PDA

Pogledaj cijelu verziju : Prodaja wow accountova...



Berax0r
18-08-2006, 09:15
ajmo to malo komentirati:kakva je fora doći do lvl 60 i nekom ga prodati za otprilike 500kn kda mogu sam za 280kn kupiti wow i igrati u ''čarima'' wow-a.

Dreamer Deceiver
18-08-2006, 09:51
čuj neki nemaju vremena ili su ljeni a imaju love pa bacaju..ja igram na accauntovima od frendova kad oni nemaju vremena...

Systematic Reverse
18-08-2006, 13:10
čuj neki nemaju vremena ili su ljeni a imaju love pa bacaju..ja igram na accauntovima od frendova kad oni nemaju vremena...

E ljudi. Jel ima WoW kakaw SINGLE PLAYER?

Dreamer Deceiver
18-08-2006, 13:45
čuj neki nemaju vremena ili su ljeni a imaju love pa bacaju..ja igram na accauntovima od frendova kad oni nemaju vremena...

E ljudi. Jel ima WoW kakaw SINGLE PLAYER?

:rotfl: :rotfl: :rotfl:

Systematic Reverse
18-08-2006, 14:55
čuj neki nemaju vremena ili su ljeni a imaju love pa bacaju..ja igram na accauntovima od frendova kad oni nemaju vremena...

E ljudi. Jel ima WoW kakaw SINGLE PLAYER?

:rotfl: :rotfl: :rotfl:

To znači ne...

Pitam. Nemam para baš da ga mogu igrati. :cry: Šta se odma smiješ...

Dreamer Deceiver
18-08-2006, 15:13
[quote=Morgoth]čuj neki nemaju vremena ili su ljeni a imaju love pa bacaju..ja igram na accauntovima od frendova kad oni nemaju vremena...

E ljudi. Jel ima WoW kakaw SINGLE PLAYER?

:rotfl: :rotfl: :rotfl:

To znači ne...

Pitam. Nemam para baš da ga mogu igrati. :cry: Šta se odma smiješ...[/quote:1nz0f4db]

yer je to i vrapci na grani znaju da nema singleplayer ali nabavi WOW i idi igrat na privatnim serrima(nije protiv zakona)...dobro tamo je puno bugova ali ipak je igrivist dobroa(maklar ne na razini oficijlnih servera)

GrannyKiller
18-08-2006, 15:23
ja milsim da je prodavanja accounta kretenski. štoviše, mislim da je WoW katastrofa :yuck: igra je kao igra super, ali katastrofa je kad se ljudi zakače za nju i postanu čudaci (ko dobar dio mojih frendova)...

trebalo bi zakonom zabranit prodavanja acc-a :killyou:

Wizard
18-08-2006, 15:50
Prodavanje accounta je sranje, ja svog nikad necu prodavai, kad mi dosadi igra izbrisat cu acc, to kupuju neki debilni bogatuni koji neznaju sto je igra ili kako uzivati u igri, to kupe samo da se mogu hvaliti, ali nikad takav igrac s nece mjeriti s pravim igracem koji je svog lika diga do 60 i skupia mu odlicne iteme ili neki tier set

Dreamer Deceiver
18-08-2006, 15:55
šutite svi...ako bogatuncic kupi accaunt barem cmo imat n00ba viška za genkat :D a to je uvijek zabavno

Jerry
18-08-2006, 16:14
čuj neki nemaju vremena ili su ljeni a imaju love pa bacaju..ja igram na accauntovima od frendova kad oni nemaju vremena...

E ljudi. Jel ima WoW kakaw SINGLE PLAYER?

