PDA

Pogledaj cijelu verziju : Sjebano :'(



Chappi
19-03-2012, 19:34
http://d24w6bsrhbeh9d.cloudfront.net/photo/3428438_700b.jpg

Mislim da ima slica tema..ali neka bude...sad kad sam ovo procitao necu moc spavat haha..par puta mi se dogodilaova sleep paraliza ali nikad nisam vidio te gluposti..nedaj boze da mi se kad jos dogodi :D

Kid A
19-03-2012, 19:38
http://i3.kym-cdn.com/photos/images/newsfeed/000/231/495/b2a.gif

Chappi
19-03-2012, 19:41
frajeru

Windwalker
19-03-2012, 19:55
Ja sam čak pročital. Fora.
Ima onaj film Insidious na tu temu.

Dania
19-03-2012, 20:05
Joj, evo ih Kolumba s najn gega.

TimeLord
19-03-2012, 20:16
Ne da mi se citat to iznad, prijatelj mi je to probao.
Kaze da moze kontrolirat svoje snove hahaha

Sonic_Moronic
19-03-2012, 20:18
Kakav je ovo bulšit lol. Demoni, mrtvi braće i sestre, wat. Lucidni snovi ne predstavljaju nikakvu opasnost ako ne radiš gluposti.

Chappi
19-03-2012, 20:25
Joj, evo ih Kolumba s najn gega.

Ma nema veze sto je najngeg..samo ocu rec cini se fora..iako sjebano..htio sam poantu stavit na ovu sleep paralizu, ne na lucid dreaming..posto mi se ta paraliza dogodila par puta...

Dania
19-03-2012, 20:27
"Regardless of hallucinations, they are all "evil presences""
preloše hahaha

Ma znam, al' ne znam zašto i kako ljudi uspiju sve do krajnjih granica banalizirati i umotati u nešto neobjašnjivo i "zlo"

Maja
19-03-2012, 20:34
Jako odvratan osjećaj

Sonic_Moronic
19-03-2012, 20:37
"Regardless of hallucinations, they are all "evil presences""
preloše hahaha

Ma znam, al' ne znam zašto i kako ljudi uspiju sve do krajnjih granica banalizirati i umotati u nešto neobjašnjivo i "zlo"

Bilo bi prejednostavno da se radi o snovima, moraju biti duhovna iskustva i ukazanja boga.

Chappi
19-03-2012, 20:55
Mislim ja san teski nevjernik u boga i svih tih gluposti...ali se zapitas...frend mi je pricao o tome da se i njemu dogodilo..i danas procitam ovo i sjetim se toga fak..pa ovo je isto kao sta je on opisao...odnosi se ovo na demone toboze..kao nije se isto mogao pomaknut..i vidio je toboze dolazi taj demon s crvenim ocima na njegova prsa i pritisce ga...onda se uspio pomaknut..ali da ga je bilo pun kurac strah nakon toga...ja sam mu govorio da su to gluposti ovo ono..ali sad kad procitas ovo, nije ti svejedno...

Kid A
19-03-2012, 20:57
Chappi nemoj dalje molim te

Chappi
19-03-2012, 21:09
A da znam...sam sebe cinim kretenom ali jebiga...gluposti su ali ono..FORAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

SharpDressedChevap
19-03-2012, 21:12
Prvo Deep Web, sad ovo.
Kako jebeno slučajno, uvijek kad sam bolestan imam običaj čitat takve stvari i baš večeras opet moram, oh well :(

Dania
19-03-2012, 21:19
"Some people see Johnny Depp wearing a hat"
daaaaaaj, nek' me netko makne od ove teme hahaha

Looky
19-03-2012, 21:21
tolko očaran i sve, i onda vidim watermark i

http://i3.kym-cdn.com/profiles/icons/big/000/110/902/Flipping%20Tables.jpg

Dania
19-03-2012, 21:22
E, ljudi? Imamo temu za ovo.

sickpetey
19-03-2012, 21:23
Procito na preskokce. Izgleda da ce mi trebati egzorcist. I xara klanjam ti sve
sad mi se jede piletina a imam tjesteninu.

hansi
19-03-2012, 21:31
ima onaj neki kurac, sto nacrtas nesto na dlanove ruke i onda kad legnes i pokusas spavat uzasno ti se manta, povraca, znojis se i to, citao sam na /x/-u o tome cini mi se, stalno tamo ima nesto tog tipa

Xero
19-03-2012, 21:33
Yeah, maybe so.

