PDA

Pogledaj cijelu verziju : Varanje u online igrama u bilo kojem obliku



cham3leon
28-03-2012, 17:36
Ne, nisam jučer došo na net i da, vidio sam mali milijun klinaca sa mentalnim problemima koji ovo rade otkako sam prvi put išta igrao online.

Ono što me sada uzjebalo je što ih ima tamo gdje ih prije nikad nije bilo. Tako ja sad maloprije vozim trku na jednom public serveru na rFactoru gdje ionako bičam po ljudima koji koriste traction control (koji doduše je dozvoljen) i izvlače po 2 sekunde bolja vremena, kadli evo veselog hakera kojem njegova vesela skripta veselo vozi u fast forward brzini i skida minutu sa aktualnog vremena.

Pa šta - pitate se? Ima ih svuda. Da, ima, ali u rFactoru ih nikad prije nije bilo. Zato jer je rFactor izašao tamo negdje početkom francuske revolucije i ima kompleksnu fiziku (iako već zastarjelu), što znači da je grafički ružan i u gameplayu težak ako ne koristite asistencije kod kočenja i slične stvari. Ergo, douchebagovi kojima igra mora imati lijepu grafiku i press x to win mehaniku automatski zaobilaze rFactor (iako se i tu uz dovoljno uključenih pomoći može doslovce voziti na press x to win principu, ali oni to nikad nisu saznali). Oni koji ga igraju često loše voze, ali uglavnom igraju pošteno i prijateljski, a ima ljudina koji iako dobro ne voze pokazuju toliki trud i poštovanje da treba izmislit način da im se pruži ruka preko neta. Dobro, ponekad se i oni počnu gađati monoklima i zalijevati čajem, ali to kratko traje i nikad ne nastane opći haos.

Pa sad razmišljam, šta jednom takvom majmunu prolazi kroz glavu u tom trenutku? Kako osoba može biti tako retardirana? Još donekle razumijem ako sastavi neki totalno neprimjetni cheat, ali ne razumijem koja je poanta ovoga osim da ostalima pokvari zabavu. I to ne ići na Codemasters F1 2011 ili servere neke druge razvikane igre gdje je sigurno više ljudi pa da njih istrolla, nego mora baš svih, pa tako i rF community. Kao da imaju neki master plan, sve igre moraju biti pokrivene ovakvim govnima, nitko se ne smije zabavljati.
Zašto? Zašto netko, kosti mu jebem, mora biti takva spužva i kako njegov život izgleda? To me živo zanima. Pa poruka ljudima koji su ikad koristili bilo kakav cheat na bilo kojoj igri: potražite psihijatrijsku pomoć. Takve kakvi jeste nitko vas ne voli, čak ni vaša sirota majka koja bi napravila abortus da je znala. Ni curu nećete nikad imat. Ako i budete imali, znači da je osoba koja se slaže s vašom osobnošću i jebat će se s drugima čim ju pustite s vidika. I neka vam je, đubrad jedna.

Eto.

Kid A
28-03-2012, 17:43
Ja inace obozavam nekad otici na steam podforum za VAC banove i citat opravdanja i isprike hakera (btw Valve ti ni u kom slucajuSnece skinuti VAC ban kad ga jednom zaradis) pa tu ima svega od brat mi je koristio acc, komp mi je bio zarazen. Inace VAC ban na Steamu ti podrazumijeva ban iz svih MP igara koje koriste source engine, ostale sp naslove koje si kupio mozes jos igrati iako bih ja tu bio daleko nemilosrdniji - ban sa Steama imao ti 10 ili 100 kupljenih igara pa si pravi novi acc i kupuj sve opet ako ti je do zajebancije

cham3leon
28-03-2012, 17:55
Vidiš, to je dobra stvar, nisam znao za ovo.

hacker
28-03-2012, 18:51
Ja sam varao na ogameu, imao sam dva il tri acca, i svaki put sam morao mijenjati ip da me ne skuže. Jesam li loš čovjek?

