelderscrolls.gamespy.com/V ... ail&id=175 (http://planetelderscrolls.gamespy.com/View.php?view=mods.detail&id=175)

Ono, počneš zapravo poštovati životinje Morrowinda, dok neometano šetaš i diviš se krajoliku. Maestralno.

Ja sam nabavio još neke kul modove, poput random susretanja Silt Stridera koji hodaju preko jezera... Nisam dugo igrao, postam kad provjerim.

Bartuc
17-07-2010, 19:07
Meni su expanzije bile relativno dosadne i naporne. Puno više mi se sviđa samo Morrowind...

Sonic_Moronic
17-07-2010, 19:16
Silt Striders Are In Vvardenfell (http://planetelderscrolls.gamespy.com/View.php?view=Mods.Detail&id=2559)

Evo ga, za mene obavezan mod.

croat1gamer
17-07-2010, 19:21
E, bartuc, ti uspjevas nemoguce misije, pa ajde napravi modless hand to hand prelazak Morrowinda. :)

System
17-07-2010, 20:05
Postao sam guild master Fighters guilda. Sta sad? Jel ja imam neka posebna zaduzenja ili mi to samo onako stoji titula.

Bartuc
17-07-2010, 20:16
@croat, hand to hand je brutalan. Dok ga dobro razviješ, strašno brzo trošiš fatigue od protivnika i vrlo brzo bespomoćni padaju. Samo što je pre loše animiran i brijem da bi umro od dosade da moram tako igrati... :D

MILF hunter
18-07-2010, 16:24
Probao sam igrati kao monk, ali nema šanse da nastavim. Fora je što skill hand to hand vrlo brzo napreduje i prilično je učinkovit protiv slabijih protivnika, osobito ako je samo jedan. Rekao bih da je najbolji izbor za ovu klasu Imperial, budući da posjeduje sposobnost Star of the west koja protivniku odmah oduzme 200 "fatigue" pa je to vrlo korisno budući da ih možete oštetiti jedino kad su na podu.

Ali budući da protivnike direktno ne oštećujete niti postoje nekakvi criticali kad udarate šakama, borba se zna hebeno odužiti i apsurdno mi je na 10. levelu mlatiti običnog štakora duže od 5-6 sekundi. Uletio sam u neke ruševine gdje su me dočekala 3-4 barbarina u malo boljim oklopima i jedva sam živ izašao. Ono, mlate me mačevima, a ja jednom od njih napadam "fatigue" :rotfl: Katastrofa. U normalnoj situaciji bi jednostavno uletio sa čekićem i u 4-5 poteza počistio čitavu prostoriju, a kao monk moram prilično dugo čekati prije nego što se zapravo uključim u borbu. Imam onaj mod, ali čak i uz dodatna optimiziranja je prilično frustrirajuće igrati. Jednostavno, ta klasa je očito tu reda radi, Morrowind nije zamišljen za takav način igranja. Ne kažem da je nemoguće, ali jednostavno nema smisla jer se sam način igranja ne razlikuje bitno od igranja tipičnog warriora, a puno je napornije. Jedina razlika je što kao monk zadajete manje štete (direktno ne zadajete uopće), sporije i teže ubijate neprijatelja (osobito životinje), a brže umirete :) Pozitivna stvar je što ne nosite oklope i mačeve, te pribor za održavanje istih pa se brzo krećete i putujete, ali slaba je to utjeha kad vas svaki malo jači protivnik namuči. U Neverwinter Nights je to bilo odlično napravljeno. Npr. monk nije mogao biti snažan kao neki nabrijani Fighter, ali je to kompenzirao svojom brzinom i sposobnosti da udari više puta prije nego što ovaj uopće zamahne. Ovdje to nije slučaj budući da morate čekati da se protivnik u potpunosti izmori da biste ga uopće mogli oštetiti, no. A dotad vrlo lako već može biti prekasno, ako je jači protivnik u pitanju. A ako naletite na protivnika koji vama krade "fatigue" (woman with dagger u onom questu kad morate naći ubojicu 7 ljudi u Vivecu), stvar je gotovo smiješna i borba traje duplo duže nego inače, a i inače traje duplo duže nego što je uobičajeno :rotfl: Ne mogu ni zamisliti kako bi to izgledalo protiv Almalexie. Po meni, totalno promašena klasa i nemam volje više.

