PDA

Pogledaj cijelu verziju : EA i Bioware obožavaju modove



W3DR4N
02-04-2012, 09:03
Enivej, neki lik pitao EA može li instalirati modove za Mass Effect 3, pošto je igra smeće.
Dobio je fini odgovor ako instalira modove, biti će bannan s Origina.
Origin je potreban za sve nove EA-ove igre, pa tako i ME3.
Ako se dobije ban zbog ME3, izgube se i sve ostale igre.

Kod pokretanja igre, Origin radi verifikaciju podataka. Pošto modovi mijenjaju ili nadopunjuju fileove, Origin će uočiti nepravilnosti i smatrat će igru piratskom kopijom.
GG.

Deadwalker
02-04-2012, 09:09
Mislim da je već Arby to spomenuo u ME 3 topicu. Još jedna kap u moru EA-ovih budalaština s kupcima.
Ovo me nasmijalo danas:
Blizzard se za prvi travanj našalio sa - Biowareom (http://gamereport.tportal.hr/185640/Blizzard-se-za-prvi-travanj-nasalio-sa-Biowareom.html)

Xero
02-04-2012, 09:13
Pravi su se javili.

cham3leon
02-04-2012, 09:15
Mislim da smo već zaključili da moraš biti idiot da bi koristio Origin.

Arbiter of Change
02-04-2012, 09:27
To su napravili jer su ljudi shvatili kako otključati From Ashes DLC jednostavnim text editom budući da je DLC sadržaj već na disku i ne treba se downloadati uopće. Sad imaš prisilni sync sa serverom kako bi to spriječili.


Enivej, neki lik pitao EA može li instalirati modove za Mass Effect 3, pošto je igra smeće.
Dobio je fini odgovor ako instalira modove, biti će bannan s Origina.
Origin je potreban za sve nove EA-ove igre, pa tako i ME3.
Ako se dobije ban zbog ME3, izgube se i sve ostale igre.
Još gore zapravo. Ako te banaju sa FORUMA izgubiti ćeš pristup svom Origin accountu. Oko toga su bili nedavno svi digli galamu pa je BioWare nešto muljao, ali praksa se i dalje nastavila.

Viper33
02-04-2012, 14:00
i onda se pitaju zasto ne kupujemo igre...
Sta je falilo starom sistemu sa dedicated serverima za MP i jednostavnom instalacijom bez reganja accountova... Ono samo key upises i igras... Kao na CoD4 npr...
Ovo sve ostalo faila, osim Steama ofc...

Kid A
02-04-2012, 14:17
Wtf, pa ne mozes zbog jedne aljkave kompanije pribjeci piratiziranju svih igara, osim ako samo ne trazis bilo kakav izgovor ili opravdanje za ilegalnu nabavku

Viper33
02-04-2012, 14:46
Ma ne govorim za to, ali failaju sa tim ogranicavanjem moddanja i svim tim zastitama.
Pogotovo to ako modas igru izgubis cijeli account sa svim igrama, ono wtf :|
Origin je fail totalni, probao sam ga sa BF3 betom i fakat mi je dopizdio...
Steam je vec druga prica

Duke of Earl
02-04-2012, 14:46
Wtf, pa ne mozes zbog jedne aljkave kompanije pribjeci piratiziranju svih igara, osim ako samo ne trazis bilo kakav izgovor ili opravdanje za ilegalnu nabavku
Ali možeš pribjeći piratiziranju igara EAa, Biowarea i Ubisofta, što bi svaka razumna osoba trebala i raditi. Ne kužim svrhu daljneg financiranja kompanija koja kupca tretiraju kao da je zadnje smeće, što je čini mi se bila jedina politika EAa i Ubisofta ovih zadnjih godinu dana. Osobno najdraži mi je bio potez Ubisofta kad su premještali servere i bez skoro ikakvog objašnjenja ili isprike onemogućili igranje SPa i MPa njihovih igara na neodređeno vrijeme.