:rotfl: :rotfl: :rotfl:nemoj se smijat,kad ne znaš ;)
copy/paste:

Pazi to sto ti je taj drugar pomenuo za singleplayer jeste da postoje razni emulatori servera za wow i moze se igrati bez povezivanja na net ... naravno moze i na piratskim serverima koji takodje koriste te emulatore kao dedicated servere ..... e sad da napomenem "ZESTOKO" su bagoviti .... pola questova neradi kako treba , mobovi su razbacani na sve strane i jako neizbalansirani tipa napada te lv 60 mob ispred questa za 1. level ... i ima jos puno puno ... naravno to je sve ilegalno i blizzard je pozatvarao skoro sve linkove sa emulatorima evo ti jedan link pa probaj da se snadjes
cenzura linka!
I da toplo ti preporucujem da nabavis original ... svi smo mi odvojili od usta da bi mogli da uzivamo u jednom ovakvom fenomenu ... poz

Sto se muchite da dizete server na svojoj mashini (sem ko je dial up pa ne moze da visi online) kad imate "private servera" koliko hocete.

cenzura linkova!
javi se na PM!

Ako treba jos samo recite...

Inace moze da se igra offline ali ima mana posto kad ugasite mashinu gasite i server...znachi skillovi i profesije goodbye, pa morate opet da ih uchite ali ostaje vam level i questovi.


UŽIVAJ!

tako nemojte srat kad ne znate ;)

da nejdem ot
što se mene tiče to je čista glupost kupovat account,samo mogu tatini i mamini sinovi ;)

Systematic Reverse
18-08-2006, 16:43
čuj neki nemaju vremena ili su ljeni a imaju love pa bacaju..ja igram na accauntovima od frendova kad oni nemaju vremena...

E ljudi. Jel ima WoW kakaw SINGLE PLAYER?

:rotfl: :rotfl: :rotfl:nemoj se smijat,kad ne znaš ;)
copy/paste:

Pazi to sto ti je taj drugar pomenuo za singleplayer jeste da postoje razni emulatori servera za wow i moze se igrati bez povezivanja na net ... naravno moze i na piratskim serverima koji takodje koriste te emulatore kao dedicated servere ..... e sad da napomenem "ZESTOKO" su bagoviti .... pola questova neradi kako treba , mobovi su razbacani na sve strane i jako neizbalansirani tipa napada te lv 60 mob ispred questa za 1. level ... i ima jos puno puno ... naravno to je sve ilegalno i blizzard je pozatvarao skoro sve linkove sa emulatorima evo ti jedan link pa probaj da se snadjes
cenzura linka!
I da toplo ti preporucujem da nabavis original ... svi smo mi odvojili od usta da bi mogli da uzivamo u jednom ovakvom fenomenu ... poz

Sto se muchite da dizete server na svojoj mashini (sem ko je dial up pa ne moze da visi online) kad imate "private servera" koliko hocete.

cenzura linkova!
javi se na PM!

Ako treba jos samo recite...

Inace moze da se igra offline ali ima mana posto kad ugasite mashinu gasite i server...znachi skillovi i profesije goodbye, pa morate opet da ih uchite ali ostaje vam level i questovi.


UŽIVAJ!

tako nemojte srat kad ne znate ;)

da nejdem ot
što se mene tiče to je čista glupost kupovat account,samo mogu tatini i mamini sinovi ;)

OK. Hwala. Budem pare skupio pa ču kupit oriđiđi.

$DJ DYX$
18-08-2006, 20:47
katastrofa je kad se ljudi zakače za nju i postanu čudaci (ko dobar dio mojih frendova)...


istina, tako je i moj pokojni prijatelj isto, oso u totalnu bananu i taman se oporavljo od WoW-a i eto, dogodilo se to sto se dogodilo...

R.I.P.

WEASEL
18-08-2006, 20:50
ja milsim da je prodavanja accounta kretenski. štoviše, mislim da je WoW katastrofa :yuck: igra je kao igra super, ali katastrofa je kad se ljudi zakače za nju i postanu čudaci (ko dobar dio mojih frendova)...

trebalo bi zakonom zabranit prodavanja acc-a :killyou:

HAHA, znam na što misliš, imamo frendove koji ograju wow, wow i samo wow, više ni subotom u grad ne izlaze :)

*Fila*
18-08-2006, 20:59
[quote=Morgoth]čuj neki nemaju vremena ili su ljeni a imaju love pa bacaju..ja igram na accauntovima od frendova kad oni nemaju vremena...