Započeo sam kao dark elf, custom klasa specijaliziranja na brzinu. Nešto slično onome što je Bartuc opisao gore, light armor & short blade koristim. Nikad nisam obavljao poslove za house Hlaalu i sad ću to ispraviti. :wink:

Arbiter of Change
18-07-2010, 16:34
Pročitaj šta sam ranije napisao i linkao za efektivno igranje kao Monk, a imaju i fore koje ne znaš ako nisi pročitao malo (npr, gineš lakše jer je Unarmored zbugiran u vanilla igri tako da trebaš bar jedan armor dio da bi registriralo kako spada jer si inače kao gol što se tiče AC-a). Trebaš modove za igrati kao Monk jer igra nije predviđena da se igra tako unatoč tome što H2H i Unarmored postoje pod skillovima.

MILF hunter
18-07-2010, 16:48
Pročitao sam to i piše i na UESPWiki da postoji bug vezan za unarmored borbu, pa sam skinuo patch koji to ispravlja. Ali svejedno nemam volje radit dupli posao u samoj borbi, fkt ne. Suludo je da me obični štakori zadrže toliko, o cliff racerima kad se nakupe da ne govorim :) Radije ću onda igrati s poštenim borcem...

System
18-07-2010, 17:12
Postao sam guild master Fighters guilda. Sta sad? Jel ja imam neka posebna zaduzenja ili mi to samo onako stoji titula.

MILF hunter
18-07-2010, 17:17
Tek tako stoji titula i znači da nemaš više poslova tamo. Sad se učlani u imperial legion i house Redoran jer imaju slične zahtjeve kao i fighters guild.

Sonic_Moronic
18-07-2010, 17:43
Ja sam počeo kao Monk i meni se čini jako efikasno, pogotovo protiv humanoida. Svi imaju relativno malen fatigue, a kad ih jednom nokautiraš, nemogu ti ništa jer je dovoljan jedan udarac da ponovno padnu na pod, pa i teško oklopljeni likovi nisu problem.

Što se tiče životinja, koristim Passive Healthy Wildlife mod da me ne siluju, pa nema problema.

Inače, taj mod je puno bolji od Animal Realism, u kojemu možeš skakati Guaru po glavi a on ti neće ništa. Ovdje te životinje napadaju ako im smetaš, tj. budeš preblizu određeno vrijeme.

Evo, odmah prvi put kad sam se išao restati, napao me Assassin i lagano sam ga se riješio, takvo nešto bi mi bilo jako teško sa drugim klasama na 1. levelu.

Inače sam Khajiit, major skillovi su mi Hand-to-hand, Unarmored, Sneak, Alteration, Restoration, a minor Alchemy, Conjuration, Mercantile, Acrobatics, Athletics.

MILF hunter
18-07-2010, 18:08
Da, tako je i meni bilo na početku. Nakupio sam hrpetinu love prodavajući te Dark brotherhood oklope, srećom pa ne treba dugo da padnu :)

Kasnije mi je bilo samo iritantno jer jači protivnici nemaju tako mali fatigue i borba mi postane zamorna. Protiv Umbre nisam imao šanse na 9. levelu, satrao me je u 3-4 poteza. A s trenutnim likom sam ga ubio bez problema 8)

E, kako bih volio da igra ima neki multiplayer :(

Arbiter of Change
18-07-2010, 21:08
Rukavice, enchantane sa constant Drain i/ili Damage Fatigue = Monkov najbolji frend. :)

Bartuc
18-07-2010, 22:24
Rukavice, enchantane sa constant Drain i/ili Damage Fatigue = Monkov najbolji frend. :)

Zar nebi constant Drain imao efekta na tebe, a ne na protivnika!? :D Treba ti "On Touch" ili što već!?

croat1gamer
19-07-2010, 01:12
http://uesp.net/wiki/Morrowind:Ihinipalit

Moram doci do Sheogorath's shrine da dobijem kvest.
3 protivnika.
Battlemage, mage i sorcerer. Jos jedan summona greater bonewalkera.

F9 is my friend. :(

edit:
Cursed diamond. Dremora lord.
Ako sam uspio ovu trojicu, ajde da vidim i ovo.