Chappi
19-03-2012, 21:36
http://en.wikipedia.org/wiki/Sleep_paralysis

System
19-03-2012, 21:42
Vrhunska tema.

Dania
19-03-2012, 21:49
Al' ajd da nemamo temu za to.

GDra
19-03-2012, 21:52
Pa linkajte temu lol:
http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?f=107&t=9652

Kid A
19-03-2012, 22:01
E, ljudi? Imamo temu za ovo.

Al' ajd da nemamo temu za to.

Sjecam se kad sam tek dosao na forum 80% Predinih postova je bilo ili "ima vec tema" ili "oftopic", fakat sam mislio da ima neke veze sa casopisom

Dania
19-03-2012, 22:04
Ma, zanemarite, nije mi se dalo tražiti :) Barem meni nije problem off topičariti haha
umorna sam i hiperaktivna to je sve ^^

MasaKrisT
19-03-2012, 23:31
drogiraj se ko sva normalna deca

cham3leon
19-03-2012, 23:32
Al ako možeš imat loš trip sa LD-anjem, onda ti se vjerojatno mogu ukazivat ovakve stvari.

Chappi
19-03-2012, 23:40
proslo me..mos locak temu..blesav sam

Sonic_Moronic
20-03-2012, 08:14
Mislim ja sam teški nevjernik u boga i sve to, ali se zapitaš.

Mirko L
20-03-2012, 14:01
Sleep paralysis nije nikakvo zlo prisustvo ili štajaznam, zapravo je vrlo jednostavno.

Kada se ne mičeš dugo vremena (niti prstom), pogotovo dok spavaš na leđima, tijelo ti šalje signale da provjeri jesi li zaspao. Počne te sve svrbiti (siguran sam da vam se desilo da ako pokušate biti mirni, sve vas svrbi) i ako se ne odazivaš na to, krene SP, iako ne mora točno tako započeti. U svakom slučaju, ona je tu da spriječi mjesečarenje, jer svi mi upadnemo u SP nakon što zaspemo.

To ne mora biti loše iskustvo, oni koju su navikli na to ili koji to izazivaju namjerno uopće ne vide ružne stvari, nego lijepe boje (bok xara) ili štogod predstavlja nekakav mir prije nego opasnost. Ljudi obično kad upadnu u to, priseru se ko pičke, pa shodno i sa strahom dolaze halucinacije. Ništa se nikome ne može dogoditi. Ne može.

Eto, da razjasnim stvari. I lucidni snovi su zakon :)

Viper33
20-03-2012, 15:09
Cek sta se moze tripat bez acida/gljiva i slicnih pizdarija?
Lol kako to?

[Razzarach]

Mirko L
20-03-2012, 15:30
Može. Logično, praćenjem uputa: Ne mičeš se, ne češeš se i ležiš na leđima :)

Ti biraš hoće li iskustvo biti dobro ili loše.

GDra
20-03-2012, 15:45
Šteta što više ljudi ne zna za lucidne snove, a i većina od onih koji su čuli ne vjeruju u to. :(

Dania
20-03-2012, 16:20
Ne kužim, nije to bog pa da ne vjeruješ u njega. Ovo čak nije ni upitno. Prvi put čujem da netko "ne vjeruje" :/

cham3leon
20-03-2012, 16:51
Moj djed ne vjeruje u LD. Doduše, on ne vjeruje nikome i ničemu, malo mu fali da ne vjeruje u svemir i okrugli oblik Zemlje.

