PDA

Pogledaj cijelu verziju : Križari - Tema za dogovor, itd.



hrčak
12-02-2012, 23:17
Dakle, u drugoj temi se igra. Od vas tražim sljedeće. U ovu temu stavite vašeg lika (može biti plemić, svećenik, kovač, vojnik, itd. itd.). Igra starta mirno, rat još nije počeo ali, kao što sam rekao, obje se strane pripremaju za rat. Zatim, što se tiče pričanja, očekujem da budete opširni, znači vi pričate priču vašeg lika dok ću ja tek tolko s vremena na vrijeme uletit kao GM i objasnit što se događalo kroz vrijeme od zadnjeg GMovog posta te ću vam dati nekoliko smjernica za dalje. Npr. lokalni ste beskućnik, dolazi vam moćnik i daje priliku da zaradite ubojstvom nekoga, a vi će te odabrati svoj put te će te objašnjavati što se događalo kroz svo to vrijeme, što ste napravili i posljedice, a ja, kao GM, ću vam kasnije dat opet neke druge smjernice za priču i tako do završetka. Nadam se da će te se zabavit. :D

Delirium
13-02-2012, 08:37
http://nibiryukov.narod.ru/nb_pinacoteca/nb_pinacoteca_painting/nb_pinacoteca_hecht-nielsen_the_grand_inquisitor.jpg
Ime: Valhidin Maradinski
Zemlja podrijetla: Ugarska
Narodnost: Hrvat
Vjerska pripadnost: Katolik
Fakcija: Inquisitio Haereticae Pravitatis

Bio:
Rođen na prostorima Krbave u selu Maradin, nekoliko godina prije Hrvatske personalne unije sa Mađarskom, bio je dijete neke seljanke koja je bila silovanja od strane jednog od bugarskih pljačkaša, koji su u to vrijeme harali tim područjem. Napušten zbog sramote koju je predstavljao, kao mali je odveden u lokalni samostan Benediktinaca i tamo je pokazao veliki umni kapacitet, brzo završavajući sve osnovne predmete poput logike, osnova teologije i matematike. Iako je bio razmjerno velik, nije io dobar radnik, jer je uvijek smatrao kako je vrijeme provedeno učeći i razmišljajući bolje od vremena provedenog radeći. U 17. godini, poslan je na studij kanonskog prava u Rim. Tamo se iskazao svojim oštrim stavovima prema nevjernicima, Islamu i ratu u Svetoj Zemlji.

Nedugo nakon studija dobiva biskupsku titulu, iako ne postaje biskup niti jedne oblasti. U Vatikanu je česta tema, da će sada, pošto je Sveta Zemlja sigurna od ruku nevjernika on dobiti Principat u tom području, kako bi se lokalno stanovništvo okrenulo na jednu pravu Vjeru, kojom god metodom to postigao.

Jedne noći, kočija je otišla iz Rima, jureći cestama, vukli su je mnogi konji koji su se redovno mjenjali svakih nekoliko milja. U toj kočiji je bio on, noseći dokument za glavnog zapovijednika Križara u svetoj zemlji.

"Pod zaštitom jedine i prave Crkve, prenositelj ovog pisma, imenovan je papinskim izaslanikom u Svetoj Zemlji... Nadbiskup Crkve Jeruzalemske i svih okolnih područja... Pomašćen u Palači Sv.Petra od Biskupa od Rima... Sva Vjerska pitanja u njegovoj nadležnosti... Neosporivo izručivanje nevjernika i lokalnog stanovništva koje ne prihvaća jedinu pravu vjeru..."

Munja je osvijetlila papinski pečat na omotnici, i čovjeka koji ju je držao u ruci. Osmijeh mu je preletio licem i nestao jednako brzo kao i munja...

I hope that this is good. Nadam se da sam shvatio kako ovo ide, i da nisam napravio previše "jakog" lika, možeš me slobodno nerfat ingame :D


(Nadam se da mi u prilog ide što prvi ikad RPam nekog iz Hrvatske) :I

Sonic_Moronic
13-02-2012, 13:26
Nakon ovog tvog opisa izgubio sam volju za igram, jer se definitivno ne mogu ufurati u razdoblje ni približno kao ti.

sickpetey
13-02-2012, 13:33
Ti kuzis da nije vazno jel tvoj opis opsirniji od njegovog il samo 2 recenice?

hrčak
13-02-2012, 16:10
Nemora sad to bit ubi bože čitav roman, ali ono, neka se shvaća šta se želi napraviti. Mislim da bi čak i pasalo nešto u stilu Deliriuma, veri gud. I kad ostali igrači stave likove krećemo