MILF hunter
19-07-2010, 04:26
Strašno koliko je zarazna igra... evo, od 11 navečer igram :rotfl:

Pridružio sam se vampirskom klanu Berne i obavio sve što sam trebao za njih. Fora je igrati privremeno kao vampir jer se pojačaju određeni atributi i skillovi, ovisno o klanu kojem se pridružite. Postoje 3 glavna: Berne (stealth), Quarra (combat) i Aundae (magic). Meni se drastično pojačao speed i acrobatics, praktički sam letio. Bar dok nisam slučajno pao u lavu pa morao ponovit zadnjih pola sata šetnje :) Samo po noći možete putovati i to morate biti brzi jer mi se par puta dogodilo da je svanulo, a da se nisam imao gdje skloniti pa me je sunce spržilo. Srećom, kasnije sam dobio neku ogrlicu s teleportom u skrovište ako zagusti. Obavljam misije još i za Hlaalu, tu sam pri kraju i to je manje više sve što sam do sada napravio u igri.

http://lookpic.com/d2/t2/2909/abDLw1xU.jpeg (http://lookpic.com/d2/i2/2909/abDLw1xU.jpeg)

http://lookpic.com/d2/t2/997/1Q0AEDQy.jpeg (http://lookpic.com/d2/i2/997/1Q0AEDQy.jpeg)

^^moj lik screenshotan za vrijeme i nakon vampirizma 8)

croat1gamer
19-07-2010, 04:37
Dunmer. Fuj to.

Inace, nisi jedini koji cijelu noc igra Morrowind. :)

Sad plivam do Big Heada po vilicu da s istom ubijem gian bull netcha.
Posto je Sheogorath lud, ucinit cu to po njegovom nacinu. S vilicom. :)

Also, meni je acrobatics na 76, otprilike 2 put vise nego bilo koj drugi skill.
Imam 3 Scroll of Icarian Flight, moram naci levitate scroll da ziv sletim. Al phun kad je onaj mag pao iz vedra neba. :)

Uspio sam ubiti onog Dremora Lorda, skrivanje kad baca spellove i skakanje dalje od njega te pucanje s bowom je bilo dovoljno, al trebalo je malo vjezbe.

Arbiter of Change
19-07-2010, 10:22
Dosta, ne mamite me više. :)

LXHkG5G5qH8

Feanor
19-07-2010, 10:44
k6kif1NK_Lk&feature=related

Ovo bi mi nekako više pasalo u Morrowind... :D

Sonic_Moronic
19-07-2010, 10:44
Dosta više, naježim se svaki put kad čujem tu temu.

Grim
19-07-2010, 11:00
Upravo su me ownali štakori. :)

http://img835.imageshack.us/img835/2211/40814121.jpg

Što se tiče izbora rase, etc. Uzeo sam si Imperial i napravio sam si custom klasu Assassin (bazira se na manje više na Marksmanu), sa skillovima kao što možete vidjeti.
Tek sam sada skužio da možda i nije bilo najpametnije da si uzmem Imperiala za takvu klasu, preporuke što da promijenim?

Nisam daleko u igri (prvi quest kod Fighters Guilda), tako da mi nije problem igrati iz početka.

Arbiter of Change
19-07-2010, 11:20
Igrivo, iako Imperialsi definitivno nisu baš stealth materijal. :)
Dok god pametno složiš custom klasu ne bi trebao imati problema, oni nastupaju tek kad skineš ovo (http://planetelderscrolls.gamespy.com/View.php?view=Mods.Detail&id=131)Si zaigraš kao neka gimpana klasa koja nije ni namijenjena tome da bude igrana.

@Feanor;
To bi bili rednecksi Morrowinda. :)

Sonic_Moronic
19-07-2010, 11:41
Ja sam jednostavno previše perfekcionist da igram ovu igru.

Evo, već na 4. levelu, po običaju, već mi je hrpa stvari oko klase trn u oku, i razmišljam kako da to poboljšam sa sljedećim likom. Neznam više ni koji je ovo po redu, valjda petnaesti.