MasaKrisT
28-03-2012, 18:59
To ne mogu reći, ali si definitivno mogao bolje uložiti vrijeme.

W3DR4N
28-03-2012, 19:05
Ja inace obozavam nekad otici na steam podforum za VAC banove i citat opravdanja i isprike hakera (btw Valve ti ni u kom slucajuSnece skinuti VAC ban kad ga jednom zaradis) pa tu ima svega od brat mi je koristio acc, komp mi je bio zarazen. Inace VAC ban na Steamu ti podrazumijeva ban iz svih MP igara koje koriste source engine, ostale sp naslove koje si kupio mozes jos igrati iako bih ja tu bio daleko nemilosrdniji - ban sa Steama imao ti 10 ili 100 kupljenih igara pa si pravi novi acc i kupuj sve opet ako ti je do zajebancije

Čak ne mora biti Source engine. Samo je bitno da izdavač odluči koristiti VAC zaštitu umjesto uobičajenog Punkbustera.
VAC recimo koriste zadnja tri Call of Dutya.

Neven <R>
28-03-2012, 19:15
Lol u ogameu je bilo korupcije kako i priliči .ba domeni

Karlo_from_Bjelovar
28-03-2012, 20:51
Ja sam varao na ogameu, imao sam dva il tri acca, i svaki put sam morao mijenjati ip da me ne skuže. Jesam li loš čovjek?
nisi loš al' si jadan rofl woot trololo!!!1
zašto bi netko radio više accova? šalješ onda resurse na jedan il šta? i šta onda? bolji si od drugih na internetovima?!

ovo se odnosi samo ako si slao resurse na jedan il nešt slično, ne ak si igrao posebno sa svakim...

hacker
28-03-2012, 22:20
Da, dok sam još to igrao prije nekih 5 il 6 godina, na ova dva sam se razvijao i onda sa glavnim napadao. Nisam slao da ne bude presumnjivo xD

Mirko L
29-03-2012, 10:02
Ima ljudi koji varaju u šahu online. Nadam se da se sad osjećaš lakše.

Inače, ne shvaćam to ni ja, uništavaš drugima zabavu, a i sebi jer je više-manje u svakoj igri zabavan izazov. Nije zabavno čak ni trollati ljude tako, jer je jednostavno dosadno. Ne znam.

Sonic_Moronic
29-03-2012, 10:16
Pa sad razmišljam, šta jednom takvom majmunu prolazi kroz glavu u tom trenutku? Kako osoba može biti tako retardirana? Još donekle razumijem ako sastavi neki totalno neprimjetni cheat, ali ne razumijem koja je poanta ovoga osim da ostalima pokvari zabavu. I to ne ići na Codemasters F1 2011 ili servere neke druge razvikane igre gdje je sigurno više ljudi pa da njih istrolla, nego mora baš svih, pa tako i rF community. Kao da imaju neki master plan, sve igre moraju biti pokrivene ovakvim govnima, nitko se ne smije zabavljati.
Zašto? Zašto netko, kosti mu jebem, mora biti takva spužva i kako njegov život izgleda? To me živo zanima. Pa poruka ljudima koji su ikad koristili bilo kakav cheat na bilo kojoj igri: potražite psihijatrijsku pomoć. Takve kakvi jeste nitko vas ne voli, čak ni vaša sirota majka koja bi napravila abortus da je znala. Ni curu nećete nikad imat. Ako i budete imali, znači da je osoba koja se slaže s vašom osobnošću i jebat će se s drugima čim ju pustite s vidika. I neka vam je, đubrad jedna.


