PDA

Pogledaj cijelu verziju : Na kojoj težini igrate igre?



GODSKILLER
10-04-2012, 21:18
Znači na kojoj težini igrate igre.U večini slučajeva stavim na Hard(ako krenem i vidim da je igra vrhunska,onda iz početka na Very Hard :pray: S.T.A.L.K.E.R),mada ove nove igre nekako mi se čini da je Hard=Normal,mada ima bisera kad taj izbor zna recimo biti vrlo mazohističan pa stvar spašava jedino ako igra ima mogučnost promjene težine u svakom trenutku,a to je odmah jedan veliki plus oliti ocjena više za igru.

Viper33
10-04-2012, 21:29
Easy... Eventualno normal, ovisi kakva je igra.
-Razzarach

Neven <R>
10-04-2012, 21:31
U žanrovima koje obično igram npr. RPG, very hard/hard u ostalima normal.

Babitz
10-04-2012, 21:31
TF2 nije RPG.

Hard.

*Fila*
10-04-2012, 21:34
The submitted form was invalid. Try submitting again.
normal do hard

GODSKILLER
10-04-2012, 21:41
Easy... Eventualno normal, ovisi kakva je igra.
-Razzarach

To mora da je ultimativno iskustvo,svaka čast kolega ali igrati na Easy,to možda kad se počinje sa ovakvom vrstom razbibrige ali kasnije kad ipak stekneš određen skill to je samo gubljenje vrimena,onda je bolje se zabaviti na neki drugi način.

Sgt. Bull
10-04-2012, 21:42
Pa gaming i jeste gubljenje vremena. U svakom obliku, bilo da igraš na easy ili na hard tako da...

Normal > Hard

Windwalker
10-04-2012, 22:08
Normal, normalno.

Osim ak mi se igra stvarno svidi i naučim je gotovo napamet, e onda tek hard i više (RE5, Trine, Jedi Academy i slično).

Ali prvi prolazak uvijek normal. (Osim Metroa koji sam stavio na najteže jer sam se u tom trenutku osjećao jako mazohistički, pa sam zapeo da me iziritiralo i tri tjedna ga nisam dotako, ali sam ipak prošao. E zato se ne stavlja na hard/est.)





Pa gaming i jeste gubljenje vremena. U svakom obliku, bilo da igraš na easy ili na hard tako da...

Ako tako misliš, zašto uopće igraš?

Meni su izlasci, opijanje, škola, jednoličan posao da se prehraniš i slično gubljenje vremena. No, neke od tih stvari moraš raditi da bi preživio.

Gaming je istinski užitak (barem nama gamerima) i kao takav sigurno nije gubljenje vremena. Uživanje NIJE gubljenje vremena.

Sonic_Moronic
10-04-2012, 22:11
Pucačine uvijek na hard jer u tome jedino imam neku vještinu, strategije na easy jer nema goreg taktičara od mene, ostalo uglavnom na normal. Ako je avantura onda igram uz walkthrough spreman na alt+tab.

Arbiter of Change
10-04-2012, 22:20
Uz iznimke tu i tamo većinom na normal jer se veće težine uglavnom svedu samo na to da neprijatelji imaju više healtha, varaju ili kombinacija tih dviju stvari.

Duke of Earl
10-04-2012, 22:56
To što kaže Arby. Kad bi veća težina značila recimo bolji i snalažljiviji AI, možda bi i češće igrao na hard, ovako sam u 90 % slučajeva na normalu.

Viper33
10-04-2012, 23:04
Easy... Eventualno normal, ovisi kakva je igra.
-Razzarach

To mora da je ultimativno iskustvo,svaka čast kolega ali igrati na Easy,to možda kad se počinje sa ovakvom vrstom razbibrige ali kasnije kad ipak stekneš određen skill to je samo gubljenje vrimena,onda je bolje se zabaviti na neki drugi način.
Tako mi je gust igrat igre... Neda mi se zajebavat se sa singleplayerom, ionako samo preletim sp da bi pohvato pricu i onda se prebacim na multiplayer.
I uz to poštedim se raznih frustracija i uživam u igri...