Kad ću više početi ozbiljno igrati. ;(

croat1gamer
19-07-2010, 13:31
Dosta više, naježim se svaki put kad čujem tu temu.
Prvo sam se nasmijao na ovo, onda se isto i meni dogodilo. :)

@ Grim- Probaj custom Agent, ima dobre M/m skillove, zamjeni short blade za marksman i block za neki drugi skill (long blade/axe/spear/blunt) te uzmi beast race- Khajit/Argonian (zbog njihovog nedostatka full helmova i bootsa je light armor/unarmored kombinacija gg).

Eda, Argonian, 100% poison resistance. Mislim da je to najbolji skill koji se moze dobiti pri pocetnom odabiru. Nije da svako malo naletim na protivnike koji imaju poison enchanted weaponse. :)

Bartuc
19-07-2010, 15:15
Zamarate se nepotrebnim sitnicama, i to vam kaže čovjek koji mora imati uber lika u svakom RPG-u :D Oblivion i Morrowind su strašno liberalni što se tiče likova pošto jedan lik može biti "master of all". Tu jednostavno NE možeš fulati pri kreaciji lika, tako da jedino ostaje onaj element u glavi koji ti ne da dalje pošto Orc rasa ne paše za Mage klasu u RPG okvirima.


Zanemarite rasne bonuse, to su uglavnom nepotrebne gluposti (izuzev rijetkih), gledajte sa RPG stajališta:

StealthS- Dunmer, Khajiit, Bosmer
MagicS- Altmer, Argonian, Breton
WarriorS- Imperial, Nord, Orc, Redguard

croat1gamer
19-07-2010, 16:06
So i herd u liek books:
http://screenshot.xfire.com/s/101180091-3.jpg

Ukupna tezina im je 250, onak, ovu sobu bez njih preskocim i to na vrh onog kreveta.. :)

Bartuc
19-07-2010, 16:09
Skini si ovaj mod (http://planetelderscrolls.gamespy.com/View.php?view=mods.detail&id=1230)Si slaži knjige na policu, kao pravi kolekcionar.

MILF hunter
19-07-2010, 19:01
OvcEbMDauAw

Duke of Earl
20-07-2010, 13:55
Kako sam se jebeno usosio, ostavio sam Umbra Sword i Ebony Cuirass u chestu koji se nalazi u Wolverine Hall, Fighters Guild, i sad više to nemogu uzet jer me svi u prostoriji počnu masakrirat kad uzmem ono što je moje :(


Probo sam s konzolom i ToggleAI, al kad ga isključim, opet me napadnu čim ga vratim, a nemogu i neželim ih pobit jer mi još uvijek daju kvestove. Jebeno sam izgubljen, neznam šta da radim. Chameleon nebi puno pomogao, Sneak mi je na 10, a invisibility se isključi kad otvorim chest, kolko ja znam. Ima netko kakav koristan savjet, pizdim zbog tog sad.

Feanor
20-07-2010, 15:06
Kako sam se jebeno usosio, ostavio sam Umbra Sword i Ebony Cuirass u chestu koji se nalazi u Wolverine Hall, Fighters Guild, i sad više to nemogu uzet jer me svi u prostoriji počnu masakrirat kad uzmem ono što je moje :(


Probo sam s konzolom i ToggleAI, al kad ga isključim, opet me napadnu čim ga vratim, a nemogu i neželim ih pobit jer mi još uvijek daju kvestove. Jebeno sam izgubljen, neznam šta da radim. Chameleon nebi puno pomogao, Sneak mi je na 10, a invisibility se isključi kad otvorim chest, kolko ja znam. Ima netko kakav koristan savjet, pizdim zbog tog sad.

Završi sve questove, i onda ih pobij, kad uzmeš ono što je tvoje :D

Bartuc
20-07-2010, 15:22
@Duke, spawnaj si novi item u inventaru. Nađi njihov ID ili pogledaj u Construction Setu i nađi šifru za kreiranje itema...

Duke of Earl
20-07-2010, 15:31
@Duke, spawnaj si novi item u inventaru. Nađi njihov ID ili pogledaj u Construction Setu i nađi šifru za kreiranje itema...
To mi stoji kao zadnja solucija ako ništa drugo ne uspije, a mislim da ću je i morat iskoristit. Jedino nisam bio siguran jel pametno spawnat Umbru, s obzirom da je Unique item, pa reko da nebi došlo do nekih crasheva neočekivanih.

