PDA

Pogledaj cijelu verziju : PREY



tomifish2002
18-08-2006, 18:46
Prey je obićno smeće od igre. plagijat dooma3 i quake-a 4. stari grafički engine i milje i milje glupih hodnika koji izgledaju kao da ste u nečijoj guzici. nije niti do koljena fear-u.

plagijate ne pušim! :killyou: :killyou: :killyou:

D.E.M.O.
18-08-2006, 19:12
po meni prey je bolji od feara :yuck:

flander
18-08-2006, 19:26
Po meni su ba sranje i F.E.A.R i Prey :) :rotfl: :) :yuck:

Dreamer Deceiver
18-08-2006, 20:27
meni je sve to sranje jer samo furaju grafiku i niš drugo ,to je samo još jedan deja-vu

WEASEL
18-08-2006, 20:48
grafika suxx, želim raznobojne pixele kao neprijatelje, kao što je prije bilo :)

Imam Feebasa/Milotca
18-08-2006, 21:27
Ma sve nove pucačine su blijede kopije Q II i UT-a. Dal se meni čini ili je UT postao ko fifa?

Rope
18-08-2006, 21:28
Jedino sto se meni ne svidja je izvedba onih portala i "zagonetke" sa gravitacijom :yuck: ....

mravojed
18-08-2006, 22:36
Prey je obićno smeće od igre. plagijat dooma3 i quake-a 4. stari grafički engine i milje i milje glupih hodnika koji izgledaju kao da ste u nečijoj guzici. nije niti do koljena fear-u.

plagijate ne pušim! :killyou: :killyou: :killyou:


prey uopće ne liči na doom 3,ima drukčiji stil,drukčiji način igranja,čak nije ni mračan,ima inovacije,čak ima i zakon muziku,što doom 3 nema..

a rad na preyu je počeo još prije nego je počeo rad na quakeu 4 pa kako onda moze bit plagijat?jesi ti uopće igrao prey jer ovo totalno neuvjerljivo zvuči...

Berax0r
18-08-2006, 22:49
Ja neigram ni prey ni F.E.A.R :rotfl:

mr_solidus
19-08-2006, 04:24
Prey nije nikakav plagijat nego jednostavno jedna veoma dosadna wannabe-inventivna igra.

tomifish2002
19-08-2006, 09:25
Prey je obićno smeće od igre. plagijat dooma3 i quake-a 4. stari grafički engine i milje i milje glupih hodnika koji izgledaju kao da ste u nečijoj guzici. nije niti do koljena fear-u.

plagijate ne pušim! :killyou: :killyou: :killyou:


prey uopće ne liči na doom 3,ima drukčiji stil,drukčiji način igranja,čak nije ni mračan,ima inovacije,čak ima i zakon muziku,što doom 3 nema..

a rad na preyu je počeo još prije nego je počeo rad na quakeu 4 pa kako onda moze bit plagijat?jesi ti uopće igrao prey jer ovo totalno neuvjerljivo zvuči...


da, i smeće je isto kao doom 3 i quake 4

a budimo realni fear je ipak podigao granicu i standarde.

mrzim one glupe fore prođeš hodnik stisneš neki glupi gumb pa se vraćaš po tom istom hodniku pa su vrata otvorena ali opet tamo nešto stisneš pa se opet po istom hodniku vraćaš. samo glupi tuneli

--HS--
19-08-2006, 10:27
prey je prejebena igra....









































.. ali samo prvih 45 minuta.. kasnije je sve isto. monotono i dosadno

mravojed
19-08-2006, 11:13
Prey je obićno smeće od igre. plagijat dooma3 i quake-a 4. stari grafički engine i milje i milje glupih hodnika koji izgledaju kao da ste u nečijoj guzici. nije niti do koljena fear-u.

plagijate ne pušim! :killyou: :killyou: :killyou:


prey uopće ne liči na doom 3,ima drukčiji stil,drukčiji način igranja,čak nije ni mračan,ima inovacije,čak ima i zakon muziku,što doom 3 nema..

