PDA

Pogledaj cijelu verziju : Sigurno vas nije briga!



ico
01-12-2005, 01:03
...Ali eto, Autodesk skeširo 182 milijuna dolarčića i kupijo Alias.
Pa šo?
Pa je Autodesk vlasnik 3dsmaxa s kojim se radi 75% igara a Alias vlasnik Maye, i Motion buildera, kojima se radi valjd 15%. Ostatak radi kak zna i umije. Koćesčim sad radit, koji prog će ubit, štasčim slijepit, ostaje da se vidimo.

IgGy
01-12-2005, 01:34
mui interesantno. mene eto nesto vise zanima sta muti ona ageia (proizvode PPU - posebna kartica zaduzena za fiziku u igrama) kupnjama raznoraznih firmi...

croWduh
01-12-2005, 07:00
Meni ageia smrdi na samo još više troška...

Gaas
01-12-2005, 12:15
Joj ja dugo nisam cuo nikakve vijesti o toj kartici ali prije sam vidio da nece biti ni tolko skupa....kad ce t u HR*?

W1k1n6
01-12-2005, 12:37
...Ali eto, Autodesk skeširo 182 milijuna dolarčića i kupijo Alias.
Pa šo?
Pa je Autodesk vlasnik 3dsmaxa s kojim se radi 75% igara a Alias vlasnik Maye, i Motion buildera, kojima se radi valjd 15%. Ostatak radi kak zna i umije. Koćesčim sad radit, koji prog će ubit, štasčim slijepit, ostaje da se vidimo.
:D :D :D Ico, sad sam tek skuzio da si avatar napravio iz vlastite fotke. Bolesno! :pray:

str33t6l0w
01-12-2005, 14:54
ma ovaj ageia će ispast dobar...... bar se nadam :D ......

croWduh
01-12-2005, 14:56
meni su stvari jedino dobre ispod 200 krznatih živina

ico
01-12-2005, 18:14
:D :D :D Ico, sad sam tek skuzio da si avatar napravio iz vlastite fotke. Bolesno! :pray:

E, buraz, skroz si offtopic 8)
-a ciju cu fotku stavit za avatar? pa necu valjda lagat? Pa da ljepotice na privat porukama imaju krivu predodzbu o meni...

A ageia... ma to ce sve zavrsit u grafickim karticama. ko sto su nekad bili video akceleratori odvojeni, te video capture, te ti je trebo flopi disk da loadas multispannane zipovane krekane ufo turnbejzere...em si uz to popio i virus, a gle danas! ne treba nam flopi za virus. Dostava onlajn. Duplo brze na ringispilu za iste pare. I virus nije in, nego hijack, ili spajverrr... i kruh i mlijeko.

W1k1n6
02-12-2005, 12:53
:D :D :D Ico, sad sam tek skuzio da si avatar napravio iz vlastite fotke. Bolesno! :pray:

E, buraz, skroz si offtopic 8)
-a ciju cu fotku stavit za avatar? pa necu valjda lagat? Pa da ljepotice na privat porukama imaju krivu predodzbu o meni...

A ageia... ma to ce sve zavrsit u grafickim karticama. ko sto su nekad bili video akceleratori odvojeni, te video capture, te ti je trebo flopi disk da loadas multispannane zipovane krekane ufo turnbejzere...em si uz to popio i virus, a gle danas! ne treba nam flopi za virus. Dostava onlajn. Duplo brze na ringispilu za iste pare. I virus nije in, nego hijack, ili spajverrr... i kruh i mlijeko.
Na kraju ce se kompjuteri vratiti na veličine iz početaka - ormar od 30 kubika da bi mogao dignut photoshop cs5 :twisted:

ico
02-12-2005, 20:58
Na kraju ce se kompjuteri vratiti na veličine iz početaka - ormar od 30 kubika da bi mogao dignut photoshop cs5 :twisted:

ma sumnjam. Fotosop Cs ce se dizat na mobitelu za 1 kunu+pretplata+pedeve, da obradis fotke koje poslikas s istim. Ali opet, taj isti mobitel bude prespor za utipkat glupi sms :o
a ja gledo, neki tu likovi mrche orginalni quake na moptelu. Moj je mob prespor i za tetris.
-A kad oftopikam, eto, ja neki dan nasho da imam tetris na sobnom televizoru?!.

Nemesis
08-12-2005, 09:54
mui interesantno. mene eto nesto vise zanima sta muti ona ageia (proizvode PPU - posebna kartica zaduzena za fiziku u igrama) kupnjama raznoraznih firmi...
e da...neki dan sam gledo trailer gdje pokazuju mogucnosti PhysiX-a...ostao sam zadivljen...kao, neki avion se zabija u zid koji je nacinjen od bacvi...kontam da ce bit dobra stvar....samo da cijena ne ode u nebesa...

CTDP_Marko
17-12-2005, 17:23
Mayu nisam nikad probao ali koristim 3DS Max 8.0 i fenomenalan je. Nadam se da će idući biti još bolji. PPU ako ne bude preskup kupujem odmah.