Arbiter of Change
20-07-2010, 15:34
Igraj sa hendikepom, ionako si čudom ubio Umbru tako rano. :eyebrows:
Ako to zakaže... Blind, Stun ili tako nešto pa bježi kud te noge nose, dumbaj Umbru negdje i plati kaznu. Ili jednostavno ukradi i plati kaznu.

Bartuc
20-07-2010, 15:46
Ako ukrade, platiti će kaznu i uzeti će mu taj item :D Probaj uzeti Chameleon ili Invisibility (i sl.) pa ukradi item da te nitko ne vidi.

Arbiter of Change
20-07-2010, 15:47
Pametni ljudi bace predmet u obližnji grm pa plate kaznu.

Bartuc
20-07-2010, 15:54
Da, kako sam zaboravio da to možeš napraviti :D

ALI, kickati će ga iz guilde!? :D Ili ima pravo na jednu pogrešku!?

MILF hunter
20-07-2010, 16:56
Da, jednostavno uzmi iteme, stavi na pod i tek onda plati kaznu, to je to.

Sonic_Moronic
20-07-2010, 17:45
Neki očito nisu krali limewire plate na početku igre :D

Ja se nakon mnogo zafrkancije na kraju opet vratio na čistokrvnu mage klasu. Ipak ću igrati s takvim likom, jer mi je najlakše balansirano levelati.
Treba mi veći intelligence modifier na sljedećem level-upu? Fino, uzmem Conjuration spell i grindam. Nema živciranja.

Duke of Earl
20-07-2010, 20:17
Igraj sa hendikepom, ionako si čudom ubio Umbru tako rano. :eyebrows:

Ma ono, niti nisam koristio mač, prejak mi je pa ubije bilokakav izazov, ali kad jednog dana dobim kuću, da se objesi za ukras :)

Sonic_Moronic
20-07-2010, 22:07
Opet sam zaboravio uhvatiti screenove lika, ali eto.

Upravo otkrivam čari alkemije, pijem home-made fortify personality potione i divim se svakom traderu da dobijem popust. :)

Inače, ovih dana čitam da je Luck atribut mnogo važniji nego što se čini, pa sam ga stavio pod favorite za +10 bonus. Moram reći da se rezultati vide u potion makingu i slično.

Bartuc
20-07-2010, 22:58
Da, dosta je važno staviti Luck kao primarni attribut pošto nema multia. Alkemiju sam oduvijek mrzio, ali kada jednom počneš, svaka biljka je tvoja :D Ali još uvijek mi je najdraža alkemija ona iz Witchera, to mi je tamo toliko genijalno da nemreš vjerovati :D

Sonic_Moronic
20-07-2010, 23:08
Ma samo me čudi što mi nikad nije palo na pamet abjuzat spellmakera.

Onak, stavim ogroman fortify luck i intelligence na 1 sekundu pa upalim Mortar & Pestle, potioni samo lete. :)

Sonic_Moronic
22-07-2010, 11:21
Evo mog lika, sneakin' aroun' in the dark.

http://i27.tinypic.com/2sblk6r.jpg

Opet sam nekako uspio zaboraviti uslikati character screen, pa će to kasnije. ;_;

Duke of Earl
25-07-2010, 12:36
Napokon se Umbra vratila u moje vlasništvo, lvl. 35 sam, digao sam si Speechcraft i Personality preko 70, taunto sve u sobi da me prvi napadnu, ubio ih u 2 poteza s Goldbrandom i mirno se odšetao :)

Sonic_Moronic
25-07-2010, 12:38
Ja bih si napravio 100% chameleon spell na par sekundi i zdipio to. Al Ajd. :)

Torpedo
25-07-2010, 18:21
Počeo sam je igrati prije nekoliko dana,ali prelagana je :(