a rad na preyu je počeo još prije nego je počeo rad na quakeu 4 pa kako onda moze bit plagijat?jesi ti uopće igrao prey jer ovo totalno neuvjerljivo zvuči...


da, i smeće je isto kao doom 3 i quake 4

a budimo realni fear je ipak podigao granicu i standarde.

mrzim one glupe fore prođeš hodnik stisneš neki glupi gumb pa se vraćaš po tom istom hodniku pa su vrata otvorena ali opet tamo nešto stisneš pa se opet po istom hodniku vraćaš. samo glupi tuneli

gle ,od ove 4 igre meni su fear i prey dosta bolji od dooma i quakea,međusobno su mi tu negdje...

al jebeš mu mater pa u fearu imaš samo jednolične hodnike i jednolične protivnike,istina da je neopisiv gušt derat sačmaricom u slow motionu ali da je jednoličan to je bilo napisano u svakoj recenziji koju sam čitao,i kad sam ga odigrao i sam sam se uvjerio.igra je super ali eto ima manu isto ko i prey.

tomifish2002
19-08-2006, 14:13
ne ne. fear ima i bolju grafiku i bolju fiziku. vrlo važne elemente. a prey nema čak ni to.

*Fila*
19-08-2006, 14:22
Fear je zakon igra jest da su nivoi dosadni :)
Doom 3 samo mrak i isti nivoi fuck that on mi je još najgori od ova 4!Kvejk 4 je malo bolji ali opet nivoi!A prey nisam igrao kad ga odigram pljuvat ću po njemu! :yuck: Ti novi FPS-ovi samo ponavljaju nivoe jedino je grafika dobra! :D

Leoo
21-08-2006, 18:33
Ovo je također onaj debil (ovdje na forumu ime mu je ra7r) napisao te vas molim da mi javite na PM ako nađete još ovih postova da ih sredim...

Prince-Artas
21-08-2006, 22:51
lol siga tebi ovdje nije mjesto

sexy peace
22-08-2006, 07:10
Slažem se sranje bolji su doom i quake 3 puta.

Berax0r
22-08-2006, 09:28
ono koji sign ovaj tip je pobjego iz ludnice 100%

*Fila*
04-09-2006, 19:19
Prey je obićno smeće od igre. plagijat dooma3 i quake-a 4. stari grafički engine i milje i milje glupih hodnika koji izgledaju kao da ste u nečijoj guzici. nije niti do koljena fear-u.

plagijate ne pušim! :killyou: :killyou: :killyou:
Ma dobro svatko ima pravo na svoje mišljenje ali ja mislim da ima nekih dobrih fora i da je u neku ruku dost zabavna! :D

Frost
28-09-2006, 16:49
Od svega kaj ste nabrojali definitivno je najgori Q4, jedan od najgorih FPS-a koji sam igrao, nije zaslužio moju pozornost. Ako govorite o plagijatu onda je to uber plagijat. Još kada sam vidio ona vozila došlo mi da plačem
Pray nisam igrao, igro sam demo i svidila mi se inovantnost dimenzije, za svaku pohvalu.
Doom 3 mi je odlična igra, ako se ne bojiš igrati. Najjači su mi komentari da je igra premračna, pa to je i čar te igre, kada nem svjetla dali je mrak? Uživao sam u doom-u i dan danas uživam, kao i u FEAR-u, kod kojega me AI jako iznenadio, te efekti razaranja!

Prince-Artas
28-09-2006, 19:01
inače meni je 14 puuuuuuuno bolji od preya

Kiklop
28-09-2006, 20:05
meni je FEAR bolji al nije ni prey za bacit

Chyque
29-09-2006, 13:45
meni je FEAR bolji al nije ni prey za bacit

Igrao sam FEAR kod goGAMERa i nije mi se toliko svidjela igra iako sam ljubitelj FPS - ova

Kostolomac
29-09-2006, 14:23
ma najjače su mi pucačine tipa farcry, max payne, čak i hitman. i chaser je odličan, a ove kvazi-horror pucačine baš mi ne leže

PC Bandit
06-10-2006, 10:49
F.E.A.R je najbolji FPS koji sam ikad igro :pray:

Sonic_Moronic
06-10-2006, 17:24
Prey owna :pray:

06-10-2006, 17:37
Prey je sasvim ok igra,sviđaju mi se oružja,a i one fora s gravitacijom..

goGAMERo
06-10-2006, 17:40
po meni prey je bolji od feara :yuck:

Apsolutno se slažem... FEAR je po stoti put moram rećiii predosadana, a da su programeri Prey-a, poradili više na samoj dužini igre, to bi bilo onda savršeno!

