PDA

Pogledaj cijelu verziju : bnet novi ruter wireless zyxel



pimp
17-04-2012, 19:20
evo ovakoc, do sada sam imao klasični bnet 2d paket i onaj mali crni scientific atlanta modem (preko koaksijalnog kabela) i to mi je malo smetalo nisam imao wireless, nabavio sam si zyxel prestige 660hw d3 ruter, spojio modem u ruter i nemogu nikako konfigurirati i namjestiti si wireless da mi radi, ako se spojim žično svem i normalno radi, ali ako odem na wireless konekciju onda se spoji ali "no internet acces" windows 7 je

http://i40.tinypic.com/zkfww1.jpgS <--- ovako je meni, a trebalo bi mi ovako nesto kao ovdi npr
http://imageshack.us/photo/my-images/101/poetniwn7.png/

Lord Ragnarok
19-04-2012, 18:41
znam da bnet u nekim svojim paketima ne nudi wireless.
sad nemoj me drzat za rjec dal je to bnet il neki drugi isp, al mislim da je on. al kolko je suditi po slikama, tebi fale izbornici, ne veza na internet. pise da je wlan uspostavljen,

ugl si stavio drivere sve? vjerojatno si dobio cd s tim ruterom pa to instaliraj
mozda nest pise u manualu isto.

pimp
19-04-2012, 20:15
ma to sam riješio, ovo sam se ulogiravao ko obican user, a drugi je pw za admin usera, uspio sam sve izbornike ali nemogu dobiti wireless, znaci to bi trebao od bneta traziti?

Lord Ragnarok
19-04-2012, 23:54
pa ovisno o ruteru, imas admin password i snjime bi ti to sve trebao moci koristiti. jedino ak nisi uzeo model bez wirelessa.
ak se logiras s admin usernameom/passwordom trebao bi moci SVE na ruteru mjenjati, ne postoji mini admin i full admin account na ruteru. bez obzira na bnet. sada mozes njih cimnut da vidis dal oni znaju kaj o tome, nece sigurno nsita skoditi.

moze dat sad screenshot kako tebi to zgleda?

pimp
20-04-2012, 09:16
pa loginao sam se s admin pw i imam sve normalne opcije kao na onoj slici, mogu sve mijenjati itd. wireless mi radi, i spojim se na njega samo nema internet access, kaže da je spojen i bla bla ali nemogu surfati...

Lord Ragnarok
22-04-2012, 18:27
humm nisam vidio topic, promaklo mi ocigledno
provjeri da ti mozda firewall neki ne blokira internet promet. vise do toga stvarno nznm.