Delirium
13-02-2012, 19:55
Drago mi je da je dobro. Zadnjih dana sam ufuran (Pobjeđujem po natjecanjima) pa sam se raspiso na sve strane. :D

Looky
13-02-2012, 21:24
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/b/b2/John_of_Austria_portrait.jpg



Ime: Luc Chevalier
Zemlja podrijetla: Francuska
Narodnost: Francuz
Vjerska pripadnost: Katolik
Frakcija: Iohannites


Bio:
Rođen je godine 1161., kao drugo dijete Francuske plemićke obitelji Chevalier. Još dijete uvijek je bio zapostavljen od strane oca, koji ga je tretirao kao bezjaka. S druge strane, njegovog bi brata Yvesa uvijek stavljao na prvo mjesto, te mu ispunio svaku želju. Iz tog razloga, još od najranije dobi razvija mržnju prema starijem bratu. Sa deset godina, njegov ujak Tristan prepoznaje njegov talenat u mačevanju, te mu na dar poklanja drveni mač. Do šesnaeste godine savladava tehniku mačevanja, te na taj način pokušava pridobit očevu pozornost, međutim uzalud. Nakon toga se zatvara u sebe, te živi u agoniji.

U 21. godini, mislivši da je prebrodio najteže razdoblje - ponovo se vraća mačevanju. Smatrajući da je tu vještinu isklesao do savršenstva, prijavljuje se na bienalni plemićki turnir u mačevanju. S lakoćom je pomeo protivnike te se plasirao u finale. Stupivši u arenu, ostaje začuđen prizorom. Ispred njega se nalazio izvor sve njegove patnje, osoba koju je prezirao kao nikog na svijetu, osoba koja mu je uništila život. Pun bijesa, gotovo životinjski i bez imalo pažnje i discipline nasrće na, ni manje ni više nego njegovog rođenog brata Yvesa. Yves se s lakoćom izmiče, te ga zadajući mu udarac u leđa obara na tlo. Ne dopustivši mu da se ustane, hitro se baca na njega te ga drškom mača udara o tjeme glave, onesvjestivši ga. Prljava pobjeda! Nedopušten udarac! Iz sveg glasa vikao je Tristan, međutim uzalud, pobjednik već slavi, gotovo je...

Slavlje u čast pobjedniku održavalo se na dvoru kralja Filipa II., u čijem sklopu je bila i arena. U čast pobjedniku! Viknuo je Filip, poljubio prelijep zlatan pehar, te ga laganim pokretima ruku približavao Yvesovim rukama. Tik prije ove primopredaje, začuje se snažan zvuk, toliko snažan da je Filip II. uplašivši se ispustio iz ruku. Luc je znažnim udarcem razvalio ogromna vrata, koja su se u tom trenutku činila toliko slabašna da bi ih i najmanji dodir urušio. Pun mržnje u očima, vadi mač te izaziva Yvesa na duel. Yves se blago osmjehne, te prihvati učinivši isto. Iznenadno hitrim udarcem, Luc iznenađuje Yvesa te ga baca na koljena. Nakon toga, gledavši ga u oči, gotovo demonski probija mač kroz utrobu svog brata. Nakon bolnog krika, vadi mač tolikom brzinom da je krv prsne na sve strane. Natopio je svoje oči krvlju svoga brata. Tim se činom po prvi puta u svom životu osjećao ispunjenim, međutim ne zadugo. Trenutak nakon toga obaraju ga 2 kraljeva stražara, te ga vode u tamnicu.

Nakon 2 godine provedene u tamnici, pozvan je pred Crkveni sud. Ondje mu je sam papa Urban II. odredio kaznu. Jedino spasenje mu je bio odlazak u Jeruzalem, koji se našao u ozbiljnim problemima nakon pada Grofovije Edesse. Njegov ujak Tristan oprema ga novim oklopom i oružjem, te ga šalje kočijom u Jeruzalem. Začuđen novonastalim okolnostima u kočiji dolazi do zaključka: Možda uistinu Bog to želi od mene...




Prvi puta ovo radim, nadam se da je okej :)

Sonic_Moronic
13-02-2012, 21:26
Ime:SWilliam de Ferrers
Narodnost:SEnglez
Položaj:S3. grof od Derbya

William je 1162. naslijedio posjede i dvorac u Staffordshireu, od svog oca, prijašnjeg grofa Derbya. Desetak godina kasnije, pridružuje se pobuni protiv kralja Henryja II., koji je uskratio posjede njegovom ocu, a kasnije i njemu. Skupa sa drugim grofovima napada Nottingham. No, pobuna je neuspješna, i William biva zarobljen, kralj mu oduzima posjede i traži veliku materijalnu odštetu. Ipak uspijeva povratiti svoju čast, i nakon Henrijeve smrti, prati Richarda I. u Svetu Zemlju. Tamo se nada osvojiti nove posjede i osigurati budućnost.