Prince-Artas
06-10-2006, 18:36
apsolutno se neslažem da je fear dosadan, meni je puuuuno zanimljiviji od preya

salata
06-10-2006, 19:56
Pile, ili komade piletine, očistiti i narezati. Šampinjone očistiti i izrezati na listiće.

Pršut ili slaninu izrezati na kockice i pržiti na ulju, dodati nasjeckani luk i češnjak te pržiti 5 minuta. Dodati piletinu i šampinjone, posoliti, zaliti vinom i vodom da sve bude pokriveno i pirjati dok meso upola omekša. Tada dodati oguljene i na kocke izrezane rajčice, vegetu, papar i pirjati dok tekućina ne ispari. Na kraju dodati peršin.

Poslužiti s tjesteninom ili rižom.

Sonic_Moronic
06-10-2006, 21:38
Pile, ili komade piletine, očistiti i narezati. Šampinjone očistiti i izrezati na listiće.

Pršut ili slaninu izrezati na kockice i pržiti na ulju, dodati nasjeckani luk i češnjak te pržiti 5 minuta. Dodati piletinu i šampinjone, posoliti, zaliti vinom i vodom da sve bude pokriveno i pirjati dok meso upola omekša. Tada dodati oguljene i na kocke izrezane rajčice, vegetu, papar i pirjati dok tekućina ne ispari. Na kraju dodati peršin.

Poslužiti s tjesteninom ili rižom.

:rotfl: Ovaj mora to radit na svakom topicu

Lord Jambrek
21-10-2006, 11:08
Ove 4 igre oko kojih se svađate su sve dobre, sve imaju svoj stil, ali su ipak dosta jednolične, a nemre se reć da su plagijati, jer se ovak i onaj sve furaju jedna na drugu. Što se mene tiče najjači FPS serijal je NOLF

goGAMERo
21-10-2006, 11:21
e da, tomi govori o STAROM GRAFIČKOM ENGINEU, pa grafika na high detaljima i pristojnoj rezoluciji izgleda za svaku pohvalu, čak ljepše nego na tome famoznom XBox-u 360!

ChR0NoS
05-10-2007, 15:03
Prey je zanimljiv 20 min, a kasnije vam se čini kao da ste sve to već vidjeli u nekoj drugoj igri.

scorpion667
05-10-2007, 15:47
Evo nisam ga imao priliku prije igrati. nedavno sam ga uspio nabaviti i moram priznati da me igra oduševila. Inače sam uvijek padao na ovakav tip FPS-ova. Meni su DOOM 3, QUAKE 4, PREY, BISHOCK, FEAR, STALKER, DEUS EX, FAR CRY najbolje igre što sam ikada odigrao. ima ih još samo se nemogu sjetiti.
U prey mi se možda jedino ne sviđa intelegencija protivnika (razmazio me fear :D ) ali u ovakvoj igri to i nije previše bitno. igra vrijedna svake kune.

Korpse
08-10-2007, 14:11
mislio sam da je tema prey.
ali ako ćete svi bolji je fear od preya e onda ću i ja.
fear je bolji od preya. 8)

ChR0NoS
08-10-2007, 15:45
fear je bolji od preya. 8)
s koje si ti planete, pa normalno da je F.E.A.R. bolji

Jopax
08-10-2007, 21:20
Meni je prey jako dobra igra, koja iako ne odiše inovativnošću ima dosta dobrih ideja i fora kao što su portali i promjena gravitacije, najjače mi je kad uđeš u onu kutiju na neki ko mali planet a u sobu uđe neprijatelj i gleda te on ko king kong velik i usereš se pravo a on ko budala uđe kroz portal u tu kutiju i ubiješ ga bez muke
i način respawna mi je također super :pray:

DesertEagle
08-10-2007, 21:46
ja mislim da prey dobra igra neznam zasto vama toliko nevalja...