Viper33
02-04-2012, 14:57
[quote="Kid A":1l0vk3dy]Wtf, pa ne mozes zbog jedne aljkave kompanije pribjeci piratiziranju svih igara, osim ako samo ne trazis bilo kakav izgovor ili opravdanje za ilegalnu nabavku
Ali možeš pribjeći piratiziranju igara EAa, Biowarea i Ubisofta, što bi svaka razumna osoba trebala i raditi. Ne kužim svrhu daljneg financiranja kompanija koja kupca tretiraju kao da je zadnje smeće.[/quote:1l0vk3dy]
Totalno covjece, ako dam tolko love za igru ocekujem manje problema i zajebancije oko reganja/instalacije nego sa piratskom verzijom... Jos te i drze za jaja da ako ubacis modove ode ti acc...
Zamisli da to bude sa TES-om ili Falloutom lol

Kid A
02-04-2012, 14:57
[quote="Kid A":ulultpcr]Wtf, pa ne mozes zbog jedne aljkave kompanije pribjeci piratiziranju svih igara, osim ako samo ne trazis bilo kakav izgovor ili opravdanje za ilegalnu nabavku
Ali možeš pribjeći piratiziranju igara EAa, Biowarea i Ubisofta, što bi svaka razumna osoba trebala i raditi. Ne kužim svrhu daljneg financiranja kompanija koja kupca tretiraju kao da je zadnje smeće.[/quote:ulultpcr]
A ok, samo mi se ucinilo da je Viper mislio opcenito. U svakom slucaju slazem se s tim sto si rekao samo eto sto ljudi cekaju bilo kakvu priliku da ne kupuju igre (iako je u ovom slucaju opravdano). Osobno najdrazi izgovor koji sam imao prilike procitati na forumu mi je "svi ionako skidaju pa sta im znaci mojih 10-20$ kad potrosim, nece im to nista pomoci"
EDIT

Osobno najdraži mi je bio potez Ubisofta kad su premještali servere i bez skoro ikakvog objašnjenja ili isprike onemogućili igranje SPa i MPa njihovih igara na neodređeno vrijeme.
http://i.imgur.com/1C6PG.jpg

hansi
02-04-2012, 20:07
i ljudi idalje kupuju day 1 ta repetitivna smeca, muznju novca, i onda kad im nije po volji seru
eto, bitno da ste im dali novca za iduci nastavak

Deadwalker
02-04-2012, 21:02
[quote="Kid A":3b3cw1wk]Wtf, pa ne mozes zbog jedne aljkave kompanije pribjeci piratiziranju svih igara, osim ako samo ne trazis bilo kakav izgovor ili opravdanje za ilegalnu nabavku
Ali možeš pribjeći piratiziranju igara EAa, Biowarea i Ubisofta, što bi svaka razumna osoba trebala i raditi. Ne kužim svrhu daljneg financiranja kompanija koja kupca tretiraju kao da je zadnje smeće, što je čini mi se bila jedina politika EAa i Ubisofta ovih zadnjih godinu dana. Osobno najdraži mi je bio potez Ubisofta kad su premještali servere i bez skoro ikakvog objašnjenja ili isprike onemogućili igranje SPa i MPa njihovih igara na neodređeno vrijeme.[/quote:3b3cw1wk]

E ovo za servere, to me do suza nasmijalo. S time da sam ja radio recenziju Annoa 2070 koji nije ovako baš popularan naslov, ono, igra mi je valjda 50% vremena bila neigriva jer su serveri bili offline pa pošto se radi o strategiji, valjda se nije toliko pisalo o tome.

Ma njihove igre se jednostavno ne isplati ne igrati na PC-u - portovi su grozni, podrška nikakva, a same igre generalno loše, precijenjene i preskupe.

Aral
03-04-2012, 09:05
Neznam kakve oni koristi imaju od toga, ono ekipa kupi igru, po mogućnosti više njih, i onda zbog neke obične sitnice dobiš ban, spljugaš sve igre i kao kompanije izgubiš potencijalnog kupca. Plus, hejt faktor je u igri. Fakat nije čudo kaj su u konkurenciji za najgoru firmu ili što već.

