PDA

Pogledaj cijelu verziju : Kako je ovo moguće????



Magnus
20-01-2012, 13:30
Igrao sam s prijateljem CoD: Modern Warfare preko hamachija. I odjednom upadne neki treći lik na server i utipka ''hi''.. kad sam pitao tko je, samo je otišao.

Pitanje je kako je uopće moguće da je taj lik pronašao moj server? Jer nemamo nikoga drugoga u grupi na hamachiju.

KiwiCRO
20-01-2012, 15:03
xfire?

Magnus
20-01-2012, 16:11
Nemam xfire

KiwiCRO
20-01-2012, 17:20
Možda on ima. Ili neki drugi program koji pokazuje na kojem serveru igraš.

Magnus
20-01-2012, 18:10
Nemamo ni ja ni on ništa takve vrste... Jedini program osim igre i hamachija upaljen je još bio skype.

Al dobro amo reć da nekako vidi koji je server, kako može upast na njega ako nije pridružen u istu grupu na hamachiju, koja je povrh toga password protected? Ne bi li taj server trebao bit off-limits svima ostalima pošto je napravljen preko virtualnog lan-a?

m0dkayZ
20-01-2012, 18:12
A da te mozda tvoj frend ne jebe i dao je pass nekome ?

Magnus
20-01-2012, 20:15
Ne, jer sam pogleda na hamachi kad se to dogodilo i nije bilo nikoga. Također, faks nam ne dopušta dovoljno slobodnog vremena da smišljamo takve piz**rije :D... I njega i mene zanima koji vrag se zapravo dogodio.. Anonymusi hakirali? haha..

Trenutno jedino šta mi pada na pamet je ono kao kad ti krivo prespoji telefonski poziv, da se dogodila situacija šanse 1 na milijardu da je došlo do neke bolesne greške i ovoga krivo prespojilo XD... Ali sigurno mora bit neko jednostavno, logično objašnjenje.

sickpetey
21-01-2012, 02:12
U nekim igrama kad pocnes igru prek hamachia ostali frajeri ce te vidjeti. Kad sam igro Overlod prek hamachia svako malo bi neki random lik upadao u igru isto imo ja pass il ne.

Lord Ragnarok
21-01-2012, 08:24
Rofl na odgovore.. Hamachi ti napravi virtualnu lokalnu mrezu i SAMO ljudi koji su u njoj mogu vidjeti tvoj game. Nitko vise.
Jedina mogucnost je da te frend isao zajebavat i pokrenuo 2 igre i spojio se na isti server. Cim bi netko izasao iz grupe na hamachio izbacilo bi ga iz igre. Mozda je tvoj frend dao username i pass nekome. On se spojio na mrezu i poslije na server. Zatim je alt tabnul i izasao iz networka na hamachio sto je uzrokovalo disconnect
End of story

Magnus
21-01-2012, 15:40
Znači jedino objašnjenje je da je ovo neki elaborate prank? Ne znam baš, ne osjećam se prevareno haha, samo mi je zanimljivo to što se dogodilo.

Ovo od sickpeteyja mi se čini logično, možda postoji neki hack da se preko hamachija može vidjet što drugi igraju i na kojem ip-u.

sickpetey
22-01-2012, 00:57
Nekazem da su imali hack al sam 150% siguran da nije bio nitko od mojih drugara jer sam to igrao samo sa jednim i znao sam kad je bio on a kad nije. Al sad to mi se samo dogadjalo sa Overlordom ne sjecam se ni jedne druge igre na kojoj se to dogadjalo.