E ljudi. Jel ima WoW kakaw SINGLE PLAYER?

:rotfl: :rotfl: :rotfl:

To znači ne...

Pitam. Nemam para baš da ga mogu igrati. :cry: Šta se odma smiješ...[/quote:1olx5963]
Čuješ ja sam nabavio wow koji ima xcilence server znači možeš se spajat u lanu ali opet to nije ništ prema onom preko neta! :(

Sgt. Bull
18-08-2006, 21:06
ajmo to malo komentirati:kakva je fora doći do lvl 60 i nekom ga prodati za otprilike 500kn kda mogu sam za 280kn kupiti wow i igrati u ''čarima'' wow-a.
hmm slicna je situacija i sa acc u war3...dakle nabije lvl i ode u plus i onda proda??mislim trudi se i sve i onda hladnokrvno za pare proda acc..znam da nije kao wow ali opet je slicno i to me nervira...

Dj_Morales
18-08-2006, 21:26
ne bih ja to prodavao,to mi je glupo bezveze se mucit cilo vrime i onda prodat,sranj*!!! iako moji prijatelji to rade ja ne znan sta je njima to zabavno!!!

Imam Feebasa/Milotca
18-08-2006, 21:26
Ljudi ja prodajem acc za WoW, na poklon dobijete i frenda koji igra non-stop WoW. Dobijete i popust samo da ga se riješim. Recite mu da je čišćenje kuće u sklopu questa i nakon kaj počisti dajte mu nekaj okruglo i zlatne boje. :D

duksy
18-08-2006, 23:36
idu mi na živce ljudi koji pričaju kako mrze prodaju accountova , i kako ljudi nemaju sta radit s lvl 60 likom kad kupe account..
Ljudi ne pričajte o stvarima koje neznate , samo se sramotite..
Pravi WoW i počinje tek na lvlu 60

Systematic Reverse
18-08-2006, 23:57
Ljudi ja prodajem acc za WoW, na poklon dobijete i frenda koji igra non-stop WoW. Dobijete i popust samo da ga se riješim. Recite mu da je čišćenje kuće u sklopu questa i nakon kaj počisti dajte mu nekaj okruglo i zlatne boje. :D

:rotfl:

Ipak sam protiw toga...

Imam Feebasa/Milotca
19-08-2006, 00:00
idu mi na živce ljudi koji pričaju kako mrze prodaju accountova , i kako ljudi nemaju sta radit s lvl 60 likom kad kupe account..
Ljudi ne pričajte o stvarima koje neznate , samo se sramotite..
Pravi WoW i počinje tek na lvlu 60

Pravi WoW? To postaje grinding ko u svakom drugom MMORPG-u kad dođeš do zadnjeg nivoa. Dosadi mi lupanje po tamnicama nakon nekog vremena. Bolje mi je počet sa novim likom i proći ponovo nego grindat na kraju.

Berax0r
19-08-2006, 09:45
idu mi na živce ljudi koji pričaju kako mrze prodaju accountova , i kako ljudi nemaju sta radit s lvl 60 likom kad kupe account..
Ljudi ne pričajte o stvarima koje neznate , samo se sramotite..
Pravi WoW i počinje tek na lvlu 60

pa čekaj PRAVI WOW POČINJE TEK NA 60 lvlu???
Pa di je onda osiječaj kada si sretan što si zaradio prvi zlatnik ili kada sa druidom radiš quest da postaneš neka životinja???

Kiklop
28-08-2006, 17:13
ljudi ima ko za prodat acount






















joke :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

olio
28-08-2006, 17:17
ljudi ima ko za prodat acount

joke :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:nemoj spamat :D
a sa ontopic ....prodaja wow accounta je shit ...nabavi igru i account i igraj sa prvog lvl i trudi se

Kenyi
18-09-2006, 19:48
[quote=Morgoth]čuj neki nemaju vremena ili su ljeni a imaju love pa bacaju..ja igram na accauntovima od frendova kad oni nemaju vremena...