Eto toliko sam neoriginalan da sam našao zanimljivog lika iz 3. Križarskog rata i ukrao većinu ovoga, ali kakogod. Bod za snalažljivost?

hrčak
13-02-2012, 21:30
Na ti bod :D

Daj ostali stavite svoje likove tak da možemo igrat

P.S. Ako se želite naknadno ubacit samo mi kažite i uguram vas :D

cham3leon
13-02-2012, 23:11
Evo, jedan masivan uvod.

Vrata se polako otškrinu puštajući prodornu traku svjetlosti u prostoriju utopljenu u mrak.
Knjige.
Kad se mrak povukao otkrio je golemu biblioteku u podrumu male seoske crkvice. Svesci, svici i tomovi prepuni drevnog znanja, a nad njima vonj teškog i staromodnog rada, primitivnih pigmenata, lošeg papira koji se raspadao. Otrov vremena.
- ...kažem, nije uobičajeno, ali pobrinemo se s vremena na vrijeme za sve ovo, pa mora biti nekome od koristi, jel'da? - Reče debeli svećenik gegajući se niz kamene stube u staru arhivu.
- Ma hvala vam, ali ne znam ako će tu biti tako nešto. Ovo mi djeluje prestaro.
- Ne, ne, tu mi stavljamo i novije stvari, ako tu nema, nema nigdje. Znači vama treba samo potvrda rođenja, kada ste ono rekli, tisuću osamsto...?
- ...devedeset prva, ali ne znam točno u kojem selu se rodio...
- Nije problem, mi to slažemo po godinama. Kako ste rekli ono ime?
- Lucio Lombardi - reče crnokosi čovjek u trapericama i iznošenoj jakni gledajući uokolo po prašnjavim policama - Rekla je gospođa da mi za to naslijeđe samo trebaju podaci o rođenju, bilo kakvi, i da je to onda riješeno.
Svećenik je samo tiho potvrdio i nastavio čeprkati po arhivi, a za to vrijeme, crnokosi posjetitelj prošetao se arhivom. S desne strane ulaza bio je jedan radni stol koji je i sam vidio bolje dane. Čovjek upali lampu iznad stola i zagleda se u stari svezak koji je stajao na stolu. Pored njega bilo je nekoliko novih listova papira i kemijska olovka.
- Samo bih vas molio da ne okrećete stranice na tome jer je stvarno u raspadu - napomene svećenik - Dobro je i potrajala. Datirali su je na rano 12. stoljeće, možda i ranije.
- Ozbiljno? Imate tako stare dokumente? A što je to uopće?
- Crkveni "popis duša". Isto ovo što i vama tražim. Zato sam ga izvadio neki dan da pokušam izvaditi što više imena i podataka. Tu vam se prije sve pisalo, tko se rodio, tko je umro, kako i od čega, kamo su otputovali, i slično. Mislim da je iz jednog sela koje danas više ne postoji, a bilo je tu sjeverozapadno desetak kilometara. Imali su svoju župu i sve.
Čovjek se zagledao u nečitljive popise u originalu, a zatim i u nove bilješke u kojima je svećenik zapisivao sve podatke koje je mogao iščitati o svakom čovjeku. Zadnji nedovršeni je glasio:

Alberto Bertolucci
Datum rođenja: ? (1150?)
Obitelj: Seljaci
Obrazovanje: Čita i piše
Otišao u sveto hodočašće (Jeruzalem?) (Treći križarski rat?)
Oženjen sa Cristinom, kćer Giulia

- Zar su i ljudi odavde odlazili u križarske ratove?
- Da, kako ne. Dobrovoljci se nisu odbijali. Moglo se dosta zaraditi, i tako. Jeste, ovdje nije baš bilo puno dobrovoljaca, ali izgleda da je Alberto bio jedan od njih. Tko će sada znati što ga natjera da iz ovih krajeva potegne do obale i ukrca se na brod za svetu zemlju.
- A što je ova rečenica tu ispod?
- Nemam pojma tko je to napisao i zašto, to se baš ne poklapa sa uobičajenom formom ovih dokumenata, ali možda znači nešto.
Slova u starom svesku izblijedjela su i pretvorila u obične tragove poteza perom, ali rečenica ispod i dalje se lijepo vidjela.


"Kad bi svi njegovali svoje i poštovali tuđe, život bi bio savršen."