Deadwalker
03-04-2012, 09:09
Kad već spominješ, EA je ušao u finale.
Glasujte 8)

Worst Company In America Final Death Match: Bank Of America Vs. EA (http://consumerist.com/2012/04/worst-company-in-america-2012-final-death-match-bank-of-america-vs-ea.html)

Neven <R>
03-04-2012, 09:27
A kaj je najgore EA nije ni profitabilna firma zadnje 3-4 godine. Dobra im je poslovna strategija

Sickmanno1
05-04-2012, 12:20
http://consumerist.com/2012/04/congratu ... -2012.html (http://consumerist.com/2012/04/congratulations-ea-you-are-the-worst-company-in-america-for-2012.html)

:pray: :pray:

Deadwalker
05-04-2012, 22:49
Ima puno gorih kompanija od EA-a u Americi, no ne mogu reći da mi nije drago :D

Duke of Earl
05-04-2012, 23:25
Realno, EA nema što tražiti pored monstruma kakav je Bank of America, ali ono, EA se još može iskupiti kad vidi da se ovako više nemogu odnositi prema kupcima jer će im donijeti ogromne gubitke, dok je BoA ipak nešto nepopravljivo.

Viper33
06-04-2012, 01:00
Znam da je OT ali što je konkretno BoA napravila loše?

Xero
06-04-2012, 01:03
Amerikanci su i bogati su. Zaslužuju smrt.

Babitz
06-04-2012, 01:12
Niš mnogo. Samo su mnogi ljudi postali beskućnici zahvaljujući njima i slično, kolko sam skužio po komentarima.

Sickmanno1
06-04-2012, 07:49
Da zločesta banka im je uzela kuće iz čistog mira :(

Xero
06-04-2012, 07:56
Kakav si ti to alternativac da ne mrziš velike kompanije?

Deadwalker
06-04-2012, 09:43
alternativci su odavno prestali biti in

Neven <R>
06-04-2012, 09:44
Da zločesta banka im je uzela kuće iz čistog mira :(
Ne al mi je zločesta banka ponudila kredite s vrlo niskom kamatnom stopom za koje nije tražila nikakva papire, samo da bi te kamate brutalno narasle nakon dvije godine. Banka je sebi uzela proviziju i onda prodala te hipoteke drugima, tako da je nasamarila dvije strane - i one koji su kupovali kuću (KUPITE SADA CIJENE ĆE RASTI ZAUVIJEK!!!!) i one kojima su prodavali hipoteke (MA SIGURNO ĆE TO OTPLATIT BEZ PROBLEMA IAKO IH NISMO TRAŽILI NIKAKVE PAPIRE).

Duke of Earl
06-04-2012, 09:47
Da zločesta banka im je uzela kuće iz čistog mira :(
Pa da, očito je da američka i svjetska ekonomija funkcioniraju bez greške, ti glupi lijeni amerikanci su problem, rade samo 2 posla dnevno i nesposobni su plaćati hipoteku.

Ali inače, sudjelovali su i u nekoj velikoj prevari s obveznicama gdje su dignuli par stotina milijuna dolara, uz sva ona agresivna preuzimanja, malverzacije, korupciju i slično koja dolaze u paketu s bankom takvog kalibra.

Deadwalker
06-04-2012, 09:55
Amerika je skroz trula. Srednji sloj već godinama izumire za što su osim banaka krive i brojne kompanije koje proizvodnju sele tamo gdje im je to najjeftinije. Nitko ne razmišlja kako će ljudi kupovati te njihove "jeftine proizvode" kada nemaju gdje zaraditi novce.
Znak za alarm biti će kada ljudi prestanu kupovati Appleove proizvode :eyebrows:

Babitz
06-04-2012, 20:47
Znak za alarm je bio kad su ih počeli kupovati. Apple je poznat po tome da proizvodi dijelove u Tajvanu gdje ljudi rade u apsolutno groznim uvjetima.