E ljudi. Jel ima WoW kakaw SINGLE PLAYER?

:rotfl: :rotfl: :rotfl:nemoj se smijat,kad ne znaš ;)
copy/paste:

Pazi to sto ti je taj drugar pomenuo za singleplayer jeste da postoje razni emulatori servera za wow i moze se igrati bez povezivanja na net ... naravno moze i na piratskim serverima koji takodje koriste te emulatore kao dedicated servere ..... e sad da napomenem "ZESTOKO" su bagoviti .... pola questova neradi kako treba , mobovi su razbacani na sve strane i jako neizbalansirani tipa napada te lv 60 mob ispred questa za 1. level ... i ima jos puno puno ... naravno to je sve ilegalno i blizzard je pozatvarao skoro sve linkove sa emulatorima evo ti jedan link pa probaj da se snadjes
cenzura linka!
I da toplo ti preporucujem da nabavis original ... svi smo mi odvojili od usta da bi mogli da uzivamo u jednom ovakvom fenomenu ... poz

Sto se muchite da dizete server na svojoj mashini (sem ko je dial up pa ne moze da visi online) kad imate "private servera" koliko hocete.

cenzura linkova!
javi se na PM!

Ako treba jos samo recite...

Inace moze da se igra offline ali ima mana posto kad ugasite mashinu gasite i server...znachi skillovi i profesije goodbye, pa morate opet da ih uchite ali ostaje vam level i questovi.


UŽIVAJ!

tako nemojte srat kad ne znate ;)

da nejdem ot
što se mene tiče to je čista glupost kupovat account,samo mogu tatini i mamini sinovi ;)

OK. Hwala. Budem pare skupio pa ču kupit oriđiđi.[/quote:2i40yfqc]

i sa originalom ces morati placati...

Chieftain
06-10-2006, 13:27
to kupuju neki debilni bogatuni koji neznaju sto je igra ili kako uzivati u igri, to kupe samo da se mogu hvaliti, ali nikad takav igrac s nece mjeriti s pravim igracem koji je svog lika diga do 60 i skupia mu odlicne iteme ili neki tier set

AGREE!!! :killyou:

Shadowhell
06-10-2006, 22:48
to kupuju neki debilni bogatuni koji neznaju sto je igra ili kako uzivati u igri, to kupe samo da se mogu hvaliti, ali nikad takav igrac s nece mjeriti s pravim igracem koji je svog lika diga do 60 i skupia mu odlicne iteme ili neki tier set

AGREE!!! :killyou:

slažem se



idu mi na živce ljudi koji pričaju kako mrze prodaju accountova , i kako ljudi nemaju sta radit s lvl 60 likom kad kupe account..
Ljudi ne pričajte o stvarima koje neznate , samo se sramotite..
Pravi WoW i počinje tek na lvlu 60

pa čekaj PRAVI WOW POČINJE TEK NA 60 lvlu???
Pa di je onda osiječaj kada si sretan što si zaradio prvi zlatnik ili kada sa druidom radiš quest da postaneš neka životinja???

nažalost niti blizu osjećaja kada prvi put zakolješ ragnarosa/nefa/onyxiu i sl. ..



idu mi na živce ljudi koji pričaju kako mrze prodaju accountova , i kako ljudi nemaju sta radit s lvl 60 likom kad kupe account..
Ljudi ne pričajte o stvarima koje neznate , samo se sramotite..
Pravi WoW i počinje tek na lvlu 60

Pravi WoW? To postaje grinding ko u svakom drugom MMORPG-u kad dođeš do zadnjeg nivoa. Dosadi mi lupanje po tamnicama nakon nekog vremena. Bolje mi je počet sa novim likom i proći ponovo nego grindat na kraju.

Pa dobro nije baš neki grind..možeš samo pvpati ili raidati što se svodi na dobivanje što bolje opreme. Može biti lijepo početi ispočetka s novim likom, ali samo ako imaš frendove koji će tu biti s tobom ..

Na kraju ti je sve isto ...još uvijek si na WoW-u, a blizz dobiva više love..