Bilo je to geslo koje je uvijek ponavljao stari Guido Bertolucci. Dapače, živio je pod njime. Njegovo malo kraljevstvo, kako ga je zvao, bilo je samo stado ovaca, nekoliko pašnjaka i vinograd, ali volio ih je više nego njegov gospodar koji je zakonski posjedovao zemlju. Nije ni čudo da su ga seljani zvali "signor Guido". Nije bio običan priprosti kmet, već čovjek lijepih i mudrih riječi, predan svojoj zemlji, svojoj obitelji i Bogu. Kao da je želio svoj moto dokazati i prvi postaviti temelj tog savršenog života.
Ali nije baš uspio, pomisli Alberto gledajući Giuliu kako umorno leži u postelji. Alberto je bio siguran da je cijeli život živio onako kako ga je otac učio, ali život nije već godinama bio milostiv, a kamoli pravedan.
Nedugo nakon što je naslijedio očevo imanje, supruga mu je iznenada preminula ostavivši ga da se brine za svoju desetogodišnju kćer koja je sada očito isto bila na mukama. Padre Emilio je sjedio pokraj postelje pregledavajući malu i svako malo izrekavši neku kratku molitvu. Kao i sve ostalo, činio je to polako i pedantno dok je Alberta srce stezalo. Konačno je ustao i pridružio se Albertu u suprotnom kutu skromne seoske kućice.
- Com'e', Padre?
- Ne znam, nema nikakve ozbiljne znakove bolesti, ali očito joj nije dobro.
- Da li je možda isti đavo koji je uzeo Cristinu?
- Vaša žena... - zamuca svećenik - mislim da nije imala ovakav umor ili nešto slično, ali ne mogu ovako znati. Trebalo bi bar tjedan dana promatrati kako je, moliti redovito... a mene neće biti sutra, idem u Veneciju, ali mogu pisati nekom drugom župniku da vas posjeti.
Alberto nije ništa odgovorio. Padre Emilio je bio vjerojatno osoba kojoj u životu najviše vjeruje. Napokon, na Guidov nagovor, odlučio je Emilio malog Alberta poučiti čitanju i pisanju, čak i osnovama latinskog. Alberto nije htio prepustiti svoje dijete bilo kojem drugom mišljenju.
- Hoćete li se brzo vratiti?
- Mislim da hoću. Ne bih se trebao zadržavati. Sastat ću se sa biskupom, a onda ćemo izvršiti ceremoniju blagoslova za naše vojnike koji iz Venecije putuju za Svetu Zemlju. To je sve - reče svećenik i krene prema vratima pozdravivši Alberta.
Taman je izašao na blatnu seosku cesticu kad je Alberto dotrčao za njim dozivajući ga.
- Padre Emilio! Mogu li ja poći s vama? Pa da i ja krenem za Svetu zemlju?
- Ti? Zašto?
- Pomislih, kćer mi je jedino što mi je ostalo. Ne mogu je izgubiti. Ako krenem u hodočašće, možda se Gospodin konačno smiluje.
- A tko će ti paziti na malu, Alberto? I na blago, ovce?
- Sestra. Već ju je mnogo puta čuvala, sigurno će pristati paziti na nju. Oni ionako nemaju dovoljno stoke, neka imaju i moje stado dok se ne vratim.
- Teška odluka. Naša sveta vojska pazi na hodočasnike, ali neprijatelj je jak i opasan. Dobro razmisli što ćeš, ako je takva tvoja volja, onda pođi sa mnom sutra u zoru - reče Emilio i nastavi svojim putem.
I dok je sunce probijalo jutarnju izmaglicu i tjeralo posljednje trnce hladnoće, Padre Emilio, spreman za put, krenuo je prema kočiji koja ga je čekala. Pored nje stajaše neki neobičan čovjek, sav zakukuljen u vunenu tkaninu sa kožnatom torbom preko ramena. Bio je to Alberto.
- Padre, ho deciso.

hrčak
13-02-2012, 23:18
Sehr gut, sehr gut. :D Zadovoljan sam. Dakle, treba nam trenutno još jedan lik/ igrač i možemo krenuti :D

P.S. Da vas ne obeshrabrim, ako i stavite lika nakon mog apdejta, koji će biti nakon prvih par postova, on će igrati, točnije on će doći kao kasnije u Svetu Zemlju. :D

GDra
14-02-2012, 12:48
Vjerojatno ću danas navečer staviti lika.

GDra
14-02-2012, 21:04
Ne mogu, nemojte me čekati, priključit će su kasnije.