˘˘˘˘Angel˘˘˘˘
28-07-2010, 14:45
poceo se danas, OPET, igrati morrowind high elf, agility speed, marksman sneak security light armor i acrobatics, a od minora mysticism, armorer, athletics, enchant, alteration..
na pocetku na prvom spavanju me napao neki jbni assasin
i hit and run taktikom sam ga sredio s bowom.. sad imam sick opremu.. ali nije mi jasno, na skoro svakom djelu opreme pise armor rating 46.. a meni sveukupni armor 36.. kako je to moguce? trebalo bi bit priko 300??? dalje, nemogu nikako naci house redoran xD tamo mi je prvi quest od house hlaalua... i tako, uzivam u igri :)

i jos nesto, tek sam na trecem questu za fighters guild, kad treba pobiti onu grupicu ljudi sjeverno od caldere.. ali ja ih nemogu ni okrznit.. pogodim ih skoro svaki hit, ali nista im dmga ne radim.. nemoguce da sam tako slab jbt, stavio sam i difficulty na najmanje i opet nista nemogu.. ni onog jednog sto strazari ispred cavea nemogu ni dotaknit.. ne kuzim.. 20 arrowa mu skine 5% hpa, wtf??

bornathepicek
28-07-2010, 15:56
Imam pitanje. Dali postoji neki mod koji bi popravio taj, ajmo reći, šlampavi način borbe?

croat1gamer
28-07-2010, 19:17
Pojasni sto mislis pod slampava borba. :(

Sonic_Moronic
28-07-2010, 19:25
Pa šlampava borba. Da je kao u Oblivionu, igra bi bila mnogo bolja.

MILF hunter
29-07-2010, 15:26
Meni baš odgovara kako jest. Ima neku draž :)

croat1gamer
08-08-2010, 14:36
Hircine's hunt anyone? :)

Moram poceti koristiti UESP za ove kvestove, nije da sam tek lvl21, a moram se boriti protiv werevolfova sa 700hp. :(

Arbiter of Change
08-08-2010, 22:18
Pa koliko healtha imaš? Fortify se malo i ajde. :)

croat1gamer
08-08-2010, 22:28
Evo, bas sada uspio ubiti guille aspect. ♥ Spear of the Hunter. :)

4-5 Sujamma i par slicnih napitaka te Amulet of Shadows (80% chameleon). :)
Ne napada tebe, a ti njega samo tuci. Tako sam vise manje uspio ubiti sve special protivnike, a one opasne izbjeci.
Za svaki slucaj imam 3x summon skeleton, 1x summon bonewalker, 1x summon ancestral ghost, da budu cannon fodder ako me zamijeti protivnik.

155 healtha, lvl 22.

http://screenshot.xfire.com/s/102322917-3.jpg
http://screenshot.xfire.com/s/102322794-3.jpg
http://screenshot.xfire.com/s/102323068-3.jpg

Od skilova je jedino notable security, koji je 28+20 (const. fort, unique glove, Deceit.)

Arbiter of Change
08-08-2010, 22:37
Chameleon ti nema nikakvu svrhu u samoj borbi. Kako su ti borbeni skillovi?
Je li to neki specijalni dlakovuk ili šta?

EDIT:
O issa ti što si se ti gimpovao skillovima. Nadam se namjerno. :)

croat1gamer
08-08-2010, 22:42
To je default klasa, pa koristim najbolje sto mogu. Tho, h2h i alteration su mi beskorisni.
Vjeruj mi, za mene chameleon 80% djeluje ako bjeze nakon sto ih napadnem.

Argonian u vecinskom glass armoru, nemrem nositi boots i nisam nasao jos uvjek gloves.

edit:
Pojasni sto tosno smatras gimpanjem?

Prijedlozi sto da radim dalje?
a) Main quest.
b) Tribunal quest.
c) Neki drugi quest.
d) Ordinator corpses. Ordinator corpses everywhere.

Bartuc
08-08-2010, 23:30
Sad gledam SS-ove i kužim koliko je prokleto ostarjela ta igra :( Grafika je užasna xD

@Croati, zašto default klasa, uvijek je bolje napraviti custom klasu, bar se donekle osjećaš unikatnim... Što se questanja tiče, ja sam uvijek prvo rješavao sve guilde, nakon toga main questove.

Arbiter of Change
08-08-2010, 23:35
@croat1gamer:
Gimpanje znači da ti je klasa loše složena, obično namjerno kad si želiš otežati igru (npr, nikada nećeš staviti athletics i acrobatis pod major), ali ja sam izgleda zaboravio Acrobata i njegov raspored skillova. Nemam pojma šta ćeš dalje, MQ bi vjerojatno mogao proći lagano gledano po levelu, ali svejedno je jer igra ionako ne završava onda.