Windwalker
20-03-2012, 16:54
Tvoj djed je mudar.

GDra
20-03-2012, 17:46
Ne kužim, nije to bog pa da ne vjeruješ u njega. Ovo čak nije ni upitno. Prvi put čujem da netko "ne vjeruje" :/
U mom razredu skoro nitko ne vjeruje, misle da su to neke čarolije ili nešto tako. :(

Mirko L
20-03-2012, 20:24
Ili zapravo većina ljudi kojima to spomeneš.
Odbace ideju u startu nečim tipa ''a ostavi se tih stvari'', a dobar broj kršćana misli da je to sotonizam.

Chappi
20-03-2012, 20:35
Ma jeben van glavu..ne da ne vjerujem u lucidne snove i to..nego sam htio napmenuti posto ne vjerujem u boga bilo bi ajmo rec licemjerno da povjerujem ovo s teksta da su to sotone ili stajaznam koji kurac je vise to..toboze te zloceste sile ili stajaznam...

cham3leon
20-03-2012, 20:36
a dobar broj kršćana misli da je to sotonizam.

Možda u tvom kraju gdje se ljudi briju sabljama :>

SharpDressedChevap
20-03-2012, 21:22
Ili zapravo većina ljudi kojima to spomeneš.
Odbace ideju u startu nečim tipa ''a ostavi se tih stvari'', a dobar broj kršćana misli da je to sotonizam.

štaje fakeru, prodaješ ljudima priče ovdje a na fejsbuku lajkaš slike nekih pičoka (vidjeh ja, dobre su tho).
Odričem te se.
Nekad si imao morala :(

Sonic_Moronic
20-03-2012, 22:01
Lucidni snovi su znanstveno dokazani, ako vas je zadovoljilo, možemo krenut dalje.

Također su komplikovani za postignut nama nesretnicima koji ih ne dobivaju prirodno (umrite), pa me zaboli više lol.

Mirko L
20-03-2012, 22:10
a dobar broj kršćana misli da je to sotonizam.

Možda u tvom kraju gdje se ljudi briju sabljama :>

Nisam to mislio kao napad nikome, samo sam htio naglasiti kako ljudi misle da je to više (crna) čarolija nego išta drugo :)

Markecgrad
20-03-2012, 22:13
Prije sam gotovo svaku drugu noć imao one slučajne lucidne snove, čilao u njima i sve je bilo kul i super. Onda sam se prije jedno godinu dana malo informirao o tome i probao izazvati lucidni san, uspio par puta i jednog dana tako fejlao da nisam cijelu noć mogao spavati. Od tada mi se nije niti jednom dogodio rendom izazvan lucidni san, i to govorim o dobrih godinu dana. I blame mirko.

Dania
20-03-2012, 22:18
Nekad si imao morala :(
Reče čovjek s Vucom na avataru :D

SharpDressedChevap
20-03-2012, 22:42
Nekad si imao morala :(
Reče čovjek s Vucom na avataru :D

And your point is? :)

TeraBajt
21-03-2012, 00:40
lucidni snovi su prejebeni. al ovo sranje mi nikad ne pali. valjda se ne opustim dovoljno, jer ja budem u toj pozi sat vremena i nista se ne dogodi.

al ono, u snu kad skontam da sanjam, e to je ludilo zivo

Wizard
21-03-2012, 01:34
Ja sam jednom iša spavat i vidia san zlu babu s svjetlećin očima. Mene je sad strah.

Mirko L
21-03-2012, 10:41
Also, kome je SP problem ima dosta načina kako da se otrgneš; probaj migoljiti nožnim prstima, duboko disati mislim, ili, čini se najuspješnije, micati mišićima lica (namrštiti se).

Također, što se više opireš i pokušavaš otrgnuti, gore će biti, pa se probaj smiriti.