Delirium
14-02-2012, 22:17
When can we start? Brada mi raste.

sickpetey
14-02-2012, 22:20
Ja se ispricavam al sve sta treba cu napraviti sutra ujutro. Il danas kasno navecer.

hrčak
14-02-2012, 22:52
Ae. onda se spremite, sutra krećemo oko 4 il 5. :D

Delirium
15-02-2012, 19:39
Šta bi?

hrčak
15-02-2012, 19:57
Čekam još nekog da stavi svog lika tako da možemo krenut.

sickpetey
15-02-2012, 20:16
Nemrem prisustvovati trenutno. Krenite sa igrom pa cu se ubaciti ako budem mogao.

GDra
15-02-2012, 21:06
Ne mogu, nemojte me čekati, priključit će su kasnije.
Evo, još jednom, nemojte me čekati.

hrčak
15-02-2012, 21:07
Krećemo onda za 5-10 minuta. Get ready!

Delirium
15-02-2012, 21:13
Čekam.

Looky
15-02-2012, 21:49
5-10 ha...

hrčak
15-02-2012, 21:50
Samo mi je još Kameleon osto, strpite se. :D

cham3leon
15-02-2012, 22:02
Hm, nisam baš zamislio da Padre Emilio isto krene u Sv. zemlju, nego da je išao u Veneciju samo ispratiti vojnike i hodočasnike, al nek bude. To su klasične stvari kod RP-ova :D

hrčak
15-02-2012, 22:06
A damn, trebo si mi prije reć. :D A gle, bar imaš nekog poznatog u nepoznatom gradu. :D

cham3leon
15-02-2012, 22:23
Glavno da je Alberto uzeo stari obiteljski mač koji nosi ispod halje za svaki slučaj, makar je jedino šta zna držat u ruci motika.

Delirium
15-02-2012, 22:23
Nadam se da vam ne smeta malo starohrvatskog?
Pokušao sam smanjiti doživljaj bez da naškodim autentičnosti :D

hrčak
15-02-2012, 22:27
Sehr gur. :D

Btw. Sljedeći update bi trebao biti krajem sutrašnjeg dana ili za 2 dana ovisno jel će ostali stavit likove, al samo da se zna da s obzirom da je ovo "priča" vi do updatea možete postat kolko želite :D

Delirium
15-02-2012, 22:27
I like that concept.

hrčak
15-02-2012, 22:33
Dok vama paše i dok se ne bunite, dobro je. :D

cham3leon
15-02-2012, 22:45
Svaka čast, Del. Stvarno znaš sa riječima.

Arbiter of Change
15-02-2012, 23:03
Bio je na natjecanju, mora se pokazati malo :)

cham3leon
15-02-2012, 23:14
Slobodno nek se pokazuje. Takvo pokazivanje se cijeni. Šta bi reko Štimac, ima kvalitet.

sickpetey
16-02-2012, 00:24
Ako moze evo mog lika. Nista posebno,vjerojatno ima puno greskica al nemojte mi zamjeriti.


http://i.imgur.com/EaQhF.jpg
Ime: Gavin Black
Zemlja podrijetla: Škotska
Narodnost: Norvežanin/Škot
Vjerska pripadnost: Katolik

Gavin nikad nije imao lak život. On je bio sin Norveškog bandita sa kime je njegova majka nevoljno zatrudnjela tijekom napada na njezino selo i od dana kada je rodjen Gavin je proklinjao sto se uopće rodio. Bio je kopile ubojice i silovatelja i samim time je od svoje majke dobivao samo gnjev i mržnju makar sam tome nije bio kriv, a i svi ostali koji su ga znali su se obracali prema njemu sa jednakom
mrznjom. Od svoje jedanaeste godine Gavin je bio u bijegu od svoje kuće i vecinu svog zivota je proveo u šumi koja mu je dobar dio
života bio dom.

Par puta u svojoj mladosti Gavin je bio član bandi koji su mu unatoč svojim manirima i manjkom morala bili najbliza obitelj koju je ikada
imao. U tih desetak godina koje je proveo pljačkajući Gavin je stekao ime za sebe i život mu je bio više manje lak. Imao je dovoljno novca za hranu i kurve a i uvijek se moglo nači vina i pive.

Sve je išlo ko po loju, sve dok jednom šerifu nisu dojadile pljačke i napadi koje je njegova banda radila. Šerifi su u većini slučajeva bili
korumpirani i Gavin i njegova banda su u vecini slucajeva su obavljali svoje pljacke bez straha od potjera sve dok bi dali šerifu dio ali
dobra sreća nije mogla trajati zauvijek i nakon nekog vremena na vlast je došao novi šerif Davon Catenberry i za razliku od prijasnjih šerifa ovaj je bio nepodmitljiv i nemilosrdan.