Uljepšao si mi jutro :pray:

Treba to riješiti doživotnim multiplayer banom, u slučaju steama i sličnih servisa za SVE igre, i bok.

pimp
29-03-2012, 10:37
odustao sam od gaminga opcenito zbog takvih imbecila, igrao sam call of duty od 2004 mp, imao ekipu, pohađali lanove, ma sve idila do tamo negdje 2008 godine kad je pocelo max adsl generacija i hocu internet, sve više ljudi sve više haxova tako da sam 2009 odustao skroz i sad rijetko ista igram, zadnje sam igrao crash bandicoota na ps2 s frendovima, jednostavno sve te osobe koje koriste takva pomagala i varaju u VIDEOIGRI koja služi za zabavu ja bih poslao u zatvor, ali neki di te crnci karaju u šule

Sonic_Moronic
29-03-2012, 10:47
Ja se sjećam kad sam uživao igrajući Gunz Online (šta reći, igra je imala zakon melee combat, iako općenito nije valjala), ali je postao nepodnošljiv jer doslovno nisi mogao naći servera bez hakera. :(

Neven <R>
29-03-2012, 11:10
Držiš se servera di znaš da su ok igrači i di će se cheateri bannat u roku keks i to je to.

Dania
29-03-2012, 13:14
VOL HEK!

:|

cham3leon
29-03-2012, 14:50
I najbolji serveri ponekad pokleknu pred ljudima-virusima.

Sonic_Moronic
29-03-2012, 17:35
Držiš se servera di znaš da su ok igrači i di će se cheateri bannat u roku keks i to je to.

Meni je to glupo, ona igra koju možeš igrati public bez problema bilo gdje je dobra igra (čitaj TF2). Odustao sam od Wolf ET zbog te potrage za serverima.

kulamasta
29-03-2012, 19:26
Ja sam varao na ogameu, imao sam dva il tri acca, i svaki put sam morao mijenjati ip da me ne skuže. Jesam li loš čovjek?


Naravno da nisi

Oni su losi admini...

W3DR4N
29-03-2012, 19:55
Samo da pitam. Smatra li se varanje dobrog ukusa ako netko igra Warhammer igru online?

Kid A
29-03-2012, 19:58
Ok necemo sad vrijedjati ljude, Asperger nije za zajebanciju

Maloki
29-03-2012, 20:50
E Vedran jesi pre-order za Max Paynea na Zavviju moro odma platit ili čekaju do trenutka kad dobiju igru na lageru?

W3DR4N
29-03-2012, 21:04
Naplate ti igru tek nakon što pošalju. Za pre-order te ispadne 3-5 dana prije izlaska igre.

Maloki
29-03-2012, 21:19
Ti uzeo za plejku ili pc?

Babitz
30-03-2012, 08:38
Za plejku jer je izdajnička pička i kežual.

Systematic Reverse
30-03-2012, 12:30
VOL HEK!

:|

;(

što je najgore znalo mi se prije događat da igram CS na nekim balkanskim non-steam serverima, i rejpam recimo, par killova kroz zid ovo ono, i onda neki mulac kaže "sigurno ima wh" i admin me bana. ekipa nikad nije igrala sa dobrim slušalicama valjda ili neznam koji kurac..

znaci imam steam i nikad u zivotu nisam hack upalio, ali najbolje je sto na takvim serverima pravi cheateri znaju proci nekaznjeno.

Deadwalker
31-03-2012, 09:23
Za plejku jer je izdajnička pička i kežual.

Pa ako pogledaš na što su ličili dosadašnji Rockstarovi PC portovi, više se isplati uzeti konzolaško izdanje igre.

W3DR4N
31-03-2012, 11:35
Upravo zbog toga. Želim igrati Maxa u petom mjesecu, a ne za Božić kad dođe osmi patch.

Deadwalker
31-03-2012, 14:20
I ja ću vjerojatno na plejki, vidimo se Weky u multiu^^

streetrace777
31-03-2012, 20:34
I ja ću vjerojatno na plejki, vidimo se Weky u multiu^^

+1

Deadwalker
31-03-2012, 20:41
Op op, može^^ :)

Sickmanno1
05-04-2012, 12:30
VOL HEK!

:|

;(

što je najgore znalo mi se prije događat da igram CS na nekim balkanskim non-steam serverima, i rejpam recimo, par killova kroz zid ovo ono, i onda neki mulac kaže "sigurno ima wh" i admin me bana. ekipa nikad nije igrala sa dobrim slušalicama valjda ili neznam koji kurac..

znaci imam steam i nikad u zivotu nisam hack upalio, ali najbolje je sto na takvim serverima pravi cheateri znaju proci nekaznjeno.