@Tera- ne znam do čega je, nisam se dugo bavio tim stvarima. Jesi siguran da se ne češeš? :)
I probaj leći na leđa ako nisi.

@Markec- Sad se sjećam istog problema. To ti se dešava kad probaš WILD i ne uspiješ. To.me i natjeralo da odustanem od te tehnike.

cham3leon
21-03-2012, 10:56
Meni se više puta dogodilo da nakon fejlanog WILD-a više ne mogu spavat. To je najbolje vježbat kad nemaš nikakvih obaveza i ne moraš se ustajat ujutro i bit naspavan.

TeraBajt
21-03-2012, 11:36
miran sam, lezim na ledjima, otvorenih ustiju. jucer sam imao blage halucinacije, al ono tipa samo neki oblici mi se pred ocima formiraju i tako, nista toliko cisto ko ovi demoni i pizde materine. i cuo sam zvuk tipa pistanje nekakvo, ko vlak neki. samo sto je meni nakon nekog vremena to prestalo (a nisam nista napravio) a jos uvijek nisam bio paraliziran.
@chameleon ja zaspim odma onda jer sam uzasno umoran poslje toga, jedino sto onda tesko ustanem ujutro

Mirko L
21-03-2012, 13:44
Takve halucinacije ti idu tek nakon što upadneš u SP, tako da nije čudo da nisi to iskusio. A kao što rekoh, demoni ne moraju biti ako se toga ne bojiš. A ima i gorih stvari od demona, pa ću staviti u spoiler u slučaju da netko osjeća da će izgubiti želju za tim :)

Česte su male blijede djevojčice koje ti se tiho približavaju i vrištanje. Što horrori čine od uma :)

Naravno, bitno je shvatiti da to samo tvoj bolesni um smišlja i da se ništa u stvarnosti ne događa.
A moj jedini preostali savjet, Tera, je da to pokušavaš duboko u noćnim jutarnjim satima, tada je u ogromnom broju slučaja WILD najuspješniji. Ne zato što je jutro, nego zato što se probudiš nakon dosta sna i jedino što tvoj mozak želi je vratiti se u SP i san. Dakle, recimo da odeš spavati u ponoć. Probudiš se nakon 4-5 sati sna, recimo u 5 i onda pokušaj. Puno će ti lakše tijelo tada zaspati, samo se potrudi da i ti ne zaspeš. Dakle, nemoj se prepustiti tome isti sekund kad se probudiš i ne puštaj da ti um odluta i da zaspeš. Ako ostaneš budan nelo vrijeme, vrlo je vjerojatno da ćeš doživiti SP. Eto. GL.

Markecgrad
21-03-2012, 14:02
A moj jedini preostali savjet, Tera, je da to pokušavaš duboko u noćnim jutarnjim satima, tada je u ogromnom broju slučaja WILD najuspješniji. Ne zato što je jutro, nego zato što se probudiš nakon dosta sna i jedino što tvoj mozak želi je vratiti se u SP i san. Dakle, recimo da odeš spavati u ponoć. Probudiš se nakon 4-5 sati sna, recimo u 5 i onda pokušaj. Puno će ti lakše tijelo tada zaspati, samo se potrudi da i ti ne zaspeš. Dakle, nemoj se prepustiti tome isti sekund kad se probudiš i ne puštaj da ti um odluta i da zaspeš. Ako ostaneš budan nelo vrijeme, vrlo je vjerojatno da ćeš doživiti SP. Eto. GL.

Preporučam ovo! Obično to radim kada se probudim prerano ujutro prije škole, i u većini slučajeva uspije :)

m0dkayZ
21-03-2012, 14:23
Sjebani ste vi u glavi

Mirko L
21-03-2012, 15:00
Eto, baš to je što bi ti prosječan čovjek rekao na LDanje. Ko da smo se dogovorili da ovo napiše :)

Markecgrad
21-03-2012, 15:09
Misliš, prosječan retard?

m0dkayZ
21-03-2012, 16:04
Odrasti sine. Mani se snova.