Delirium
11-04-2012, 08:32
Normal. Često tu i završi pošto mi nije gušt ponavljat cijelu igru kad prelazak sa normal na hard znače samo HP/DMG buff za neprijatelje i gotovo. Iako, neke igre (EUIII npr.) uživam igrati i na "težim" postavkama (Pošto nema samo klasično easy-normal-hard nego i ona kontrola inflacije i slično)

crnisokol
11-04-2012, 09:06
Kod prvog prelaska većinom normal, rijetko na hard...kad neku igru igram po drugi put onda naravno povećam težinu..

sickpetey
11-04-2012, 09:48
Hard. Na Very Hard igram samo ako nije prokleti mazohizam.

Systematic Reverse
11-04-2012, 11:27
Kad ima easy - normal - hard igram na normal uglavnom (rijetko hard), a kad ima easy - normal - hard - very hard igram na hard.

rijetko koju igru prijelazim vise puta, ali kad je prijelazim po drugi put igram na najteze. (onaj meme much?)

Horny Devil
11-04-2012, 12:29
Normal ili hard, ovisi o igri.

Hexfire
11-04-2012, 12:44
U pravilu normal, ali ovisi o igri.

Marvin OCX
11-04-2012, 13:44
Zavisi je li hard frustrirajuci ili jednostavno izazovniji i samim tim nudi drugacije iskustvo. Ukoliko je,onda uvijek hard. Naravno prije toga moras preci igru na normal da bi to znao :D

The Boz
11-04-2012, 14:05
Ovisi o igri i raspoloženju. Volim izazov, al tu i tamo samo želim nešto retardirano.

BigBongman
11-04-2012, 14:28
Pucačine uvijek na hard jer u tome jedino imam neku vještinu, strategije na easy jer nema goreg taktičara od mene, ostalo uglavnom na normal. Ako je avantura onda igram uz walkthrough spreman na alt+tab.

Točno ovako.

GODSKILLER
11-04-2012, 21:19
Jedini zaheb kad izabereš hard je kad se desi Fake Difficulty,onda mi dođe da tim programerima prislonim pištolj na glavu i kažem,e sad imaš 5 puta da uspiješ a nakon toga... :killyou:

Evo zadnje dvi igre koje sam odigrao su half-Life 2 +epizode na hardu,mada buduči se radi o starijioj igri sam očekivao da če biti teže,ali nije,a nakon toga F.E.A.R 2 na hard.

Sad igram Titan Quest tamo na normal ne zato što ne želim na hard nego igra neda,nego nakon prvog prilaska se otključavaju ostale,tako da i nije mi neki gušt kad igraš uru vrimena i potrošiš par bočica zdravlja, a imam osječaj da je Titan Quest jedno-prolazna igra znači nakon ovog prvog prilaska nema čaroliju da me nagovori za drugi na težoj razini.

Delirium
11-04-2012, 21:21
Sad igram Titan Quest tamo na normal ne zato što ne želim na hard nego igra neda,nego nakon prvog prilaska se otključavaju ostale,tako da i nije mi neki gušt kad igraš uru vrimena i potrošiš par bočica zdravlja, a imam osječaj da je Titan Quest jedno-prolazna igra znači nakon ovog prvog prilaska nema čaroliju da me nagovori za drugi na težoj razini.


Titan Quest... Jednoprolazan...

Nemoj da te Dead čuje...

GODSKILLER
11-04-2012, 21:26
Jednostavno mi igra nema neku atmosferu koja bi me vukla za više-prolazno iskustvo,to ne znači da je igra loša,dapače ocjena 4/5.
Ali dok igram uspoređuješ sa Sotonom II..........

Shepard
12-04-2012, 05:24
Koje izdrkavanje :) Jel postoji tema ili post gdje se godskiller ne hvali konstantno da igra na hard?

Delirium
12-04-2012, 07:18
Koje izdrkavanje :) Jel postoji tema ili post gdje se godskiller ne hvali konstantno da igra na hard?

Ja tebe ne razumijem, ova čitava tema je posvećena onim herojima koji igraju igre na hard zbog nas. Vidiš da on zna tko su neprijatelji države, NATO i slični, on koji je branio našu djedovinu 91. od agresora će jednom možda morat ponovno uzet pušku u ruke i branit ju od sličnih, a kud ćeš bolji trening nego prelaženje svakog CODa I Betlfilda na ultra hard, i onda makljaža po MP serverima da pokažemo prljavim amerima da se ne smiju zajebavat s nama i da ćemo im pičke polupat ako se usude promolit svojim dignutim kurcima na rvacko tlo. Samo skill ovakvih pro-gamera će nas spasit.
I Bog naravno. Al moramo prvo istjerat pedere iz države.