Davonu nije trebalo dugo da sazna gdje su se Gavin i njegovi pajdasi skrivali i jedne kobne noci dok su banditi slavili svoj novi plijen
na njih su se obrusili ljutiti placenici i seljaci naoruzani kopljima i vilama. Te noci i Gavin bi poginuo da se nije otisao popišati i vidjevsi
kako seljaci vodjeni sa šerifom masakriraju njegove drugove Gavinu nije preostalo ništa drugo nego bijeg.

Tjednima je Gavin bjezao od pravde i baš kada je mislio da su mu dani odbrojani došao je spas u zadnji čas. U kapelici u jednom selu blizu Londona gdje je Gavin trazio utociste saznao je da se skupljaju ljudi za krizarske ratove i svecenici su mu rekli da svima onima
koji otidju proljevati nevjernicku krv ce dobiti oprost grijeha. Vidjevsi to kao znak od Boga Gavin je napustio selo tijekom noci i uputio
se prema Londonu kako bi se prijavio za polazak u Svetu Zemlju. Mozda nije bio vitez ili vojnik ali tijekom svog vremena u šumi Gavin
se naucio snalaziti i vjerovo je da ce lako naci nacin da udje u jedan od brodova za Svetu Zemlju, a mozda cak i nadje nekog viteza
kome bi mogao sluziti.

Misli o svemu tome su mu mamila smiješak dok se približavao Londonu na ukradenom konju. Koga briga. Ionako ce mu i taj grijeh
bit oprosten kada dospije u Svetu Zemlju i ubije par Saracena.

hrčak
16-02-2012, 00:29
Good. Ubacim te u igru sutra oko 9, valjda će do tad još netko napisat neš u igri. :D

sickpetey
16-02-2012, 00:40
9 navece ili? Meh svejedno actually :P

hrčak
16-02-2012, 00:46
Večer, škola i to... :(

Delirium
16-02-2012, 18:46
Zašto nitko ne posta?
Vrvim od ideja a vi mi nedate da ih postam :(

hrčak
16-02-2012, 18:49
Pa postaj xD

Delirium
16-02-2012, 18:51
Gej mi je dablpostat.
Ispada da sam ja jedini no lifer koji nema šta drugo radit.
(A ono, totalno imam nešto drugo radit :D)

cham3leon
16-02-2012, 19:37
Ja sam malo prezauzet, do ponedjeljka moram napravit digitalni tachometer, soba mi izgleda ko radiona i tako.

hrčak
16-02-2012, 22:45
Okej. Onda od ponedjeljka krećemo malo bržim tempom?

sickpetey
19-02-2012, 21:45
Kašljuc

Delirium
19-02-2012, 21:48
I guess... It's not monday for another... 2 hours?

hrčak
19-02-2012, 21:50
Zbog kameleona sam odlučio čekat do sutra navečer, a valjda će i ostali do tad updejtat pa ću roknut update negdje sutra navečer. I pišite pobogu, reko sam da možete nastavljat priču, a ja ću bit neš ko random encounter. :D

Sonic_Moronic
19-02-2012, 21:50
Kako ja nemam inspiracije :(

hrčak
19-02-2012, 21:53
Stvori ju, pročitaj knjigu, pogledaj film, odigraj igru, kupi mač.... :D

sickpetey
19-02-2012, 21:58
http://armstreet.com/?gclid=CIvT4bHav6oCFRk03wodVnwn7A

http://www.lutel.eu/?p=productsList&iCa ... me=WEAPONS (http://www.lutel.eu/?p=productsList&iCategory=17&sName=WEAPONS)

uzivaj sonice i kupi meni nesto

hrčak
19-02-2012, 22:00
A ne, ne bi kupio bokte. :(

sickpetey
19-02-2012, 22:09
Sparam za jedan One and a-half sword il shashku.

cham3leon
19-02-2012, 23:45
Sigh, do sutra moram dovršit ovo čudo, i onda u srijedu još imam završni ispit iz grafike. Ne čekajte me, lako ću vam se poslije pridružiti.

hrčak
19-02-2012, 23:59
Znači sutra update za sve, a ti nam se onda pridružiš sredinom tjedna. :D

sickpetey
20-02-2012, 00:32
Mislim da je najbolje da chameleon posta samo jednu rijec cisto da ono ima post prije drugog turna. Pa mu kasnije je editam taj post kad napravi tekst. Da se ne bi sve pomijesalo. Ono ubuduce to radite ako ne stignete smisliti ista.