Mirko L
21-03-2012, 19:10
Lol, bravo.
Ajde, reci mi, molim lijepo, koje su to zanimacije odraslih kojima bi se trebao baviti?

TeraBajt
21-03-2012, 19:36
to moze reci samo onaj ko nije iskusio LD.
LD je ono, ultimate fun :)))
kad bi mogo kontrolirat svaki san samo bi spavo jebote :)) ne bi se budio uopste:D

McPingvin_v2.0
21-03-2012, 19:41
Vjera u Boga i seljačka sloga.

Kid A
21-03-2012, 19:59
Dugogodisnjim "treningom" (totalno glup izraz u ovom slucaju, znam) sam se uspio dovesti u stanje da mogu bar jednom tjedno inducirati LD kod sebe, vjerojatno bi broj bio veci da imam vise vremena da se posvetim tom. Posao i hrpa obaveza me sprecavaju, nekad mi je samo dovoljno da se posteno naspavam lol. U sustini nije toliko tesko kad jednom skuzis obrazac na kom radi (varira od osobe do osobe uz sitne preinake, nema bas neke univerzalne formule i svatko ima odredjen katalizator) iako opet nije jedna od onih stvari koje naucis i uvijek imas u sebi aka voznja bicikla, potrebno je stalno odrzavati i vracati se povremeno
EDIT
jbt kako lose sastavljene recenice

cham3leon
21-03-2012, 21:10
Lol, bravo.
Ajde, reci mi, molim lijepo, koje su to zanimacije odraslih kojima bi se trebao baviti?

Nogomet, pivo i barenje pičaka.

Ovo prvo zato jer je svakako muževno, zrelo i uzorito igrati se s loptom, a posebice je pohvalno ako na taj način zarađuješ za život dok neozbiljni ljudi uče i rade. Ako već ne igraš profesionalno, onda je odraslo i muški da skačeš na tribinama i vrijeđaš svoje sugrađane. Na taj način ćeš također dati i dobar primjer mladima, jer ako mrziš tuđe, voliš svoje, što je automatski pohvalno jer je netko tako rekao. Mržnja = ljubav, čista logika.

Drugo, zato jer biranjem žute tekućine od žitarica kao svog omiljenog napitka postaješ zreo i ozbiljan. Kako misliš zašto? Zato jer to tako jednostavno je. Nema ništa odraslije od odbacivanja vlastitih ukusa i različitosti i postajanja jednog velikog trbušastog tutaškog kolektiva koji je previše odrastao i zreo da bi razmišljao o tim glupostima.

Treće, zato jer je čovjek skup primitivnih nagona kao i svaka životinja, što znači da je čovjek koji koristi naziv "žena" umjesto "pička" ili homoseksualac ili jednostavno nije dovoljno odrastao. Tretirati žene kao ravnopravna ljudska bića, to je tako djetinjasto i gej, lol.

Također razmišljati o bilo čemu što nije jedno od 3 navedene stvari i nema veze sa običnim životnim pitanjima kao što su nove felge na autu ili cijena cigareta i jeftine pive je djetinjasto i nije prilično punoljetnoj osobi.

I gej je.

GDra
21-03-2012, 21:14
:pray: :pray: :pray:

hansi
21-03-2012, 21:25
Lol, bravo.
Ajde, reci mi, molim lijepo, koje su to zanimacije odraslih kojima bi se trebao baviti?

Nogomet, pivo i barenje pičaka.

Ovo prvo zato jer je svakako muževno, zrelo i uzorito igrati se s loptom, a posebice je pohvalno ako na taj način zarađuješ za život dok neozbiljni ljudi uče i rade. Ako već ne igraš profesionalno, onda je odraslo i muški da skačeš na tribinama i vrijeđaš svoje sugrađane. Na taj način ćeš također dati i dobar primjer mladima, jer ako mrziš tuđe, voliš svoje, što je automatski pohvalno jer je netko tako rekao. Mržnja = ljubav, čista logika.