Electromaster
10-12-2007, 09:25
Ja sam F.E.A.R. već prešo, a Prey prelazim tek sad, ali mi se F.E.A.R. u startu učinio boljim, pogotovo što se tiče AI i one stravične ...curice Alme. Nivoi u obadvije igre znaju postat jednolični, ali to je često slučaj u FPS- ovima koji su cijelo vrijeme u zatvorenom prostoru. Najveć bonus F.E.A.R.-u mi je to što je totalno stravičan, dok vam Prey samo može zgadit burek ili ćevape... :yuck:

Duh
10-12-2007, 09:28
Igro sam prey al se odustao nakon 1 h igre.Nije mi se vise dalo

Al Bundy
29-12-2007, 10:37
ma prey je sranje moze ga se prev za par sati
cista kopija dooma3
samo beskrajni hodnici
i prica je sranje

Nightyx
29-12-2007, 10:48
Meni je prey super, prešao sam i njega i fear, obje su super i zato ne kenjajte...

Outmind
29-12-2007, 10:52
Meni ni fear ni prey nisu baš neš. Prey je diim 3 naopačke, a fear je siv i monoton (jedino je ai super)

Prince-Artas
31-12-2007, 01:39
prey sam prije par mjeseci prešao takoreć u dahu, stvarno neznam šta me zarazilo, em priča nije nešto, kao ni oružija, atmosfera već viđena, stvarno nemam pojma
al sam je svejedno prešao i zapalio se na nastavak

nosferatu25
05-02-2008, 22:28
meni je prey jedan od boljih fps-ova, samo ti se zna zavrteti u glavi od svih onih wall-walk&portal čudesa :wink: iskreno mi se ne sviđa fizika napucavanja. nema onog gušta kad pucaš kao npr u farcry-u

vkgamer16
10-03-2008, 15:31
prey je odlican,evo sad cu ga instalirat

Electromaster
27-03-2008, 22:01
Mislim da Prey ne bi trebali uspoređivat s F.E.A.R.-om, nego s Quakeom 4... imaju totalno iste fore- od sakaćenja ljudi do cijevi u obliku debelog crijeva... :yuck:
Isto tako u Prey imate scenu kad se borite protiv nekog čudovišta na koje je spojen torzo i glava one ženske, dok je u Qakeu ista takva scena, samo nije čudovište nego robot (jer tako zahtijeva priča), i nije ženska nego onaj zapovjednik Voss. Čak su i riječi gotovo indentične ''Run, run, i can't control it!''

vkgamer17
02-04-2008, 15:20
Prey je obićno smeće od igre. plagijat dooma3 i quake-a 4. stari grafički engine i milje i milje glupih hodnika koji izgledaju kao da ste u nečijoj guzici. nije niti do koljena fear-u.

plagijate ne pušim! :killyou: :killyou: :killyou:


prey uopće ne liči na doom 3,ima drukčiji stil,drukčiji način igranja,čak nije ni mračan,ima inovacije,čak ima i zakon muziku,što doom 3 nema..

a rad na preyu je počeo još prije nego je počeo rad na quakeu 4 pa kako onda moze bit plagijat?jesi ti uopće igrao prey jer ovo totalno neuvjerljivo zvuči...

slazem se,prey je 20 puta bolji i originalniji od doom3(iako volim i doom 3) :bravo:

SrgDark
12-04-2008, 19:39
...curice Alme.

Ma di je ona stravicna,to je slatko ko janje,pogoto kak se pocne smijat. :scared:

Prey je dobar,al dosadi nakon nekog vremena gledat one hodnike u obliku debelog crijeva i one rupe kako izbacuju komade ljudi.