Delirium
20-02-2012, 18:42
BAMPIĆ

sickpetey
20-02-2012, 20:03
The bump who could.

Delirium
20-02-2012, 21:41
Bamp

sickpetey
20-02-2012, 21:43
Delirium...hrcak nije ni dosao online jos.

Delirium
20-02-2012, 21:56
Delirium...hrcak nije ni dosao online jos.

Nemarnost, nemarnost.

Sonic_Moronic
20-02-2012, 22:33
Ja buljim u post 10 minuta i ne znam što da napišem. Nikakvo poznavanje perioda me najviše ubija. Jel bi se jako ljutili da droppam ;(

cham3leon
20-02-2012, 22:38
A jesi specijalac, ti moraš imat osobite uvjete da bi išta napisao. Ko da ja znam detalje tog perioda. Znaš da je križarski rat, znaš kamo se ide križarit, znaš da je bio feudalizam, znaš koje države su postojale, i ćao. Ako imaš inspiracije, imaš, ako ne ne. Ipak srednji vijek ima jednostavniju političku i društvenu strukturu od većine razdoblja u povijesti.

sickpetey
20-02-2012, 23:41
Ja igram seljaka tj bandita pa i neznam nista o povijesti i dogadjanjima osim da je krizarski rad i blah blah (in character ne) pa se ne moram ni truditi.

GDra
21-02-2012, 15:22
http://getasword.com/blog/wp-content/uploads/2010/08/Templar-Marshal.jpg

Ime:Walter Boyle
Zemlja podrijetla: Engleska
Narodnost: Englez
Vjerska pripadnost: Katolik
Fakcija: Templari

Bio:
Walter je rođen u Londonu, u plemičkoj obitelji. Od vrlo rane dobi je pokazivao izniman talent za mačevanje i jahanje. Kratko se školovao i kasnije išao u vojsku, gdje je nastavio razvijati svoje vještine. Sa samo 16 godina je vodio napade u bitkama. Nakon gomile pobjeda, čulo se za njegove sposobnosti. Išao je na puno turnira i još nijednom nije poražen. S 20 godina je primljen u Viteze Templare, iako nikada nije puno mario za religiju. Dvije godine kasnije je zbog taktičkih i borbenih sposobnosti postao maršal iako je jako impulzivan i ne zna drugačije rješavati probleme nego borbom. Bio je odličan vođa, ljudi su ga voljeli. Svi neprijatelji Templara su se bojali priča o njegovoj okrutnosti i nedostatku suosječanja ili milosti. U jednoj bitci su mu odrezali desnu šaku. Iako je dobar i u borbi lijevom rukom, sada više nije najbolji poznati vitez, nego samo nadprosječan. Provodi cijele dane trenirajući, iako zna da više nikad neće biti tako dobar...

sickpetey
21-02-2012, 18:58
Izgleda da sam ja jedini ološ u Svetoj Zemlji.

Delirium
21-02-2012, 20:32
Čekaj, i moj svećenik će se pokazat korumpiranim prvom prilikom.

sickpetey
21-02-2012, 20:57
Da,da sad se oces izvlaciti.

Delirium
21-02-2012, 21:11
Svi znaju da su svećenici korumpirani, gramziljivi, pohlepni pedofili.
Ima valjda u svetoj zemlji djece?

hrčak
21-02-2012, 22:20
Ja ću sad negdje roknut update (ući će i GDRa u igru), a sljedeći će update bit kad dođu drugi igrači.

Delirium
21-02-2012, 22:21
Ubaci djecu za silovanja.

hrčak
21-02-2012, 22:27
Nemaš problema, zadovoljstvo je moje. :D

GDra
21-02-2012, 23:04
Super je ovo, sutra napišem. :)

sickpetey
23-02-2012, 14:13
Ispricavam se bio sam ovih 2 dana lijen. Danas cu dati svoj update.

Delirium
23-02-2012, 16:56
Počinjem prikupljat svoj religiozni kartel...

Delirium
25-02-2012, 09:10
A sad and gentle bump.

hrčak
25-02-2012, 10:54
Danas navečer il sutra, al onda rokam i update za ostale.

sickpetey
26-02-2012, 23:04
Jej kameleon je u igri.

cham3leon
26-02-2012, 23:14
Trudim se...

hrčak
28-02-2012, 21:43
Radim updejt

sickpetey
28-02-2012, 21:46
Drago nam je.

Ne stvarno nam je...drago jel.

hrčak
28-02-2012, 21:50
Miriši na zamku. :D

sickpetey
28-02-2012, 22:50
Uhvatila me banda.....thats just lovely.