Drugo, zato jer biranjem žute tekućine od žitarica kao svog omiljenog napitka postaješ zreo i ozbiljan. Kako misliš zašto? Zato jer to tako jednostavno je. Nema ništa odraslije od odbacivanja vlastitih ukusa i različitosti i postajanja jednog velikog trbušastog tutaškog kolektiva koji je previše odrastao i zreo da bi razmišljao o tim glupostima.

Treće, zato jer je čovjek skup primitivnih nagona kao i svaka životinja, što znači da je čovjek koji koristi naziv "žena" umjesto "pička" ili homoseksualac ili jednostavno nije dovoljno odrastao. Tretirati žene kao ravnopravna ljudska bića, to je tako djetinjasto i gej, lol.

Također razmišljati o bilo čemu što nije jedno od 3 navedene stvari i nema veze sa običnim životnim pitanjima kao što su nove felge na autu ili cijena cigareta i jeftine pive je djetinjasto i nije prilično punoljetnoj osobi.

I gej je.

ili jednostavno odigras na balun sa prijateljima, popijes koju pivu jer eto tako, ovo trece se djelomicno slazem

Xero
21-03-2012, 22:39
Šta je balun? Jel to ima kakve veze s padanjem po ledu?

hansi
21-03-2012, 22:44
ne, to ima veze sa time da ne sjedis po cijeli dan ispred kompljuktora nego izades vani
ne odnosi se na tebe

Xero
21-03-2012, 22:46
Dobro, čuo sam da je taj "led" što postoji vani smrtonosan za nas splićane.

Windwalker
21-03-2012, 23:08
Lol, bravo.
Ajde, reci mi, molim lijepo, koje su to zanimacije odraslih kojima bi se trebao baviti?

Nogomet, pivo i barenje pičaka.

Ovo prvo zato jer je svakako muževno, zrelo i uzorito igrati se s loptom, a posebice je pohvalno ako na taj način zarađuješ za život dok neozbiljni ljudi uče i rade. Ako već ne igraš profesionalno, onda je odraslo i muški da skačeš na tribinama i vrijeđaš svoje sugrađane. Na taj način ćeš također dati i dobar primjer mladima, jer ako mrziš tuđe, voliš svoje, što je automatski pohvalno jer je netko tako rekao. Mržnja = ljubav, čista logika.

Drugo, zato jer biranjem žute tekućine od žitarica kao svog omiljenog napitka postaješ zreo i ozbiljan. Kako misliš zašto? Zato jer to tako jednostavno je. Nema ništa odraslije od odbacivanja vlastitih ukusa i različitosti i postajanja jednog velikog trbušastog tutaškog kolektiva koji je previše odrastao i zreo da bi razmišljao o tim glupostima.

Treće, zato jer je čovjek skup primitivnih nagona kao i svaka životinja, što znači da je čovjek koji koristi naziv "žena" umjesto "pička" ili homoseksualac ili jednostavno nije dovoljno odrastao. Tretirati žene kao ravnopravna ljudska bića, to je tako djetinjasto i gej, lol.

Također razmišljati o bilo čemu što nije jedno od 3 navedene stvari i nema veze sa običnim životnim pitanjima kao što su nove felge na autu ili cijena cigareta i jeftine pive je djetinjasto i nije prilično punoljetnoj osobi.

I gej je.

Uljepšao si mi večer.

