PDA

Pogledaj cijelu verziju : Barrow hill Lock WTF?



Big Al
18-08-2006, 17:33
zAKEJ? :o

Rocchiro
20-08-2006, 19:32
ajde pogle zadnjih par stranica topica i sve bu ti jasno

Big Al
20-08-2006, 20:24
ajde pogle zadnjih par stranica topica i sve bu ti jasno

Nemogu pogledat jer ga više nema :o . Kaj ne valja?

Rocchiro
20-08-2006, 20:50
ajde pogle zadnjih par stranica topica i sve bu ti jasno

Nemogu pogledat jer ga više nema :o . Kaj ne valja?

nasla se ekipa s nickovima srpskih ratnih zlocinaca i pocela spammati,pljuvati itd.

Dreamer Deceiver
20-08-2006, 20:58
ja mislim da je bio otvoren drugi topic o njemu...ma bio je 100 posto kad sam pito bigAL o cemu se radi igra

Big Al
21-08-2006, 18:40
ajde pogle zadnjih par stranica topica i sve bu ti jasno

Nemogu pogledat jer ga više nema :o . Kaj ne valja?

nasla se ekipa s nickovima srpskih ratnih zlocinaca i pocela spammati,pljuvati itd.

Da, to e bilo u prošlom Barrow hill, sad je Valtiel novu temu Barow hill napravio i nakon nekog vremena je lockano bez razloga. Za taj drugi sam pitao.?

Rocchiro
21-08-2006, 21:45
[quote=hanzaplast]ajde pogle zadnjih par stranica topica i sve bu ti jasno

Nemogu pogledat jer ga više nema :o . Kaj ne valja?

nasla se ekipa s nickovima srpskih ratnih zlocinaca i pocela spammati,pljuvati itd.

Da, to e bilo u prošlom Barrow hill, sad je Valtiel novu temu Barow hill napravio i nakon nekog vremena je lockano bez razloga. Za taj drugi sam pitao.?[/quote:n1rp3tj7]

ahaaaa.e to neznam :roll:

Glass
21-08-2006, 22:20
Pregledao sam temu i u njoj stvarno nema ništa za lock, to što su se one dvije budale počele vrijeđati preko bivše Barrow Hill teme neznači da bi ova trebala biti lockana zato mi se čini da je opet samovolja moderatora na djelu.
Rado bi je vratio ali mislim da se jedan moderator nebi smio petljati u odluku drugog moderatora zato ću radje zamoliti da je jedan od admina vrati u "Gaming općenito" gdje je i bila.

Sgt. Bull
21-08-2006, 22:36
mozda samo da izbrise postove gdje su se vrijedjali i da je vrati bez lockanja?

Big Al
22-08-2006, 19:08
Pregledao sam temu i u njoj stvarno nema ništa za lock, to što su se one dvije budale počele vrijeđati preko bivše Barrow Hill teme neznači da bi ova trebala biti lockana zato mi se čini da je opet samovolja moderatora na djelu.
Rado bi je vratio ali mislim da se jedan moderator nebi smio petljati u odluku drugog moderatora zato ću radje zamoliti da je jedan od admina vrati u "Gaming općenito" gdje je i bila.

Mislim da je sam već prekasno, al može.

WEASEL
22-08-2006, 19:27
u čemu je problem, napravite novu :) :)