@Bartuc:
Normalno kad nije modirao. Custom klasa je easy modo, probaj igrati kao Commoner. :)

croat1gamer
08-08-2010, 23:44
@ Bartuc- Skrinove sam samo preuzeo s xf, koji stavi jednostavno groznu kvalitetu istih. :(

Inace izgleda mnogo ljepse.
Jedini gameplay changing modovi je ovaj za knjige i ubacivanje ptica u isti. Osim njih su jedino better heads/bodies mod te MVP texture mod. Nije mi se dalo zajebavati sa svom silinom modova za grafiku. Izgleda mi dobro i ovako kako je. :)

Arbiter of Change
08-08-2010, 23:46
Inače, ovo je Morrowind spreman za 2010. godinu. :)

http://img22.imageshack.us/img22/4761/morrowind20022010.th.jpg (http://img22.imageshack.us/i/morrowind20022010.jpg/)

Windwalker
09-08-2010, 16:33
Čitam malo ovaj topic i pogledam par screensa. Koja nostalgija.
I stara grafika je još uvijek lijepa.

croat1gamer
13-08-2010, 19:03
I has Redoran Stronghold.
Me is dissapoint.

Veca mi je kuca koju sam dobio u Skaal villageu, barem u smislu prostora za knjige.
Takoder, imam 2 seta glass armora, 1 i 1/2 set ebony armora, tucet ebony, daedric, unique i artifact oruzja te 20k golda


Kako da se poveca tezina jos vise, igra mi je postala lagana iako je difficulty na 100. :(

W3DR4N
07-01-2011, 18:20
r3TKfUEnfas

Kid A
25-03-2011, 18:00
http://morroblivion.com/?Repost

Totoro
25-03-2011, 19:34
oće prelazit ko? ja ga imam al neda mi se prelazit samome :/

Daj ajde netko, igra mi se RP :(

Chupacabra
31-03-2011, 11:40
Ja zaigrao. Koji awesomeness majketi.

Svaku cistu vecer se popnem na brdo iznad Balmore i gledam zvijezde, maglice i nebeska tijela. Koji je onaj ogromni crveni planet?

EDIT: I gdje su tocno Dwemerski artefakti, jer mi onaj macor u Hla Oad ne zeli dani i pravi se mutav. :(

Akul
31-03-2011, 13:37
Artefakti su u njegiovoj škrinji. Moraš lockpickati i ukrasti artefakte, po mogućnosti bez da te spaze

McPingvin_v2.0
31-03-2011, 14:18
Ja zaigrao. Koji awesomeness majketi.

Svaku cistu vecer se popnem na brdo iznad Balmore i gledam zvijezde, maglice i nebeska tijela. Koji je onaj ogromni crveni planet?
Mjesec, ako se ne varam.

http://www.uesp.net/wiki/Lore:Masser
http://www.uesp.net/wiki/Lore:Secunda

Chupacabra
31-03-2011, 15:49
O hvala pingu, sad se malo prebacujem na zvjezdoznanstvo iznad Viveca, nije da ima puno za gledati.

@Akul: vec sam to rijesio, no ipak hvala.

Chupacabra
08-05-2011, 21:40
/rivajv, nakon friske instalacije windowsa sam instalirao Morrowind+Tribunalj, i mod "Rincewind's Luggage" koji je jebeno zakon, i trebao bih da mi date linkove obaveznih patcheva i modova koji dovode gaming iskustvo do vrhunca. tenks

Sonic_Moronic
08-05-2011, 22:17
Morrowind Code Patch (obavezno, ispravlja hrpu bugova) - http://www.tesnexus.com/downloads/file.php?id=19510

Better Bodies - http://planetelderscrolls.gamespy.com/V ... il&id=2735 (http://planetelderscrolls.gamespy.com/View.php?view=mods.detail&id=2735)

World of Faces (može i Better Heads ali meni je ovo bolje) - http://planetelderscrolls.gamespy.com/V ... ail&id=335 (http://planetelderscrolls.gamespy.com/View.php?view=mods.detail&id=335)

I ako igraš sa beast rasom, skini za njih better bodies.