Sad i ja znam kako postati muškarac. 8)

TeraBajt
21-03-2012, 23:16
kako je hansi postao haj lajf tip u samo godinu dana (H)

iz 4chan drkadzije u RL brijaca

cham3leon
21-03-2012, 23:33
U manje od 1 dana.

hansi
22-03-2012, 00:18
disi leo pichko

EnGuardian
13-05-2012, 17:58
procitao sam prva dva tri debela reda na slici dalje mi se ne da citati ali vidim iz komentara da spominjete boga na slikama je neki demon i te fore.
ja sam nevjernik i imao sam svakakva iskustva medu kojima su i ovakva da spavam a budan sam medutim se ne mogu probuditi eventualno batuljam uokolo i napravim neko sranje za koje nisam svjestan ili mislim da sam samo sanjao ili sam paraliziran i dozivljavam svakakve izmisljene sokove koje vidim a ne postoje ili od straha tocnije sokova razbijem zid ne dominantnom rukom ili pak tokom sna i te lucidnosti od sokova padnem u nesvjest pa zavrsim u bolnici jer se ne mogu probuditi.
ali da mozda ima nesto s drugog svjeta u tome duhovi i te pizdarije mozda vanzemaljci tko ce znati. ja to sve negiram u ovom slucaju i privrzen sam znanosti na prvom mjestu medicini u ovom slucaju.
naime kada covjek spava je paraliziran zbog mozga koji takoder spava. zbog neobjasnjivih razloga neki su i objasnjivi ali ovi nisu. zna se probuditi dio mozga zaduzen recimo za vid a skupa s njime se budi i svjest. medutim jos spavas nisi budan i mozak ti spava podsvjest ti bude na pola budna svjest potpuno buda i recimo u ovom primjeru ti je vid potpuno budan. u tom slucaju si paraliziran i ne mozes nista osim gledati uokolo a sve sto vidis ces zapamtiti jer ti je svjest budna medutim sve sto vidis vidjeti ces volju podsvjesti. ja sam tako primjerice vidio kako mi po sobi razne stvari lete kako su zidovi u pjeni poput fontane i sl. naravno nema sokova dok podsvjest ne ode dalje pa dok ne pocne emitirati stvari u zvjeri ili pak stvari koje lete pa se naglo zalete tebi u glavu itd. tada dozivljavas traume i sokove na koje ne mozes reagirati. tocnije mozes reagirati automatski da padnes u nesvjest eventualno ako ti je budan centar mozga zaduzen za kretanje tijelom mozes reagirati udarcem i sl. ali to u glavnom izgleda kao da pijanac udara iako nisi pijan niti konzumirao nikakve droge ovisno sta udaras udarci su u glavnom nekontrolirani neprecizni i veoma snazni a ako si neki bjedni starcic nece te zderati srcka jer tijelo spava miruje i ne napreze se moguce je da ti se desi neka iskra u mozgu i da odspavas dodatnih 20 sati u komadu i probudis se polomljen ili pak kod male djece da zanijeme ili im se rodi veliki strah od necega sto ne znaju pojasniti.
imao sam vec cetiri takva iskustva
prvo je nista specijalno doli mjesecarenja ispremjestao neke stvari vrlo komplicirano tipa iz rupe uzeo nesto i ostavio na drugoj strani sobe u sjebanu ladicu koju ne mozes izvuci samo tako ugasio alarm na mobitelu ugasio sat na drugoj strani sobe itd. probudim se i gledam sta je ovo znam gdje sam sta ostavio i znam da sam navio satove isao sam normalno spavati medutim je pola stvari bilo ispremjestano a sam sam doma.
drugo iskustvo je bilo da sam se probudio u potpunosti ali paraliziran. sat je zvonio sve znam sve vidim sve normalno razmisljam da moram ustati spremiti se i ici van ali potpuna paraliza i nemoc. htio sam se derati svom snagom ali svu snagu koju sam ulozio na deranje i svo naprezanje da se sto jace zaderem je bilo okoncano tek jedva saputajucim glasom. nakon jos sat vremena lezanja sam se mogao pomalo poceti micati ali to je u glavnom bilo jedva puzanje po podu uz sve napore napola paraliziranog i slabog tijela.
trece iskustvo su bile letece stvari po sobi od kojih sam izgubio svjest i prespavao oko 20 sati tocnije legao na vecer probudio se na vecer sljedeci dan.
cetvrto iskustvo je bilo da sam bio budan osamucen i gledam zidove u pjeni popipam zid tvrd je znam da je zid ne moze biti pjena budan sam sve shvacam i kontam medutim jos spavam i sanjam pa sam na kraju lupao po zidu rukom a to je bio pregradbeni zid koji je odzvanjao dok na kraju pjena nije nestala.
znam da zvuci idiotski sve to ali medicina ima jednostavne odgovore na to. bio sam u bolnici zbog tako toga i to se navodno zna desavati ne cesto ali se ipak zna desavati a oni to znaju objasniti i znaju sta se u mozgu sve desava ja ne znam jer nisam doktor ali nista specijalno komplicirano se ne desava i nema potrebe za bilo kakvim lijekovima lijecenjima i tome slicno. jednostavno glupost neka u mozgu koliko god to zvuci kao izmisljene price nepostojece price itd. to se ipak desava i za to se zna ali nema potrebe za panikom u vecini slucajeva se ne desi nista znacajnije. neki to nikada ne dozive neki jednom u zivotu neki svakih deset godina sasvim nebitno. odbijam cinjenicu da su tu umjesane vece sile boga duhova vragova vanzemaljaca demona alaha sejtana sotone kada postoje znanstvena objasnjenja za to

