PDA

Pogledaj cijelu verziju : Neki glupi win7 problemi koje mi se neda googlat



Windwalker
16-03-2012, 13:48
Dakle, instalirao sam win7 nakon što mi je vista ubijala laptop zadnjih par mjeseci.
Dobar je, ali ima par mušica koje bi htio maknuti.

1. Na youtubeu mi ne da puni full screen kad ga stavim, vć se i dalje vidi start menu, te ono gore gdje se upisuje stranica i to. Koristim operu, no ne vjerujem da je u njoj problem, kad mi se s vistom to nije događalo.

2. Kako isključit ono konstantno ispitivanje vjerujem li nekom programu koji pokrećem?

3. Kako promjenit boju i maknut prozirnost start menua? Ružan mi je (ružniji nego vistin).

Eto, zasad to.

keko
16-03-2012, 14:17
Znam samo odgovor na drugo pitanje: u donjem desnom kutu klikneš onu zastavu, onda open action center, change user account control setting i tamo si podesiš.

Windwalker
16-03-2012, 14:28
Ok, hvala.

cham3leon
16-03-2012, 14:32
desni klik i Personalize, tamo imaš sve opcije za boju i transparentnost.

A šta se Opere tiče, mislim da znam na što misliš, jer se to i meni katkad događalo, ali pošto je to Opera, nema šanse da ćeš naći neko konkretno objašnjenje zašto se to događa. Probaj pričekati iduću verziju pa da vidiš da li će se šta promijeniti.

Windwalker
16-03-2012, 14:39
Aha.

Ovo za boje sam vidio, samo se nisam baš snašao. Vidim da se može promjeniti boja skoro svakog prozorčića i pozadine, no nisam uspio naći za start menu traku. Probat ću još prčkati.
Bilo bi bolje da imaju opciju koja bi promjenila boju svih njih odjednom u željenu, kao što je vista imala.

A ono prvo me čudi, jer je još jučer na visti bilo kako treba, a mislim da sam i onda imao najnoviju verziju opere.

EDIT
Ipak sam našao ono za boje i slično je ko na visti. Jučer sam izgleda nešto krivo stisnuo.

Maja
17-03-2012, 17:39
desni klik i Personalize, tamo imaš sve opcije za boju i transparentnost.

Hvala :D