Looky
01-03-2012, 23:51
ispričavam se i ja za lijenost, ne pamtim kolko dugu, sutra očekujte (nadam se) poduži tekst

Delirium
02-03-2012, 19:45
bampam :D

hrčak
02-03-2012, 19:49
Ajde updejtajte ta kda mogu malo kaosa dat. :D

Delirium
02-03-2012, 20:03
Da, neki od nas su i no liferi koji jedva čekaju apdejtat a nemogu jer nema postova između.

GDra
05-03-2012, 22:19
2.ozujak: Ajde, sutra ću napisati nakon judo turnira. :)

3.ozujak: Argh, kasnije nego očekivano sam došao i neću napisati danas, nadam se da ću sutra ili prekosutra.

5.ozujak: Ispričavam se, stvarno nisam mogao u zadnje vrijeme, ne znam kad ću napisati, nadam se što prije.

hrčak
07-03-2012, 15:47
Bilo bi dobro kad bi netko s vremena na vrijeme nešto napisao. :(

Delirium
07-03-2012, 18:26
:(
I am sad.

sickpetey
07-03-2012, 22:13
Jebiga sporije pisemo.

GDra
09-03-2012, 16:55
Evo ga. :D

hrčak
09-03-2012, 17:10
Danas naveče ide updejt samo da se zna.

cham3leon
09-03-2012, 21:13
kveščn - je li Jeruzalem u doba igre pod kontrolom križara ili muslimana?

Delirium
09-03-2012, 21:19
Križara, čini se, pošto postoji "nadbiskup koji namjeravam postat"

Delirium
09-03-2012, 22:20
The plot thickens.
I LOVE IT.

cham3leon
09-03-2012, 22:21
Sorkač Delboy ako sam ti pokvario planove što sam se sad ubacio u priču s tvojim likom i Boyleom, ali nije fora u RP-u ako se priče ne spoje, ne?

Delirium
10-03-2012, 08:40
Ne, ne, the more the merrier :D
Rispektam takvu inicijativu

Looky
10-03-2012, 15:00
kveščn - je li Jeruzalem u doba igre pod kontrolom križara ili muslimana?


U to doba ti je još uvijek pod križarima, međutim, pada Grofovija Edessa koja je služila kao vanjska obrana i muslimani pokalo prodiru prema Jeruzalemu

OT:

Sad ću, sad ću...

LOL

Delirium
13-03-2012, 20:04
BAMP

GDra
13-03-2012, 20:17
Evo.
Btw, ovako nekako zamišljam Walterov mač:
http://www.aceros-de-hispania.com/image/templars-swords/templars-sword.jpg

Looky
13-03-2012, 23:22
awsum

hrčak
13-03-2012, 23:24
Updejt ide oko pol jedan, jedan, nakon što se operem i "ponovim" biologiju. :D

Looky
13-03-2012, 23:27
znači nikaj od updejta danas :P

hrčak
13-03-2012, 23:34
Ma ide, samo u kasnim noćnim satima. :D

hrčak
14-03-2012, 00:44
Ipak ide sutra apdejt, krepat ću od umora. :(

sickpetey
14-03-2012, 01:00
Pfft

Delirium
14-03-2012, 07:14
Weakling.

sickpetey
15-03-2012, 22:36
Akhm

hrčak
15-03-2012, 22:42
Sutra odmah nakon škole stavljam updejt, uletio nam je profesor iz matematike sa testom sutra, a još moram nešto iz geografije odgovarat. Ispričavam se

GDra
15-03-2012, 22:47
Ok, i mi smo kasnili. :)

sickpetey
16-03-2012, 23:05
Sve kul.

EDIT: or is it?

hrčak
16-03-2012, 23:53
Sad ću, spavao sam do sada

GDra
19-03-2012, 13:51
Kad ide update?

hrčak
19-03-2012, 21:00
Sutra navečer vjerojatno, zavisi od Peteya i Kameleona

sickpetey
19-03-2012, 21:18
Sutra :P

hrčak
19-03-2012, 21:21
Ok. :D

cham3leon
19-03-2012, 23:24
Joj, morao bih a ne da mi se :(

hrčak
20-03-2012, 09:56
Ak hoćeš napravim updejt bez tebe, pa napiši kad ti se da. :D

hrčak
23-03-2012, 11:37
Sutra :P

Kaj?

sickpetey
23-03-2012, 11:41
Napravi im update nocas pa ako dotad ne napisem nista izostavi pa cu ja staviti svoje kad stignem.

GDra
30-03-2012, 21:03
I?

hrčak
30-03-2012, 21:07
Sry, nisam do sada vidio da je Petey ovo napisao... :( Sutra navečer update.