Hexfire
13-05-2012, 18:11
EnGuardian strikes again.

EnGuardian
13-05-2012, 18:14
uveo sam novi red pored tockice sta se sada bunis haha

Dania
13-05-2012, 18:20
Nakon što sam jedva ovo pročitala, kopirala sam tvoj post u notepad i krenula ispravljati. Došla sam do četvrtine i ne mogu više. :(
Molim te koristi interpunkcije, ako već ne želiš dijakritičke znakove.
Ali, da, to što si rekao je sasvim u redu i razumijemo tvoja iskustva. Ovo je tema u koju možeš pisati o tome: LUCIDNI SNOVI (http://www.pcplay.hr/forum/viewtopic.php?f=107&t=9652&hilit=lucidni+snovi)

EnGuardian
13-05-2012, 18:28
dobro

Sonic_Moronic
13-05-2012, 18:48
POST :pray:

Delirium
13-05-2012, 19:01
:pray: :pray: :pray:
Jebote sve

ALSO:

zbog neobjasnjivih razloga neki su i objasnjivi ali ovi nisu.

:pray: :pray:

Markecgrad
13-05-2012, 19:30
medutim jos spavas nisi budan i mozak ti spava podsvjest ti bude na pola budna svjest potpuno buda i recimo u ovom primjeru ti je vid potpuno budan.

Isusbug :pray: :pray: :pray:

GDra
13-05-2012, 20:14
Znam da je troll, ali svejedno :pray: :pray: :pray: :pray:

Aerial
13-05-2012, 21:28
Nisam uopće skuižio ovaj thread prije... :O

Što je čudno s obzirom da, po svemu sudeći, patim od ovog jebenog conditiona ponekad. Pojma nisam znao kako se to zove, al eto, sad valjda znam..
90% takvih slučajeva mi se odnose na "popodnevna ubijanja oka" na kauču, koja se znaju pretvoriti u paralize i skoro pa napade panike. Mislim da zapinjem u onoj fazi prelaska iz REM-a u svjesno stanje.
U pravilu mi se dogodi da se tijekom buđenja nađem nepokretan ali djelomice svjestan okoline, uglavnom isključivo zbog vizualne percepcije. Ako se stanje odugovlači počnem se tresti.
Kao bonus me počnu onda pucati i nekakve paranoje i "imminent sense of danger" i očekujem da će svaki jebeni tren netko/nešto doći do kauča. Prođe nakon par desetaka sekundi ili minut-dvije.

Oh well.
Nakon toga skuham kavu i ne gledam iza zida.