Zato je najbolje ili imati svoj server ili postati admin na nekom serveru gdje igraš, pa se sam riješavaš takvih igrača i ti uživaš u miru igrajuči, bez previše živciranja ^^

Systematic Reverse
05-04-2012, 13:01
ma neigram više toliko kao prije, pa mi se stoga ni neda biti admin negdje ili imati svoj server ;(

doduše nikad mi se nije dalo biti admin xd

Sickmanno1
05-04-2012, 13:05
A što je problem biti admin? Igraš normalno i samo banaš nekoga ako je chiter ^^

Systematic Reverse
06-04-2012, 16:00
smara ekipa.

Sickmanno1
08-04-2012, 23:50
to stoji :(

al smaraju tak i tak :/

EnGuardian
04-07-2012, 20:15
mrzim klince koji hackiraju i misle da su bolji, a opet i s hackom izgube. ako su simpa pustim ih neka uzivaju, neka si podizu ego, taj sjaj u njihovim ocima dok misle da su najbolji je neprocjenjiv

realno sve muguce hackove mogu i ja nabaviti jer se time bavim u dobre svrhe, wall hack, map hack, aim bot, speed hack, itd., sve je to jednostavno za nabaviti, ali to ne radim jer smatram da je cilj zabaviti se s igrom, i da pokazes svoj skill u igri, a ne praseravati se s hackovima, i na cod-u skociti sa prozora i u zrak u pola sekunde napraviti tri head shoota s aim botom i sl. ako hoce da se natjece kao hacker, onda ajmo svi nabaviti hackove ili ako misli da je stvarno dobar, neka pokaze svoj skill u hackiranji programa, web stranica i sl.

bio sam tester u par online igara, tako da sam stvarno svasta izvodio, ali tu je greska i proizvodaca, jer daju mi posao da testiram, sve bugove koje nadem i sve moguce hackove i provaljivanja u server ili u igru, sve im to prijavljujem na javno. bugove popravljaju, protiv hackiranja postavljaju in game zastite kao i na serverima. a problem kada ja prijavim 100 stvari oni poprave samo njih 15 i puste igru u prodaju ili online, i onda svi ljudi vide moje prijave i koriste bugove koji nisu popravljeni, i budu banani ili rulaju u igri, i nakon godine-dvije netko treci nade taj bug, i prijavi ga, ovi mu kazu vec je prijavljen prije 2 godine, sta reci...

a jako puno toga sam vidao u online igrama, kada privatno das neke pare da ti naprave tvz bug da si na primjer imun na sve statuse, ili da si imun na sav magic damage kao sto je moj frend napravio, itd., tako da ima velikih problema i u tim proizvodacima, nista ne rade i zele sto vise para

WannabeClone
04-07-2012, 21:12
Malo podulji članak, ali evo, zanimljiva perspektiva jednog od onih koji plaćaju za hekove

http://kotaku.com/5919160/one-shot-one- ... ideo-games (http://kotaku.com/5919160/one-shot-one-kill-no-skill-why-a-regular-gamer-started-paying-to-cheat-at-video-games)

Sonic_Moronic
04-07-2012, 21:18
Kreten koji se pravda što drugima uništava zabavu.


But, certainly, paying cheaters are also gamers,
Nope.

Herr Schnitzel
04-07-2012, 21:29
Al pazi kako se odupire potrebi da ponovno krene hackat. Sunce malo.

EnGuardian
04-07-2012, 21:35
full je pro e

Babitz
04-07-2012, 22:15
Kotaku je mrtvo smeće od sajta. Dobim moždani udar kad god vidim naslove njihovih članaka.

Arbiter of Change
04-07-2012, 23:39
To je takav senzacionalistički site koji se okreće kako vjetar puše da ga uopće ni ne posjećujem zadnjih par mjeseci.