Forengner
08-05-2011, 22:25
Jel better bodies mod nude mod?

Sonic_Moronic
08-05-2011, 22:29
Možeš izabrati pri instalaciji.

Chupacabra
09-05-2011, 13:51
Inace, Sonik, krivi link si dao za better bodies, tvoj link vodi na better heads.

Better bodies je valjda ovo: http://planetelderscrolls.gamespy.com/V ... ail&id=213 (http://planetelderscrolls.gamespy.com/View.php?view=Mods.Detail&id=213)

Chupacabra
09-05-2011, 15:08
Sorry na double-postu, istekao edit.
Ima li neki realistic mod koji uzrokuje da moram redovito jesti, piti i spavati? i druge 'realistične' stvari?

Sonic_Moronic
09-05-2011, 15:11
Imaš Necessities of Morrowind, ali meni se nije baš svidio. I nije mi Morrowind za takve modove, spavanje preko 20 sati da napuniš manu mi ubija poantu toga.

Chupacabra
09-05-2011, 15:12
da, ali ja sam stealth klasa, uopce ne koristim magije

Sonic_Moronic
09-05-2011, 15:14
Onda samo navali. Ja si sam zadajem kazne za nespavanje i glad :)

Chupacabra
09-05-2011, 15:20
inace sonik, skinuo sam mod sa Rincewindovom Prtljagom. OH YEAH.

Sonic_Moronic
09-05-2011, 17:20
Čekirao sam sad, zanimljivo. Jel' se zna borit, bojim se da mi bude previše imba igra.

E i pogledaj si ovdje, imaš tematski podijeljene modove: http://www.mwmythicmods.com/themes.htm

Chupacabra
09-05-2011, 17:37
zna se borit, i vide ze zubi. kul izgleda. običnog commonera u Balmori može ubiti za minutu. Ja sam kukavica (čitaj: Rincewind) pa svaki fajt prepuštam Prtljazi, dok se ja skrivam iza kamena:D

Forengner
09-05-2011, 17:39
Arrhhhghghghh sad me opet teras da zaigram Morrowind :)

Ta igra ima ubedljivo najbolju atmosferu.Ikada.

Chupacabra
09-05-2011, 17:49
fallout 1 i 2? Baldur's Gate? Planescape? :(

nije bas NAJbolja, ali je medju boljima

Windwalker
09-05-2011, 18:02
/rivajv, nakon friske instalacije windowsa sam instalirao Morrowind+Tribunalj, i mod "Rincewind's Luggage" koji je jebeno zakon, i trebao bih da mi date linkove obaveznih patcheva i modova koji dovode gaming iskustvo do vrhunca. tenks
Kad sam ja zadnji put instalirao, pratio sam upute ovog lika (Svaka mu čast!).

Igra je izgledala odlično, no nisam prošao do kraja taj četvrti put, zbog previše drugih obaveza.

Ako ti PC može podnijeti, grafički modovi su niže, a oni 'obavezni' gameplay modovi pri vrhu.

http://forums.bethsoft.com/index.php?/t ... for-today/ (http://forums.bethsoft.com/index.php?/topic/1155980-povuholos-tomorrowind-a-mod-recommendations-list-for-today/)

Uživaj!

Sonic_Moronic
09-05-2011, 18:13
http://planetelderscrolls.gamespy.com/V ... il&id=2030 (http://planetelderscrolls.gamespy.com/View.php?view=Mods.Detail&id=2030)

Ovo se čini odlično, isprobat ću ga.

Chupacabra
09-05-2011, 18:19
Šteta što se ne vide zubi
http://img839.imageshack.us/img839/7389/screenshot0fy.png (http://imageshack.us/photo/my-images/839/screenshot0fy.png/)

Sonic_Moronic
09-05-2011, 18:46
Aww kak je sladak :P

Kid A
12-05-2011, 03:36
h4-9xV9M1ag

McPingvin_v2.0
12-05-2011, 16:14
Kad budem bezobrazno bogat imat ću ženu koja će mi cijeli dan svirati nešto na harfi. Nije bitno što, jer na harfi sve zvuči prejebeno.

Cid
14-05-2011, 10:39
Gdje da nađem 4 raw ebony-a? Ne znam ni što je to, al treba mi da postanem Cid the Captain.