PDA

Pogledaj cijelu verziju : B.net!?



Cookie monsta
13-04-2012, 13:17
Sljedeći tjedan planiramo preći na b.net sa t-scuma jer im je usluga toliko užasna da je to za ne povjerovat. Uglavnom preći ćemo na paket 2D jer nam treba samo internet i telefon. U 2D paketu je velika brzina interneta (to je jedino što mene briga), ali mene zanima, ljudi koji imaju b.net kakva iskustva imaju s b.net kompanijom i dali su brzine stvarno tolike!? Ako je netko slučajno na b.netu da napiše, hvala. Više informacija o 2D paketu (http://www.bnet.hr/paketi/internet_telefon#?of=tab1)

Tsumetai Ryujin
13-04-2012, 17:59
Imam 3D paket i nadoplacujem na 16Mb/s brzinu i stvarno tolko i dobivam. Bilo je slucajeva kad mi je znala brzina biti mizerno mala, ali ih onda lijepo nazoves i kazes da ti je mala brzina i ond oni to srede vrlo brzo.

U pocetku kad sam se tek prebacio na bnet mi nisu odmah to ispravljali jer su valjda mislili da serem il da ne znam o cem pricam, al se ond lijepo postavis prema njima i odmah kazes da si mjerio brzinu kabelom (to im je valjda jedini faktor zakljucivanja iskrenosti klijenda) i da ti je tolka i tolka i da imas vec dulje vrijeme takvu brzinu, da nije do tvojeg routera (kojeg si navodno testirao) i da si vec restartao router, ali nije pomoglo. Nakon par puta bicaranja su to poceli rijesavati po brzom postupku. Ista je stvar i ako te zna izbacivati sa mreze konstanto, iste stvari im govoris.

To je jedino sto trebas znat. Drugih problema sa njima nisam imao.

EDIT: Imam par frendica koje su imale iste probleme al su ih ovi iz tehnicke podrske uvijek uspijeli uvjeriti da nije problem do bneta, ali kad su im izverglale kaj sam napisao, vise nisu imale problema.

Dania
13-04-2012, 18:17
Brzine su stvarno tolike, super je bnet :)

pimp
13-04-2012, 19:46
imam ih evo vec 3. godinu za redom i majke mi nikak nikakvih problema, nikad mi nije pukla mreža niti se smanjila brzina, ništaaaa

Kistra
17-04-2012, 20:04
Sto je isplativije,Iskon ili B-net internet?Mislim koji po vama imaju najbolje opcije/pakete za dobru cjenu?

Dania
17-04-2012, 20:14
B-net, da ne moram Iskon zbog lokacije, imala bi ga i ja.

Kistra
17-04-2012, 20:21
B-net, da ne moram Iskon zbog lokacije, imala bi ga i ja.
A koliko sam vidio B-net je skuplji ili se varam?

Dania
17-04-2012, 20:30
Nije. Čak je i njihov carnet (koji imam preko faksa sa Iskonom) jeftiniji i brži. Uz to, ogromne su razlike u brzini, s Bnetom automatski imaš 10 Mbit, na Iskonu je početna 3.
edit: iako nije bitan sad carnet, on je svakako ograničen, to sam rekla čisto primjera radi :)

Kistra
17-04-2012, 22:12
Nije. Čak je i njihov carnet (koji imam preko faksa sa Iskonom) jeftiniji i brži. Uz to, ogromne su razlike u brzini, s Bnetom automatski imaš 10 Mbit, na Iskonu je početna 3.
edit: iako nije bitan sad carnet, on je svakako ograničen, to sam rekla čisto primjera radi :)
Ok hvala ti na odgovoru! :D